czy to jest mozliwe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-29, 20:04   #1
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Smile

czy to jest mozliwe?



szukalam podobnych watkow,ale lipa, nic nie znalazłam,
w pazdzierniku rozpoczynam studia, no i co tu ukrywac chcialambym dobrze wygladac, w zwiazku z tym mam pytanie:
czy cwiczac 1,5 dziennie 5 razy w tyg i przejsc na diete, ie drastyczna, zebym normalnie funkcjonowała, ale taka rozsadna mam szanse schudnac 5 kg w miesiac?


pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 20:06   #2
Marychelo
Raczkowanie
 
Avatar Marychelo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 137
Dot.: czy to jest mozliwe?

1,5h dziennie to sporo
jeżeli masz dużą nadwagę to myśle, że to jak najbardziej realne
Marychelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 20:09   #3
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: czy to jest mozliwe?

Przy odpowiedniej diecie, tzn. dobrze zbilansowanej, w której są wszystkie wartości odżywcze, a kaloryczność jest mniejsza, od standardowego zapotrzebowania, to można schudnąć 0,5-1kg/tygodniowo. Jednakże, jeżeli jest to początek diety, to wtedy się chudnie najszybciej - więc tak, powinnaś schudnąć 5kg, ale warto pamiętać, że na samym początku ucieka nam woda, później tłuszcz, dlatego z czasem się chudnie coraz wolniej. A z ćwiczeń oczywiście i siłowe i aeroby.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 20:17   #4
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: czy to jest mozliwe?

nie mam nadwagi BMI mam w normie waze 60 kg przy wzroscie 172cm ale chcialabym 55 kg
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 20:18   #5
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: czy to jest mozliwe?

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
nie mam nadwagi BMI mam w normie waze 60 kg przy wzroscie 172cm ale chcialabym 55 kg
A czy to oby napewno koniecznie? Może same ćwiczenia wystarczą?
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 20:21   #6
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: czy to jest mozliwe?

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
A czy to oby napewno koniecznie? Może same ćwiczenia wystarczą?

wg mnie tak chcialabym zeby mi brzuszek "spadł" no i z bioder
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 20:22   #7
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: czy to jest mozliwe?

a moim zdaniem nic na siłę. 5 kg to niedużo, więc nawet jeśli nie schudniesz do października to tragedia się nie stanie, bo aż takiej wielkiej różnicy widać nie będzie Ja też planuję zrzucić dodatkowe 5-6kg, ale to dopiero od października zaczynam, a też idę na studia. Ja postawiłam przede wszystkim na nowy look, zmieniłam garderobę, ubieram się inaczej niż dawniej, mam nową fryzurę, nowy kolor włosów. Takie proste rzeczy mogą naprawdę człowieka odmienić. A kg to spadną swoją drogą
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 20:24   #8
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: czy to jest mozliwe?

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
a moim zdaniem nic na siłę. 5 kg to niedużo, więc nawet jeśli nie schudniesz do października to tragedia się nie stanie, bo aż takiej wielkiej różnicy widać nie będzie Ja też planuję zrzucić dodatkowe 5-6kg, ale to dopiero od października zaczynam, a też idę na studia. Ja postawiłam przede wszystkim na nowy look, zmieniłam garderobę, ubieram się inaczej niż dawniej, mam nową fryzurę, nowy kolor włosów. Takie proste rzeczy mogą naprawdę człowieka odmienić. A kg to spadną swoją drogą


aaaa;]to gratuluje;] ja niestety nie jestem tak odwazna na zmiane look'u, włosy zazwtczaj dlugie mocno wycieniowane, naturalnire prawie czarne z nieszczesna tendencja do krecenia

hehehe;]
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 20:29   #9
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: czy to jest mozliwe?

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
aaaa;]to gratuluje;] ja niestety nie jestem tak odwazna na zmiane look'u, włosy zazwtczaj dlugie mocno wycieniowane, naturalnire prawie czarne z nieszczesna tendencja do krecenia

hehehe;]
kwestia podejścia do sprawy ja lubię zmiany, a teraz to jak najbardziej miałam ochotę na coś innego i jestem bardzo zadowolona. A włosy mam na razie takie za ramiona, ale zapuszczam i też marzą mi się piękne, jedwabiste, długie włosy
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 21:19   #10
Marychelo
Raczkowanie
 
Avatar Marychelo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 137
Dot.: czy to jest mozliwe?

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
a moim zdaniem nic na siłę. 5 kg to niedużo, więc nawet jeśli nie schudniesz do października to tragedia się nie stanie, bo aż takiej wielkiej różnicy widać nie będzie Ja też planuję zrzucić dodatkowe 5-6kg, ale to dopiero od października zaczynam, a też idę na studia. Ja postawiłam przede wszystkim na nowy look, zmieniłam garderobę, ubieram się inaczej niż dawniej, mam nową fryzurę, nowy kolor włosów. Takie proste rzeczy mogą naprawdę człowieka odmienić. A kg to spadną swoją drogą
bardzo racjonalne i zdrowe podejście
gratuluję
Marychelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 10:12   #11
sQuara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 758
Dot.: czy to jest mozliwe?

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
nie mam nadwagi BMI mam w normie waze 60 kg przy wzroscie 172cm ale chcialabym 55 kg

hm ja waze 8kg wiecej a mam 8cm wiecej..wiec patrzac po sobie Ty tez musisz byc szczupla... wiec ja sie zastanawiam czy 55 to dla Ciebie nie za malo ale to tez zalezy jakiej jestes budowy oczywiscie. mowilas o brzuszku to polecam cwiczenia ;> ew odstawienie slodyczy fast foodow
5kg jest mozliwe moja kolezanka w niecale 3miesiace schudla 10... odstawila chleb slodycze makaron i ziemniaki i cwiczyla ale kolo godziny napewno nigdy dluzej

ta plany na rozpoczecie studiow... ja kupilam w tamtym roku inne buty niz adidasy na codzien po paru tygodniach zauroczenia "doroslym stylem ubierania sie" wiecznie elegancko z wielka checia wpada sie na uczelnie jeasach adidasach i bluzie dresowej prosto z basenu i tak naprawde sie nie wyroznia od wielu innych takich osob ale zmiana fryzury ryzyko- na 1roku trzeba czuc sie pewnie, jak sie fryzura nie spodoba moze byc ciezko :p
sQuara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 20:15   #12
szagma
Raczkowanie
 
Avatar szagma
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 139
Dot.: czy to jest mozliwe?

Ja tez planowałam zrzucić parę kg- coś koło 5- jak szłam w zeszłym roku na studia i owszem kg spadły - w sierpniu wyglądałam już suuper, ale co z tego jak we wrześniu doprowadziłam do powrotu wagi ;/ Zrzucić kg nie jest trudno ale potem utrzymać wagę - o to jest dopiero wyzwanie

A żeby pozbyć się brzuszka to głownie ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia - od 45 min do 60 min dziennie 6 razy w tyg z 1 dniem przerwy na regenerację organizmu i wyklucz pieczywo, słodycze i ziemniaki z diety a także wyeliminuj właśnie jakieś produkty wzdymające
__________________




szagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 22:26   #13
sQuara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 758
Dot.: czy to jest mozliwe?

powrot wagi to nic. ja na studiach przytylam z 63 do 67/8 :/ wiec moje drogie na studiach sie nie chudnie.
1. ze stresu przed sie nei je ale jak sie napisze egzamin to sie je je je i pije pije pije(to najgorsze...)
2. czasem w nowym miescie malo znajomych i jak sie nudzi to...sie je
3. no i jak trzeba sie uczyc... kurcze siedzisz uczysz sie godzina dwie..do kompa nie podchodze bo pewnie bede minimum godzine siedziec, do miasta nie pojade bo jak nie zdam bede mowic ze niepotrzebnie z domu wychodzilam wiec zjem no w koncu czlowiek musi jesc prawda?!
no wiec odchudzanie przed studiami ok ale wyzwanie nie tycia dopiero przed wami
sQuara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 06:24   #14
szagma
Raczkowanie
 
Avatar szagma
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 139
Dot.: czy to jest mozliwe?

Cytat:
Napisane przez sQuara Pokaż wiadomość
powrot wagi to nic. ja na studiach przytylam z 63 do 67/8 :/ wiec moje drogie na studiach sie nie chudnie.
1. ze stresu przed sie nei je ale jak sie napisze egzamin to sie je je je i pije pije pije(to najgorsze...)
2. czasem w nowym miescie malo znajomych i jak sie nudzi to...sie je
3. no i jak trzeba sie uczyc... kurcze siedzisz uczysz sie godzina dwie..do kompa nie podchodze bo pewnie bede minimum godzine siedziec, do miasta nie pojade bo jak nie zdam bede mowic ze niepotrzebnie z domu wychodzilam wiec zjem no w koncu czlowiek musi jesc prawda?!
no wiec odchudzanie przed studiami ok ale wyzwanie nie tycia dopiero przed wami

Taaak, to picie najgorsze - bez względu jak pójdzie egzam- to się pije z radości lub żeby zapić smutki Nie ma właśnie nic gorszego niz jedzenie z nudów A te wszystkie mity że schudniecie na studiach bo to stres, nauka, itp. to bujda wiem to z autopsji - studia to najlepszy w życiu okres, który niestety sprzyja tyciu
__________________




szagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 17:49   #15
asiorek2008
Przyczajenie
 
Avatar asiorek2008
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 20
Thumbs down Dot.: czy to jest mozliwe?

witam mam troszke wiekszy problem z nadwaga przy wzroscie 172 cm waze 87 kilo w zwiazku z tym mam prośbe o pomoc w dobraniu dlamnie jakiejs dobrej diety bez efektu jojo ostatnio doszły mi problemy z serduchem i podejrzewam ze to przez moja nadwage jestem załamana i chce sie wkoncu wziasc za siebie! piszcie z góry dzieki
asiorek2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.