Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-05, 20:21   #331
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Miałam kilka próbek różnych firm w strunach i używanie ich wcale nie było takie kłopotliwe, wystarczały na kilka użyć, wysypywane porcjami na miseczkę

A czy możecie mi potwierdzić, że opakowania 10g z AM mają sitko? Chciałabym zamówić, bo jestem bardzo zadowolona po zużyciu próbki kryjącego Golden Fairest.

Ja akurat mam opakowania 4 g i mają sitka. Na fb ktoś pytał o to i potwierdzili że wszystkie opakowania mają sitka.

Co do podkładów - mi służy tylko matujący - mam opakowania 4 g i podkładu jest naprawdę sporo- używam kilka miesięcy i jeszcze mam pół pudełka. Jest bardzo wydajny.

Dla cer mieszanych i tłustych nie polecam wersji kryjącej - u mnie strasznie się waży na twarzy, jest widoczna i schodzi plackami. Do tego podkreśla wszystkie niedoskonałości i tworzy maskę (ciemnieje).
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 21:19   #332
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dam jutro druga szanse AM, dziś może za mało nałoożyłam, ale już po 4 godz miałam "placki' na twarzy ;/
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 21:30   #333
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Dam jutro druga szanse AM, dziś może za mało nałoożyłam, ale już po 4 godz miałam "placki' na twarzy ;/
Używasz przed kremu matującego? Miałam zamawiać wersję matującą ale z moją skórą mało co radzi sobie, na razie wstrzymam się i poczekam na opinię
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 08:32   #334
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Matująca formuła jest bardziej sypka, czy "kremowa"? Dobrze trzyma się skóry? Nie ciemnieje?

Ten zestaw mnie kusi. Cena jest w porządku

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cały czas się waham pomiędzy zestawem kryjącym,a matującym?
Kolor już mam
Wszystkim Wam kryjący robił ciastolinę? Może po prostu nakładać mniej? Na sucho, czy na mokro kładliście?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 08:43   #335
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Matująca formuła jest bardziej sypka, czy "kremowa"? Dobrze trzyma się skóry? Nie ciemnieje?

Ten zestaw mnie kusi. Cena jest w porządku

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cały czas się waham pomiędzy zestawem kryjącym,a matującym?
Kolor już mam
Wszystkim Wam kryjący robił ciastolinę? Może po prostu nakładać mniej? Na sucho, czy na mokro kładliście?

U mnie kryjący jest bardziej ciężki, tworzy maskę na twarzy, zważa się i z czasem ciemnieje. Niezależnie czy nakładałam na sucho czy mokro.

Z matującym nie mam takiego problemu.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 08:47   #336
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
U mnie kryjący jest bardziej ciężki, tworzy maskę na twarzy, zważa się i z czasem ciemnieje. Niezależnie czy nakładałam na sucho czy mokro.

Z matującym nie mam takiego problemu.
Ciemnieje Eh. Muszę się zastanowić.
Nie pikseluję, tylko od razu rozcieram na twarzy. Warstwa jest cieńsza, może by się nie ważyła.

Jakie inne minerały stosowałaś? Mogłabyś porównać do nich AM?
Wiem, że są bardziej kremowe od LL.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 09:19   #337
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Używasz przed kremu matującego? Miałam zamawiać wersję matującą ale z moją skórą mało co radzi sobie, na razie wstrzymam się i poczekam na opinię
Tak, nakremowałam twarz kremem matującym. Błąd?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 09:31   #338
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Matująca formuła jest bardziej sypka, czy "kremowa"? Dobrze trzyma się skóry? Nie ciemnieje?

Ten zestaw mnie kusi. Cena jest w porządku

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cały czas się waham pomiędzy zestawem kryjącym,a matującym?
Kolor już mam
Wszystkim Wam kryjący robił ciastolinę? Może po prostu nakładać mniej? Na sucho, czy na mokro kładliście?
U mnie o wiele lepiej sprawdza się kryjący. Mam cerę mieszaną, teraz trochę przesuszoną przez stosowanie kremu z kwasami, ale rano zawsze nakładam krem nawilżający i nakładam podkład na mokro.Przez kilak godzin wygląda super, potem trochę przypudrowuję pudrem transparentnym i wygląda ok do wieczora - wcale nie gorzej niż płynne podkłady, które stosowałam.
Matujący źle u mnie wygląda, podkreśla wszystkie suchości i warzy się w okolicy nosa.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 09:41   #339
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Tak, nakremowałam twarz kremem matującym. Błąd?
Nie twierdzę, że błąd. Pytałam z ciekawości bo też zastanawiam się nad tymi podkładami. Czasami dobry krem matujący może pomóc. Ogromny wpływ na działanie podkładu ma właśnie krem. Miałam dobrze matujący podkład ale wystarczyła zmiana kremu i efekt nie był już tak imponujący.

Zamówię próbki ale dopiero w marcu, może na mnie podziała.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
U mnie kryjący jest bardziej ciężki, tworzy maskę na twarzy, zważa się i z czasem ciemnieje. Niezależnie czy nakładałam na sucho czy mokro.

Z matującym nie mam takiego problemu.
Matujący nie ciemniał? Myślałam, że to już zależy od skóry i kremu, od nich zależy czy podkłady będą utleniać się
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 09:41   #340
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Godzinę temu przyszła do mnie moja przesyłka próbek Zamówiłam: Matujący Golden Fairest, Matujący Natural Fair, Kryjący Beige Fair, Korektor Light, Róż Romantic i dostałam gratis Róż Nude.

Podekscytowana odrazu po rozpakowaniu wzięłam się za malowanie Wymalowałam się Matującym Golden Fairest. (Do tej pory używałam Revlona CS 150 Buff) Muszę powiedzieć że kolor idealnie pasuje, nie jest ani za jasny, ani za żółty. Podkład po nałożeniu bardzo ładnie stapia się z cerą i naprawdę jest niewidoczny. Chciałam zobaczyć jak będzie przy drugiej warstwie, i niestety trochę przesadziłam bo przy większej ilości robi się zauważalny, ale tylko trochę. Zresztą, jak na podkład matujący jest naprawdę mocno kryjący, wydaje mi się że coś na poziomie Revlona CS, z tym że nie jest widoczny, wygląda naprawdę bardzo naturalnie Skoro ten matujacy jest tak mocno kryjący to ciekawe jak mocno kryją kryjące

Jeżeli chodzi o pozostałe 2 kolorki Matujący Natural Fair i Kryjący Beige Fair to nie będę ich testować na sobie (są dla koleżanki) ale wzięłam odrobinę na ręce żeby zobaczyć kolor, i muszę wam powiedzieć że BAIGE jest naprawdę mocno pomarańczowy. NATURAL natomiast tylko delikatnie wpada w róż, ale ogólnie wygląda dobrze .

Jeżeli chodzi o róże to ROMANTIC jest jest nieco bardziej różowy, i delikatniejszy. Natomiast NUDE jest bardziej brązowy, wydaje mi się że jest bardziej intensywny. Oba bardzo ładnie się prezentują, są bardzo dobrze napigmentowane, bardzo ładnie się rozprowadzają, idealnie łączą się z podkładem.

I na koniec korektor LIGHT. Korektor jest mega kryjący, nie straszne są mu jakiekolwiek zaczerwienienia, naprawdę przykryje chyba wszystko Jest bardzo jasny, trochę zielonkawy, ale po dokładnym wklepaniu, i rozsmarowaniu pod podkładem nie jest wogóle widoczny.

OGÓLNIE: REWELACJA! Jestem mega pozytywnie zaskoczona! Podkład bardzo dobrze kryje i wygląda bardzo naturalnie. Do tego matuje (nie jest to płaski mat, więc duży plus), na pewno kupię sobie pełnowymiarowe opakowanie, może dokupię jeszcze jakiś róż
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 10:15   #341
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez MnemeE Pokaż wiadomość
Godzinę temu przyszła do mnie moja przesyłka próbek Zamówiłam: Matujący Golden Fairest, Matujący Natural Fair, Kryjący Beige Fair, Korektor Light, Róż Romantic i dostałam gratis Róż Nude.

Podekscytowana odrazu po rozpakowaniu wzięłam się za malowanie Wymalowałam się Matującym Golden Fairest. (Do tej pory używałam Revlona CS 150 Buff) Muszę powiedzieć że kolor idealnie pasuje, nie jest ani za jasny, ani za żółty. Podkład po nałożeniu bardzo ładnie stapia się z cerą i naprawdę jest niewidoczny. Chciałam zobaczyć jak będzie przy drugiej warstwie, i niestety trochę przesadziłam bo przy większej ilości robi się zauważalny, ale tylko trochę. Zresztą, jak na podkład matujący jest naprawdę mocno kryjący, wydaje mi się że coś na poziomie Revlona CS, z tym że nie jest widoczny, wygląda naprawdę bardzo naturalnie Skoro ten matujacy jest tak mocno kryjący to ciekawe jak mocno kryją kryjące

Jeżeli chodzi o pozostałe 2 kolorki Matujący Natural Fair i Kryjący Beige Fair to nie będę ich testować na sobie (są dla koleżanki) ale wzięłam odrobinę na ręce żeby zobaczyć kolor, i muszę wam powiedzieć że BAIGE jest naprawdę mocno pomarańczowy. NATURAL natomiast tylko delikatnie wpada w róż, ale ogólnie wygląda dobrze .

Jeżeli chodzi o róże to ROMANTIC jest jest nieco bardziej różowy, i delikatniejszy. Natomiast NUDE jest bardziej brązowy, wydaje mi się że jest bardziej intensywny. Oba bardzo ładnie się prezentują, są bardzo dobrze napigmentowane, bardzo ładnie się rozprowadzają, idealnie łączą się z podkładem.

I na koniec korektor LIGHT. Korektor jest mega kryjący, nie straszne są mu jakiekolwiek zaczerwienienia, naprawdę przykryje chyba wszystko Jest bardzo jasny, trochę zielonkawy, ale po dokładnym wklepaniu, i rozsmarowaniu pod podkładem nie jest wogóle widoczny.

OGÓLNIE: REWELACJA! Jestem mega pozytywnie zaskoczona! Podkład bardzo dobrze kryje i wygląda bardzo naturalnie. Do tego matuje (nie jest to płaski mat, więc duży plus), na pewno kupię sobie pełnowymiarowe opakowanie, może dokupię jeszcze jakiś róż
O! to tak na świeżo mam do Ciebie pytanie: czy jak nałożyłaś korektor to później przy nakładaniu podkładu nie starłaś go z twarzy? Zastanawiam się nad zamówieniem go, ale nie wiem czy będę umiała nakładać
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 11:51   #342
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zamówiłam sobie wczoraj zestaw matujący.
Bardzo jestem zadowolona z matujących goldenów, natomiast kryjące - na mojej twarzy widać , no chyba ,ze dam b cieńką 1 warstwę, błyszczę się trochę szybciej i bardziej niż po macie, czasami (raz na tydzień) własnie ciastolił się na brodzie i nosie. Kryjący jest bardziej kremowy. Ani jeden ani drugi mnie nie zapchał. Zaden nie wysuszył skórek a mam naprawdę suchą skórę w niektórych miejscach. Kryjący na mojej skórze kryje właściwie identycznie jak matujący(jego mogę nałożyc wiecej). Pozdrawiam.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 17:22   #343
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hm... Kusisz Kasiek

Kryjący mnie ciągnie.
I róż sunrise

W ogóle cały zestaw.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie wczoraj zestaw matujący.
Bardzo jestem zadowolona z matujących goldenów, natomiast kryjące - na mojej twarzy widać , no chyba ,ze dam b cieńką 1 warstwę, błyszczę się trochę szybciej i bardziej niż po macie, czasami (raz na tydzień) własnie ciastolił się na brodzie i nosie. Kryjący jest bardziej kremowy. Ani jeden ani drugi mnie nie zapchał. Zaden nie wysuszył skórek a mam naprawdę suchą skórę w niektórych miejscach. Kryjący na mojej skórze kryje właściwie identycznie jak matujący(jego mogę nałożyc wiecej). Pozdrawiam.
Potwierdzi jeszcze któraś z Was. Mam już mętlik
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 17:25   #344
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Hm... Kusisz Kasiek

Kryjący mnie ciągnie.
I róż sunrise

W ogóle cały zestaw.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------



Potwierdzi jeszcze któraś z Was. Mam już mętlik
A nie miałaś wcześniej próbek? Przepraszam, że pytam, ale dopiero co dołączyłam do wątku i nie jestem na bieżąco
Pewnie u każdego sprawdzi się coś innego, więc lepiej wypróbować...
Ja najpierw testowałam minerały EDM, stawiałam na Intensive albo Matte, a okazało się, że najlepiej sprawdził się u mnie Semimatte i krył nawet przyzwoicie
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 17:40   #345
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
A nie miałaś wcześniej próbek? Przepraszam, że pytam, ale dopiero co dołączyłam do wątku i nie jestem na bieżąco
Pewnie u każdego sprawdzi się coś innego, więc lepiej wypróbować...
Ja najpierw testowałam minerały EDM, stawiałam na Intensive albo Matte, a okazało się, że najlepiej sprawdził się u mnie Semimatte i krył nawet przyzwoicie
Używałam EDM, Pixie cosmetics. Chciałabym spróbować czegoś nowego. Mam już wybrany kolor. Chciałabym od razu zamówić zestaw
Zastanawiam się jaki.

Szukam swatchy róży w internecie

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Znalazłam - swatche
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 17:46   #346
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Używałam EDM, Pixie cosmetics. Chciałabym spróbować czegoś nowego. Mam już wybrany kolor. Chciałabym od razu zamówić zestaw
Zastanawiam się jaki.
Masz na myśli ten zestaw za 120zł? Moim zdaniem to się w ogóle nie opłaca, tzn. o ile podkład w dużym opakowaniu jakoś się zużycie, to róże i korektory używa się w tak niewielkiej ilości, że spokojnie można zamówić próbki 1g i wystarczą na wieczność
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 18:12   #347
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Masz na myśli ten zestaw za 120zł? Moim zdaniem to się w ogóle nie opłaca, tzn. o ile podkład w dużym opakowaniu jakoś się zużycie, to róże i korektory używa się w tak niewielkiej ilości, że spokojnie można zamówić próbki 1g i wystarczą na wieczność
Niby racja...
Trza przemyśleć

Róże są super.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 18:21   #348
malaosmiornica
Raczkowanie
 
Avatar malaosmiornica
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 103
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Masz na myśli ten zestaw za 120zł? Moim zdaniem to się w ogóle nie opłaca, tzn. o ile podkład w dużym opakowaniu jakoś się zużycie, to róże i korektory używa się w tak niewielkiej ilości, że spokojnie można zamówić próbki 1g i wystarczą na wieczność
Zgadzam się! Podkład 4g schodzi mi w ok.2 miesiące, natomiast korektor (próbka) mam już chyba z pół roku i połowę zużyłam. Róż tez wolno schodzi a kolor Sunrise jest bardzo ładny
malaosmiornica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 18:22   #349
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mi juz sie annabelle po nocach sni niestety teraz wyjazd na ferie ograniczyl mi finanse a chce zlozyc od razu zamowienie na 160 zl Niech juz bedzie marzec!!!!!!
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 21:22   #350
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Poważnie? Na tak długo starczają próbki?
Wiem, że podkłady mineralne są mega wydaje, ale nie miałam jeszcze ani różu, ani korektora.

Jeja, niedługo zamawiam

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

A gdybym zamówiła pełnowymiarowe opakowanie matującego i próbkę kryjącego? Wypróbowałabym sam kryjący,jakby dawał radę wsypałabym go do matującego. A jak nie to nie będzie szkoda.
Nie potrzebuję takiego krycia, nie wiem, czemu ciągnie mnie tak do kryjącego. Chyba zapobiegliwość :P
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 09:34   #351
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Poważnie? Na tak długo starczają próbki?
Wiem, że podkłady mineralne są mega wydaje, ale nie miałam jeszcze ani różu, ani korektora.

Jeja, niedługo zamawiam

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

A gdybym zamówiła pełnowymiarowe opakowanie matującego i próbkę kryjącego? Wypróbowałabym sam kryjący,jakby dawał radę wsypałabym go do matującego. A jak nie to nie będzie szkoda.
Nie potrzebuję takiego krycia, nie wiem, czemu ciągnie mnie tak do kryjącego. Chyba zapobiegliwość :P
U mnie matujący i kryjący mają podobne krycie (na te bardziej wymagające miejsca nakładam 2 warstwy), tylko matujący gorzej mi "leży" na twarzy
Wg mnie próbki korektora i różu starczają na baaardzo długo, bo są mocno napigmentowane. Ja używam różu w ten sposób, że w zagłębienie dłoni wysypuję z pojemniczka 2-3 "grudki" średnicy 1-2mm i to mi starcza na jeden policzek
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 17:12   #352
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
O! to tak na świeżo mam do Ciebie pytanie: czy jak nałożyłaś korektor to później przy nakładaniu podkładu nie starłaś go z twarzy? Zastanawiam się nad zamówieniem go, ale nie wiem czy będę umiała nakładać
Nałożyłam korektor tak jak zazwyczaj to robię z płynnymi korektorami, wklepałam niewielką ilość w zaczerwienione miejsce, trochę powklepywałam a na koniec przetarłam pędzlem. Korektor bardzo ładnie przykrył zaczerwienione miejsce, przy czym nie był widoczny pod podkładem. Naprawdę dla mnie zadziwiające jest to jak produkty z Annabelle Minerals świetnie się zachowują na twarzy, bardzo ładnie się łączą i do tego dość szybko dochodzi się do wprawy w ich używaniu polecam ci spróbować ten korektor, jest naprawdę bardzo dobry
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 19:42   #353
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Moja przyjaciółka ma suchą skórę - znajdzie coś dla siebie?
Miała któraś formułę rozświetlającą? Nada się?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 20:16   #354
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Używam teraz Everyday Minerals, kolor Fair. Doradźcie mi jaki kolor w takim razie wybrać w Annabelle ?? Ten najjasniejszy czy ten o ton ciemniejszy ??
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 20:39   #355
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
Używam teraz Everyday Minerals, kolor Fair. Doradźcie mi jaki kolor w takim razie wybrać w Annabelle ?? Ten najjasniejszy czy ten o ton ciemniejszy ??
Na 7 stronie są swatche
Najjaśniejszy chyba.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 20:42   #356
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Na 7 stronie są swatche
Najjaśniejszy chyba.
dzięki, widziałam swatche, jednak opinia kogoś komu tez pasował tamten kolor z Everyday minerals bedzie przydatna
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 08:12   #357
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej dziewczyny, przeczytalam caly watek i chcialam juz wczoraj zamawiac probki korektora light i 2 podkladow: matujacy golden fairest i z kryjacych natural fairest, ale nie ma z kryjacych dostepnych ani natural fair i fairest ani goldenow Oreintujecie sie moze ile mniej wiecej czeka sie w AM na "uzupelnienie towaru"?
__________________

Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 08:46   #358
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Syllvcia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, przeczytalam caly watek i chcialam juz wczoraj zamawiac probki korektora light i 2 podkladow: matujacy golden fairest i z kryjacych natural fairest, ale nie ma z kryjacych dostepnych ani natural fair i fairest ani goldenow Oreintujecie sie moze ile mniej wiecej czeka sie w AM na "uzupelnienie towaru"?

Co? A właśnie chciałam te próbki
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 09:02   #359
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Syllvcia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, przeczytalam caly watek i chcialam juz wczoraj zamawiac probki korektora light i 2 podkladow: matujacy golden fairest i z kryjacych natural fairest, ale nie ma z kryjacych dostepnych ani natural fair i fairest ani goldenow Oreintujecie sie moze ile mniej wiecej czeka sie w AM na "uzupelnienie towaru"?
Ja ponad tydzień temu chciałam też zamówić te kryjące Fairesty i ich nie było, więc można przyjąć że około 2 tyg ich już nie ma Ciekawe kiedy będą.
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:55   #360
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Napisałam do nich wiadomość odnośnie próbek.

Wybrałam Zestaw matujący. Próbka kryjącego. I próbki dwóch róży.

Ponawiam pytanie o rozświetlającą formułę - jak się spisuje na suchej skórze?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.