Dziwne paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-12, 16:11   #1
cocodeville
Raczkowanie
 
Avatar cocodeville
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 34

Dziwne paznokcie


Witam, od kilku lat mam jakieś takie dziwne paznokcie u stóp, tzn. odstają od skóry, końcówka paznokcia jest uniesiona ku górze. Na prawej stopie jest to drugi paznokieć i na lewej jest to samo. Chciałabym gdzieś się z tym udać, bo brzydko to wygląda. Jak sobie z tym poradzić? Dokąd z tym iść?
cocodeville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 16:58   #2
201702061026
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 64
Dot.: Dziwne paznokcie

Cytat:
Napisane przez cocodeville Pokaż wiadomość
Witam, od kilku lat mam jakieś takie dziwne paznokcie u stóp, tzn. odstają od skóry, końcówka paznokcia jest uniesiona ku górze. Na prawej stopie jest to drugi paznokieć i na lewej jest to samo. Chciałabym gdzieś się z tym udać, bo brzydko to wygląda. Jak sobie z tym poradzić? Dokąd z tym iść?
Idź z tym do dermatologa, bo to może być grzybica paznokci, ale niekoniecznie. Może to też wynikać z noszenia ciasnych butów, czy coś w tym stylu. Jakieś zdjęcie by pomogło
201702061026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 14:14   #3
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Dziwne paznokcie

Cytat:
Napisane przez cocodeville Pokaż wiadomość
Witam, od kilku lat mam jakieś takie dziwne paznokcie u stóp, tzn. odstają od skóry, końcówka paznokcia jest uniesiona ku górze. Na prawej stopie jest to drugi paznokieć i na lewej jest to samo. Chciałabym gdzieś się z tym udać, bo brzydko to wygląda. Jak sobie z tym poradzić? Dokąd z tym iść?
mam tak samo. Tzn u mnie jest ten problem u najmniejszych palców. U jednej stopy już rośnie normalnie, natomiast u drugiej stopy dalej ten paznokieć zmierza ku górze. Też nie wiem co robić :/

a drugi problem - duże palce u stóp - paznokcie nie są różowe, tylko na obydwóch są jakby podłużne białe plamy, tak jakby ten paznokieć się rozwarstwił? Jak się tego pozbyć? wstyd sandały zakładać
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-18 14:14:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.