Prezent dla gimnazjalistki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-09, 10:05   #1
olapisz
Raczkowanie
 
Avatar olapisz
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 51

Prezent dla gimnazjalistki


Bardzo proszę o pomoc, co kupić w prezencie świątecznym dla gimnazjalistki (pierwsza klasa)? Na co teraz jest moda i szał w gimnazjach?
olapisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 14:33   #2
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent dla gimnazjalistki

Za mało informacji. To ma być prezent na klasowe Mikołajki ? (niektórzy organizują po 6.12) Czy prezent świąteczny dla bliskiej osoby? Jaki budżet?
Gimnazjalistka to już duża mała kobietka
Mam gimnazjalistkę w rodzinie i od rodziców zażyczyła sobie odtwarzacz mp4. Pamiętam,że podobnie miałam ja w jej wieku. Żadne tam kurzołapy.Biżuteria (najlepiej coś z charmsami np skórka Lilou), perfumy jeśli wiesz, co lubi np jakieś z Pumy bądź Adidasa. Z drobnych rzeczy etui na telefon, książki, płyty. Jeśli nie znasz jej gustu uważam,że najbazpieczniej postawić na kartę do którejś z sieciówek. Stawiałabym tu na H&M, Pull &Bear lub Stradivarius albo po prostu Empik. House i Cropp radzę omijać szerokim łukiem.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2016-12-10 o 14:36
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 15:42   #3
07martusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 13
Dot.: Prezent dla gimnazjalistki

Mam siostrę gimnazjalistkę. Dziewuchy szaleją za zegarkami Ice-Watch, tylko markowe. Liczy się prestiż posiadania czegoś markowego. Koniecznie sylikon i intensywny kolor. Tej marki zegarek najtaniej kupisz na xxx. Moja siostra ma ich kilka, np. taki:xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-12-11 o 23:39 Powód: Link.
07martusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 21:12   #4
olapisz
Raczkowanie
 
Avatar olapisz
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 51
Dot.: Prezent dla gimnazjalistki

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Za mało informacji. To ma być prezent na klasowe Mikołajki ? (niektórzy organizują po 6.12) Czy prezent świąteczny dla bliskiej osoby? Jaki budżet?
Gimnazjalistka to już duża mała kobietka
Mam gimnazjalistkę w rodzinie i od rodziców zażyczyła sobie odtwarzacz mp4. Pamiętam,że podobnie miałam ja w jej wieku. Żadne tam kurzołapy.Biżuteria (najlepiej coś z charmsami np skórka Lilou), perfumy jeśli wiesz, co lubi np jakieś z Pumy bądź Adidasa. Z drobnych rzeczy etui na telefon, książki, płyty. Jeśli nie znasz jej gustu uważam,że najbazpieczniej postawić na kartę do którejś z sieciówek. Stawiałabym tu na H&M, Pull &Bear lub Stradivarius albo po prostu Empik. House i Cropp radzę omijać szerokim łukiem.
Ma to być prezent dla siostrzenicy, budżet myślę w granicach 100-200 zł. Właśnie z tym jest problem, że w tym wieku dziewczynki chcą być już traktowane jak dorosłe, więc nie chcę się wygłupić i wybrać czegoś zbyt dziecinnego. Jeśli chodzi o sprzęty typu odtwarzacze itp. to zauważyłam, że chyba wszystko już ma. Bransoletkę z charmsami też ma, więc jeśli nie wpadnę na inny pomysł to może po prostu dokupię kolejnego charmsa. Dziękuję za podpowiedzi!
olapisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 21:36   #5
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 252
Dot.: Prezent dla gimnazjalistki

Mysle, ze dodatkowy charms (najlepiej jakis dosyc neutralny) i np. karta upominkowa do empiku za 50 zl byloby fajnym prezentem.
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 05:40   #6
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent dla gimnazjalistki

Cytat:
Napisane przez Hiiroko Pokaż wiadomość
Mysle, ze dodatkowy charms (najlepiej jakis dosyc neutralny) i np. karta upominkowa do empiku za 50 zl byloby fajnym prezentem.
Też tak uważam
Jednak karta daje gwarancję,że nie będzie prezentowej wpadki, pójdzie, wybierze czy książkę, czy płytę albo jakieś akcesoria, jakie jej tam odpowiadają. A jednocześnie będzie też miała coś "namacalnego" od Ciebie. Tylko nie wszystkie charmsy pasują na każdą bransoletkę. Najlepiej kupić z tej samej firmy, co ma bransoletkę.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-12 06:40:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.