Call Centre w Krakowie, czy znacie jakies miejsca ktore sa uczciwe i sensowne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 13:02   #1
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084

Call Centre w Krakowie, czy znacie jakies miejsca ktore sa uczciwe i sensowne?


i warte polecenia ? pomozcie! Szukam pracy juz jakis czas ale jest ciezko, postanowilam w koncu zaczac pracowac w call centre, gdyz ofert w tej dzialce jest wiele. Jednak czytając opinie i sluchajac ludzi, ktorzy mieli jakis kontakt z ta branżą wylania sie czasami straszny obraz pracy w takich miejscach. Mialam juz 2 rozmowy w takich firmach i nie zdecydowalam sie; glowne zarzuty; niepokojąca niejasność co do zarobkow, brak otwartosci i krecenie!!
Czy macie jakies doscwiadczenia z call center ktore sa NORMLANE , uczciwe i da sie tam pracowac i byc traktowanym na poziomie?
Chodzi mi o Krakow. Prosze o opinie
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 17:58   #2
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Call Centre w Krakowie, czy znacie jakies miejsca ktore sa uczciwe i sensowne?

O to ja też się podłączam pod to pytanie
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 12:41   #3
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Call Centre w Krakowie, czy znacie jakies miejsca ktore sa uczciwe i sensowne?

ja byłam kiedyś na rozmowie w VNV. w sumie to nie zależało mi i tak od niechcenia odpowiadałam na pytania a jednak zadzwonili że przeszłam. Ale również zrezygnowałam. proponowali 6 zł brutto za godzinę...oczywiście na początek, tyle że niby realna stawka to 10.

Myślę, ze w tej pracy trzeba brać nie tylko finanse pod uwagę. To strasznie męczące wciskać ludziom kit przez telefon. Tym bardziej, ze ludzie już mają dość takich telefonów i rzucają słuchawkami, krzyczą, przeklinają. Ja zrezygnowałam głównie z powodu obawy o swoje zdrowie psychiczne, bo to naprawdę strasznie ciężka praca...za marną kasę
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 22:58   #4
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Call Centre w Krakowie, czy znacie jakies miejsca ktore sa uczciwe i sensowne?

Nie wiem jak to wygląda w Krakowie ale ja pracuję w tp w call centre i ja akurat jestem w biurze numerów czyli to ludzie dzwonią do mnie. Póki co praca mi się podoba, zobaczymy co będzie dalej
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 12:49   #5
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Call Centre w Krakowie, czy znacie jakies miejsca ktore sa uczciwe i sensowne?

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
ja byłam kiedyś na rozmowie w VNV. w sumie to nie zależało mi i tak od niechcenia odpowiadałam na pytania a jednak zadzwonili że przeszłam. Ale również zrezygnowałam. proponowali 6 zł brutto za godzinę...oczywiście na początek, tyle że niby realna stawka to 10.

Myślę, ze w tej pracy trzeba brać nie tylko finanse pod uwagę. To strasznie męczące wciskać ludziom kit przez telefon. Tym bardziej, ze ludzie już mają dość takich telefonów i rzucają słuchawkami, krzyczą, przeklinają. Ja zrezygnowałam głównie z powodu obawy o swoje zdrowie psychiczne, bo to naprawdę strasznie ciężka praca...za marną kasę
coz, dla mnie oczywiste jest ze to nie zadna super praca, tylko chwilowe zajecie, stres i wciskanie ludziom czegos czego nie chca tak naprawde
Ale skoro juz biorę tą branżę pod uwagę, to zalezy mi gl. na normlanej stawce i w miare zdrowej atmosferze.
Wenila dziekuje za informacje, 6 zl brutto to jakas kpina tak wiec ta firme sobie odpuszcze:/
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 17:50   #6
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Call Centre w Krakowie, czy znacie jakies miejsca ktore sa uczciwe i sensowne?

wprawdzie to na początek. mówili ze 10 jest stawką realną jak podpisze się 30 umów na miesiąc
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 20:59   #7
daba25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 24
Dot.: Call Centre w Krakowie, czy znacie jakies miejsca ktore sa uczciwe i sensowne?

Ja pracowałam przez ponad pół roku w jednym z krakowskich call center i zdecydowanie nie polecam. Na początku wszystko niby pięknie ładnie, ale jak przychodziło co do czego (wypłata) to dostawałam mniej niż mi się należało. Cały czas podnosili poprzeczkę- specjalnie żeby do określonych progów z podpisaniem umów z klientami nie wyrobić- bo wtedy musieliby nam więcej zapłacić. Mieliśmy do wykorzystania płatną przerwę, nawet jak się mieściliśmy w czasie i logowaliśmy się do systemu to i tak nam nabijało "tak z dupy" po kilka minut więcej (w trakcie rozmów z klientami widziałam że nagle samo przeskakuje) i na nasze prośby żeby nam to wykasować nikt z kierowników nie reagował, albo zbywali nas gadkami "dobra, za chwilę". W efekcie obcinali nam za każde od 1-5 min przekroczonej (przez system) przerwy po stawce pracy za 1 godzinę zegarową. I tak było co chwilę. Przykładów można mnożyć. Jak ktoś ma jakieś konkretniejsze pytania co do pracy w telemarketingu to chętnie odpowiem- głównie po to żeby was zniechęcić i uratować, bo to jak traktują tam ludzi jest poniżej czyjejkolwiek godności. Pozdrawiam dziewczyny
daba25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 18:34   #8
arturpat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Call Centre w Krakowie, czy znacie jakies miejsca ktore sa uczciwe i sensowne?

Ja pracowałem już w 5 CALLCENTER w KRK i zatrzymałem się ostatecznie w MCONNECT przy al.J.Pawła II po doświadczeniach w poprzednich callach tu jest NORMALNIE tzn. płacą na czas i praca spoko pracuje na przedłużeniach Orange indywidualnych (neostrada,tv,tel.stacj). Pracuje na openspace po 5 godzin dziennie i teraz zarabiam po 1500-1700zł ale znam takich co i po 3 mają z przodu. Praca nie wymaga sprzedaży majtek itp. a największy plus to ludzie (nie ma reżimu)
arturpat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.