Czy się sprawdzą? Test pędzli for your beauty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Rossmann

Notka

Klub Recenzentki Rossmann Klub Recenzentki Rossmann Zapraszamy do zapoznania się z recenzjami on-line testu kosmetyku marki Rossmann. 100 Wizażanek testuje obecnie Pędzle do makijażu marki For Your Beauty.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-07-04, 17:45   #1
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088

Czy się sprawdzą? Test pędzli for your beauty


Myśląc błędnie, że jeśli już raz testowałam produkty w ramach Klubu Recenzentki to do następnego się nie dostanę, nie zapisałam sobie nigdzie jaką drogerię wybrałam. Ale jednak udało się odebrać pędzle tam gdzie poszłam, i mam W kopercie był wszystkie 4 - do pudru, różu, do powiek i do ust.
Jakiego jestem najbardziej ciekawa? Chyba tego do ust, ponieważ jakoś nigdy nie używałam pędzelka do malowania ust, zobaczymy czy jest różnica.
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 13:12   #2
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088
Dot.: Czy się sprawdzą? Test pędzli for your beauty

Długie testowanie pędzli już za mną Z czasem okazały się lepsze niż na pierwszy rzut oka wyglądały.
Jak wielu testerkom, mnie też na początku znacznie wypadało włosie z pędzli, w szczególności z pędzli do pudru i do różu. Jednak ku mojemu zaskoczeniu tylko na początku to włosie wypadało, potem już wszystko było ok, żadnego nadmiernego wypadania.

Pędzel do pudru bardzo mi się spodobał. Jest fajny, duży i naprawdę pozwala lekko omieść twarz pudrem, nie tworzy się przez to maska na twarzy. Jest dość miękki.

Pędzel do różu jest odpowiedni pod względem wielkości i miękkości, na szczęście nie robi plam z różu, równomiernie go nakłada, tworząc lekką łunę, choć według mnie... zbyt lekką, trzeba się nieźle namachać żeby wydobyć wyraźny kolor różu na twarzy, i za to mały minus.
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 09:01   #3
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Czy się sprawdzą? Test pędzli for your beauty

betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 03:29   #4
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: Czy się sprawdzą? Test pędzli for your beauty

dziewczyny , a jak ,można zostać taką recenzentką?
__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post30116763

Na propozycje wymianek odpisuj w moim profilu - nie śledzę na bieżąco profili z wymiankami.
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 22:35   #5
wedkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 19
Dot.: Czy się sprawdzą? Test pędzli for your beauty

Włosie pędzla może być naturalne jak i syntetyczne a rączka drewniana lub plastikowa. Wyróżnia się także wiele rodzajów pędzli, w zależności od ich przeznaczenia, jednak głównie dzieli się je na te do makijażu oczu (np. do rozcierania cieni) i twarzy (do aplikacji podkładu, nakładania różu, konturowania). Istnieje duża różnorodność kształtów i rozmiarów pędzli, w zależności od obszaru twarzy, w którym mają być stosowane, produktów kosmetycznych i pożądanego efektu. To od ich właściwego użycia zależy, jak będzie wyglądał nasz makijaż.
__________________
<ciach_reklama>
wedkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Rossmann


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 22:35:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.