ja vs. fat-ostateczne starcie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-14, 20:47   #61
swinka94
Zadomowienie
 
Avatar swinka94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 1 344
Dot.: Odp: ja vs. fat-ostateczne starcie

Cytat:
Napisane przez mroznykasztan Pokaż wiadomość
Oj ja też całego ptasiego mleczka nigdy nie pochłonęłam bo moim uzależnieniem są (jak mój avatar) babeczki, ciasta, pączki, ptysie... Kocham to... I to mnie gubi niestety... Świnko, przez Twoje wpisy przemawia bardzo dużo przemyślanych racji i widać że masz ogromną motywację, to się ceni i biorę z Ciebie przykład powiedz mi jak kicasz ? Ile razy, jak często?
W zasadzie dopiero zaczynam Dzisiaj zrobiłam 100 podskoków, 50 żabką i 50 naprzemiennie (nie wiem jak to się nazywa ) Planuję skakać głównie w dni niebiegowe, nie chcę przeciążać nóg (bo mam dużą nadwagę i jakby nie patrzeć to spore obciążenie dla stawów ) Ale dziś zrobiłam po bieganiu. Generalnie planuję zwiększać ilość skoków, o 20 za każdym razem (oczywiście nie aż osiągnę milion ) czyli po 10 w każdy sposób. Skakanka jest super na ujędrnienie i walkę z cellulitem. No i spala się dużo kalorii.

I dziękuję za komplementy Słusznie zauważyłaś, że moje decyzje są bardzo przemyślane. Wiele razy odchudzałam się na 'hura' i kończyło się to potężnym efektem jojo. Teraz pozbyłam się problemów z jedzeniem (bulimia), wzbogaciłam swoją wiedzę na temat ćwiczeń i żywienia, jestem starsza i mądrzejsza więc uderzam ze zdwojoną siłą ale jednocześnie z rozwagą. Aby zakończyć moje odchudzanie zmianą stylu życia i ładną sylwetką na dłużej niż jeden sezon.
__________________
Nowy start w życiu I na wadze
86,7 - 81,5 - 79

Jeśli udało Ci się przetrwać nawet jeden epizod dużej depresji - jesteś niebezpieczny i możesz wszystko.
swinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 21:21   #62
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Dot.: Odp: ja vs. fat-ostateczne starcie

Cytat:
Napisane przez swinka94 Pokaż wiadomość
W zasadzie dopiero zaczynam Dzisiaj zrobiłam 100 podskoków, 50 żabką i 50 naprzemiennie (nie wiem jak to się nazywa ) Planuję skakać głównie w dni niebiegowe, nie chcę przeciążać nóg (bo mam dużą nadwagę i jakby nie patrzeć to spore obciążenie dla stawów ) Ale dziś zrobiłam po bieganiu. Generalnie planuję zwiększać ilość skoków, o 20 za każdym razem (oczywiście nie aż osiągnę milion ) czyli po 10 w każdy sposób. Skakanka jest super na ujędrnienie i walkę z cellulitem. No i spala się dużo kalorii.

I dziękuję za komplementy Słusznie zauważyłaś, że moje decyzje są bardzo przemyślane. Wiele razy odchudzałam się na 'hura' i kończyło się to potężnym efektem jojo. Teraz pozbyłam się problemów z jedzeniem (bulimia), wzbogaciłam swoją wiedzę na temat ćwiczeń i żywienia, jestem starsza i mądrzejsza więc uderzam ze zdwojoną siłą ale jednocześnie z rozwagą. Aby zakończyć moje odchudzanie zmianą stylu życia i ładną sylwetką na dłużej niż jeden sezon.
Oj Kochana, widzę że to forum to trafiłam w 10tkę i tym bardziej Cię wspieram, bo bulimię również mam za sobą (tak myślę, mimo że bulimia to choroba na całe życie). Damy radę!
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 20:29   #63
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Odp: ja vs. fat-ostateczne starcie

Spam :d
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 10:11   #64
gosiaczek3129
Przyczajenie
 
Avatar gosiaczek3129
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10
Dot.: Odp: ja vs. fat-ostateczne starcie

Cześć dziewczyny. Ostatnio mnie nie było, ale to dlatego, że miałam ciężki weekend i większość czasu spędziłam w szkole, ale już jestem z wami Wczoraj się ważyłam, pierwszy raz od czterech tygodni i muszę się pochwalić, że udało mi się zrzucić 4 kg Teraz jest już 66 kg, a nie 70 kg Nie ma nic bardziej motywującego, niż utrata kilogramów Od wczoraj zmieniłam też swój plan treningów, na bardziej intensywny, bo w mojej diecie stawiam przede wszystkim na sport dzięki któremu można uzyskać najlepsze efekty.
gosiaczek3129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 13:07   #65
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Dot.: Odp: ja vs. fat-ostateczne starcie

Cytat:
Napisane przez gosiaczek3129 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Ostatnio mnie nie było, ale to dlatego, że miałam ciężki weekend i większość czasu spędziłam w szkole, ale już jestem z wami Wczoraj się ważyłam, pierwszy raz od czterech tygodni i muszę się pochwalić, że udało mi się zrzucić 4 kg Teraz jest już 66 kg, a nie 70 kg Nie ma nic bardziej motywującego, niż utrata kilogramów Od wczoraj zmieniłam też swój plan treningów, na bardziej intensywny, bo w mojej diecie stawiam przede wszystkim na sport dzięki któremu można uzyskać najlepsze efekty.
Gratuluję, bardzo ładnie chudniesz średnio 1kg na tydzień
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 17:52   #66
swinka94
Zadomowienie
 
Avatar swinka94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 1 344
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Dziewuchy!

Przepraszam bardzo, że Was tak zaniedbałam. Ostatnio mam dość intensywny czas (za 3 tygodnie matura ) ale dietować nie przestałam i włączyłam więcej ruchu. Od kilku dni biegam, kicam na skakance. Wczoraj dałam też sobie niezły wycisk na basenie, kolejny jutro! Czekam z utęsknieniem na jakąś nagrodę na wadze...

Jak Wam idzie?
__________________
Nowy start w życiu I na wadze
86,7 - 81,5 - 79

Jeśli udało Ci się przetrwać nawet jeden epizod dużej depresji - jesteś niebezpieczny i możesz wszystko.
swinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 19:33   #67
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

U mnie wielkie G... Kontuzja lewej łydki... Jutro przerwa i mam nadzieję że pojutrze poskaczę znów :/
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 21:12   #68
swinka94
Zadomowienie
 
Avatar swinka94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 1 344
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Cytat:
Napisane przez mroznykasztan Pokaż wiadomość
U mnie wielkie G... Kontuzja lewej łydki... Jutro przerwa i mam nadzieję że pojutrze poskaczę znów :/
ojej... co się stało? Nie przejmuj się, poćwicz inne partie ciała Nie obciążaj łydki jeśli coś jest nie tak, możesz sobie narobić gorszej biedy. Pamiętaj, że jest dużo ćwiczeń na inne partie mięśniowe Ja jestem po skakance i ponad godzinnych wygibasach przy muzyce Moje nogi umarły. A jutro znów bieganie
__________________
Nowy start w życiu I na wadze
86,7 - 81,5 - 79

Jeśli udało Ci się przetrwać nawet jeden epizod dużej depresji - jesteś niebezpieczny i możesz wszystko.
swinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 22:34   #69
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Odp: ja vs. fat-ostateczne starcie

Zakwasy miałam od soboty i dziś miałam zrobić dzien wolnego ale rano wskazanie wagi mnie tak wkurzylo (jestem przed @ więc podwójnie się denerwuje) że chwycilam skakanke , skoczylam 100 razy i skorcz w lewej lydce mnie powalil na ziemię. Muszę jutro zrobić przerwę od skakania swinko, pięknie cwiczylas dziś! tańce i hulance też fajny pomysł na cwiczenia
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 15:40   #70
swinka94
Zadomowienie
 
Avatar swinka94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 1 344
Dot.: Odp: ja vs. fat-ostateczne starcie

Cytat:
Napisane przez mroznykasztan Pokaż wiadomość
Zakwasy miałam od soboty i dziś miałam zrobić dzien wolnego ale rano wskazanie wagi mnie tak wkurzylo (jestem przed @ więc podwójnie się denerwuje) że chwycilam skakanke , skoczylam 100 razy i skorcz w lewej lydce mnie powalil na ziemię. Muszę jutro zrobić przerwę od skakania swinko, pięknie cwiczylas dziś! tańce i hulance też fajny pomysł na cwiczenia

Dziękuję Mi się spóźnia @ i ostatnio nie było spadku więc już się boję przed sobotą... Póki co się nie ważę bo nie chcę się zniechęcać. Raczej patrzę na to, że brzuch mi się zmniejszył i mam ładniejszą skórę Ale poległam dziś kompletnie jeśli chodzi o jedzenie No nic, pozostaje mi zrobić dłuższy dystans biegowy i przyłożyć się na basenie, żeby to spalić.
__________________
Nowy start w życiu I na wadze
86,7 - 81,5 - 79

Jeśli udało Ci się przetrwać nawet jeden epizod dużej depresji - jesteś niebezpieczny i możesz wszystko.
swinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 13:46   #71
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

jestem załamana waga mi spadła tylko o 100gram w ciagu dwóch tyg..
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 16:55   #72
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Cytat:
Napisane przez xxx3anahi3xxx Pokaż wiadomość
jestem załamana waga mi spadła tylko o 100gram w ciagu dwóch tyg..
A jaką masz dietę?
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 20:45   #73
swinka94
Zadomowienie
 
Avatar swinka94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 1 344
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Ja nie przejmuję się aż tak bardzo wagą bo ostatnio nic mi nie spadło a widzę że centymetrów ubywa i jest coraz lepiej. Szczególnie przy ćwiczeniach waga nie jest miarodajna bo tłuszcz jest lżejszy niż mięśnie i przy intensywnym wysiłku zawsze waga stoi a wygląda się coraz lepiej.

Ja dzisiejszy dzień zapisuję na plus, jak u Was Kochane?
__________________
Nowy start w życiu I na wadze
86,7 - 81,5 - 79

Jeśli udało Ci się przetrwać nawet jeden epizod dużej depresji - jesteś niebezpieczny i możesz wszystko.
swinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 10:34   #74
gosiaczek3129
Przyczajenie
 
Avatar gosiaczek3129
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Mój wczorajszy dzień, też zaliczam do udanych. Dużo ćwiczyłam i bałam się, że dzisiaj nie wstanę z łóżka, ale na szczęście jest ok. to chyba znak, że moja kondycja jest coraz lepsza

Jeśli chodzi o wagę, to ja staram się nie ważyć zbyt często, po co się załamywać tym, że waga albo spada zbyt wolno albo stoi w miejscu. To sprawia, że mamy ochotę zrezygnować z diety i wrócić do starych nawyków, a tego przecież nie chcemy. Dlatego nie możemy się poddawać i musimy trzymać się swojego planu, a prędzej czy później osiągniemy swój cel

Edytowane przez gosiaczek3129
Czas edycji: 2013-04-19 o 10:36
gosiaczek3129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 13:43   #75
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Cześć dziewczyny! U mnie tydzień był zabiegany-uczelnia, zakupy, korzystanie z pięknej pogody, spacery, rower i nie było czasu za bardzo na wizaż ;( Jeśli o jedzenie chodzi to nie najgorzej, ale grzeszki były, ale malutkie Wczoraj otworzyłam sezon rowerowy-20 km Mam zamiar dzis pojechać też, tylko, że mi się pogoda psuje ...

Jutro ważenie, jestem ciekawa czy jest jakiś spadek

Pozdrawiam Was serdecznie
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg


Edytowane przez eewelinaa92
Czas edycji: 2013-04-19 o 13:45
eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 09:20   #76
Curumo
Przyczajenie
 
Avatar Curumo
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Melduje się po przerwie. to był długi i upierdliwy tydzień. Muszę się pochwalić, że wytrzymałam 5 dni bez słodyczy, może dla Was nie jest to wyczyn ale dla mnie ogromny sukces. Dziś kolejna próba, obym wytrzymała dłużej. Straciłam 0,5kg, przy prawie całkowitym braku ćwiczeń- czyli też tragedii nie ma. Od soboty znowu zaczęłam ćwiczyć, gdyż dokładnie 20.04.2013 r o godzinie 17.57 znowu mam w domu wodę! (przepraszam za odbieganie od tematu, ale po 10 dniach bez wody tą datę zapamiętam do końca życia).
A jak wam idzie walka z izolacją termiczną?
Życzę samych sukcesów
__________________
73.5 kg 01 IV 2013
71.5 kg obecnie
70 kg I cel
68 kg II cel
65 kg III cel
63 kg IV cel
60 kg V cel ->> ostatni?
Curumo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 15:59   #77
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Cytat:
Napisane przez mroznykasztan Pokaż wiadomość
A jaką masz dietę?
do 1300kcal ale chyba woda mi sie zatrzymała , na szczęscie na wadze mniej
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 00:28   #78
pauulaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Cześć dziewczyny
Chciałabym się dołączyć do walki z nadmiernymi kilogramami.
W prawdzie od tygodnia zmieniam swój tryb życia na zdrowszy, ale motywacja się przyda od osób, które się zaparły i chcą schudnąć
Więc mam 20 lat , ważę 86 kg przy wzroście 163cm . Jest to spora nadwaga, której chce się pozbyć.
Muszę się przyznać, że byłam uzależniona od słodkich napojów gazowanych, ale przejście na wodę nie gazowaną nie było aż takie złe.
Nie mam specjalnej diety, po prostu zamieniłam i wyrzuciłam ze swojego jadłospisu kilka rzeczy . Np . pieczywo białe wymieniłam na ciemne.
Standardowo więcej warzyw i owoców, co dla mnie i tak jest sukcesem, gdyż wcześniej ilość ich spożywania prze ze mnie była minimalna no i oczywiście chude mięsko
Mój cel to schudnąć 25-30 kg
pauulaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 17:38   #79
swinka94
Zadomowienie
 
Avatar swinka94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 1 344
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Cytat:
Napisane przez pauulaa123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
witamy Cię serdecznie

Jak Wam idzie Dziewczyny? Ja wczoraj złamałam dietę, ale się nie poddaję. Biegam, chodzę na basen. Kupiłam też dziś hula-hop i zamierzam zacząć kręcić Zaplanowałam też aktywnie weekend majowy. A Wy, jakie macie plany? Trzymacie dietę? A jak Wam idą ćwiczenia?
__________________
Nowy start w życiu I na wadze
86,7 - 81,5 - 79

Jeśli udało Ci się przetrwać nawet jeden epizod dużej depresji - jesteś niebezpieczny i możesz wszystko.
swinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 17:55   #80
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

U mnie nawet dobrze ostanio szybko zleciał mi 1 kg ale dzis przyszedł @ więc teraz tak łatwo nie bedzię ale się nie poddaje Powodzenia dziewczyny
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 18:01   #81
Wera014
Raczkowanie
 
Avatar Wera014
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 245
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Czeeeść, przyłączam się.
Mam 17 lat jestem na diecie o 3 tygodni, ćwiczę o 3 miesięcy, nienawidzę swojego ciała i jeżeli nie schudnę do wakacji to chyba się zabije
Wera014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 20:11   #82
Curumo
Przyczajenie
 
Avatar Curumo
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Witam wszystkie nowe dusze na wątku im więcej nas tym lepiej.
U mnie z dietą nawet ok, miałam kilka wpadek ale raczej umiałam się opanować. W niedzielę wielkie ważenie, zdam relację tuż po.

Mam do do Was pytanie, czy któraś z Was prowadzi coś w rodzaju dziennika posiłków? (jeśli tak, to czy takie zapiski pomagają Wam w utrzymaniu diety?)
__________________
73.5 kg 01 IV 2013
71.5 kg obecnie
70 kg I cel
68 kg II cel
65 kg III cel
63 kg IV cel
60 kg V cel ->> ostatni?
Curumo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 09:45   #83
gosiaczek3129
Przyczajenie
 
Avatar gosiaczek3129
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Ja przez jakiś czas prowadziłam taki dziennik i przyznam, że bardzo mi pomógł, szczególnie na początku diety. Dzięki niemu mogłam kontrolować ilość spożywanych kalorii, więc jeśli masz problem z utrzymaniem diety, to możesz spróbować tej metody, może ci pomoże

Edytowane przez gosiaczek3129
Czas edycji: 2013-04-27 o 09:47
gosiaczek3129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 12:02   #84
Curumo
Przyczajenie
 
Avatar Curumo
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Dzięki wielkie za odpowiedź poświęcę jakiś zeszyt/kalendarz i zobaczę
__________________
73.5 kg 01 IV 2013
71.5 kg obecnie
70 kg I cel
68 kg II cel
65 kg III cel
63 kg IV cel
60 kg V cel ->> ostatni?
Curumo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 09:18   #85
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Również polecam zeszycik, gdy pewnego dnia rano wstałam i ważyłam 72kg (nie mam pojęcia jak to się dzieje że człowiek przez noc przybiera 15kg he he), i postanowiłam się odchudzać, przez chyba 2-3 tygodnie spisywałam co codziennie jadłam, później zliczałam ilość kalorii, wykluczyłam to co było zbędne i obcięłam kalorie o połowę Mój cel jest na wyciągnięcie ręki!

Edytowane przez mroznykasztan
Czas edycji: 2013-04-28 o 09:20
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 11:19   #86
Curumo
Przyczajenie
 
Avatar Curumo
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Melduję, że spadło 0,5 kg. Fajnie, że w ogóle coś zeszło jednak wolałabym pozbyć się 1 kg tygodniowo. Zeszyt założony, rozpoczęłam 6 tygodni z 6weidera... czas podkręcić tempo

mroznykasztan : mogłabyś mi zdradzić w jakim czasie pozbyłaś się tylu kg? Mam zbliżoną wagę do zrzucenia i zżera mnie ciekawość wymieszana z podziwem i zazdrością
__________________
73.5 kg 01 IV 2013
71.5 kg obecnie
70 kg I cel
68 kg II cel
65 kg III cel
63 kg IV cel
60 kg V cel ->> ostatni?
Curumo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 12:11   #87
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Cytat:
Napisane przez pauulaa123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Chciałabym się dołączyć do walki z nadmiernymi kilogramami.
W prawdzie od tygodnia zmieniam swój tryb życia na zdrowszy, ale motywacja się przyda od osób, które się zaparły i chcą schudnąć
Więc mam 20 lat , ważę 86 kg przy wzroście 163cm . Jest to spora nadwaga, której chce się pozbyć.
Muszę się przyznać, że byłam uzależniona od słodkich napojów gazowanych, ale przejście na wodę nie gazowaną nie było aż takie złe.
Nie mam specjalnej diety, po prostu zamieniłam i wyrzuciłam ze swojego jadłospisu kilka rzeczy . Np . pieczywo białe wymieniłam na ciemne.
Standardowo więcej warzyw i owoców, co dla mnie i tak jest sukcesem, gdyż wcześniej ilość ich spożywania prze ze mnie była minimalna no i oczywiście chude mięsko
Mój cel to schudnąć 25-30 kg
dasz rade ! najważniejsza jest motywacja i to , że naprawde chcesz schudnąć . Miałam tak samo jak ty ale trzymam się i chudne więc ty też dasz rade Powodzenia
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 17:04   #88
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Cytat:
Napisane przez Curumo Pokaż wiadomość
Melduję, że spadło 0,5 kg. Fajnie, że w ogóle coś zeszło jednak wolałabym pozbyć się 1 kg tygodniowo. Zeszyt założony, rozpoczęłam 6 tygodni z 6weidera... czas podkręcić tempo

mroznykasztan : mogłabyś mi zdradzić w jakim czasie pozbyłaś się tylu kg? Mam zbliżoną wagę do zrzucenia i zżera mnie ciekawość wymieszana z podziwem i zazdrością
Miałam dietę 1200kcal, odchudzałam się od stycznia, ostatnie 3 tygodnie ze skakanką. Dziś waga pokazała 57,0 kg Cel osiągnięty, radość i duma mnie ogarnęła Ale skakać będę dalej Życzę powodzenia i dużo motywacji, bo wiem ile to kosztuje...
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 18:54   #89
Curumo
Przyczajenie
 
Avatar Curumo
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Cytat:
Napisane przez mroznykasztan Pokaż wiadomość
Miałam dietę 1200kcal, odchudzałam się od stycznia, ostatnie 3 tygodnie ze skakanką. Dziś waga pokazała 57,0 kg Cel osiągnięty, radość i duma mnie ogarnęła Ale skakać będę dalej Życzę powodzenia i dużo motywacji, bo wiem ile to kosztuje...
gratuluję

Sukcesy innych są niesamowicie motywujące. Oby tak dalej
...aż pójdę poćwiczyć z tego wszystkiego
__________________
73.5 kg 01 IV 2013
71.5 kg obecnie
70 kg I cel
68 kg II cel
65 kg III cel
63 kg IV cel
60 kg V cel ->> ostatni?
Curumo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 00:04   #90
pauulaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: ja vs. fat-ostateczne starcie

Cześć dziewczyny
Chciałabym się pochwalić że ubyło mi 3kg . Niby mała liczba, ale zawsze jakiś postęp. Opłacało się katować rowerkiem wieczorami
Trzymam się dzielnie wody ngazowanej i nie jem słodyczy , co dla mnie jest naprawdę sukcesem

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:45 ----------

Polecicie jakieś fajne przepisy dziennego jadłospisu? Bo moje pomysły już się wyczerpują
__________________
Waga początkowa : 86,5 kg
Obecnie : 83,5 kg
Cel I 80 kg
Cel II 75 kg
Cel III 70 kg
Cel IV 65
Cel V 60
pauulaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.