Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-12, 07:48   #301
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Bellabina co do naszej wiad.priv.to sprawdz szkołę Akademia Laurel po 20 czerwca zaczynaja sie zajęcia,maja tez weekendowe kursy.Tak jak pisałam ja kończyłam Studio Sztuki,znalazłam ich nowy adres -gen.Zajączka 7 www.studiosztuki.pl. też mają kursy
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 18:08   #302
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Do Olig-Najpierw BHP,wiadomo,sterylizacja, czystość i takie tam,póżniej pokaz multimedialny z omówieniem techniki i materiałów,miało być zakładanie na manekinie ale zrezygnowałam bo czas mnie gonił i poćwiczyłam chwyty pęsetą rzęs na podkładce,kawka-ciasteczko , i jazda na modelkę.Najpierw trenerka pokazała na naturze, no i ja ,to co chciałam zaoczszczędzić na manekinie to i tak straciłam na modelce,trenerka siedziała cały czas przy mnie,patrzyła i albo chwaliła albo kazała poprawiać(przewaga).Znaci e to uczucie jak ktoś wam patrzy na ręce,no i to było troszkę stresujące,ale w końcowym efekcie okazało się że bez tego nie miałabym postępu.Obiadek i dokończenie zakładania,ta przerwa była najbardziej potrzebna,bo zaraz po niej zaczełam zakładać jak stara wyga .Trenerka przesympatyczna,taka przapsiułka do zaprzyjeżnienia,po szkoleniu jeszcze mi założyła rzęski dla reklamowania.. Szczerze mówiąc nie wiem co w takim szkoleniu indywidualnym może być nie tak,ale jak masz uwagi to zadzwon najlepiej do centrali,właśnie gdzie miałaś to szkolenie- w Gdańsku?Co dla mnie ważne,jak mam jakieś pytania to zawsze do niej dzwonie i jeżeli nie może odebrać to oddzwania.
Teraz w innym temacie,jak kasujecie klientkę która przychodzi po ponad miesiącu na uzupełnianie,rzęs ma jeszcze od groma,ale już urosły i zaraz widać że wypadną.Robota podwójna bo trzeba zdjąć stare i przykleić wszystkie od nowa,a Ona że to tylko uzupęlnienie bo miała dużo.

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Do Balbina: SELECT to szkoła wizażu i z tego co przeczytałam to szkolą LP ale nie jako jedyni bo są tylko przedstawicielem regionalnym,a centrala jest w Bydgoszczy ,ale nic nie wiem jaką mają opinie i jak długo szkolą,ale metody i technikę powinni mieć taką samą.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 22:07   #303
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

papadan1 dzięki za opis szkolenia i w lekkim, szoku jestem.

Ja robiłam właśnie w SELECT i zostawię bez komentarza

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Dziewczyny a ile wam zajmowało zakładanie rzęs na początku?
Ja siedzę tak ok 3 godzin , ale staram się bardzo dokładnie no i zależy od rzes
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 07:05   #304
szczera44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: przedłużanie rzes to SCIEMA !

Ja byłam ostatnio na przedłużaniu rzęs. ODRADZAM stanowczo wszystkikm dziewczynom, które chciałyby za gróbą kasę sobie oszpecić oczy !! bo tak to można ująć w słowa... Po 4 tyg. noszenia sztucznych rzes, w najlepszym wypadku macie bardzo krótkie rzęsy , w najborszym w ogóle ich nie bedziecie miec bo wam wypadna ! Kleje, cięzar sztucznych rzęs bardzo osłabia wasze natruralne i co więcej nic nie jestescie w stanie zrobic aby wam odrosly ! Totalna pomyłka i katastrofa !!! Nie dajcie się nabrać ! to jest jedna wielka sciema !!

GORĄCO ODRADZAM !!!!
szczera44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 12:58   #305
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Absolutnie się z Tobą nie zgodzę, klej nie obciąża rzęs, jego nadmiar jest usuwany żeby nie porobiły się grudki i nie posklejały się z innymi rzęsami. Zwykłym tuszem do rzęs bardziej je obciążasz. To, że rzęsy wypadają, to normalne, tak jak włosy. Cykl rzęsy wynosi ok 90 dni, z czego miesiąc rośnie, dwa miesiące jest w stanie spoczynku i wypada a na jej miejsce odrasta nowa. Nie mam pojęcia jak trzeba by było się znęcać nad rzęsami żeby nieodrosły, odrastają nawet po chemioterapii. Jedyne co mi przychodzi do głowy to mechaniczne uszkodzenie nawet nie cebulki a mieszka włosowego, czyli wyrywanie rzęs.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 13:50   #306
Nonna
Raczkowanie
 
Avatar Nonna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witam, przedłużałam sobie rzęsy w Extreme Lashes metodą "rzęsa do rzęsy" i byłam strasznie zadowolona. Rzęski trzymały mi się ponad 2 miesiące nawet do 3-ech,pod warunkiem, że były zakładane przez profesjonalistkę ( po praktykantce trzymały się od 2 tyg. do miesiąca )Kupiłam do tego specjalny tusz oraz płyn do demakijażu, ponieważ zwykłe powodują odpadanie, bądź przekrzywianie się rzęs.

Sama poszłabym na taki kurs, który trwa weekend. Niestety jest zbyt kosztowny jak na moją kieszeń...
Nonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 14:32   #307
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzes to SCIEMA !

Cytat:
Napisane przez szczera44 Pokaż wiadomość
Ja byłam ostatnio na przedłużaniu rzęs. ODRADZAM stanowczo wszystkikm dziewczynom, które chciałyby za gróbą kasę sobie oszpecić oczy !! bo tak to można ująć w słowa... Po 4 tyg. noszenia sztucznych rzes, w najlepszym wypadku macie bardzo krótkie rzęsy , w najborszym w ogóle ich nie bedziecie miec bo wam wypadna ! Kleje, cięzar sztucznych rzęs bardzo osłabia wasze natruralne i co więcej nic nie jestescie w stanie zrobic aby wam odrosly ! Totalna pomyłka i katastrofa !!! Nie dajcie się nabrać ! to jest jedna wielka sciema !!

GORĄCO ODRADZAM !!!!


Kolejna niezadowolona kobitka.!!!Ciekawe dlaczego?? Może trzeba się zastanowić i jednak wybrać certyfikowane stylistki a nie Panie z klejami z "bazaru"
Przepraszam ze tak ostro ale krew mnie zalewa jak ktoś idzie na skróty a potem psuję NAM opinie
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 14:50   #308
Nonna
Raczkowanie
 
Avatar Nonna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie rzęs????????

szczera44, ile razy miałaś przedłużane rzęsy, gdzie, za ile i jaką metodą ???
Nonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 16:27   #309
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

szczera44 nie bede wchodzic w bzdurna polemike, powiem jedno - przedluzam rzesy mojej mamie, mojej przyjaciolce i kolezankom - nie doproadzilabym ich do lysienia oka. I to na tyle.
agi wi masz racje - robota fuszerka, produkty piętnastej kategorii lub mechaniczne uszkodzenie rzes.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 14:18   #310
senta1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Szczera44, powiem szczerze, że jestem zdumiona tym co napisałaś. Ja jakiś czas temu założyłam rzęsy. Od tego czasu chodzę regularnie co 2-3 tygodnie na dopełnianie. Rzęsy wypadają- to fakt, bo rosną a poza tym pewnie nie da się wszystkich idealnie przykleić, żeby wytrzymały spanie na boku czy brzuchu- więc wypadają. Po 3 tygodniach moje oko wygląda na przerzedzone- ale między długimi rzęsami mam swoje, które sobie maluję i nie ma tragedii. nie zauważyłam, żebym miała je krótsze albo mniej. Fakt jak patrzysz na te co zostały w porównaniu z własnymi to faktycznie jest różnica w długości, ale nie zapominaj, że właśnie z takimi przyszłaś do kosmetyczki. Nie znam się na technicznej stronie - trudno mi powiedzieć czy klej obciąża, czy rzęsy są za ciężkie- dla mnie nie. Ale patrząc obiektywnie- wszystkie farby, pianki, żele niszczą nasze włosy a jednak stale je farbujemy, prostujemy, nakręcamy.... każdemu według jego potrzeb...
senta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 19:58   #311
Martini:)
Raczkowanie
 
Avatar Martini:)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 496
GG do Martini:)
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cześć dziewczyny

Czy możecie kogoś sprawdzonego polecic w Poznaniu??

Pozdrawaim, M.
__________________
solo quedate en silencio...
Martini:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 19:25   #312
adgam77
Przyczajenie
 
Avatar adgam77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 23
GG do adgam77 Send a message via Skype™ to adgam77
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witam, czy wie któraś z was jaki kupić klej do rzęs szybkoschnący!!!!
adgam77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 19:40   #313
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziewczyny dajcie spokój jakaś pierdoła się nudzi i pisze bzdury albo polazła do stylistki na kępki za 3 zł i teraz marudzi. Nie ma co w dyskusje wchodzić, bo to bez sensu.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 15:41   #314
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

adgam77 nie rozumiem pytania... kup od swojego dystrybutora - zapewne u niego robilas szkolenie.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 16:26   #315
adgam77
Przyczajenie
 
Avatar adgam77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 23
GG do adgam77 Send a message via Skype™ to adgam77
Dot.: przedłużanie rzęs????????

sarrita PYTANIE JEST JASNE !!!!!!!!!!!!!
SZYBKOSCHNĄCY BO NIE JESTEM ZE SWOJEGO ZADOWOLONA A TWOJA ODPOWIEDZ JEST HMM....
SZKODA SŁÓW...
adgam77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 11:40   #316
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez adgam77 Pokaż wiadomość
Witam, czy wie któraś z was jaki kupić klej do rzęs szybkoschnący!!!!

Ja Pracuje na produktach Lash Perfect i jestem bardzo zadowolona.Klej jest teraz ulepszony i nie trzeba go suszyć,szybko schnie.Długo się trzyma,koleżanka już miesiąc po zakładaniu rzęs i jest ok.

Z tego co piszą na swojej stronie LP możesz kupować od nich produkty jeśli masz certyfikat innej firmy.
Zajrzyj sobie,poczytaj.
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:47   #317
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

adgam77 moja odpowiedz jest taka jakie jest Twoje pytanie.
Chcesz polecenia dobrego kleju? kup szybkoschnacy z Nouveau Lashes, ale do poki nie masz ich certyfikatu jest to niemozliwe... wiec, tak jak powiedzialam - pozostaje Ci Twoj dystrybutor albo watpliwe produkty z allegro... ewentualnie kolezanka z NL, kotra dokona dla Ciebie zakupu.

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

OliG, cytuje: Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy w Polsce, zakup wszelkich materiałów odbywa się za naszym pośrednictwem. Do zamówień uprawnione są tylko osoby z certyfikatem LashPerfect.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2009-06-21 o 23:35
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 08:57   #318
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Sarrita

Jeśli ktoś ma certyfikat innej firmy to może kupować od nich produkty,po prostu zestaw dla takich osób kosztuje ok 900zł.
Napisałam Jej zajrzyj poczytaj ;0)
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 09:30   #319
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

OliGhmmm... a pozniej jak sie zuzyje zestaw startowy za 900 zl mozna kupowac pojedyncze produkty?
To w efecie drogo ten klej wychodzi
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 07:00   #320
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Sarrita jeśli chcesz zmienić firmę i pracować na LP to możesz(jestem pewna) !! Wtedy kupujesz zastaw za 900 zł-to nie jest sam klej i już . Nie chcę wprowadzać w błąd ,bo wiem tyle ile każdy kto wejdzie na stronę LP. Ale z tego co piszesz jesteś zadowolona z produktów których używasz?!



---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Dziewczyny napiszcie jakich płatków pod oczy używacie przy przedłużaniu? Z góry dzieki
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 13:33   #321
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedłużanie rzęs????????

900 zl za materiały i przeszkolenie,tak wyczytałam na stronie .

Ja używam podkładki kolagenowe,ale jak klientka mówi że jej skóra nie toleruje kolagenu,to używam podkładek do henny.
Wczoraj wpadłam na nowy pomysł-zdobyłam duże pudełko do dżetów,wyłożyłam irchą i teraz wszystkie rzęsy w różnych rozmiarach mam gotowe do użycia bez przesypywania.
Wrócę do pytania wcześniejszego,jak kasujecie klientki którym trzeba zdjąć pozostałe rzęsy i założyć od nowa?A ta twierdzi że to przecież tylko uzupełnienie.Wczoraj miałam klientkę z masakrą na rzęsach z innego salonu,zapisała się przez koleżankę na uzupełnienie,nawet jak bym chciała tylko uzupełniać to nie było jak bo miała posklejane rzęsy po kilka,tu akurat nie było problemu bo dało się wytłumaczyć,że najpierw muszę zdjąć i dopiero zakładać.Samo zdjęcie zajeło mi ponad godzinę,po mój zmywacz dobrze działa z klejem LP , ale z tym innym to musiałam po kilka razy smarować.za kilka dni będę jej zakładała na nowo jak dozbiera pieniążki. . Już nie robie na raty....
Wracając to tematu,jak wy kasujecie takie przypadki?
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 13:53   #322
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

OliG ja jestem zadowolona i zapewne jak skonczy mi sie moj klej zaopatrze sie juz w szybkoschnacy z NL
Jesli chodzi o podklady to ja staram sie ich unikac bo jak klientce lzawi oko to niestety podklady zaczyanaja sie rozpuszczac i ciagnac pod okiem - robia sie takie gluty i szczypia kliente w oczy. Chyba, ze masz jakies przetestowane, ktore dobrze sie sprawdzaja to chetnie je wyprobuje.

Co do liczenia klientki za zdejmowanie starych rzes to powiem szczerze, ze ja takiej sytuacji nie mialam, ale mysle, ze bym liczyla jak tak jak za normalne zalozenie. Nie dosc, ze sciagasz rzesy i trwa to jak napisalas okolo 1h to jeszcze aplikujesz wszystko na nowo.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 19:06   #323
nataszunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 859
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witajcie dziewczyny !

Przeczytałam cały wątek o przedłużaniu rzęs. Jestem zdecydowana. Chce dołączyć do grona zadowolonych kobiet z pięknymi rzęsami
Stąd też moje pytanie. Czy możecie mi polecić z okolic Bydgoszczy, Poznania- kogoś naprawdę sprawdzonego, dobrego.
Zależy mi na ładnym efekcie, precyzyjnym założeniu.
Bardzo proszę o odpowiedzi na prv
Dziękuje Wam z góry za pomoc
nataszunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 17:00   #324
jakjejtam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość

miałam zrobiona raz trwała i jak malowałam rzęsy to musisałam czekać patrząc na dół az tusz wyschnie bo rzęsy odbijały mi się pod brwiami
ja mam długie i czarne rzęsy (dzięki ci boże ! ) i często mi się zdarza że rzęsy się odbiją pod brwiami

A co do trwałej, to nie miałam z tym doświadczeń
jakjejtam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 17:17   #325
Martini:)
Raczkowanie
 
Avatar Martini:)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 496
GG do Martini:)
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cześć dziewczyny!!!

Widze, że sie tym zajmujecie profesjonalnie, wiec mam nadzieje, że będziecie takie kochane i udzielicie mi odpowiedzi na pare pytan

Przedłużałam rzęsy w Poznaniu, tydzien temu, jestem z efektów bardzo zadowolona

Obawiam sie jedynie jaki bedzie efekt po sciagnieciu? Kobietka oczywiscie mnie zapewniała, że nie jest to inwazyjne itp. I w sumie na chwile obecna mam zamiar nosic je do kiedy bede mogła

Ale czy zdarzało się Wam, że klientki musiały zrezygnowac z sysytematycznego korzystania z tego zabiegu (chociazby ze wzegledu na koszty) i jak wygladały po zdjęciu?

Pozdrawiam ciepło, Martyna
__________________
solo quedate en silencio...
Martini:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 18:36   #326
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Do Martini
Miałam kilka przypadków zdjęcia rzęs i powiedziałabym, że rzęsy są nawet w lepszym stanie. Ale w dużej mierze zależy to od produktów którymi przedłużane są rzęsy: klej, odtłuszczacz, utrwalacz no i rozpuszczalnik do kleju.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 18:37   #327
dream7
Zakorzenienie
 
Avatar dream7
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 495
GG do dream7
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Ja mam za długie mogę komuś oddać trochę
dream7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 20:42   #328
profwitch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: przedłużanie rzęs????????

po przeczytaniu calego watku zdecydowalam sie na to ;p dokladny termin mam ustalic w tygodiu. mam stresa nie wiem czemu ale tez nie moge sie doczekac efektow choc biore pod uwage ze 50 rzes na jedno oko nie da efektu sztucznych rzes (ale zawsze to lepiej niz moje jasne naturalnie proste rzesy ktorych nie widac ;p). dam znac jak bede juz po ;] trafilam na promocej 2zl/rzesa wiec nie wyjdzie az tak drogo
profwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 08:21   #329
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Do ProfWitch
Efektu sztucznych rzęs nie zobaczysz jak będą dobrze przyklejone i odpowiednio dobrane.Przy 50 na oko jak ci wypadnie kilka,a po 10 dniach kilkanaście rzęs,to będzie sztuczny efekt bo będą widoczne prześwity.Ja zakładam dużo właśnie po to żeby klientka jak najdłużej wyglądała naturalnie.Przy 50 to co tydzien uzupełnianie.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:27   #330
profwitch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: przedłużanie rzęs????????

a czy cena 2zl/ rzese nie jest jakos podejzanie tania? nie chcem chodzic co tydzine na uzupelnianie. babka mowila ze 50 starczy spokojnie i to tak na 4-6 tygodni. teraz juz sama nie wiem czy nie zrezygnowac. spytam sie o certyfikat i na czym pracuje no juz sie naczytalam o nieudolnych pseudo kosmetyczkach i w sumei teraz dopadly mnie watpliwosci. no i zostalam zapewniona ze 50 rzes to naprawde duzo i ze efekt bedzie "mocny" ale z tego co mowicie to chyba jednak nie
profwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.