Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-04, 21:35   #2401
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

oezu i wychodzi moja niepewność i wahanie ..... ale się wstydzę

dadam:
propozycja wstępna listu do EDM:


Witam
Właściwie to nie wiem jak zacząć ten list ….mam kilka pytań, ale nie wiem czy was nie urażę jak je zadam …. Może więc zrobię to w innej formie….. po prostu napisze, jak jesteście fantastyczni i na jakiej podstawie tak sądzę …a wy hmmmmm poprawcie mnie, jeżeli się mylę:
Jako wasza klientka, mam prawo zadawać pytania (wg mnie każdy ma prawo, nie tylko klient ….ale może ja się nie znam) prawda?
Jako wasza klientka, mam prawo oczekiwać odpowiedzi (co wg mnie jest oczywiste), wszak jesteśmy ludźmi kulturalnymi i cywilizowanymi i mamy zwyczaj odpowiadać na pytania, prawda?
Jako wasza klientka, jestem traktowana przez was poważnie, niezależnie, czy wydaję 1 czy 100$. wszak szacunek dla klienta to jedno, a podziękowanie mu za duże zakupy to drugie, prawda? Świat ekonomi, handlu itp. jest dla mnie niezrozumiały i czuję się w nim wyjątkowo zagubiona, ale ta zasada jest tak oczywista ….. szczególnie dla tak fantastycznej, dużej, znanej firmy jak EDM …prawda? Szacunek dla każdego … tak ?
Jako wasza klientka, mogę być spokojna, że dołożycie wszelkich starań by pomóc mi w przypadku (odpukać) jakichkolwiek problemów kosmetycznych (uczulenia itp.). Wiem, że nie muszę o to pytać, szczególnie, że będąc firmą kosmetyczną, liczycie się z takimi przypadkami…..prawda? Jak pisałam świat ekonomi, handlu itp. jest dla mnie niezrozumiały i czuję się w nim wyjątkowo zagubiona, ale ta zasada jest tak oczywista ….. szczególnie dla tak doświadczonej, miłej, odpowiedzialnej firmy jak EDM …prawda?
Jako wasza klientka, mogę liczyć na wyrozumiałość, życzliwość i cierpliwość w sytuacjach mnie niepokojących, takich jak wspomniane wcześniej. Nie podejrzewam was o takie zachowanie, wszak dziedzina usług jakie świadczycie opiera się też na uprzejmości do klienta ….. prawda?
Jako wasza klientka, czyli osoba, która, jak widać, umie liczyć i pisać, mogę zakładać, ze uważacie mnie za w miarę inteligentną ….. jak i innych swoich klientów. Nawet nie sądzę, ze moglibyście założyć, że siedzimy w domach, lub w pracy, nie dopuszczając do siebie żadnych wiadomości, złych czy dobrych …… przecież jakoś dowiedziałam się o istnieniu EDM prawda? Czy możliwe więc jest, że nie dbalibyście o swoich klientów, pozwalali im odejść niezadowolonym, wy firma oparta na Internecie …………. doceniacie jego moc ….prawda? Jak pisałam świat ekonomi, handlu itp. jest dla mnie niezrozumiały, ale świat Internetu i co ważniejsze czystej logiki już nie i ta zasada jest tak oczywista ….. no dla mnie jest, jestem pewna, że dla EDM kierowanej przez tak inteligentne, sympatyczne osoby też…czy nie?

właśnie złożyłam zamówienie i ….. wiem ze jesteście zajęci i nie macie czasu dla klientów, tym bardziej, że czytanie listów jest takie meczące, ale z drugiej strony skoro ja wydaję swoje pieniądze u was, to chyba możecie poświęcić mi troszkę czasu …….
Na koniec coś osobistego:
1.marzy mi się nigdy nie mieć mieszanych uczuć co do was
2.marzy mi się mieć swoją firmę i nigdy nie dostać takiego listu ……
3.marzy mi się, że nie pomyliłam się co do was i potraficie powiązać fakty, naprawiać błędy i słuchać ludzi
pozdrawiam
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2010-01-04 o 21:45
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 21:41   #2402
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Christian fantastisz
Tylko kto sobie z idiomami poradzi, by to w zrozumialej formie dla nich bylo, to nie wiem. Ja nie dam rady czuje.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 21:43   #2403
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

moja mama jest nauczycielką angielskiego więc mogę dać jej do poprawienia nasze tłumaczenie
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 21:44   #2404
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

kamień z serca
to moze puścić wici na płotkowym, może pomogą
jeszcze tytuł jakiś w poście dam, bo nie wszyscy wiedzą o co chodzi
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 21:49   #2405
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

aljaka swietny! ale bardzo kulturalny :P moze za bardzo


Shade ja w kosmetykach wole złoto niz ziemistosc
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:20   #2406
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

niepewność i wahanie moje, no ale... najwyżej proszę anglistki o poprawienie (nie wiem, chyba nie musi być taki bardzo formalny?)
Hello,
I don't even know how to begin this letter. I have some questions but I'm not sure if you don't get offended by them. So maybe it'll be alright if I simply tell you how fantastic you are and why I think so. Correct me if I'm wrong, please.
I guess that as your customer I have a right to ask questions (and any other of your customers has the same right of course). Am I right?
As your customer, I can also expect that you answer my questions, can't I?
What's more, as your customer, I am treated seriously by you and it doesn't matter if I spend just 1$ or 100$ at your shop because respect to the customer doesn't depend on the amount of money they spend. I am not a businesswoman and I'm not into this but I think that it's one of the main business' points. And I hope that you, as such a big and well-known company, share my point of view.
As your customer, I think that I can also hope that you'll be helpful, indulgent, friendly and well-disposed if I have some doubts about your cosmetics, can't I?
And as your customer, I can also hope that you value my intelligence, can't I?
I don't think that for the company which operates basically thanks to the Internet, the power of it is completely unknown. So is it possible that you let customers who are unhappy with your services just change the company in which they buy cosmetics? And is it possible for you not to do a thing to make them feel more happy with YOUR services? Is it possible for you not to care about the customers? And is it possible for you not to care about the fact that this kind of behaviour can make your unhappy customers make anti-advertisement about EDM?
I have just ordered some cosmetics from your website. I know you are busy and have no time to read your customers' letters but if I spend my time and money on buying your cosmetics, you should find some time to read and answer my letter.
I would also like to add that I would be very happy if I could never have mixed feelings about your company. I also dreaming about having my own company and never getting this kind of letter. And the third thing I dream about is to make sure that you can understand what I mean, listen to your customer and never again make the same mistakes .

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2010-01-04 o 22:22
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:38   #2407
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Annieee
to mamy jakiś zarys, fundament, podwaliny.... jak zwał tak zwał i tak jak vril pisała do końca tygodnia ukształtujemy gada

Mini1991

stąd ostanie zdanie, dla sprawdzenia czytania za zrozumieniem..... a bo on złośliwy jest .. jak ktoś zrozumie
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 22:42   #2408
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Można już skladac zamowienia na EDM
własnie sprawdziłam
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:47   #2409
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
Annieee
to mamy jakiś zarys, fundament, podwaliny.... jak zwał tak zwał i tak jak vril pisała do końca tygodnia ukształtujemy gada[B]
coś tam sobie dodałam o antyreklamie od niezadowolonych klientów, jak chcecie to wyrzucimy
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:49   #2410
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Można już skladac zamowienia na EDM
własnie sprawdziłam
no, niech się starają ....
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:50   #2411
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
no, niech się starają ....
i ten sam koszt przesyłki widzę przy 12 bigach
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 22:50   #2412
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;16258898]coś tam sobie dodałam o antyreklamie od niezadowolonych klientów, jak chcecie to wyrzucimy[/QUOTE]
dokładnie o to chodzi, by dodawać, edytować ...... dopieścić
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 23:33   #2413
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez AdaD Pokaż wiadomość
Cathy normalnie ręce opadają, chyba to jakiś znak że powinnam zmienić firmę mineralną, Pastereczka też pisała że to pierwszy czy drugi raz jej coś zaginęło na tyle przesyłek chyba na razie sobie daruje wciąganie w EDM rodzinę i koleżanki, teraz i tak to już zupełnie firma niz rok temu, i jeszcze te jajca z paczkami dla mnie

mnie to mocno zastanawia dlaczego giną mi tylko paczki z EDM, a z innymi firmami nie mam problemów. Napewno zrobiłam wiecej zamowien z EGM i Lumiere niz z EDM, a jakos z tamtymi firmami nie mialam problemu, moze przypadek? Ale zaczynam podejrzewac że juz zamowien na same darmowe probki poporstu nie wysylaja (juz nawet na to nie zwazam) zaluje tylko wiekszego zamowienia z wrzesnia ktore do mnie nie doarlo, bo po dawnej juz akcji na forum EDM chyba nie ma co pisac o wzrot, bo wzrotow do Polski nie respektuja już <?>
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 09:19   #2414
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

witam w wątku
chciałam się tylko upewnić, bo nie wiem czy mi się na ślepia nie rzuciło
korektoery nawilżające można zamówić tylko w tym zestawie http://www.everydayminerals.com/stor...ollection.html ?
czy są gdzieś luzem?
żeby sie je dało do zestawu 12 wrzucić?
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 09:23   #2415
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

nawilżające można tylko w tym zestawie narazie nie ma jeszcze bigów...
i ten zestaw można wsiąść tylko w zamówieniu próbkowym, nie ma na niego zniżki
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 09:59   #2416
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
kamień z serca
to moze puścić wici na płotkowym, może pomogą
jeszcze tytuł jakiś w poście dam, bo nie wszyscy wiedzą o co chodzi
Świetny list,mam nadzieję że coś do nich dotrze bo po tym co odwalają sądzę że są INTELIGENTNI INACZEJ
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 10:07   #2417
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny,
ajj rozpisałam się, tak więc:
tu się zachwycam

używam minerałów już dosłownie miesiąc i muszę powiedzieć, że się zakochałam Naprawdę cieszę się, że wpadłam na ten wątek Ostatnio nawet usłyszałam kilka komplementów na temat mojej ceryPrzy pierwszym zamówieniu nawet udało mi się (właściwie to dzięki tym wszystkim swatchom na forum i blogu Cathy) trafić z kolorem podkładu No prawie. Dzisiaj w końcu mogłam obejrzeć się dokładnie w świetle dziennym i niestety stwierdziłam, że podkład jest jednak troszkę za ciemny. Nie ma tragedii, ale wolałabym jednak znaleźć ten "swój jedyny".
a tu jest pytanie
I tu moje pytanie do Was - obecnie używam Golden Fair czy odrobinę jaśniejszy, ale w takim samym odcieniu byłby Fawn? Dobrze kombinuję?
Bo jednak oglądam te swatche i wydaje mi się, że jest on raczej bardziej żółty A jeśli nie to jakie inne powinnam zamówić?
Fawn jest ciemniejszy od gf, jesli ta tonacja ci pasuje, to chyba gf jest najjasniejszy niestety Moze zamow sobie cos jak porcelain z buffd, albo ghost z aromaleigh i sprobuj gf rozjasnic.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 10:33   #2418
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny,
ajj rozpisałam się, tak więc:
tu się zachwycam

używam minerałów już dosłownie miesiąc i muszę powiedzieć, że się zakochałam Naprawdę cieszę się, że wpadłam na ten wątek Ostatnio nawet usłyszałam kilka komplementów na temat mojej ceryPrzy pierwszym zamówieniu nawet udało mi się (właściwie to dzięki tym wszystkim swatchom na forum i blogu Cathy) trafić z kolorem podkładu No prawie. Dzisiaj w końcu mogłam obejrzeć się dokładnie w świetle dziennym i niestety stwierdziłam, że podkład jest jednak troszkę za ciemny. Nie ma tragedii, ale wolałabym jednak znaleźć ten "swój jedyny".
a tu jest pytanie
I tu moje pytanie do Was - obecnie używam Golden Fair czy odrobinę jaśniejszy, ale w takim samym odcieniu byłby Fawn? Dobrze kombinuję?
Bo jednak oglądam te swatche i wydaje mi się, że jest on raczej bardziej żółty A jeśli nie to jakie inne powinnam zamówić?
Fawn jest na pewno bardziej żółty od Golden Fair. Odrobinę jaśniejszy to może Sandy Fair/Fair Neutral. Ja używam Golden Fair zamiennie z Linen, wydaje mi się że są one takie same.. Z kolei w Olive Fair zaczęłam dostrzegać kapkę zieleni.. ale to w zależności od dnia
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 10:57   #2419
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
mnie to mocno zastanawia dlaczego giną mi tylko paczki z EDM, a z innymi firmami nie mam problemów. Napewno zrobiłam wiecej zamowien z EGM i Lumiere niz z EDM, a jakos z tamtymi firmami nie mialam problemu, moze przypadek? Ale zaczynam podejrzewac że juz zamowien na same darmowe probki poporstu nie wysylaja (juz nawet na to nie zwazam) zaluje tylko wiekszego zamowienia z wrzesnia ktore do mnie nie doarlo, bo po dawnej juz akcji na forum EDM chyba nie ma co pisac o wzrot, bo wzrotow do Polski nie respektuja już <?>
no mi właśnie darmowe próbki zawsze dochodziły , zaginęły dwie duże - moja z 17 września chyba, Pastereczki z 17 listopada jakoś. A Ty piszesz o zwrocie kasy? Bo i mi , i Pastereczce zwrócili za za zamówienie, minus przesyłka (jakieś 40 zł).
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 12:22   #2420
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dzięki dziewczyny za rady co do wysypu po EDM. Faktycznie, formuła może zapychać.Zgodnie z radami jednej z Wizażanek przystąpiłam do grupowego zamówienia Lumerie i kolorki bardzo mi się podobają, formuły też zapowiadają się interesująco! Obym nie miała wysypu jak po EDM.
A z EDM żal mi si rozstawać, kolorki bardzo mi pasowały
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 12:54   #2421
Ondyna
Raczkowanie
 
Avatar Ondyna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Zakon Sióstr Przytulanek pod wezwaniem Matki Boskiej Rękodzielnej
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Na 18 zamówień tylko raz zaginęła mi przesyłka z EDM, to samo przytrafiło się mojej przyjaciółce.
Obie otrzymałyśmy zwrot kasy, nie licząc kosztów wysyłki, rzecz jasna.

Dziewczyny, czy jesteście absolutnie pewne, że chcecie wysłać do nich list tej treści?
Co konkretnie chcecie przez to osiągnąć?
Widać gołym okiem, że mamy do czynienia z nabzdyczonymi ludźmi w "typie prezydenckim"
i taka, a nie inna jest aktualna polityka firmy. Rezygnują bez mrugnięcia okiem z setek klientek,
wystarczającym powodem jest sceptycyzym i jakiekolwiek głosy krytyczne /patrz forum EDM/.
Przecież jest oczywiste, że ostatnio, zamiast wsłuchiwać się w opinie klientek, odwracają się rufą do każdego
"problematycznego" klienta, niezależnie od tego jak dawno u nich zamawia i ile kasy wydał na ich produkty,
a generalnie motto firmy brzmi teraz "kupuj i spływaj".
Uderzyć w nich i przemówić do rozsądku może wyłącznie gwałtowny spadek poziomu sprzedaży,
a to akurat nie będzie miało miejsca jeszcze długo - ich ceny są konkurencyjne,
nawet żadna z nas nie zamierza zrezygnować w najbliższym czasie z kupna ich podkładów i różu.
No, chyba że po cichu wprowadzą nowe składniki i zbiorowo dostaniemy wysypki
Przecież problem nie polega na tym, że nie wiedzą, że klientki są zaniepokojone i niezadowolone z obsługi,
problem polega na tym, że mają to tam, gdzie sie bakterie koli mnożą, bo sprzedaż nie spada.
Firma zaczęła dobrze zarabiać, rozrosła się i oddaliła od klientów, c'est la vie.
Ondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 13:00   #2422
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

A ja jednak myslę, ze warto do nich napisac.... jak zobacza jaka sile ma internet i ile dostana tych samych listow to jednak cos zmienia w swoim podejsciu...

Tyklo mysle, ze list alajki jest zbyt delikatny...moze tyle delikatny co zbyt skomplikowany na ich ameryanskie mozgi... z nimi trzeba prosto i wyraznie...jak do faceta
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 13:05   #2423
Ondyna
Raczkowanie
 
Avatar Ondyna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Zakon Sióstr Przytulanek pod wezwaniem Matki Boskiej Rękodzielnej
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

internet miałby siłę, gdyby wpłynęło to na ich zyski.
Kilkanaście maili z Polski to spam, nie siła

Ale jeśli uważacie, że warto, to próbujcie. Zawsze lepiej spróbować, niż żałować, że się tego nie zrobiło
Ondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 13:45   #2424
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Chodzi raczej o to, ze ich klienci nie sa tylko klientami a sa rowniez kobietami, ktore ze soba rozmawiaja, radzą się i wspomagaja... zauwaz, ze EDM w polsce nie bylo by tak slawne gdyby nie wizaz... na samym wizazu ile jest osob, ktore uzywaja EDM i sa ich klientami... moze nie bezposrednimi (np. kupuja w zbiorowych lub na allegro) ale mimo wszystko uzywaja ich produktow...Dlatego tak samo jak stalo sie sławne moze zostać zniesławione wlasnie przez taki mailik Siła marketingu szeptanego jest niesamowita....virusowego tez dlatego mysle, ze tutaj mamy sile... z reszta mozna tez to przesylac na inne fora... Mysle, ze nie tylko klientki z poslki beda chetne im to przeslac... po za tym jest nieoceniony FaceBook
__________________

Edytowane przez Malinn
Czas edycji: 2010-01-05 o 13:46
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 13:47   #2425
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Chodzi raczej o to, ze ich klienci nie sa tylko klientami a sa rowniez kobietami, ktore ze soba rozmawiaja, radzą się i wspomagaja... zauwaz, ze EDM w polsce nie bylo by tak slawne gdyby nie wizaz... na samym wizazu ile jest osob, ktore uzywaja EDM i sa ich klientami... moze nie bezposrednimi (np. kupuja w zbiorowych lub na allegro) ale mimo wszystko uzywaja ich produktow...Dlatego tak samo jak stalo sie sławne moze zostać zniesławione wlasnie przez taki mailik Siła marketingu szeptanego jest niesamowita....virusowego tez
Chcesz im wpuścić wirusa

Marketing szeptany to wielka siła, ja tylko mam nadzieję, że jakość obsługi wzrośnie, bo produkty ich lubię, i mam wszystko w jednym miejscu - róże, cienie, podkład i niesamowite pędzle
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 13:53   #2426
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Nawet jeśli przez ten list do nich nie dotrzemy i nic nie zdziałamy to chociaż będziemy miały satysfakcję, że wyraziłyśmy swoje zdanie .
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 14:06   #2427
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

mnie wkurzyło to jak olali tę dziewczynę (pisłyśmy o tym jakiś czs temu) czyli ze każda z nas mając jakiś poważny problem może liczyć na kopa w d... z ich strony ..... chodzi o
1. zwrócenie uwagi ze my się kontaktujemy ze sobą i nie-podejrzewanie nas o tę umiejętność nas obraża (o moze to dodać)
2. powiedzenie wprost .... halo ludzie ... jesteście zwykłą firmą kosmetyczną na Boga (też zaproponuję ten dopisek) jakich wiele... i wiele lepszych .....
bo chodzi o to że ktoś może mieć mnie głęboko w d.... ale ja nie powinnam o tym wiedzieć jeżeli ten ktoś nie ma nic przeciwko moim pieniążkom w swoim portfelu
liczymy ze wcelujemy w chwilowy przebłysk inteligencji EDM
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 14:25   #2428
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny, a czy Everyday Eye Smudge Brush nada się jako zwykły pędzel do makijażu oka? Bo chciałaym kupić mamie, a Kabukiego nie ma
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 14:38   #2429
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Spring clean
-2,5$
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 14:42   #2430
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

dziewczyny dobrze zrozumiałam, ze ten list ma wysłac kilka osób? identyczny list?

testowałam dzis korektor intenisve fair i dla mnie ciut za jasny, a multi-tasking ciut za ciemny...;/ jak się ma pecha to się ma
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.