Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-01, 00:54   #3421
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 1 827
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Na pocz±tku chcia³am ciê tylko ostrzec tak na wszelki wypadek przed szamponetka ,,Palette,, - je¶li j± u¿yjesz to masz na bank ¿e siê nie zmyje. Fajnym rudy to np. Szamponetka Delia ,,Rudy,, - sama u¿ywam i zniszczeñ nie zauwa¿y³am i co najwa¿niejsze nie wpada w czerwieñ. Ale gwarantowaæ nie mogê czy z twoich w³osy wyp³ucze siê idealnie nie zostawiaj±c po sobie ¶ladu.
Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
magdutka wydzial prawa uj, tam tez wkurzaja rudzielce??
kolor calkiem pewnie Ci nie zejdzie, ale jak kathy postawilabym na delie
Jak mówicie, ¿e delia to delia Co d koloru... Zawsze mogê potem potraktowaæ szamponetk± blond... No bd siê martwiæ jak mi nie zejdzie...

Co do rudzielców to mamy ich ma³o i s± sympatyczne No ale jeden æwiczeniowiec ma do nich szczególn± s³abo¶æ i my¶lê, ¿e poczujê aluzje i ironie je¶li przyjdziemy obie na rudo ;p

Taka nasza ma³a zemsta za niezaliczonego kolosa ;p
Magdutka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 10:10   #3422
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
moni@ macerat z marchwi duzo latwiej kupic na mazidlach, ja za najwieksza butle placilam 12 zl chyba. to wlasnie on nadaje zlotawy odcien i to jego moge Ci polecic
Aha...a gdzie go szukac? W jakis drogeriach?

Wiecie co, juz my³am swoje wlosy i troszke sie ¶ci±³ ta czerwony jakby co mi przeszkadza³...sa jasniejsze...ale co patrze w lustro to mi jakos sie wydaje ze blada jestem na twarzy, ze wlosy sie iskrz±....wiecie z brunetki na taki kolor przejsc to .............czy ktoras mia³a takie odczucie jak ja? d³ugo trzeba sie przyzwyczajac do tego koloru?
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 10:42   #3423
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Aha...a gdzie go szukac? W jakis drogeriach?

Wiecie co, juz my³am swoje wlosy i troszke sie ¶ci±³ ta czerwony jakby co mi przeszkadza³...sa jasniejsze...ale co patrze w lustro to mi jakos sie wydaje ze blada jestem na twarzy, ze wlosy sie iskrz±....wiecie z brunetki na taki kolor przejsc to .............czy ktoras mia³a takie odczucie jak ja? d³ugo trzeba sie przyzwyczajac do tego koloru?
Ja mia³am i nadal mam takie odczucia Przed moim spotkaniem z rudo¶ciami by³am ciemna brunetk± przez jakie¶ 5, 6 lat. I chocia¿ dekoloryzacjê mia³am w pa¼dzierniku to nadal nie czujê siê w rudym "jak u siebie". To takie dziwne, bo bardzo mi siê podoba, podoba siê te¿ narzeczonemu, znajomym, a jednak od czasu do czasu mnie gdzie¶ tam kusi ¿eby wracaæ do ciemnych Inna sprawa, ¿e ja mam bardzo jasn± karnacjê i zawsze by³am blada.
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:42   #3424
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am i nadal mam takie odczucia Przed moim spotkaniem z rudo¶ciami by³am ciemna brunetk± przez jakie¶ 5, 6 lat. I chocia¿ dekoloryzacjê mia³am w pa¼dzierniku to nadal nie czujê siê w rudym "jak u siebie". To takie dziwne, bo bardzo mi siê podoba, podoba siê te¿ narzeczonemu, znajomym, a jednak od czasu do czasu mnie gdzie¶ tam kusi ¿eby wracaæ do ciemnych Inna sprawa, ¿e ja mam bardzo jasn± karnacjê i zawsze by³am blada.
No moj odcien rudego (bo ciezko to rudym jeszcze nazwac) tez podoba sie znajomym, mowia ze taka twarz promienna... a latem to juz w ogole...

Ja mam w³asnie ciemna karnacje, br±zowe oczy a nawet czarne brwi i tu jest moj klopot...jak je rozja¶nic??? musze jakiegos watku poszukac czy sama w domu czy u kosmetyczki??? hmmmmm
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 14:19   #3425
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

moni@ sorry myslalam, ze napisalam- macerat kupuje w mazidlach'
brwi to dal mnie temat rzeka , ale na czarne naprawde zwykle kladlam normalny rozjasniacz ewentualnie farbe w rudosciach (to nie zawsze chwytalo) i tyle. opcjonalnie kredka lub paletka z sephory
aa jak zaczna gadac bzdury , ze oslepniesz- ignoruj
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 14:45   #3426
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Bardzo dawno temu...chyba moje pierwsze farbowanie w renomowanym salonie, pani zaproponowa³a ¿eby mazn±æ brwi w tym samym kolorze zreszt± t± sam± farb± - efekt super - gorzej potem jak odrasta³y i znowu stawa³y siê ciemne, ale jako¶ szybko wróci³y do siebie, pamiêtam jak ka¿dy by³ w szoku - ¿e farb± do w³osów itd..ogólnie nic siê nie sta³o, brwi nie ucierpia³y - trzeba tylko uwa¿aæ ¿eby do oka siê nie dosta³o. Teraz ju¿ bym tego nie zrobi³a
Teraz do brwi stosuje cieñ do powiek br±zowy - efekt super naturalny, i odrobinê bardziej wyrazisty od moich naturalnych.
Julianna, zastanawiam siê na olejem który by nie wyp³uka³ i nie pociemnia³ - mo¿e znajdê co¶ na Helfy do w³osów jasnych? ...jak jojoba?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:07   #3427
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ja te¿ mam naturalnie ciemne (nie czarne, ale ciemne) brwi i po dekoloryzacji w³osów u¿y³am za rad± fryzjerki rozja¶niacza (bodaj Delii) do w³osów. Z efektu jestem bardzo zadowolona, brwi nie ucierpia³y, a ca³± tê panikê ¿eby nie u¿ywaæ do brwi przypisujê temu, ¿e faktycznie ani to, ani farba nie powinno siê dostaæ do oczu. Z w³asnego do¶wiadczenia powiem, ¿e moim zdaniem najlepiej jest nak³adaæ rozja¶niaæ na kilka (2 - 3) minuty, a nastêpnie zmywaæ i w razie potrzeby powtarzaæ zabieg - daje to mo¿liwo¶æ kontrolowania rozja¶nienia i nie zostaje siê z ¿ó³tymi jak kurczêta brwiami
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 17:44   #3428
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy mam pytanie

Mi wlosy ciut ciemnieja tzn robia sie kasztanowe, dzis w sloncu zaywazylam, kolor jest rudy wymywa sie lekko, ale wlosy jakos ciemnieja... czyzby sie bronily i wracaly do czerni?

Napisz mi Kathy czy :
1) po kazdym myciu stosujesz ta plukanke z octem czy tylko po farbowaniu?
2) jakiej uzywasz odzywki do wlosów po myciu
3) jak czesto uzywasz tego espresso?
4) jak czesto trzeba ta szamponetka Delia odswiezac kolor?

Przepraszam ze tak wypytuje ale chce troche te wlosy przygotowywaæ na ten rudy kolor i dawac jakiegos pigmentu..
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:20   #3429
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy mam pytanie

Mi wlosy ciut ciemnieja tzn robia sie kasztanowe, dzis w sloncu zaywazylam, kolor jest rudy wymywa sie lekko, ale wlosy jakos ciemnieja... czyzby sie bronily i wracaly do czerni?

Napisz mi Kathy czy :
1) po kazdym myciu stosujesz ta plukanke z octem czy tylko po farbowaniu?
2) jakiej uzywasz odzywki do wlosów po myciu
3) jak czesto uzywasz tego espresso?
4) jak czesto trzeba ta szamponetka Delia odswiezac kolor?

Przepraszam ze tak wypytuje ale chce troche te wlosy przygotowywaæ na ten rudy kolor i dawac jakiegos pigmentu..
Zrób jutro koniecznie fotkê na spacerze
1. stosuje ocet tylko po farbowaniu ale mo¿na czê¶ciej.
2.od¿ywek mam tyle a¿ pó³ka siê ugina ale moim najnowszym hitem jest Intensive do koloru z Vitality's, polecam idealnie domyka ³uskê w³osa - w³osy s± jedwabiste.
3.espresso u¿ywam ró¿nie co 2 tygodnie lub raz na miesi±c (mozna co 2 mycie).
4.przewa¿nie raz na miesi±c, ale mo¿na czê¶ciej.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:37   #3430
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy ja cos tam slyszalam, ze na helfach bywa olej dla rudych, ale nie pamietam od kogo. poszukam i dam znac.
jojobe daje czasem na kocnowki nie krzywdzi koloru (RB jest naprawde trwalszy do lechera)

jak ja na wizazu doradzilam kiedys wizazance uzycie farby to mnie prawie zlinczowala jakas inna wizazanka (co ciekawe bronil jakis chlopak); natomiast w usa to normalna praktyka, ze u fryzjera mazia sie tez brwi (najczesciej z mniejszym oksydantem- moje kuzynki zawsze tak wlasnie dbaja o brwi)
a ja pozwolilam swoim brwiom na razie przyciemniec, jak sugerowala kathy dalam szanse jasnobrazowej hennie i rudej kredce z inglota. ogromy plus za to, ze moje brwi od dawna nie wygladaly na tak geste
czy beda takie na dlugo, pewnie nie bo wole u siebie jasne, ale na razie jest ok
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:47   #3431
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Zrób jutro koniecznie fotkê na spacerze
1. stosuje ocet tylko po farbowaniu ale mo¿na czê¶ciej.
2.od¿ywek mam tyle a¿ pó³ka siê ugina ale moim najnowszym hitem jest Intensive do koloru z Vitality's, polecam idealnie domyka ³uskê w³osa - w³osy s± jedwabiste.
3.espresso u¿ywam ró¿nie co 2 tygodnie lub raz na miesi±c (mozna co 2 mycie).
4.przewa¿nie raz na miesi±c, ale mo¿na czê¶ciej.
Zrobie

Dziekuje za wspazówki...szuka³am na allegro tego espresso ale nie ma do rudych:/ tylko fiolet i jakis braz oraz platyna a to pewnie do czerwonych albo rudych ma byc?
A dowiedzia³as sie czegos o tym co ja poda³am? za ca³e z³ 2,50

Jedna babka mnie dzis spotkala na rynku i mowi Moniczko a ty wloski na kasztan przefarbowa³as? kiedy? kasztan aaaaaaaaaaaaaa

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-02-01 o 18:48
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 18:50   #3432
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomo¶ci: 1 745
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Potrzebujê pomocy w doborze utleniacza !

Witam kochane rudzielce Widzê, ¿e uzbiera³o siê tu ³adne grono specjalistek od tych p³omiennych w³osków. Chcia³abym Was prosiæ o pomoc.
Po ¿mudnym d±¿eniu do ³adnego miedzianego koloru postanowi³am zainwestowaæ w profesjonaln± farbê- L'oreal MAJIREL. Wybra³am ju¿ wstêpnie kolor 7.44 ( choæ przyznam, ¿e zakocha³am siê w 7.4, ale w±tpiê,¿e na moich w³osach by wyszed³). Mianowicie nie wiem jaki dobraæ utleniacz 6 % czy 9% ? Ciê¿ko mi okre¶liæ kolor moich w³osów, dam zdjêcia po od¶wie¿aniu szamponetk± Delii, wiadomo teraz siê ju¿ spra³a i zosta³o wielkie nie wiadomo co, wcze¶niej by³a k³adziona p³omienna iskra joanny, a jeszcze wcze¶niej farbowa³am w salonie ale nie by³am w pe³ni zadowolona z efektu.
Swoje naturalne w³osy mam bardzo ciemne, wiêc ciê¿ko mi by³o je rozja¶niæ choæ o ton bez u¿ywania rozja¶niacza- musia³am tego unikn±æ ze wzglêdu na notoryczne wypadanie w³osów i to, ¿e s± krêcone a jak wiadomo rozja¶niania im nie pomaga.

Poni¿ej zdjêcia moich w³osów [oraz moich wymarzonych], przek³amane trochê moim zdaniem, ale ciê¿ko mi kolor uchwyciæ, poza tym zmienia siê w zale¿no¶ci od pogody.
Dodam, ¿e mam ciemne brwi i zielone oczy.


6%? Czy mo¿e 9%?
Nie chce na g³owie mieæ marchewki, ale chcê ¿eby by³y ja¶niejsze ni¿ s± teraz.
Proszê Was o jak najszybsz± odpowied¼, poniewa¿ dzi¶ bym chcia³a zamówiæ farbê i jutro zrobiæ przelew.


W³osy A.Simpson to moje marzenie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg szkuty1.jpg (31,0 KB, 38 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg szkuty2.jpg (28,5 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-949096.jpg (24,8 KB, 56 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ab91wa333zae3a39.jpg (18,7 KB, 32 za³adowañ)
__________________
"Bo ¿ycie to co¶ wiêcej, nie tylko krew,pot sperma i ³zy "
Marz± siê lepsze dni ? One przyjd± z czasem. Wystarczy ruszyæ dupê i pokazaæ klasê !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym ka¿da my¶l wa¿y grubo ponad tonê
Paulinax123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:12   #3433
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

paulina kathy porwadzi blog o rudosci jaki ma simpson ( w zasadzie miala), znajdziesz tam wsyztskie info jakie mozesz chciec- to nasz watkowy ekspert. moim zdaniem mozesz sprobowac z woda 9. jesli wlosy nie wypadaja garsciami to ja nie widze dramatu i z pewnoscia bym farbowala
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:27   #3434
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomo¶ci: 1 745
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

'Bloga' Kathy ju¿ czyta³am, faktycznie ekspert z niej, na razie Simpsonowe w³osy odpuszczê

Chyba faktycznie wezmê t± wodê 9%, choæ nie powiem, trochê siê bojê.
__________________
"Bo ¿ycie to co¶ wiêcej, nie tylko krew,pot sperma i ³zy "
Marz± siê lepsze dni ? One przyjd± z czasem. Wystarczy ruszyæ dupê i pokazaæ klasê !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym ka¿da my¶l wa¿y grubo ponad tonê
Paulinax123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:46   #3435
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobie

Dziekuje za wspazówki...szuka³am na allegro tego espresso ale nie ma do rudych:/ tylko fiolet i jakis braz oraz platyna a to pewnie do czerwonych albo rudych ma byc?
A dowiedzia³as sie czegos o tym co ja poda³am? za ca³e z³ 2,50

Jedna babka mnie dzis spotkala na rynku i mowi Moniczko a ty wloski na kasztan przefarbowa³as? kiedy? kasztan aaaaaaaaaaaaaa
Nie znam tej serii i powiem szczerze ¿e mnie cena 2.50 z³ nie przekonuje za szampon importowany - cos musi byæ nie tak

Kasztan to bardzo stonowany elegancki rudy z odrobin± czerwieni wiêc pewnie ci pozazdro¶ci³a...
Miesi±c temu jak mia³am bardzo ciemny kolor na w³osach to Espresso nadawa³ fajne refleksy miedziane, dziêki czemu kolor nie wydawa³ siê taki smutny- jednak nie zmieni on totalnie koloru twoich w³osów.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Poka¿ wiadomo¶æ
'Bloga' Kathy ju¿ czyta³am, faktycznie ekspert z niej, na razie Simpsonowe w³osy odpuszczê

Chyba faktycznie wezmê t± wodê 9%, choæ nie powiem, trochê siê bojê.
Z wod± 9% kolor w³osów bêdzie bardziej ¿ywy i podobny do tego jaki oczekujesz (ja¶niejszy), ja te¿ mam krêcone i powiem szczerze ¿e ciê¿ko znosz± wodê 9% - je¶li zdecydujesz siê na 6% w³osy bêd± odrobinê ciemniejsze ale ju¿ po 2 lub 3 farbowaniach bêd± piêkne - pigment musi siê zadomowiæ na dobre, no i bêd± w lepszym stanie i farba te¿ siê bêdzie mniej wyp³ukiwaæ.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:52   #3436
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomo¶ci: 1 745
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ

Z wod± 9% kolor w³osów bêdzie bardziej ¿ywy i podobny do tego jaki oczekujesz (ja¶niejszy), ja te¿ mam krêcone i powiem szczerze ¿e ciê¿ko znosz± wodê 9% - je¶li zdecydujesz siê na 6% w³osy bêd± odrobinê ciemniejsze ale ju¿ po 2 lub 3 farbowaniach bêd± piêkne - pigment musi siê zadomowiæ na dobre, no i bêd± w lepszym stanie i farba te¿ siê bêdzie mniej wyp³ukiwaæ.
Farbowaniach? Nie mia³a¶ mo¿e na my¶li mycia?

To ja ju¿ nie wiem co zrobiæ, bardzo mi siê podoba ten kolor który ma dziewczyna na 3 zdjêciu jakie doda³am... Marzy mi siê taki

Powinni wodê 7,5% zrobiæ i by po problemie by³o
__________________
"Bo ¿ycie to co¶ wiêcej, nie tylko krew,pot sperma i ³zy "
Marz± siê lepsze dni ? One przyjd± z czasem. Wystarczy ruszyæ dupê i pokazaæ klasê !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym ka¿da my¶l wa¿y grubo ponad tonê
Paulinax123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:56   #3437
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy ja cos tam slyszalam, ze na helfach bywa olej dla rudych, ale nie pamietam od kogo. poszukam i dam znac.
jojobe daje czasem na kocnowki nie krzywdzi koloru (RB jest naprawde trwalszy do lechera)

Czyli na razie zostajesz przy RB? Czy poszukujesz dalej?

Fajnie by by³o wiedzieæ co to za olej - te¿ zaraz biorê siê za szukanie, jojoba bardzo mnie korci jako dodatek do prostych od¿ywek, zastanawiam siê te¿ nad keratyn± hydrolizowan± (mazida³a).
Od¿ywka Radicala w buteleczce do skóry i w³osów da³a mi wczoraj niemi³e uczucie ,,³oju,, na skórze i swêdzia³o troszkuuu - wiêc musia³am zaraz zmyc.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Poka¿ wiadomo¶æ
Farbowaniach? Nie mia³a¶ mo¿e na my¶li mycia?

To ja ju¿ nie wiem co zrobiæ, bardzo mi siê podoba ten kolor który ma dziewczyna na 3 zdjêciu jakie doda³am... Marzy mi siê taki

Powinni wodê 7,5% zrobiæ i by po problemie by³o
Normalnie farbujemy co 4 do 6 tygodni wiêc mia³am na my¶li za jakie¶ 2 lub 3 miesi±ce.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:01   #3438
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomo¶ci: 1 745
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ


Normalnie farbujemy co 4 do 6 tygodni wiêc mia³am na my¶li za jakie¶ 2 lub 3 miesi±ce.
Hehe rozumiem rozumiem Jednak chyba jako osoba niecierpliwa spróbuje z tym 9%. My¶lisz, ¿e 7.44 to dobry wybór?
Przepraszam, ¿e Ciê tak mêczê, ale u mnie ka¿de farbowanie wi±¿e siê z pewnego rodzaju stresem
__________________
"Bo ¿ycie to co¶ wiêcej, nie tylko krew,pot sperma i ³zy "
Marz± siê lepsze dni ? One przyjd± z czasem. Wystarczy ruszyæ dupê i pokazaæ klasê !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym ka¿da my¶l wa¿y grubo ponad tonê
Paulinax123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:12   #3439
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Poka¿ wiadomo¶æ
Hehe rozumiem rozumiem Jednak chyba jako osoba niecierpliwa spróbuje z tym 9%. My¶lisz, ¿e 7.44 to dobry wybór?
Przepraszam, ¿e Ciê tak mêczê, ale u mnie ka¿de farbowanie wi±¿e siê z pewnego rodzaju stresem
Uwielbiam ten koloru¿ywa³am bardzo d³ugoi chêtnie go polecam, ale ostatnio Mon@ nie by³a za bardzo zadowolona (w³osy dekoloryzowane z czarnych) - poczytaj trochê wstecz
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 20:34   #3440
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Uwielbiam ten koloru¿ywa³am bardzo d³ugoi chêtnie go polecam, ale ostatnio Mon@ nie by³a za bardzo zadowolona (w³osy dekoloryzowane z czarnych) - poczytaj trochê wstecz
Kathy zadowolona nie bylam z tego wzgledu ze ciemne s± co pewnie jest wynikiem z³ej dekoloryzacji:/ ..a ja chcia³am takie jak Ty masz..takie rude p³omnienne ..wysz³y kasztanowe...nie wazne Jak siedzia³am z farba na glowie to mysle sobie - "ale ruda bede jak zarówka" bo taki kolor byl cudny (zdj kilka postów wczesniej) Nie mam ¿alu do ciebie cos ty wrecz przeciwnie bede wkleja³a fotki i jesli bedziesz mia³a ochote to doradzisz mi kolejne kolorki moze tym razem cos z 8 na przodzie ?? albo 1/2 na 1/2 jakies 8 i 7

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-02-01 o 20:35
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:54   #3441
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Moni@, wiem
ale dobrze te¿ uprzedziæ kogo¶ (ciemne w³osy) kto chce taki kolor ¿e nie wszyscy s± zadowoleni.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:00   #3442
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Moni@, wiem
ale dobrze te¿ uprzedziæ kogo¶ (ciemne w³osy) kto chce taki kolor ¿e nie wszyscy s± zadowoleni.
A pewnie, Paulinax wklei³a fotki to widzê ze ma dosc ciemne w³osy, nawet cimniejsze niz moje teraz...Nie wiem czy woda 9% cos da bo sie nie znam na wodach ...ale moze 8,43 ? ciut jasniejsza od 7,44...

Kathy ja wybredna nie jestem...i tak mam sliczne- bo nie czarne

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-02-01 o 21:02
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:39   #3443
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Moni@
Bêdziesz mia³a swojego ulubionego ,,rudzielca,, - ale nie od razu.
Cieszê siê ¿e w³osy nie ucierpia³y - bo to bardzo wa¿ne ¿eby w³osy by³y w dobrej kondycji - dbaj trochê teraz o nie w sensie od¿ywiana. Im zdrowsze w³osy tym farba bêdzie siê lepiej przyjmowaæ.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

A i jeszcze jedno na dobranoc....

dzisiaj by³am w hurtowni fryzjerskiej po krem do loków, przegl±da³am ró¿ne kosmetyki i nagle wpad³o mi w rêce serum regeneruj±ce - przegl±dam sk³ad: hm...same silikony w sk³adzie i alkohol denat gdzie¶ w po³owie na koñcu chyba by³ jaki¶ ekstrakt - no ale niewa¿ne takie po prostu serum silikonowe jakich wiele.
Po przeanalizowaniu sk³adu powiedzia³am zwyk³e serum silikonowe a na to pani z hurtowni - nie nie to absolutnie nie zwyk³e serum to preparat silnie regeneruj±cy...chcia³am zapytaæ co takiego silnie regeneruj±cego zawiera, ale od³o¿y³am serum na pó³kê bo szkoda s³ów.

...a tak z innej beczki to w Rossmannie jest ju¿ dostêpna seria ,,Alterra,, warto siê zainteresowaæ bo nie zawiera zbêdnej chemii (kosmetyków do w³osów chyba jeszcze nie ma).
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:46   #3444
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy na razie RB jest ok, zwlaszcza wytrzymalosc, po ponad 2 tygodniach od farbowania kolor jest pieknie rudy, co istotne - w kazdym swietle. nie jest tak jasny jak 8, ale odkad zniknela czerwien jest intensywnie rudy. w czwartek robie delia to w weekend dodam fotki
warstwy od spodu sa minimalnie ciemniejsze, ale co istotne roznica jest nieznaczna, w przeciwienstwie do lechera gdzie byly to zupelnie inne kolory. po alpecinie kolor szybciej znika , ale i tak jest ok.

szukalam troche na helfach, ale nie znalazlam zadnego oleju dlarudych. wklejam linki do produktow, ktore mnie zainteresowaly mimo wszytsko

http://www.helfy.pl/vatika-krem-do-w...padajace-wlosy

http://www.helfy.pl/henna-do-wlosow-heenara
niestety nie sprobuje , a wyglada ok

http://www.helfy.pl/ziolowy-olejek-h...yszczace-wlosy ten mialam i moge polecic
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:46   #3445
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

[QUOTE=kathy579;24788387]Moni@
Bêdziesz mia³a swojego ulubionego ,,rudzielca,, - ale nie od razu.



Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
dzisiaj by³am w hurtowni fryzjerskiej po krem do loków, ........
cud miód i orzeszki jestes .........
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 22:01   #3446
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Julianna
Dlaczego zrezygnowa³a¶ z henny? Ja nie stosujê bo mam za ciemne w³osy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-01, 22:21   #3447
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¶widnik
Wiadomo¶ci: 611
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam wszystkich, troszke sie nie odzywa³am, ale ze dzis by³ dzien malowania ³osów to musia³am zajrzec na rud± strone

jakis czas temu kupi³am farbe artego 7.4 sredni blond miedziany + woda 6% . malowa³am przed swiêtami, kolor piêkny ale sie szybko zmy³ sie blask.

dzis zaszala³am ( choc obiecywa³am ze juz zadnych g³upot robic nie bede efekt jest fajny, oby trwa³y.
dla niektorych z was to pewnie zadne nowosci, ale ja mia³am treme

na suche w³osy na³ozy³am farbe ze zwyk³± ciep³± wod± ( to chyba prepigmentacja sie fachowo nazywa) niestety, nie da³am rady tego wysuszyc wiêc na mocno wilgotne w³osy na³ozy³am taki mix : farba+woda 6% +troche zwyk³ej+ kleks odzywki do br±zowych w³osów. po sp³ukaniu maska i ocet.

z mieszaniem wody i odzywka do miseczki z farb± to pomys³ znajomej fryzjerki.
jutro postaram sie cykn±c fotke no i licze ze to bedzie chociaz troche bardziej trwa³a koloryzacja od poprzedniej....
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-02, 09:12   #3448
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez LadyBane Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkich, troszke sie nie odzywa³am, ale ze dzis by³ dzien malowania ³osów to musia³am zajrzec na rud± strone

jakis czas temu kupi³am farbe artego 7.4 sredni blond miedziany + woda 6% . malowa³am przed swiêtami, kolor piêkny ale sie szybko zmy³ sie blask.

dzis zaszala³am ( choc obiecywa³am ze juz zadnych g³upot robic nie bede efekt jest fajny, oby trwa³y.
dla niektorych z was to pewnie zadne nowosci, ale ja mia³am treme

na suche w³osy na³ozy³am farbe ze zwyk³± ciep³± wod± ( to chyba prepigmentacja sie fachowo nazywa) niestety, nie da³am rady tego wysuszyc wiêc na mocno wilgotne w³osy na³ozy³am taki mix : farba+woda 6% +troche zwyk³ej+ kleks odzywki do br±zowych w³osów. po sp³ukaniu maska i ocet.

z mieszaniem wody i odzywka do miseczki z farb± to pomys³ znajomej fryzjerki.
jutro postaram sie cykn±c fotke no i licze ze to bedzie chociaz troche bardziej trwa³a koloryzacja od poprzedniej....
...No to zrobi³a¶ sobie prepigmentacjê, dobrze ¿e nie suszy³a¶ (woda+farba) bo tego siê nie suszy, trochê dziwi ta od¿ywka ale je¶li to specjalna od¿ywka z pigmentem - wiêc jak najbardziej zabieg wykonany poprawnie...jeszcze maska i ocet - super poprawnie
Farba nie bêdzie siê ju¿ tak wyp³ukiwa³am, mam nadzieje ¿e za jaki¶ czas napiszesz swoje spostrze¿enia i czy rzeczywi¶cie jest du¿a poprawa. Robi³a¶ farbami Artego?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-02 o 09:14 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:53   #3449
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

sorry za ma³y offtop, Zamówi³am farbê na uradka.pl ,bo to jedyny chyba sklep w necie gdzie maj± vitality's w du¿ym wyborze i tanio.. Zamówi³am kurierem 2 dni temu, ile bêdê mniej wiêcej czekaæ na dostawê? zamówienie ma status "przyjête". A w razie opó¼nieñ, czy która¶ z Was gdzie we wrocku mo¿na dostaæ vitalitys (konkretnie odcieñ 8.44)?
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:16   #3450
mamamorton
Przyczajenie
 
Avatar mamamorton
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 3
rudy kolor, który nie zejdzie

Witam. Mam pytanie podobne do wiêkszo¶ci pytañ, tak¿e proszê o wyrozumia³o¶æ. Na mój jasny br±z/ciemny blond (nie potrafiê go zidentyfikowaæ ) na³o¿y³am farbê garnier 100% color - mied¼. Zesz³a mi po trzech myciach i zamiast rudych w³osów mam teraz jakie¶ jasno-br±zowe. Postanowi³am siê nie poddaæ i dalej d±¿yæ do rudo¶ci, która nie z³azi po trzech myciach.... Pomy¶la³am wiêc o farbie z l'oreal feria kolor mango, bo przecie¿ tyle pieniêdzy nie mo¿e kosztowaæ s³aba farba. I w dodatku marka do¶æ dobra. I wszystko by³oby piêknie, gdyby nie to, ¿e nie wiadomo jak to z w³osami i nie chcê wyrzucaæ pieniêdzy w b³oto.
W tym momencie tak mi zale¿y na rudo¶ci, ¿e pieni±dze nie stanowi± wielkiego problemu. Proszê tylko o wskazanie rudej farby, która NAPRAWDÊ zostanie na moich w³osach nie zmywaj±c siê.

(proszê tylko o informacje z autopsji, b±d¼ kogo¶ obeznanego w danej dziedzinie. ¯adnych informacji ''podobno...co¶ tam'' proszê, bo mi namieszacie w g³owie, a chcê mieæ jasn± sytuacjê )

Pozdrawiam!

Edytowane przez mamamorton
Czas edycji: 2011-02-02 o 12:34
mamamorton jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.