Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-14, 11:46   #781
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Lekkie rozjaśnianie zniszczonych włosów?

Moje włosy są teraz w dość złej kondycji, bardzo wypadają z braku witamin, jest ich teraz o wiele mniej niż kiedyś, a ponadto są trochę podniszczone, bo jakiś czas temu pofarbowałam je Pallette, czego teraz żałuję. Na początku kolor miały zbliżony do czarnego, teraz są po prostu ciemnobrązowe. Do niedawna bardzo lubiłam ciemne włosy, ale ostatnio mam wrażenie, że wyglądam w nich nieco ponuro i mogłabym je ciut rozjaśnić. Oczywiście nie do blondu, ale taki ciemny karmel / orzech.. No sama nie wiem, jakiś taki dość ciepły kolorek (byle nie rudy czy coś w tym stylu). Tylko strasznie się boję, że to do reszty wykończy moje włosy i zostanę łysa, albo z trzema kudłami na krzyż. Jak sądzicie?

Dodam, że pod koniec kwietnia wyjeżdżam do Hiszpanii. Więc może tam słonko mi je samo rozjaśni?

PS. Ostatni raz były farbowane chyba ponad dwa miesiące temu, ale odrosty niezbyt są widoczne, bo mój naturalny kolor to, trochę jaśniejszy od tego co mam, brąz.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 11:48   #782
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
Witam Was blondyneczki

nie było mnie tu co prawda strasznie długo, troche sie u mnie działo i w ogóle, a teraz zmuszona jestem przyjść do Was po porade otóż po powrocie ze świąt u rodziców (mama powiedziała, że źle wyglądam w żółtych włosach) postanowiłam ten swój blond przyciemnić... wiem, wiem ile było zachodu przy jego uzyskaniu,ale stwierdziłam, że jeśli mama mi tak powiedziała to coś w tym musi być... no i pofarbowałam excell 7,13, bo jednak mimo wszystko nie chciałam ich jeszcze tak drastycznie przyciemnić... jak wiadomo na początku były dość ciemne, a później zaczęły się wymywać. Jakoś pod koniec stycznia wymyśliłam sobie, że zrobie włosy czarną szamponetką... włosy złapały nie równo, ale nie o to chodzi... Po jakiś 3 myciach został juz taki ciemno-rudawy brąz, po kolejnych myciach powstała mega zieleń... po prostu porażka... raz próbowałam poradzić sobie z szamponem biosilka fioletowym,który zresztą został po blondowej przygodzie ale nie widziałam jakieś znacznej poprawy, ogólnie ta zieleń troche sie osłabiła, ale jest taka szaro-zielona poświata, z którą chodzę już chyba 2 tydzień... co ciekawe moja teściowa zauważyła ją dopiero wczoraj i pyta co robiłam z włosami no i tu pytanie, bo przejrzałam wątek o zielonych włosach, ale rozjaśniać włosów ponownie nie chce... za dużo przeszły i tam trafiłam bunny na Twoją odpowiedź, żeby zrobić czerwoną płukanke. znalazłam już nawet jakaś na allegro, bo nie sądze, żebym znalazła taką u siebie w mieście ( http://allegro.pl/flor-illum-plukank...450729888.html ) i tu moje pytanie, czy taka może być? Czy nie będe miała później czerwonych włosów...?


poza tym tak z okazji Walentynek życze Wam kochane samych czułości
witaj paulcia
a za tą czarna szamponetke to należy ci sie niedobra ty!!!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 12:01   #783
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

BLOND_PRINCESSKA zamówilam dziś 120 pasemek z 4great hair mam w domu jeszcze 8 sztuk to bede miała razem 128! czy na mojej głowie sie zmieści hehe , jak dojdą do piątku to w niedziele przedłużam
a tu macie 2 pasemka kolorów 613 i ciemniejszego... i wzięłam 613 bo pasuje... luknijcie laski <sorki za tłuściocha >
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00065.jpg (59,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00064.jpg (108,8 KB, 70 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 12:24   #784
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Dziewczyny wpadłam na chwilkę

Lady
super ta strona ale buty na platformie wow, ale wysokie strasznie
Wygodne te buty?
Tam są standardowe rozmiary?

kotka
myslalam ze masz jasniejsze wlosy, białawe a Ty masz taki naturalny blondzik, śliczny kolor

A jeśli chodzi o włosy to chyba 613 bedzie ok

caskada
ale laska jesteś

paulcia
pokaż nam się w nowym kolorku

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-14 o 12:32
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 12:36   #785
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kotka
myslalam ze masz jasniejsze wlosy, białawe a Ty masz taki naturalny blondzik, śliczny kolor
)
bo w każdym świetle wygląda on inaczej ale jest żółty ciepły mi się wydaje , ale podoba mi się, ciesze sie że tobie też
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 12:47   #786
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
cienkie dlugie buty na zime sa za zimne by przemokly i noga by zamarzla zazwyczaj sa to kowbojki
wygrzebalam jedno foto na kompie u siebie wlasnie tam mialam kowbojki slabo widac co prawda akurat butyfoto ma ponad roku czasu
ja to wogole mam tysiace pomyslow na minute i lacze style lubie jak jest niecodziennie
ślicznie wyglądalaś tak bardzo w moim stylu

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
Witam Was blondyneczki

nie było mnie tu co prawda strasznie długo, troche sie u mnie działo i w ogóle, a teraz zmuszona jestem przyjść do Was po porade otóż po powrocie ze świąt u rodziców (mama powiedziała, że źle wyglądam w żółtych włosach) postanowiłam ten swój blond przyciemnić... wiem, wiem ile było zachodu przy jego uzyskaniu,ale stwierdziłam, że jeśli mama mi tak powiedziała to coś w tym musi być... no i pofarbowałam excell 7,13, bo jednak mimo wszystko nie chciałam ich jeszcze tak drastycznie przyciemnić... jak wiadomo na początku były dość ciemne, a później zaczęły się wymywać. Jakoś pod koniec stycznia wymyśliłam sobie, że zrobie włosy czarną szamponetką... włosy złapały nie równo, ale nie o to chodzi... Po jakiś 3 myciach został juz taki ciemno-rudawy brąz, po kolejnych myciach powstała mega zieleń... po prostu porażka... raz próbowałam poradzić sobie z szamponem biosilka fioletowym,który zresztą został po blondowej przygodzie ale nie widziałam jakieś znacznej poprawy, ogólnie ta zieleń troche sie osłabiła, ale jest taka szaro-zielona poświata, z którą chodzę już chyba 2 tydzień... co ciekawe moja teściowa zauważyła ją dopiero wczoraj i pyta co robiłam z włosami no i tu pytanie, bo przejrzałam wątek o zielonych włosach, ale rozjaśniać włosów ponownie nie chce... za dużo przeszły i tam trafiłam bunny na Twoją odpowiedź, żeby zrobić czerwoną płukanke. znalazłam już nawet jakaś na allegro, bo nie sądze, żebym znalazła taką u siebie w mieście ( http://allegro.pl/flor-illum-plukank...450729888.html ) i tu moje pytanie, czy taka może być? Czy nie będe miała później czerwonych włosów...?


poza tym tak z okazji Walentynek życze Wam kochane samych czułości
Tak ta plukanka będzie ok, a czy wlosy będą czerwone to zalezy czy nie zrobisz za mocnego stężenia, najlepiej sie stosuj do instrukcji.
w razie czego umyjesz wlosy 2x i zniknie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 13:03   #787
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
BLOND_PRINCESSKA zamówilam dziś 120 pasemek z 4great hair mam w domu jeszcze 8 sztuk to bede miała razem 128! czy na mojej głowie sie zmieści hehe , jak dojdą do piątku to w niedziele przedłużam
a tu macie 2 pasemka kolorów 613 i ciemniejszego... i wzięłam 613 bo pasuje... luknijcie laski <sorki za tłuściocha >
Kotka ja myslalam,ze Ty masz jasniejsze wloski
będzie na pewno super


Dziewczyny a mi sie podobaja buciki stąd:
http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,17416
http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,18365
http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,18401

i tutaj też mają super modele:
http://www.stylowebutki.pl/
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 13:11   #788
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Tak ta plukanka będzie ok, a czy wlosy będą czerwone to zalezy czy nie zrobisz za mocnego stężenia, najlepiej sie stosuj do instrukcji.
w razie czego umyjesz wlosy 2x i zniknie.
dzięki kochana
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 13:14   #789
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jeszcze nie ale dojrzewam do tej decyzji

ja to cała opalam się szybciutko i zaraz jestem brązowa, ale twarz to mogę opalać non-stop i jest nadal blada
To tak jak ja Buzie mogę opalać i opalać a i tak zawsze "odstaje" od reszty

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję za wszystkie komentarze na blogu, i jednoczesnie sa prosby o zdjecia farby i wloskow jak wychodza...
takze prosze o udostepnianie zdjec waszych bo inaczej nie zrobie czegos takiego na blogu...
mozecie wyciac twarze lub zamazac jesli chcecie byc anonimowe...
no piszcie ktore chetne czy w ogole cos z tego wyjdzie...
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziękuję ci ślicznie! zastanawiam się czy nie mogę pobrać tych zdjeć z waszych albumow jak z neta w sensie zapisz obrazek???
Tak możesz normalnie kliknąć na załącznik - a potem "zapisz obraz jako". Także jeśli chodzi o moje zdj to proszę bardzo

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a więc tak już mówiłam że ja mam korekcyjne kupuję u optyka są dwutygodniowe hydrożelowe kolor niebieski (podkreślający) w opakowaniu 6 sztuk czyli mam na 1,5 miesiąca cena 120 zł. czasami nie ściągam ich w ogóle na noc bo jest taka możliwość ale wtedy można nosić tylko tydzień
To pewnie nosisz te co ja kiedyś J&J Acuvue 2 Colours Enhancers ?

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a ja właśnie tak czekam i czekam na @ i nic

My to chyba wszystkie mniej więcej w jednym czasie okresujemy zauważyłam a tym się na razie nie przejmuj u mnie tez był spóźniony - pewnie przesilenie wiosenne

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A za szpilkami popatrze w Deichmanie
Ja uwielbiam szpilki ale nie nosze takich wysokich bo sama jestem wysoka i jak jeszcze takie założę to na wszystkich patrze z góry, a to jest średnio komfortowe

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
BLOND_PRINCESSKA zamówilam dziś 120 pasemek z 4great hair mam w domu jeszcze 8 sztuk to bede miała razem 128! czy na mojej głowie sie zmieści hehe , jak dojdą do piątku to w niedziele przedłużam
a tu macie 2 pasemka kolorów 613 i ciemniejszego... i wzięłam 613 bo pasuje... luknijcie laski <sorki za tłuściocha >
Ja to nie widzę gdzie Ty masz te pasemka Znaczy kolor odpowiedni

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kotka ja myslalam,ze Ty masz jasniejsze wloski
będzie na pewno super


Dziewczyny a mi sie podobaja buciki stąd:
http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,17416
http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,18365
http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,18401

i tutaj też mają super modele:
http://www.stylowebutki.pl/
Boskie są

EDIT:

Princesska, ale dostaniesz lanie Te buty tak mi sie podobają - nie mogę przestać na nie patrzeć Chyba sobie je kupie

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-02-14 o 13:30
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 13:19   #790
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kotka ja myslalam,ze Ty masz jasniejsze wloski
będzie na pewno super
tak jak już mówiłam Agatce w każdym świetle jest inaczej ale nie są białe
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 13:35   #791
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nom ale to bylo wczesniej teraz jestem zakochana w platformach szpilkach paseczki wlasnie gladiatorki i nawet jak w te lato cos sie zmieni w modzie ja bede latac bo kocham paseczki i wiazania
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
raczej wydaję mi się że będzie jeszcze więcej tego wszystkiego
platformy, wysokie szpilki, gladiatorki , koturny ajjj
oj dziewczyny caskada szpilki paseczki, co masz dokladnie na mysli? Bo mam takie butki z paseczków, ale nie wiem czy o takie Ci chodzi No i jeszcze ich nie założyłam jakoś nie miałam odwagi

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;25078537]To znów ja dziewczyny-blondyny. Muszę się zdecydować w końcu na ten kolor, bo mi się dziś w nocy aż śniły te farby
Na tapecie zostały mi 2 kolory Majirel: 9.03 albo 8.3
Co byście poradziły dziewczyny?[/QUOTE]
9,03 zdecydowanie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 13:36   #792
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Agatko napisz mi jaki masz poziom naturalków?
A przy okazji zerknij na bloga czy taka forma mogłaby być przedstawiania tych farb?
Tego posta uzupełnię jeszcze- to szkic na razie.

Dziewczyny od was też chętnie przyjmę uwagi.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2011-02-14 o 13:56
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 14:22   #793
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadłam na chwilkę

Lady
super ta strona ale buty na platformie wow, ale wysokie strasznie
Wygodne te buty?
Tam są standardowe rozmiary?

kotka
myslalam ze masz jasniejsze wlosy, białawe a Ty masz taki naturalny blondzik, śliczny kolor

A jeśli chodzi o włosy to chyba 613 bedzie ok

caskada
ale laska jesteś

paulcia
pokaż nam się w nowym kolorku

Agatko
buciki wygodne ale wiesz o wszystkich się nie wypowiem bo wszystkich nie posiadam.
Co do rozmiarów to zależy od modelu tam masz napisany rozmiarem i obok ile cm ma wkładka najlepiej się sugerować tymi cm
Odrysować sobie stopkę na kartce papieru zmierzyć i masz już wymiar w cm
Wszystko jest pokazane jak to zrobić, a jak rozmiar jest niestandardowy to też uprzedzają że np między wkładką a dł. stopy powinna być różnica np 2mm czy iluś tam

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To tak jak ja Buzie mogę opalać i opalać a i tak zawsze "odstaje" od reszty





Tak możesz normalnie kliknąć na załącznik - a potem "zapisz obraz jako". Także jeśli chodzi o moje zdj to proszę bardzo



To pewnie nosisz te co ja kiedyś J&J Acuvue 2 Colours Enhancers ?




My to chyba wszystkie mniej więcej w jednym czasie okresujemy zauważyłam a tym się na razie nie przejmuj u mnie tez był spóźniony - pewnie przesilenie wiosenne



Ja uwielbiam szpilki ale nie nosze takich wysokich bo sama jestem wysoka i jak jeszcze takie założę to na wszystkich patrze z góry, a to jest średnio komfortowe



Ja to nie widzę gdzie Ty masz te pasemka Znaczy kolor odpowiedni

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------



Boskie są

EDIT:

Princesska, ale dostaniesz lanie Te buty tak mi sie podobają - nie mogę przestać na nie patrzeć Chyba sobie je kupie

Yatta
dokładnie tylko te podkreślające mój naturalny kolor oka

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
BLOND_PRINCESSKA zamówilam dziś 120 pasemek z 4great hair mam w domu jeszcze 8 sztuk to bede miała razem 128! czy na mojej głowie sie zmieści hehe , jak dojdą do piątku to w niedziele przedłużam
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a tu macie 2 pasemka kolorów 613 i ciemniejszego... i wzięłam 613 bo pasuje... luknijcie laski <sorki za tłuściocha >
Kotka idealnie pasuje kolorek mówiłam że 613 120 a w sumie to prawie 130 na pewno Ci się zmieści, przy przedłużaniu an zgrzewy nie trzeba zachowywać takiej wielkiej odległości jak przy ringach
ale daj też na boczki zresztą wiesz
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 14:54   #794
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

blond bunny
ależ to chodziło o to,że jedynie ciężko będzie to odnaleźć potem ;D Może zrób kategorie bloga i posegreguj posty


Piękne są te buciki
ale ja.. raz ze bym sie na nich zabila, a dwa czułabym sie nieco komicznie taka mała stara ;p;d młoda jeszcze jestem, nie wygladałoby to xD
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 15:01   #795
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

bunny w moim stylu nic sie nie zmienilo poza wlosami uwielbiam mini jestem od nich uzalezniona
fotka dla ciebie w mojej mini mini (z bershki)
lece czytac bloga twojego co nowego wpisalas...

buahhot paski czyli szpilki skladajace sie z paskow zapinane na kostce czyli gladiatorki albo wiazane takie do prawie kolanka
lubie tez koturny
jesli sie ma ladne fajne buty to trzeba je zakladac po co trzymac
no wlasnie na tym foto mam male koturny na palcach pasek szerszy i zapinane na kostce kolor zloty ja to dziwaczka jestem zawsze cos strzelew ubraniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kk.jpg (19,9 KB, 81 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 15:13   #796
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny no nóżki wyglądają cudownie nie wyobrażam sobie chodzić w innych bucikach tak się już odzwyczaiłam chodzić na płaskim że jak zakładam jakieś balerinki to się dziwnie czuję jakbym miała jakiegoś platfusa

u nas jeszcze był kiedyś taki sklep z bucikami z UK ale zamknęli

i nie wiem jak mogłam zapomnieć o tej stronce http://www.deezee.pl/
ja to jak zakładam buty na płaskim obcasie to na drugi dzień autentycznie mam zakwas na łydce tak już nogi są przyzwyczajone do obcasów
balerinki mam jedne i w ogóle w nich nie chodzę, nie lubię
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To tak jak ja Buzie mogę opalać i opalać a i tak zawsze "odstaje" od reszty


My to chyba wszystkie mniej więcej w jednym czasie okresujemy zauważyłam a tym się na razie nie przejmuj u mnie tez był spóźniony - pewnie przesilenie wiosenne
bez sensu z takim opalaniem

a co do @ to ja skończyłam właśnie, ale też mi się spóźniła 4 dni

a Walentynki dziś pierniczę
nie ma i koniec
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 15:29   #797
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny w moim stylu nic sie nie zmienilo poza wlosami uwielbiam mini jestem od nich uzalezniona
fotka dla ciebie w mojej mini mini (z bershki)
lece czytac bloga twojego co nowego wpisalas...

buahhot paski czyli szpilki skladajace sie z paskow zapinane na kostce czyli gladiatorki albo wiazane takie do prawie kolanka
lubie tez koturny
jesli sie ma ladne fajne buty to trzeba je zakladac po co trzymac
no wlasnie na tym foto mam male koturny na palcach pasek szerszy i zapinane na kostce kolor zloty ja to dziwaczka jestem zawsze cos strzelew ubraniu
caskada wrzuciłam zdjęcie moich butów do albumu, platformy i paseczki-gumki w jednym

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja to jak zakładam buty na płaskim obcasie to na drugi dzień autentycznie mam zakwas na łydce tak już nogi są przyzwyczajone do obcasów
balerinki mam jedne i w ogóle w nich nie chodzę, nie lubię

bez sensu z takim opalaniem

a co do @ to ja skończyłam właśnie, ale też mi się spóźniła 4 dni

a Walentynki dziś pierniczę
nie ma i koniec
dlaczego? co sie stało?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 15:34   #798
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
caskada wrzuciłam zdjęcie moich butów do albumu, platformy i paseczki-gumki w jednym


dlaczego? co sie stało?
łaaadne te buty, uwielbiam takie
sama mam mnóstwo szpileczek i tylko takie kupuję, ale póki co jeszcze siedzą w garderobie wysoko na półce w kartonie i czekają na sezon. Tak bardzo za nimi tęsknię

A wszystko po kolei
ciągle coś się dzieje i jakoś nie mogę tego wszystkiego ogarnąć, a nie chcę siedzieć i udawać, że wszystko jest ok, tylko dlatego, że walentynki :/

A teraz idę się najeść, później pójdę kupić farbę i winiacza, którego obalę sama wieczorem oglądając nudne na wspólnej i m jak miłość

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2011-02-14 o 15:36
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 15:34   #799
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny w moim stylu nic sie nie zmienilo poza wlosami uwielbiam mini jestem od nich uzalezniona
fotka dla ciebie w mojej mini mini (z bershki)
lece czytac bloga twojego co nowego wpisalas...

buahhot paski czyli szpilki skladajace sie z paskow zapinane na kostce czyli gladiatorki albo wiazane takie do prawie kolanka
lubie tez koturny
jesli sie ma ladne fajne buty to trzeba je zakladac po co trzymac
no wlasnie na tym foto mam male koturny na palcach pasek szerszy i zapinane na kostce kolor zloty ja to dziwaczka jestem zawsze cos strzelew ubraniu
jaka laseczka ....
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 15:34   #800
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Hej

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo a gdzie planujesz jechać na wakacje?
a w tym roku nad nasze polskie morze do Mielna

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Snowi a moze otworz swoje fotki w paincie i zrób napisy swoje takie wiesz, nieczytelne inicjały np. i wtedy jak ktos zechce zakosić to wiadomo skąd je wział
I prześlij mi te fotki co wybierzesz najlepsze na maila blogowego blondbunny@onet.pl i fotke farby.




może tak byc. kiedyś oglądalam program że robiono test na chinkach- przez miesiac jadly tylko w mc i sztuczne zarcie typu zupki chińskie i prawie wszystkim miesiaczka sie zatrzymała

ok Bunny dziś wieczorkiem prześlę Ci takie dobrze oddające kolor i w świetle dziennnym
a co d @ to masz rację, też wczoraj aż z ciekawości wpisałam w google i faktycznie może tak być

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Dziewczyny zróbmy glosowanie- na bloga wstawiać te fotki w albumie czy osobnych postach?
Bo jak w albumie to on będzie wisiał sobie na boku bloga i nie wiem czy będzie zauważalny...
ja myślałam normalnie w postach wstawiać fotki i opisywać farby i kolory, do jakich wlosow itp.
hm cieżko powiedzieć bo ja napisała Princesska w sumie alebum zawsze jest na wierzchu w stały miejscu a w postach przejrzyściej to wszystko może wyglądać sama zdecyduj

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja to nawet nie mam balerin ani adidasow czuje sie zle w takich cichobiegach
caly czas latam w wysokim obcasie nawet do lasu i plaze zakladam
a latem mozna mnie spotkac w dlugich butach oczywiscie na obcasie
ojj no ja się muszę wyłamać boo nie mogę patrzeć jak laski w lato w kozaczkach śmigają, nawet w takich letnich nie zrozumiem tego nigdy ale laseczka z Ciebie


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość


My to chyba wszystkie mniej więcej w jednym czasie okresujemy zauważyłam a tym się na razie nie przejmuj u mnie tez był spóźniony - pewnie przesilenie wiosenne


wiosenne myślisz a u mnie zima na całego, mróz że ho ho

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja to jak zakładam buty na płaskim obcasie to na drugi dzień autentycznie mam zakwas na łydce tak już nogi są przyzwyczajone do obcasów balerinki mam jedne i w ogóle w nich nie chodzę, nie lubię

bez sensu z takim opalaniem

a co do @ to ja skończyłam właśnie, ale też mi się spóźniła 4 dni

a Walentynki dziś pierniczę
nie ma i koniec
a co się stało?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 15:35   #801
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja to jak zakładam buty na płaskim obcasie to na drugi dzień autentycznie mam zakwas na łydce tak już nogi są przyzwyczajone do obcasów
balerinki mam jedne i w ogóle w nich nie chodzę, nie lubię

bez sensu z takim opalaniem

a co do @ to ja skończyłam właśnie, ale też mi się spóźniła 4 dni

a Walentynki dziś pierniczę
nie ma i koniec
biedactwo co sie dzieje??? bedzie dobrze
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 15:37   #802
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja to jak zakładam buty na płaskim obcasie to na drugi dzień autentycznie mam zakwas na łydce tak już nogi są przyzwyczajone do obcasów
balerinki mam jedne i w ogóle w nich nie chodzę, nie lubię

bez sensu z takim opalaniem

a co do @ to ja skończyłam właśnie, ale też mi się spóźniła 4 dni

a Walentynki dziś pierniczę
nie ma i koniec
no ja też się odzwyczaiłam ale czasami muszę
bo wyobrażacie sobie na rowerze jeździć w szpilkach albo jogging i fitness w szpilkach
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 15:41   #803
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kotka idealnie pasuje kolorek mówiłam że 613 120 a w sumie to prawie 130 na pewno Ci się zmieści, przy przedłużaniu an zgrzewy nie trzeba zachowywać takiej wielkiej odległości jak przy ringach
ale daj też na boczki zresztą wiesz
chciałabym żeby ładnie skomponowało sie z miomi włosami ! na boki dam i to dużo bo ja boki mam bardzo słabe i malo wlosów....
na początku chciałam tylko dać na boki i wyrównać z moją dlugością ale co jak już szaleć to do końca
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 15:41   #804
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Hej dziewczynki!

ale naskrobałyście
wczoraj miałam gorszy dzień tak się źle czułam katar (zatkany nos) ból głowy,siódme poty mnie oblewały .Ale dziś już lepiej się czuję .

umyłam sobie główkę i użyłam tego waxa w tubce i jestem zachwycona włoski mam miekutkie nic nie odstaje super są naprawdę boska jest ta maseczka.
ale troche się podłamałam bo zauważyłam że ten odrost po londzie się trochę wypłukał i znów zaczyna przebijać rudość w słoneczku tak nie widać ale w sztucznym świetle już bardziej tak jakby farbka się lekko spłukała. i mam pytanie do kitkulki czy Tobie z początku też się tak wypłukiwała ta londa ?czy zauważasz wogóle że ona się wypłukuje z włosków czy tylko ja mam takie wrażenie teraz się zastanawiam co robić czy zrobić jeszcze raz normalnie z tą wodą z pudełka czy dać mocniejszą wodę tak jak przy syosie? Bunny może Ty mi możesz odpowiedzieć czy to normalne że się wypłukuje z włosków czy ja mam jakieś włosy nie typowe

a co do bucików na platformie to mi się też strasznie podobają .Mam nawet takie kozaczki i klapki na lato ale troche mnie w nich nogi bolą

kitkulka trzymaj się kobitko będzie dobrze
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-02-14 o 15:43
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 15:41   #805
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
łaaadne te buty, uwielbiam takie
sama mam mnóstwo szpileczek i tylko takie kupuję, ale póki co jeszcze siedzą w garderobie wysoko na półce w kartonie i czekają na sezon. Tak bardzo za nimi tęsknię

A wszystko po kolei
ciągle coś się dzieje i jakoś nie mogę tego wszystkiego ogarnąć, a nie chcę siedzieć i udawać, że wszystko jest ok, tylko dlatego, że walentynki :/

A teraz idę się najeść, później pójdę kupić farbę i winiacza, którego obalę sama wieczorem oglądając nudne na wspólnej i m jak miłość

może porozmawiajcie otwarcie o tym co w Was siedzi
będzie dobrze
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 15:42   #806
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

A teraz idę się najeść, później pójdę kupić farbę i winiacza, którego obalę sama wieczorem oglądając nudne na wspólnej i m jak miłość
coś z TŻ-tem nie tak???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 15:48   #807
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Snowwhite
o rany dlaczego akurat Mielno! Przecież tutaj w sezonie to tragedia jest
no chyba, że czaisz się na imprezki, to są dobre
mi się zdecydowanie przejadło, mam do Mielna 15 minut autem. O nie nie

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Kitkulka
Nie smuć babolku ;*
Nie wiem dlaczego kojarzysz mi się z takim małym, słodkim mapeciątkiem (nieobraźliwie to pisze ofc ). A mapeciątka nie mogą być smutne <3!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 15:50   #808
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Snowwhite
o rany dlaczego akurat Mielno! Przecież tutaj w sezonie to tragedia jest
no chyba, że czaisz się na imprezki, to są dobre
mi się zdecydowanie przejadło, mam do Mielna 15 minut autem. O nie nie

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Kitkulka
Nie smuć babolku ;*
Nie wiem dlaczego kojarzysz mi się z takim małym, słodkim mapeciątkiem (nieobraźliwie to pisze ofc ). A mapeciątka nie mogą być smutne <3!
aaa bo bardzo lubię Mielno z tym, że ja jestem cwana boo mieszkam zawsze w mielenku gdzie jest cisza, spokój, mniej tłoku na plaży a jak chce się nam "do ludzi" to idziemy sobie do Mielna i w 15min jesteśmy albo rowery wypożyczamy i w 5min jesteśmy

Kitkulka głowka do góry i uśmiech ale to już!!!
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 15:55   #809
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
aaa bo bardzo lubię Mielno z tym, że ja jestem cwana boo mieszkam zawsze w mielenku gdzie jest cisza, spokój, mniej tłoku na plaży a jak chce się nam "do ludzi" to idziemy sobie do Mielna i w 15min jesteśmy albo rowery wypożyczamy i w 5min jesteśmy

Kitkulka głowka do góry i uśmiech ale to już!!!
snow ty mieszkasz nad morzem??? dobrze zrozumiałam??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 15:58   #810
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
aaa bo bardzo lubię Mielno z tym, że ja jestem cwana boo mieszkam zawsze w mielenku gdzie jest cisza, spokój, mniej tłoku na plaży a jak chce się nam "do ludzi" to idziemy sobie do Mielna i w 15min jesteśmy albo rowery wypożyczamy i w 5min jesteśmy

Kitkulka głowka do góry i uśmiech ale to już!!!
Chyba, że tak w wakacje tam codziennie praktycznie byłam,więc może dlatego mam ten uraz
Alee.. polecam klub Senso-piana party.;d nie jest to tak piękne jak na angielskich filmach,ale mimo wszystko fajnie

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=mxCTGykc9Jo


mam filmik xD hah.
jak ja nie lubię takiego tłumu!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.