Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-22, 09:37   #4231
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Hej, dziewczyny, były kiedys w Lumiere jakieś cukierki pielęgnacyjno - zapachowe do rąk, wiecie, czy są nadal, czy tez Lumiere juz ich nie produkuje.

Powiem wam, że martwię się, bo w zamówieniu u Faa wzięłam cień w kremie Nude Frost, to było grubo ponad miesiąc temu, jak nie dwa, nie było wtedy tego cienia i nie ma go nadal. Czy Lumiere zdarzały się już takie poślizgi?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 12:20   #4232
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, chciałam Was prosić o pomoc: chce kupić na pre-buy pędzle. Do tej pory używałam Hakuro H50S do podkładu i H24 do różu i brązera. Jestem z nich zadowolona, ale oferta Lumiere chyba jest warta wykorzystania, więc postanowiłam sobie coś dokupić. Na pewno kupię kabuki za 6,55$ bo do kosmetyczki będzie super i zastanawiam się nad Flat top buffer i Duo fiber optic. Możecie podpowiedzieć, który będzie lepszy do podkładu ? I czy można nimi nakładać puder wykańczający lub brązer ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 13:09   #4233
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam Was prosić o pomoc: chce kupić na pre-buy pędzle. Do tej pory używałam Hakuro H50S do podkładu i H24 do różu i brązera. Jestem z nich zadowolona, ale oferta Lumiere chyba jest warta wykorzystania, więc postanowiłam sobie coś dokupić. Na pewno kupię kabuki za 6,55$ bo do kosmetyczki będzie super i zastanawiam się nad Flat top buffer i Duo fiber optic. Możecie podpowiedzieć, który będzie lepszy do podkładu ? I czy można nimi nakładać puder wykańczający lub brązer ?
Myślę, że do pokładu najlepszy będzie flat top, a do pudru i bronzera duo fiber. Choć zwolenniczki nakładania podkładu duo fiber też są, krycie jest chyba wtedy jednak mizerne.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2011-08-22 o 13:10
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 13:43   #4234
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Myślę, że do pokładu najlepszy będzie flat top, a do pudru i bronzera duo fiber. Choć zwolenniczki nakładania podkładu duo fiber też są, krycie jest chyba wtedy jednak mizerne.
Tak też myślałam , czyli stawiam na flat top, choć człowiek kupiłby wszystkie
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 15:12   #4235
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja do podkładu używam flat topa lub kabuki. W zależności czy zależy mi na modniejszym czy delikatniejszym kryciu. Kabuki daje taki lżejszy efekt, choć można nim uzyskać także mocniejsze krycie. Oba uwielbiam i nie wiem, który lepszy
agkz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 19:27   #4236
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
mam juz ten podklad ff w kolorze medium warm i pierwsze spostrzezenia. jolor identyczny jak lmw w formule vv. krycie o wiele lepsze juz przy 1 cienkiej warstwie makladanie kolejnych mam z glowy tynku nie zauwazylam byc moze to zjawisko jest to spowodowane wysuszeniem skory mi sie cera lekko przetluszcza wiec tynku nie mam mam nadzieje ze Squalane w skladzie wyreguluje mi dzialanie gruczolow lojowych jak to robi olej jojoba jutro bedzie test na nakladanie mineralu na kwas hialuronowy

i mam pytanko odnosnie Boron Nitride w skladzie: czy on ma jakies negartywne dzialanie? zapycha ?podraznia?uczula? bo pamietam ze cos gdzies czytalam ale nie pamietam co to za negatywna uwaga byla. komukolwiek zaszkodzil ten skladnik?
no i po calym dniu mam wrazenia. nic mi sie nie zwarzylo. podklad wytrzymal caly goracy dzien w niemal ( niemal- bo pewnie cos tam sie naruszyl jednal tego nie zauwazylam )idealnym stanie w tym zalewanie sie potem nie warzyl sie, nie bylo tynku. nie swiecil sie jak vv! przy wieczornym zmywaniu byl na waciku co czesto mi sie nie zdarzalo przy innych podkladach ktore w magiczny sposob znikaly moja mieszana skora chyba sie z nim polubi

ponawiam pytanie co do boron nitride
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 21:45   #4237
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
no i po calym dniu mam wrazenia. nic mi sie nie zwarzylo. podklad wytrzymal caly goracy dzien w niemal ( niemal- bo pewnie cos tam sie naruszyl jednal tego nie zauwazylam )idealnym stanie w tym zalewanie sie potem nie warzyl sie, nie bylo tynku. nie swiecil sie jak vv! przy wieczornym zmywaniu byl na waciku co czesto mi sie nie zdarzalo przy innych podkladach ktore w magiczny sposob znikaly moja mieszana skora chyba sie z nim polubi

ponawiam pytanie co do boron nitride
O, to ciekawe Moja mieszana skóra nie polubiła się z FF, który wyglądał nieświeżo, tłusto, spływał i warzył się.
Widać mieszana skóra mieszanej nierówna
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 22:44   #4238
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
O, to ciekawe Moja mieszana skóra nie polubiła się z FF, który wyglądał nieświeżo, tłusto, spływał i warzył się.
Widać mieszana skóra mieszanej nierówna
Na mnie też nie wyglądał dobrze, za bardzo go widziałam . Cera również mieszana.
A dodam jeszcze, że na mnie jakoś on blednął Przy pomalowaniu był ok, a parę h później widziałam bledszą twarz, niż szyję.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-08-22 o 22:51
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 08:43   #4239
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

no ja patrze i patrze i wyglada bardzo dobrze nie jasnieje jest koloru mojej opalenizny moze to jest kwestia nakladania?nakladam 2-3(3 gdy chce kamuflarz)cieniutkie warstwy lhk i kazda warstwe dlugo wcieram nie wiem jak sie zachowuje przy Flat Topie ale ogolnie jalos nie przepadam za tym pedzlem;p za bardzo drapie i za mocno kryje na raz i trzeba byc dokladniejszym ;D przy lhk moge malowac sie na oslep za to dlugo sie kiziac po twarzy i wiem ze bedzie rowno roztarty podklad i dokladnie naniesiony na cala twarz
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 09:00   #4240
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam Was prosić o pomoc: chce kupić na pre-buy pędzle. Do tej pory używałam Hakuro H50S do podkładu i H24 do różu i brązera. Jestem z nich zadowolona, ale oferta Lumiere chyba jest warta wykorzystania, więc postanowiłam sobie coś dokupić. Na pewno kupię kabuki za 6,55$ bo do kosmetyczki będzie super i zastanawiam się nad Flat top buffer i Duo fiber optic. Możecie podpowiedzieć, który będzie lepszy do podkładu ? I czy można nimi nakładać puder wykańczający lub brązer ?
Duo Fiber Optic wcale nie nadaje sie do podkladu. Spisuje sie najlepiej przy intensywniejszych rozach. Do naturalnego bronzera wole jednak blush brush bo DFO naklada zbyt delikatna warstwe.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 13:53   #4241
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, jak długo idzie Wam Lumiere? Tzn do Polski. 2 paczki dostałam po ok 4 dniach (wysłane w sobotę i docierały w czwartek), a teraz jeszcze nie dostałam, a wysłali 15 sierpnia (czyli dziś ok tydzień) . Martwię się teraz, bo już ukradli mi przesyłkę z ebay'a, a zdąrzyłam nacieszyć się tylko czterema pzedmiotami (piąty już ukradli i darowałam sobie). Wtedy też tak było, że dostawałam przesyłki po 8 dniach. Ta jedna nie dotarła w tyle i nie dotarła już wcale... Tam przynajmniej zwrócili mi kasę, a z Lumiere, jak jedna z dziewczyn pisała, nie zwracają, bo mają dowód nadania i nie interesuje ich, że w Polsce kradną paczki.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 18:50   #4242
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;28931439]Dziewczyny, jak długo idzie Wam Lumiere? Tzn do Polski. 2 paczki dostałam po ok 4 dniach (wysłane w sobotę i docierały w czwartek), a teraz jeszcze nie dostałam, a wysłali 15 sierpnia (czyli dziś ok tydzień) . Martwię się teraz, bo już ukradli mi przesyłkę z ebay'a, a zdąrzyłam nacieszyć się tylko czterema pzedmiotami (piąty już ukradli i darowałam sobie). Wtedy też tak było, że dostawałam przesyłki po 8 dniach. Ta jedna nie dotarła w tyle i nie dotarła już wcale... Tam przynajmniej zwrócili mi kasę, a z Lumiere, jak jedna z dziewczyn pisała, nie zwracają, bo mają dowód nadania i nie interesuje ich, że w Polsce kradną paczki.[/QUOTE]


15 roboczych max

Mam zagwozdkę bo mogę sobie pozwolić na max 3-4pędzle a skróciłam listę do 8 Na pewno biorę ten, będzie to mój trzeci dokładnie taki z Lumiere, polecam

W ogóle przez ostatnie 2 miesiące Lumiere jest moim niekwestionowanym numerem 1, podkład, puder, bronzer i pędzel angled z linku powyżej
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2011-08-23 o 18:53
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 08:09   #4243
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

kolejny dzien mojej mieszanej cery w ff i powiem wam ze jest swietnie moze przetluszczanie bylo efektem wlasnie "za suchego" podkladu?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 09:00   #4244
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
15 roboczych max
A kiedy zostało wysłane nasze lumiere9?

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Mam zagwozdkę bo mogę sobie pozwolić na max 3-4pędzle a skróciłam listę do 8 Na pewno biorę ten, będzie to mój trzeci dokładnie taki z Lumiere, polecam

W ogóle przez ostatnie 2 miesiące Lumiere jest moim niekwestionowanym numerem 1, podkład, puder, bronzer i pędzel angled z linku powyżej
Moja lista bardzo nie chciała się skrócić. Wszystkie pędzle oprócz tych dual są kuszące dla mnie
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2011-08-24 o 09:47
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 09:36   #4245
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
15 roboczych max

Mam zagwozdkę bo mogę sobie pozwolić na max 3-4pędzle a skróciłam listę do 8 Na pewno biorę ten, będzie to mój trzeci dokładnie taki z Lumiere, polecam
Kusisz A do czego go używasz ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 12:16   #4246
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
15 roboczych max

Mam zagwozdkę bo mogę sobie pozwolić na max 3-4pędzle a skróciłam listę do 8 Na pewno biorę ten, będzie to mój trzeci dokładnie taki z Lumiere, polecam

W ogóle przez ostatnie 2 miesiące Lumiere jest moim niekwestionowanym numerem 1, podkład, puder, bronzer i pędzel angled z linku powyżej

Pocieszyłaś mnie




Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość


Moja lista bardzo nie chciała się skrócić. Wszystkie pędzle oprócz tych dual są kuszące dla mnie

Ja tak myślę, że nie ma to jak kobieta zrozumie kobietę (no, bez przesady, nie każda). Od swojego faceta, kiedy jest temat kosmetyków, lub widzi, co leży...ciągle słyszę "dobrze, ze nie jestem kobietą". A w kwestii pędzli...Niedawno coś mówiłam do siostry, że muszę sobie kupić pędzel, a akurat ojciec to usłyszał przechodząc i taki tekst "po co, jak tyle tego się suszyło ostatnio na balkonie? Ja ci dam takie malarskie...".

A właśnie. Mam pełnowymiarowy róż "Ditto O" i dostałam jakiś czas temu próbkę do zakupów i tak maźnęłam ją i obok różem z pudełka...I jakby się różniły. To możliwe? Proszek z opakowania wydaje mi się bardziej napigmentowany...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 13:59   #4247
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;28921201]Na mnie też nie wyglądał dobrze, za bardzo go widziałam . Cera również mieszana.
A dodam jeszcze, że na mnie jakoś on blednął Przy pomalowaniu był ok, a parę h później widziałam bledszą twarz, niż szyję.[/QUOTE]

Miałam też takie spostrzeżenia. I kolorystycznie ciężko było trafić, brałam o odcień ciemniejszy, niż normalnie, a i tak był za blady.
FF raczej nie jest dla mnie.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 15:47   #4248
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
A kiedy zostało wysłane nasze lumiere9?


Moja lista bardzo nie chciała się skrócić. Wszystkie pędzle oprócz tych dual są kuszące dla mnie
Nasze zostało zamówione 5.08 wysłane jedno 11.08 a drugie 15.08 a doszły dziś
Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Kusisz A do czego go używasz ?
Bronzer / róż, najlepszy, a parę miałam
[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;28953377] Pocieszyłaś mnie



Ja tak myślę, że nie ma to jak kobieta zrozumie kobietę (no, bez przesady, nie każda). Od swojego faceta, kiedy jest temat kosmetyków, lub widzi, co leży...ciągle słyszę "dobrze, ze nie jestem kobietą". A w kwestii pędzli...Niedawno coś mówiłam do siostry, że muszę sobie kupić pędzel, a akurat ojciec to usłyszał przechodząc i taki tekst "po co, jak tyle tego się suszyło ostatnio na balkonie? Ja ci dam takie malarskie...".

A właśnie. Mam pełnowymiarowy róż "Ditto O" i dostałam jakiś czas temu próbkę do zakupów i tak maźnęłam ją i obok różem z pudełka...I jakby się różniły. To możliwe? Proszek z opakowania wydaje mi się bardziej napigmentowany...[/QUOTE]


Możliwe że się różnią odcieniami, widocznie były ukręcone w innych partiach
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 16:10   #4249
karola_d
Raczkowanie
 
Avatar karola_d
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 251
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Używała może któraś Wizażanka eyelinera w żelu?
karola_d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 16:57   #4250
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dla mnie obecnie Lumiere też jest nr 1, czasami jest zdradzane na rzecz podkładów Moew
Zresztą obie firmy to moje number one.

Jeśli chodzi o pędzelki to lumierowe mam jedynie do oczy, ale uwielbiam duo fibery i tym postanowiłam zainwestować w pre-pay
agkz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 17:07   #4251
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość


Możliwe że się różnią odcieniami, widocznie były ukręcone w innych partiach
Czyli nie rzuciło mi się na oczy.


Wróciłam do domu, a tu przesyłka z Lumiere . Super, nie muszę się martwić. Obejrzę później dokładniej kosmetyki i edytuję post. Zamowiłam cień Butter Creme, z próbek, z "nowych rzeczy" próbkę różu Terra Cotta i rozświetlacz Natural Radiance (chciałam Soft, ale się pomyliłam...nie było go w spisie).


Edit:
Butter Creme- coś w rodzaju "cafe latte"- kolor rozświetlający, neutralny- będzie pasować wszystkim kolorom oczu. W opakowaniu, kiedy położyłam je obok, Butter creme jest bardziej żółty, a Cafe latte bardziej beżowy. Na dłoni i powiekach są bardzo podobne, tyle, że CL bardziej cielisty, a BC bardziej żółtawy/złoty. Chciałam zrobić fotkę, ale mam tylko telefon i kolory wyszły mega przekłamane. On jakoś nie łapie cielistych kolorów, jak kilka razy zrobiłam sobie zdjęcie, to miałam dziwne kolory skóry...
Terra Cotta- totalnie matowy, brzoskwiniowy kolor. W woreczku wygląda na różowy co prawda. Moim zdaniem bardziej brzoskwiniowy od Wild Rose, a wcześniej wydawało mi się, że ten jest dość mocno brzoskwiniowy. WR ma to samo oznaczenie co TC (veena blush), ale są inne. WR jest bardziej satynowy i z maleńkimi drobinkami, a TC kompletnie matowy (a szkoda, bo takich nie lubię).
Natural Radiance- na początku myślałam, że jest podobny do Sweet Cherub, ale dziś sprawdziłam w lepszym świetle i jest taki miedziany, ze złotawym połyskiem. Cherub był różowy (ale taki "smutny") ze złotym połyskiem. Niestety już nie mam tej próbki, aby porównać, ale tak go zapamiętałam.


Dodaję komórkowe zdjęcia Mint Green Shimmer i Caribbean Blue. Niestety jak wiadomo przekłamane trochę... Nie mniej jednak coś realnego na nich widać, a nie jak na tych cielistych kolorach. MGS jest bardziej "żywy".

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-08-25 o 17:18
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 10:13   #4252
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez karola_d Pokaż wiadomość
Używała może któraś Wizażanka eyelinera w żelu?
Tak i polecam (mam kolor ciemnofioletowy - wycofany już Tanzanite czy jakoś tak).
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 21:59   #4253
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

dawno dawno temu brałam prebuy pedzle, były różowe. Wszystkich sie pozbyłam, bo były średnie jak dla mnie. te wyglądają na lepsze, ale i tak brak kasy. no i ekotolsa wolałabym sprawdzić.

niby cena niska, ale doszedł vat i koszty wysyłki i juz nie było tak "różowo"
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:28   #4254
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
dawno dawno temu brałam prebuy pedzle, były różowe. Wszystkich sie pozbyłam, bo były średnie jak dla mnie. te wyglądają na lepsze, ale i tak brak kasy. no i ekotolsa wolałabym sprawdzić.

niby cena niska, ale doszedł vat i koszty wysyłki i juz nie było tak "różowo"
Te różowe brałaś pojedyncze czy w jakimś zestawie? Przestraszyłaś mnie bo teraz w tym zamówieniu pre-buy biorę całkiem sporo pojedynczych, wiadomo, kasa się liczy i nie chciałabym jej utopić w badziewiu.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:15   #4255
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Witam
Właśnie rozpoczynam moją przygodę z minerałami i czy mogę liczyć na pomoc wizażanek,które na podstawie fotek mojej twarzy+szyji określiłyby moją tonacje?kolory?
Chcę zamówić próbki lumiere,ale niestety nie wiem w które tonacje strerzelać
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:19   #4256
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Witam
Właśnie rozpoczynam moją przygodę z minerałami i czy mogę liczyć na pomoc wizażanek,które na podstawie fotek mojej twarzy+szyji określiłyby moją tonacje?kolory?
Chcę zamówić próbki lumiere,ale niestety nie wiem w które tonacje strerzelać
Dawaj
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:28   #4257
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziękuje bardzo za pomoc

Dwa pierwsze zdjęcia pokazują moją twarz w dziennym świetle,a ostatnie robione jest w ostrym słońcu i mocno odbiega kolorystycznie od dwóch poprzednich.Nie wiem czy to coś pomoże,ale dodałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8190179.jpg (52,5 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8220192.jpg (51,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8220190.jpg (65,5 KB, 48 załadowań)
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 09:31   #4258
snoopik
Raczkowanie
 
Avatar snoopik
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Witam, czy ktoś posiada może Large Eye Buki, ten różowy ? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie wiem, czy warto. Chodzi mi też po głowie jego odpowiednik z EDM. Może ma któraś z Was porównanie. Będę wdzięczna za wszelkie opinie.
snoopik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 12:08   #4259
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez snoopik Pokaż wiadomość
Witam, czy ktoś posiada może Large Eye Buki, ten różowy ? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie wiem, czy warto. Chodzi mi też po głowie jego odpowiednik z EDM. Może ma któraś z Was porównanie. Będę wdzięczna za wszelkie opinie.
Ja mam. Ten z EDM miałam również, wielkościowo są podobne z tego co pamiętam. Lumiere wolę 100x bardziej, ponieważ ma inne włosie, niż EDM- takie bardziej...śliskie. Po prostu tak lepiej mi sunie po twarzy (mówię o innym pędzelku, ale włosie takie samo) i mam wrażenie, jakby pochłaniał mniej produktu. Ten pędzelek (Large eye buki) używam do cienia bazowego na powiekę.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 12:12   #4260
snoopik
Raczkowanie
 
Avatar snoopik
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;29039576]Ja mam. Ten z EDM miałam również, wielkościowo są podobne z tego co pamiętam. Lumiere wolę 100x bardziej, ponieważ ma inne włosie, niż EDM- takie bardziej...śliskie. Po prostu tak lepiej mi sunie po twarzy (mówię o innym pędzelku, ale włosie takie samo) i mam wrażenie, jakby pochłaniał mniej produktu. Ten pędzelek (Large eye buki) używam do cienia bazowego na powiekę.[/QUOTE]

Dziękuję
snoopik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.