Nietypowe wesele-doradzcie prosze!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-02, 21:40   #1
izma77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4

Nietypowe wesele-doradzcie prosze!!!


Dziewczyny,
Za miesiac bierzemy slub. Nie chcielismy typowego wesela, dlatego po slubie organizujemy obiad dla rodziny (ok. 55 osob) w godz. 17-20, a nastepnie od 21 w tym samym lokalu bedzie impreza "weselna", na ktora zaprosilismy przyjaciol i znajomych (ok. 45 osob) Impreza bedzie w formie "bankietu" - szwedzki stol, open bar i bedzie bardziej na stojaca, dlatego w ciagu tej godziny przerwy (20-21) zostana wyniesione stoly i przearanzowana bedzie nieco sala-pojawia sie kanapy itp., a poza tym rowniez DJ rozstawi sie ze swoim sprzetem. Zdecydowana wiekszosc rodziny planuje zostac na imprezie od 21. I wlasnie tu pojawia sie problem...
Co zrobic z goscmi podczas godzinnej przerwy w uroczystosciach (20-21)?
Oczywiscie goscie moga zostawic w restauracji i popijac drinki, ale wokol nich bedzie male zamieszanie, wiec pytanie, czy nie zorganizowac im jakos tego czasu...
Moj narzeczony wpadl na pomysl zabrania ich na przejazdzke tramwajem (wszystko bedzie dziac sie w Warszawie, a poza tym co istotne - mozna wypozyczyc tramwaj i jezdzic sobie nim po miescie-popularne przy wieczorach panienskich/kawalerskich) ale nie wiem, czy to bylaby dla nich taka atrakcja...moja rodzina jest z wawy i ciotki i wujkowie jezdza tramwajami, wiec chyba nie byliby zachwyceni.
Rodzina narzeczonego jest z innego miasta, wiec moze dla nich bylaby to atrakcja, ale ja tego zupelnie nie czuje (( nie rozumiem celu
Czy macie jakies pomysly????? Wszystko odbywac sie bedzie w centrum Warszawy, niedaleko Palacu Kultury i Nauki. Moze zorganizowac jakas degustacje wina w tym czasie??? Sama nie wiem...
Poradzcie cos, bo chcialabym, zeby goscie nie odczuli jakos dotkliwie tej przerwy w zabawie...
izma77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 09:48   #2
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Nietypowe wesele-doradzcie prosze!!!

Hej, impreza rzeczywiście nietypowa, ale myślę, że godzina to jeszcze nie jest tak dużo czasu, żeby się go nie dało jakoś zorganizować

Myślę, że skoro większość Rodzinki jest z Wawy, to tramwaj nie jest najlepszym pomysłem. Dla Rodziny TŻta pewnie bardziej, ale rozdzielać rodziny na godzinę to też nietrafione...
Ja na Waszym miejscu zrobiłabym w ciągu tej godziny jakąś wspólną sesję zdjęciową z gośćmi - nie jest ich dużo, więc wszyscy w ciągu godziny się załapią, a można wtedy robić fotki w różnych konfiguracjach, trochę pozowanych, trochę zwariowanych, grupowe, indywidualne i każdy będzie mógł się potem pochwalić pięknym profesjonalnym zdjęciem (bo wiadomo, jak to na typowych weselach jest, nie zawsze wszyscy mają taką okazję). Jeśli imprezka jest w centrum Wawy blisko Pałacu to na pewno fotograf będzie wiedział, co robić dla wszystkich to byłaby świetna pamiątka, a godzina minie szybciutko i aktywnie
Ewentualnie jeśli wynajmujecie kamerzystę, to też można nakręcić parę fajnych ujęć do filmu, tak, żeby każdego z gości zaangażować, tu już tylko Wasza fantazja Was ogranicza
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 22:59   #3
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: Nietypowe wesele-doradzcie prosze!!!

Podobnie jak Chatka uważam, że najlepszym pomysłem jest sesja zdjęciowa w plenerze. Latem o godz.20 jest jeszcze w miarę jasno, więc zdjęcia powinny wyjść ładne. Godzina to wystarczająco, aby zrobić jakieś ciekawe zdjęcia, ale nie na tyle długo, żeby zanudzić gości. Może to być sesja z fotografem lub taka specjalnie dla gości, żeby sami mogli Was uwiecznić swoimi aparatami.
Przejażdżka tramwajem nie byłaby dla mnie żadną atrakcją, bo mogę sobie nim pojeździć kiedy tylko chcę.
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 00:03   #4
moniaa061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów obecnie zagranica
Wiadomości: 401
Dot.: Nietypowe wesele-doradzcie prosze!!!

ja rowniez uwazam ze sesja zdjeciowa to super pomysl tym bardziej ze godzinka szybko minie
moniaa061 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 09:23   #5
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Nietypowe wesele-doradzcie prosze!!!

Ja również uważam, że sesja zdjęciowa jest dobrym pomysłem- to takie naturalne, nie na siłę, ja bym była zadowolona gdybym była gościem. Bo przejażdżka tramwajem to moim zdaniem nieciekawy pomysł... Nawet dla ludzi, którzy nie jeżdżą często tramwajami to chyba żadna atrakcja
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 18:13   #6
izma77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Nietypowe wesele-doradzcie prosze!!!

Dziewczyny!
Bardzo, bardzo Wam dziekuje! Sesja fotograficzna to super pomysl
Serdeczne pozdrowienia!
izma77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 07:12   #7
szalona2013
Przyczajenie
 
Avatar szalona2013
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 26
Dot.: Nietypowe wesele-doradzcie prosze!!!

W Lublinie na weselu widziałam zespół który "przebierał" gości w różne ubranka - mieli kilka worków z zabawnymi ciuchami i dodatkami, sukienki, fartuszki , całe stroje np. klauna, kominiarza itp. Przed północą robili taką przebierankę, a następnie była sesja fotograficzna.
Może to też byłby jakiś pomysł - można się dogadać z jakąś wypożyczalnią strojów w lecie nie mają przecież sezonu, a pewnie chętnie zarobią - zabawa trwała blisko godzinę.
Pomysł na niepogodę (bo może jednak padać) to przenośne studio fotograficzne które mają w ofercie niektórzy fotografowie.
szalona2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 22:15   #8
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Nietypowe wesele-doradzcie prosze!!!

Podbijam temat. Po ślubie mamy zaplanowany obiad dla rodziny, ale chcielibyśmy też jakoś uczcić to wydarzenie ze znajomymi i dla nich też zorganizować jakąś imprezę. Jakieś pomysły, żeby było przyjemnie i oryginalnie? Z góry dziękuję.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 23:21   #9
grove33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Nietypowe wesele-doradzcie prosze!!!

Może być pokaz barmański, gdzie goście są obserwatorami
może być też prezentacja ze zdjęć, tu również goście oglądając zrelaksują się
ale żadna z tych atrakcji nie będzie trwała godzinę,
więc można je połączyć.
Dłuższą chwilę zajmie też puszczanie lampionów, ale nie w każdym miejscu jest to dozwolone. Atrakcją może być też przybycie pary tancerzy, ale do tego potrzebne jest miejsce, a jeśli część taneczna na być przearanżowana to może być problem z występem. Ciekawe pomysły mają osoby zajmujące się rozrywką na weselu, czyli tzw. animatorzy.
grove33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 10:15   #10
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Nietypowe wesele-doradzcie prosze!!!

Pokazy są ok, zwłaszcza barmański mógłby być ciekawy. Pytanie tylko ile coś takiego mogłoby kosztować? Zapłacić fortunę za pół godziny oglądania - aż taka szalona nie jestem :p
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.