wielbicielki żeli p0d prysznic :) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 12:02   #2071
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Mi trudno powiedzieć ile zużywam, bo używam kilku żeli jednocześnie. Oczywiście latem idą jak woda Myślę, że tak 1-2 żele (oczywiście to zależy od pojemności).
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 09:48   #2072
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mnie się chyba nigdy nie udało zużyć całej jednej butli żelu (standardowe 250ml) w miesiąc. Nawet jakbym się zaparła i używała tylko jednego kosmetyku do mycia (trudne, bo mam słabość do mydła w kostce i żele są zdecydowanie na drugiej pozycji u mnie), nie wiem, chyba się rozmnażają w nocy (?) Teoretycznie powinnam więc nie kupować nowych butli i przez długi czas właśnie tej zasady sie trzymałam, czyli góra 2 opakowania na stanie, bo wiedziałam, że mi to wolno schodzi ale niedawno się poddałam mani i popłynęłam

Za to moja Mamę zuzywa półlitrowe butle w tempie ekspresowym, więc nie ma reguły, każdy używa tyle ile mu pasuje, jedni dokładnie tyle ile potrzeba żeby się dokładnie umyć i ani grama więcej, a inni produkuja pianę na akord, jak moja M. - twierdzi, że potrzebuje tyle żeby się poczuć porządnie umytą, a nie "polizaną", mycie to ma być mycie, więc ma być dużo wszystkiego, czyli na każda partię ciała leci solidna porcja żelu i koniec No to niech ma Nie ma się co biczować, skoro nas to cieszy i nam to pasuje (powiedziała nowo uzalezniona )

A propos moich zapasów, właśnie dotarła do mnie paka z kosmetykami "I love...", przepadłam na amen Album
no właśnie ja lubie dużo piany a dodatkowo myje się dwa razy podczas jednego mycia bo zawsze wydaje mi się że jak tylko raz sie obmyje to że tylko brud rozmazałam i czuje się nie domyta więc najpierw pierwsze mycie na zmycie brudu a drugie mycie na umycie masło maślane ale pewnie wiecie o co chodzi.

gdzie Ty zamawiasz te zele ?? ten arbuzowy mnie kusizreszta wszystkie z drugiego zdjęcia kuszą no i te miniaturki
__________________







Edytowane przez edyta29
Czas edycji: 2012-02-17 o 09:49 Powód: dopis
edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:52   #2073
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

edyta29, wydaje mi się że douglas
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:06   #2074
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Część kupiona w Douglasie ale większość na BeautyZone - zestawów i miniatur niestety nie widziałam w PL
Arbuzowy akurat moim ulubieńcem nie jest ale sprawdzi się na lato, bo to orzeżwiający zapach, pachnie takim miksem czerwonego miąższu i tej białej części, zero słodyczy w nim.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:28   #2075
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

ja zużywam minimum 2 żele miesięcznie.. uwielbiam jak jest dużo piany
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 17:46   #2076
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja zużywam minimum 2 żele miesięcznie.. uwielbiam jak jest dużo piany
to tak jak ja uwielbiam piane miałaś może żel AA creme brule jeśli tak napisz czy
fajny jest
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 18:46   #2077
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Mam pytanie - jak pachnie creme brule? Coś słodkiego? Już obiło mi się o oczy, że śa kosmetyki o tym zapachu i zastanawiam o co w tym biega.

Ja zużywam z 1.5 żela miesięcznie, latem to i 2. Zdarza się, że zużyję więcej, ale pod warunkiem, że przynajmniej połowa butelki jest już opróżniona.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 20:11   #2078
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

A ja chciałam się zapytać o żel Fa z serii z oil w nazwie - zawiera 3 olejki: arganowy, migdałowy i monoi W każdym razie ma też w nazwie "monoi". Widziałam dziś w R w promocji i powąchałam, i przepadłam Nawet przeglądałam skład i faktycznie te 3 olejki były. Butelka jest pomarańczowo-różowa, przezroczysta.

No i moje zasadnicze pytanie: czy zapach jest długotrwały i utrzymuje się na skórze dłużej niż do wytarcia ręcznikiem?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:27   #2079
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

zużyłam żel rumiankowy Radox

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

co tu taka cisza?
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:09   #2080
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Skoro tu taka cisza, to może rozruszam trochę wątek Zakupiłam ostatnio na promocji dwa żele AA, zobaczymy, co z tego wyjdzie. Zamówiłam też ogromną butlę żelu 750 ml z Avonu za 13,90 (nie wiem, kiedy ja to zużyję), na stanie mam jeszcze arbuzowy z Avonu i Celine Dion oraz Ziaja Blubel, które używam teraz

Kusicie strasznie tą werbeną z Palmolive (?) i kwiatem wiśni, a ja nie mam kiedy tego wszystkiego zużywać...
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 16:44   #2081
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez riendo Pokaż wiadomość
Skoro tu taka cisza, to może rozruszam trochę wątek Zakupiłam ostatnio na promocji dwa żele AA, zobaczymy, co z tego wyjdzie. Zamówiłam też ogromną butlę żelu 750 ml z Avonu za 13,90 (nie wiem, kiedy ja to zużyję), na stanie mam jeszcze arbuzowy z Avonu i Celine Dion oraz Ziaja Blubel, które używam teraz

Kusicie strasznie tą werbeną z Palmolive (?) i kwiatem wiśni, a ja nie mam kiedy tego wszystkiego zużywać...
jakie żele AA kupiłaś? mnie interesuje creme brulle i pinacolada nie jest źle ja mam duzo więcej żeli. a co do Palmolive ja miałam kwiat wiśni ale mi się nie podobał zapach
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 17:42   #2082
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
jakie żele AA kupiłaś? mnie interesuje creme brulle i pinacolada nie jest źle ja mam duzo więcej żeli. a co do Palmolive ja miałam kwiat wiśni ale mi się nie podobał zapach
wiem, moja kolekcja jest ostatnio bardzo ograniczona, bo zadziałało denko i z 20 zrobiło się 7

a z AA mam żale z serii Ciało wrażliwe, antycellulitowy Cytrusowa świeżość i odżywczo wygładzający Herbaciana róża.
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 20:19   #2083
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
to tak jak ja uwielbiam piane miałaś może żel AA creme brule jeśli tak napisz czy
fajny jest
miałam całkiem fajny, ale trochę rzadki.. zapach bardzo ładny, karmelowy, słodki..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:48   #2084
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
miałam całkiem fajny, ale trochę rzadki.. zapach bardzo ładny, karmelowy, słodki..

dzięki , napewno się skusze choć nie powinnam
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 17:44   #2085
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Dziewczyny, widziałyście nowe żele Dove? Jest wersja z migdałem i hibiskusem, kokosem i jaśminem i masłem shea i wanilią. Wąchałam je dzisiaj, migdał mnie zabił... koniecznie muszę kupić!
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:32   #2086
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Ja dziś zaopatrzyłam się w dwa żele Ziai - mleczko kokosowe i pomarańczowy.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:42   #2087
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

A ja jestem zakochana w nowym borówkowym żelu Nivea jak żeli Nivea nie lubiłam, tak ostatnio mnie kuszą Po za tym nabyłam dwa żele palmolive: z orchideą i z różą, który pachnie nieziemsko, jak marmolada różana, taka ciepła, prosto z pączków

i styknie asceza...
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 09:08   #2088
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście nowe żele Dove? Jest wersja z migdałem i hibiskusem, kokosem i jaśminem i masłem shea i wanilią. Wąchałam je dzisiaj, migdał mnie zabił... koniecznie muszę kupić!
kusicielka
czuje ze jak pojade do domu to paczke bede słać tyle kosmetyków nakupie
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 11:07   #2089
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

a ja przy okazji małego remontu w łazience musiałam większość kosmetyków spakować do pudełka, co mnie trochę otrzeźwiło - całe pudło nienapoczętych balsamów i żeli wygląda przerażająco
a już ostatnio w rossmanie omal nie sięgnełam po żele isany - z pomarańczą i marakują
na półce zostawiłam 1 żel po prysznic, 1 mydło, 1 balsam i jakieś kremy - tak pusto się zrobiło i ...ładnie
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 12:14   #2090
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
kusicielka
czuje ze jak pojade do domu to paczke bede słać tyle kosmetyków nakupie
Nie mogłam nie napisać, bo zwykle żele Dove pachną dla mnie wszystkie tak samo, ale w migdale nie wyczułam tej kremowej, charakterystycznej nutki... pachnie cudownie!

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
a ja przy okazji małego remontu w łazience musiałam większość kosmetyków spakować do pudełka, co mnie trochę otrzeźwiło - całe pudło nienapoczętych balsamów i żeli wygląda przerażająco
a już ostatnio w rossmanie omal nie sięgnełam po żele isany - z pomarańczą i marakują
na półce zostawiłam 1 żel po prysznic, 1 mydło, 1 balsam i jakieś kremy - tak pusto się zrobiło i ...ładnie
Ja muszę trzymać część kosmetyków w pudełkach, bo się nie mieszczą w łazience...
Za to wczoraj się powstrzymałam i po obejrzeniu wszystkich żeli i balsamów kupiłam na pocieszenie żurawinową świeczkę zapachową.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 12:24   #2091
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

teraz mnie zabijcie wróciłam z 4 żelami pod prysznic była promocja na dove buy 1 get 1 free i wziełam dwa nowe zapachy wanilia z masłem shea i migdał z hibiscusem chyba,a w drugim sklepie palmolive za 1.50e i wziełam z różą i drugi jakiś zielony z tej samej serii
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 15:14   #2092
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

A ja znow dostalam zelki w prezencie. Tym razem palmolive fioletowy. Aroma therapy relapy palmolove i OS rapsberry&vanillia:-* oba pachna cudownie!ale.na razie musze pozostale wykonczyc
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 16:49   #2093
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
teraz mnie zabijcie wróciłam z 4 żelami pod prysznic
nie musimy, wystarczy, że spojrzysz na swój podpis, ale masz żeli i sama padniesz trupem

martha330 ty jesteś usprawiedliwiona, bo przynajmniej nie kupiłaś

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Ja muszę trzymać część kosmetyków w pudełkach, bo się nie mieszczą w łazience...
ja mam w łazience 2 półki - 1 słupek z 4 szufladami i 1 szerokości ponad metra, gdzie są 2 półki i 2 szuflady a i tak zastawiony jeszcze cały blat na górze, cześć zapasowych kosmetyków, których na pewno nie będę na razie uzywać typu kremy na lato trzymam w szafie w pokoju
jak na to spojrzeć z boku, to dopiero widać że paranoja...

Edytowane przez emma-e4
Czas edycji: 2012-02-24 o 17:03
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 17:35   #2094
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Ja używam aktualnie czekoladowo-pomarańczowego Original Source, pachnie jak delicje
Borówkowy Nivea czeka w kolejce
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 20:27   #2095
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja używam aktualnie czekoladowo-pomarańczowego Original Source, pachnie jak delicje
Borówkowy Nivea czeka w kolejce
o jaaa, muszę się skusić w końcu na OS a borówkowy nivea jest boski
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 22:00   #2096
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja używam aktualnie czekoladowo-pomarańczowego Original Source, pachnie jak delicje
Borówkowy Nivea czeka w kolejce
A ja ostatnio szukałam na zimę takich słodkich zapachów, jakoś ciężko mi było w takie mrozy orzeźwiającymi żelami się myć. Wąchałam właśnie ten OS i... nie wiem, w ogóle mi nie przypadł do gustu, ale może to dlatego, że nie jestem fanką delicji. Znalazłam za to mój must-have zapach z OS na lato: Mango - Macadamia (o ile dobrze pamiętam ). Będę się teraz bardzo sprężać żeby móc go sobie z czystym sumieniem sprezentować.
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:34   #2097
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
o jaaa, muszę się skusić w końcu na OS a borówkowy nivea jest boski
Nie wytrzymałam i użyłam go wczoraj, faktycznie ładny zapach, choć miałam nadzieję, że będzie bardziej czuć owoce
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:19   #2098
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Co prawda to płyn do kąpieli, ale po porównaniu składu z żelem pod prysznic stwierdziłam, że prawie się nie różnią i będę używać jako żelu do mycia
a czym się różnią płyny do kąpieli od żeli do mycia? Ja nie zwracam uwagi na to, a zawsze myję się pod prysznicem
Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
a mnie ciekawi ile żeli zużywacie na miesiąc , bo zawsze się zastanawiam czy ja aby nie przesadzam z ilością zużytych w miesiącu a zużywam od 3-5 żeli
ja zaledwie 150 - 200ml na miesiąc
Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Mam pytanie - jak pachnie creme brule? Coś słodkiego? Już obiło mi się o oczy, że śa kosmetyki o tym zapachu i zastanawiam o co w tym biega.
to takie słodkie, karmel wanila cukier
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Część kupiona w Douglasie ale większość na BeautyZone - zestawów i miniatur niestety nie widziałam w PL
Arbuzowy akurat moim ulubieńcem nie jest ale sprawdzi się na lato, bo to orzeżwiający zapach, pachnie takim miksem czerwonego miąższu i tej białej części, zero słodyczy w nim.
Obejrzałam Twój album i czuję się skuszona co to to BeautyZone? podasz link? w google same spa salony wyskakują
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 19:26   #2099
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Agniesia666 - dzięki za opis zapachu creme brule Póki co to raczej nie skuszę się na niego, bo to zapach typowo zimowy a ja tej zimy mam typowo zimowe zapachy.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:21   #2100
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Uwaga, może skusić BeautyZone to szwedzki sklep - http://www.beautyzone.se/varumarken/i-love.html
Przesyłka jest dość droga, ok. 56zl (bez wzgledu na wagę i cenę zamawianych produktów), więc warto umówić się z kimś na wspólne zamówienie. Paczka dociera szybko, pamiętam, że zamówiłam kiedyś w piatek wieczorem, w niedzielę wysłali, a w czwartek rano miałam ją już w domu Kosmetyki dobrze zapakowane, wszystko osobno zawinięte w bąboladę. Polecam
Niestety nie ma opcji płatności via PayPal ale bez problemu przechodzi karta przedpłacona
Ceny podane są w koronach szwedzkich (sek), polecam TEN przelicznik.

Co do samych kosmetyków - większość jest dostepna w polskich Douglasach, poza zestawami oraz błyszczykami i balsamami do ust.
Polecam, zwłaszcza przy większym zamówieniu zestawy świateczne, bo wtedy wychodzi naprawdę okazyjna cena za wielkie pudło pełnowymiarowych produktów
Wszystko bardzo realistycznie pachnie, nie ma się skojarzenia z chemią, jak to jest zazwyczaj, czekolada naprawdę pachnie czekoladą, a nie mydlinami, a owoce to takie opływające sokiem zapachy "prosto z krzaka"
Żele póki co mnie nie wysuszają (używam od grudnia) i nie powodują sensacji skórnych i mimo iż cała seria bazuje na powalaniu zapachem, to nie zabijają od mdłości i nie męczą, nie są aż tak intensywne i raczej słabo wyczuwalne po prysznicu ale mnie to akurat odpowiada, mają mi umilać prysznicowanie, a nie gryżć się z perfumami.
Krem do rąk (cytryna&limonka) jest bardzo lekki, nawilża i wygładza ale nie nadaje się na zimę, nie chroni przed mrozem i wiatrem, bardzo szybko się wchłania, ma kremowo-żelową konsystencję.
Masło do ciała (shimmer&sparkle) mnie zaskakuje, wchłania się natychmiast i do zera, hmm... Z jednej strony to plus, że jest przyjazne w użyciu ale zastanawiam się czy na dłuższą metę będzie wystarczająco pielegnować suchą skórę
Balsam do ust (raspberry&blackberry) lekko barwi, świetnie pachnie, nie przetrwa niestety żadnego posiłku i trwa na ustach góra dwie godziny ale przy tak dużym opakowaniu i przyjemności w stosowaniu wybaczam Szkoda, że nie ma ich w Douglasie, chętnie bym dokupiła więcej, chociaż te 15ml będę chyba zużywać do końca roku
Błyszczyk (shimmer&sparkle) też nie poraża trwałością ale również ładnie pachnie i nadaje subtelny połysk, wbrew pozorom nie ma w nim drobin brokatu, jedynie lekko opalizuje.
Aha, masło z serii świątecznej nie ma rozświetlających drobinek.

Mnie chyba najbardziej urzekły po skonfrontowaniu wszystkich naraz te zapachy: Tropical Paradise, Raspberry&blackberry i Chocolate&orange, sa naprawdę WOW Chociaż gonią je czarna porzeczka (kwaskowy) oraz kokos ze śmietanką - słowo daję jest to zapach wafelka princessa, kokosowego w białej czekoladzie
Za to Mamę przepada za seria truskawkową, na amen

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-02-25 o 21:31
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 21:46:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.