Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 02:27   #3151
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W D. dziś się wkurzyłam. Chciałam kupić sobie szminkę Bobbi Brown Bikini Pink i nie ma (byłam w obydwu punktach we Wro ), ponoć wycofana. Online też nie ma
Bobbi Brown ostatnio wycofuje rożne produkty Nie wiem czy w ogóle, czy tylko z Polski. Może uda mi się niedługo odwiedzić firmowy sklep BBC w CH Plac Unii (tam się miał otworzyć firmowy sklep Bobbi) to zapytam wtedy o te wycofywane produkty.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przymeirzałam kiedyś z gumką własnie i jezu, wygladałam jak ... Generalnie to szukałam fajnych dresowo-wyjsciowych ale w kazdych jednych wygladalam do d***. Jedyne w których było ok to z Zara Girl ale one bardziej wlasnie dresowo-domowe niźli wyjsciowe :/
A może coś z by insomnia?
Ja polecam te http://byinsomnia.com/kategoria/spod...ariant_id=1224
dobrze prezentują się na chudzinach mimo lekkiego zwisu w kroku sylwetka zgrabnie wyglada. Ja w domu tez przebieram się w dresy, głownie ze względu na kota, który non stop ociera się o nogi
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 02:59   #3152
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hmmm, źle na zdjeciu nie wygladają, musiałabym na zywo looknac, ale wydaje mi sie, ze materiał jest cienki, zwyczajny dresowy. Natomiast te z linka co wklejałam wyzej maja sztywniejszy i takie fajny.
Okropne te "brylanciki" przy kieszeniach na pierwszym modelu . Zarowe zdecydowanie ladniejsze .

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
B Ja w domu tez przebieram się w dresy, głownie ze względu na kota, który non stop ociera się o nogi
A propos kota, ktory ociera sie o stopy, to czy ma ktoras z Was koc elektryczny? Pytam, bo ostatnio moje zimne stopy mi bardzo doskwieraja, a kota nie mam .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:42   #3153
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

ja kiedyś nie wyobrażałam sobie założyć dresów innych niż szerokich/prostych na dole i nie łaziłam w nich poza domem, no ewentualnie do sklepiku obok

teraz, natchnęła mnie ulica i mam dresiki ze ściągaczem na dole (Bershka) i pomykam w nich sobie całkiem normalnie po ulicy i czuję się w tym świetnie

jedyny problem, to buty, słabo z dobraniem szczególnie o tej porze ( w sumie to mi teraz pasują z posiadanych tylko takie a la uggy) i druga sprawa - im szersze i niższe w kroku, tym bardziej trzeba uważać na górę, dobrze, aby była względnie dopasowana, to nie wygląda się jak w workach
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2014-01-06 o 09:43
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:28   #3154
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Bobbi Brown ostatnio wycofuje rożne produkty Nie wiem czy w ogóle, czy tylko z Polski. Może uda mi się niedługo odwiedzić firmowy sklep BBC w CH Plac Unii (tam się miał otworzyć firmowy sklep Bobbi) to zapytam wtedy o te wycofywane produkty.
Chyba tylko z PL wycofują niektóre rzeczy, bo ta szminka na stronie BB jest normalnie.
Znalazłam ją na Ebay'u, a że wychodzi taniej niż u nas w D., to klikam. W końcu to żaden rarytas ani limitka, więc na szczęście cena normalna.


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A może coś z by insomnia?
Ja polecam te http://byinsomnia.com/kategoria/spod...ariant_id=1224
dobrze prezentują się na chudzinach mimo lekkiego zwisu w kroku sylwetka zgrabnie wyglada. Ja w domu tez przebieram się w dresy, głownie ze względu na kota, który non stop ociera się o nogi
Fajne .

-------------
Właśnie słyszałam, że teraz dresowe spodnie "wychodzą na ulicę". Fajnie, bo to wygodne. Dla mnie tego rodzaju strój niestety tylko ewentualnie w weekendy wchodzi w rachubę, ale w jednych spodniach dresowych czasem na zakupy "do osiedlaka" chodzę .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:49   #3155
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
...
Właśnie słyszałam, że teraz dresowe spodnie "wychodzą na ulicę". Fajnie, bo to wygodne. Dla mnie tego rodzaju strój niestety tylko ewentualnie w weekendy wchodzi w rachubę, ale w jednych spodniach dresowych czasem na zakupy "do osiedlaka" chodzę .
dobre i to, wszak właśnie w weekendy trzeba się wyluzować
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 11:01   #3156
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Teeeej fajne te spodnie insomniowe, mogliby je przecenić
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 11:57   #3157
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziś podczytywałam Was z telefonu i sprawdziłam te Le Fumes. Wprawdzie nie całkiem moje kolory, ale naprawdę śliczna paletka, taka neutralna, ani zimna ani ciepła, uniwersalna.


No ja już za połową opakowania jestem, słoiczek przy kaloryferze aktualnie stoi, a grudki w nim są od samego początku i nie chcą zniknąć . No zły jakoś strasznie nie jest, nie będę robić tragedii, ale te grudki mnie mocno wkurzają, więcej nie kupię .

Dziś za to kupiłam Clarinsa, bo potrzebuję ratunku - skorupa na ustach . Wprawdzie w S. nikt o promo na te balsamy nie słyszał, ale chociaż z 10% rabatu skorzystałam.

----------------------
Poza tym kupiłam zestaw Rexaline, Algenist i DrBrandt. Do tego obydwa zestawy Benefit, podzielę się z siostrą zawartością. W sumie nie potrzebuję aż tyle tego, no durna jestem, modelowy przykład jak łowić jeleni na promocje.


Bardzo oszczędne. Ja nawet nie zapisuję wydatków kosmetycznych. Po co się dołować


Właśnie dziś go kupiłam i zdaje mi się, że będzie dobry.

------------------
W D. dziś się wkurzyłam. Chciałam kupić sobie szminkę Bobbi Brown Bikini Pink i nie ma (byłam w obydwu punktach we Wro ), ponoć wycofana. Online też nie ma
Z Armaniego chciałam sprawdzić kolor różu nr 5 Beige Violet. U nas w ogóle nie ma tego odcienia, zresztą w ogóle coś okrojony asortyment. Pani pokazała mi piątkę, twierdząc, że to to, czego szukam, ale od razu widzę, że kolor nijak się ma do tego, co widziałam w necie, no i miałam rację, że to jednak nie to - pani pokazała mi Sheer Bronzer, a nie Sheer Blush.
Na pocieszenie wzięłam róż Chanel Discretion, bo wydał mi się ładny, a musiałam już wykorzystać na coś 40 złotowy kupon.
Jak potestujesz,to napisz coś o nim,miałam odłożony i nie wzięłam.

Soso też zakupiła ten Discretion,mnie też się podobał,ale chyba u mnie uwidaczniałby naczynka.
A tak wgl to gratuluję udanych,świetnych zakupów

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44452011]Mnie to zmotywowalo. Kupie sobie ladna skarbonke i zaczne zbierac na torebke, na ktora mnie nie stac . Choc w sumie wszedzie place karta, wiec...

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------



Bardzo fajne sa. Ja bym brala.[/QUOTE]
Ja podobnie robię od kilku miesięcy,kupiłam w Pepco puszkę-skarbonkę (córeczce)za 9,90zł,którą można otworzyć tylko rozwalając ją i wrzucam tam wszelakie drobniaki.pomysł podsunęła mi kiedyś koleżanka.W tym roku po ponad 6m-cach miała dodatkowy tysiak na świąteczne prezenty,a wcześniej 6stówek po niecałym roku(widać tym razem bardziej się przyłożyła )Nie mam pojęcia ile już ma kasy Helenka,ale ona chce łóżko ze zjeżdzalnią za to kupić,a ono kosztuje ponad tysiąc.
Pomysł fajny,tylko warunek skarbonka nieotwierana
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 12:01   #3158
Emka_Cafe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 89
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dzień dobry wszystkim,
Wzoraj widzialam w Sephorze krem bbb Pat&Rub na przecenie iii... nie wziełam, czy któraś z Was go używał? czy jest warty? Nie powoduje zaskórników?
Z gory dziękuje za odp,
Pozdrawiam
Emka_Cafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 12:12   #3159
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Jak potestujesz,to napisz coś o nim,miałam odłożony i nie wzięłam.

Soso też zakupiła ten Discretion,mnie też się podobał,ale chyba u mnie uwidaczniałby naczynka.
A tak wgl to gratuluję udanych,świetnych zakupów
Dzięki, i vice versa, też poszałałaś .

Zestaw Algenista na razie nie odpakowany, wzięłam w obroty w pierwszej kolejności DrBrandta. Jak poużywam Algesnist, dam znać .

A Discretion to pomacałam właśnie przez Soso . W sumie to często kupuję pod wpływem chwili, ale i dlatego, że nie mam w pobliżu dobrze zaopatrzonych S. czy D., więc jak już się wypuszczę na zakupy, to mam ograniczony czas na przemyślenia i muszę się streszczać z decyzją .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 12:36   #3160
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki, i vice versa, też poszałałaś .

Zestaw Algenista na razie nie odpakowany, wzięłam w obroty w pierwszej kolejności DrBrandta. Jak poużywam Algesnist, dam znać .

A Discretion to pomacałam właśnie przez Soso . W sumie to często kupuję pod wpływem chwili, ale i dlatego, że nie mam w pobliżu dobrze zaopatrzonych S. czy D., więc jak już się wypuszczę na zakupy, to mam ograniczony czas na przemyślenia i muszę się streszczać z decyzją .
Dr.Brandta wzięłaś tego co ja w różowym opakowaniu?ja jeszcze nie otworzyłam i prędko nie otworzę,bo mam otwarte,które muszę zużyć.
szkoda tylko,że różyku nie kupiłaś jak była promocja,parę groszy już na coś innego byś miała


Ja dostałam sporą odlewkę tego olejku Algenista na testy i wczoraj wyśliznął mi się z rąk,nie dość,że go straciłam to jeszcze łazienkę musiałam w nocy sprzątać
Użyłam w sumie dwa razy i na raz może dwa mam w tym pojemniczku.
Mam odwodnioną skórę(zawsze zimą) [jestem uzależniona od kawy,kocham ją,a jak wiadomo kawa nie tylko zakwasza,ale i odwadnia organizm,gdy nie uzupełniamy płynów,a ja nie pijam zbyt dużo (oprócz kawy )]
Po nim ramo moja cera taka jaśniutka,świeża i kurcze chyba to będzie kolejny produkt do zapisania na liste zakupów.
Czy któraś z Was go posiada/ła?sprawdza się u Was?

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Ja zaś mam ponad 40km do S.czy D.Marionaud było,ale zlikwidowali,ale w tym roku Douglasa otwierają,więc pewnie częściej tam będę zakupy robiła.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 12:36   #3161
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość

Ja dostałam sporą odlewkę tego olejku Algenista na testy ....
Po nim ramo moja cera taka jaśniutka,świeża i kurcze chyba to będzie kolejny produkt do zapisania na liste zakupów.

Moglabys wrzucic link do tego olejku ? bo brzmi zachecajaco
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 12:45   #3162
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Moglabys wrzucic link do tego olejku ? bo brzmi zachecajaco
Proszę,nawet na jakimś blogu była opinia,wczoraj czytałam.Mnie namawiały panie z S.
Zachwalały,jednak nie jest tani i promocji nie było,więc nie brałam,a teraz moze jak będą Vipy to kupie,jednak nr1 na liście zakupów jest szczoteczka.2 będzie chyba olejek
http://www.sephora.pl/marki/hot-now/pid1623.html

http://www.sephora.com/advanced-anti...ng-oil-P379907
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:22   #3163
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dr.Brandta wzięłaś tego co ja w różowym opakowaniu?ja jeszcze nie otworzyłam i prędko nie otworzę,bo mam otwarte,które muszę zużyć.
szkoda tylko,że różyku nie kupiłaś jak była promocja,parę groszy już na coś innego byś miała


Ja dostałam sporą odlewkę tego olejku Algenista na testy i wczoraj wyśliznął mi się z rąk,nie dość,że go straciłam to jeszcze łazienkę musiałam w nocy sprzątać
Użyłam w sumie dwa razy i na raz może dwa mam w tym pojemniczku.
Mam odwodnioną skórę(zawsze zimą) [jestem uzależniona od kawy,kocham ją,a jak wiadomo kawa nie tylko zakwasza,ale i odwadnia organizm,gdy nie uzupełniamy płynów,a ja nie pijam zbyt dużo (oprócz kawy )]
Po nim ramo moja cera taka jaśniutka,świeża i kurcze chyba to będzie kolejny produkt do zapisania na liste zakupów.
Czy któraś z Was go posiada/ła?sprawdza się u Was?

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Ja zaś mam ponad 40km do S.czy D.Marionaud było,ale zlikwidowali,ale w tym roku Douglasa otwierają,więc pewnie częściej tam będę zakupy robiła.
Tak, mam ten różowy krem, zresztą tylko on był w promocyjnym zestawie. Fajne też to serum na noc z zestawu, wprawdzie zapewne nie zdążę zauważyć długofalowych efektów, bo za mała tubka, ale rano twarz była miła w dotyku i rozświetlona.

A różu w trakcie Vipów nie kupiłam, bo w tym czasie nawet nie wiedziałam, że to nowość i limitka . Wtedy wzięłam Accent .

Widziałam wczoraj ten olejek w miejscu wyeksponowanym na testy, ale kurczę jakoś nie pomyślałam żeby obadać co to za cudo, a sephorzanka jakoś też nie zwrociła mi na niego uwagi, mimo, że stałyśmy tuż obok i nawet coś z tej półki szukała żeby mi pokazać. Szkoda, jak polecasz, to na pewno wzięłabym próbkę.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:26   #3164
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Jak potestujesz,to napisz coś o nim,miałam odłożony i nie wzięłam.

Soso też zakupiła ten Discretion,mnie też się podobał,ale chyba u mnie uwidaczniałby naczynka.
A tak wgl to gratuluję udanych,świetnych zakupów

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------


Ja podobnie robię od kilku miesięcy,kupiłam w Pepco puszkę-skarbonkę (córeczce)za 9,90zł,którą można otworzyć tylko rozwalając ją i wrzucam tam wszelakie drobniaki.pomysł podsunęła mi kiedyś koleżanka.W tym roku po ponad 6m-cach miała dodatkowy tysiak na świąteczne prezenty,a wcześniej 6stówek po niecałym roku(widać tym razem bardziej się przyłożyła )Nie mam pojęcia ile już ma kasy Helenka,ale ona chce łóżko ze zjeżdzalnią za to kupić,a ono kosztuje ponad tysiąc.
Pomysł fajny,tylko warunek skarbonka nieotwierana
Ja mialam swinke bez otwierania, ktora trzeba bylo rozwalic, ale nic to nie dalo, bo opanowalam metode wyciagania z niej pieniedzy wsuwka do wlosow, a monet poprzez zeslizgniecie po kawalku papieru kosztowalo mnie to duzo pracy, ale opanowalam te tricki do perfekcji, az wybralam wszystko :/ zenada - 28 lat a kombinowalam jak przedszkolak jestem niezdolna do oszczedzania

Po podliczeniu wydatkow z zeszlego roku wyznaczylam sobir limit 300 zl na kosmetyki miesiecznie wliczajac perfumy... zobaczymy jak pojdzie

Edit: i wlasnie policzylam, ze mamy 6 stycznia, a ja wydalam juz 230 zl...

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2014-01-06 o 13:34
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:38   #3165
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Zeby oszczędzać trzebaby sie zamknąć w domu i wyłączyć neta. I tak rok
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:49   #3166
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Witajcie rozrzutne Dresiary

Miasianku to ja tego clarinsa kupilam
Przez pierwszy tydzien bylam zachwycona, teraz jest juz rożnie - są dni kiedy wyglada super i utrzymuje sie dlugo, a sa tez takie kiedy wyglada gorzej i szybko znika. Jak to podklad Ale ogolnie jestem zadowolna, mam skore mieszana w kierunku bardzo suchej a po tym pokladzie skora nie jest przesuszona.
Jedyne co mnie mnie straszliwie wkurza to opakowanie, jestem przyzwyczajona do pompek i gmerenie w sloiku mnie oslabia. Niby jest szpatulka, no ale
Ze wzgledu na cena potestuj jednak przed nabyciem, ja kupilam w desperacji bez testowania bo nie mialam juz zadnego podkladu na zime, a z clarinsem sie lubimy
La mer tylko testowalam i na moje szczescie zupelnie do siebie nie pasujemy
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-01-06 o 13:52
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:49   #3167
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dobijacie mnie tym oszczędzaniem. Ja mam co miesięczne dylematy, co kupić, żeby do końca miesiąca starczyło i muszę zawsze dokonywać heroicznych wyborów Rozrzutna się zrobiłam, jak mam, to wydam do ostatniego grosza ale jutro kupuje skarbonkę i zacznę wrzucać tam jakieś grosiki. Do lata na lody nazbieram




Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:53   #3168
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Ja podobnie robię od kilku miesięcy,kupiłam w Pepco puszkę-skarbonkę (córeczce)za 9,90zł,którą można otworzyć tylko rozwalając ją i wrzucam tam wszelakie drobniaki.pomysł podsunęła mi kiedyś koleżanka.W tym roku po ponad 6m-cach miała dodatkowy tysiak na świąteczne prezenty,a wcześniej 6stówek po niecałym roku(widać tym razem bardziej się przyłożyła )Nie mam pojęcia ile już ma kasy Helenka,ale ona chce łóżko ze zjeżdzalnią za to kupić,a ono kosztuje ponad tysiąc.
Pomysł fajny,tylko warunek skarbonka nieotwierana
Ta Twoja cora to malutka a nad wyraz bogata. Po co jej dodatkowy tysiac na swiateczne prezenty? Buzi by dala i kazdy by sie cieszyl .

A lozko ze zjezdzalnia fajne. Tez bym chciala .

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dobijacie mnie tym oszczędzaniem. Ja mam co miesięczne dylematy, co kupić, żeby do końca miesiąca starczyło i muszę zawsze dokonywać heroicznych wyborów Rozrzutna się zrobiłam, jak mam, to wydam do ostatniego grosza ale jutro kupuje skarbonkę i zacznę wrzucać tam jakieś grosiki. Do lata na lody nazbieram
Ja tez wydaje wszystko co do grosza co miesiac .
Widze, ze moj pomysl ze swinka i oszczedzaniem sie przyjal na watku . Na co chcesz zbierac?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-01-06 o 13:55
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:00   #3169
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Witajcie rozrzutne Dresiary

Miasianku to ja tego clarinsa kupilam
Przez pierwszy tydzien bylam zachwycona, teraz jest juz rożnie - są dni kiedy wyglada super i utrzymuje sie dlugo, a sa tez takie kiedy wyglada gorzej i szybko znika. Jak to podklad Ale ogolnie jestem zadowolna, mam skore mieszana w kierunku bardzo suchej a po tym pokladzie skora nie jest przesuszona.
Jedyne co mnie mnie straszliwie wkurza to opakowanie, jestem przyzwyczajona do pompek i gmerenie w sloiku mnie oslabia. Niby jest szpatulka, no ale
Ze wzgledu na cena potestuj jednak przed nabyciem, ja kupilam w desperacji bez testowania bo nie mialam juz zadnego podkladu na zime, a z clarinsem sie lubimy
La mer tylko testowalam i na moje szczescie zupelnie do siebie nie pasujemy
(w kwestii dresiar)

dzięki, właśnie tak mi się wydawało, że Ty, ale nie na 100%, to i nie chciałam od razu w Ciebie paluchem dźgać
mnie też jakoś słój się nie widzi, ale on ma chyba konsystencję do innych opakowań niestosowną

..................

pomysł oszczędzaniem słoikowym zacny moim zdaniem
znam go z innej strony - koleżanka odchudzając się, ile razy naszło ją na batona/cukierki/czekoladę/podobne, po opanowaniu owej chęci, równowartość wrzucała do skarbony
no i potem bardzo się cieszyła, podwójnie jakby - bo jak schudła to i różności pokupowaała sobie za to w nagrodę
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2014-01-06 o 14:03
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 14:20   #3170
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak, mam ten różowy krem, zresztą tylko on był w promocyjnym zestawie. Fajne też to serum na noc z zestawu, wprawdzie zapewne nie zdążę zauważyć długofalowych efektów, bo za mała tubka, ale rano twarz była miła w dotyku i rozświetlona.

A różu w trakcie Vipów nie kupiłam, bo w tym czasie nawet nie wiedziałam, że to nowość i limitka . Wtedy wzięłam Accent .

Widziałam wczoraj ten olejek w miejscu wyeksponowanym na testy, ale kurczę jakoś nie pomyślałam żeby obadać co to za cudo, a sephorzanka jakoś też nie zwrociła mi na niego uwagi, mimo, że stałyśmy tuż obok i nawet coś z tej półki szukała żeby mi pokazać. Szkoda, jak polecasz, to na pewno wzięłabym próbkę.
Mnie też mówiły,że te serum jest dobre.
Jak już Ci dadzą w tym ich pojemniczku to radzę przelać do jakiejś miniaturki po serum z pipetką,ja tego nie zrobiłam i gdy odkręcałam je wyśliznęło mi się z rąk
Myślę,że warto,tym bardziej gdy cera odwodniona czy sucha

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Kiedyś podobne używałam z Clarinsa starą i nową wersje,ale mimo,że tego użyłam zaledwie 2 razy mogę z czystym sumieniem powiedzieć,że te jest dużo lepsze.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ja mialam swinke bez otwierania, ktora trzeba bylo rozwalic, ale nic to nie dalo, bo opanowalam metode wyciagania z niej pieniedzy wsuwka do wlosow, a monet poprzez zeslizgniecie po kawalku papieru kosztowalo mnie to duzo pracy, ale opanowalam te tricki do perfekcji, az wybralam wszystko :/ zenada - 28 lat a kombinowalam jak przedszkolak jestem niezdolna do oszczedzania

Po podliczeniu wydatkow z zeszlego roku wyznaczylam sobir limit 300 zl na kosmetyki miesiecznie wliczajac perfumy... zobaczymy jak pojdzie

Edit: i wlasnie policzylam, ze mamy 6 stycznia, a ja wydalam juz 230 zl...

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
To nie mało,bo dolicz jeszcze,że pewnie jeszcze jakąś szmatkę sobie kupisz,czy buty.
Ja teraz będę tylko kupowała gdy naprawdę mnie coś zachwyci,tylko na vipach i tylko na promocjach:lipiec/sierpień i grudzień/styczeń oraz gdy będzie -30% na kolorówkę.
Teraz mam w planach remont pokoju córeczki,bo w tym roku jako 6 latka pójdzie do szkoły i ten dzieciaczkowy pokój juz trzeba zmienić,no i taras mam do wymiany.


---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Zeby oszczędzać trzebaby sie zamknąć w domu i wyłączyć neta. I tak rok
Ilios,wystarczy wizaż

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44457201]Ta Twoja cora to malutka a nad wyraz bogata. Po co jej dodatkowy tysiac na swiateczne prezenty? Buzi by dala i kazdy by sie cieszyl .

A lozko ze zjezdzalnia fajne. Tez bym chciala .



Ja tez wydaje wszystko co do grosza co miesiac .
Widze, ze moj pomysl ze swinka i oszczedzaniem sie przyjal na watku . Na co chcesz zbierac?[/QUOTE]
Co by mamusi na zakupy w S.dać
To może jak już zakupimy to zaprosimy cioteczke na pidzama party
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki

Edytowane przez ddiana
Czas edycji: 2014-01-06 o 14:21
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:42   #3171
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Mnie też mówiły,że te serum jest dobre.
Jak już Ci dadzą w tym ich pojemniczku to radzę przelać do jakiejś miniaturki po serum z pipetką,ja tego nie zrobiłam i gdy odkręcałam je wyśliznęło mi się z rąk
Myślę,że warto,tym bardziej gdy cera odwodniona czy sucha

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Kiedyś podobne używałam z Clarinsa starą i nową wersje,ale mimo,że tego użyłam zaledwie 2 razy mogę z czystym sumieniem powiedzieć,że te jest dużo lepsze.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------


To nie mało,bo dolicz jeszcze,że pewnie jeszcze jakąś szmatkę sobie kupisz,czy buty.
Ja teraz będę tylko kupowała gdy naprawdę mnie coś zachwyci,tylko na vipach i tylko na promocjach:lipiec/sierpień i grudzień/styczeń oraz gdy będzie -30% na kolorówkę.
Teraz mam w planach remont pokoju córeczki,bo w tym roku jako 6 latka pójdzie do szkoły i ten dzieciaczkowy pokój juz trzeba zmienić,no i taras mam do wymiany.


---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------


Ilios,wystarczy wizaż

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------


Co by mamusi na zakupy w S.dać
To może jak już zakupimy to zaprosimy cioteczke na pidzama party
No ale w tym roku wyszlo, ze wydawalam srednio 700 (glownie przez kompulsywne kupowanie perfum), wiec to dla mnie realna kwota te 300 i miesci sie w granicach rozsadku wlasnie na ubrania to nie wydaje duzo - rzadko cos mi wpada w oko, bo wybredna jestem mam z 6 par butow i 4 torebki, wiec tylko kosmetyki sa u mnie problemem :P

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:47   #3172
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44457201]Ta Twoja cora to malutka a nad wyraz bogata. Po co jej dodatkowy tysiac na swiateczne prezenty? Buzi by dala i kazdy by sie cieszyl .

A lozko ze zjezdzalnia fajne. Tez bym chciala .

Ja tez wydaje wszystko co do grosza co miesiac .
Widze, ze moj pomysl ze swinka i oszczedzaniem sie przyjal na watku . Na co chcesz zbierac?[/QUOTE]

noo! ja jak odłożyłam na SKO w wieku 7 czy tam 8 lat 260zł, to wydawało mi się, że całe miasto za to kupię!

Od dzisiaj wyciągam swój kalendarz i zapisuje ile wydaję na mazidła, chciałabym się w 100zł miesięcznie zmieścić i właśnie kupować tylko to co potrzebuję oraz jedynie na promocjach pewnie i tak mi nic z tego planu nie wyjdzie, no ale pomarzyć można:P
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:50   #3173
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Jest 6 stycznia a ja juz ponad 200 wydalam:/ ciekawe czy uda mi się już nic nie kupic
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:53   #3174
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
To nie mało,bo dolicz jeszcze,że pewnie jeszcze jakąś szmatkę sobie kupisz,czy buty.
Ja teraz będę tylko kupowała gdy naprawdę mnie coś zachwyci,tylko na vipach i tylko na promocjach:lipiec/sierpień i grudzień/styczeń oraz gdy będzie -30% na kolorówkę.
To tez moje nowe finansoe postanowienie. Ciuchy tylko na wyprzedazy. No, chyba ze t-shirty. Ewentualnie buty. I to w rozsadnych ilosciach.

Z zakupami kosmetycznymi tez przystopuje. Samych lakierow do paznokci mam ponad 70. Nic to, ze uzywam regularnie moze 5-ciu . Policzylam ostatnio, ze same lakiery mnie kilka tysiecy kosztowaly. No, glupia baba ze mnie. Perfum ostatnio zadnych nie uzywam, a butli mam chyba ze 20-scia. Zapas Day Wear'a to do grudnia chyba mam .
Oby tylko nie byc mietka, rozsadnie spojrzec na limitowanki i nie kupowac kompulsywnie/bo promocja i bedzie dobrze.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Co by mamusi na zakupy w S.dać
To może jak już zakupimy to zaprosimy cioteczke na pidzama party
Dobra .

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Od dzisiaj wyciągam swój kalendarz i zapisuje ile wydaję na mazidła, chciałabym się w 100zł miesięcznie zmieścić i właśnie kupować tylko to co potrzebuję oraz jedynie na promocjach pewnie i tak mi nic z tego planu nie wyjdzie, no ale pomarzyć można:P



Dobre .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:02   #3175
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44458328]To tez moje nowe finansoe postanowienie. Ciuchy tylko na wyprzedazy. No, chyba ze t-shirty. Ewentualnie buty. I to w rozsadnych ilosciach.

Z zakupami kosmetycznymi tez przystopuje. Samych lakierow do paznokci mam ponad 70. Nic to, ze uzywam regularnie moze 5-ciu . Policzylam ostatnio, ze same lakiery mnie kilka tysiecy kosztowaly. No, glupia baba ze mnie. Perfum ostatnio zadnych nie uzywam, a butli mam chyba ze 20-scia. Zapas Day Wear'a to do grudnia chyba mam .
Oby tylko nie byc mietka, rozsadnie spojrzec na limitowanki i nie kupowac kompulsywnie/bo promocja i bedzie dobrze.



Dobra .

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------






Dobre .[/QUOTE]
Ja właśnie ubrań na wyprzedażach nie kupuje,nic znaleźć nie mogę,te ubrania wygladają masakrycznie,zwisają wymiętolone z tych wieszaków.Teraz z wyprz.znalazłam jednak bluzę ze Stradi. i płaszczyk H&M(już wstawiałam)
Dla mnie muszą być wyeksponowane,nie toleruje też tłumów(wyjątek stanowi S.czy D.tam mi one nie przeszkadzają)
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:05   #3176
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość

Ja właśnie ubrań na wyprzedażach nie kupuje,nic znaleźć nie mogę,te ubrania wygladają masakrycznie,zwisają wymiętolone z tych wieszaków.Teraz z wyprz.znalazłam jednak bluzę ze Stradi. i płaszczyk H&M(już wstawiałam)
Dla mnie muszą być wyeksponowane,nie toleruje też tłumów(wyjątek stanowi S.czy D.tam mi one nie przeszkadzają)
Ja rzadko kupuje stacjonarnie. Przewaznie przez neta klikam. Jutro moze juz moja paka z ubraniami z Mango bedzie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:08   #3177
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44458328]To tez moje nowe finansoe postanowienie. Ciuchy tylko na wyprzedazy. No, chyba ze t-shirty. Ewentualnie buty. I to w rozsadnych ilosciach.

Z zakupami kosmetycznymi tez przystopuje. Samych lakierow do paznokci mam ponad 70. Nic to, ze uzywam regularnie moze 5-ciu . Policzylam ostatnio, ze same lakiery mnie kilka tysiecy kosztowaly. No, glupia baba ze mnie. Perfum ostatnio zadnych nie uzywam, a butli mam chyba ze 20-scia. Zapas Day Wear'a to do grudnia chyba mam .
Oby tylko nie byc mietka, rozsadnie spojrzec na limitowanki i nie kupowac kompulsywnie/bo promocja i bedzie dobrze.



Dobra .

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------






Dobre .[/QUOTE]

Co do lakierow to ja wlasnie z Nowym Rokiem ograniczylam moja kolekcje Essie z 40 na 20 - kilka zostawilam do szybkiego zdenkowania, wiekszosc sprzedalam. Z lakierow sie juz chyba wyleczylam, bo zauwazylam, ze juz nie mam zadnych chciejstw... i tak w kolo nosze Russian Roulette...

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:14   #3178
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44458563]Ja rzadko kupuje stacjonarnie. Przewaznie przez neta klikam. Jutro moze juz moja paka z ubraniami z Mango bedzie .[/QUOTE]klikanie przez neta jest cooool kawka w ręce, muzyka ulubiona i klik, klik, klik

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44458328]



Dobre .[/QUOTE]

Proszę mnie nie dobijać! :P serio mam takie marzenie!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:21   #3179
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Taaa.. każda mówi, że wierna .
Ja mówię o sobie, nie uzywam i nie mam innych cieni tylko macowe Kiedyś miałam chanele, diory i inne duperele i mi szybko przeszlo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:22   #3180
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Emka_Cafe Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim,
Wzoraj widzialam w Sephorze krem bbb Pat&Rub na przecenie iii... nie wziełam, czy któraś z Was go używał? czy jest warty? Nie powoduje zaskórników?
Z gory dziękuje za odp,
Pozdrawiam
Ja go tylko testowałam ale nie przypadł mi do gustu. Kolory zbyt pomarańczowe, ciężko go równomiernie rozsmarować na twarzy bo się rozwarstwia no i u mnie nie wyrównał kolorytu cery. Mam co prawda trochę naczynek, ale nawet w tych miejscach gdzie moja cera wyglądała względnie nie było widać żadnego efektu
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.