Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-27, 17:53   #901
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
nie wiesz może jak z kryciem tego podkładu L'oreal True Match? N2 ma żółte tony?
N2 to są naturalne odcienie. W wpadają w żółć a C w odcienie różowe Z kryciem nie wiem jak jest sama ciężko zastanawiam się nad jego kupnem,ale w odcieniu N1 ale tyle się naczytałam o nim niedobrego,że poproszę chyba kogoś o odlewkę i dopiero go wypróbuję.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 18:42   #902
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Bec3 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Liczę na waszą pomoc w doborze idealnego podkładu
Mam bardzo jasną cerę, z licznymi piegami. Cierpię na azs, ale na (nie)szczęście, na twarzy to atakuje powieki, czasem skronie i okolice ust. Niestety również cierpię na trądzik. Wydaje mi się, że prędzej moja twarz była bardziej tłusta, szybko się świeciła, może z wiekiem to minęło i teraz raczej jest sucha, często skłonna do podrażnień. Od pół roku leczę trądzik normaclinem i differinem. Smaruję twarz maściami na zmianę, na noc. Mam liczne wągry i zaskórniki na nosie, brodzie i wewnętrznej stronie policzków. Zazwyczaj mam na twarzy niemiłe niespodzianki, ale niewiele. Gorzej z bliznami, bo bardzo długo pryszcze się goją. Jestem zdecydowana na zakup kosmetyków mineralnych, aby aż tak bardzo skórze nie szkodzić. Nie zawsze muszę się malować, staram się jak najrzadziej, no ale wiadomo jak jest. Jaki mogłybyście mi polecić podkład? Najlepiej żeby dobrze krył, nie zapychał, matował i żeby był jasny.
Dzięki wielkie za pomoc
polecam zapoznanie się z tym artykułem http://www.alinarose.pl/2012/12/najl...wsztskich.html
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 11:11   #903
Bec3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

.
__________________


Edytowane przez Bec3
Czas edycji: 2014-01-30 o 12:43
Bec3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 11:28   #904
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Bec3 Pokaż wiadomość
CleoOo - dziękuję bardzo
Napisz proszę jaka półka cenowa Cię interesuje.

Ps i czy podkład musi mieć matowe wykończenie czy ma po prostu trzymać skórę w ryzach ale nie musi być matowy?
No i czy masz zamiar stosować go każdego dnia?
Mam pewien pomysł ale nie chce polecić Ci czegoś co Ci zaszkodzi.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-01-28 o 11:46
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 13:22   #905
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Kryjący, trwały podkład

Cytat:
Napisane przez ola220 Pokaż wiadomość
O super. Koniecznie po przetestowaniu napisz jak się sprawuje.
Czekam niecierpliwie na twoją relację
W końcu udało mi sie przetestować PR Skin Balance i mam porównanie do Revlon CS.
Konsystencja delikatna, leciutka, nie czuć go bardzo na twarzy
Krycie bardzo zadowalajace (nie sadzilam ze mu się to uda a jednak! jestem w szoku) Jedna warstwa wiele przykrywa, jesli jest potrzeba to nie ma problemu by nałożyć kolejna (przy CS nie udawalo mi sie polozyc kolejnej bo od razu wszystko sie scieralo i robil sie placek w tym miejscu). Wykończenie matowe ale nie takie plaskie jak przy CS. Do tego wydajny - jedna pompka wystarczyla na cala twarz (gdzie nie gdzie podwojna warstwa), troche szyi.
Jedyny minus to podkreślanie suchych skorek.
Musze przyznać ze bardzo mi sie spodobal. Niewielkie pieniądze a bardzo fajny i godny uwagi podkład
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 14:05   #906
Bec3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

.
__________________


Edytowane przez Bec3
Czas edycji: 2014-01-30 o 12:43
Bec3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 14:48   #907
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Bec3 Pokaż wiadomość
Hmm... co do ceny to raczej nie gra większej roli Chciałabym żeby był naprawdę dobry i nie zaszkodził mojej skórze, także na większy wydatek jestem gotowa
Raczej nie musi mieć matowego wykończenia, fajnie jakby miał, ale nie jest to konieczne. Chciałabym go stosować jak najrzadziej, wiadomo w sytuacjach bez wyjścia, jednak czasem się zdarza że muszę makijaż robić dzień w dzień.
Myślę o 2 podkładach które stosowałam gdy miałam podrażnioną ( po zabiegu chirurgicznym twarz).

Pierwszy to Lżejsza wersja DW od estee Lauder. DW light.
Po pierwsze dobrze kryje ( choć nie ekstremalnie), po drugie jest lżejszy i po trzecie ma duuuuużo naturalniejsze wykończenie, nie jest typowo matowe przez co przesuszenia miejscowe cery nie są aż tak widoczne,za to trwałość i kontrola sebum jest nadal dobra.
Niestety DW ma w składzie silikon. Stąd moje pytanie czy chcesz go stosować ciągle czy jedynie od czasu do czasu. Od czasu do czasu nie zapcha.

Kolejny to Clarins Everlasting, podkład jest matujący, trwały i dobrze kryjący. U mnie się bardzo sprawdza. Wygląda b.naturalnie i bardzo go sobię chwale.

Jeżeli któryś Cię zainteresuje mogę pod wieczór wysłać Ci na priv zdjęcie z przed i po.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 15:07   #908
ola220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 107
Dot.: Kryjący, trwały podkład

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
W końcu udało mi sie przetestować PR Skin Balance i mam porównanie do Revlon CS.
Konsystencja delikatna, leciutka, nie czuć go bardzo na twarzy
Krycie bardzo zadowalajace (nie sadzilam ze mu się to uda a jednak! jestem w szoku) Jedna warstwa wiele przykrywa, jesli jest potrzeba to nie ma problemu by nałożyć kolejna (przy CS nie udawalo mi sie polozyc kolejnej bo od razu wszystko sie scieralo i robil sie placek w tym miejscu). Wykończenie matowe ale nie takie plaskie jak przy CS. Do tego wydajny - jedna pompka wystarczyla na cala twarz (gdzie nie gdzie podwojna warstwa), troche szyi.
Jedyny minus to podkreślanie suchych skorek.
Musze przyznać ze bardzo mi sie spodobal. Niewielkie pieniądze a bardzo fajny i godny uwagi podkład
Dzięki za recenzję. Ile utrzymał się na twarzy? Pomarańczowieje czy nie?
ola220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 15:09   #909
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

do dziewczyn które używają (bądź używały) PR Skin Balance.... czy któryś z jaśniejszych odcieni wpada w żółć? Czytałam o fajnym kryciu, tylko mam mega dylemat co do koloru, podobno najjaśniejszy odcień 20 wypada jak CS 150... czy odcień 21 jest o wiele ciemniejszy? chodzi mi o to czy bedzie podobny do CS 180? poprostu przy CS 150 wyglądałam trupio blado....
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 15:51   #910
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Kryjący, trwały podkład

Cytat:
Napisane przez ola220 Pokaż wiadomość
Dzięki za recenzję. Ile utrzymał się na twarzy? Pomarańczowieje czy nie?
U mnie nie pomaranczowieje i nie zmienia koloru, mam kolor 23 Nude, fajny kolor - wpada w zółty. Po kilku godzinach ladnie stapia sie z twarza i robi sie taki fajny glow. Spokojnie wytrzymał u mnie 8 godzin (nie dotykam twarzy), nie splynał, nie zniknał po tym czasie. Na razie nie mialam okazji testowac go wiekszą ilośc godzin
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 15:58   #911
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
do dziewczyn które używają (bądź używały) PR Skin Balance.... czy któryś z jaśniejszych odcieni wpada w żółć? Czytałam o fajnym kryciu, tylko mam mega dylemat co do koloru, podobno najjaśniejszy odcień 20 wypada jak CS 150... czy odcień 21 jest o wiele ciemniejszy? chodzi mi o to czy bedzie podobny do CS 180? poprostu przy CS 150 wyglądałam trupio blado....
20 wpada w żółte tony według mnie pomiędzy 20 a 21 jest mega przepaść. Poniżej zdjęcie. Z tym,że tutaj zdjęcie z lampą bodajże.


Drugie już oddaje kolor :P


__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 16:48   #912
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
20 wpada w żółte tony według mnie pomiędzy 20 a 21 jest mega przepaść. Poniżej zdjęcie. Z tym,że tutaj zdjęcie z lampą bodajże.


Drugie już oddaje kolor :P


dzieki wielkie faktycznie jest spora różnica :/ i z tego co widze jestem między 20 a 21 ech ale przejde sie do drogerii obym sie myliła
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 17:25   #913
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
dzieki wielkie faktycznie jest spora różnica :/ i z tego co widze jestem między 20 a 21 ech ale przejde sie do drogerii obym sie myliła
Nie ma za co Przejdź się przejdź zawsze możesz poprosić o odlewkę jednego z odcieni i jak się sprawdzi w ostateczności mieszać
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 18:11   #914
Bec3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

.
__________________


Edytowane przez Bec3
Czas edycji: 2014-01-30 o 12:43
Bec3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 19:13   #915
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Bec3 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie
I zdjęciami byłabym jak najbardziej zainteresowana
Wyślę gdy tylko złapie światło
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 19:16   #916
ola220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 107
Dot.: Kryjący, trwały podkład

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
U mnie nie pomaranczowieje i nie zmienia koloru, mam kolor 23 Nude, fajny kolor - wpada w zółty. Po kilku godzinach ladnie stapia sie z twarza i robi sie taki fajny glow. Spokojnie wytrzymał u mnie 8 godzin (nie dotykam twarzy), nie splynał, nie zniknał po tym czasie. Na razie nie mialam okazji testowac go wiekszą ilośc godzin
Dzięki
ola220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 04:27   #917
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Podklad CLINIQUE Pore Refiner -KTO Uzywal go ?

Wlasnie planuje zakup podkladu CLINIQUE Pore refiner -i zastanawiam sie nad odcieniem ,albo:"alabaster" albo"ivory" ogladam swatche i bylam w drogerji ,ale nie wiem naprawde ktory wybrac.. czy odcien "alabaster"-boje sie ze bede w nim zbyt blado niezdrowo szarawo wygladac + mam przebarwienia na policzkach czerwone)... CZY wybrac odcien- "ivory" .. -ale boje sie efektu pomaranczy ,jakby czerwonosci na twarzy...


Mam podklady clinique " anti blemish soluthion" : odcien -NATURAL-zbyt jakby czerwonawy i nadaje mojej skorze zmeczony wyraz i rowniez z ten sam podklad mialam ale w odcieniu "IVORY FRESH" -i jest troszke jakby za jasny ,zbyt duzo szarosci w sobie ma-taki troche trupi .. -i jak mialam go na sobie to pare osob zwrocilo mi uwage ,ze tak bardzo blado wygladam..

Ktore odcien doradzcie ?

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-01-30 o 04:32
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 07:15   #918
mmmalajkaaa
Raczkowanie
 
Avatar mmmalajkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 217
GG do mmmalajkaaa
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Zachęcona opiniami na wizażu chciałabym wypróbować Lioele Dollish Veil Vita BB i mam w związku z tym pytanie...

Wiele z Was wypowiada się na jego temat w kontekście 'w końcu coś do mojej bladej cery' czy 'idealnie pasuje do bardzo jasnej karnacji' ...

Moja karnacja nie jest jakoś ekstremalnie jasna, raczej normalna, a latem szybko łapie opaleniznę... czy ten BB w ogóle się dla mnie nadaje? Oczywiście zanim kupię całe opakowanie zamówię próbki obu odcieni, ale mimo wszystko zaczynam mieć wrażenie że to BB tylko do porcelanowej cery...

Jakie macie z nim doświadczenie?
__________________

mmmalajkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 10:21   #919
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez mmmalajkaaa Pokaż wiadomość
Zachęcona opiniami na wizażu chciałabym wypróbować Lioele Dollish Veil Vita BB i mam w związku z tym pytanie...

Wiele z Was wypowiada się na jego temat w kontekście 'w końcu coś do mojej bladej cery' czy 'idealnie pasuje do bardzo jasnej karnacji' ...

Moja karnacja nie jest jakoś ekstremalnie jasna, raczej normalna, a latem szybko łapie opaleniznę... czy ten BB w ogóle się dla mnie nadaje? Oczywiście zanim kupię całe opakowanie zamówię próbki obu odcieni, ale mimo wszystko zaczynam mieć wrażenie że to BB tylko do porcelanowej cery...

Jakie macie z nim doświadczenie?
Uzywalam juz paru azjatyckich BB kremow i zawsze mam wraznie, ze one sprytnie jakos dopasowuja sie do koloru skory. Nawet jesli zaraz po nalozeniu sa jasniejsze, kiedy koncze makijaz juz nie widze tej roznicy w kolorze.

Uzywalam Misshy, Skin Food i Lioele wlasnie.

Jestem naturalnie blada (kolor 51 Bourjouis Healthy Mix).
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 11:35   #920
mmmalajkaaa
Raczkowanie
 
Avatar mmmalajkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 217
GG do mmmalajkaaa
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Uzywalam juz paru azjatyckich BB kremow i zawsze mam wraznie, ze one sprytnie jakos dopasowuja sie do koloru skory. Nawet jesli zaraz po nalozeniu sa jasniejsze, kiedy koncze makijaz juz nie widze tej roznicy w kolorze.

Uzywalam Misshy, Skin Food i Lioele wlasnie.

Jestem naturalnie blada (kolor 51 Bourjouis Healthy Mix).
Mam zamiar kupić parę próbek na allegro, różnego typu kremów BB i wypróbować... bo szczerze mówiąc jestem laikiem w tym temacie

Ale właśnie zależy mi na doświadczeniu z kremami BB dziewczyn, które nie mają bladej karnacji
__________________

mmmalajkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 12:18   #921
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Podklad CLINIQUE Pore Refiner -KTO Uzywal go ?

Raczej przez internet nikt Ci nie doradzi odcienia.
Najprościej będzie pójść do perfumerii i poprosić o odlewki a potem wypróbować podkład i wtedy zdecydować.
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 12:51   #922
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Podklad CLINIQUE Pore Refiner -KTO Uzywal go ?

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Wlasnie planuje zakup podkladu CLINIQUE Pore refiner -i zastanawiam sie nad odcieniem ,albo:"alabaster" albo"ivory" ogladam swatche i bylam w drogerji ,ale nie wiem naprawde ktory wybrac.. czy odcien "alabaster"-boje sie ze bede w nim zbyt blado niezdrowo szarawo wygladac + mam przebarwienia na policzkach czerwone)... CZY wybrac odcien- "ivory" .. -ale boje sie efektu pomaranczy ,jakby czerwonosci na twarzy...


Mam podklady clinique " anti blemish soluthion" : odcien -NATURAL-zbyt jakby czerwonawy i nadaje mojej skorze zmeczony wyraz i rowniez z ten sam podklad mialam ale w odcieniu "IVORY FRESH" -i jest troszke jakby za jasny ,zbyt duzo szarosci w sobie ma-taki troche trupi .. -i jak mialam go na sobie to pare osob zwrocilo mi uwage ,ze tak bardzo blado wygladam..

Ktore odcien doradzcie ?

Najlepiej będzie jak pójdziesz do Douglasa i tam poprosisz o próbki danych odcieni i sama wypróbujesz w domu. Ja tak zawsze robię i jeszcze nigdy mi nie odmówiono, a tym samym za każdym razem nie mam problemu, że kupiłam niedobry podkład.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 15:05   #923
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Czy ktoras z Was uzywala tego specyfiku?

Diadem, Long Lasting Foundation with Squalane (Długotrwały podkład ze skwalanem)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ne.html&next=1

- i jak wrazenia?
- ktory jest najbardziej zolty?
- macie porownanie z revlonem?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 19:32   #924
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Podklad CLINIQUE Pore Refiner

ja juz sama nie wiem o kiedys mialam probki dwa odcienie niby jeden wydawal mi sie lepszy,a pozniej po parunastu aplikacjach jakby nie pasowal..
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 16:50   #925
InvincibleK
Raczkowanie
 
Avatar InvincibleK
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

.

Edytowane przez InvincibleK
Czas edycji: 2015-08-01 o 12:52
InvincibleK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 17:04   #926
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez InvincibleK Pokaż wiadomość
Wracam do Was prosząc o pomoc.. :P
Jestem w ciągłych poszukiwaniach podkładu idealnego.. Vichy dermablend jest dla mnie nr 1, radzi sobie świetnie i trzyma się najdłużej ze wszystkich podkładów, jakie miałam, aleeeeeee.. Odcień najjaśniejszy jest dla mnie zbyt ciemny. Szukam czegoś o dobrym kryciu i cenie, polecicie coś? Myślałam o La Roche Toleriane Teint, ale jego najjaśniejszy odcień również jest ciemny (http://4.bp.blogspot.com/-o1FSN1ghd8...0/100_2837.JPG ten drugi).. Revlon Colorstay jest dla mnie za ciężki, prawdopodobnie przez niego moja cera jest w bardzo złym stanie teraz..
Dodam, że mój odcień skóry jest trochę jaśniejszy niż 150 z Revlonu, ale nie aż tak jasny jak 110.

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Od razu powiem, że Estee Lauder odpada - nie moja półka cenowa
To moze sprobuj wlasnie kremow BB azjatyckich bo one sa na prawde jasne.
Polecalabym najpierw zamowic sobie probki.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 17:13   #927
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez InvincibleK Pokaż wiadomość
Wracam do Was prosząc o pomoc.. :P
Jestem w ciągłych poszukiwaniach podkładu idealnego.. Vichy dermablend jest dla mnie nr 1, radzi sobie świetnie i trzyma się najdłużej ze wszystkich podkładów, jakie miałam, aleeeeeee.. Odcień najjaśniejszy jest dla mnie zbyt ciemny. Szukam czegoś o dobrym kryciu i cenie, polecicie coś? Myślałam o La Roche Toleriane Teint, ale jego najjaśniejszy odcień również jest ciemny (http://4.bp.blogspot.com/-o1FSN1ghd8...0/100_2837.JPG ten drugi).. Revlon Colorstay jest dla mnie za ciężki, prawdopodobnie przez niego moja cera jest w bardzo złym stanie teraz..
Dodam, że mój odcień skóry jest trochę jaśniejszy niż 150 z Revlonu, ale nie aż tak jasny jak 110.

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Od razu powiem, że Estee Lauder odpada - nie moja półka cenowa
A oglądałaś kolory Bourjois Flower perfection? Ten najjaśniejszy mógłby ci pasować, zerknij na tester jak będziesz miała możliwość. Dobrze kryje, ale w porównaniu z Revlonem jest lżejszy i lepiej wygląda na twarzy.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 18:20   #928
InvincibleK
Raczkowanie
 
Avatar InvincibleK
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

blackdaisy, kremy BB niezbyt dobrze mi się kojarzą, z małym kryciem i tak dalej. Ja potrzebuję dużego krycia, mam blizny, przebarwienia i wiele wiele innych. Mam chyba wszystko "złe" co możliwe.
orzech_w_karmelu, miałam Flower Perfection (zamawiałam z allegro) i nie wiem, czy otrzymałam jakiś felerny egzemplarz, ale.. W moim podkładzie była woda. Na początku myślałam, że to są drobinki rozświetlające, ale raczej nie. W dodatku taki dziwny wydawał mi się na skórze, wyglądał "tepo". Źle trafiłam czy on naprawdę taki jest? Może dam mu jeszcze jedną szansę, no nie wiem..
InvincibleK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 18:24   #929
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez InvincibleK Pokaż wiadomość
blackdaisy, kremy BB niezbyt dobrze mi się kojarzą, z małym kryciem i tak dalej. Ja potrzebuję dużego krycia, mam blizny, przebarwienia i wiele wiele innych. Mam chyba wszystko "złe" co możliwe.
orzech_w_karmelu, miałam Flower Perfection (zamawiałam z allegro) i nie wiem, czy otrzymałam jakiś felerny egzemplarz, ale.. W moim podkładzie była woda. Na początku myślałam, że to są drobinki rozświetlające, ale raczej nie. W dodatku taki dziwny wydawał mi się na skórze, wyglądał "tepo". Źle trafiłam czy on naprawdę taki jest? Może dam mu jeszcze jedną szansę, no nie wiem..
Dlatego tez radze zamowic najpierw probki prawdziwytch kremow BB z Azji.
Kiedy stez kojarzyly mi sie zle i ze slabym kryciem.

Teraz sama ciagle chcialabym zamawiac nowe bo tak je lubie
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 19:02   #930
InvincibleK
Raczkowanie
 
Avatar InvincibleK
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Dlatego tez radze zamowic najpierw probki prawdziwytch kremow BB z Azji.
Kiedy stez kojarzyly mi sie zle i ze slabym kryciem.

Teraz sama ciagle chcialabym zamawiac nowe bo tak je lubie
Ale skąd mogę takie próbki zamówić? :P
InvincibleK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.