Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-20, 15:52   #3721
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
A mi udało się upolować w rossmannie w promocji szklany pilnik fyb w kolorze turkusowym. Zawsze myślałam, że są tylko różowe.
O, dobrze wiedzieć. Mój FYB stępiał, nowy by się przydał, a różu nie lubię
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 16:24   #3722
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Z racji, że miałam pół Alterry limonka dodałam trochę rycyny,lniany i 27 kropli olejku z drzewa herbacianego
Moja mieszanka Tylko proporcje inne
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 17:12   #3723
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
O, dobrze wiedzieć. Mój FYB stępiał, nowy by się przydał, a różu nie lubię
ja u siebie dzisiaj jeszcze żółte widziałam o.o
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 17:59   #3724
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Moja mieszanka Tylko proporcje inne
Ja na oko dawałam :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 18:49   #3725
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

ja mam lniany, babydream fur mama , arganowy, rycynowy
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 19:36   #3726
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

dziewczyny od dzisiaj w rossmanie jest promocja na wszystkie kosmetyki do twarzy-40% kupiłam sobie ten olejek do twarzy z granatem fajny jest pisze że posiada certyfitkat kosmetyku naturalnego, że nie zawiera parafiny, sztucznych barwników i konserwantów w składzie ma olej z pestek granatu i z migdałów kosztował nie całe 7 zł chyba kupie jeszcze jeden bo fajny jest.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Dziękuję wam, w życiu bym nie nazwała swoich paznokci ładnymi

U mnie to od obgryzania skórek. Im dłuższą mam od tego przerwę, tym mniej są te bruzdy widoczne.
ja nigdy nie obgryzałam skórek ale swojego czasu mocno wycinałam i od tego mogłam uszkodzić macierz paznokcia czasem te prążki są oznaką chorobową albo efektem starzenia paznokci tak wyczytałam.

Edytowane przez taka owaka 77
Czas edycji: 2015-05-20 o 19:30
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 21:46   #3727
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Hej! Wpadłam z pytaniem, zastanawiam się czy znacie może jakiś sposób na brak przyrostu? Tzn. tylko jeśli chodzi o dwa paznokcie - obydwa serdeczne. Na pozostałych przyrost wystaje mi za opuszek i tak mnie denerwuje że się zastanawiam jak go usunąć... A na serdecznych za nic nie chce ruszyć i po prostu są nieproporcjonalnie krótkie do reszty, denerwuje mnie to.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 21:55   #3728
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Hej! Wpadłam z pytaniem, zastanawiam się czy znacie może jakiś sposób na brak przyrostu? Tzn. tylko jeśli chodzi o dwa paznokcie - obydwa serdeczne. Na pozostałych przyrost wystaje mi za opuszek i tak mnie denerwuje że się zastanawiam jak go usunąć... A na serdecznych za nic nie chce ruszyć i po prostu są nieproporcjonalnie krótkie do reszty, denerwuje mnie to.
Ananas i papaja
Obydwa zawierają enzymy, które używane są w peelingach enzymatycznych do usuwania naskórka. To właśnie jedząc palcami ananasa Majowa Rosa (autorka pierwszej części) pozbyła się niechcący wychodowanego przyrostu.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 22:04   #3729
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Też kiedyś skorzystałam z herbacianej łatki w potrzebie i bylam zachwycona tym sposobem Trzymało się 3 tygodnie, aż złamane miejsce samo odrosło

Polecam ten sposób w kryzysowych sytuacjach


Muszę się podzielić radością - w moje posiadanie wpadł Lush Lemony Flutter!! : love:
Naturalne masełko do skórek i paznokci napakowane olejkami i innymi dobrociami
Jestem absolutnie ZACHWYCONA tym produktem, a tyyyle tego że starczy na 2 lata chyba

https://www.lushcz.cz/shop/product/p...product_id=177
Oooo... Wiedzialam sklep lush u siebie w centrum. Przejde się
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 22:09   #3730
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Ananas i papaja
Obydwa zawierają enzymy, które używane są w peelingach enzymatycznych do usuwania naskórka. To właśnie jedząc palcami ananasa Majowa Rosa (autorka pierwszej części) pozbyła się niechcący wychodowanego przyrostu.
Ooo, no właśnie, wiedziałam o tych enzymach ale jakoś nie wpadłam żeby ich użyć na przyrost. Opcja z wpuszczeniem płynu do usuwania skórek pod paznokieć mnie przerażała, w takim razie muszę się przełamać, powtrzymać mdłości i użyć ananasa.

I jeszcze jedno - czy udało się którejś z Wam zmusić paznokcie do wygięcia w mocniejszy tunel? Kusi mnie żeby spróbować znowu spiłować w kwadrat ale się boję się że dalej będą się lekko rozszerzać.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 23:09   #3731
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja na oko dawałam :P
Ja też U mnie pół na pół len z limonkową alterrą, kilkanaście kropli rycyny i kilka herbacianego Działa, przyrost znowu ruszył
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 23:18   #3732
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Wrzucam pierwszy raz swoje golasy. Nie lubię swoich naturalnych paznokci Są niekształtne, mają bardzo małą płytkę i się łamią oraz rozdwajają. Co do przyrostu, to akurat nie mogę narzekać, bo wystaje poza opuszek palców. Nigdy wcześniej jakoś bardzo o to nie dbałam. Teraz staram się olejować codziennie paznokcie, skórki i pod paznokciami Często robię sobie żele + hybrydę w kształcie szpica/długich migdałów Ale teraz postanowiłam trochę bardziej zadbać o naturalną płytkę. Wiem, że powinnam sobie nadać kształt pilnikiem, ale nie potrafię tego sama zrobić. Ostatnim razem, jak robiłam żele, to mnie kobita wyśmiała, że mam krzywego fakasa, no to było serio śmieszne Więcej do niej nie poszłam, zresztą nawet nie wyszłam od niej zadowolona Więcej przykrości i bólu (przy zakładaniu pazurów) mi narobiła niż przyjemności.
Oleje, których używam, to: mieszanka Alverde z Baby Fur Mama i do tego osobno żółty olejek z Golden Rose Ale chyba muszę pomyśleć nad nową mieszanką, bo ta mi chyba nie robi dobrze/nie robi nic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0021.jpg (85,8 KB, 102 załadowań)
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 02:41   #3733
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ja też U mnie pół na pół len z limonkową alterrą, kilkanaście kropli rycyny i kilka herbacianego Działa, przyrost znowu ruszył
Oo to widzę, że dobrze strzeliłem z olejkami fajnie, że ruszył ja na przyrost nie narzekam bo nawet rośnie coś szybko(włosy kur rosnijcie tak szybko jak pazury plis) u mnie najczęściej alterra idzie pod krem, czyli kremuje dłonie potem olej w zagłębienie i jazda z nim na ostro :P

---------- Dopisano o 03:41 ---------- Poprzedni post napisano o 03:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Wrzucam pierwszy raz swoje golasy. Nie lubię swoich naturalnych paznokci Są niekształtne, mają bardzo małą płytkę i się łamią oraz rozdwajają. Co do przyrostu, to akurat nie mogę narzekać, bo wystaje poza opuszek palców. Nigdy wcześniej jakoś bardzo o to nie dbałam. Teraz staram się olejować codziennie paznokcie, skórki i pod paznokciami Często robię sobie żele + hybrydę w kształcie szpica/długich migdałów Ale teraz postanowiłam trochę bardziej zadbać o naturalną płytkę. Wiem, że powinnam sobie nadać kształt pilnikiem, ale nie potrafię tego sama zrobić. Ostatnim razem, jak robiłam żele, to mnie kobita wyśmiała, że mam krzywego fakasa, no to było serio śmieszne Więcej do niej nie poszłam, zresztą nawet nie wyszłam od niej zadowolona Więcej przykrości i bólu (przy zakładaniu pazurów) mi narobiła niż przyjemności.
Oleje, których używam, to: mieszanka Alverde z Baby Fur Mama i do tego osobno żółty olejek z Golden Rose Ale chyba muszę pomyśleć nad nową mieszanką, bo ta mi chyba nie robi dobrze/nie robi nic
Łooo! Będę patrzeć na kompie :P
Ps.Tez nie umiem pilnikiem nadać kształtu xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 07:21   #3734
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
O, dobrze wiedzieć. Mój FYB stępiał, nowy by się przydał, a różu nie lubię
[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;51468365]ja u siebie dzisiaj jeszcze żółte widziałam o.o[/QUOTE]

Mogliby dać zielony

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Wrzucam pierwszy raz swoje golasy. Nie lubię swoich naturalnych paznokci Są niekształtne, mają bardzo małą płytkę i się łamią oraz rozdwajają. Co do przyrostu, to akurat nie mogę narzekać, bo wystaje poza opuszek palców. Nigdy wcześniej jakoś bardzo o to nie dbałam. Teraz staram się olejować codziennie paznokcie, skórki i pod paznokciami Często robię sobie żele + hybrydę w kształcie szpica/długich migdałów Ale teraz postanowiłam trochę bardziej zadbać o naturalną płytkę. Wiem, że powinnam sobie nadać kształt pilnikiem, ale nie potrafię tego sama zrobić. Ostatnim razem, jak robiłam żele, to mnie kobita wyśmiała, że mam krzywego fakasa, no to było serio śmieszne Więcej do niej nie poszłam, zresztą nawet nie wyszłam od niej zadowolona Więcej przykrości i bólu (przy zakładaniu pazurów) mi narobiła niż przyjemności.
Oleje, których używam, to: mieszanka Alverde z Baby Fur Mama i do tego osobno żółty olejek z Golden Rose Ale chyba muszę pomyśleć nad nową mieszanką, bo ta mi chyba nie robi dobrze/nie robi nic
Mówisz, że masz brzydkie paznokcie? No nie mów tak, są naprawdę ładne

Ja mam cały palec serdeczny prawej ręki wykrzywiony. Zaś płytka paznokcia na palcu wskazującym prawej jest ciut wykrzywiona-kiedyś omal nie ucięłam palucha kapslem od Tymbarka, przez kilka tygodni musiałam nosić opatrunek i od tego czasu ten paznokieć jest ciut wykrzywiony w lewo. Jeśli to może Cię pocieszyć
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 11:42   #3735
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Oo to widzę, że dobrze strzeliłem z olejkami fajnie, że ruszył ja na przyrost nie narzekam bo nawet rośnie coś szybko(włosy kur rosnijcie tak szybko jak pazury plis) u mnie najczęściej alterra idzie pod krem, czyli kremuje dłonie potem olej w zagłębienie i jazda z nim na ostro :P
Przyrost stanął w miejscu przy regularnym stosowaniu limonkowej solo, chyba jednak nie służą mi cytrusy , więc postanowiłam dodać słynnej rycyny i jest mega. Znowu rośnie, ale spotkała mnie przykra rzecz - wczoraj zmyłam odżywkę, po 10-ciu dniach. Przyrost piękny, nie mogłam się napatrzeć. Ale długo piłowałam (solidne skrócenie) i w tym czasie płytka z mocnego tunelu się wyprostowała i na środkowym palcu, gdzie efekty były największe, przyrost zwyczajnie się zerwał na boki. Świeżutki był, nieutrwalony i nie wytrzymał. Przed snem pomalowałam i powoli dochodzą już do siebie, ale nie będę ich już tak długo trzymać bez lakieru ;p
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 12:08   #3736
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Ojejku, jak widzę że ktoś chce mieć węższy tunel to straaaasznie zazdroszcze ) Moje rosną w "łezkę" za bardzo

Tak jak z dylematem prostych-kręconych włosów - zawsze podoba się to drugie niż sami mamy
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 12:20   #3737
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja się tak teraz zastanawiam czy fakt, iż co tydzień moczę niepomalowane, gołe paznokcie przez 10 minut w ciepłej wodzie z mydłem(w ramach kompletnego manicure i ogarnięcia skórek, muszę je wymoczyć, aby łatwiej poddawały się działaniu żelu zmiękczającego Essence), nie wpływa niekorzystnie na mój przyrost
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 12:48   #3738
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Przyrost stanął w miejscu przy regularnym stosowaniu limonkowej solo, chyba jednak nie służą mi cytrusy , więc postanowiłam dodać słynnej rycyny i jest mega. Znowu rośnie, ale spotkała mnie przykra rzecz - wczoraj zmyłam odżywkę, po 10-ciu dniach. Przyrost piękny, nie mogłam się napatrzeć. Ale długo piłowałam (solidne skrócenie) i w tym czasie płytka z mocnego tunelu się wyprostowała i na środkowym palcu, gdzie efekty były największe, przyrost zwyczajnie się zerwał na boki. Świeżutki był, nieutrwalony i nie wytrzymał. Przed snem pomalowałam i powoli dochodzą już do siebie, ale nie będę ich już tak długo trzymać bez lakieru ;p
Ja dolałam te olejki bo tak jakoś miałam ochotę ha
U mnie tunelów w ogóle nigdy nie było i nie będzie pewnie choć noszę pomalowane paznokcie cały czas.
Hmm też czasem trzymam odżywkę 7,10 dni i nic złego nie zauważyłam, aczkolwiek wolę mieć jakiś kolor na nich
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 13:28   #3739
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51477469]Ja się tak teraz zastanawiam czy fakt, iż co tydzień moczę niepomalowane, gołe paznokcie przez 10 minut w ciepłej wodzie z mydłem(w ramach kompletnego manicure i ogarnięcia skórek, muszę je wymoczyć, aby łatwiej poddawały się działaniu żelu zmiękczającego Essence), nie wpływa niekorzystnie na mój przyrost[/QUOTE]


Wydaje mi się, że nie powinno w to w żaden sposób negatywnie wpłynąć na przyrost - wszak woda z mydłem nie usuwają martwego/ odstającego naskórka. Jedynie enzymy czy jakieś konkretne kwasy.

U mnie nawet regenerum nie cofnęło przyrostu, więc (zresztą kiedys to pisałam już ) uważam, że olejki lub sok z limonki, cytryny, grapefruita również nie usuwają przyrostu.

Ale to tylko moja opinia, każdy ma inny organizm i na każdego co innego działa

Mam inne pytanie: jak rozmaczanie w wodzie z mydłem wpływa u Cebie na rozdwajanie? Byłabym wdzięczna za podzielenie się opinią Na moje pazury woda działa strasznie, tym bardziej woda z mydłem. Może uda mi się coś od Ciebie podpatrzeć
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 13:42   #3740
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

U siebie rozdwajania większego nie widzę co mnie nieco dziwi-oprócz tego, że moczę dłonie w mydlanej wodzie podczas manicure, to jeszcze często myję dłonie, codziennie zmywam/sprzątam, każdego dnia moje dłonie i paznokcie toczą starcie z wodą/detergentami wszelkiej maści i chemii/a nawet skrobaniem kulinarnych dzieł mojego brata, czyli przypalonych naczyń-moje paznokcie znoszą to naprawdę dobrze Choć ja muszę przyznać, że olejuję paznokcie po kilka razy dziennie, bo teraz większość czasu siedzę w domu, poza tym zawsze mam je pomalowane bezformaldehydową odżywką(ładnie się tunelują teraz ) i nie noszę przesadnie długich paznokci, ponieważ lepiej czuję się w krótszych. Do tego klikam w klawiaturę opuszkami(w końcu się nauczyłam ), używam szklanego pilnika, często kremuję łapki i paznokcie kremem z jakimiśtam proteinami(teraz mam Ziaję z jedwabiem i prowitaminą B5, bardzo dobry i przyjemny). Tyle mogę powiedzieć od siebie
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 14:07   #3741
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Hej hej w końcu zrobiłam foty tego lakieru GR nr 49. Aparat nie jest najlepszy ale kolor malinowo- czerwony jest
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 14:25   #3742
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Jestem trochę załamana, bo paznokcie mi rosną i te uszkodzenia, które spowodował Nail Tek mi naruszyły płytkę mam duże cofnięcia przyrostu, szczególnie po bokach paznokci. Kupiłam dziś olejek rycynowy i z drzewa herbacianego, będę się ratować mieszając z Alterrą limonkową, bo ostatnio jakiś zastój mam.
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 14:33   #3743
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Wow!!! No to muszę pogratulować odporności! )
Kiedyś nie używałam rękawiczek do zmywania i sprzątania, a i również teraz długi kontakt z wodą strasznie szkodzi moim paznokciom.
Przez to wyglądały jak po zdjęciu akryli przez stylistkę na kwasie
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 15:09   #3744
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

I moja aktualizacja

Golaski - na małym palcu widać najwyraźniej nad wolnym brzegiem jaki spory jest przyrost po prawie roku olejowania
Poza tym wredne rozdwojenie na wskazującym, które na szczęście odrasta I małe przebarwienia od ciemnych lakierów, niestety niektóre mocne zielone paskudy potrafią zabarwić nawet przez bazę

I pomalowane (przed czyszczeniem skórek :P )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-05-21 14.49.35.jpg (40,2 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-05-21 15.59.20.jpg (28,5 KB, 60 załadowań)
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 15:18   #3745
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
I moja aktualizacja

Golaski - na małym palcu widać najwyraźniej nad wolnym brzegiem jaki spory jest przyrost po prawie roku olejowania
Poza tym wredne rozdwojenie na wskazującym, które na szczęście odrasta I małe przebarwienia od ciemnych lakierów, niestety niektóre mocne zielone paskudy potrafią zabarwić nawet przez bazę

I pomalowane (przed czyszczeniem skórek :P )
Przepiękne paznokcie, masz cudne płytki i fajnie ogarnięte skórki
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 15:32   #3746
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Dziękuję ślicznie Skórki to zasługa TYLKO olejowania, po tylu miesiącach same się cofnęły i nie zarastają już
Nigdy nawet ich nie odsuwałam bo po prostu nie wiem jak to robić, nie mam takiego wyczucia
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 15:55   #3747
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Sorry, telefon mi się zbiesił. Odpiszę później.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2015-05-21 o 16:00
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 16:07   #3748
szaza98
Przyczajenie
 
Avatar szaza98
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 28
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51477469]Ja się tak teraz zastanawiam czy fakt, iż co tydzień moczę niepomalowane, gołe paznokcie przez 10 minut w ciepłej wodzie z mydłem(w ramach kompletnego manicure i ogarnięcia skórek, muszę je wymoczyć, aby łatwiej poddawały się działaniu żelu zmiękczającego Essence), nie wpływa niekorzystnie na mój przyrost[/QUOTE]

U mnie wystarczy, że posiedzę w wannie z ciepłą wodą i już czuję nieprzyjemne rozpieranie pod płytką, ale jest to tylko tam gdzie ten przyrost jest duży, a kiedy go tak porównuje przed kąpielą i po to mam wrażenie że u mnie CIEPŁA woda działa niefajnie. Więc może coś w tym jest
szaza98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 17:51   #3749
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja dolałam te olejki bo tak jakoś miałam ochotę ha
U mnie tunelów w ogóle nigdy nie było i nie będzie pewnie choć noszę pomalowane paznokcie cały czas.
Hmm też czasem trzymam odżywkę 7,10 dni i nic złego nie zauważyłam, aczkolwiek wolę mieć jakiś kolor na nich
U Ciebie tunel chyba nawet nie jest potrzebny, bo z tego, co pamiętam, masz smukłe, wąskie płytki i długie palce
W ogóle, parę dni temu widziałam Twoje paznokcie w pierwszej części wątku i teraz są o wiele dłuższe

No, ja po tym długim trzymaniu odżywki widzę same pozytywy Ale kolor na krótkich u mnie odpada. U innych lubię
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 19:07   #3750
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
I moja aktualizacja

Golaski - na małym palcu widać najwyraźniej nad wolnym brzegiem jaki spory jest przyrost po prawie roku olejowania
Poza tym wredne rozdwojenie na wskazującym, które na szczęście odrasta I małe przebarwienia od ciemnych lakierów, niestety niektóre mocne zielone paskudy potrafią zabarwić nawet przez bazę

I pomalowane (przed czyszczeniem skórek :P )
Ładne pazurki
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.