Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-28, 08:06   #661
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dziki chcesz straszyć?

reklamy supli są strasznie nachalne. Moim hitem ever jest specyfik na chorobę niespokojnych nóg i na kiepską woń z paszczy
nie kupuję, nie używam. Jedyne co to diosminę na wzmocnienie żyl (profilaktyka antyżylakowa).
a ja ten nieszczesny magnez bo dużo za dużo kawy piję

moim hitem był jakiś suplement nasenny dla dzieci i niezmiennie suple dla psów revetia stawy czy coś

Lena nie mam zdjęcia płaszcza, ale mam kawałek mojej robótki, chcesz
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2016-09-28 o 08:08
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:10   #662
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
i dobrze !
ja na twarz i dekolt idę

zastanawiam się czy nie położyc kwasów na łydkach, piegi mam od słońca zapytam kosmetyczki, moze mnie nie wyśmieje
Ja też myślałam o czymś na twarz, ale nie wiem co bym chciała uzyskać na tej twarzy
Aaa, czytałam, że botox powinno się stosować profilaktycznie, żeby uniknąć zmarszczek w przyszłości, prawda to? Bo mi się robi taka brzydka paskuda między brwiami, okropnie się marszczę

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


miałam na mysli branie leków tudzież supli, bo tak trzeba bo jest to modne bo reklamy wmawiają nam że powinniśmy
większość ludzi bierze je nie sprawdzając czy faktycznie ma jakies niedobory w tym zakresie i to jest przerażające


co do tluszczu, to tydzień nie biegałąm, obawiam się, ze wczesne zachody słońca sprawią, ze odpuszcze
oby nie


z czołówką po lesie nie da się, sprawdzałąm
U mnie wcześniejsze zachody słońca sprawiają, że chodzę wcześniej spać, wczoraj np. 21:30
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:13   #663
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a ja ten nieszczesny magnez bo dużo za dużo kawy piję

moim hitem był jakiś suplement nasenny dla dzieci i niezmiennie suple dla psów revetia stawy czy coś

Lena nie mam zdjęcia płaszcza, ale mam kawałek mojej robótki, chcesz
Pewnie!
Chociaż Wy dbacie o moją równowagę psychiczną

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2016-09-28 o 08:15
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:16   #664
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja też myślałam o czymś na twarz, ale nie wiem co bym chciała uzyskać na tej twarzy
Aaa, czytałam, że botox powinno się stosować profilaktycznie, żeby uniknąć zmarszczek w przyszłości, prawda to? Bo mi się robi taka brzydka paskuda między brwiami, okropnie się marszczę

bo tak jest, botox ograniczając ruchy okolicy oczu czy czoła, zapobiega wytwarzaniu się zmarszczek
po dokonaniu, nie usunie ich, jedynie nie będą pracować dalej i się pogłębiać
miałam botox w kurzych, świetna sprawa, w czole w lwiej dla mnie beznadzieja, zero różnicy, zmarszczkę załatwiłam kwasem
najgorzej mają ci z ekspresyjną mimiką, jak np ja
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:16   #665
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a ja ten nieszczesny magnez bo dużo za dużo kawy piję

moim hitem był jakiś suplement nasenny dla dzieci i niezmiennie suple dla psów revetia stawy czy coś


Lena nie mam zdjęcia płaszcza, ale mam kawałek mojej robótki, chcesz
no to tez jest mega w radiu katują ostatnio ciągle reklamą na specyfik poprawiający jakoś męskiego nasienia :d
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:17   #666
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Dzień dobry

Lena, trzymaj się. Mnie od wczoraj moja kol z pokoju tak wkufia, że nic się nie odzywam. A w moim przypadku to coś niespotykanego Za to ona gada za nas dwie. Dialogi już ze sobą prowadzi

Lena też mam lekowstręt!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:17   #667
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Pewnie!
Chociaż Wy dbacie o moją równowagę psychiczną
masz !



teraz jest juz więcej, tzn robię przód
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-28, 08:18   #668
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
teraz jest juz więcej, tzn robię przód

podziwiam
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:19   #669
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Lena, trzymaj się. Mnie od wczoraj moja kol z pokoju tak wkufia, że nic się nie odzywam. A w moim przypadku to coś niespotykanego Za to ona gada za nas dwie. Dialogi już ze sobą prowadzi

Lena też mam lekowstręt!


mam nadzieję że będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
masz !



teraz jest juz więcej, tzn robię przód
zdolniacha!!!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:21   #670
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no to tez jest mega w radiu katują ostatnio ciągle reklamą na specyfik poprawiający jakoś męskiego nasienia :d
a to jest akurat bardzo istotna sprawa, skoro ma nie być badań prenatalnych, to faceci muszą stanąć na wysokości zadania i produkować tylko zdrowe przyszłe dzieci
mam nadzieję, że masturbacja też będzie kończyła się sprawą karną


---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Lena, trzymaj się. Mnie od wczoraj moja kol z pokoju tak wkufia, że nic się nie odzywam. A w moim przypadku to coś niespotykanego Za to ona gada za nas dwie. Dialogi już ze sobą prowadzi

Lena też mam lekowstręt!

nie daj się schizolce !

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
podziwiam
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


mam nadzieję że będzie lepiej



zdolniacha!!!



prawo lewo, niestety żaden wyczyn
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:22   #671
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
bo tak jest, botox ograniczając ruchy okolicy oczu czy czoła, zapobiega wytwarzaniu się zmarszczek
po dokonaniu, nie usunie ich, jedynie nie będą pracować dalej i się pogłębiać
miałam botox w kurzych, świetna sprawa, w czole w lwiej dla mnie beznadzieja, zero różnicy, zmarszczkę załatwiłam kwasem
najgorzej mają ci z ekspresyjną mimiką, jak np ja
No właśnie ja tą lwią małpę muszę załatwić U nas taki botox w nią to 400-700 zł, jakby miało guzik pomóc, to nie wiem czy chcę
Prosiłam TŻa o botoxik na mikołaja w tą zmarchę, to powiedział, że mam już mezoksik, teraz botoksik, a za chwilę będę chciała operaksik (???) guupek

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no to tez jest mega w radiu katują ostatnio ciągle reklamą na specyfik poprawiający jakoś męskiego nasienia :d
Ja uwielbiam tekst "wyrób medyczny"
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-28, 08:25   #672
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
masz !



teraz jest juz więcej, tzn robię przód
Super i rzeczywiście masz mega grube druty

ja swoją robię już dwa tygodnie, ale cienkie druty mam i już mi się nudzi
ale do końca weekendu zamierzam skończyć

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Lena, trzymaj się. Mnie od wczoraj moja kol z pokoju tak wkufia, że nic się nie odzywam. A w moim przypadku to coś niespotykanego Za to ona gada za nas dwie. Dialogi już ze sobą prowadzi

Lena też mam lekowstręt!
Ty też się trzymaj

Ja póki co sprawę załatwiam miną. Od godziny nikt nie odważył się podejść i zagadać. A ja klepię w klawiaturę i mam ich w .... nosie.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:32   #673
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No właśnie ja tą lwią małpę muszę załatwić U nas taki botox w nią to 400-700 zł, jakby miało guzik pomóc, to nie wiem czy chcę
Prosiłam TŻa o botoxik na mikołaja w tą zmarchę, to powiedział, że mam już mezoksik, teraz botoksik, a za chwilę będę chciała operaksik (???) guupek

jeśli masz niewielką to botox jak najbardziej pomoże, u mnie się dokonała i oprócz śmiesznego gładkiego placka na czole nie było efektu

bo pamiętaj, że lwia i czoło w medycynie estetycznej to dwie różne lokalizacje i jak dasz w samego lwa, to tylko wokół niego będzie gładź a dookoła normalne ruchy czoła, podczas normalnej mimicznej ekspresji to widać i niestety nie wygląda to dobrze.
u mnie botox w czoło nie wchodził w grę, bo mam nisko brwi osadzone a to wiadomo trochę opada wtedy, po kwasie też mi troche opadło, jednak wygląd jest naturalniejszy i mimika nie jest ograniczona

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Super i rzeczywiście masz mega grube druty

ja swoją robię już dwa tygodnie, ale cienkie druty mam i już mi się nudzi
ale do końca weekendu zamierzam skończyć

to są zaledwie 12 !

mam 20 i 25 ale proste
na grubszej włóczce je wypróbuje, bo ta za cienka jest i nie wychodziło to ładnie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:33   #674
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a to jest akurat bardzo istotna sprawa, skoro ma nie być badań prenatalnych, to faceci muszą stanąć na wysokości zadania i produkować tylko zdrowe przyszłe dzieci
mam nadzieję, że masturbacja też będzie kończyła się sprawą karną


--
nie zagłębiajmy się w ten temat bo mnie trzepie na samą myśl o tych zmianach no cóz - nie chcą żebym się rozmnażała to nie. Łaski bzzzzzzzzz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:35   #675
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

amyzku dlatego wyżółciłam, czasem samo się ze mnie wylewa, ale wiem, że tu nie powinnyśmy się rozdrażniać

chyba kolejną kawe pora wypić

stanowczo za duzo tego piję, aleeeee ciągle jestem zmęczona i senna
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:37   #676
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
jeśli masz niewielką to botox jak najbardziej pomoże, u mnie się dokonała i oprócz śmiesznego gładkiego placka na czole nie było efektu

bo pamiętaj, że lwia i czoło w medycynie estetycznej to dwie różne lokalizacje i jak dasz w samego lwa, to tylko wokół niego będzie gładź a dookoła normalne ruchy czoła, podczas normalnej mimicznej ekspresji to widać i niestety nie wygląda to dobrze.
u mnie botox w czoło nie wchodził w grę, bo mam nisko brwi osadzone a to wiadomo trochę opada wtedy, po kwasie też mi troche opadło, jednak wygląd jest naturalniejszy i mimika nie jest ograniczona

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------


to są zaledwie 12 !

mam 20 i 25 ale proste
na grubszej włóczce je wypróbuje, bo ta za cienka jest i nie wychodziło to ładnie
Kurczaki, to zapytam tej doktorki co ona u mnie by zastosowała, bo ja nie chcę gładkiego placka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:37   #677
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
amyzku dlatego wyżółciłam, czasem samo się ze mnie wylewa, ale wiem, że tu nie powinnyśmy się rozdrażniać

chyba kolejną kawe pora wypić

stanowczo za duzo tego piję, aleeeee ciągle jestem zmęczona i senna
ano
wykasować z cytatu?
ja piję pokrzywę właśnie czuję moc zioła
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:40   #678
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ano
wykasować z cytatu?
ja piję pokrzywę właśnie czuję moc zioła
Ja już po kawie i trzech czystkach Chciałam jeszcze zrobić sobie herbatkę, ale jest z dodatkiem mięty i bardziej mnie chłodzi niż rozgrzewa
A w ogóle to kupiłam ostatnio przepyszną japońską zieloną herbatę z dodatkiem prażonego ryżu, ziaren kawy i czekoladowych kropelek!! Booooooska
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:41   #679
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
TŻ robi dobre wino, więc ja wezmę! Malinowe, śliwkowe albo winogronowe

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:37 ----------



O właśnie, w temacie biżu, to mam pytanie.
W styczniu miną 2 lata jak kupiłam te kolczyki:

http://yes.pl/55220-zlote-kolczyki-z...00-n00-ff10784

Ale chyba rok temu zepsuło mi się zapięcie, na zatyczce, w miejscu, gdzie są te dwa zawijaski, w między które wkłada się sztyft. To ten jeden zawijasek okropnie mi się wygiął, praktycznie rozprostował, nie wiem jak, chyba jak próbowałam wcisnąć sztyft (a to złoto to taka lipa, jest miękkie i sztyftem musiałam popchnąć i się wygięło). W drugim kolczyku podobnie, tylko w mniejszym stopniu.
Za kolczyki zapłaciłam wtedy ponad 200 zł, pochodziłam w nich trochę i taka tandeta się okazała. Co mogę teraz z tym zrobić, do złotnika na pewno, ale czy na gwarancję to by się nadawało?
Ja bym się powołała na niezgodność z umową, a nie gwarancję. Poczytaj sobie najpierw trochę o różnicach - niezgodność korzystniejsza dla klienta.
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-28, 08:41   #680
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI



Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
z suplementami Ci nie pomogę, gdy mam potrzebę idę do apteki i zdaje się na farmaceutkę, jest na rynku tyle tego, że ześwirować idzie, każdy lepszy od poprzednika, blabla
w tej chwili mam magvitb6 a wit D vitrum forte
mazgez działa, powieka przestaje latać ale czy D to nie wymysł jakiejś mody? nie wiem różicy nie zauważyłam, dałam się ponieść z falą





BTW mam już sweterek i płaszczyk
płaszcz jest absolutnie piękny i leży idealnie, zaciesz mam !
Też używamy magvitb6 i działa.
Na zaczynający się stan zapalny ucha, rozgnieciony ząbek czosnku przytrzymać przy uchu przez kilka minut plus drugi wąchać 3 do 5 razy dziennie. Sposób z gazety działkowiec , ale działa.

Super sweterek klask i:ć. , od lat nic nie zrobiłam na drutach

lena40 Trzymaj się

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-09-28 o 08:45
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:42   #681
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Kurczaki, to zapytam tej doktorki co ona u mnie by zastosowała, bo ja nie chcę gładkiego placka
miejmy nadzieję, ze lekarka ma coś wspólnego z medycyna estetyczną, a nie jest tylko po kursie jak to przeważnie u nas bywa kosmetolog
ginekolog czy okulista robią botox fszyciu bym nie poszła do takich i nie chodzi o technikę, ale o wizję.
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ano
wykasować z cytatu?
ja piję pokrzywę właśnie czuję moc zioła
nie ma potrzeby


pokrzywa też moczopędna i potem komisyjnie każda po magnez sięgnie

lubię pic pokrzywę, smak mi smaczy
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:45   #682
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja już po kawie i trzech czystkach Chciałam jeszcze zrobić sobie herbatkę, ale jest z dodatkiem mięty i bardziej mnie chłodzi niż rozgrzewa
A w ogóle to kupiłam ostatnio przepyszną japońską zieloną herbatę z dodatkiem prażonego ryżu, ziaren kawy i czekoladowych kropelek!! Booooooska
brzmi fajnie chociaż mi smak zielonej herbaty wybitnie nie podchodzi. Piję bo ponoć zdrowe ale męczę się straszliwie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
miejmy nadzieję, ze lekarka ma coś wspólnego z medycyna estetyczną, a nie jest tylko po kursie jak to przeważnie u nas bywa kosmetolog
ginekolog czy okulista robią botox fszyciu bym nie poszła do takich i nie chodzi o technikę, ale o wizję.

nie ma potrzeby


pokrzywa też moczopędna i potem komisyjnie każda po magnez sięgnie

lubię pic pokrzywę, smak mi smaczy
mi też
a ginekolog i kosmetyczka w jednym to fajna sprawa botoks wstrzyknie, po cycach pomizia, cytologię trzaśnie i wszystko za jednym posiedzeniem w gabinecie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:46   #683
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość




Też używamy magvitb6 i działa.
Na zaczynający się stan zapalny ucha, rozgnieciony ząbek czosnku przytrzymać przy uchu przez kilka minut plus drugi w 3 do 5 razy dziennie. Sposób z gazety działkowiec , ale działa.

Super sweterek klask i:ć. , od lat nic nie zrobiłam na drutach

lena40 Trzymaj się
dzięki, czosnek mogę zjeść, paszcza wszak też blisko ucha
nie cierpię gdy mi coś dolega, a uszy zwłaszcza, mam uraz po kateteryzacji dexavenem na dodatek okazało się, ze mam krzywą przegrodę i tylko jedną stroną można było się dostać, fuj !
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:49   #684
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
brzmi fajnie chociaż mi smak zielonej herbaty wybitnie nie podchodzi. Piję bo ponoć zdrowe ale męczę się straszliwie


mi też
a ginekolog i kosmetyczka w jednym to fajna sprawa botoks wstrzyknie, po cycach pomizia, cytologię trzaśnie i wszystko za jednym posiedzeniem w gabinecie
Ty czubku a ja nigdy nie piłam pokrzywy chyba czas to zmienić
Dostałam tchibo - koszula i katana fajna - chyba zostaną ze mną, musze jeszcze w domu przymierzyć na spokojnie
Ciekawe co tam u Martusi, nic się nie odzywa małpiszon
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:49   #685
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

I wtedy jak dla mnie był juz lekko nudnawy wole jego wredna wersje tak wiem, chora na głowę chyba jestem
Oglądalność na łeb na szyję spadła.

Takich (wredna wersja)to się tylko fajnie w tv ogląda, w życiu z takim dziadem w domu bym nie chciała się użerać.

Moja znajoma marzyła o męże lekarzu (pozycja ją kręciła) ale i tak pod kołdrę wskakiwała chamskim łysym, koksom w dresie (mówiła, że ją kręcą ogólnie). Potem płacz i zgrzytanie zębami, bo łysy koksu był chamem i prostakiem i w nosie miał to co ona czuje. Zdziwko.
Po wielu latach zmieniła obiekt zainteresowania i wzięła sobie takiego faceta, który za nią ganiał, a nie ona za nim. I żyją do dziś.

Rotkohl
Sprzedaj.
Wymień, cokolwiek. Ale pozbądź się.


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
eee ja nie obchodzę no ale skoro to piątek to kupię tż zgrzewkę reddsa - on nie lubi, ja wypiję
Swietny pomysł.


Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
BigMama masz wpierdl
siedze na zsk i już mam miliony chciejstw, a juz zdążyłąm o tej stronie zapomnieć


*
Głowa mnie boli, chyba zatoka- z prawej strony.
Amol kupować?

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2016-09-28 o 08:50
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:50   #686
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dzięki, czosnek mogę zjeść, paszcza wszak też blisko ucha
nie cierpię gdy mi coś dolega, a uszy zwłaszcza, mam uraz po kateteryzacji dexavenem na dodatek okazało się, ze mam krzywą przegrodę i tylko jedną stroną można było się dostać, fuj !
Zjeść też możesz, ale podobno to trzymanie przy uchu skuteczniejsze
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:51   #687
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ty czubku a ja nigdy nie piłam pokrzywy chyba czas to zmienić
Dostałam tchibo - koszula i katana fajna - chyba zostaną ze mną, musze jeszcze w domu przymierzyć na spokojnie
Ciekawe co tam u Martusi, nic się nie odzywa małpiszon
I Jabłuszko też się nie odzywa

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
:

lena40 Trzymaj się
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:52   #688
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Fajne robótki mam taki szal, który wyszydełkowałam prawie 11 lat temu, do tej pory to jeden z moich ulubionych szalików ale swoich sweterków dawno nie robiłam i nie nosiłam.
Pokaże Wam ten szalik, znalazłam na kompie foto sprzed lat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szal1.JPG (61,3 KB, 28 załadowań)
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:52   #689
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
miejmy nadzieję, ze lekarka ma coś wspólnego z medycyna estetyczną, a nie jest tylko po kursie jak to przeważnie u nas bywa kosmetolog
ginekolog czy okulista robią botox fszyciu bym nie poszła do takich i nie chodzi o technikę, ale o wizję.

nie ma potrzeby


pokrzywa też moczopędna i potem komisyjnie każda po magnez sięgnie

lubię pic pokrzywę, smak mi smaczy
Ta doktorka, do której chodzę to dr n. med., specjalista dermatolog. Nadaje się chyba, nie?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-28, 08:52   #690
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
bo tak jest, botox ograniczając ruchy okolicy oczu czy czoła, zapobiega wytwarzaniu się zmarszczek
po dokonaniu, nie usunie ich, jedynie nie będą pracować dalej i się pogłębiać
miałam botox w kurzych, świetna sprawa, w czole w lwiej dla mnie beznadzieja, zero różnicy, zmarszczkę załatwiłam kwasem
najgorzej mają ci z ekspresyjną mimiką, jak np ja
o właśnie przypomniałyście mi, że muszę sie znowu na lwią umówić

Witam się
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-07 12:36:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.