Solarium & Zdrowa cera - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-14, 12:22   #391
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

justyce byłam dziś u mojej ginekolog ale rozmawialam z pielegniarką, bo poszlam odebrac wyniki i przy okazji wziac jedną receptę (wizytę mam dopiero za tydzien z lekarka). spytala sie miło, czy nic mi nie dolego. wspomnialam o tym, ze nasilił mi się trądzik.. wypisała skierowanie na badania i poinformowala, ze w takim razie moge miec zmienione tabletki

o to mi chodzi bo chciałam iśc już prywatnie ale lekarz bierze 100 zł za wizyte przerazilo mnie to... i nawet dobra znajomosc ów lekarza z mamą (prowadzil cała ciążę gdy miala sie urodzic moja siostra) nie dała "efektu". powiedzial tylko, ze w takim razie mnie, mam i siostre moze przyjąc "3 w cenia 2"

Mam tylko nadzieje, ze problemy z cerą nie byly wywołane 3tygodniowym nie chodzeniem na solarium tylko hormonami okaze sie za tydzien.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 12:50   #392
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez natii4
No tak,ale opalona osoba zazwyczaj wygląda starzej-opalenizna dodaje lat,a bladolicość odmładza

I po raz kolejny napiszę,że NIE JEST TO PRAWDĄ. Młody wygląd zależy od rysow twarzy i nic i nikt nie jest w stanie tego zmienić-opalając się lub nie Nawet makijaż nie jest w stanie kogoś postarzyć,jelsi ktoś ma "młode" rysy twarzy Wiem, co mowię,bo już niejednokrotnie pisalam,że ja akurat tak mam - jestem dzieciak na całego,jeśli chodzi o twarz
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 13:30   #393
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez czekoladka
I po raz kolejny napiszę,że NIE JEST TO PRAWDĄ. Młody wygląd zależy od rysow twarzy i nic i nikt nie jest w stanie tego zmienić-opalając się lub nie Nawet makijaż nie jest w stanie kogoś postarzyć,jelsi ktoś ma "młode" rysy twarzy Wiem, co mowię,bo już niejednokrotnie pisalam,że ja akurat tak mam - jestem dzieciak na całego,jeśli chodzi o twarz
Czekoladko, masz rację - dziecięcy wygląd to kwestia rysów twarzy, postury itp.

Mi się natomiast wydaje, że Natii4 chodziło bardziej o świeżość w wyglądzie, skórę jędrną, gładką, jednolitą, nie przesuszoną, bez przebarwień - taką jaką mają osoby bardzo młode, zanim rozpocznie się okres dojrzewania. Taka cera odejmuje lat.

Solarium tego nie zapewnia.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 14:03   #394
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez czekoladka
Wiem, co mowię,bo już niejednokrotnie pisalam,że ja akurat tak mam - jestem dzieciak na całego,jeśli chodzi o twarz
Widocznie nie pamiętasz co Ci po jednym z takich razów napisałam,że masz dziecięce rysy twrzy bardzo delikatne. Amiko dokładnie o to mi chodziło
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 14:21   #395
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez karolca
justyce byłam dziś u mojej ginekolog ale rozmawialam z pielegniarką, bo poszlam odebrac wyniki i przy okazji wziac jedną receptę (wizytę mam dopiero za tydzien z lekarka). spytala sie miło, czy nic mi nie dolego. wspomnialam o tym, ze nasilił mi się trądzik.. wypisała skierowanie na badania i poinformowala, ze w takim razie moge miec zmienione tabletki

o to mi chodzi bo chciałam iśc już prywatnie ale lekarz bierze 100 zł za wizyte przerazilo mnie to... i nawet dobra znajomosc ów lekarza z mamą (prowadzil cała ciążę gdy miala sie urodzic moja siostra) nie dała "efektu". powiedzial tylko, ze w takim razie mnie, mam i siostre moze przyjąc "3 w cenia 2"

Mam tylko nadzieje, ze problemy z cerą nie byly wywołane 3tygodniowym nie chodzeniem na solarium tylko hormonami okaze sie za tydzien.
Karolca, ale jeśli będziesz zmieniać pigułki na takie, które lepiej wpływają na cerę, to licz się ze sporym wydatkiem - Yasmin czy Jeanine kosztują ok. 40 zł...
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 19:06   #396
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez czekoladka
I po raz kolejny napiszę,że NIE JEST TO PRAWDĄ. Młody wygląd zależy od rysow twarzy i nic i nikt nie jest w stanie tego zmienić-opalając się lub nie Nawet makijaż nie jest w stanie kogoś postarzyć,jelsi ktoś ma "młode" rysy twarzy Wiem, co mowię,bo już niejednokrotnie pisalam,że ja akurat tak mam - jestem dzieciak na całego,jeśli chodzi o twarz
częściowo masz rację, bo na młody wygląd składają się też np. sylwetka, strój, zachowanie itp. ALE wiek skóry to co innego, wiele moich rówieśniczek, które korzystają z solarium, ma cerę 30-paro-latki.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 20:38   #397
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez justyce
Karolca, ale jeśli będziesz zmieniać pigułki na takie, które lepiej wpływają na cerę, to licz się ze sporym wydatkiem - Yasmin czy Jeanine kosztują ok. 40 zł...
niestety, harmonet w wiekszosci aptek takze kosztuje ok. 40 zl
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 21:13   #398
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

A u mnie Yasmin 34 zł z groszami - całkiem nieźle, też zamierzam zmienić w przyszłym miesiącu, jak wybiorę do końca ostatnie opakowanie Logestu.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 07:48   #399
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez karolca
niestety, harmonet w wiekszosci aptek takze kosztuje ok. 40 zl
poszukaj dobrze, ja kupuję po 23 zł.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 23:19   #400
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez czekoladka
I po raz kolejny napiszę,że NIE JEST TO PRAWDĄ. Młody wygląd zależy od rysow twarzy i nic i nikt nie jest w stanie tego zmienić-opalając się lub nie Nawet makijaż nie jest w stanie kogoś postarzyć,jelsi ktoś ma "młode" rysy twarzy Wiem, co mowię,bo już niejednokrotnie pisalam,że ja akurat tak mam - jestem dzieciak na całego,jeśli chodzi o twarz
a ja sobie pozwolę się nie zgodzić
jak ostatnio przesadziłam z pudrem brązującym wszystkie zmarszczki były z miejsca bardziej widoczne , dlatego właśnie oszczędnie się samoopalam, a dzięki temu, że mojej mamie pojaśniała skóra (skutek kremów z filtrami i maseczek rozjaśniających) wszyscy twierdzą, że wygląda młodziej
więc to chyba nie zupełnie tak
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 23:28   #401
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez Rayne
A u mnie Yasmin 34 zł z groszami - całkiem nieźle, też zamierzam zmienić w przyszłym miesiącu, jak wybiorę do końca ostatnie opakowanie Logestu.
ja polecam microgynon, te pigułki najmniej mi przeszkadzają, a kosztuja jedynie 7 zł.
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 07:55   #402
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Kochane wizażanki, może mi polecicie jakieś tabletki (bez recepty) na trądzik, bo pare miesięcy temu zrezygnowałam z solarjum i na mojej twarzy ciągle pojawiają się jakieś niespodzianki. Codziennie zażywam capivit (sun system) i wyciąg ze skrzypu (2x2 tabletki dziennie). Oprucz tego kremy do cery mieszanej i jakiś antybakteryjny krem punktowy....ale i tak jest tragicznie, na dodatek mam bladziutką cere i wszystko widać jeszcze wyraźniej ;/
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 20:02   #403
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka
Kochane wizażanki, może mi polecicie jakieś tabletki (bez recepty) na trądzik, bo pare miesięcy temu zrezygnowałam z solarjum i na mojej twarzy ciągle pojawiają się jakieś niespodzianki. Codziennie zażywam capivit (sun system) i wyciąg ze skrzypu (2x2 tabletki dziennie). Oprucz tego kremy do cery mieszanej i jakiś antybakteryjny krem punktowy....ale i tak jest tragicznie, na dodatek mam bladziutką cere i wszystko widać jeszcze wyraźniej ;/
Polecam Wizyte u dermatologa
On zna sie na tym najlepiej
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 03:49   #404
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Heh... ja wczoraj próbowałam się dostać do dermatologa, ale w innej sprawie, było bardzo ciężko ponieważ lekarze w moim mieście wybierają się na urlopy.
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 09:13   #405
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka
Kochane wizażanki, może mi polecicie jakieś tabletki (bez recepty) na trądzik, bo pare miesięcy temu zrezygnowałam z solarjum i na mojej twarzy ciągle pojawiają się jakieś niespodzianki. Codziennie zażywam capivit (sun system) i wyciąg ze skrzypu (2x2 tabletki dziennie). Oprucz tego kremy do cery mieszanej i jakiś antybakteryjny krem punktowy....ale i tak jest tragicznie, na dodatek mam bladziutką cere i wszystko widać jeszcze wyraźniej ;/
Na tabletkach się nie znam wystarczająco, żeby Co doradzać, ale może powinnaś pomyśleć nad zmianą pielęgnacji? "Zewnętrznie" też się da sporo poprawić. Używasz filtrów UV? A jakieś preparaty lecznicze antytrądzikowe typu kwasy? Może wypryski są efektem stosowania niewłaściwych, zapychających pory kosmetyków.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 15:32   #406
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

ja do niedawna też miałam taki problem, ale acne derm na noc i krem z filtrem avene na dzień ograniczył ilość niespodzianek na mojej twarzy, poczytaj sobie wątek o acne dermie, bo na początek należy go ostrożnie stosować, a filtry na dzień są przy jego stosowaniu konieczne, ale to najmniej inwazyjna metoda
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 18:47   #407
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez sylwiani
ja polecam microgynon, te pigułki najmniej mi przeszkadzają, a kosztuja jedynie 7 zł.
Cicho wtrącę, że M21 to starsza generacja i jako jeden ze skutków ubocznych wymieniana jest androgenizacja (przetłuszczanie cery, włosów itp.).. III i IV generacja są już tego problemu pozbawione.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 19:36   #408
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

ja dzis postanowilam pojsc sie delikatnie opalic (naturalnie na sloneczko, chyba po roku czasu - nie liczac 3 wizyt w solarium).
Na slonku siedzialam raptem moze godzinke.. z czego polowe wywijalam rekami, wstawalam, obracalam sie, krecilam - bo nie moglam juz wytrzymac - nie lubie sie opalac..
Z natury jestem sredna blondynka o zimnym typie urody, niebieskie oczka, bladzioszek, ktory poczatkowo opala sie na rozowo czerwono i wychodza mi piegi.
Dzis po roku czasu (w tamte wakacje opalalam sie 2 razy :O) postanowilam sie deliaktnie ozlocic jak zwykle opalilo mnie nierownomiernie - nie wiem czemu mam do tego tendecje - nie mam plam (choc zastanawiam sie czy od slonca nie wychodza mi biale przebarwienia :O :O ) ale opaleniznia nie jest rownomierna.
Nie chce niszczyc cery i skory slonkiem, znam takie dziewczyny ktore w meisiacu wydawaly 300zl na solarium a ich skora brazowo-smolasta, porowata z grudkami, wysuszona - okropienstwo.
Ja sama uzywam pudru brazujacego jest swietny ale na twarz i dekolt.. pozniej pozostaje tylko sprawa co zrobic z reszta ciala ktora sie odznacza kolorkiem. Zastanawiam sie nad balsamami samoopalajacymi ale strasznie sie boje ze pozostana mi smugi.. czy ktoras z was moze mi opisac jak u was zadzialaly np. j&j albo DOVE?
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 19:38   #409
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez nadia07
ja dzis postanowilam pojsc sie delikatnie opalic (naturalnie na sloneczko, chyba po roku czasu - nie liczac 3 wizyt w solarium).
Na slonku siedzialam raptem moze godzinke.. z czego polowe wywijalam rekami, wstawalam, obracalam sie, krecilam - bo nie moglam juz wytrzymac - nie lubie sie opalac..
Z natury jestem sredna blondynka o zimnym typie urody, niebieskie oczka, bladzioszek, ktory poczatkowo opala sie na rozowo czerwono i wychodza mi piegi.
Dzis po roku czasu (w tamte wakacje opalalam sie 2 razy :O) postanowilam sie deliaktnie ozlocic jak zwykle opalilo mnie nierownomiernie - nie wiem czemu mam do tego tendecje - nie mam plam (choc zastanawiam sie czy od slonca nie wychodza mi biale przebarwienia :O :O ) ale opaleniznia nie jest rownomierna.
Nie chce niszczyc cery i skory slonkiem, znam takie dziewczyny ktore w meisiacu wydawaly 300zl na solarium a ich skora brazowo-smolasta, porowata z grudkami, wysuszona - okropienstwo.
Ja sama uzywam pudru brazujacego jest swietny ale na twarz i dekolt.. pozniej pozostaje tylko sprawa co zrobic z reszta ciala ktora sie odznacza kolorkiem. Zastanawiam sie nad balsamami samoopalajacymi ale strasznie sie boje ze pozostana mi smugi.. czy ktoras z was moze mi opisac jak u was zadzialaly np. j&j albo DOVE?
Polecam wątek Opalamy się!!!
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 19:41   #410
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez nadia07
Ja sama uzywam pudru brazujacego jest swietny ale na twarz i dekolt.. pozniej pozostaje tylko sprawa co zrobic z reszta ciala ktora sie odznacza kolorkiem. Zastanawiam sie nad balsamami samoopalajacymi ale strasznie sie boje ze pozostana mi smugi.. czy ktoras z was moze mi opisac jak u was zadzialaly np. j&j albo DOVE?
Zapraszam na biochemię na wątek pt. Opalamy się Ogólnie balsamy brązujące to jest indywidualna kwestia,bo wiele osób poleca Skin Holiday,a ja go nie znoszę i mam kiepskie doświadczenia, za to lubię Kolastynę Ogólnie dziewczyny polecają z balsamów przede wszystkim Dove, Garniera, J&J, Eveline
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 19:49   #411
monisia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

czesc! moim zdaniem chociaz solarka z pewnoscia szybciej opala jest oczywiscie mniej zdrowsza niz naturalne slonce ale to nie prawda ze trudniej sie po tym opalac na sloncu ja chodze do solarki i opalam sie na sloncu i nie mam rzadnych problemow pozdrawiam
monisia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 08:02   #412
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

lekarz przepisał mi Regulon... heh.. zobaczymy co z tego będzie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 11:40   #413
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez karolca
lekarz przepisał mi Regulon... heh.. zobaczymy co z tego będzie
mam nadzieję, że wiesz, że przy tabletach słońce i solarium, to twój wróg nr 1
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 11:46   #414
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez justyce
Cicho wtrącę, że M21 to starsza generacja i jako jeden ze skutków ubocznych wymieniana jest androgenizacja (przetłuszczanie cery, włosów itp.).. III i IV generacja są już tego problemu pozbawione.
kurcze, nie wiedziałam, że to starsza generacja, możesz mi powiedzieć, które są z nowszej?
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 12:17   #415
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez sylwiani
mam nadzieję, że wiesz, że przy tabletach słońce i solarium, to twój wróg nr 1
heh... zauwazylam po wynikach próby wątrobowej ale tak na poważnie - mama mnie ciągle uświadamia. Na razie na solarium i tak nie pójde (zal mi pieniedzy, jest cieplo, jest słońce). A jeśli mowa o słoneczku... 2-3 godziny w tygodniu chyba moge?
Wiem, musze uwazac, bo moge uczulić sie na promieniowanie. Na szczęscie harmonet nie wpłynął na mnie negatywnie... ale to wszystko sie okaże.

OT
Wczoraj widziałam kolezankę, z którą kiedyś pracowałam. U niej jest już zaawansowana tanoreksja. Aż żal mi się dziewczyny zrobiło
Nie wiem jaką ma cere, bo nigdy nie chciała pokazać starszego zdjęcia, wiec podejrzewam, ze byla blada... ma ciemne oczy, ciemna oprawe oczu ciemne wlosy. Gdy wczoraj ją widziałam przypominała "bladego murzyna". Miała brązową opaleniznę, ale jak sama mówiła, uzywa tylu przyspieszaczy, tylku kosmetyków dla "solarystek" (okreslenie uzyte specjlanie). zawsze chodzi na najmocniejsze lampy i to nie na 5 czy 10 minut raz w tygodniu ale potrafi isć codziennie lub co drugi dzien nawet na 20-30 minut!!
"Bo nie widać, ze się opaliłam". Bierze tabletki anty... ma ogromne problemy z cerą... i do tego kilka tygodni temu dostała pracę.. w solarium :/

Fajna mam kolezanke, prawda?
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 12:26   #416
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez karolca
heh... zauwazylam po wynikach próby wątrobowej ale tak na poważnie - mama mnie ciągle uświadamia. Na razie na solarium i tak nie pójde (zal mi pieniedzy, jest cieplo, jest słońce). A jeśli mowa o słoneczku... 2-3 godziny w tygodniu chyba moge?
Wiem, musze uwazac, bo moge uczulić sie na promieniowanie. Na szczęscie harmonet nie wpłynął na mnie negatywnie... ale to wszystko sie okaże.

OT
Wczoraj widziałam kolezankę, z którą kiedyś pracowałam. U niej jest już zaawansowana tanoreksja. Aż żal mi się dziewczyny zrobiło
Nie wiem jaką ma cere, bo nigdy nie chciała pokazać starszego zdjęcia, wiec podejrzewam, ze byla blada... ma ciemne oczy, ciemna oprawe oczu ciemne wlosy. Gdy wczoraj ją widziałam przypominała "bladego murzyna". Miała brązową opaleniznę, ale jak sama mówiła, uzywa tylu przyspieszaczy, tylku kosmetyków dla "solarystek" (okreslenie uzyte specjlanie). zawsze chodzi na najmocniejsze lampy i to nie na 5 czy 10 minut raz w tygodniu ale potrafi isć codziennie lub co drugi dzien nawet na 20-30 minut!!
"Bo nie widać, ze się opaliłam". Bierze tabletki anty... ma ogromne problemy z cerą... i do tego kilka tygodni temu dostała pracę.. w solarium :/

Fajna mam kolezanke, prawda?
niestety newet 2-3 godz. bez filtra zaszkodzi, też wcześniej nic mi się nie działo, aż pewnego dnia ujrzałam trzy brzydkie plamy na twarzy, teraz je pracowicie wybielam i wolę nie ryzykować, bo bez makijażu każdy się pyta, skąd mam takie przebarwienia, jednak wole zapobiegać następnym, niż je później znowu wybielać
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 12:36   #417
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez sylwiani
niestety newet 2-3 godz. bez filtra zaszkodzi, też wcześniej nic mi się nie działo, aż pewnego dnia ujrzałam trzy brzydkie plamy na twarzy, teraz je pracowicie wybielam i wolę nie ryzykować, bo bez makijażu każdy się pyta, skąd mam takie przebarwienia, jednak wole zapobiegać następnym, niż je później znowu wybielać
jezeli swiadomie ide na sloneczko to jasne, ze sie zabezpieczam chocby dlatego, ze nie chce sie 'poparzyc' chociaz na sloncu nie lubie przebywac dluzej niz do momentu, kiedy zaczyna "przygrzewac" mi skórę. nieprzyjemne uczucie. dlatego w ciagu tygodnia zbiera sie ok 2-3 godzin (chyba, ze wybieram sie na wycieczke rowerą )
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 14:26   #418
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Dziewczyny przy tabletkach anty przecież nie można się opalać..
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 18:26   #419
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez uskow
Dziewczyny przy tabletkach anty przecież nie można się opalać..
a jak NIE MOŻESZ uniknąć słońca (wycieczka rowerowa)? zabezpieczenie sie filtrami i tak nie uchroni przed słońcem...
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 18:27   #420
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez karolca
a jak NIE MOŻESZ uniknąć słońca (wycieczka rowerowa)? zabezpieczenie sie filtrami i tak nie uchroni przed słońcem...
No zgadza się ale nie móc uniknąć słońca, a celowo się na nie wystawiać to też różnica
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.