Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-09, 11:47   #331
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez jaka_kaya Pokaż wiadomość
Czy zawsze przed zastosowaniem peelingu migdałowego trzeba najpierw potraktować twarz 5% tonikiem migdałowym? Czy można po prostu przemyć twarz zwykłym tonikiem (byle jakim ze sklepu)?
Tonikiem migdalowym przyzwyczaja sie skore przez kilkanascie dni przed zrobieniem peelingu. A przed samym peelingiem najlepiej skore przetrzec wodka lub spirytusem, zeby usunac wszystkie resztki sebum. Po to aby peeling rownomiernie dzialal na skore.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 22:12   #332
jaka_kaya
Raczkowanie
 
Avatar jaka_kaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 61
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Dzięki bardzo za odpowiedzi. Były mi bardzo pomocne
Oczywiście póżniej będę pytać o więcej
Kto pyta nie błądzi
Tymczasem zamówienie już złozyłam i czekam na paczkę
jaka_kaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 12:35   #333
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cześć dziewczyny. Mam zamiar złożyć zamówienie na mazidłach i chciałam się was poradzić. Chcę najpierw stosować tonik 5% przez jakieś 2 tygodnie a potem zrobić peeling 20%. Tylko że ja chciałam to wszystko nakładać na twarz, szyję, dekolt i plecy i nie wiem ile zamówić kwasu migdałowego. Chyba jedno opakowanie 10 g mi nie starczy. Co myślicie ???
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 13:52   #334
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Pati na poczatek powinno Ci starczyc jedno opakowanie.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 19:45   #335
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Ok. To zamówie jedno a w praniu sie okaże. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 18:54   #336
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Dziewczyny-ja mam taki oto problem. po przcztaniu tego watku naszla mnie ochota na peeling migdalowy, wiec zamowilam wszystkie potrzebne produkty na mazidlach.Oczywiscie najpierw zrobilam tonik 5%-uzywalam go kilka dni tzn dokladnie wieczorow, a w dzien ocywiscie filtry i nawilzanie. wszystko byloby ok, ale jest jedno ale-mam skore sucha jak wior, luszczy sie niemilosiernie mimo nawilzania.(normalnie cere mam mieszana z tendencja do wypryskow).Nie wiem co teraz mam poczac.Moze cos doradzicie???jakis super nawilzajacy krem albo cokolwiek
jami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 20:54   #337
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Jami, poczytaj ten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=116074

Mam nadzieję, że czasami korzystasz z wyszukiwarki
anah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-12, 09:37   #338
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

mnie też tonik migdałowy (10%) nieziemsko wysuszył, musiałam go odstawić bo zespół w zespół z Zorakiem - zrobił z mojej skóry saharę
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 18:55   #339
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Jami, poczytaj ten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=116074

Mam nadzieję, że czasami korzystasz z wyszukiwarki
Dzieki korzystam z wyszukiwarki, ale czasem ciężko cos znależć, bo jest tyle takich samych watkow
a to co sie stalo z moja twarza to prawdziwa katstrofa-rozumiesz-bylam w desperacji...
jami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 19:04   #340
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez jami Pokaż wiadomość
Dzieki korzystam z wyszukiwarki, ale czasem ciężko cos znależć, bo jest tyle takich samych watkow
a to co sie stalo z moja twarza to prawdziwa katstrofa-rozumiesz-bylam w desperacji...

Rozumiem zdesperowaną kobietę
Mam nadzieję, że coś dla siebie znalazłaś.

Tak się ostatnio zaczęłam maziać tonikiem migdałowym i chyba nie prędko zdecyduje się na peeling. Troche ten tonik podsusza mi buzię co po toniku z BHA nie miało miejsca. Jeszcze muszę troche zaprawić twarz zanim zastosuję tego killera
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 22:13   #341
leelee
Raczkowanie
 
Avatar leelee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 240
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
POCh
ul. Żwirki i Wigury 101
(0-22) 824 02 52, 824 75 85

Alchem
ul. Obozowa 16
(0-22) 632-99-54, 632-99-67

Chemia
ul. Powązkowska 13b

Promel - Warszawa
ul. Elektoralna 13
(022) 620 14 82
Czy ktoś orientował sie czy w podanych wyzej adresach jest dostępny kwas migdalowy?
Własnie mi sie konczy drugie opakowanie z mazidel, ale wolalabym teraz kupic hurtowo Ponieważ na mnie słabo dziala ten peeling musze go uzywać w większych ilościach.
leelee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-14, 07:45   #342
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

leelee na Elektoralnej w ogóle nie prowadzą sprzedaży odczynników, tylko szkło i akcesoria.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 11:06   #343
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Tak się ostatnio zaczęłam maziać tonikiem migdałowym i chyba nie prędko zdecyduje się na peeling. Troche ten tonik podsusza mi buzię co po toniku z BHA nie miało miejsca. Jeszcze muszę troche zaprawić twarz zanim zastosuję tego killera
Jest w tym coś, bo mnie tonik 5% żre jak diabli!
Zaryzykuję twierdzenie, że działa na mnie gorzej niż peeling.
Peeling złuszcza raz a dobrze, bez podrażnień, a tonik potrafi rozpaprać.

Co do toniku 2% BHA z kwasem mlekowym na mnie działa świetnie, oczyszcza, wyrównuje, napina ale mnie, kurcze, nie zluszcza (to zadanie spełnia z kolei Atrederm).

Dochodzę do wniosku, że moja pielęgnacja jest szalenie dziwna, chaotyczna ale - co zupełnie niezrozumiałe - skuteczna
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 13:24   #344
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Ja wolę tonik 2% BHA od 5% migdałowego, bo przy tym drugim zaskórniki były bardziej widoczne. Może przy 10% byłoby lepiej, ale jestem zadowolona z BHA, więc nie zmieniam. BHA mnie lekko złuszcza, co mnie wcale nie cieszy, bo wolałabym efekt oczyszczenia bez łuszczenia, ale w moim przypadku jest to też kwestią zbyt słabego nawilżenia-ciężko mi wybrać dobry nawilżacz, bo nie wiem jeszcze, co mnie zapycha. Narazie więc poprzestaję na olejach.
Aha, BHA z mlekowym mniej wysuszał, ale miałam tylko próbkę mlekowego, więc tonik się szybko skończył.
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 18:49   #345
leelee
Raczkowanie
 
Avatar leelee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 240
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Juz sama nie wiem czego mam używać... Peeling w koncu mnie złuścił, ale to bardzo delikatnie. Atre byl mocniejszy. W sumie to juz znudzilo mi sie czekanie na wylinki, więc chyba sie przerzuce na tonik BHA.
Jeśli ktoś już zaopatrzał się kiedyś w sklepach chemicznych w Warszawie bardzo bym prosiła o namiary
leelee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 20:34   #346
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Dochodzę do wniosku, że moja pielęgnacja jest szalenie dziwna, chaotyczna ale - co zupełnie niezrozumiałe - skuteczna
Aniu (moja imienniczko), z moją pielęgnacją jest podobnie. Stosuję zestaw określonych preparatów, ale nie mam ostatno żadnej reguły. Obserwuje skórę i jeżeli powiedziałam sobie, że przez cały tydzień nakładam tonik migdałowy a ona po 3 dniach ledwo zipie to nie męczę jej dalej tylko solidnie nawilżam.
Niby to proste i oczywiste ale dawniej katowałam sie jakimś specyfikiem, który wprawdzie usuwał moje problemy, ale doprowadzałm cere do granic wytrzymałości.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 21:05   #347
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń



A czym Aniu (miło mi) nawilżasz?
Ja już wypróbowałam wiele, teraz jestem na etapie SVR Xerialu 10 i mleczka Xerialine.
Nawet fajne, świetnie nawilżają i koją. Wypróbuj jak masz okazję.
Nie wiem w którym wątku, ale pisalam o kapsułkach żelatynowych firmy GAL. Kosztują grosze a działają fajnie. Ja mam AllerGal i Koenzym Q10. To takie oleiste substancje, które nie podrażniają, wręcz mnie łagodzą.
Z toniku migdałowego 5% zrezygnowalam, moja cera wyglądała po nim poprostu źle. Zmniejszone tonikiem BHA i atredermem pory - po migdałowym wyglądały na większe, gdzieś zniknęła gładkość.
Uznalam, że nie ma sensu się męczyć.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 21:48   #348
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość


A czym Aniu (miło mi) nawilżasz?
Ja już wypróbowałam wiele, teraz jestem na etapie SVR Xerialu 10 i mleczka Xerialine.
Nawet fajne, świetnie nawilżają i koją. Wypróbuj jak masz okazję.
Nie wiem w którym wątku, ale pisalam o kapsułkach żelatynowych firmy GAL. Kosztują grosze a działają fajnie. Ja mam AllerGal i Koenzym Q10. To takie oleiste substancje, które nie podrażniają, wręcz mnie łagodzą.

Do xeriali jeszcze nie zabrnęłam, ale na pewno kiedyś wypróbuję.
Ostatnio mieszam dermosan półtłusty z oliwką hipp i to mi na razie wystarcza. Nie mam pustyni na twarzy i staram się do tego nie doprowadzić.

Sprawdziłam skład tych kapsułek Gal i chyba sie nie skuszę, bo allergal ma kapryle, które moga mnie zapchać a koenzym ma kapryle i ciekłą parafinkę, więc lepiej nie wywoływać wilka z lasu. Nie masz problemów z zapychaniem po tych kapsułkach?


anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 22:31   #349
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Do xeriali jeszcze nie zabrnęłam, ale na pewno kiedyś wypróbuję.
Ostatnio mieszam dermosan półtłusty z oliwką hipp i to mi na razie wystarcza. Nie mam pustyni na twarzy i staram się do tego nie doprowadzić.

Sprawdziłam skład tych kapsułek Gal i chyba sie nie skuszę, bo allergal ma kapryle, które moga mnie zapchać a koenzym ma kapryle i ciekłą parafinkę, więc lepiej nie wywoływać wilka z lasu. Nie masz problemów z zapychaniem po tych kapsułkach?
No właśnie mnie jakoś nie zapychają, choć skład daleki od ideału.
Ja w czepku urodzona, mnie w ogóle mało co zapycha
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 12:24   #350
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Leelee świetny avatar, uwielbiam tę wiewiórę
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 14:13   #351
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Zrobiłam peeling migdałowy po raz trzeci. Powiem wam, że dopiero teraz widać dużą różnicę pomiędzy cerą przed a po.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 15:17   #352
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Zrobiłam peeling migdałowy po raz trzeci. Powiem wam, że dopiero teraz widać dużą różnicę pomiędzy cerą przed a po.
Szczegóły! Szczegóły!
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 21:07   #353
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Witam
zaciekawil mnie bardzo ten watek zwlaszcza ze tez zaczelam juz jakis czas temu przygode z kwasikami Robilam peeling TCA teraz jestem swiezo po pirogronowym. O migdalowym tez slyszalam wiele dobrego. Jednak wszystkie peelingi robilam w profesjonalnych gabinetach nawet nie kosmetycznych ale medycyny estetycznej gdzie zabieg wykonuje lekarz.

I stad moje pytanie do Was. Czy Wy sie nie boicie ze zrobicie sobie tym wiecej zlego niz dobrego? Czy ktos z Was ma jakies przygotowanie teoretyczne w tym temacie? Jakies studia, studium itp... Czy to sie tak rozwija jak plotka? Jednej sie cos wydawalo wiec cos napisala inne wziely to za sprawdzona informacje i tak dalej.

Wybaczcie moja dociekliwosc w tym temacie ale zdazalo mi sie znajdowac na forum kardynalne bledy np. dotyczace przeliczania stezen. Niby nic takiego ale jednak osoba wypowiadajaca sie byla pewna tego co pisze i do tego radzila innym. Stad moje obawy.

Bardzo prosze o zrozumienie i nie uznanie tego posta jako przejaw złośliwosci
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-16, 18:34   #354
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość

Bardzo prosze o zrozumienie i nie uznanie tego posta jako przejaw złośliwosci
Jasne
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-16, 22:52   #355
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

ja w tym tygodniu zrobilam 4-ty raz. Zmiana cery nie do opisania - tu dla AniM69 za zalozenie tego watku i dla wszystkich Dziewczyn dzielacych sie doswiadczeniami.

nasuwa mi sie tez male pytanie - z reguly dermatolodzy/kosmetyczki polecaja serie ok. 6 zabiegow - czy robienie ich wiecej to bedzie przedobrzenie? bo mam nieodparte wrazenie, ze mojej cerze przydaloby sie kilka wiecej
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 20:47   #356
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Wy tu dziewczyny piszecie o peelingu, że skuteczny , działa, skóra miodzio...
Ja chyba na razie nie odważę sie go zrobić, bo używając toniku 5% przez kilka dni (a raczej nocy) pod rząd, przesuszyłam sobie skórę. A tak uważałam, nawilżałam. Jakies 2-3 dni temu zaczęła sie minimalnie łuszczyć, ale była blada, nie była podrażnina ani wysuszona. Zmyliło mnie to, więc tonikowałam sie dalej. Dzisiaj ukazała sie moim oczom lekko zaczerwieniona, ściągnięta, podsuszona gębula. Moje tradycyjne nawilżenie nic nie dało, więc wypaćkałam sie półtłustym kremem Oceanica, którego używam na okolice oczne. Na buzię nigdy nie odwazyłam sie go nałożyć, bo myślam, że mnie pozatyka.
Kremisko super natłuściło mnie i nawilżyło, ale buziak wciąż był zaczerwieniony.

Tak sobie teraz w związku z powyższym myślę, że ten peeling (no i tonik uzywany dłużej niż 4-5 dni) chyba nie dla mnie. A może spróbuje zrobić jakiś 15% i może twarzy mi nie wypali

Maggie, peeling w gabinecie robi się chyba bardzo wysokimi stęzeniami. Przyznam, że nie orientuje sie zupełnie
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 21:31   #357
leelee
Raczkowanie
 
Avatar leelee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 240
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
ja w tym tygodniu zrobilam 4-ty raz. Zmiana cery nie do opisania - tu dla AniM69 za zalozenie tego watku i dla wszystkich Dziewczyn dzielacych sie doswiadczeniami.

nasuwa mi sie tez male pytanie - z reguly dermatolodzy/kosmetyczki polecaja serie ok. 6 zabiegow - czy robienie ich wiecej to bedzie przedobrzenie? bo mam nieodparte wrazenie, ze mojej cerze przydaloby sie kilka wiecej
4-ty raz?? Jakie robisz stężenie? Nie masz zbyt wysuszonego buziaczka? Kurcze... na mnie niby nie działa ten peeling ale tak często chyba bym sie nie odwazyla go robic.
leelee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 22:01   #358
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez astronomiczna.ania Pokaż wiadomość
Podaję skład Screen-Sensilium z linii Pharmaceris A:
aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, titanium dioxide, c12-15 alkyl benzoate, butyl methoxydibenzoylmethane, glycerin, cetyl alcohol, propylene glycol, potassium cetyl phosphate, dimethicone, caprylic/capric triglyceride, methyl gluceth-20, sheabutter, hexadecenepvp/ copolymer, aluminum hydroxide, tocopheryl acetate, poliacrylamide, dimethicone/methicone copolymer, xantan gum, c13-14 isoparaffin, triethanolamine, laureth-7, glycyrrhetinic acid, methylparaben , diazolidinyl urea, phenoxyethanol, ethylparaben, butylparaben, propylparaben

ufff....
czyli bez niespodzianek, Eris do tej pory nie oferował fotostabilnych filtrów i w tym kremie też ich nie ma, a do tego jest poliakrylamid.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 23:23   #359
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez leelee Pokaż wiadomość
4-ty raz?? Jakie robisz stężenie? Nie masz zbyt wysuszonego buziaczka? Kurcze... na mnie niby nie działa ten peeling ale tak często chyba bym sie nie odwazyla go robic.
Ale mnie się wydaje, że Maggie miała na myśli zrobienie tego peelingu czwarty raz w ogóle (no i że ten czwarty raz akurat w tym tygodniu wypada), a nie że robi go 4 razy na tydzień
Oczywiście mogę się mylić i wtedy zamilknę, podziwiając gruboskórność
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 11:32   #360
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Ale mnie się wydaje, że Maggie miała na myśli zrobienie tego peelingu czwarty raz w ogóle (no i że ten czwarty raz akurat w tym tygodniu wypada), a nie że robi go 4 razy na tydzień
Oczywiście mogę się mylić i wtedy zamilknę, podziwiając gruboskórność


Też tak sądzę

Anah, pisałam wcześniej, że mnie tonik żre bardziej niż peeling.
Zaprzestałam więc tonikowania przed peelingowaniem.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.