Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-30, 21:23   #3301
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Wiec jak to jest?Ma duzo fajnych właściwości ale teraz to sie boje go stosować bo chciałam pozbyc sie przebarwień a nie spowodować ich natężenie
Odpowiedź na pytanie "jak to jest" nigdy nie bedzie miarodajna Ja piszę z własnego doświadczenia w oparciu o moje spostrzeżenia, na dodatek o mojej osobistej cerze...

edycja: pisze tam w tym źródle którym podajesz, "o ciemnych przebarwieniach na skórze", można to akurat dowolnie interpretować ja swoich przebarwien nie nazwałabym ciemnymi raczej są jasnoróżowe... ale wiadomo jak zwał, tak zwał

Edytowane przez Julianka_7oo7
Czas edycji: 2010-05-30 o 21:30
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 21:26   #3302
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja na tonik depigmentacyjny
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 08:56   #3303
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Odpowiedź na pytanie "jak to jest" nigdy nie bedzie miarodajna Ja piszę z własnego doświadczenia w oparciu o moje spostrzeżenia, na dodatek o mojej osobistej cerze...

edycja: pisze tam w tym źródle którym podajesz, "o ciemnych przebarwieniach na skórze", można to akurat dowolnie interpretować ja swoich przebarwien nie nazwałabym ciemnymi raczej są jasnoróżowe... ale wiadomo jak zwał, tak zwał
Jak ktos ma przebarwienia to przeważnie ma "świra" na ich punkcie i boi się wszystkiego.Łatwo sie ich nabawić,niestety pozbyć bardzo trudno.Ja chyba nie będę ryzykować ale tak jak piszesz-to sprawa indywidualna
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 09:19   #3304
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Mi na przebarwienia pomaga tamanu, wcześniej z tonikiem z BU 10% sprawował się bardzo dobrze najpierw tonik, 15 minut czekania, żeby sobie podziałał a potem solo albo z HA tamanu ale faktycznie nie zdziałał cudów jednak przebarwienia widocznie są rozjaśnione, więc chyba zadowolona jestem w miarę. Teraz ostatni tydzień użyję sobie toniku z kwasami i odstawię już na lato

Kobitki macie jakieś sposoby na delikatne przyciemnienie cery ? Czytałam kiedyś,że olej z rokitnika kilka z Was stosowało ale nie chcę efektu pomarańczy na twarzy, tylko delikatnie jej nadać kolorek.

No i muszę pochwalić moje lenistwo nie chciało mi się w sobotę nakładać maski z Waxa na włoski i stwierdziłam, że nałożę sobie jakąś mieszankę olejową zmieszałam kokoska, troszkę rycynowego i dałam jojoba (nie wiem czemu) i naciapałam na włoski zmyłam po ok pół godziny i efekt mnie bardzo zadowolił moje włosy były mięciutkie, lśniące jak nigdy, chyba częściej muszę rycynę stosować
mam swój naturalny blond średni, ciepły (w końcu naturalny) i ostatnio trochę blask straciły włosy. Nie pomaga mi mleczko z BU jedwabne, łatwo przesadzić i zrobić sztywne...a ja nie przepadam za efektem usztywniającym włosy teraz zastanawiam się nad 'włosem w płynie' żeby je wzmocnić - wiem, że tego też używałyście
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 09:42   #3305
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Witam

Czytam Wasz wątek z wypiekami na twarzy
Mam już listę zakupową, którą na pewno wykorzystam jak zużyję ostatnie chemiczne zapasy
Zakochałam się w minerałach-moja cera dobrze w nich wygląda. Czekam na próbki z EDM by dobrać coś dla siebie (używałam pudru mineralnego Essence-nr 2 idealnie mi się wpasował w cerę ale wiem że go wycofali więc musze znaleźć zastępcę ).
Używam żelu micelarnego z Tołpy,ostatnio odkryłam super działanie maseczki aspirynowej i to nie tyle na sobie co na moim męzu. Również z myślą o nim zrobiłam tonik pichtowy.
Zbieram pieniądze i wykańczam resztki kosmetyków syntetycznych. Jestem chemikiem więc z przyjemnością wróce do kręcenia w zlewkach i probówkach- a wy będziecie moją inspiracją

Krótka charakterystyka cery:
jasna karnacja
skóra normalna/mieszana- lekkie tłuszczenie w strefie T-nos tłuści się bardziej. zaskórniki
lekkie przebarwienia, nierównomierny koloryt
od czasu do czasu "niespodzianka"

na liście zakupowej oczywiście początkowo BU choć jeszcze poprzeliczam pewne rzeczy i pojadę do rodziców po sprzet laboratoryjny

Nie chcę zadawać za wiele głupich pytań dlatego się powstrzymuję i z uwagą śledzę wątek.
Na Biochemii urody jest trochę skomplikowanie więc jeżeli pozwolicie zagoszczę tutaj
Poza tym po burzliwych czasach młodosci uważam że nie należy przeginać w żadną stronę:

Pozdrawiam serdecznie
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 10:21   #3306
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Właśnie się nim zainteresowałam i oto co znalazłam;
Olej Rokitnikowy nawilża skórę i dostarcza jej witamin. Stosowany jako dodatek do kremu na dzień, nadaje skórze ładny, brzoskwiniowy kolor i tuszuje bielactwo. Nie jest polecany osobom mającym ciemne przebarwienia na skórze – może spowodować natężenie przebarwień. Źródło:http://www.roik.pl/olej-rokitnikowy-...cznie-syberii/



Wiec jak to jest?Ma duzo fajnych właściwości ale teraz to sie boje go stosować bo chciałam pozbyc sie przebarwień a nie spowodować ich natężenie
rokitnik jest mocno pomarańczowy, dlatego koloryzując skórę może podkreślać przebarwienia. Używany w ilości kropelka do kremu nie powinien zaszkodzić.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 11:46   #3307
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

A ja wyczytałam na jakimś zagramanicznym forum sposób na przebarwienia i blizny wg dr Pickarta (chyba tak się pisze nazwisko tego pana). Jest to sposób, który ponoć działa a wszystko oparte na kosmetykach skin bilogy, których używa Cathy, a sprzedawanych przez Lure Beauty.
Otóż forma mniej inwazyjna rano CP serum plus olej emu, wieczorem exfol serum i tak codziennie (warunek konieczny). Kuracja intensywna: 4 x dziennie na przemian stosuje się CP serum i Exfol serum za każdym razem z olejem emu (rano CP, w południe exfol, po południu CP, wieczorem exfol). Ponoć w ciągu miesiąca słabsze blizny znikają a te mocniejsze w ciągu 6-8 miesięcy.
Nie wiem jak to jest bo nie mam na razie tych produktów więc niewiele mogę napisać na temat działania takiego zestawu. Ale Cathy je stosuje i z tego co pisze na blogu cera jej się zdecydowanie poprawiła, chociaż ona ma w programie pielęgnacyjnym jeszcze inne cudeńka, więc pewnie wszystko razem daje super efekt.
To pisał twórca tych całych peptydów miedzi, więc może rzeczywiście coś w tym jest. Kurczę, a ja muszę jeszcze poczekać z zamówieniem
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 12:45   #3308
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez bociek1709 Pokaż wiadomość
A ja wyczytałam na jakimś zagramanicznym forum sposób na przebarwienia i blizny wg dr Pickarta (chyba tak się pisze nazwisko tego pana). Jest to sposób, który ponoć działa a wszystko oparte na kosmetykach skin bilogy, których używa Cathy, a sprzedawanych przez Lure Beauty.
Otóż forma mniej inwazyjna rano CP serum plus olej emu, wieczorem exfol serum i tak codziennie (warunek konieczny). Kuracja intensywna: 4 x dziennie na przemian stosuje się CP serum i Exfol serum za każdym razem z olejem emu (rano CP, w południe exfol, po południu CP, wieczorem exfol). Ponoć w ciągu miesiąca słabsze blizny znikają a te mocniejsze w ciągu 6-8 miesięcy.
Nie wiem jak to jest bo nie mam na razie tych produktów więc niewiele mogę napisać na temat działania takiego zestawu. Ale Cathy je stosuje i z tego co pisze na blogu cera jej się zdecydowanie poprawiła, chociaż ona ma w programie pielęgnacyjnym jeszcze inne cudeńka, więc pewnie wszystko razem daje super efekt.
To pisał twórca tych całych peptydów miedzi, więc może rzeczywiście coś w tym jest. Kurczę, a ja muszę jeszcze poczekać z zamówieniem
naprawdę ktoś tam na tym forum podjął się wypróbowania tego?
Ja przy codziennym stosowaniu Super CP serum musiałam zmniejszyć jego częstotliwość, bo to dość silny preparat i "przekarmiona" skóra wyglądała, jakby była podpuchnięta lekko.
Co prawda CP Serum jest nieco łagodniejsze, ale i tak chyba aż tak inwazyjnej metody bym raczej nie miała odwagi przetestować. Zwłaszcza, że olej emu intensyfikuje działanie serum, wpychając jakby głębiej peptydy miedzi. I naprawdę widać, że jest to mocna kombinacja (z pewnością nie dla wrażliwych cer)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 13:28   #3309
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cathy,

Nie mam pojęcia czy ktoś to stosował, napisałam tylko to co wyczytałam, link poniżej.
http://healthyskin.infopop.cc/eve/fo...2/m/1160015584

Nawet mnie to zaintrygowało bo sama mam masę przebarwień i czekam na dopływ kasy, żeby zamówić CP i Exfol

Ale skoro piszesz, że reakcja Twojej skóry jest niefajna przy zbyt częstym stosowaniu CP, to rzeczywiście musi być hardcore

Jak wreszcie dopadnę te preparaty to spróbuję tej inwazyjnej metody przez kilka dni i wtedy podzielę się opinią.
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 13:35   #3310
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
naprawdę ktoś tam na tym forum podjął się wypróbowania tego?
Ja przy codziennym stosowaniu Super CP serum musiałam zmniejszyć jego częstotliwość, bo to dość silny preparat i "przekarmiona" skóra wyglądała, jakby była podpuchnięta lekko.
Co prawda CP Serum jest nieco łagodniejsze, ale i tak chyba aż tak inwazyjnej metody bym raczej nie miała odwagi przetestować. Zwłaszcza, że olej emu intensyfikuje działanie serum, wpychając jakby głębiej peptydy miedzi. I naprawdę widać, że jest to mocna kombinacja (z pewnością nie dla wrażliwych cer)

Cathy, to ja Cię jeszcze podpytam czy przy takiej kombinacji kosmetyków SB jaką Ty stosujesz - miałaś wylinkę Wiadomo, że w grę wchodzi indywidualna reakcja skóry, ale wolę się dopytać Sama po retinoidach obłażę jak jaszczurka na wiosnę i mam tego serdecznie dość więc liczę po cichu, że przy SB może będzie bardziej komfortowo

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2010-05-31 o 13:36
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 13:45   #3311
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Cathy, to ja Cię jeszcze podpytam czy przy takiej kombinacji kosmetyków SB jaką Ty stosujesz - miałaś wylinkę Wiadomo, że w grę wchodzi indywidualna reakcja skóry, ale wolę się dopytać Sama po retinoidach obłażę jak jaszczurka na wiosnę i mam tego serdecznie dość więc liczę po cichu, że przy SB może będzie bardziej komfortowo
właśnie to mi się w tej kombinacji podobało najbardziej, że żadnego obłażenia nie miałam.
co prawda własnie odstawiłam exfol serum i super CP (lato idzie, a ja z filtrami się nie lubię), ale stosowałam je kilka miesięcy i nic się nie działo.

Cytat:
Napisane przez bociek1709 Pokaż wiadomość
Cathy,
Nie mam pojęcia czy ktoś to stosował, napisałam tylko to co wyczytałam, link poniżej.
http://healthyskin.infopop.cc/eve/fo...2/m/1160015584
Nawet mnie to zaintrygowało bo sama mam masę przebarwień i czekam na dopływ kasy, żeby zamówić CP i Exfol
Ale skoro piszesz, że reakcja Twojej skóry jest niefajna przy zbyt częstym stosowaniu CP, to rzeczywiście musi być hardcore
Jak wreszcie dopadnę te preparaty to spróbuję tej inwazyjnej metody przez kilka dni i wtedy podzielę się opinią.
być może przy CP jest inaczej niż przy Super CP, ale ja tego nie sprawdzę, gdyż tylko Super CP posiadam (a i chęć do takich hardcorowych eksperymentów u mnie coraz mniejsza )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 13:52   #3312
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
właśnie to mi się w tej kombinacji podobało najbardziej, że żadnego obłażenia nie miałam.
co prawda własnie odstawiłam exfol serum i super CP (lato idzie, a ja z filtrami się nie lubię), ale stosowałam je kilka miesięcy i nic się nie działo.

O to fajnie jesienią ruszę takim systemem teraz póki słońca dużo będzie lajtowo
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 20:12   #3313
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

a ja się pożalę
chciałam uratowac moją przesuszoną, naczynkową cerę, która produkuje nadmiar sebum i olejowałam się tamanu, olejem ze słodkich migdałów, czasami serum z zelem hialuronowym, maseczki nawilżajace, masło shea i
zamiast nawilzenia nabawiłam się rozszerzonych porów
a myslałam,ze gorzej byc nie moze
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 21:13   #3314
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
a ja się pożalę
chciałam uratowac moją przesuszoną, naczynkową cerę, która produkuje nadmiar sebum i olejowałam się tamanu, olejem ze słodkich migdałów, czasami serum z zelem hialuronowym, maseczki nawilżajace, masło shea i
zamiast nawilzenia nabawiłam się rozszerzonych porów
a myslałam,ze gorzej byc nie moze
na pory- kwasy
na nawilżenie- PHA

polecam tonik z PHA z BU
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 07:24   #3315
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
na pory- kwasy
na nawilżenie- PHA

polecam tonik z PHA z BU
tonik PHA mam i uzywam
a kwasy tez w formie toniku?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 10:34   #3316
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Rozwielitka kropla napewno nie zaszkodzi a nawet dwieja jednak chciałam stosować solo dlatego szukałam jakiś info na ten temat

Dziewczyny z watku Cosmelanowego piszą ze najlepsza na przebarwienia jest Neostarta HQ którą można tez latem stosowaćależ to udogodnienie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 12:05   #3317
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Rozwielitka kropla napewno nie zaszkodzi a nawet dwieja jednak chciałam stosować solo dlatego szukałam jakiś info na ten temat

Dziewczyny z watku Cosmelanowego piszą ze najlepsza na przebarwienia jest Neostarta HQ którą można tez latem stosowaćależ to udogodnienie
Oczywiście trzeba się filtrować
Tutaj ich kosmetyki.
Chyba się skusze na coś nowego....znowu
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 12:41   #3318
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Jak znajdę jakiś dobry filtr to i teraz polecę po kwasy.
Tylko boję się tego masła... bo zawsze jak miałam kremy z filtrem na lato, to były tak gęste i treściwe, że się świeciłam i się wchłaniać nie chciały. Mówię też o balsamach do ciała...
i z tego wszystkiego nie smaruję się wcale
Fajnie by było jakby filtry też były w samplach a nie, że kupie butlę i nie podpasuje i leży kilka lat w szafce.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 16:20   #3319
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

doradziłybyscie, który tonik z kwasami z BU byłby najlepszy na pory?

Tonik z kwasami AHA/BHA 10%

Tonik z kwasem BHA 2%

Tonik różano-mleczny AHA 8%
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 18:49   #3320
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Oczywiście trzeba się filtrować
Tutaj ich kosmetyki.
Chyba się skusze na coś nowego....znowu

Ja już wiem jaką mam Neo kupić tylko nie wiem czemu sie wacham
A co nowego masz na myśli?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 19:30   #3321
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

czy na allegro można kupić orginalne podkłady everyday minerals??
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 20:24   #3322
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
czy na allegro można kupić orginalne podkłady everyday minerals??
Chyba w zlym watku pytasz.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 20:40   #3323
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Umerdałam PHA z BU Nie obiecuję sobie wiele, bo już go kiedyś używałam, ale przygotuję może paszczę na Neostratę w większym stężeniu - już mam swoje 3 typy. Chciałabym jeszcze tego prostego toniku z laktobionowym z ZSK spróbować, jak PHA z BU skończę.
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:09   #3324
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
na pory- kwasy
na nawilżenie- PHA

polecam tonik z PHA z BU
ale na naczynkowa to chyba ostrozniez kwasami.
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:16   #3325
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
ale na naczynkowa to chyba ostrozniez kwasami.
Ja jak mialam naczynka i w ogole nieciekawa skore bo wszystko naraz.. to wlasnie kwasy stosowalam ale one byly na nawilzenie chyba bo to z mlekowym kwasem, to pamietam ze po uzyciu skora byla taka jedrna, fajna.. a przy okazji zniknely mi naczynka. Dziwna sprawa, ale ja sie ciesze
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:20   #3326
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja jak mialam naczynka i w ogole nieciekawa skore bo wszystko naraz.. to wlasnie kwasy stosowalam ale one byly na nawilzenie chyba bo to z mlekowym kwasem, to pamietam ze po uzyciu skora byla taka jedrna, fajna.. a przy okazji zniknely mi naczynka. Dziwna sprawa, ale ja sie ciesze
nie wiem Anecko nie zglebialam tematu, tak chcialam ostrzec dziewczyne zeby dobrze poczytala zanim siegnie po kwasy. Ktos dzisiaj na forum wspominal ze mu naczynko po kwasach wylazlo.
co u ciebie, ok? ?
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:34   #3327
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
nie wiem Anecko nie zglebialam tematu, tak chcialam ostrzec dziewczyne zeby dobrze poczytala zanim siegnie po kwasy. Ktos dzisiaj na forum wspominal ze mu naczynko po kwasach wylazlo.
co u ciebie, ok? ?
Moze po innych kwasach, ktore sa bardziej "drazniace", mocne, to na bank cos powylaci a ten mlekowy co ja mialam robiony w aptece to byl leciutki 2%. Brkauje mi go kurcze, ale juz niedlugo kuzyn bedzie aptekarzem to bedziemy cos pewnie krecic, szkoda tylko ze on z innego miasta bo ponad 200km dalej

U mnie srednio ok, pogoda juz denerwująca w PL, niedawno wrocilam z Londynu a tam sloneczko.. gdzie tu sprawiedliwosc?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 22:11   #3328
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Moze po innych kwasach, ktore sa bardziej "drazniace", mocne, to na bank cos powylaci a ten mlekowy co ja mialam robiony w aptece to byl leciutki 2%. Brkauje mi go kurcze, ale juz niedlugo kuzyn bedzie aptekarzem to bedziemy cos pewnie krecic, szkoda tylko ze on z innego miasta bo ponad 200km dalej

U mnie srednio ok, pogoda juz denerwująca w PL, niedawno wrocilam z Londynu a tam sloneczko.. gdzie tu sprawiedliwosc?
oo to chwal sie co tam ukrecicie

na pocieszenie doniose ci ze dzis w Londynie bylo miserable
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 12:41   #3329
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
ale na naczynkowa to chyba ostrozniez kwasami.
dla buraczków-naczynkowców PHA, najłagodniejsze
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 16:06   #3330
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

tak wiem, że PHA najłagodniejsze, ale cos to moim porom nie chce pomóc
jestem w kropce
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.