kompleksowa przemiana?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-10, 19:40   #1
Carona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 16
GG do Carona

kompleksowa przemiana?:)


Chciałabym, abyście, drogie Wizażanki, pomogły mi się zdecydować na jakieś zmiany w moim wyglądzie. Załączam zdjęcie (jedyne, na którym widać twarz z przodu i jest dobrze oświetlone) wybaczcie, że legitymacyjne.

Jutro idę do fryzjera, więc chciałabym, abyscie przede wszystkim zaproponowały mi jakąś fryzurkę. Kusi mnie jakaś krótka (włosy mam do łopatek), koloru chyba zmieniać bym nie chciała. Wiem na pewno, że moje włosy nie nadają się do rozpuszczenia, kiedy sa tak długie, bo się puszą po kilku godzinach i wyglądaja niebyt ładnie. Kiedy nie uczeszę ich po umyciu tylko przed, potrafią się skręcić.

Mam postownice, ale nie chciałabym jej używać na całe włosy, tylko np. na samą grzywkę (bo kusi mnie rowniez grzywka.)

Co do makijażu...
Zazwyczaj używam tuszu, fioletowego cienia albo szarego i czarnego, różu na policzki, jak jestem za blada. W tej chwili nie chodzę już w okularach, tylko w soczewkach, ale nie mam zdjęcia. Teraz sprawiłam sobie takie naprawdę niebieskie i do nich chciałabym dobrać makijaż.
Naturalne oczy: szare.
Opalam się bardzo latwo, na zocistobrązowy, ale ciemny.
Kolory na zdjęciu oddają rzeczywistość.
Carona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 21:55   #2
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: kompleksowa przemiana?:)

włosy do ramion lekko wycieniowane
myślę że powinnaś eksperymentować jak czujesz się z obecną fryzurą nudno to zmień to .. włosy zawsze odrosną a szkoda marnować czas żeby ciągle były takie same
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 22:53   #3
Carona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 16
GG do Carona
Dot.: kompleksowa przemiana?:)

Wróciłam od fryzjera i oto, co mam na głowie: Najpierw to, jak wyszłam od fryzjera, potem wstawię, co przerobiłam na swoje i jak będzie to wyglądać wg mnie na co dzień.
Carona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 22:56   #4
Carona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 16
GG do Carona
Dot.: kompleksowa przemiana?:)

A to jest to, co z tej fryzurki zrobiłam ja. I zastanawiam się czy jeszcze nie obciąć tych włosków do tej długości, co grzywka...
Carona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 10:08   #5
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: kompleksowa przemiana?:)

smiało ścinaj ładnie wygladasz, masz szczupłą twarz, "oczy bardziej się rzucają w oczy", jestem na tak ;-)
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 12:13   #6
jasza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 97
Dot.: kompleksowa przemiana?:)

Możesz śmiało ścinać bo będzie Ci pasować ta długość, ładnie podkreśli twarz.
Mam tylko jedną uwagę, wydaje mi się, że masz za długie brwi od strony skroni, tak odrobinkę dosłownie jeden, dwa włoski. Generalnie to brewek zazdroszczę bo są gęste i wyraziste a takie uwielbiam
jasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 12:38   #7
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: kompleksowa przemiana?:)

Baardzo ladnie by Ci bylo w krotkiej fryzurce do ucha, ALE w naprawde dlugich wlosach, tak do polowy plecow, tez wygladalabys slicznie, wiec sie dobrze zastanow czy chcesz scinac. Co do brwi, to bym je jednak troche zwezyla - ale to kwestia gustu, ja lubie wyregulowane.
Na makijaz postawilabym taki jak na zalaczonym zdjeciu - klasycznie, stonowane beze itd. Swoja droga w takiej fryzurze powinno Ci byc rowniez dobrze. Jak bede miala chwile czasu pozniej, postaram sie zrobic symulacje.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 18:44   #8
Carona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 16
GG do Carona
Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Baardzo ladnie by Ci bylo w krotkiej fryzurce do ucha, ALE w naprawde dlugich wlosach, tak do polowy plecow, tez wygladalabys slicznie, wiec sie dobrze zastanow czy chcesz scinac. Co do brwi, to bym je jednak troche zwezyla - ale to kwestia gustu, ja lubie wyregulowane.
Na makijaz postawilabym taki jak na zalaczonym zdjeciu - klasycznie, stonowane beze itd. Swoja droga w takiej fryzurze powinno Ci byc rowniez dobrze. Jak bede miala chwile czasu pozniej, postaram sie zrobic symulacje.
Takie włosy do połowy pleców już miałam i wyglądały rzeczywiście bardzo dobrze, ale problem był z nimi taki, że nie prostowane prostownicą uwielbiały się puszyć i lekko skręcać, co dawało efekt szopy na głowie. A codzienne prostowanie tak długich włosów to katorga.

Baaardzo dziękuję Wam za porady, chyba pójdę do fryzjerki i zetnę, ale wcześniej poprosiłabym symulacje, skoro już się zaoferowałaś I gdybyś mogła, dorzuciłabyś do tej symulacji krótsze brwi. Boję się z nimi eksperymentować, bo się do nich przyzwyczaiłam i zastanawiam się, czy dobrze by wyglądały jako krótsze. Cieńszych nie chcę, bo lubię, jak je tak dobrze widać. Wtedy zwracają uwagę też na oczy

Mam jeszcze jedno pytanko. Macie jakieś zdjęcia bobów z tyłu? Bo nie wiem, jak miałoby to wyglądać, a jakoś muszę fryzjerce opisać... Zastanawiam się nad takim tyłem, jaki ma Victoria Beckham na tym zdjęciu. Myślicie, że takie coś by pasowało czy zrobić troszkę dłuższe?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-12-12 o 21:15 Powód: post pod postem
Carona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 16:01   #9
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: kompleksowa przemiana?:)

Prosze, obiecana symulacja. Nie wyglada to mega realistycznie, ale co masz zobaczyc - zobaczysz . Na drugim zdjeciu lekko zwezylam i skrocilam brwi plus ozywilam kolor ust, wyrownalam kolor cery i dodalam te niebieskie szkla o ktorych mowilas. Wtyczek z rzesami i makijazem nie mam wiec tylko tyle. Drugie zdjecie w bobie i ostatnie we fryzurze, w ktorej uwazam, ze powinno Ci byc bardzo ladnie, ale ja bardzo lubie takie ciecia wiec moze nie jestem do konca obiektywna.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 19:57   #10
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: kompleksowa przemiana?:)

Z takimi brwiami tysiąc razy lepiej. Powiedziałabym nawet, że więcej to zmienia niż zmiana włosów. A w tej krótkiej fryzurce całkiem fajnie .
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 08:58   #11
dotu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Smile Dot.: kompleksowa przemiana?:)

Wydaję mi się, że powinnaś przyciemnić swoje włosy oraz obciąć je na boba. Doda to Ci wyrazistości i podkreśli oczy. Poza tym taka fryzura wyostrzy rysy twarzy, co na pewno pójdzie Ci na dobre.
dotu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 17:50   #12
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: kompleksowa przemiana?:)

no teraz to na pewno widać że na boba ponieważ długie rozpuszczone nie mają tego czegoś
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.