Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-11, 20:18   #1321
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
wybacz ale to w ogóle nie ma znaczenia, że akurat używasz tamponów...
jak nie używałam ich to co drugą miesiączkę miałam bolesną teraz już tak nie mam, z koleżankami rozmawiałam na ten temat i one stwierdziły to samo
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 20:30   #1322
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
więc tak najpierw zmywasz cały makijaż mleczkiem, później myjesz buźkę żelem, następnie przecierasz twarz tonikiem a potem nakładasz krem
Jaki jest sens używania mleczka jeśli później myje się twarz żelem?
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 20:34   #1323
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
Jaki jest sens używania mleczka jeśli później myje się twarz żelem?
żel może nie domyć makijażu
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 20:38   #1324
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
żel może nie domyć makijażu
hmm. Ja nie cierpię mleczek! Po prostu NIE CIERPIĘ! a zmywanie mleczkiem oczu to dla mnie tortura Myję tylko żelem
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 21:21   #1325
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez my_sensual_style Pokaż wiadomość
to siemie lniane kladzie sie letnie na twarz czy jak ostygnie?potem zmywamy buzie i kremik, tak?

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

aaa i ile trzeba to trzymac, 20 min?
Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Jeszcze tylko powiedz, ile ją trzymać i dam Ci już spokój
siemię najlpiej nakładać takie lekko ostygnięte, i trzymać około pół godzinki, później zmyć twarz i nałożyć kremik
Napiszcie jakie wrażenia

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Liiii właśnie zobaczyłam Twój podpis! 100 dni bez słodyczy?
za co taka kara?
Podziwiam!
Kiedyś nie jadłam w ogóle słodkiego, okazjonalnie jakiś batonik czy kostka czekolady, ale od pewnego czasu poprostu musze mieć w torebce wafla albo żelki i ciągle coś podjadam/podgryzam
tak, nie robie tego w celu schudnięcia ale w celu udowodnienia komuś i sobie, że mam silną wole ! Najgorsze jest to, że bardzo ale to bardzo kocham słodycze - ale musze udowodnić co więcej zauważyłam, że już z każdym dniem praktycznie nie mam ochoty na słodkości... Już nie ma ataku histerii gdy wchodze do sklepu i widze te wszytskie żelki, ciastka, batoniki ... Zastanawiałam się nie dawno czy nie przedłużyć do roku bez słodyczy kto wie

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
jak nie używałam ich to co drugą miesiączkę miałam bolesną teraz już tak nie mam, z koleżankami rozmawiałam na ten temat i one stwierdziły to samo
ja również nie widze żadnego związku tamponów z bólami menstruacyjnymi, nie wierzysz nam zapytaj swojej gin.

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
hmm. Ja nie cierpię mleczek! Po prostu NIE CIERPIĘ! a zmywanie mleczkiem oczu to dla mnie tortura Myję tylko żelem
polecam olejek myjący z BU najlepszy jak dla mnie pomarańczowy
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 21:32   #1326
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
hmm. Ja nie cierpię mleczek! Po prostu NIE CIERPIĘ! a zmywanie mleczkiem oczu to dla mnie tortura Myję tylko żelem
Też ich nie cierpię, dlatego przerzuciłam się na płyn micelarny
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 21:38   #1327
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
polecam olejek myjący z BU najlepszy jak dla mnie pomarańczowy
przy okazji pewnie zamówię, bo ciekawi mnie ten specyfik Trochę sceptycznie do niego podchodzę, ale może warto wypróbować.
Jak dotąd bardzo dobrze spisywał się babydram

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Też ich nie cierpię, dlatego przerzuciłam się na płyn micelarny
Ja mam z tym problem... dla mnie twarz nie potraktowana wodą i żelem jest niedomyta ot takie zboczenie pewnie gdybym miała suchą cerę moje odczucia byłyby inne. Borykając się z przetłuszczaniem, zaskórnikami etc. nie byłabym w stanie poprzestać na mleczku/micelarnym i toniku.
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 22:16   #1328
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny znacie jakąś dobrą metodę na taką drobną kaszkę na czole,takie grudeczki? Jakies 2 miesiace temu uczuli ł mnie pewien krem, niby to uczulenie zeszlo, ale te grudeczki na czole jakos nie chcą zejsc do końca :/
__________________
Lo que no me mata, me fortalece!!


hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 23:20   #1329
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
To może opiszę po kolei: do włosów używam oleju kokosowego, czasem rycynowego, robię wcierki z Palomy i wody brzozowej, używam Glorii. Włosy na szczęście przestały mi wypadać, ale cały czas są bez życia, wiszące, słabe... Trądzik leczę Brevoxylem, ale chyba go odstawię, bo moja twarz po nim wygląda paskudnie. Jest sucha, podrażniona, szara. Poza tym mam zmarszczki na czole. Podobno witamina E na nie działa, ale boję się, że mnie zapcha. Tak źżle i tak niedobrze Zawsze miałam mocne paznokcie, a odkąd piję skrzypokrzywę zaczęły mi się łamać i rozdwajać. Na dodatek od dwóch miesięcy proszę mamę, żebyśmy poszły do lekarza, bo chyba brakuje mi jakichś witamin, co tato skomentował "tobie chyba czego innego brakuje"
po pierwsze- mi nigdy nie pomoglo na wlosy to, co tu wypisalas jedynie olej kokosowy stosuje nadal ale tylko po to zeby lepiej sie ulozyly, czyli nie mysle o tym oleju w kontekscie pielegnacji
sprobuj Mahabringharaj (eclipsa, maka) albo Amla (podobno najlepsze specyfiki do wlosow)

po drugie- mi tez sie pogorszyly paznokcie jak zaczelam brac suplement, ja bralam Skrzypowite... najlepszy na paznokcie jest olejek rycynowy, jest 100 razy lepszy niz Herba Studio balsam do paznokci (moje subiektywne zdanie, bo stosowalam oba)

po trzecie - nie zaszkodzi wybrac sie do lekarza, jesli jakies objawy niedoborow sa, nie zaszkodzi zrobic sobie 2-3 miesieczna kuracje suplementem witaminowo-mineralowym i zobaczyc czy cos sie zmienilo (cera, wlosy, ogolne samopoczucie)

---------- Dopisano o 01:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Dziewczyny moje kochane jaki macie patent na okropne bóle miesiączkowe, ( poza Ketanolem Nimesilem czy innymi silnym lekami nic nie pomaga ) Od jakiegoś czasu nie wyrabiam , jako nastolatka nie miałam takich bóli jak obecnie co miesiąc.Może macie jakieś sposoby
mam ten sam problem, nie bede sie rozpisywac ale po prostu dzien wyjety z zyciorysu miesiac w miesiac.... bede szla do lekarza zeby mi przepisal mocniejsze srodki przeciwbolowe na te dni ale doraznie mi pomaga :

- termofor na brzuch i krzyz
- picie rumianku
- PORUSZANIE SIE (pamietam ze zawsze lezalam caly dzien w bezruchu, nie mialam sily sie zwlec, wyczytalam w necie ze ruch moze pomoc, wstalam, zaczelam spacerowac wolno po pokoju, zarzucilam paracetamol+ ibuprom i po okolo 15min bol zaczal odchodzic, po 30min czulam sie na tyle dobrze, ze poszlam do sklepu na okolo 40min i nadal bylo ok, takze nawet jesli boli dobrze jest sie przemoc i poruszac)

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Rockinka Pokaż wiadomość
dzięki Wam za porady
jest taki problem tylko, ze bez wlasnie kremu matujacego skora mi sie swieci, a bez fluidu wyglada bardzo zle, bo mam przebarwienia i cienie pod oczami, inny podklad mi tak pieknie tego nie zatuszuje chyba, no nie wiem
Hm, co do zmywania makijazu to bede sie pilnowac.
Pędzelek zobacze ten z Rossmana.
ja musze sie pilnowac z cera, duzo rzeczy mnie zapycha (wiekszosc wlasciwie) i sluzy mi bardzo MAX FACTOR Lasting Performance (kryjacy ale nie za ciezki) oraz, gdy mam w miare ladna cere stosuje sam puder MAX FACTOR Creme puff, bardzo dobrze kryje, mimo ze to puder w kamieniu

jesli chcesz tylko tuszowac cienie i przebarwienia, sproboj korektora w plynie i lekkiego podkladu

---------- Dopisano o 01:20 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
O Wy takie obcykane w tych olejkach to się Was zapytam
Moge sobie dodawac np. do szamponu olejek działający przeciwłupieżowo albo np. do balsamu ileś tam olejku działającego antycellulitowo? Jesli tak to ile kropli czy ml na taką przeciętną butelke czyli chyba ok. 400ml?
hmm chyba nie powinnas nic dodawac do calej butli, bo moze to wplynac na trwalosc kosmetyku, lepiej dodawac do porcji, ktorej uzywasz na raz... jakie konkretnie olejki masz na mysli??? chodzi Ci o oleje zimnotloczone?? czy o olejki eteryczne?
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 06:59   #1330
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość

PS> Teraz mamy przedwiośnie (choc aura na dworze na to nie wzkazuje) to okres najgorszy dla naszej urody.Wtedy najcześciej mamy problemy z cerą czy włosami
Niestety :/ od kilku dni znowu okropnie lecą mi włosy :/ a już było lepiej

Cytat:
Napisane przez Rockinka Pokaż wiadomość
hmmm, a ten puder bambusowy kryje w ogole ? sorry, bo tam pisze iz jest transparentny wiec mam watpliwosci :/
Nie kryje,
matuje.

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Dziewczyny moje kochane jaki macie patent na okropne bóle miesiączkowe, ( poza Ketanolem Nimesilem czy innymi silnym lekami nic nie pomaga ) Od jakiegoś czasu nie wyrabiam , jako nastolatka nie miałam takich bóli jak obecnie co miesiąc.Może macie jakieś sposoby
Cytat:
Napisane przez Carammel Pokaż wiadomość
ja polecam ibum
m pomaga nawet wtedy gdy budze sie w nocy z bolu
Ja też biorę tylko Ibum, nic innego mi nie pomaga.

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
jak nie używałam ich to co drugą miesiączkę miałam bolesną teraz już tak nie mam, z koleżankami rozmawiałam na ten temat i one stwierdziły to samo
Pierwsze słyszę.

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
hmm. Ja nie cierpię mleczek! Po prostu NIE CIERPIĘ! a zmywanie mleczkiem oczu to dla mnie tortura Myję tylko żelem
Ja też nie :/ Tez myję tylko żelem,
aktualnie Avene i jestem zadowolona.

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość


tak, nie robie tego w celu schudnięcia ale w celu udowodnienia komuś i sobie, że mam silną wole ! Najgorsze jest to, że bardzo ale to bardzo kocham słodycze - ale musze udowodnić co więcej zauważyłam, że już z każdym dniem praktycznie nie mam ochoty na słodkości... Już nie ma ataku histerii gdy wchodze do sklepu i widze te wszytskie żelki, ciastka, batoniki ... Zastanawiałam się nie dawno czy nie przedłużyć do roku bez słodyczy kto wie

Roooook?


Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Też ich nie cierpię, dlatego przerzuciłam się na płyn micelarny
Też mam taki zamiar,
używałambym tylko rano. Swojego czasu używałam Avenki, ale mi się skończyła i wiecznie odkładam zakup. Czaję się na biodermę ,muszę w końcu kupić
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 07:34   #1331
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość


hmm chyba nie powinnas nic dodawac do calej butli, bo moze to wplynac na trwalosc kosmetyku, lepiej dodawac do porcji, ktorej uzywasz na raz... jakie konkretnie olejki masz na mysli??? chodzi Ci o oleje zimnotloczone?? czy o olejki eteryczne?
chodziło mi o eteryczne olejki bo nie wiedziałam że jest coś takiego jak zimnotłoczone ale te zimne chyba będą lepsze bo może nie będzie czuć tak ich zapachu.... oki to jak sobie już jakiś kupie to będę do porcji sobie dodawać dzięki
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 08:19   #1332
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Też ich nie cierpię, dlatego przerzuciłam się na płyn micelarny
Tak a propos - mleczka są polecane dla osób z suchą cerą. Micele natomiast są odpowiednie dla tłustych i mieszanych.

Ja też odstawiłam ostatnio słodycze. Tylko na razie jak wchodzę do sklepu to łapki lecą... ale jakoś daję radę. Liiii po jakim czasie odeszła ci ta niepohamowana ochota?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 08:22   #1333
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
chodziło mi o eteryczne olejki bo nie wiedziałam że jest coś takiego jak zimnotłoczone ale te zimne chyba będą lepsze bo może nie będzie czuć tak ich zapachu.... oki to jak sobie już jakiś kupie to będę do porcji sobie dodawać dzięki
Eteryczne można dawac na włosy? kurcze, jakoś nigdy bym na to nie wpadła moja mam gearninowy i melisowy albo miętowy. Może spróbuję choć nadal nie pasują mi na włosy


Dziś zaczęłam ostatnie zapadowe opakowanie żelu palomy :/ już się zastanawiam co kupię jak mi się skończy. Już nie będe wcierac jej w skalp chyba bo szczerze mówiąc nic nie zauważyłam także szkoda zachodu moim zdaniem. Jednak doskonale się sprawdza jako żel do stylizacji, dziś mam takiego loka że hoo hoo wszyscy podziwiają włosy nie prostują się pod wpływem wilgoci dzięki palomie


Muszę tez zrobić wreszcie zamówienie z mazideł, ale ciągle nie mogę się za to zabrac :sciana: w sumie to sama nie wiem czego potrzebuję
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 08:42   #1334
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziękuję za pomoc. Dziś jest lepiej, najgorszy jest pierwszy dzień wiec już minęło. Potem jest lepiej. Nigdy nie zauważyłam różnicy czy stosowałam tampony czy nie, jeśli chodzi o ból. Zresztą nie przepadam za nimi używam raczej jeśli idę na basen jakąś imprezę na co dzień wolę podpaski.
Ale patentu z rumiankiem nigdy nie próbowałam, a lubię to ziółko, wiec następnym razem sobie zaparzę. Zamiast termoforu robię sobie gorącą kąpiel ( nie mam mocnego krwawienia więc mogę) pomaga ale tylko jak jestem we wodzie. Ibum nawet forte nie działa Muszę się wybrać do gin koniecznie, bo tak dalej być nie może
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 08:48   #1335
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc. Dziś jest lepiej, najgorszy jest pierwszy dzień wiec już minęło. Potem jest lepiej. Nigdy nie zauważyłam różnicy czy stosowałam tampony czy nie, jeśli chodzi o ból. Zresztą nie przepadam za nimi używam raczej jeśli idę na basen jakąś imprezę na co dzień wolę podpaski.
Ale patentu z rumiankiem nigdy nie próbowałam, a lubię to ziółko, wiec następnym razem sobie zaparzę. Zamiast termoforu robię sobie gorącą kąpiel ( nie mam mocnego krwawienia więc mogę) pomaga ale tylko jak jestem we wodzie. Ibum nawet forte nie działa Muszę się wybrać do gin koniecznie, bo tak dalej być nie może
Współczuję aż tak bolednych miesiączek
Ja mam bolesne, ale co ileś godzin biore ibum i pomaga
Idź do gin. może coś poradzi
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 09:00   #1336
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
przy okazji pewnie zamówię, bo ciekawi mnie ten specyfik Trochę sceptycznie do niego podchodzę, ale może warto wypróbować.
Jak dotąd bardzo dobrze spisywał się babydram
.
gorąco go polecam

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Roooook?
kto wie może ale na razie musze dotrwać do 100

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Ja też odstawiłam ostatnio słodycze. Tylko na razie jak wchodzę do sklepu to łapki lecą... ale jakoś daję radę. Liiii po jakim czasie odeszła ci ta niepohamowana ochota?
hmmm tak po jakiś dwóch tygodniach ( nareszcie się nie rzucam na słodycze jak dziecko w sklepie)
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 09:33   #1337
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja demakijaż robiłam mleczkiem, ale ostatnio mi się skończyło i jakoś nie umiałam się zdecydować jakie kupić. Najpierw próbowałam olejku myjącego isana-med ale potwornie szczypie w oczy więc uzywam go ewentualnie do twarzy. Hitem okazała się jak zawsze dobra do wszystkiego oliwka hipp, w ogóle nie szczypie w oczy ! Potem myję twarz żelem a następnie tonik i krem nawilżający.
Gdyby nie liczyć gorzkiej czekolady to nie jadłam słodyczy od świąt bożego narodzenia. Ograniczyłam też cukier z mąki, ryżu oraz kasz i moja cera mnie za to kocha .
Do tego teraz rzuciłam tabletki anty i już niemal zupełnie zniknął mi przesusz który było bardzo ciężko okiełznać. Po kilkudniowym maksymalnym pogorszeniu stanu skóry (powrót do przeszłości do wieku 15-16 lat) teraz mam skórę gładka niemal jak aksamit.
Teraz jeszcze tylko muszę zadbać o kondychę i w swoich własnych oczach będę "naj" . Myślę żeby wybrać się na aqua-aerobik albo chociaż basen a mój największy problem jest taki, że nie chcę iść sama a moi znajomi są albo tak samo asportowi jak ja, albo nie mają czasu. Czekam też na pogodę rowerową.
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 09:34   #1338
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

niestety ginekolodzy często przepisują różne syfy na bolesne miesiączki które też nie pomagają. Mi przepisał Buscopan a kolejny gin jeszcze inne cudo bo miał jakiś układ z dostawcą tych leków.

jeśli chodzi o bolesne miesiączki często problemem jest tyłozgięcie. Ja tak miałam i moja mama też i obie zawsze w bolach miesiączkowych zwijałyśmy się z bólu. Nie wiem czy jest na to jakaś rada. Ja zaszłam w ciąże wszystko się wyprostowało i jak na razie nic nie boli. Czy poza ciążą można jakoś pomóc w inny sposób trzeba trafic na naprawde dobrego ginekologa.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 09:38   #1339
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
gorąco go polecam
Mi niestety nie pomógł, a wręcz chyba zaszkodził :/
Stoi na półce i czeka na druga szansę, wykorzystam go chyba do demakijarzu oczu.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 09:43   #1340
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Lojalnie ostrzegam, że olejki myjące z BU mają mnóstwo negatywnych recenzji, sama używałam dwóch rodzajów i niestety, chyba za sprawą oleju słonecznikowego, zapychał mnie strasznie.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 09:59   #1341
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Lojalnie ostrzegam, że olejki myjące z BU mają mnóstwo negatywnych recenzji, sama używałam dwóch rodzajów i niestety, chyba za sprawą oleju słonecznikowego, zapychał mnie strasznie.
dlatego że każda cera jest inna i tak jak ze wszystkim jednym pasuje a drugim niestety nie...
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 10:14   #1342
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
siemię najlpiej nakładać takie lekko ostygnięte, i trzymać około pół godzinki, później zmyć twarz i nałożyć kremik
Napiszcie jakie wrażenia
O, dobrze, że przypomniałaś mi o tej maseczce.

Jakiś czas temu ją sobie robiłam, dość regularnie i zauważyłam, że skóra była nawilżona, trochę rozjaśniona, ukojona i przy regularnym stosowaniu oczyszczona. Bardzo ją lubiłam, a teraz jakoś kupuję drogeryjne, muszę koniecznie dziś sobie zrobić.

Btw. widzę, że też jesteś fitness-maniaczką.

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2010-03-12 o 10:25
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 10:19   #1343
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość

Ja mam z tym problem... dla mnie twarz nie potraktowana wodą i żelem jest niedomyta ot takie zboczenie pewnie gdybym miała suchą cerę moje odczucia byłyby inne. Borykając się z przetłuszczaniem, zaskórnikami etc. nie byłabym w stanie poprzestać na mleczku/micelarnym i toniku.
Sama miałam podobne obawy, mam mieszaną cerę, policzki suche jak wiór, natomiast strefa T jest niemiłosiernie tłusta, a zaskórnikami, krostami. Od kiedy myję buzie tylko micelem, stan cery bardzo się poprawił, mniej się przetłuszcza, jednocześnie nie jest ściągnięta i nie łuszczy się tak jak dawniej. Spróbuj kiedyś przetrzeć twarz micelem po uprzednim umyciu jej wodą z żelem, zdziwisz się ile brudu zostanie na waciku.

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Tak a propos - mleczka są polecane dla osób z suchą cerą. Micele natomiast są odpowiednie dla tłustych i mieszanych.
Micele są dla wszystkich typów cer, muszą być tylko odpowiednio dobrane
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 11:18   #1344
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
O, dobrze, że przypomniałaś mi o tej maseczce.

Jakiś czas temu ją sobie robiłam, dość regularnie i zauważyłam, że skóra była nawilżona, trochę rozjaśniona, ukojona i przy regularnym stosowaniu oczyszczona. Bardzo ją lubiłam, a teraz jakoś kupuję drogeryjne, muszę koniecznie dziś sobie zrobić.

Btw. widzę, że też jesteś fitness-maniaczką.
a proszę Cię bardzo też zamierzam robić ją regularnie. bo znakomicie ukoiła moją naczynkową cere


oo tak jestem jestem (mam hopla na tym punkcie )
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 11:34   #1345
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Eteryczne można dawac na włosy? kurcze, jakoś nigdy bym na to nie wpadła moja mam gearninowy i melisowy albo miętowy. Może spróbuję choć nadal nie pasują mi na włosy

a może i nie można bo robiłam kiedyś prace na zajęcia z aromateriapi i ziół i mogło mi się pochrzanić i to zapewne któreś tam zioła są dobre na łupież a nie olejki
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 11:48   #1346
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A ja bym dodała olejku miętowego do jakiejś odżywki wcieranej w skórę głowy, tylko nie mam :P.
Ogólnie jak robię sobie odżywkę do włosów i akurat dopadnie mnie atak inwencji to ląduje w niej wszystko z mlekiem w proszku i glinkami wszelakimi włącznie. Odżywkowa wiedźma-czarwonica ze mnie .
Olejek copaiba podobno jest dobry na łupież, przynajmniej sądząc po opisie na mazidłach i innych stronach. W ogólnie w jego opisie można przeczytać, że jest dobry na wszystko i po moich znim doświadczeniach chyba jestem w stanie w to uwierzyć.
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 11:49   #1347
ChihPyh
Zadomowienie
 
Avatar ChihPyh
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 500
GG do ChihPyh
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
a może i nie można bo robiłam kiedyś prace na zajęcia z aromateriapi i ziół i mogło mi się pochrzanić i to zapewne któreś tam zioła są dobre na łupież a nie olejki
Można, można
Zarzucę linkiem (stety/niestety po angielsku):
http://forums.longhaircommunity.com/...e&articleid=25
__________________
watch me self-destruct
ChihPyh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 11:54   #1348
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Sama miałam podobne obawy, mam mieszaną cerę, policzki suche jak wiór, natomiast strefa T jest niemiłosiernie tłusta, a zaskórnikami, krostami. Od kiedy myję buzie tylko micelem, stan cery bardzo się poprawił, mniej się przetłuszcza, jednocześnie nie jest ściągnięta i nie łuszczy się tak jak dawniej. Spróbuj kiedyś przetrzeć twarz micelem po uprzednim umyciu jej wodą z żelem, zdziwisz się ile brudu zostanie na waciku.


Micele są dla wszystkich typów cer, muszą być tylko odpowiednio dobrane
A jakiego używasz? Bo widzę, że mamy dość podobną cerę
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 12:06   #1349
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez ChihPyh Pokaż wiadomość
Można, można
Zarzucę linkiem (stety/niestety po angielsku):
http://forums.longhaircommunity.com/...e&articleid=25
o fajnie, dzięki
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 12:31   #1350
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Eteryczne można dawac na włosy? kurcze, jakoś nigdy bym na to nie wpadła moja mam gearninowy i melisowy albo miętowy. Może spróbuję choć nadal nie pasują mi na włosy


Dziś zaczęłam ostatnie zapadowe opakowanie żelu palomy :/ już się zastanawiam co kupię jak mi się skończy. Już nie będe wcierac jej w skalp chyba bo szczerze mówiąc nic nie zauważyłam także szkoda zachodu moim zdaniem. Jednak doskonale się sprawdza jako żel do stylizacji, dziś mam takiego loka że hoo hoo wszyscy podziwiają włosy nie prostują się pod wpływem wilgoci dzięki palomie


Muszę tez zrobić wreszcie zamówienie z mazideł, ale ciągle nie mogę się za to zabrac :sciana: w sumie to sama nie wiem czego potrzebuję
A jak używasz Palomy jako żel do stylizacji?
tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.