Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-26, 09:11   #1801
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, mam może trochę dziwne pytanie, ale co tam. Czy któraś z Was jeśli zamawiała butelki to dostawała je z nakrętkami? ja zamówiłam i przyszły bez, czym to teraz zakręcić
Nakrętki trzeba zamawiać osobno. Stacjonarnie możesz je dostać w aptekach, które robią receptury, podobnie jak buteleczki (w dodatku są tam o wiele tańsze).
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 22:18   #1802
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
mazidła com - działają Wam???

bo ja od dwóch dni nie mogę wejść na www mazideł
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 22:31   #1803
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: mazidła com - działają Wam???

Tak
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 05:59   #1804
astraroth
Rozeznanie
 
Avatar astraroth
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Send a message via Skype™ to astraroth
Dot.: mazidła com - działają Wam???

Ha, wczoraj na firefoxie również nie mogłam wejść. Przeglądarka ostrzegała, że strona ta może wyłudzać informacje. Co dziwniejsze, w domu na FF wejść nie mogę, a w pracy strona otwiera się bez problemu.
Za to na pewno na IE hula .
astraroth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 09:53   #1805
dynastia15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: mazidła com - działają Wam???

Hej ja tez nie moge wejść strona ostrzega przed zagrozeniem i nie wchodzi ;((
Ani w domu ani w pracy, fakt że mozillą wchodziłam , zaraz zrobie próbę z explorerem i operą bo w pracy mam te przegladarki, ale co sie stało ?!!!
dynastia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 10:11   #1806
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

na ie nie działa
na chrome tez nie
i co ja mam zrobic????????????
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 10:57   #1807
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Strona http://mazidla.com/strona-glowna.html otwiera mi się w najnowszym FF bez problemu. Za to przy próbie wejścia na stronę mazidla.com wyświetla się strona Google.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 13:16   #1808
dynastia15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Rano udało się wejść na stronę mazideł przezz Explorera ale teraz juz za nic nie moge ani mozzilą ani IE ani Operą, a mam pilne zamówienie bo końcówki juz mam, a jak żyć bez HA , bez kwasów i olejków i witaminek

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

OOOO jest udalo sie weszło z linka podanego w poście dzięki ))
dynastia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:58   #1809
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Strona http://mazidla.com/strona-glowna.html otwiera mi się w najnowszym FF bez problemu. Za to przy próbie wejścia na stronę mazidla.com wyświetla się strona Google.
dziękuję
mi tak tez się otwiera ale np przy wejsciu na mazidla.com nie działa i wyskakują google
identyko
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:59   #1810
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Mi wszystko działa jak powinno
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 16:12   #1811
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

U mnie wszystko bangla i na IE i na FF.

Może przeczyść sobie przeglądarki.
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 19:48   #1812
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Zrobilam tonik z kwasem mlekowym ph wyszlo 2.
Czy konieczne jest podnoszenie ph do 4?
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 20:20   #1813
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Zrobilam tonik z kwasem mlekowym ph wyszlo 2.
Czy konieczne jest podnoszenie ph do 4?
Jeśli chcesz go stosować regularnie, a nie np. raz w tygodniu, radzę podnieść pH.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 10:07   #1814
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Mam pytanie , jaki olej będzie najlepszy na włosy - stosowałam arganowy, macadamia , połączenia tych dwóch z rycynowym, shea, kokosowy - jakoś nie widzę żadnej różnicy , włosy są szorstkie i bardzo puszące.

I drugie pytanie -czy jakbym kupiła Voluplus to mogłabym dodać do jakiegoś zwykłego balsamu np. BD i smarować biust -( tak nie w max. stężeniu ale np. 3% - 4% )- narzekam na jego uporczywy brak
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 19:21   #1815
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Właśnie zrobiłam zamówienie, w moje ręce trafią:
ekstensyna,owies hydrolizowany,jedwab hydrolizowany,hydrolat z róży stulistnej,hydrolat z zielonej herbaty,optiphen plus,papierki,hydrlat neroli - gorzki, mleczko winogronowe i ekstrakt z truskawki.

Z ekstensyny,owsa,jedwabiu i hydrolatu z róży chce sobie ukręcić mgiełkę - z konserwantem
Hydrolatu z zielonej herbaty jeszcze nie używałam więc chce zobaczyć jak będzie się sprawował - używam ekstraktu z zielonej herbaty i jest ok, no i piję herbatę hektolitrami więc myślę , że będzie w sam raz dla mnie
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 23:02   #1816
La_Parisienne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Witam wszystkich!

Mam pytanie, robię pierwsze zakupy na mazidlach i zastanawiam się, które produkty zakupić do cery z niedoskonałościami? Typowymi w strefie T z tendencją na brodzie.
Przeglądałam ten wątek ale nie trafiłam na odpowiedź (chociaż dowiedziałam się, że olej z tamanu jest skuteczny). Mam już dosyć kupowania kremów, które (nie będę się oszukiwać) nic nie pomagają,a chyba przetestowałam już większość (od tych tańszych po droższe).
Może komuś coś bardzo pomogło? Chętnie przeczytam wszystkie wskazówki.


Z góry dzięki za odpowiedź
La_Parisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 07:39   #1817
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Ja akurat z mazideł nie mogę nic polecić bo ogólnie jakoś nigdy nie robiłam zamówień , raczej interesowały mnie gotowe zestawy bo ja początkująca, dopiero teaz zaczynam coś sama kręcić
z e-natuaralne używam serum do twarzy trądzikowej, a z BU serum Granar i cera jest dużo , dużo lepsza
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 07:59   #1818
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Strona http://mazidla.com/strona-glowna.html otwiera mi się w najnowszym FF bez problemu. Za to przy próbie wejścia na stronę mazidla.com wyświetla się strona Google.
Po miesiącu w końcu się udało z Twojego linka. dziękuję.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 08:34   #1819
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
Po miesiącu w końcu się udało z Twojego linka. dziękuję.
Wygląda na to, że jest problem z wejściem na stronę przez Google.

Cytat:
Napisane przez La_Parisienne Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!

Mam pytanie, robię pierwsze zakupy na mazidlach i zastanawiam się, które produkty zakupić do cery z niedoskonałościami? Typowymi w strefie T z tendencją na brodzie.
Przeglądałam ten wątek ale nie trafiłam na odpowiedź (chociaż dowiedziałam się, że olej z tamanu jest skuteczny). Mam już dosyć kupowania kremów, które (nie będę się oszukiwać) nic nie pomagają,a chyba przetestowałam już większość (od tych tańszych po droższe).
Może komuś coś bardzo pomogło? Chętnie przeczytam wszystkie wskazówki.


Z góry dzięki za odpowiedź
Witamy

Każdemu pasuje co innego. Żeby się rozeznać w temacie, proponuję taki zestaw:

• hydrolat wg uznania (na początek polecam któryś z różanych) - do stosowania jako tonik;
potrójny żel hialuronowy - uniwersalny nawilżacz;
niacynamid do wzbogacenia żelu hialuronowego (proporcje) + ewentualnie algi-bioferment (można dodać 3-5 g do 100 g żelu);
• lekki olej bogaty w antyoksydanty, np. z nasion maliny czerwonej - do mieszania na dłoni z żelem hialuronowym;
olej tamanu (aktualnie niedostępny) - jako preparat punktowy;
spirulina - na maseczki;
• kwasy BHA i AHA (po lecie) - do kosmetyków wg gotowych receptur lub/i do peelingów (proporcje składników na peelingi migdałowe; peelingi salicylowe na spirytusie, na PEG-u).

Poleciłabym jeszcze niezmydlalną frakcję sojową (doskonale matuje), ale ta z Mazideł zupełnie mi nie odpowiada, znacznie lepsza jest w Naturalisie.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-08-02 o 09:47
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 15:13   #1820
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz go stosować regularnie, a nie np. raz w tygodniu, radzę podnieść pH.
tak mam zamiar co 2-3 dni.
nie podniesienie ph skutkuje mozliwoscia podraznienia?
Wsypalam juz sporo sody a ph dalej stoi w miejscu
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 22:40   #1821
La_Parisienne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że jest problem z wejściem na stronę przez Google.



Witamy

Każdemu pasuje co innego. Żeby się rozeznać w temacie, proponuję taki zestaw:

• hydrolat wg uznania (na początek polecam któryś z różanych) - do stosowania jako tonik;
potrójny żel hialuronowy - uniwersalny nawilżacz;
niacynamid do wzbogacenia żelu hialuronowego (proporcje) + ewentualnie algi-bioferment (można dodać 3-5 g do 100 g żelu);
• lekki olej bogaty w antyoksydanty, np. z nasion maliny czerwonej - do mieszania na dłoni z żelem hialuronowym;
olej tamanu (aktualnie niedostępny) - jako preparat punktowy;
spirulina - na maseczki;
• kwasy BHA i AHA (po lecie) - do kosmetyków wg gotowych receptur lub/i do peelingów (proporcje składników na peelingi migdałowe; peelingi salicylowe na spirytusie, na PEG-u).

Poleciłabym jeszcze niezmydlalną frakcję sojową (doskonale matuje), ale ta z Mazideł zupełnie mi nie odpowiada, znacznie lepsza jest w Naturalisie.


Bardzo dziękuję za tak szczegółową odpowiedź i cenne rady! Zapiszę sobie wszystko. Mam nadzieję, że te specyfiki choć trochę mi pomogą.

Mam jeszcze jedno pytanie, czy może, Ty Lorri albo ktoś się orientuje które produkty będą dobre dla cery 50-letniej kobiety (tu mam na myśli moją mamę), coś przeciwzmarszczkowego, ujędrniającego, co fajnie pomoże trochę "odmłodzić"skórę?
La_Parisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 07:03   #1822
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Mam pytanie , jaki olej będzie najlepszy na włosy - stosowałam arganowy, macadamia , połączenia tych dwóch z rycynowym, shea, kokosowy - jakoś nie widzę żadnej różnicy , włosy są szorstkie i bardzo puszące.

I drugie pytanie -czy jakbym kupiła Voluplus to mogłabym dodać do jakiegoś zwykłego balsamu np. BD i smarować biust -( tak nie w max. stężeniu ale np. 3% - 4% )- narzekam na jego uporczywy brak
Na mój móżdżek to Twoje włosy potrzebują nawilżenia a nie olejowania Najlepiej sobie zakupić jakąś maskę nawilżająca typu Naturalvital Maska Aloesowa albo robić jakieś mieszanki typu drogeryjna np. alterra + żółtka + miod + olej sezamowy + HA/mocznik.
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 07:29   #1823
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Dziewczyny, podpowiedzcie. Mam kilka produktów, chce zrobić coś nawilżającego do dojrzałej skóry naczynkowej.
Czy jak zmieszam:
kwas hialuronowy
kolagen z elastyną
kilka kropli oleju z dzikiej róży
z kilkoma kryształkami betainy
to będzie ok? Nie narobi mi szkody? Nawilży? Ujędrni?
To będzie moja pierwsza samoróbka. Przejmować się stężeniami? Z tego co wyczytałam te produkty można stosować samodzielnie bezpośrednio, więc chyba mieszanka nie będzie za mocna?
Będę wdzięczna za opinie.
Produkty trzymam w lodówce, mam zamiar mieszać bezpośrednio przed użyciem, jednorazowe porcje.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 08:09   #1824
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Na mój móżdżek to Twoje włosy potrzebują nawilżenia a nie olejowania Najlepiej sobie zakupić jakąś maskę nawilżająca typu Naturalvital Maska Aloesowa albo robić jakieś mieszanki typu drogeryjna np. alterra + żółtka + miod + olej sezamowy + HA/mocznik.

Dziękuję bardzo za odpowiedź, napewno kupię tą maskę

A olejowanie - wykończe moje mieszanki i narazie dam sobie spokój , przyjdzie do mnie zamówienie i ukręce sobie jeszcze to serum z ekstensyny owsa i jedwabiu.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 10:32   #1825
dynastia15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Mam pytanie , jaki olej będzie najlepszy na włosy - stosowałam arganowy, macadamia , połączenia tych dwóch z rycynowym, shea, kokosowy - jakoś nie widzę żadnej różnicy , włosy są szorstkie i bardzo puszące.

I drugie pytanie -czy jakbym kupiła Voluplus to mogłabym dodać do jakiegoś zwykłego balsamu np. BD i smarować biust -( tak nie w max. stężeniu ale np. 3% - 4% )- narzekam na jego uporczywy brak
Witaj,
Ja mam długie rozjaśniane na blond włosy suche na wiór i do tego skóre głowy tłustawą, łuszcząca się, i robię tak: olejek kokosowy z dodatkami witamin lub nie wmasowuje w skórę i włosy przed myciem, odczekuję ile sie da i myję normalnie włosy szamponem z apteki Pharmaceris, lub Apis z minerałami z morza martwego , używam ich zamiennie, myje dwa razy i do ostatniego płukania zakwaszam wodę np octem, cytryną...lub kwasem mlekowym .
Włosy są miękkie i puszyste nie obciążone.Druga opcja to myje włosy szamponami powyższymi od skóry, końcówki myję odżywka kokosową kupiona gdzies na allegro takie mega 500ml pudlo, myje tak dwa razy i ostatnie płukanie zakwaszoną wodą.Wodę zakwaszam, ponieważ mam mega twardą w kranie i zakwaszenie obniża ph a co za tym idzie zmiękcza wodę co jest zbawienne dla skóry i włosów. I jeszcze jedna opcja myje tylko szamponem, a po myciu w końcówki włosów wmasowyje odrobine olejku arganowego lub kokosowego ale to odrobinę lub tej odżywki kokosowej, odżywka ta jest zwyczajna do spłukiwania, ale jak ją daje na włosy po myciu bez spłukiwania takie już lekko podsuszone w ręczniku to działa super, włosy sie nie plączą,dobrze rozczesują, są puszyste, miękkie, i nie są obciążone(przyklep) i ładnie sie układają, jak wlosy sa suche i po ułożeniu cos tam sie puszy i lata, to jeszcze w suche końce odżywki ciute i ok Polecam, może komuś pomoże.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez La_Parisienne Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!

Mam pytanie, robię pierwsze zakupy na mazidlach i zastanawiam się, które produkty zakupić do cery z niedoskonałościami? Typowymi w strefie T z tendencją na brodzie.
Przeglądałam ten wątek ale nie trafiłam na odpowiedź (chociaż dowiedziałam się, że olej z tamanu jest skuteczny). Mam już dosyć kupowania kremów, które (nie będę się oszukiwać) nic nie pomagają,a chyba przetestowałam już większość (od tych tańszych po droższe).
Może komuś coś bardzo pomogło? Chętnie przeczytam wszystkie wskazówki.


Z góry dzięki za odpowiedź
Witaj,
To podobne problemy do moich.
Ja w końcu pozbyłam się niedoskonałości i ciesze się co rano z gładkiej skóry.Na początku stosowałam trochę kremów z apteki i drogerii i trochę mazideł i efekt był różny.Ale od miesiąca po powrocie z wakacji przeszłam tylko na mazidła i jest super, mogę wyjść z domu bez makijażu ,podkładu pudru.. co przez 15 lat było niemożliwe
Wieczorem zmywam twarz mleczkiem+tonikiem(2 w 1) ziaji z serii kozie mleko ten jedyny mi służy o dziwo, albo myje twarz mydłem z nanosrebrem(apteka) następnie przemywam twarz tonikiem z kwasem migdałowym lub laktobionowym z dodatkiem mocznika takie 5-10% roztwory(używam wody destylowanej), jak wyschnę to daje olejek na twarz, albo jakiś jeden albo z witaminkami, do tej pory służył mi np. konopny i macerat z brzozy, plus wit.E i koenzym Q10, lub arganowy, i macerat z marchwi kilka kropelek, nie zapychają ładnie się wchłaniają to wmasowuje w mieszankach lub osobno.Nadmiar ewentualny lekko chusteczka przyłożona ściągam,żeby poduszek nie potłuścić Acha i mam jeszcze takie coś jak tricenol to jest połączenie kw.salicylowego,manuka,wi erzby na oleju,to dodaje też do tego serum olejowego kilka kropelek lub solo na jakiś podejrzany obiekt na twarzy
A rano cera gładka rozjaśniona, bez nowych niespodzianek i blizny znikają i zmarszczki też wygładzają się
Rano przecieram twarz albo tonikiem z hydrolatu i witaminki C lub kochanym niacymidem Następnie serum olejowe albo to z nocy albo sam arganowy olejek, z pestek dyni polecam też i na to żel hialuronowy na razie miałam ten wielkocząsteczkowy 1%.(Ja ten żel nakłądam płatkiem kosmetycznym zwilżonym tonikiem z witaminą)Wszystko się ładnie wchłonęło i można robić makijaż bez podkładu tylko puderek mineralny dla zmatowienia.Polecam może komuś się przyda.

Pozdrawiam
ps.czasem też kupuje w rossmannie takie witaminki w kapsułkach (rybki) A E F na oleju jajoba i dodaje do serum olejowego
SERUM OLEJOWE, TONIK Z KWASEM ORAZ TONIK Z WITAMINĄ ROBIĘ PORCJE NA OKOŁO TYDZIEŃ
Zamiast toniku z witaminka polecam też z apteki srebro koloidalne tonik do cery wrażliwej i z niedoskonałościami,matuje , goi,leczy itp
Stosuje to też na dekolt bo tam tez były mega problemy
Bardzo polecam oleje zamiast kremów z drogerii i aptek i toniki z kwasami i witaminkami oraż zel hialuronowy.Zamiast żelu HA fajny jest też algowy żel Algi Bioferment. Jest tego zreszta bardzo dużo wszystkiego , spirulina do maseczek fajna jest, maseczka trójalgowa też.

Edytowane przez dynastia15
Czas edycji: 2012-08-03 o 10:40
dynastia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 12:14   #1826
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Czy ktoś z Was ma też problem ze stroną z Mazideł?

Zastanawiam się, czy wziąć hydrolat migdałowy z mazideł (tylko ta strona mi szwankuje ), czy z Naturalisa. Z mazideł przynajmniej ma szklaną butelkę, a z Naturalisa pewnie jak woda utleniona...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 14:20   #1827
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;35693638]Czy ktoś z Was ma też problem ze stroną z Mazideł? [/QUOTE]

Parę postów wyżej o tym pisałyśmy. Trzeba wchodzić przez stronę: http://mazidla.com/strona-glowna.html (przez Google się nie da).
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 14:30   #1828
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Parę postów wyżej o tym pisałyśmy. Trzeba wchodzić przez stronę: http://mazidla.com/strona-glowna.html (przez Google się nie da).

Dziękuję . Pisałam o tym na ZSK, ale nikt nie odpowiedział, więc sądziłam, że tylko u mnie jest problem. Wchodziłam już przez podaną przez Ciebie stronę, ale nadal wyskakują czasem te komunikaty, np kiedy chcę wejść w "czas i koszty" (klik). Wtedy znów mam ostrzeżenie, a nie pamiętam już, ile wynosiły i czas oczekiwania...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 16:32   #1829
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;35695700]Dziękuję . Pisałam o tym na ZSK, ale nikt nie odpowiedział, więc sądziłam, że tylko u mnie jest problem. Wchodziłam już przez podaną przez Ciebie stronę, ale nadal wyskakują czasem te komunikaty, np kiedy chcę wejść w "czas i koszty" (klik). Wtedy znów mam ostrzeżenie, a nie pamiętam już, ile wynosiły i czas oczekiwania...[/QUOTE]

Hmm... Mi się ta strona normalnie wyświetla (aktualny FF). Może wyczyść sobie ciasteczka. Jak jakiś czas temu miałam problem z wyświetlaniem stron Mazideł, to odświeżanie pomagało. Czasami mi się pokazywał komunikat o nieakceptowaniu ciasteczek przez moją przeglądarkę, gdy wklejałam jakieś starsze linki, ale w niczym to nie przeszkadzało. Ktoś pisał, że był komunikat o przenoszeniu sklepu na nowy serwer. Pewnie stąd problemy.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-08-04 o 16:35
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 17:04   #1830
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Hmm... Mi się ta strona normalnie wyświetla (aktualny FF). Może wyczyść sobie ciasteczka. Jak jakiś czas temu miałam problem z wyświetlaniem stron Mazideł, to odświeżanie pomagało. Czasami mi się pokazywał komunikat o nieakceptowaniu ciasteczek przez moją przeglądarkę, gdy wklejałam jakieś starsze linki, ale w niczym to nie przeszkadzało. Ktoś pisał, że był komunikat o przenoszeniu sklepu na nowy serwer. Pewnie stąd problemy.
Właśnie przed chwilą złożyłam zamówienie. Pomyślałam, że najwyżej nie potwierdzę go (tzn wycofam się w trakcie składania), jeśli wyskoczy mi koszt dostawy np 14 zł.
Wzięłam w sumie 250 ml hydrolatu migdałowego, teraz trochę żałuję, że nie dostrzegłam kompleksu na naczynka. Czy ktoś go próbował i ma porównanie z tym z Naturalisa? Innego nie stosowałam (chyba ZSK ma też w ofercie coś podobnego). Ten z Naturalisa mnie nie podrażnia, choć daję go solo i czasem chlapnę dość obficie (stosuję "po domu", raz na kilka dni zwykle). Nie wiem więc, czy trzymać się jego, czy spróbować następnym razem innej firmy. Z Naturalisa mam dopiero pierwsze opakowanie, poczekam na chłodniejsze dni, bo nie chcę w upałach go zamawiać. Na dodatek kłopotliwe jest jego przechowywanie w lato, bo pisze w temp 20 st C, czyli w mieszkaniu za ciepło, a w lodówce za zimno
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-26 22:07:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.