Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 11:07   #571
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

zdecydowanie Flat
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:12   #572
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Nie wiem, jak sprawuje się Pixie, ale produkty EDM faktycznie są wspaniałe. Największych problemów nastręczał mi jednak dobór koloru. Sandy fair początkowo doskonale współgrał z odcieniem mojej cery, ale ostatnimi czasy z nieznanych szerzej przyczyn stał się po prostu za ciemny...
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:41   #573
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a może taki komplet? http://www.allegro.pl/item1082596539..._3_sztuki.html moja mama zamówiła wyglądają na identyczne jak te od Pixie i EDM, a są dużo tańsze
i Roxanko, jeśli nie masz jakiejś masakrycznie wrażliwej cery, nie powinno szczypać... nie rozumiem tego, bo po cytrynie mam dość wrażliwą skórę, a i tak odczuwam pełen komfort po nałożeniu minerałów (a mam właśnie te kryjące)

A jak te pędzle się spisują? Dobrze nakłada się nimi minerały? Bo teraz to już zgłupiałam czy zamówić te 3 za 39,00gr czy ten Flat z Pixie...
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:45   #574
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

krolowa zurawin dzięki za odpowiedz W taki razie zamówię flata, ale pixie, bo tanszy Chyba ze na all znowu pojawi się flat edm z gratisowymi próbkami do wyboru

wielokropek2 a moze fair neutral? Chyba jest podobny? Ja uzywam cool fair, odcien kupiłam w ciemno bez zadnych próbek i tak mi podpasował, ze jestesmy nierozłączni Co prawda gdybym miała dobierac do koloru szyi wzielabym cos bardziej neutralnego, ale nie maluję całej twarzy, więc potrzebuję odcienia, który zleje się z nią całkowicie- takim sposobem między czołem, które jest nietkniętnie przez makijaz a resztą twarzy nie ma zadnej róznicy w odcieniu

I z niecierpliwoscią czekam na mój tart light z silk naturals
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:13   #575
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Ja jako primer chciałam używać pudru Jadwigi, ma go któraś i tak robi? Co do tych pędzli, to faktycznie cena boska jak za 3, tylko ten Pixie ma ciemniejszą rączkę chyba To jedyna różnica jakiej się dopatrzyłam
Ja mam puder Jadwigi. Własnie chciałam go stosować na krem nawilżający, ale raz, że na nim ciemnieje natychmiast to jeszcze troche go muszę nałożyc, żeby dobrze matowił (ale mam wersję do suchej). Lepsza jako primer jest skrobia
A ja mysle o zmianie kremu. Wiele dziewczyn tu pisze,że ich filtry (czy inne kremy) wchłaniają się do matu. Mój Iwostin niestety nie, twarz się po nim świeci nawet godzinę od nalożenia Z każdym kremem tak miałam zreszta, że pozostawiał taką świecącą warstweke. Uzywam zawsze kremów do cery wrażliwej i one są takie cięższe. ..
Moze ktoś poleci krem z filtrem dla wrażliwców, który się wchłania do matu?
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:18   #576
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A jaki krem polecacie pod minerały do cery tłustej? I ratujcie z odcieniami Ivory czy Linen? O EDM teraz mi chodzi Przepraszam, że tak Wam truję
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2455
to ja w kawałkach Nie wiem czemu za każdym razem mam inny kolor cery, bez makijażu, w dziennym świetle robione, a i tak wyszło... nijako
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:29   #577
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja widzialam te Twoje zdjecia i według mnie wlasnie fair mogłby byc dobry. Lien będzie chyba za Ciepły dla Ciebie, ivory jest ponoć podobny do fair. Ja uzywam tego odcienia (fair), mam jasną, chłodną cerę i jak dla mnie jest idealny.

A pod makijaż używam humektanu- jedyny krem, ktory mnie nie zapycha, w dodatku lekki i pięknie się wchłaniający
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 13:38   #578
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
ja widzialam te Twoje zdjecia i według mnie wlasnie fair mogłby byc dobry. Lien będzie chyba za Ciepły dla Ciebie, ivory jest ponoć podobny do fair. Ja uzywam tego odcienia (fair), mam jasną, chłodną cerę i jak dla mnie jest idealny.

A pod makijaż używam humektanu- jedyny krem, ktory mnie nie zapycha, w dodatku lekki i pięknie się wchłaniający
Dziękuję Ci pięknie A ten fair nie jest biały? Bo ja blogu Cathy to wszystkie te jasne odcienie wyglądają jak białe i trochę się obawiam żeby nie wyglądać jak posypana mąką...
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 14:13   #579
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

oj nie, fair zdecydowanie nie jest biały, przynajmniej dla mnie ponoc jest ciut ciut ciut ciemniejszy od ivory, jednak to nadal jasniutki odcien Jak zobaczylam Twoje zdjęcia od razu na mysl przyszedł mi fair. Moze zamow sobie kilka probek i zobacz, ktory odcien będzie najlepszy
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 14:34   #580
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
A jak te pędzle się spisują? Dobrze nakłada się nimi minerały? Bo teraz to już zgłupiałam czy zamówić te 3 za 39,00gr czy ten Flat z Pixie...
jeszcze nie wiem, moja mama zamówiła w środę czy czwartek więc przyjdą pewnie jutro albo pojutrze (powoli przeciągam moją mamę na mineralną stronę mocy), ale wyglądają jakby miały to samo włosie co te od EDM czy Pixie, czyli świetne Jak nie potrzebujesz dwóch kabuki to zamów tylko flata od Pixie; ja do podkładu używam flata (lepiej kryje), a kabuki by mi się przydał do nakładania różu, teraz nakładam flatem co nie jest zbytnio komfortowe że o rozświetlaczu nie wspomnę...
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 15:08   #581
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
oj nie, fair zdecydowanie nie jest biały, przynajmniej dla mnie ponoc jest ciut ciut ciut ciemniejszy od ivory, jednak to nadal jasniutki odcien Jak zobaczylam Twoje zdjęcia od razu na mysl przyszedł mi fair. Moze zamow sobie kilka probek i zobacz, ktory odcien będzie najlepszy

Przekonałaś mnie Jak coś to będzie na Ciebie Nie no, żartuję Kochana Dziękuję za pomoc a może mogłabyś jeszcze pomazać się nim na dłoni i wstawić zdjęcie? I jeszcze jedno, podkłady z tonacji Cool nie różowieją na twarzy? Bo jedna dziewczyna tak pisała.
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 17:23   #582
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Leora tak właśnie myślałam Niestety dla tych jaśniejszych jest za ciemny

Strasznie się napaliłam na te minerały, pędzle itp. Ale szukanie idealnego koloru to naprawdę jest męka.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:29   #583
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość

Co do minerałów- pixie nie uzywałam, ale EDM mogę polecic z czystym sumieniem- od kiedy spróbowałam nie chcę niczego innego, bo po co zmieniac cos, co jest tak wspaniałe? Kocham kosmetyki mineralne, odkąd ich uzywam makijaz to dla mnie prawdziwa przyjemnosc, moja skóra, ktorej do ideału baardzo daleko po pomalowaniu wygląda niemal perfekcyjnie.

EDIT: dziewczyny, wolicie flata czy kabuki? (chodzi mi o stopien krycia). Mój flacik uległ zniszczeniu i muszę kupic nowy pędzel
mam zamiar zacząć przygodę z minerałami ( raz zaczęłam, miałam próbkę EDM ale na twarzy była szara i dałam sobie spokój, ale chyba znów z nimi zacznę ) i mam takie pytanie: jak się nimi malujecie to najpierw krem a później tylko minerały ( ewenturalnie korektor) czy coś jeszcze?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:49   #584
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Hej bledzioszki Miło Was widzieć w nowym wątku.

Chciałam Wam napisać, że analiza kolorystyczna to jest jednak COŚ. Całe życie robiłam wszystko, by zostać jesienią (zawsze zazdrościłam im ciepłych barw, kochałam pomarańcz i brązy, farbowałam włosy na ciepłe odcienie, również słoneczne blondy), aż w końcu postanowiłam pogodzić się z tym, że jestem dość typowym, polskim latem. Mam swoje popielate włoski (ładnie podkreślają jasną cerę, a w sierpniu mam je zamiar przyciemnić do popielatego,zimnego brązu) i... świetnie wyglądam w pastelach. I wszelkich przygaszonych kolorach. Chyba nie ma co walczyć z naturą, ostatnio po raz pierwszy kupiłam sukienkę w kolorze...pudrowego różu! i czuję się w niej wyjątkowo atrakcyjnie. TŻ też jest zachwycony, a wierzcie mi, że to nie ten z wielbicieli różowych lalek barbie, a wręcz przeciwnie.

Także apeluję... nie walczmy na siłę z naturą, a podkreślajmy to, co w nas najpiękniejsze! Zresztą ten wątek też się do tego odnosi - do akceptacji pięknej, alabastrowej skóry, jaką obdarzyła nas matka natura.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 18:19   #585
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Przekonałaś mnie Jak coś to będzie na Ciebie Nie no, żartuję Kochana Dziękuję za pomoc a może mogłabyś jeszcze pomazać się nim na dłoni i wstawić zdjęcie? I jeszcze jedno, podkłady z tonacji Cool nie różowieją na twarzy? Bo jedna dziewczyna tak pisała.
własnie przyjrzałam się twarzy i nie- nic nie zrobiło się bardziej rózowe To jest podobno tak, ze podklad mineralny na kazdej buzi wygląda nieco inaczej, ja w kazdym razie jestem zadowolona.Podkład mam od 9.00 rano i z kolorem jest wszystko ok Zdjęcie oczywiscie mogę zrobic, ale juz jutro

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
mam zamiar zacząć przygodę z minerałami ( raz zaczęłam, miałam próbkę EDM ale na twarzy była szara i dałam sobie spokój, ale chyba znów z nimi zacznę ) i mam takie pytanie: jak się nimi malujecie to najpierw krem a później tylko minerały ( ewenturalnie korektor) czy coś jeszcze?
ja robię tak: rano myję twarz żelem, nakładm krem (humektan), czekam kilka minut, aby się wchłonął, nakładam korektor mint na jakies niedoskonałosci i na to podkład bez primera/pudru wykanczającego. Chociaz w planach mam zakup bambuska
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 18:31   #586
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja po aplikacji filtra używałam pudru bambusowego w charakterze primera, a na to nakładałam cienką warstwę minerałów. Korektora dotąd nie stosowałam, ale mam w planach zakup zielonego. Niestety, jak już wspomniałam, odcień (do niedawna idealny) stał się ostatnio za ciemny... Co prawda nie odcina się on od szyi w sposób drastyczny, niemniej różnica jest zauważalna. Żałuję, że porównując odcienie pokładu EDM i skóry znanych kobiet, nie uwzględniono antyfanki makijażu, Tildy Swinton, bo wówczas moje poszukiwania byłyby znacznie uproszczone.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 19:14   #587
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość


ja robię tak: rano myję twarz żelem, nakładm krem (humektan), czekam kilka minut, aby się wchłonął, nakładam korektor mint na jakies niedoskonałosci i na to podkład bez primera/pudru wykanczającego. Chociaz w planach mam zakup bambuska
Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Ja po aplikacji filtra używałam pudru bambusowego w charakterze primera, a na to nakładałam cienką warstwę minerałów. .
dzięki


btw. dziś w rossmannie oglądałam jasne fluidy tak do 30 zł i najjaśniejszy z nich był z manhattanu- w czarnej tubce chyba odcień ''soft beige'' albo sand już nie pamiętam, ale bardzo ładny
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:54   #588
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Tak kusiłyście tymi Pixie, że właśnie sobie zamawiam próbki tylko też mam problem z kolorami... wybiore chyba Pari 0, aubrey 0, Ailive 0, Calista 0 i Breena 0, bo są albo neutralne albo lekko różowe

A co do Acne Dermu to tez jestem bardzo zadowolona, bo może jakiegoś rozjaśnienia całej skóry twarzy na razie nie zauważyłam ale widze wyraźne wyrównanie kolorytu i... może jakby hmm moje przebarwienie na brodzie troszke zjasniało? Stosuje jakies 1,5 tyg, codziennie.

I kupilam glinkę, jest super wprawdzie akurat, gdy kupiłam upały się skończyły, wiec nie miałam okazji przetestować jej w ekstremalnych warunkach ( a w sumie tylko wtedy zmatowienie filtra jest mi potrzebne), ale ciesze sie, że mogę się pomiziać po twarzy moim kabuki no i wydaje mi się, że jakby optycznie wyrównywała troche koloryt? hmmm. Zapłaciłam 2,70 zł
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:30   #589
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Żałuję, że porównując odcienie pokładu EDM i skóry znanych kobiet, nie uwzględniono antyfanki makijażu, Tildy Swinton, bo wówczas moje poszukiwania byłyby znacznie uproszczone.
Dokładnie!
Musze przyznać, że zazdroszcze jej odwagi/braku kompleksów itd, bo ja posiadajac jasną oprawę oczu jestem uzależniona od malowania i nie wyszlabym na ulicę a tym bardziej na jakiś event bez makijazu oczu. Tilda ma bardzo oryginalna urodę, blada, wysoka, bardzo się wyróżnia
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 21:34   #590
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

brrr wróciłam własnie z wieczornego wyjścia, na który się pomiziałam Astor Mineral Matchem...

jenyyy ile mam suchych skórek na twarzy ( nawet nie wiedziałam, ze mam). Masakra. Dobrze, że ciemnawo było, bo w dzień to strach do ludzi wyjść... a dopiero po powrocie dostrzegłam :/
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 22:09   #591
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja mam niestety tak tłustą buźke że suche skórki to cud u mnie na buźce ale za to błysk codzienny. a tak Tilda ma przepiękne urode, kojarzy mi się z takim delikatnym wyniosłym elfem
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 22:23   #592
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
własnie przyjrzałam się twarzy i nie- nic nie zrobiło się bardziej rózowe To jest podobno tak, ze podklad mineralny na kazdej buzi wygląda nieco inaczej, ja w kazdym razie jestem zadowolona.Podkład mam od 9.00 rano i z kolorem jest wszystko ok Zdjęcie oczywiscie mogę zrobic, ale juz jutro
To czekam z niecierpliwością jutro na zdjęcie z góry dziękuję i przepraszam za kłopot


Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Tak kusiłyście tymi Pixie, że właśnie sobie zamawiam próbki tylko też mam problem z kolorami... wybiore chyba Pari 0, aubrey 0, Ailive 0, Calista 0 i Breena 0, bo są albo neutralne albo lekko różowe
Ja też mam problem z odcieniami, ale napisałam do pani Sylwii, odpisała że chętnie mi pomoże Wysłałam jej swoje zdjęcia i czekam na odpowiedź

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Ja mam niestety tak tłustą buźke że suche skórki to cud u mnie na buźce ale za to błysk codzienny.
Ja też mam błysk codzienny niestety przy mojej tłustej cerze :/ Ale suche skórki też czasem mam, przy nosie przeważnie.
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 22:38   #593
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Dokładnie!
Musze przyznać, że zazdroszcze jej odwagi/braku kompleksów itd, bo ja posiadajac jasną oprawę oczu jestem uzależniona od malowania i nie wyszlabym na ulicę a tym bardziej na jakiś event bez makijazu oczu. Tilda ma bardzo oryginalna urodę, blada, wysoka, bardzo się wyróżnia
mi się właśnie strasznie podoba taki wygląd kiedyś nawet posmarowałam sobie rzęsy i brwi Dermacolem, z platynowymi włosami wyglądałabym jak albinos
oglądacie może czasem jakieś kanały muzyczne? bo o ile w sprawie muzyki jestem zamknieta w swoim małym świecie i z reguły nie dopuszczam do siebie żadnych nowych gwiazdek, to strasznie spodobał mi się duet La Roux, gdzie wokalistka właśnie preferuje taki makijaż nude jasna oprawa oczu, coś nowego w komercyjnym świecie
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 00:12   #594
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Hello bladolice
chętnie oddam w dobre ręce puder w kulkach pierrerene w kolorze pastel (wzorowane na meteorytkach pastel white)
nieużywane - dostałam i leżą ;p za dużo mam innych rzeczy.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 00:23   #595
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

o tak wokalista la Roux ma świetną urodę , szczególnie podoba mi się jej zdjęcie na okładce nowego albumu
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 09:33   #596
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dzisiaj kolejny odcinek pt. "Valie kupiła sobie lakier". Prezentujemy lakier Golden Rose w kolorze cielistym (chyba ). Według mnie lakier świetnie wygląda przy bladych łapkach, jest delikatny w sam raz do szkoły lub pracy.

Mam rozjaśniane włosy prawie platyna, do tego bladzioch i zawsze mi się wydaję, że jeśli nie pomaluję przynajmniej rzęs, że mdło wyglądam. Mimo to kocham Tildę
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 09:35   #597
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Hello bladolice
chętnie oddam w dobre ręce puder w kulkach pierrerene w kolorze pastel (wzorowane na meteorytkach pastel white)
nieużywane - dostałam i leżą ;p za dużo mam innych rzeczy.
A co w zamian?
Jeśli można to wpisz mnie na listę oczekujących
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 10:19   #598
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Hej bledzioszki Miło Was widzieć w nowym wątku.

Chciałam Wam napisać, że analiza kolorystyczna to jest jednak COŚ.

Także apeluję... nie walczmy na siłę z naturą, a podkreślajmy to, co w nas najpiękniejsze! Zresztą ten wątek też się do tego odnosi - do akceptacji pięknej, alabastrowej skóry, jaką obdarzyła nas matka natura.
POPIERAM
Tez cale dotchczasowe zycie byla mpewna ze jestem jesienia wiec kolory jesieni i dodatkia i ciagle slyszalam ze taka blada i chora wygladam , tlumaczylam sobie ze to wina tego ze blada jestem , mialam jedna turkusowa bluzke ktora kochalam choc nie byla wtedy w moich barwach hihih
Okazalo sie ze jestem wiosnai iwecie jak zalozylam do brazow jesieni apaszke w kolorze wiosny to wszysc mi mowili ze ladnie wygladam ze taka jasny buzke mam o ladnym odcieniu hahah tak wiec zmieniam zawartosc dodatkow i czesciowo szafy

A wogole to WITAM
Dawno mnie nie bylo ale mialam troszke problemow z sankiem biegalam po lekarzach szpitalach . Bedziemial usowany trzeci migdal i udrazniane uszka bo nie slyszy dobrze i ciagle michorowal a przyczyna jest wlasnie pan migladalek
Teraz do lipca bede czesto potem mamy urlop

Musze kapelusz kupic a w HM taki fajny byl tylko jak flak na twarzy hihi oczy mi zakrywal
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 11:05   #599
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
A co w zamian?
Jeśli można to wpisz mnie na listę oczekujących
Weźmiesz mnie na herbatkę co?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 11:38   #600
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Dokładnie!
Musze przyznać, że zazdroszcze jej odwagi/braku kompleksów itd, bo ja posiadajac jasną oprawę oczu jestem uzależniona od malowania i nie wyszlabym na ulicę a tym bardziej na jakiś event bez makijazu oczu. Tilda ma bardzo oryginalna urodę, blada, wysoka, bardzo się wyróżnia
No cóż... Tilda od jakiegoś czasu stanowi dla mnie wielki wzorzec, także w kwestiach "urodowo-modowych". Przede wszystkim dlatego, że sama jestem blada i rudowłosa (choć to raczej odcień złoty niż rdzawy), o bardzo jasnej oprawie oczu (moich brwi praktycznie nie widać). Nie bez znaczenia pozostaje też kwestia wzrostu, bo mierzę nieco ponad 180 cm.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.