Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 22:04   #571
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Trelluś, uważaj, żebyś sobie takim przewrażliwieniem życia nie skomplikowała.

Ale mi zrobiłaś smaka na Malibu...
Już je skomplikowałam. Mam manię czystości-serio i bardzo mi to przeszkadza. Przykładowo muszę wziąć prysznic rano i wieczorem bo inaczej czuje się brudna..

Przepraszam.
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dołączam do grona osob przeciętnych w liceum, które dzięki "zawaleniu"
(ten cudzysłów powinien byc pięć razy większy) wyszły na ludzi i dobrze dobrały studia

A teraz robimy kulturalną środę

<klik>

The Sleepers to fotografie śpiących, które następnie Elizabeth Heyert rzucała na ściany, stare mury i głazy i fotografowała jeszcze raz. "Powstał w ten sposób specyficzny efekt zawieszenia między życiem, a śmiercią."

Cudowne są te zdjęcia, ubóstwiam cały cykl.
Świetnie zrobione.. : o

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
o bloga chcę olsłoczyć całą kolekcję lakierów i lecę firmami/liniami
Lolli a gdzie dostanę lakiery Jumpy?
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 22:06   #572
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Ja w fazie uzależnienia siedziałam po 9 ale nie więcej..
Pamiętam jak kiedyś dołączyła do gildii babka koło 60 a grała lepiej ode mnie ..
Później miałam odwyk, brak laptopa/komputera przez pół roku ..
Ja sie obraziłam na WoWa, jak przy healowaniu złamałam paznokcia Cały raid zwipe'ował przeze mnie
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 22:07   #573
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

napisałam w notce stoiska i niesieciowe drogerie. Gdybys nie mogla znalezc to postaram sie pomoc, bo masm w radomiu zrodelka .
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 22:29   #574
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
napisałam w notce stoiska i niesieciowe drogerie. Gdybys nie mogla znalezc to postaram sie pomoc, bo masm w radomiu zrodelka .
Będę szukać a jeżeli nie znajdę, to się zgłoszę, dziękuję.
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja sie obraziłam na WoWa, jak przy healowaniu złamałam paznokcia Cały raid zwipe'ował przeze mnie
Hahahha no mi się to nie przytrafiło bo miałam wtedy obcięte na zero dla wygody podczas stukania w klawiaturę
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 22:38   #575
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Polecam kupić radość i przyjemnść używania są niewspółmierne do wydatku

No nawet nie wiesz jak wielki komplement mi teraz napisałaś . Nie pisałam nigdy felietonów, ale ofgólnie pisać bardzo lubię (teraz głównie prace naukowe, kiedyś dość inensywnie się realizowałam w poezji). Polonistyka rozwija . A notki mi chyba zgrabnie wychodzą bo... naprawdę lubię to, o czym piszę
Przekonałaś mnie

Też kiedyś dużo wierszy pisałam. Ale teraz, z perspektywy czasu, wydaje mi się, że oprócz kilku, reszta nadaje się tylko do kosza...

Morał- pisz więcej notek

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Już je skomplikowałam. Mam manię czystości-serio i bardzo mi to przeszkadza. Przykładowo muszę wziąć prysznic rano i wieczorem bo inaczej czuje się brudna..
Nie brzmi to dobrze... Widziałam kiedyś dokument o ludziach z fobiami. Pokazana była m.in. kobieta uzależniona od mycia rąk. Myła ręce co rusz, parząc sobie ręce gorącą wodą. Dłonie wycierała tylko papierowym ręcznikiem, a gdy przy wyrzucaniu go dotknęła kosza- myła ręce od nowa...
Podsumowując- trelluś, musisz trochę wyluzować

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja sie obraziłam na WoWa, jak przy healowaniu złamałam paznokcia Cały raid zwipe'ował przeze mnie
Oprócz "złamałam paznokcia" nie zrozumiałam nic więcej
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 22:41   #576
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Medea - piszę jak tylko mam czas. Moje wiersze, tak obiektywnie, nie były do kosza. Ale wypaliłam się tak szybko jak zabłysłam, niestety.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 22:48   #577
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
napisałam w notce stoiska i niesieciowe drogerie. Gdybys nie mogla znalezc to postaram sie pomoc, bo masm w radomiu zrodelka .
Lolli, a gdzie te źródełka? Bo w Słonecznej na wyspie mały wybór
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 22:51   #578
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

W takiej małej drogerii na końcu żeromskiego kupowałam na tym końcu gdzie osiedle.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 22:52   #579
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Nie brzmi to dobrze... Widziałam kiedyś dokument o ludziach z fobiami. Pokazana była m.in. kobieta uzależniona od mycia rąk. Myła ręce co rusz, parząc sobie ręce gorącą wodą. Dłonie wycierała tylko papierowym ręcznikiem, a gdy przy wyrzucaniu go dotknęła kosza- myła ręce od nowa...
Podsumowując- trelluś, musisz trochę wyluzować
Oprócz "złamałam paznokcia" nie zrozumiałam nic więcej
Fobia może to nie jest bo nie myję co 5 minut rąk ale też bym przepłukała ręce jakbym dotknęła kosza. W dodatku mam bardzo wrażliwy nos, brzydki zapach wyczuję na kilometr.

Taki Wowowy slogan ..
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 23:39   #580
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

zrobilam takie, ale chyba nie bede robic drugiej reki, cos mi w nich nie gra



---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Jednak zmyłam, źle się z nimi czułam
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 06:48   #581
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

loli cudne byly! JAK morski wir
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 07:54   #582
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
zrobilam takie, ale chyba nie bede robic drugiej reki, cos mi w nich nie gra



---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Jednak zmyłam, źle się z nimi czułam
Piękne wyszły!
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 08:19   #583
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
zrobilam takie, ale chyba nie bede robic drugiej reki, cos mi w nich nie gra

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Jednak zmyłam, źle się z nimi czułam
były ekstra! Ehhh ja nie próbowałam jeszcze tego water ale mam wrażenie, że dużo zabawy i na koniec mi nie wyjdzie..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 09:07   #584
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
przechodziłam na zielonym swietle na natolinie a jakiś młody i gniewny cisnął chyba ponad 100km/h i przejechał na czerwonym i ja byłam już w polowie pasów i on wtedy dopiero mnie zauważył i dał po hamulcach gdybym zobiła jeden krok do przodu to bym teraz z wami nie pisała. Zatrzymał się 15 cm odemnie... serce mi staneło na dobra chwilę i myślałam ze zemdleje a gość zobaczył ze stoje i odjechał bez slowa. do tej pory widze tą sytuacje przed oczami.
Ja chrzanię.... Miałaś w sumie szczęście, że wyhamował. Właściwie to nawet wyCHamował...

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ja to raz spróbowałam, przy 17 minucie powiedziałam jillian przez ekran: are you fuckin kidding me? i potem następnego dnia miałam takie zakwasy że ledwo chodziłam ! never again
Niestety to nie dla mnie. Żadne kardio nie wchodzi w grę. Oddech niewydala.


Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
i te próbki tego fluidu(?) pharmaceris dostane w każdej aptece czy gdzie bo szczerze powiedziawszy nie używam podkładów ( tylko okazjonalnie) a ten mnie bardzo zainteresował i chciałabym dopasować kolor żeby nie kupić zbyt ciemnego/jasnego ?
Pewnie nie w każdej, ale poszukaj, to gdzieś będzie

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Wam to się w głowach poprzewracało od tego dobrobytu internetowego i medialnego normalnie. Płaski brzuch, płaski tyłek a co za tym idzie figura bardziej zbliżona do ołówka aniżeli do klepsydry. A do tego przeraźliwie chude albo prawie... Dla zachowania zdrowia czy kondycji - ok, ale bez przesady. Przecież chcecie się odchudzać bez sensu. Pranie mózgu z nastawieniem na wieszaki normalnie wam zrobił ktoś, bo inaczej tego wytłumaczyć i nazwać nie umiem. Najgorsze, że to jest na wielką skalę i dziewczyny się w ten sposób okaleczają i wyglądają naprawdę źle... A później się dziwić że ta chora, tamta też, że tutaj bolą mięśnie, że coś innego a jak mają nie boleć skoro nie mają paliwa żeby prawidłowo funkcjonować? Ponadto pamiętać należy że podczas odchudzania tłuszcz spalany jest jako ostatni. Podczas głodówki traci się głównie mięśnie i kości a tłuszcz na końcu... Aż szkoda czytać takie rzeczy że któraś z naszych pięknych dziewczyn się odchudza choć zupełnie nie ma z czego... Opanujcie się w końcu!
Ostro. Ale w sumie prawdziwie.
Ja (z powodu obciążenia genetycznego i wieku) musze dość mocno uważać na to co jem, ale głodna na pewno nie chodzę, a ćwiczyć lubię. Uwielbiam joge, dzięki niej poznaję ograniczenia mojego ciała i lubię to uczucie gdy przekraczam granice które zdawały się być nie do pokonania. Lubię basen, kiedyś nie byłam w stanie 25 kraulem zrobić, a teraz daję radę 50 motylem. Lubię rower i to uczucie przewianego zmęczenia po nim. Może i mam kilka kg za dużo, ale wolę je mieć niż wyglądać jak szkielet obciągnięty obwisłą skórą, gdy pośladki przy każdym kroku robią "łobl łobl"
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Śniegowa, zasłanianie pyszczka niewiele da, ponieważ sauna daje odczyn ogólny.
A używasz sauny "po bożemu"? Mam na myśli 15 min sauny, zimny prysznic i ewentualnie znowu sauna?
Wiem... Niestety. Jednak jak tak pyszczek zakrywam, to nie wychodzę z sauny z zaczerwienioną twarzą.
15 minut raczej nie. Okolo 10, zimny prysznic i z powrotem na 10. Bez kostiumu oczywiście. Przeważnie nie patrzę na zegarek w saunie i przerywam seans jak zaczynam mieć dość. Wolę dwa krótsze seanse niz jeden długi- więcej wtedy wypacam- szczególnie przy drugim seansie

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ja też lubię pływać, ale od jakiegoś czasu przeszkadza mi w tym mania dbania o włosy
Czasem olejuję pod czepek potem na saunę... Meeeeega efekt.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a powiesz coś więcej o nim?
Niektóre powiedzą: znoooowu.
Daje żelowy efekt, lakier wysycha błyskawicznie i genialnie utrwala. Jest to pierwszy top, po którym mani wytrzymało basen.



Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
O! Teraz wielkanoc się zbliża to może zaaa....









...KURCZAKA!
Ja bym proponowała króliczka

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dołączam do grona osob przeciętnych w liceum, które dzięki "zawaleniu"
(ten cudzysłów powinien byc pięć razy większy) wyszły na ludzi i dobrze dobrały studia

A teraz robimy kulturalną środę

<klik>

The Sleepers to fotografie śpiących, które następnie Elizabeth Heyert rzucała na ściany, stare mury i głazy i fotografowała jeszcze raz. "Powstał w ten sposób specyficzny efekt zawieszenia między życiem, a śmiercią."

Cudowne są te zdjęcia, ubóstwiam cały cykl.
wow. zdjęcia genialne. Fantastycznie, że sa tam różne osoby" młode stare, o pięknych ciałach i takich mniej atrakcyjnych. Bardziej mi sie podobaja zdjęcia tych osób, które nie maja modelowych sylwetek. Ciekawszy efekt.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
zrobilam takie, ale chyba nie bede robic drugiej reki, cos mi w nich nie gra



---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Jednak zmyłam, źle się z nimi czułam
Szkoda, ze zmyłaś, bo efekt bardzo fajny.


A to moje dziś... Nie wiem czy nie zmyję ich szybko, bo jakoś tak nie bardzo mi leżą. To dwa lakiery wibo- pomarańczka, (która u Młodej wygląda świetnie u mnie już nie) prześwitująca lekko nawet po 3 warstwach i rózowo pomarańczowa mgiełka. Kolor nieźle oddany chociaż jakość zdjęcia zostawia sporo do życzenia.


Ruda- mam pomysł na prezent dla Ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120329504.jpg (25,1 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-03-29 o 09:13
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 10:02   #585
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Śniegowa świetne!
Lolli, marble próbowałam raz i chyba jedyny u Ciebie pięknie wyszło

Dziewczynki i chłopaki ;P od dzisiaj w Lidlu mają być jakieś farbki akrylowe czy któraś się skusi na zestawik?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 10:04   #586
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
zrobilam takie, ale chyba nie bede robic drugiej reki, cos mi w nich nie gra



---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Jednak zmyłam, źle się z nimi czułam
Lolli, no wiesz! Świetne były Takie kosmiczne.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ostro. Ale w sumie prawdziwie.
Ja (z powodu obciążenia genetycznego i wieku) musze dość mocno uważać na to co jem, ale głodna na pewno nie chodzę, a ćwiczyć lubię. Uwielbiam joge, dzięki niej poznaję ograniczenia mojego ciała i lubię to uczucie gdy przekraczam granice które zdawały się być nie do pokonania. Lubię basen, kiedyś nie byłam w stanie 25 kraulem zrobić, a teraz daję radę 50 motylem. Lubię rower i to uczucie przewianego zmęczenia po nim. Może i mam kilka kg za dużo, ale wolę je mieć niż wyglądać jak szkielet obciągnięty obwisłą skórą, gdy pośladki przy każdym kroku robią "łobl łobl"


Śniegowa, płyniesz 50m motylem i mówisz, że jesteś kiepska wydolnościowo Coś nie halo Ja po 25m motylem mam ochotę wyzionąć ducha. A bierzesz oddech co 1 czy co 2 wynurzenie?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Wiem... Niestety. Jednak jak tak pyszczek zakrywam, to nie wychodzę z sauny z zaczerwienioną twarzą.
15 minut raczej nie. Okolo 10, zimny prysznic i z powrotem na 10. Bez kostiumu oczywiście. Przeważnie nie patrzę na zegarek w saunie i przerywam seans jak zaczynam mieć dość. Wolę dwa krótsze seanse niz jeden długi- więcej wtedy wypacam- szczególnie przy drugim seansie
A gdzie chodzisz na saunę? Da się gdzieś w Wawie skorzystać z sauny w intymnych warunkach?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A to moje dziś... Nie wiem czy nie zmyję ich szybko, bo jakoś tak nie bardzo mi leżą. To dwa lakiery wibo- pomarańczka, (która u Młodej wygląda świetnie u mnie już nie) prześwitująca lekko nawet po 3 warstwach i rózowo pomarańczowa mgiełka. Kolor nieźle oddany chociaż jakość zdjęcia zostawia sporo do życzenia.
Ekstra Chyba z daleka Cię widać w nich, co ?
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 10:19   #587
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość


Śniegowa, płyniesz 50m motylem i mówisz, że jesteś kiepska wydolnościowo Coś nie halo Ja po 25m motylem mam ochotę wyzionąć ducha. A bierzesz oddech co 1 czy co 2 wynurzenie?


A gdzie chodzisz na saunę? Da się gdzieś w Wawie skorzystać z sauny w intymnych warunkach?



Ekstra Chyba z daleka Cię widać w nich, co ?
Medi, jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało, to pływanie jest łatwiejsze niż aeroby- po odbiciu od ściany mam kilka sekund przerwy, "odpoczynku", pod wodą. Po tej 50 to musze zrobić sporą przerwę, bo rzężę jak lokomotywa po za tym - to jest mój rekord i nie zawsze jestem w stanie go wykonać.

Oddech łapię co 4 ruch ramion, ale jeszcze nie jestem zadowolona z płynności ruchów. Coś jeszcze mi tam nie gra do końca.

Na Inflanckiej są dni dla kobiet na saunie, ale ja nie lubię tego basenu. Najcześciej chodzę na ten na który mam najbliżej- Foka na Esperanto. Tam jest zwykła malutka koedukacyjna sauna. Ja się nagością nie przejmuję, więc to nie jest dla mnie problem, ale jesli ktoś nie lubi się przy obcych rozbierać, to nie polecam.
Trochę lepiej rozwiązane są sauny na Rokosowskiej- prysznice z drzwiczkami i wejście do sauny nie jest prosto z niecki basenowej.

Typowo damska sauna jest też na siłowni przy Wyszyńskiego. Sauny sa po prostu w szatniach. Jedyny minus, że nie zawsze sa uruchomione i trzeba wtedy poprosić obsługe i poczekać aż się nagrzeje.

A pazurki, taaak widać.
hehe wczoraj, jak jeszcze mgiełkowe miałam to kobitka w autobusie o mało kręczu szyi nie dostała tak mi się na rece patrzyła


Koleżanki Stolniczanki, a może byśmy jakieś małe miting zorganizowały po świętach? Znaczy jak już metro zadziała?

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-03-29 o 10:22
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 11:12   #588
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość

Dostaniesz dostaniesz tylko poszukaj .
Są są ale znikoma ilość
właśnie wróciłam z małych zakupów w moim małym kosmetycznym sklepiku i tak oglądam tam wszystko, doszłam do podkładów, patrze biore najjaśniejszy otwieram wziełam sobie na ręke a to jak czekolada, biore następny też jakis ciemny mowie sobie kurczy chyba ze mnie na serio jakas córka młynarza , wkońcu zawołałam babke żeby mi doradziła i dała mi taki mineralny matująco wygładzający naturalny odcień i nawet chyba wpasuje się w moją karnacje ;D

a co do rodzynek to ja mam jakiś radar smakowy, moge ich nie widzieć wgl nie wiedzieć, że tam są a i tak je wyczuje, bleee! a jeszcze jak w serniku (kocham serniki) ;/

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ściągałaś i jeszcze Ci źle?
no może nie aż tak źle, ale sama powiedz piąteczka by lepiej wyglądała i to jeszcze z samej historii ;D

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
O BB są wątki, dużo na blogach, wpisz w google i będziesz wszystko wiedzieć. A tak skrótem to taki podkład tylko z lepszym składem - zazwyczaj. Ale ja dopiero zaczełam więc poczytaj lepiej zorientowanych mllou guru BB kremów. I wątek o nich.

Co do Pharmaceris to ja czasem szłam ze słoiczkiem i pytałam czy pani mi odleje odrobinę z testera.

!
ja sie tak z ciekawości tylko pytam bo ostatnio mi się o uszy obiło, że coś takiego jest a że wy takie mądre to stwierdziłam, że czemu by was nie zapytać ;D

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
zrobilam takie, ale chyba nie bede robic drugiej reki, cos mi w nich nie gra



---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Jednak zmyłam, źle się z nimi czułam
osz ty!! były piękne
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość


Pewnie nie w każdej, ale poszukaj, to gdzieś będzie

no jak będę jakoś przy okazji w aptece to zapytam, nie będę teraz się śpieszyć - chce wypróbować mineralnka co dziś kupiłam
no i pazurki śliczne

ale brzydka pogoda, rano umyłam sobie włoski, czekałam aż wyschną poszłam na zakupy i deszcz mnie złapał ;|ale w końcu kupiłam sobie zmywacze (2)ten fluid mineralny, błyszczyk w naturalnym kolorze moich ust i piżamkę ;D;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 11:40   #589
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

wpis - bo mi się odsubskrybował wątek
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 11:49   #590
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość

no jak będę jakoś przy okazji w aptece to zapytam, nie będę teraz się śpieszyć - chce wypróbować mineralnka co dziś kupiłam
no i pazurki śliczne

ale brzydka pogoda, rano umyłam sobie włoski, czekałam aż wyschną poszłam na zakupy i deszcz mnie złapał ;|ale w końcu kupiłam sobie zmywacze (2)ten fluid mineralny, błyszczyk w naturalnym kolorze moich ust i piżamkę ;D;D

Dzięki Chociaż, jak pisałam: nie mam przekonania do nich. Dziś na orlikowo-lakierowy łów idę. Może mi się coś spodoba.
Dwa zmywacze?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 11:58   #591
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Loli, ale ładne
Śniegowa, ale super, podałabyś numer Wibo ?
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 12:02   #592
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Dmka ja kupiłam!

Sniegowa moge byc za spotkaniem a iloe nas ze stolicy jest?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 12:34   #593
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Dmka ja kupiłam!

Sniegowa moge byc za spotkaniem a iloe nas ze stolicy jest?
Medi na pewno, wydaje mi się że Czarna Kawa także. Coon gdzieś w pobliżu także mieszka. Trele wybiera się do Stolnicy na/za jakiś czas.
Ktoś chyba jeszcze coś wspominał, ale nie pamiętać.

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-03-29 o 12:38
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 12:44   #594
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Dmka ja kupiłam!
Poważnie? A możesz foto cyknąć i pokazać kolorki?
I pytałam wczoraj o hodowanie rzęs, jak idzie z tym specyfikiem?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 12:58   #595
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Poważnie? A możesz foto cyknąć i pokazać kolorki?
I pytałam wczoraj o hodowanie rzęs, jak idzie z tym specyfikiem?
Też się zastanawiam, bo często takie tańsze farbki mają słaba pigmentację. Młoda maiała kilkanaście komletów i niektóre są średnie.

Czuję jak by mi ktoś próbował kręgosłup przez podbrzusze wyrwać.


A poza tym słucham czegoś absolutnie cudnego.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 13:06   #596
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Hahahha no mi się to nie przytrafiło bo miałam wtedy obcięte na zero dla wygody podczas stukania w klawiaturę


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Oprócz "złamałam paznokcia" nie zrozumiałam nic więcej
Zacznij grać w WoWa, zacznioesz rozumieć wszystko

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
zrobilam takie, ale chyba nie bede robic drugiej reki, cos mi w nich nie gra
Lolli, piękne były!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
loli cudne byly! JAK morski wir
Dokładnie - takie miałam pierwsze skojarzenie.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A to moje dziś... Nie wiem czy nie zmyję ich szybko, bo jakoś tak nie bardzo mi leżą. To dwa lakiery wibo- pomarańczka, (która u Młodej wygląda świetnie u mnie już nie) prześwitująca lekko nawet po 3 warstwach i rózowo pomarańczowa mgiełka. Kolor nieźle oddany chociaż jakość zdjęcia zostawia sporo do życzenia.


Ruda- mam pomysł na prezent dla Ciebie
Baaardzo neonowy <3
Prezent? Mam urodziny, a nie wiem?

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Dziewczynki i chłopaki ;P od dzisiaj w Lidlu mają być jakieś farbki akrylowe czy któraś się skusi na zestawik?
Nie mam siły ruszyć dupska


Chyba mi się coś z organizmem dzieje...
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 13:10   #597
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Baaardzo neonowy <3
Prezent? Mam urodziny, a nie wiem?



Nie mam siły ruszyć dupska


Chyba mi się coś z organizmem dzieje...
Baaardzo. A zdjęcie mi nie zjadło kolorów.
Urodziny? Nie wiem, ale mam nadzieję, że Ci się spodoba. Tylko to chwilę potrwa.

to "coś" to rota wirus. podobno
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 13:20   #598
Angels2708
Zadomowienie
 
Avatar Angels2708
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 198
GG do Angels2708
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Hej dziewczynki
Zajrzałam do was i mi sie spodobało
Też nie cierpię tipsów choć nie powiem że kiedyś je miałam ale tylko sobie krzywdę robiłam bo później pazurki wyglądały strasznie ;( chciałam się też wam pochwalić moją (jak dla mnie) ciężką pracą nad ostatnimi paznokciami mam nadzieję że i wam się spodobają bo wasze są piękne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecieoo 033.jpg (44,5 KB, 49 załadowań)
__________________
Szczęśliwa
Życie jest zbyt piękne by je komplikować.

Angels2708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 13:24   #599
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

dmka efekty fajne ale dupy nie urywa tz dałabym 40 zł ale nie 200 za taki efekt. Mam wiecej rzęs i są dłuzsze ale jakos megga mega

a farbki w załaczniku, fajne, gęste, i pierwsze zdobienie nimi gratis! Pozdrawiam Anule

a czym ruda na prezent zasłużyła?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0767.jpg (50,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0771.jpg (28,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0772.jpg (25,4 KB, 55 załadowań)
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 13:24   #600
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Baaardzo. A zdjęcie mi nie zjadło kolorów.
Urodziny? Nie wiem, ale mam nadzieję, że Ci się spodoba. Tylko to chwilę potrwa.

to "coś" to rota wirus. podobno
Ale dlaczego prezent?

Rotawirusy chyba nie powodują półgodzinnego krwawienia z nosa. Myślałam, ze się całej możliwej krwi pozbędę

Cytat:
Napisane przez Angels2708 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Zajrzałam do was i mi sie spodobało
Też nie cierpię tipsów choć nie powiem że kiedyś je miałam ale tylko sobie krzywdę robiłam bo później pazurki wyglądały strasznie ;( chciałam się też wam pochwalić moją (jak dla mnie) ciężką pracą nad ostatnimi paznokciami mam nadzieję że i wam się spodobają bo wasze są piękne
Piękne cieniowanie!
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.