Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-04, 13:05   #2731
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A wiecie ze mnie ten gratisowy pędzel z Sephory w ogole nie kusi, w ogole nawet nie chce mi się robic zamówienia z tymi wacikami, a zawsze korzystałam z takich ofert, chora jestem czy co
Ja mam tak samo, ale wcale mnie to nie martwi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 15:12   #2732
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

up
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 17:56   #2733
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45881170]Dla nowych klientow S. do jakiegokolwiek zakupu (ja platki kosmetyczne wzielam ) kosmetyczka z pedzlem gratis. Ciekawi mnie ten pedzel. Kod: witamy0414. W probkach do wybrania jest mini maskara EL.[/QUOTE]

Dzięki już leci do mnie zamówienie za 3 zł.

__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 19:04   #2734
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No niestety z solami z morza martwego, ja z Izraela przytargałam, ale może u nas na all ktoś ma, bo widziałam, jak jedna baba kupowała z 20 sztuk chyba

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------



Mówiłam, ze sa :dlatego sie skusiłam od razu na jeden

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------



U mnie Essiaki wytrzymują 5-6 dni bez odprysków, co jest ewenementem na skalę lakierową
ło jeżu 20sztuk
moze faktycznie taki dobry i zrobiła zapas na cały

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Dzięki James,też skorzystałam z promocyjnego kodu
Wzięłam płatki kosmetyczne i temperówkę,wartość zamówienia 22zł,dostawa Gratis



Jeszcze mi się przypomniało,że żel do mycia mi się kończy i zastanawiam się czy wziąć Clarinsa czy Clarisonica?Jest jeszcze - 20% więc akurat skorzystam.
Miała któraś z Was Clarinsa ten?Jakieś opinie

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Ja nie Corii, ale ostatnio używam taki krem i bardzo chwalę . Kupowałam w super-pharm na jakiejś promocji.
DziękujęMoże uda mi się gdzieś upolować w promocji i potestować.Mam jeszcze StriVectina,ale już mi się kończy,a teraz pilnie potrzebuję czegoś super regeneracyjnego.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 19:14   #2735
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
ło jeżu 20sztuk
moze faktycznie taki dobry i zrobiła zapas na cały

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Dzięki James,też skorzystałam z promocyjnego kodu
Wzięłam płatki kosmetyczne i temperówkę,wartość zamówienia 22zł,dostawa Gratis



Jeszcze mi się przypomniało,że żel do mycia mi się kończy i zastanawiam się czy wziąć Clarinsa czy Clarisonica?Jest jeszcze - 20% więc akurat skorzystam.
Miała któraś z Was Clarinsa ten?Jakieś opinie

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------


DziękujęMoże uda mi się gdzieś upolować w promocji i potestować.Mam jeszcze StriVectina,ale już mi się kończy,a teraz pilnie potrzebuję czegoś super regeneracyjnego.
Dostawa gratis?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 19:20   #2736
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Dostawa gratis?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Tak,dla Goldów jest gratis
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 19:36   #2737
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Dzięki już leci do mnie zamówienie za 3 zł.

W zamian dawaj szklana kule .

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Dianko, prosze bardzo .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 19:54   #2738
mgiedogo
Raczkowanie
 
Avatar mgiedogo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 184
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Hej,
złożyłam zamówienie z kodem na kosmetyczkę, a w podsumowaniu zamówienia uwzględnione są tylko 3 próbki. Kod nie zadziałał czy po prostu nie jest to wyszczególnione?
mgiedogo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 19:57   #2739
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

A moje wczorajsze zamówienie to jakieś widmo - nie ma na moim koncie na stronie, na mailu w czeluściach gmaila nie znalazłam żadnego potwierdzenia, a chyba coś mi wczoraj przyszło. Jedyny ślad to pobrana kasa z konta. Gdyby nie to, zastanawiałabym się czy mi się to zamówienie nie zmyśliło
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 20:05   #2740
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez mgiedogo Pokaż wiadomość
Hej,
złożyłam zamówienie z kodem na kosmetyczkę, a w podsumowaniu zamówienia uwzględnione są tylko 3 próbki. Kod nie zadziałał czy po prostu nie jest to wyszczególnione?
Tam jest napisane,ze DO 3 próbek,zalezne to jest od wydanej kwoty
Kod jak wpiszesz to kliknij zastosuj do koszyka,sprawdziłam działa

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
A moje wczorajsze zamówienie to jakieś widmo - nie ma na moim koncie na stronie, na mailu w czeluściach gmaila nie znalazłam żadnego potwierdzenia, a chyba coś mi wczoraj przyszło. Jedyny ślad to pobrana kasa z konta. Gdyby nie to, zastanawiałabym się czy mi się to zamówienie nie zmyśliło
U mnie widnieje:w trakcie przygotowania
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 21:25   #2741
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

-20% na sephora a ja muszę się powstrzymywać..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 21:50   #2742
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Przyszła moja paletka z truskawy cieszy oko
Zobaczymy teraz jak z działaniem

Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 22:07   #2743
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Jamesku, dziekuję za kod

Czy któraś była może na konsultacji z marki Dior? Ja osobiście jestem mocno rozczarowana. Na facebooku, wyświetliła mi się reklama - do wyboru był makijaż lub niespodzianka w postaci zestawu próbek. Wybrałam to drugie. Trzeba było się zapisać. Pojechałam i Pani nawet nie spytała co mnie interesuje, chociaż miała pełne szuflady "gratisów". Włożyła trzy próbeczki do papierowej torebki. Nie wiem czy oceniła mnie po wyglądzie, byłam na sportowo ubrana i stwierdziła, ze nie warto "inwestować". Poczułam się jak wyłudzacz próbek. Po takiej marce i przy takich cenach spodziewałam się czegoś więcej, a przede wszystkim innego podejścia do klienta. Po moim pytaniu, co dołączają do zakupu i na jaką kwotę, Pani po konsultacji stwierdziła, ze przy zakupie na 350 zł jest mini baza pod mascarę, czyli promocja, która widnieje w bieżącym katalogu Sephory (z małą pomyłką - w katalogu jest błyszczyk Maximaizer, ale tak naprawdę chodzi o bazę). Nic dodatkowego w związku z tak przereklamowanym wydarzeniem "Dior on stage" nie zaplanowali. I choć miałam w planach zakupy - powiem szczerze, że mi się odechciało. Może ja za dużo oczekuję?

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2014-04-04 o 22:09
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 22:19   #2744
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Potrzebuję wsparcia, bo zaraz kliknę zamówienie z internetowym Clinique... to już drugie podejście, słabnę
Powtarzam sobie, że mam taki zapas pielęgnacji, że spokojnie do 2016 wystarczy po co mi kolejne miniaturki...zwłaszcza, że zwykle Clinique mnie rozczarowuje
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 22:31   #2745
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Potrzebuję wsparcia, bo zaraz kliknę zamówienie z internetowym Clinique... to już drugie podejście, słabnę
Powtarzam sobie, że mam taki zapas pielęgnacji, że spokojnie do 2016 wystarczy po co mi kolejne miniaturki...zwłaszcza, że zwykle Clinique mnie rozczarowuje

Nie kupuj, absolutnie nie potrzebujesz tych produktów, zestarzeją się i stracą moc nim je zużyjesz. Włóż kasę do skarbonki z przeznaczeniem na coś fajnego
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 22:35   #2746
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Nie kupuj, absolutnie nie potrzebujesz tych produktów, zestarzeją się i stracą moc nim je zużyjesz. Włóż kasę do skarbonki z przeznaczeniem na coś fajnego
No cóż przynajmniej próbowałaś
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 22:36   #2747
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Potrzebuję wsparcia, bo zaraz kliknę zamówienie z internetowym Clinique... to już drugie podejście, słabnę
Powtarzam sobie, że mam taki zapas pielęgnacji, że spokojnie do 2016 wystarczy po co mi kolejne miniaturki...zwłaszcza, że zwykle Clinique mnie rozczarowuje
Należę do osób, które nie czują magii pielęgnacji Clinique, więc również odradzam
A tak w innym temacie, kusi mnie jakiś ładny cień "rosegold"-róż opalizujący na złoto. Niekoniecznie górnopółkowy
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 22:39   #2748
achajq
Raczkowanie
 
Avatar achajq
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 143
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Tam jest napisane,ze DO 3 próbek,zalezne to jest od wydanej kwoty
Kod jak wpiszesz to kliknij zastosuj do koszyka,sprawdziłam działa

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------


U mnie widnieje:w trakcie przygotowania
Ja tak zrobilam i sie wyswietlilo, ale po oplaceniu weszlam na zamowienie i jest zamowiony produkt, 3 gratisowe probki, a kosmetyczki nie widac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
achajq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 22:45   #2749
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Przyszła moja paletka z truskawy cieszy oko
Zobaczymy teraz jak z działaniem

super wygląda
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 22:56   #2750
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Należę do osób, które nie czują magii pielęgnacji Clinique, więc również odradzam
A tak w innym temacie, kusi mnie jakiś ładny cień "rosegold"-róż opalizujący na złoto. Niekoniecznie górnopółkowy
W sumie też tak mam z Clinique - jakościowo to dla mnie średnia półka, zresztą na to wskazują ich ceny w USA... nie wiem dlaczego u nas to marka selektywna. Chyba jedynie z ich kremu koloryzującego jestem zadowolona.

A próbowałaś "burzuja"? Ja ze względu na naczynka kompletnie nie-różowa jestem, ale zbierają super opinie.
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 23:07   #2751
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Jamesku, dziekuję za kod
Prosze .

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Czy któraś była może na konsultacji z marki Dior? Ja osobiście jestem mocno rozczarowana. Na facebooku, wyświetliła mi się reklama - do wyboru był makijaż lub niespodzianka w postaci zestawu próbek. Wybrałam to drugie. Trzeba było się zapisać. Pojechałam i Pani nawet nie spytała co mnie interesuje, chociaż miała pełne szuflady "gratisów". Włożyła trzy próbeczki do papierowej torebki. Nie wiem czy oceniła mnie po wyglądzie, byłam na sportowo ubrana i stwierdziła, ze nie warto "inwestować". Poczułam się jak wyłudzacz próbek. Po takiej marce i przy takich cenach spodziewałam się czegoś więcej, a przede wszystkim innego podejścia do klienta. Po moim pytaniu, co dołączają do zakupu i na jaką kwotę, Pani po konsultacji stwierdziła, ze przy zakupie na 350 zł jest mini baza pod mascarę, czyli promocja, która widnieje w bieżącym katalogu Sephory (z małą pomyłką - w katalogu jest błyszczyk Maximaizer, ale tak naprawdę chodzi o bazę). Nic dodatkowego w związku z tak przereklamowanym wydarzeniem "Dior on stage" nie zaplanowali. I choć miałam w planach zakupy - powiem szczerze, że mi się odechciało. Może ja za dużo oczekuję?
Nie, nie oczekujesz za wiele. Ja sama rowniez nie mam wyszukanych wymagan. Chce, zeby ktos mial podobna lub wieksza wiedze ode mnie. Chcialabym pojsc na zakupy i po raz pierwszy w zyciu sie czegos dowiedziec. We Wroclawiu rade daje jedynie Kamila ze stoiska BB. Doskonale zna asortyment, zna najblisza kolekcje. Potrafi powiedziec cos o produktach. Zna je dobrze, nie musi zgadywac ani czytac etykiet jak niektore. Do tego nie wyglada jakby makijaz jej robil Stevie Wonder. Jedna jedyna kompetentna kobieta na cale miasto. Przy reszcie mi witki opadaja. Wiekszosc nawet do wyciagania towaru z szuflady sie nie nadaje.

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Potrzebuję wsparcia, bo zaraz kliknę zamówienie z internetowym Clinique... to już drugie podejście, słabnę
Powtarzam sobie, że mam taki zapas pielęgnacji, że spokojnie do 2016 wystarczy po co mi kolejne miniaturki...zwłaszcza, że zwykle Clinique mnie rozczarowuje
Kup. Kosmetykow nigdy za wiele a moze akurat trafisz na jakiegos hiciora.

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Bylam ostatnio w Hebe i kupilam kredke do ust Burzuja Russian Plum. Choc na paru blogach pisali, ze to kolor zimny to jednak, jak slusznie niestety przypuszczalam, okazalo sie, ze to cieplak. Blee. Wtopa. Przy kasie jednak dalam sobie wcisnac maske Kallosa zielona. I teraz bardzo sie ciesze, bo okazalo sie (wlosy mam w dobrym stanie dzieki specyfikom Giovanni), ze to calkiem niezly produkt. Polecam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 23:10   #2752
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Przyszła moja paletka z truskawy cieszy oko
Zobaczymy teraz jak z działaniem

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
W sumie też tak mam z Clinique - jakościowo to dla mnie średnia półka, zresztą na to wskazują ich ceny w USA... nie wiem dlaczego u nas to marka selektywna. Chyba jedynie z ich kremu koloryzującego jestem zadowolona.

A próbowałaś "burzuja"? Ja ze względu na naczynka kompletnie nie-różowa jestem, ale zbierają super opinie.
Moim największym rozczarowaniem był krem even better na przebarwienia-przebarwień nie ruszył, ze to spowodował wysyp i w efekcie jeszcze więcej plam
A pytania chyba nie zrozumiałaś, bo szukam cienia w kolorze różowym opalizującym na złoto. Aczkolwiek rozważałam właśnie kupienie różu 34 bourjois i używanie go w obydwu celach
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 23:13   #2753
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
A pytania chyba nie zrozumiałaś, bo szukam cienia w kolorze różowym opalizującym na złoto.
Golden Pink Kryolan.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 23:17   #2754
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Moim największym rozczarowaniem był krem even better na przebarwienia-przebarwień nie ruszył, ze to spowodował wysyp i w efekcie jeszcze więcej plam
A pytania chyba nie zrozumiałaś, bo szukam cienia w kolorze różowym opalizującym na złoto. Aczkolwiek rozważałam właśnie kupienie różu 34 bourjois i używanie go w obydwu celach
Zrozumieć zrozumiałam, ale nie doczytałam Skojarzyłam, że sama bym kupiła róż właśnie w typie 34 i tak samo poszło Ale, że nie używam, to tylko pomarzę

James: nie ma bata nie kupuję! Za to kolejna świeca Yankee mnie woła...
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 23:17   #2755
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45898446]Golden Pink Kryolan.[/QUOTE]

Sprawdzę go sobie, dzięki


ajsikorska, na Yankee za to daję pełne przyzwolenie, bo dostałam ostatnio od siostry pierwszą świeczkę (a wcześniej jeszcze testowałam woski) i uwielbiam!

Edytowane przez szmyglo
Czas edycji: 2014-04-04 o 23:20
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 23:27   #2756
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45898356]

Nie, nie oczekujesz za wiele. Ja sama rowniez nie mam wyszukanych wymagan. Chce, zeby ktos mial podobna lub wieksza wiedze ode mnie. Chcialabym pojsc na zakupy i po raz pierwszy w zyciu sie czegos dowiedziec. We Wroclawiu rade daje jedynie Kamila ze stoiska BB. Doskonale zna asortyment, zna najblisza kolekcje. Potrafi powiedziec cos o produktach. Zna je dobrze, nie musi zgadywac ani czytac etykiet jak niektore. Do tego nie wyglada jakby makijaz jej robil Stevie Wonder. Jedna jedyna kompetentna kobieta na cale miasto. Przy reszcie mi witki opadaja. Wiekszosc nawet do wyciagania towaru z szuflady sie nie nadaje.
[/QUOTE]

Mam podobnie, niestety, choć do Jamesa się nawet nie umywam Ostatnio podczas kawitacji kosmetyczka opowiadała mi o konturowaniu jakby to była jakaś tajemna wiedza. Co prawda ja wiedzę teoretyczną na ten temat mam sporą, jednak moje 'sprawne' rączki itp itd... No ale robię w takich sytuacjach dobrą minę do złej gry, chyba że ktoś mnie wkurzy

Yankee nie mogę kupić - mam kilkadziesiąt wosków, których nie palę;/
Chcę kupić Fireside Treats, bo miałam kiedyś wosk i zapach wspaniały. A ja mimo wypalenia multum wosków rzadko trafiam na coś co mi się podoba. No i kod na -25 zł...

Za to kliknęłam prenumeratę InStyle z balsamem Eris gratis. Bardziej mnie balsam skusił, bo w swoim esklepie mają go za ponad setkę, a tu wyszedł za 30 z hakiem (plus gazeta "na kaca")

Edytowane przez ajsikorska
Czas edycji: 2014-04-04 o 23:30
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 23:32   #2757
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
James: nie ma bata nie kupuję! Za to kolejna świeca Yankee mnie woła...

Nie , tym bardziej że kolejna, co z tego, że zapach ciut inny. Pomyśl, że będzie tunelowała. A jak i z nie kupionej świecy odłożysz kasę, to za chwilę całkiem sporo się uzbiera Właściwie to pora iść spać, do rana wszystkie chciejstwa przejdą. Dobranoc
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 23:41   #2758
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Nie , tym bardziej że kolejna, co z tego, że zapach ciut inny. Pomyśl, że będzie tunelowała. A jak i z nie kupionej świecy odłożysz kasę, to za chwilę całkiem sporo się uzbiera Właściwie to pora iść spać, do rana wszystkie chciejstwa przejdą. Dobranoc
Nie oszukujmy się - nie odłożę, tylko wydam na inne chciejstwo...
Yankee z tunelowaniem jeszcze nie są takie złe jak L'occitane...istna masakra
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 00:15   #2759
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Hahaha, określenie "gazetka na kaca" mnie rozwaliło Swoją drogą obiło mi się o uszy, że z tą prenumeratą można też dostać błyszczyk smashboxa-polecam gorąco, o ile nie straszne wam klejenie. Wynagradza to dużą trwałością i pięknym efektem.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 07:30   #2760
Ttinaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez mgiedogo Pokaż wiadomość
Hej,
złożyłam zamówienie z kodem na kosmetyczkę, a w podsumowaniu zamówienia uwzględnione są tylko 3 próbki. Kod nie zadziałał czy po prostu nie jest to wyszczególnione?
Też ta miałam. Napisałam maila i odpisali mi ze zweryfikowali - dołoża kosmetyczkę z pędzlem do paczki.

Edytowane przez Ttinaaa
Czas edycji: 2014-04-05 o 07:33
Ttinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.