chlorowana woda z kranu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-03, 09:37   #1
annie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 102

chlorowana woda z kranu


Dziewczyny bardzo proszę o pomoc!

Chciałam wybrać się z tym problemem w tym tygodniu do mojego dermatologa,ale niestety jest na urlopie. Mój problem wygląda następująco, dwa dni temu wróciłam z wyjazdu służbowego. Przebywałam na wyjeździe przez cały tydzień, woda którą się myła zawierała chlor, wszystko było dobrze, ale na dwa dni przed powrotem do domu zaczęłam czuć, że z cerą jest coś nie tak, zrobiła się bardzo szorstka i nieprzyjemna w dotyku. Teraz nawet jak myję buzię wodą i cetaphilem czuję jak poszczypują mnie policzki. Myślicie, że za parę dni wszystko wróci do normy?

Pozdrawiam i proszę o pomoc!
annie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 19:24   #2
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: chlorowana woda z kranu

Cytat:
Napisane przez annie89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o pomoc!

Chciałam wybrać się z tym problemem w tym tygodniu do mojego dermatologa,ale niestety jest na urlopie. Mój problem wygląda następująco, dwa dni temu wróciłam z wyjazdu służbowego. Przebywałam na wyjeździe przez cały tydzień, woda którą się myła zawierała chlor, wszystko było dobrze, ale na dwa dni przed powrotem do domu zaczęłam czuć, że z cerą jest coś nie tak, zrobiła się bardzo szorstka i nieprzyjemna w dotyku. Teraz nawet jak myję buzię wodą i cetaphilem czuję jak poszczypują mnie policzki. Myślicie, że za parę dni wszystko wróci do normy?

Pozdrawiam i proszę o pomoc!
Myślę, że tak, ale powinnaś ją nawilżać przede wszystkim i myć czymś delikatnym. U mojego męża w mieszkaniu studenckim była taka woda, i także zauważyłam jej wysuszenie i podrażnienie, ale kremy nawilżające jak najbardziej pomogły. Gdyby jednak nadal był problem, udaj się do dermatologa.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 19:36   #3
annie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 102
Dot.: chlorowana woda z kranu

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Myślę, że tak, ale powinnaś ją nawilżać przede wszystkim i myć czymś delikatnym. U mojego męża w mieszkaniu studenckim była taka woda, i także zauważyłam jej wysuszenie i podrażnienie, ale kremy nawilżające jak najbardziej pomogły. Gdyby jednak nadal był problem, udaj się do dermatologa.
Dzięki za odpowiedź! Chyba teraz na wszystkich wyjazdach poza domem będę myć twarz wodą z butelek. Dostałam nauczkę niestety :/
annie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 19:43   #4
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: chlorowana woda z kranu

Cytat:
Napisane przez annie89 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź! Chyba teraz na wszystkich wyjazdach poza domem będę myć twarz wodą z butelek. Dostałam nauczkę niestety :/
Widać Twoja skóra jest dość wrażliwa . Albo na przykład przecieraj twarz płynem micelarnym, bądź emulsjami które nie potrzebują wody aby oczyścić twarz
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-03 20:43:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.