chcę schudnąć ale ćwiczyć nie mogę, wpisujcie wasze pomysły - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-02, 18:03   #1
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143

chcę schudnąć ale ćwiczyć nie mogę, wpisujcie wasze pomysły


Jest wiele dziewczyn które tak jak ja nie mogą ćwiczyć (w moim przypadku choroba serca) z powodu problemów zdrowotnych! nie mówię tu o drastycznych dietach lecz niestety bez ćwiczeń.
Co kochane proponujecie dla takich osoób jak ja? Ograniczenie słodyczy nie skutkuje?
A może jest nas więcej które mają ochotę zrzucić parę kilo lecz z powodów zdrowotnych nie mogą ćwiczyć??
sonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 18:09   #2
lubiecukierki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 579
Dot.: chcę schudnąć ale ćwiczyć nie mogę, wpisujcie wasze pomysły

Cytat:
Napisane przez sonk Pokaż wiadomość
Jest wiele dziewczyn które tak jak ja nie mogą ćwiczyć (w moim przypadku choroba serca) z powodu problemów zdrowotnych! nie mówię tu o drastycznych dietach lecz niestety bez ćwiczeń.
Co kochane proponujecie dla takich osoób jak ja? Ograniczenie słodyczy nie skutkuje?
A może jest nas więcej które mają ochotę zrzucić parę kilo lecz z powodów zdrowotnych nie mogą ćwiczyć??
Hej , ja jestem na diecie Dukana i wcalę nie ćwiczę.Wstyd się przyznać ale trochę brak czasu ,a trochę mi się nie chce.I chudnę,a dr Dukan nawet nie zaleca ćwiczeń na pierwszym etapie.Więc moze zastanów się nad tą dietą bo jest naprawde rewelacyjna.
lubiecukierki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 18:18   #3
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143
Dot.: chcę schudnąć ale ćwiczyć nie mogę, wpisujcie wasze pomysły

hej a mogłabyś powiedzieć czy warto?? czy ta dieta faktycznie skutkuje? a wogóle to na czym ona polega?
Powiem ci że ja juz nie mam naprawde siły bo gdzie tylko nie popatrze gdzie się tylko nie zapytam co mogłabym zrobić to wszyscy atakują od raz ze leń, ze mi się nie chce a to nie tak, bo ja bardzo bym chciała nawet 10min pobiegać, lecz niestety po przebiegnięciu się 200m mam okropną zadyszkę a serce mam wrażenie że wyleci mi przez usta
sonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 18:27   #4
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: chcę schudnąć ale ćwiczyć nie mogę, wpisujcie wasze pomysły

hym a lekki trucht ? nie chodzi o to żeby biec szybko tylko nogami żeby inaczej przebierać niż jak wtedy gdy się idzie - moze tak dałabyś radę? i zaznaczam chodzi mi o naprawdę wolny trucht który mogłabyś pod siebie dostosować
poza tym - spacery, długie spacery - też pomagają

a basen jeszcze może ? w basenie zawsze lżej się cokolwiek robi

oczywiście to tylko propozycje rzeczy które mi sie wydają naprawdę mało obciążajce a by wsparły diete
co do diety.. no moim zdaniem nie ma innego wyjścia niż po prostu czytać podwieszone watku tutaj, rad jest mnóstwo
ogarniczac kcal nie ma sensu moim zdaniem, lepiej bardzo wolno chudnać niż krzywdę sobie zrobic
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 18:44   #5
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143
Dot.: chcę schudnąć ale ćwiczyć nie mogę, wpisujcie wasze pomysły

bardzo Ci dziękuje właśnie czytam o diecie Dukana, chyba ją spróbuje ale strasznie boję się kolejnego rozczarowania.
Oczywiście spacery tak, nawet bardzo je lubie bo ja piechur typowy jestem, jak tylko przychodzi wiosna lato to wszędzie chodze na nogach, no niestety tylko w zimie (no chyba że paskudnie jest na polu) to jade jednak autobusem bo taka walka w zaspach niestety bardzo mnie męczy.
Co do basenu to kilka osób mi to radziło i faktycznie próbowałam kilka razy nauczyć się pływać niestety mój lęk przed wodą wygrywa za każdym razem
Trucht.... też próbowałam, no ale niestety jednak moja dysfunkcja serca nie puszcza
Myślałam o rolkach?? Albo o rowerku stacjonarnym?? wiecie nawet na 3 min dziennie na najlżejszym poziomie?? musze coś robić bo ta bezradność mnie dobija
sonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 21:32   #6
agula_08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: chcę schudnąć ale ćwiczyć nie mogę, wpisujcie wasze pomysły

witam
wiesz co są takie specjalne łóżka , fachowo to się nazywa "stoły rekondycyjno-rehabilitacyjne", ćwiczy się na nich w pozycji leżącej na brzuchu lub plecach. Nie jest to intensywny wysiłek. Zestaw to 7 lub 8 łóżek - musisz przejść wszystko aby każdą partię mięśni przećwiczyć. trwa to trochę więcej niż godzinę. Można takie stoły spotkać przy siłowniach. Ja takie widziałam w spa afrodyta w radziejowicach.
oni to polecają jako rehabilitację np. po udarach itp. lub właśnie zamiast aerobiku.
jedno z tych łóżek jest fajne na "boczki".
pozdrawiam
agula_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 01:22   #7
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: chcę schudnąć ale ćwiczyć nie mogę, wpisujcie wasze pomysły

Ja sobie kupiłam rolki, nadal nie umiem jeździć (ale nie wywaliłam się jeszcze ) no i nie wydaje mi się to męczące, tzn byłam chyba 3 razy na nich czy 4 tylko, no i na razie robię sobie jedynie kółeczka takie po boisku żeby nauczyć się zachowywać równowagę i zawracać (po dużym łuku jak na razie ).
Więc jakbyś chciała sobie tak po prostu jeździć po trochu to myślę że to jest dobry pomysł, warto spróbować
No i od razu mówię, że u mnie z kondycją bardzo słabo, przy bieganiu się męczę po 200m już
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 15:09   #8
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143
Dot.: chcę schudnąć ale ćwiczyć nie mogę, wpisujcie wasze pomysły

Cytat:
Napisane przez agula_08 Pokaż wiadomość
witam
wiesz co są takie specjalne łóżka , fachowo to się nazywa "stoły rekondycyjno-rehabilitacyjne", ćwiczy się na nich w pozycji leżącej na brzuchu lub plecach. Nie jest to intensywny wysiłek. Zestaw to 7 lub 8 łóżek - musisz przejść wszystko aby każdą partię mięśni przećwiczyć. trwa to trochę więcej niż godzinę. Można takie stoły spotkać przy siłowniach. Ja takie widziałam w spa afrodyta w radziejowicach.
oni to polecają jako rehabilitację np. po udarach itp. lub właśnie zamiast aerobiku.
jedno z tych łóżek jest fajne na "boczki".
pozdrawiam
nie orientujesz się kochana ile taki heh zabieg kosztuje bo właśnie najbardziej chodzi mi o te moje kochane boczki... hehe ale uda też by się przydały
sonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 19:51   #9
agula_08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: chcę schudnąć ale ćwiczyć nie mogę, wpisujcie wasze pomysły

wiesz co w Afrodycie to było tanie, byłam tam na wiosnę
godzina ćwiczeń pod okiem instruktora który mówi jaki mięsień napiąć na którym łóżku to chyba 30 zł
agula_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 10:04   #10
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: chcę schudnąć ale ćwiczyć nie mogę, wpisujcie wasze pomysły

Ja schudłam 10 kg w ciągu 2 miesięcy bez żadnych ćwiczeń
Po 1) duuuużo czerwonej herbaty 3-5 kubków dziennie (najlepiej od rana zaparzyc sobie cały dzbanek i pic w ciagu dnia) + woda
Po 2) Wyrzuciłam z jadłospisu chleb, ziemniaki i bardzo ograniczyłam kluski
Po 3 ) Starałam się jesc jak najmniej tłuste rzeczy - jesli miałam ochotę na mieso jadłam piers z kurczaka albo rybkę, jeśli na jogurt to tylko taki 0% , jeśli na coś słodkiego to albo placuszki dukanowe albo jakis batonik musli, galaretka, kisiel itp
Po 4) Skoro nie ćwiczyłam (bo jestem leń) srogo oganiczyłam kalorie - 800 kcal, czasem zdarzało sie nawet mniej, ale powiem szczerze że nie chodziłam głodna.
Po 5) Ostatni posiłek przed 18

I pamiętaj, ze nawet jak schudniesz to rezultat nie bedzie super, gdyz zeby ciało było ładne trzeba je wycwiczyc.
Wiem to po sobie Bo schudłam 16 kg a i tak mam dużo tłuszczu, który trzeba spalić za pomocą ćwiczeń


PS

Co do diety dukana - nie podejmuj się jesli wiesz ze nie dociągniesz jej do końca, a trwa ona bardzo długo!
Zalezne jest to od ilosci kg do zrzucenia ale średnio z pół roku - rok.
Ja niedoprowadziłam jej do końca i miałam ogromny efekt jojo. W ciągu kilku dni przytyłam 6 kg!!!!! Mimo, ze sie nie opychałąm, po prostu normalnie zaczełam jesc
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 12:57   #11
agula_08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: chcę schudnąć ale ćwiczyć nie mogę, wpisujcie wasze pomysły

Piszesz o dużej ilości czerwonej herbaty - czy ona ma jakieś właściwości wyszuplające
ja słyszałam o zielonej
napisz coś więcej
agula_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.