Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-24, 19:34   #1741
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
uf no to już lepiej brzmi stopy nie owłosione nad kostką sie kończą
jedynie na dużym palcu u stopy mam 6 włosków
myślisz że tam też mogę poprosić o strzał skoro wykupie całe girki ?
U mnie łydki obejmowały kolana i stopy oraz palce, a uda kolana i do linii bikini. Mnie bez pytania robiła stopy oraz te pojedyńcze na palcach.
A co do pozostawionych/pominiętych kępek włosów, to radziłabym przyjść niedogolona i pokazać o co chodzi. Ja dzisiaj tak zrobilam z pachami: jedna po III zabiegu gladziutka a druga dumnie prezentowała na górze niedorobiona kępkę, więc dzisiaj poszłam z zapuszczoną "kępką" i pani najpierw otoczyła ten obszar białą kredką , następnie wygoliła, poprawiła kredką i dokładnie wymęczyła
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 21:48   #1742
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Doris ile sesji na pachy miałaś zrobione ?
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 23:53   #1743
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czytałam ale jednak trudno mi wyobrazic sobie jak z bólem tam będzie
Bo nie wiem, jakim stopniem mi potraktuje.
Bikini na 37 zniosłam spokojnie, chociaz nie powiem, że nie bolało, ale ja u dentysty też spokojna jestem. jak przezyłam rwanie na zywca i kanał na żywca, to i chyba wąsik przeżyję
Pewnie że przeżyjesz Ja się bałam, bardzo; ale wyluzowałam się na 'łóżku' jak to u dentysty. Kanał również miałam (rok temu) na żywca i tam też igiełki były, oj ale to trwa dłużej i bardziej boli Ciesze się, że zaczęłam ten wąsik... może wtedy szybciej zdecyduje się na inna partie ciała

Corii, co czułaś przy pachach i bikini? po II sesji to odczucia pewniejsze.
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 09:10   #1744
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość

Corii, co czułaś przy pachach i bikini? po II sesji to odczucia pewniejsze.
Przy pierwszej sesji czułam zdecydowane ukłucia igieł, a przy drugiej kopnięcia prądem
Także wolę nie myslec, co będe czuć przy trzeciej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 12:44   #1745
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
... może wtedy szybciej zdecyduje się na inna partie ciała
no no uważaj bo to wciąga

ja dziś idę na nóżki
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 17:37   #1746
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Doris ile sesji na pachy miałaś zrobione ?
wczoraj miałam robiona czwartą z 5-cio tygodniowymi odstępami. Tak jak napisałam na pachach praktycznie po trzeciej sesji nic nie zostało, a na bikini po trzeciej sesji zeszło jakies 75-80 % tak więc tez nieźle. Dwa lata temu miałam 4 sesje na łydki i nie mam jakieś 90-95% włosów. jesienią zrobię sobie piata sesję na łydki, zobaczę, jak bikini pewnie tez raz powtorzę. Uda miałam robione dwa lata temu tylko 3 razy i muszę iśc jeszcze co najmniej raz, bo jest taka potrzeba. Ogólnie jestem mega zadowolona, ale i uboższa o przeszło 5 tyś. ale warto było
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 20:53   #1747
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Doris a łydki miałaś robione w odstępach też 5 tygodni ?
zauważyłaś po iluś tam miesiąch że coś więcej odrosło czy te 90 - 95 % utrzymuje się cały czas ?

pierwsza sesja na całe nogi za mną, moc 37, czas 1 godz 40 min
powiem tak, że taki ból to wręcz przyjemność
troche bolało przy kostkach a na łydkach troche igiełek czułam, uda to wręcz masaż chłodzący i mało nie przysnęłam jak mi tył robiła

umówiłam sie na pachy i bikini brazylijskie za 2 tygodnie bo promocję teraz mają zabójczą, pełnego bikini nie robię
w lipcu mają uruchomić znieczulenie ciekłym azotem, maszyna już jest tylko czekają na wsady z tym azotem i wtedy pójde na szparę międzypośladkową + wargi, całkiem możliwe że dopiero na jezień lub zimę

teraz choruję na kriolipolizę ahhhhh jest to redukcja tłuszczyku np na brzuchu
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 21:28   #1748
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Doris a łydki miałaś robione w odstępach też 5 tygodni ?
zauważyłaś po iluś tam miesiąch że coś więcej odrosło czy te 90 - 95 % utrzymuje się cały czas ?
Tak, łydki też miałam robione w odstępach 5-6 tygodni. Ostatni raz miałam robione łydki na początku lipca 2011 r. od tamtego czasu nic wiecej nie wyrosło, tak, jak było po czwartym zabiegu , tak jest do dzisiaj czyli zeszło ok 90-95% włosów, a te, co zostały sa bardzo słabe i cieńkie, zimą praktycznie nic z nimi nie robię, bo nawet pod rajstopami nie sa widoczne, bo są pojedyńcze, a nie w grupach, słabe, cieńkie i mało ciemne. Latem wystarczy, jak raz na dwa tygodnie przejade maszynką, tak, tak maszynką pod prysznicem i mam spokój. Kiedys nie moglam golić maszynką, bo paskudnie wrastały, pojawiały cię krosty. A teraz nic takiego nie występuje. uda musze zrobic po raz czwarty, bo nie zdecydowałam sie dwa lata temu na zakończenie, ależe robilam tyle zabiegów mam prawo do 50% znizki na następne zabiegi, więc skorzystam i dokończę uda, bo tam po trzech razach zeszło ok 70%, tak juz nieźle, ale wiem, że może być lepiej
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 23:35   #1749
moniq60
Raczkowanie
 
Avatar moniq60
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja wczoraj byłam na 4 laserze. wąsik ,pachy i linia brzucha. I na pachach no już co raz lepiej ,choć za pierwszym razem ,gdy babeczka zobaczyła włoski powiedziała ,że 3 zabiegi powinno starczyć..A zapisałam się na 5 ...na linii brzucha efekty bardzo słabe, bo niby włoski jasne..wąsik też średnio. Od lutego to się ciągnie, myślałam ,że do wakacji będzie spokój ,a jeszcze na wrzesień sie umówiłam ,bo niedługo jadę nad morze, a opalonej skóry nie można traktować laserem.Kasy poszło ogromne ilości ,a końca nie widać...jaką macie moc na pachy lub też wąsik i linię brzucha ,jak któraś z Was robi?Ja miałam 44.Chciała na większą wąsik(chyba na wąsik mniej niż 44 miałam) ale czułam palenie,pieczenie i zeszła...a na brzuchu to mi się odbiły kwadraciki takie od głowicy lasera, ale po dniu znikło.Ostatnio naczynka mi popękały na brzuchu ,ale znikło na szczęście. Mimo ,że to był 4 raz myślałam ,że zemdleję przy pachach, może przez ten upał...ciekawe ,czy ból przy robieniu tatuażu jest porównywalny do tego ,który czuje się przy depilacji pach laserem..ghh okropność
moniq60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 16:13   #1750
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, zdecydowałam się na depilacje laserem, mam dość poważny problem z włoskami, chciałabym znaleźć we Wrocławiu jakiś dobry gabinet i w miarę o rozsądnych cenach. możecie coś polecić. przeglądam wątek ale jeszcze nie trafiłam na opinie z Wrocławia.
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 18:25   #1751
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
. Ostatni raz miałam robione łydki na początku lipca 2011 r. od tamtego czasu nic wiecej nie wyrosło, tak, jak było po czwartym zabiegu , tak jest do dzisiaj czyli zeszło ok 90-95%
oj wlałaś ciepełko do mojego serduszka
bardzo dobre wiadomości

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq60 Pokaż wiadomość
Ja miałam 44.Chciała na większą wąsik(chyba na wąsik mniej niż 44 miałam)
z tą mocą to jest tak że im cera ciemniejsza tym chyba mniejsze moce sie stosuje, tak zrozumiałam z tego artykułu do którego wcześniej dałam linka
określa się typ skóry i tak dobiera się moc lasera
ale, ale nie wiem jak to w praktyce
z tego co czytam na wątku to moc mają dziewczyny od 35 - 42
i niestety ale na bardzo dokładne wybicie włosków potrzeba 5 sesji a mimo tego te jaśniejsze pozostaną

moja mama uwaga uwaga może się komuś przydać
poddała sie laserowi na brodę mimo iż 90 % ma włosków siwych
podobno jak sa grube to laser może chwycić
dobry objaw na razie jest taki, że jej powychodziły
będę relacjonowała jakie efekty
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 12:11   #1752
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bziu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zdecydowałam się na depilacje laserem, mam dość poważny problem z włoskami, chciałabym znaleźć we Wrocławiu jakiś dobry gabinet i w miarę o rozsądnych cenach. możecie coś polecić. przeglądam wątek ale jeszcze nie trafiłam na opinie z Wrocławia.
Ja robie w Dermedzie i jestem zadowolona ceny rozsadne jak za LS Duet...chyba najlepsze we Wro.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 12:49   #1753
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

mama się napaliła na nogi i dziś ją umówiłam hehehhehe
ciekawe jak zniesie ból bo ma bardzo grube włoski
moje nóżki prawie bez śladu dzisiaj
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 18:44   #1754
moniq60
Raczkowanie
 
Avatar moniq60
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mi ta Pani od lasera mówiła,że za każdym kolejnym razem większa moc... Odnośnie cery, to mam jasną ,włosy ciemne.
moniq60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 19:55   #1755
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja robie w Dermedzie i jestem zadowolona ceny rozsadne jak za LS Duet...chyba najlepsze we Wro.
dzieki za odpowiedz, juz sobie sprawdzam ten gabinet

edit. a coś wiedzie na temat perfect therapy? mają tam dośc tanio 99zł na prawie każdą część ciała, nie wiem czy się skusić czy wybrać coś innego?
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/

Edytowane przez Bziu
Czas edycji: 2013-06-28 o 00:09
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 10:33   #1756
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bziu Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz, juz sobie sprawdzam ten gabinet

edit. a coś wiedzie na temat perfect therapy? mają tam dośc tanio 99zł na prawie każdą część ciała, nie wiem czy się skusić czy wybrać coś innego?
a jaki laser tam mają w perfect therapy ? w cenach za ok. 100zł obstwiam IPL , a to nie jest trwała depilacja.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 21:09   #1757
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przy pierwszej sesji czułam zdecydowane ukłucia igieł, a przy drugiej kopnięcia prądem
Także wolę nie myslec, co będe czuć przy trzeciej
Mam nadzieje, że kopnięć prądu nie będe miała ;P

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
no no uważaj bo to wciąga

ja dziś idę na nóżki
Hehehehe, jak się ma mało kasy, to nie będzie się szalało ;-) Wszystko zależne będzie od efektu z wąsika; 3 sesja za 5 dni i przerwa, bo twarz trzeba opalić

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Ogólnie jestem mega zadowolona, ale i uboższa o przeszło 5 tyś. ale warto było
Jak 5 tys dobrze zainwestowane to na pewno warto. Ale kasy tak i siak szkoda ;D Dlatego ja powolutku, powolutku...

Cytat:
Napisane przez moniq60 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam na 4 laserze. [...] wąsik też średnio. Od lutego to się ciągnie, myślałam ,że do wakacji będzie spokój ,a jeszcze na wrzesień sie umówiłam ,bo niedługo jadę nad morze, a opalonej skóry nie można traktować laserem.Kasy poszło ogromne ilości ,a końca nie widać...jaką macie moc na pachy lub też wąsik i linię brzucha ,jak któraś z Was robi?Ja miałam 44.Chciała na większą wąsik(chyba na wąsik mniej niż 44 miałam) ale czułam palenie,pieczenie i zeszła...
wąsik: 33 i 34
szczerze to bałam się prosić o mocniejszą dawkę (zwłaszcza że pierwszy raz poszłam na LS, a to jednak twarz); może zrobie to zimą, bo teraz to i tak słonka troche przybyło a przed nim się nie schowam w 100% ;-)
A że cenę i tak niższa miałam niż jak podają w salonie to sobie odkładam róznicę na następny zabieg
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 06:15   #1758
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Hehehehe, jak się ma mało kasy, to nie będzie się szalało ;-) Wszystko zależne będzie od efektu z wąsika; 3 sesja za 5 dni i przerwa, bo twarz trzeba opalić
Wcale nie trzeba
Dużo ładniejsze są buźki, które nie są opalone
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:13   #1759
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dokładnie,ostrożnie z tym opalaniem po laserze,filtr obowiązkowy
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 09:42   #1760
kasia8008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Raz tu raz tam :)
Wiadomości: 57
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
a jaki laser tam mają w perfect therapy ? w cenach za ok. 100zł obstwiam IPL , a to nie jest trwała depilacja.
Ja miałam robione IPL i jestem bardzo zadowolona z efektów. Może, to kwestia umiejętności kosmetyczki. Ja osobiście korzystam z usług salonu prestige spa w Katowicach. Trafiłam tam trochę z przypadku, bo poprzez zakupy grupowe, do których zawsze miałam ogromny dystans, ale jak widać można tam trafić na fajne oferty. Reasumując dla mnie IPL jest bardzo fajnym rozwiązaniem.
kasia8008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 09:46   #1761
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kasia8008 Pokaż wiadomość
Ja miałam robione IPL i jestem bardzo zadowolona z efektów. Może, to kwestia umiejętności kosmetyczki. Ja osobiście korzystam z usług salonu prestige spa w Katowicach. Trafiłam tam trochę z przypadku, bo poprzez zakupy grupowe, do których zawsze miałam ogromny dystans, ale jak widać można tam trafić na fajne oferty. Reasumując dla mnie IPL jest bardzo fajnym rozwiązaniem.
...
nie no to nie zdolności kosmetyczki,tylko raczej predyspozycje Twojego organizmu najwyraźniej...na utratę bądź nie,włosów składa się bardzo wiele czynników.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 10:35   #1762
Olathe
Raczkowanie
 
Avatar Olathe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Maz
Wiadomości: 96
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kasia8008 Pokaż wiadomość
Ja miałam robione IPL i jestem bardzo zadowolona z efektów. Może, to kwestia umiejętności kosmetyczki. Ja osobiście korzystam z usług salonu prestige spa w Katowicach. Trafiłam tam trochę z przypadku, bo poprzez zakupy grupowe, do których zawsze miałam ogromny dystans, ale jak widać można tam trafić na fajne oferty. Reasumując dla mnie IPL jest bardzo fajnym rozwiązaniem.
Nikt się na to nie nabierze, tym bardziej ze każdym swoim poście reklamujesz coś lub kogoś
__________________
Piękne jest to czego się nie spodziewamy
Olathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 10:37   #1763
nulca
Raczkowanie
 
Avatar nulca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 72
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, w przyszłym tygodniu idę na pierwszy zabieg na uda - w jakim odstępie czasu powinnam się umówić na kolejny?

Byłam miesiąc temu na bikini i pani kazała mi przyjść za równo 8 tygodni na kolejny, ale to chyba za krótko, jak sądzicie? umówiłam się za 9 tygodni, wypada mi w połowie sierpnia.

Nie wiem jak z tymi udami, pewnie pani tez każe zjawić się za 8 tygodni, ale chyba powinnam po 10 tygodniach, czy możecie mi doradzić?
nulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 11:06   #1764
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez nulca Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w przyszłym tygodniu idę na pierwszy zabieg na uda - w jakim odstępie czasu powinnam się umówić na kolejny?

Byłam miesiąc temu na bikini i pani kazała mi przyjść za równo 8 tygodni na kolejny, ale to chyba za krótko, jak sądzicie? umówiłam się za 9 tygodni, wypada mi w połowie sierpnia.

Nie wiem jak z tymi udami, pewnie pani tez każe zjawić się za 8 tygodni, ale chyba powinnam po 10 tygodniach, czy możecie mi doradzić?
Ja chodziłam co 5-6 tygodni i wszystko ładnie poschodziło. % tygodni, to bardzo długi czas dla odrośnięcia włosów, moim zdaniem nie ma potrzeby robić w większych odstępach. Jestem dwa lata po depilacji całych nóg, więc mam pewne doświadczenie w tych sprawach.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 14:59   #1765
nulca
Raczkowanie
 
Avatar nulca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 72
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Ja chodziłam co 5-6 tygodni i wszystko ładnie poschodziło. % tygodni, to bardzo długi czas dla odrośnięcia włosów, moim zdaniem nie ma potrzeby robić w większych odstępach. Jestem dwa lata po depilacji całych nóg, więc mam pewne doświadczenie w tych sprawach.
Kurczę, to teraz już sama nie wiem jak miałam robioną próbę na udzie jeszcze w maju to włosy na dobrą sprawę odrosły mi dopiero teraz :/ Zobaczę w takim razie co mi powie kosmetyczka dzięki za odp!
nulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 18:48   #1766
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

absolutnie,8 tyg to minimum...chyba,że lubi się kasae wywalać na darmo,zwłaszcza,że w niektórych miejscach włoski odrastają szybciej a w niektórych wolniej,,z kolejnymi zabiegami przerwę się nawet wydłuża....6 tyg to zdecydowanie za krótko
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 19:48   #1767
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
absolutnie,8 tyg to minimum...chyba,że lubi się kasae wywalać na darmo,zwłaszcza,że w niektórych miejscach włoski odrastają szybciej a w niektórych wolniej,,z kolejnymi zabiegami przerwę się nawet wydłuża....6 tyg to zdecydowanie za krótko
To chyba jestem wyjątkiem od reguły, bo miałam przerwy 5-6 tygodniowe i efekt zamierzony osiągnęłam
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 20:00   #1768
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
To chyba jestem wyjątkiem od reguły, bo miałam przerwy 5-6 tygodniowe i efekt zamierzony osiągnęłam
...
no chyba tak odrost włosów jest bardzo indywidualna sprawą i uwarunkowaną wieloma czynnikami....aczkolwiek zazdroszczę,że juz pozbyłas się problemu
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 23:05   #1769
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny, mam pytanie do Corii: gabinet, do którego chodzisz, to ten na Targowej? Pls, odpowiedz, muszę szybko zadziałać, bo nagle okazało się, że pojadę na urlop!
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 16:28   #1770
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny czy któraś z Was robiła zabiegi w salonie Depi-light w Warszawie? Przeszukałam i ten wątek, i poprzednią część, ale właściwie nazwa salonu pojawia się tylko w pytaniach, a nie zauważyłam, żeby któraś z dziewczyn napisała czy jest zadowolona.
Jest teraz świetny groupon (wiem, co niektóre osoby myślą o gruponach, ale...) i nie wiem czy ryzykować zwłaszcza, że do Warszawy będę musiała dojeżdżać.
A druga sprawa to czy myślicie, że robienie pach i bikini latem jest niewskazane? Są to miejsca, które raczej się nie opalają (nie sądzę, żebym wylądowała na plaży dla nudystów), ale oczywiście zamierzam się normalnie opalać...
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.