Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-07, 17:02   #1771
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
A druga sprawa to czy myślicie, że robienie pach i bikini latem jest niewskazane? Są to miejsca, które raczej się nie opalają (nie sądzę, żebym wylądowała na plaży dla nudystów), ale oczywiście zamierzam się normalnie opalać...
Nie wydaje mi się - według mnie możesz spokojnie depilować te miejsca latem
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 22:49   #1772
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam pytanie do Corii: gabinet, do którego chodzisz, to ten na Targowej? Pls, odpowiedz, muszę szybko zadziałać, bo nagle okazało się, że pojadę na urlop!
Odpowiem za Corii - tak, ona chodzi do Laser Delux na Targowej w Sosnowcu, ja zresztą też. Chcesz coś o tym salonie wiedzieć? Zaliczyłam tam 10 zabiegów, czuję się tam jak w domu już
__________________
23,82 km
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 14:22   #1773
makiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 102
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Zmieniłam salon na Nowogrodzką. Bo w depiclinic nie było miejsc, ale... nie wiem czy się nie przeniosę. Zalezy od efektów.
W depiclinic bikini jest co 4 tygodnie. Wiem, że wdłg wizażu to mało, ale uznałam, że pani wie co robi. I po pierwszych zabiegach miałam mało włosów.
Za to teraz, jak pozwoliłam im odrosnąć 9 tygodni (nogi ok 12) mam połowę :/
Pani z Nowogrodzkiej uważa, że 8 tygodni to minimum.

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
To chyba chodzimy do innego Depiclinic ... Ja dostałam informacje żebym zapisała się +/- 8tygodni po na bikini głębokie.
hmmm, ja też usłyszałam w depiclinic, żeby przyjść na bikini za 4 tygodnie, ale idę po 6 w takim razie moze warto rozważyć tę Nowogrodzką, jak tam z cenami, porównywalnie?

Edytowane przez makiii
Czas edycji: 2013-07-08 o 14:23
makiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 08:35   #1774
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Słyszy się jedno, ale suma sumarum warto polegać na swojej głowie. Ja dostałam informację żeby przyjść od 6-8 tyg i w związku z powyższym na bikini głębokie chodzę co +/- 8 tygodni. Czytałam gdzieś informację, że w niektórych miejscach mówią żeby przychodzić co 10 tygodni. Ja nie wiem, z pach jestem zadowolona, a chodziłam co +/- 5 tygodni. Wierzę że z bikini będę podobnie zadowolona Wiem, że 100% nie usunę, bo jest to wprost niemożliwe - mnie zadowoli nawet jakieś 70-80%

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

I jeszcze mam pytanie - czy antybiotykoterapia nie jest przeciwwskazaniem do depilacji ?
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 08:50   #1775
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Słyszy się jedno, ale suma sumarum warto polegać na swojej głowie. Ja dostałam informację żeby przyjść od 6-8 tyg i w związku z powyższym na bikini głębokie chodzę co +/- 8 tygodni. Czytałam gdzieś informację, że w niektórych miejscach mówią żeby przychodzić co 10 tygodni. Ja nie wiem, z pach jestem zadowolona, a chodziłam co +/- 5 tygodni. Wierzę że z bikini będę podobnie zadowolona Wiem, że 100% nie usunę, bo jest to wprost niemożliwe - mnie zadowoli nawet jakieś 70-80%

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

I jeszcze mam pytanie - czy antybiotykoterapia nie jest przeciwwskazaniem do depilacji ?
....
jak najbardziej,możesz się laserować conajmniej po 7-10 dniach po zakonczeniu brania antybiotyku...inne leki np przeciwbólowe tez są przeciwskazaniem

ps. to nie chodzi o to,że jak pójdziesz po 5 tyg to nie będziesz miała efektu lub będziesz miała lepszy efekt,chodząc cześciej poprostu wykonujesz więcej zabiegów,szkoda kasy

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-07-09 o 08:51
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 08:52   #1776
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=withi_as;41699581] Słyszy się jedno, ale suma sumarum warto polegać na swojej głowie. Ja dostałam informację żeby przyjść od 6-8 tyg i w związku z powyższym na bikini głębokie chodzę co +/- 8 tygodni. Czytałam gdzieś informację, że w niektórych miejscach mówią żeby przychodzić co 10 tygodni. Ja nie wiem, z pach jestem zadowolona, a chodziłam co +/- 5 tygodni. Wierzę że z bikini będę podobnie zadowolona Wiem, że 100% nie usunę, bo jest to wprost niemożliwe - mnie zadowoli nawet jakieś 70-80%

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

I jeszcze mam pytanie - czy antybiotykoterapia nie jest przeciwwskazaniem do depilacji ? [/QUOTE]

U mnie zalecali zabiegi co 8-12 tygodni...ale najlepie koło 10...ja sie do tego zastosowałam i po 3 zabiegach nie mam praktycznie włosów pod pachami

Pogrubione...jest przeciwskazaniem...trzeba odczekać chyba 2 tygodnie.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 09:10   #1777
makiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 102
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=moniczorek;41699827]
Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Słyszy się jedno, ale suma sumarum warto polegać na swojej głowie. Ja dostałam informację żeby przyjść od 6-8 tyg i w związku z powyższym na bikini głębokie chodzę co +/- 8 tygodni. Czytałam gdzieś informację, że w niektórych miejscach mówią żeby przychodzić co 10 tygodni. Ja nie wiem, z pach jestem zadowolona, a chodziłam co +/- 5 tygodni. Wierzę że z bikini będę podobnie zadowolona Wiem, że 100% nie usunę, bo jest to wprost niemożliwe - mnie zadowoli nawet jakieś 70-80%

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------


U mnie zalecali zabiegi co 8-12 tygodni...ale najlepie koło 10...ja sie do tego zastosowałam i po 3 zabiegach nie mam praktycznie włosów pod pachami
wiadomo, że zawsze warto się zorientować a nie słuchać tylko tego co mówi pani w gabinecie, ale fajnie by było gdyby pani, u której się depilujemy była godna zaufania... mi powiedziała że jeśli robi się co 4 tygodnie to najlepiej trafia się we właściwą faze wzrostu włosa, wiec już troche zgłupiałam
a po jakim czasie od zabiegu możecie stwierdzić że już wszystko co miało wypaść wypadło? bo ja jestem w cieżkim szoku, że pod pachami na razie prawie nic mi nie odrosło (5 tygodni po pierwszym zabiegu ) i nie wiem czy iść teraz machnąć jeszcze te pare włosków czy poczekac i urośnie więcej?
makiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 09:15   #1778
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=makiii;41700072]
Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość

wiadomo, że zawsze warto się zorientować a nie słuchać tylko tego co mówi pani w gabinecie, ale fajnie by było gdyby pani, u której się depilujemy była godna zaufania... mi powiedziała że jeśli robi się co 4 tygodnie to najlepiej trafia się we właściwą faze wzrostu włosa, wiec już troche zgłupiałam
a po jakim czasie od zabiegu możecie stwierdzić że już wszystko co miało wypaść wypadło? bo ja jestem w cieżkim szoku, że pod pachami na razie prawie nic mi nie odrosło (5 tygodni po pierwszym zabiegu ) i nie wiem czy iść teraz machnąć jeszcze te pare włosków czy poczekac i urośnie więcej?
...
odrośnie,poczekaj....po zabiegu do około miesiąca to co ma wypaść wypada,pózniej kolejne około 4 tyg to regeneracja mieszków i porost włosków...trzeba poczekac chwile aż dorośnie do powierzchni tyle włosków ile się da,one sobie na róznych częsciach ciała rosną jak chcą w róznym czasie...zabieg co 4 tyg to nabijanie kasy gabinetowi.... ja mam bardzo uczciwą Panią Doktor,indywidualnie dobiera czas przerw między zabiegami,a nawet jak w wyznaczonym terminie za mało mi odrasa to każ czekać
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 09:49   #1779
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
odrośnie,poczekaj....po zabiegu do około miesiąca to co ma wypaść wypada,pózniej kolejne około 4 tyg to regeneracja mieszków i porost włosków...trzeba poczekac chwile aż dorośnie do powierzchni tyle włosków ile się da,one sobie na róznych częsciach ciała rosną jak chcą w róznym czasie...zabieg co 4 tyg to nabijanie kasy gabinetowi.... ja mam bardzo uczciwą Panią Doktor,indywidualnie dobiera czas przerw między zabiegami,a nawet jak w wyznaczonym terminie za mało mi odrasa to każ czekać
dokładnie, popieram. Wystarczy sobie poczytać w sieci artykuły na temat róznych faz wzrostu włosa, aby wiedzieć, ze zabiegi co 4 tygodnie nie będa tak skuteczne. Obliczone sa na wyciąganie kasy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 10:14   #1780
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

coś wizaż szwakuje ... bo to nie moje cytowane slowa

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
dokładnie, popieram. Wystarczy sobie poczytać w sieci artykuły na temat róznych faz wzrostu włosa, aby wiedzieć, ze zabiegi co 4 tygodnie nie będa tak skuteczne. Obliczone sa na wyciąganie kasy.
racja, co 4 tygodnie to naciąganie ludzi w butelkę
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 11:25   #1781
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się - według mnie możesz spokojnie depilować te miejsca latem
Dzięki Też tak mi się wydaje, ale wolałam się upewnić

Czyli żadna z Was nie miała styczności z salonem Depi-Light w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
po jakim czasie od zabiegu możecie stwierdzić że już wszystko co miało wypaść wypadło? bo ja jestem w cieżkim szoku, że pod pachami na razie prawie nic mi nie odrosło (5 tygodni po pierwszym zabiegu ) i nie wiem czy iść teraz machnąć jeszcze te pare włosków czy poczekac i urośnie więcej?
Jak to z tymi włoskami jest? Piszecie, że Wam najpierw nic nie odrasta, a po 4-5 tygodniach zaczynają rosnąć te, które nie zostały usunięte. Ja miałam robione 3 zabiegi na łydki Quantel Dermą i wszystkie włoski od razu rosły, tylko te chwycone przez laser wypadały...
Czy ze mną jest coś nie tak? To raczej nie powinno zależeć od lasera, skoro oba są diodowe...
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 12:07   #1782
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Dzięki Też tak mi się wydaje, ale wolałam się upewnić

Czyli żadna z Was nie miała styczności z salonem Depi-Light w Warszawie?



Jak to z tymi włoskami jest? Piszecie, że Wam najpierw nic nie odrasta, a po 4-5 tygodniach zaczynają rosnąć te, które nie zostały usunięte. Ja miałam robione 3 zabiegi na łydki Quantel Dermą i wszystkie włoski od razu rosły, tylko te chwycone przez laser wypadały...
Czy ze mną jest coś nie tak? To raczej nie powinno zależeć od lasera, skoro oba są diodowe...
Mi jak widać powyzej w zacytowanym fragmencie włosy po zabiegach wypadały prawie wszystkie i czesc zaczeła odrastac po 5-6 tygodniach...wiec posłuchałam sie Pani z salonu i powtarzałam zabiegi co 10 tygodni
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 18:26   #1783
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez skowcia Pokaż wiadomość
ja też stosowałam IPL dość dawno i odrasstały i przerzucilam sie troche na inne produkty, typu golarki itd, a ostatnio znalazłam rewelacyjną rzecz. urzadzenie do robienia fryzur intymnych jakby ktos był zainteresowany podaje linka
http://najdeal.pl/oferta/296/juz_za_50_zl_nowosc_do_ro bienia_fryzur_w_miejscu_i ntymnym_ladyshape

Towar pierwsza klasa, wystarczy wejsc na najdeal.pl i pobrac bezpłatny kupon no i czekac na wysyłkę. Bardzo fajna rzecz, zresztą co rustrzeba zaglądać na portal ciągle wszucają jakieś ciekawe oferty wiec warto ich "lajknąć" na FB, zeby niczego nie przegapic
....
a reklama na wizazu jest płatna i tyle w temacie.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 17:27   #1784
Ruda_kita
Zakorzenienie
 
Avatar Ruda_kita
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Wiadomości: 3 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez moniq60 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam na 4 laserze. wąsik ,pachy i linia brzucha. I na pachach no już co raz lepiej ,choć za pierwszym razem ,gdy babeczka zobaczyła włoski powiedziała ,że 3 zabiegi powinno starczyć..A zapisałam się na 5 ...na linii brzucha efekty bardzo słabe, bo niby włoski jasne..wąsik też średnio. Od lutego to się ciągnie, myślałam ,że do wakacji będzie spokój ,a jeszcze na wrzesień sie umówiłam ,bo niedługo jadę nad morze, a opalonej skóry nie można traktować laserem.Kasy poszło ogromne ilości ,a końca nie widać...jaką macie moc na pachy lub też wąsik i linię brzucha ,jak któraś z Was robi?Ja miałam 44.Chciała na większą wąsik(chyba na wąsik mniej niż 44 miałam) ale czułam palenie,pieczenie i zeszła...a na brzuchu to mi się odbiły kwadraciki takie od głowicy lasera, ale po dniu znikło.Ostatnio naczynka mi popękały na brzuchu ,ale znikło na szczęście. Mimo ,że to był 4 raz myślałam ,że zemdleję przy pachach, może przez ten upał...ciekawe ,czy ból przy robieniu tatuażu jest porównywalny do tego ,który czuje się przy depilacji pach laserem..ghh okropność
A gdzie robiłaś zabiegi?

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Hey dziewczyny,
Marzy sie mi porządny laser diodowy w Wawie na bikini i ew.całe nogi
Dlatego przeglądam cały wątek
Jestem po 5 zabiegach słynnym laserem diodowym LS niestety w gabinecie Monaliza(?) który sie zlikwidował jakies kilka miesięcy temu
Kupiłam na gruponie zabiegi które były robione byle jak(niedokładnie nawet) i podobno na małej mocy lub przepalonych żarówkach
tylko po jednym zabiegu widziałam efekty ( u Pani która była bardzo miła i dokładna - ona jedyna cos majstrowała przy mocy)
Teraz na serio chce sie rozliczyć z włosami bez oszczędzania ( ale żeby nie zbankrutować), tylko gdzie robią uczciwie?

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

widzę ze Depiclinic i body laser sa tu wiodące
__________________
Proszę o kontakt w moim wątku
(nie śledzę i nie subskrybuje wątków)


TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 19:44   #1785
lubie siebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie po długiej przerwie. Dawno tu nie zaglądałam, ale skoro zaczęłam dzielić się z Wami swoja historią z depilowania laserowego to zamierzam kontynuować opisywanie moich doświadczeń.

Pierwszą depilację bikini pełnego laserem LSDuet miałam w połowie kwietnia, a drugą niedawno -w połowie czerwca. Oczywiście moc trochę większa była - w zależności od miejsca od 34 do 40 małą głowicą i dużą 12. Po pierwszym i drugim razie po początkowym zachwycie przechodzę w fazę lekkiego rozczarowania. Otóż po zabiegu na skórze mam mnóstwo małych czarnych kropeczek i strupków - to normalne. Skóra wraca do siebie po maksymalnie 5 dniach (nie ma krostek ropnych, strupków, zaczerwienień), a te kropeczki sobie "rosną" i po 10-12 dniach zaczynają wypadać. Ale... ;/ nie wypadają wszystkie włoski - za drugim razem zostało sporo na wargach, w szparze pośladkowej i kilkadziesiąt ogólnie rozrzuconych po pozostałym obszarze bikini. No i jeszcze jest trochę wrośniętych, których nie mogę wydobyć. To znaczy już po tygodniu zaczęłam robić peelingi - cukrowy, dalej od warg kawowy, szoruję ostrą gąbką cały obszar i dopiero dwa razy zastosowany pumex trochę mi pomógł. Po pierwszym zabiegu już po miesiącu miałam bardzo dużo odrośniętych włosów. Zobaczymy jak będzie teraz.

Ech... No i właśnie tak się zastanawiam jaki będzie efekt końcowy. Mam nadzieję, że to, że te włosy nie wszystkie wypadają nie świadczy o tym, że zabieg jest źle robiony? Bo wydaje się, że dobrze...
Tak sobie tłumaczę, że jeśli to nie wpłynie na jakość zabiegów i po trzecim będzie ich ewidentnie mniej to ok...

Podsumowując, ten wpis jest dla osób, którym nie przebiega wszystko zgodnie z planem Wiem, że wypadanie włosów jest indywidualną sprawą, ale jednak jest pewien schemat reakcji włosów na zabieg w który wpisuje się większość Pacjentek. Jeśli, któraś z Was też trochę odbiegała od tego schematu to proszę podziel się ze mną swoim doświadczeniem. Czy cała seria zakończyła się sukcesem i brakiem owłosienia? A może zmieniłaś salon i w innym salonie reakcja na zabieg była zupełnie inna, na przykład bardziej przypominała tą standardową?
to tyle, pozdrawiam
lubie siebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 23:35   #1786
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Wcale nie trzeba
Dużo ładniejsze są buźki, które nie są opalone
No wiesz... brązowe plecy, przód za bardzo nie odbiega, a buzia biała... no dziwnie to wygląda A przed słonkiem nie da sie u mnie uciec. I tak szczęśliwa jestem i dziękuje filtrowi że takie cuda zdziałał Jeszcze go nie porzucę ;-)
Trochę słonka dodaje mi blasku ;-) Teraz przerwa po 3 razie i wracam późną jesienią do gabinetu, bo opalenizna szybko pewnie nie zejdzie Zwłaszcza jak patrze na te prognozy... a u mnie brak deszczyku...
Ale teraz wymysliłam że będę je goliła... niech zgrubną, aby laser miał co chwytać jak jeszcze ich nie uchwycił

Noi powodzenia dziewczyny!
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 01:34   #1787
Ruda_kita
Zakorzenienie
 
Avatar Ruda_kita
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Wiadomości: 3 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny z wawy? jak tam wasze włoski po LS Duet?
__________________
Proszę o kontakt w moim wątku
(nie śledzę i nie subskrybuje wątków)


TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 19:35   #1788
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

witam po tygodniowym nieplanowanym urlopie nad morzem
jak na złość ;-) pogoda była piękna, dzieci chciały ciągle na plażę więć ku zdziwieniu współtowarzyszy niewtajemniczonych smarowałam się co chwilę 50 tką, najbardziej nogi bo chcę jeszcze raz skorzystać z promocji i je machnąć końcem lipca
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 13:20   #1789
kellunia_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
witam po tygodniowym nieplanowanym urlopie nad morzem
jak na złość ;-) pogoda była piękna, dzieci chciały ciągle na plażę więć ku zdziwieniu współtowarzyszy niewtajemniczonych smarowałam się co chwilę 50 tką, najbardziej nogi bo chcę jeszcze raz skorzystać z promocji i je machnąć końcem lipca

Witam Ja polecam Laser De Lux. Jestem baaaardzo zadowolona Chętnie kogoś polecę w salonie w Warszawie i nie tylko Ta osoba otrzyma 20% zniżki na pierwszy zabieg Proszę pisać na: ipaziewska@gmail.com
www.depilacjalux.pl
Efekty po pierwszym zabiegu:
Miałam długie sztywne, wrastające czarne włosy golenie możliwe raz na dwa tygodnie. Teraz połowa włosów mi wypadła, odrastają tylko te nowe z drugiej fazy wzrostu włosu. Ja jestem zachwycona i nie żałuję wydanekj złotówki. Zrobiłam nogi i sie skusiłam na bikini bo też mam już dość. Tak gdzie miałam strzelaną opróbę na bikini - jest łyso
Mogę przesłac zdjęcia

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Ruda_kita Pokaż wiadomość
A gdzie robiłaś zabiegi?

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Hey dziewczyny,
Marzy sie mi porządny laser diodowy w Wawie na bikini i ew.całe nogi
Dlatego przeglądam cały wątek
Jestem po 5 zabiegach słynnym laserem diodowym LS niestety w gabinecie Monaliza(?) który sie zlikwidował jakies kilka miesięcy temu
Kupiłam na gruponie zabiegi które były robione byle jak(niedokładnie nawet) i podobno na małej mocy lub przepalonych żarówkach
tylko po jednym zabiegu widziałam efekty ( u Pani która była bardzo miła i dokładna - ona jedyna cos majstrowała przy mocy)
Teraz na serio chce sie rozliczyć z włosami bez oszczędzania ( ale żeby nie zbankrutować), tylko gdzie robią uczciwie?
Jak już pisalam ja polecam laser delux w wawie na ul. Egejskiej. Zapłaciłam za nogi 160 zł ( po zniżce przez polecenie) i żałuję, że tak długo czekałam. Z mężczyzny przeistoczyłam się w kobietę
I idę na bikini - bo golenie jest dla mnie bolesne strupki, krostki i szczypanie ze swędzeniemm, mam już dośc.

Mogę kogoś polecić i będzie miał zniżkę 20%. Panie są miłe i dokładne. Najpierw zapisałam się na wizytę - zrobiły mi próbę na nogach bikini i jak zobaczyłam, że po tym jest łyso - to poszłam na wizytę.
kellunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 20:30   #1790
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

do wawy mi nie podrodze ani do pozostałych w innych miastach
szkoda bo fajna promocja zawsze chodzę z kumpelą
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 13:56   #1791
ofiona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dobrze, że tu trafiłam, bo od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową.
ofiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 15:43   #1792
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

hej dziewczyny, nie wiem co jest grane ale zrobiłam czwartą depilację LS na bikini jakieś 3 miesiące temu prawie wszystko wypadło 97% i w ostatnim miesiącu znów 85% włosów wyrosło. Dziwne już myślałam że się wszystkiego pozbyłam
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 16:44   #1793
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, nie wiem co jest grane ale zrobiłam czwartą depilację LS na bikini jakieś 3 miesiące temu prawie wszystko wypadło 97% i w ostatnim miesiącu znów 85% włosów wyrosło. Dziwne już myślałam że się wszystkiego pozbyłam
...
a co ile tygodni robiłas zabiegi? pomijając ''umiejętności'' kosmetyczki..mogły się albo nie dotłuc,albo uaktywnić nowe uśpione w skórze mieszki..poza tym 4 zabiegi to jednak mało.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 10:23   #1794
kellunia_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
do wawy mi nie podrodze ani do pozostałych w innych miastach
szkoda bo fajna promocja zawsze chodzę z kumpelą
No to szkoda, że masz po drodze. Jeden zabieg to koszt 200 zł ( zniżka z 399) a po dodatkowym 20% rabacie po poleceniu to 159 zł. Znalazł ktoś taniej??

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Moje włosy wypadły i na razie rosna tylko nowe, które zaraz wytępię ))
kellunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 23:42   #1795
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kellunia_1984 Pokaż wiadomość
Jeden zabieg to koszt 200 zł ( zniżka z 399) a po dodatkowym 20% rabacie po poleceniu to 159 zł. Znalazł ktoś taniej??
Ja już miałam zabiegi w Laser DeLux w Kielcach. Co prawda to były tylko 2 zabiegi, więc oczywiście za mało, żeby widać było większe efekty. Ale sądzę, że zabiegi były przeprowadzane profesjonalnie i dokładnie. Jeśli któraś wizażanka chciałaby zacząć depilację w Kielcach, to proszę o kontakt

Czy są tu jeszcze dziewczyny, które robiły zabiegi w Boston Clinic w Warszawie? Jak przeglądałam ten i poprzedni wątek, to przeważały negatywne opinie na temat tego salonu, ale kilka dziewczyn wypowiadało się bardzo pozytywnie (chyba np. Tenebra). Czy po tak długim czasie możecie ocenić, czy warto tam robić zabiegi? Jest teraz groupon do BC:
https://www.groupon.pl/oferty/warsza...linic/24309193
Chociaż jak dzwoniłam do salonu w sprawie bikini głębokiego, to dowiedziałam się, że 'pachwiny nie są wliczane w bikini głębokie'. Kompletnie mnie to zaskoczyło, bo w co się je w takim razie wlicza? ;>
Zapomniałam zapytać, czy nadal robią zabiegi z żelem.
Nie wiem, czy warto wydawać na to kasę zwłaszcza, że do stolicy mam kawałek
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 23:52   #1796
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Ja już miałam zabiegi w Laser DeLux w Kielcach. Co prawda to były tylko 2 zabiegi, więc oczywiście za mało, żeby widać było większe efekty. Ale sądzę, że zabiegi były przeprowadzane profesjonalnie i dokładnie. Jeśli któraś wizażanka chciałaby zacząć depilację w Kielcach, to proszę o kontakt
Akurat nieprawda u mnie po dwóch zabiegach efekty są bardzo zadowalające.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 01:15   #1797
megara0
Raczkowanie
 
Avatar megara0
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 328
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kellunia_1984 Pokaż wiadomość
Witam Ja polecam Laser De Lux. Jestem baaaardzo zadowolona Chętnie kogoś polecę w salonie w Warszawie i nie tylko Ta osoba otrzyma 20% zniżki na pierwszy zabieg Proszę pisać na: ipaziewska@gmail.com
www.depilacjalux.pl
Efekty po pierwszym zabiegu:
Miałam długie sztywne, wrastające czarne włosy golenie możliwe raz na dwa tygodnie. Teraz połowa włosów mi wypadła, odrastają tylko te nowe z drugiej fazy wzrostu włosu. Ja jestem zachwycona i nie żałuję wydanekj złotówki. Zrobiłam nogi i sie skusiłam na bikini bo też mam już dość. Tak gdzie miałam strzelaną opróbę na bikini - jest łyso
Mogę przesłac zdjęcia

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------


Jak już pisalam ja polecam laser delux w wawie na ul. Egejskiej. Zapłaciłam za nogi 160 zł ( po zniżce przez polecenie) i żałuję, że tak długo czekałam. Z mężczyzny przeistoczyłam się w kobietę
I idę na bikini - bo golenie jest dla mnie bolesne strupki, krostki i szczypanie ze swędzeniemm, mam już dośc.

Mogę kogoś polecić i będzie miał zniżkę 20%. Panie są miłe i dokładne. Najpierw zapisałam się na wizytę - zrobiły mi próbę na nogach bikini i jak zobaczyłam, że po tym jest łyso - to poszłam na wizytę.

Wypadałoby też napisać że przy tej okazji ty dostaniesz 50 % zniżki na zabieg.
megara0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 10:36   #1798
kellunia_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez megara0 Pokaż wiadomość
Wypadałoby też napisać że przy tej okazji ty dostaniesz 50 % zniżki na zabieg.
Ja juz mam zabieg za darmo bo polecilam kilka osob. Alle faktycznie o tym nie wspomnialam, ze dziala to w dwie strony. Namawiam, bo promocja faktycznue fajna. A salon godny polecenia.
kellunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 12:31   #1799
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Akurat nieprawda u mnie po dwóch zabiegach efekty są bardzo zadowalające.
....
ale czy trwałe to będzie mozna ocenić po conajmniej 3-6mc od skonczenia ''kuracji'' po pierwszych 2 zabiegach najcześciej widać największą różnice ,potem juz jest słabiej.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 13:01   #1800
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
ale czy trwałe to będzie mozna ocenić po conajmniej 3-6mc od skonczenia ''kuracji'' po pierwszych 2 zabiegach najcześciej widać największą różnice ,potem juz jest słabiej.
Jednak nie do konca tak jak piszesz, jest ogromna roznica miedzy efektem po 1-ym a drugim zabiegu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.