Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-23, 15:00   #3181
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej, ja już jestem kilka lat po serii 4 zabiegów na pachy i bikini laserem LightSheer z małą głowicą. Tak jak już pisały dziewczyny, zabieg dużą głowicą mniej boli, ale jest też mniej skuteczny! Strzał lasera musi trochę boleć, jak nie boli, to nie działa... Niestety. Ale zabieg wykonywany przez doświadczoną dziewczynę nie trwa długo i można wytrzymać. Zresztą nawet jeśli boli, to i tak warto zacisnąć zęby, żeby mieć spokój z owłosieniem! Ja szukałam w Poznaniu gabinetu z laserem Lightsheer i trafiłam do Mona Lisy, salonu, w którym od wielu lat laserują, więc mają doświadczenie. Smarowałam się przed zabiegiem maścią miejscowo znieczulającą, trochę złagodziło kłucie, zwłaszcza w okolicach bikini, tam jest gorzej... Efektem lasera jestem zachwycona! Już po pierwszym zabiegu włoski odrastały wolno i było ich zdecydowanie mniej, chodziłam co 5-8 tygodni, w zależności od tego, jak dużo nowych włosów się pojawiło. Ostatni zabieg miałam dużo później, bo po trzecim już prawie nie miałam włosków! Gdy sobie przypomnę, że kiedyś musiałam codziennie golić pachy a i tak miałam czarne kropki na koniec dnia to aż nie wierzę... Co ważne - w depilacji laserowej ważny jest kolor włosów, działa tylko na ciemne! Trzeba też pamiętać, żeby nie wyrywać włosków przed pójściem na laser, a po zabiegu się nie opalać przez ok. dwa tygodnie. Teraz wybieram się w to samo miejsce na zabieg odnawiający, bo wyrosło mi trochę nowych włosków po ciąży, pewnie przez burzę hormonów. Na szczęście ceny dla klientów, którzy już korzystali serii zabiegów są zdecydowanie niższe. Warto też czaić na promocje, ja wzięłam pakiet pachy plus bikini i płaciłam ok. 1400 zł, teraz chyba koszt jest podobny.
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 10:27   #3182
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Tak, ja miałam robione. Na wzgórku efekt dobry, na wargach i dalej bardzo średni, mimo pięciu zabiegów.
a bardzo Cię bolały te ostatnie zabiegi w tych okolicach?
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 20:25   #3183
f _ c k yea
Rozeznanie
 
Avatar f _ c k yea
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 828
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Byłam dzisiaj na próbie laserowej i jestem zażenowana. W trakcie rozmowy telefonicznej pani powiedziała mi, że bikini, zależnie od obszaru, to koszt do 400zł, natomiast w trakcie wizyty okazało się że jadnak 600. Nawet gdybym miała takie pieniadze do wydania to już na pewno tam nie pójdę za takie sciemnianie



Zostaje mi chyba w takim razie tylko wyjazd do Warszawy.

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Na stronie coherent na liście polecanych salonów w Warszawie znajduje się sieciówka, która podobno jest też w Białymstoku, jednak nie ma jej na Bialostockiej na liście. Myślicie że na coherent mogą mieć nieaktualne dane?
__________________


Edytowane przez f _ c k yea
Czas edycji: 2015-10-27 o 11:12
f _ c k yea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 20:29   #3184
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
a bardzo Cię bolały te ostatnie zabiegi w tych okolicach?
Fakt, na wzgórku i pachwiny - bardzo dobry efekt, na wargach słaby, ale u mnie pewnie dlatego, że bardzo mocno bolało i prosiłam o zmniejszenie mocy laseru... Już więcej nie chciałam tego znosić i pogodziłam się z tym, że tam włosy będą. Za to wzgórek i pachwiny - ból do wytrzymania i niewiele włosów odrosło w ciągu 6 lat.
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 09:07   #3185
rudasiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Depilator laserowy - Rio Beauty Scanning Laser X60. Potrzebuję opinii na jego temat. Ktoś może ma? Ktoś go używał? Jakie są efekty? (a może ich brak?) Kobietki pomóżcie! Baardzo pilne!
rudasiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 21:29   #3186
Ewa_er
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 48
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam,
mam pytanie do kobiet, które mialy zabieg depilacji laserowej przezd zajściem w ciążę - jaki jest efekt po urodzeniu dziecka, czy włosy odrastają słabsze, czy takie same? zdaję sobie sprawę, że to bardzo indywidualna kwestia, ale może któraś z Was się podzieli swoim doświadczeniem? z góry dziękuję za odpowiedź!
Ewa_er jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 10:52   #3187
cukierniczek
Raczkowanie
 
Avatar cukierniczek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 375
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nigdy jeszcze nie byłam na zabiegu laserowym ale w koncu chce sie wybrać.

Wszyscy ewidentnie polecacie tutaj LightSheer ZWYKLY, czy moglibyście mi pokazać jak wygląda ten laser zwykly aby się nie naciąć? Nie chce po prostu zmarnowac ileś zabiegów bezsensu :/

Widze ze sa jakies LightSheer Duet - ten oceniacie na zly, teraz spotkalam sie na jednej stronie z jakims LightSheer Desire Premium... ale nie widze nigdzie LightSheer zwykly - czy ta maszyna do depilacji po prostu posiada kilka koncowek i zawsze ma tez tą zwykła?
cukierniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 11:21   #3188
k_opiko
Zadomowienie
 
Avatar k_opiko
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 294
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

LightSheer Duet jest bardzo dobry, chyba nie przejrzałaś tego wątku, bo tu ma dobrą opinię
__________________
08.08.2015
29.10.2016
07.07.2018
k_opiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 12:24   #3189
cukierniczek
Raczkowanie
 
Avatar cukierniczek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 375
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez k_opiko Pokaż wiadomość
LightSheer Duet jest bardzo dobry, chyba nie przejrzałaś tego wątku, bo tu ma dobrą opinię
Hmmm no wlasnie juz mi sie miesza :/ na poprzedniej stronie faktycznie były o nim opinie ale o dużej głowicy i ze marne efekty. Czyli to chodzi zawsze o głowice? Jak bedzie mała glowica bedzie o wiele lepszy efekt, bez różnicy jaką 'lightsheer' bedzie mial koncowke w nazwie?

Edytowane przez cukierniczek
Czas edycji: 2015-11-03 o 12:26
cukierniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 14:34   #3190
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mopsi Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

[/COLOR]
Hmm... to trochę dziwne, że nie wszystkie włosy Ci wypadły. Po 3 tygodniach jak zabieg był dokładnie robiony tak cm po cm to nie powinnaś mieć żadnych długich włosów tylko gładką skórę. Jak coś Ci nadal rośnie i nie wygląda jakby miało zaraz wypaść tzn. że są to ominięte miejsca albo potraktowane za słabą mocą. Dopiero koło 8 tygodnia zaczynają rosnąć nowe włosy i wtedy trzeba zrobić powtórkę.
to w takim razie musiala zrobic mi niedokladnie, bo mam miejscami takie dlugie klaczki, ktore nie wypadaja mi

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewa_er Pokaż wiadomość
Witam,
mam pytanie do kobiet, które mialy zabieg depilacji laserowej przezd zajściem w ciążę - jaki jest efekt po urodzeniu dziecka, czy włosy odrastają słabsze, czy takie same? zdaję sobie sprawę, że to bardzo indywidualna kwestia, ale może któraś z Was się podzieli swoim doświadczeniem? z góry dziękuję za odpowiedź!
podobno to wszystko zalezy od hormonow, moze być tak ze bedziesz miec ich wahania i wtedy wlosy i tak odrosna
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 12:44   #3191
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ewa_er Pokaż wiadomość
Witam,
mam pytanie do kobiet, które mialy zabieg depilacji laserowej przezd zajściem w ciążę - jaki jest efekt po urodzeniu dziecka, czy włosy odrastają słabsze, czy takie same? zdaję sobie sprawę, że to bardzo indywidualna kwestia, ale może któraś z Was się podzieli swoim doświadczeniem? z góry dziękuję za odpowiedź!
Hej, ja miałam laserowane pachy i bikini głębokie w 2009 roku, włoski zniknęły, a potem urodziłam dwoje dzieci, jedno w tym roku i trochę włosków odrosło, hormony jednak robią swoje, zresztą i tak pewnie część nowych włosów się pojawia po kilku latach. Pachy poprawiłam - wystarczył jeden zabieg (najlepiej zrobić tam gdzie całą serię, bo zwykle dają zniżki), bikini odpuściłam, ale i tak włosków jest mało i słabsze, przynajmniej na pachwinach - pojedyncze włosy, gorzej bikini głębokie, ale tam miałam robione słabszą mocą, bo bolało i teraz już nie chcę powtarzać zabiegu. Podsumowując - włoski odrastają, ale nigdy już nie w takich ilościach jak przed laserem! Bikini odpuściłam, bo choć są włoski, to jest ich mało, wystarczy raz golarką przelecieć i nie wrastają włoski, żadnych kropek i na kilka dni spokój, więc o wiele lepiej niż było kiedyś, dlatego i tak bardzo polecam!

Edytowane przez Jumo83
Czas edycji: 2015-11-04 o 13:06
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 16:33   #3192
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

wróciłam z pierwszego zabiegu depilacji LS pośladków i głębokiego bikini. ło matko... bikini bolało jak nic w życiu. kolejny zabieg za około 2 miesiące. Ale na kolejny zabieg pójdę po znieczuleniu kremem emla. o wynikach będę informować.
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 08:32   #3193
natalia353
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hejka dziewczyny Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad depilacją laserową i właśnie trafiłam na ten wątek. Jestem z Poznania i muszę Wam napisać, że ceny są różne.. wiadomo, że chcemy efektu ale też w miarę tanio i skutecznie Mieszkam na Jeżycach w Poznaniu i jest tam klinika urody Mona Lisa... widzę, że jedna dziewczyna już tam była JUmo83 jesteś zadowolona z efektu depilacji laserowej? Ja byłam już na jednym zabiegu i muszę powiedzieć , że jestem zadowolona myślałam , że będzie bardziej bolało. Ceny nie są wygórowane, na pewno pójdę na całą serię tych zabiegów. Na razie depiluję pachy, później jak będę mieć więcej kasy to pomyślę o zamknięciu naczynek na twarzy... hmmm ciekawe czy to boli? Miała któraś z Was?

Edytowane przez natalia353
Czas edycji: 2015-11-13 o 10:45 Powód: pomyłka
natalia353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 10:11   #3194
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

natalia353 - jestem bardzo zadowolona z efektu na pachach, na kilka lat miałam spokój, ale nie na zawsze, bo tak jak już pisałam, po ciążach troszkę włosków odrosło i byłam niedawno na jeszcze jednym laserze - teraz jest znów gładko! Co do bikini - świetne efekty w okolicach bikini! Nie żałuję wydanej kaski (kupiłam pakiet pachy+bikini po 4 zabiegi i płaciłam ok. 1400 zł), już nie pamiętam jak to jest golić się codziennie i męczyć z wrastającymi włoskami i czarnymi kropkami, dlatego bardzo polecam! Aaaa - do końca listopada w Mona Lisa jest promocja i laser kosztuje 60-70% mniej, więc super dla tych, które teraz się wybierają.
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 10:52   #3195
natalia353
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Faktycznie, właśnie widzę na ich stronie internetowej, że maja promocje super!!!
Fajnie, że chodzisz , do Mona Lisy, można się wymieniać informacjami na temat zabiegów

Dziewczyny tu macie stronkę jeśli chcecie zobaczyć co i jak
http://www.monalisa-poznan.pl/
natalia353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 05:18   #3196
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Jumo83 Pokaż wiadomość
Fakt, na wzgórku i pachwiny - bardzo dobry efekt, na wargach słaby, ale u mnie pewnie dlatego, że bardzo mocno bolało i prosiłam o zmniejszenie mocy laseru... Już więcej nie chciałam tego znosić i pogodziłam się z tym, że tam włosy będą. Za to wzgórek i pachwiny - ból do wytrzymania i niewiele włosów odrosło w ciągu 6 lat.
no 6 lat to już faktycznie można ocenić skuteczność zabiegu
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 10:29   #3197
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Pocieszające jest to, że wyda się tyle kasy i jest spokoj na conajmniej 6 lat
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 11:38   #3198
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Jumo83 Pokaż wiadomość
natalia353 - jestem bardzo zadowolona z efektu na pachach, na kilka lat miałam spokój, ale nie na zawsze, bo tak jak już pisałam, po ciążach troszkę włosków odrosło i byłam niedawno na jeszcze jednym laserze - teraz jest znów gładko! Co do bikini - świetne efekty w okolicach bikini! Nie żałuję wydanej kaski (kupiłam pakiet pachy+bikini po 4 zabiegi i płaciłam ok. 1400 zł), już nie pamiętam jak to jest golić się codziennie i męczyć z wrastającymi włoskami i czarnymi kropkami, dlatego bardzo polecam! Aaaa - do końca listopada w Mona Lisa jest promocja i laser kosztuje 60-70% mniej, więc super dla tych, które teraz się wybierają.
A jak u nich wygląda bikini głębokie?

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
no 6 lat to już faktycznie można ocenić skuteczność zabiegu
No ja mam już spokój z łydkami od 10 lat .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 13:45   #3199
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Siarka40 - bikini głębokie, czyli usuwanie wszystkich włosów TAM! Powiem szczerze, ukłucia laserem na wargach sromowych nie są przyjemne. Zabieg wyglądał tak: miałam na sobie bawełniane stringi, babeczka obrysowała białą kredką obszar, który trzeba wylaserować, odsuwałam majtki, a ona przykładała głowicę lasera. Najpierw przód, potem tył, czyli włoski w okolicach pośladków (tam jest dużo tłuszczyku i nie boli o dziwo). Jak już pisałam, prosiłam o małą moc lasera przy laserowaniu najbardziej wrażliwych miejsc i faktycznie w tych miejscach włoski odrosły. Nie mam jednak prawie wcale włosów wystających poza linię nawet skąpych majtek, więc jest git i ten efekt mnie zadowala.
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-18, 20:47   #3200
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Byłam dzisiaj na depilacji łydek, 2 zabieg. Miałam robione tą większą końcówką. Pieruńsko bolało, bardziej niż za pierwszym razem.

Kurcze tak sobie myślę,że zabieg na pipkę musi boleć okropnie.
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 21:06   #3201
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Jumo83 Pokaż wiadomość
Nie mam jednak prawie wcale włosów wystających poza linię nawet skąpych majtek, więc jest git i ten efekt mnie zadowala.
No a mnie właśnie nie baŁdzo, stąd chcę się ostatecznie wyzbyć reszty.

I ja bez majtek byłam na głębokim bikini^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 09:48   #3202
MartynkaMar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A ja jestem zadowolona. Korzystałam z zabiegu depilacji laserowej w Warszawie i naprawdę efekty niezłe. Teraz dopiero widać, ile człowiek traci czasu na depilację. Przynajmniej mogę ten czas wykorzystać na coś innego. Co do bólu, da się przeżyć, bez przesady.

Zdecydowałam się na depilację nóg, ale myślę, że na tym się nie skończy. Wybieram się jeszcze na zabieg pach, ale muszę trochę kasy uzbierać. Rzeczywiście nie jest to może i tanie, ale naprawdę warto! Efekty wszystko wynagrodzą. Coś za coś.
MartynkaMar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 11:35   #3203
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na depilacji łydek, 2 zabieg. Miałam robione tą większą końcówką. Pieruńsko bolało, bardziej niż za pierwszym razem.

Kurcze tak sobie myślę,że zabieg na pipkę musi boleć okropnie.
boli okropnie
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 07:01   #3204
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
A jak u nich wygląda bikini głębokie?


No ja mam już spokój z łydkami od 10 lat .
tym bardziej mnie to pociesza a wcześniej miałaś tam dużo włosów?
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 09:45   #3205
MartynkaMar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

To zalezy od wielu czynników. Od rodzaju skóry, owłosienia, przede wszystkim organizmu. Stosowałam taka depilację juz jakiś czas temu. Minął prawie rok i włoski nie odrastają, koleżanka stosowała wcześniej. Jej włoski zaczeły odrastać dopiero po 1,5 roku, ale są mało widoczne, prawie, że wcale. Już naprawde trzeba się przyjrzec, aby cokowiek zobaczyć. Poczytaj: http://www.royalbeautyclinic.pl/depilacja-laserowa
MartynkaMar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 09:42   #3206
f _ c k yea
Rozeznanie
 
Avatar f _ c k yea
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 828
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Kurcze tak sobie myślę, że zabieg na pipkę musi boleć okropnie.
Eeee, do przeżycia w moim odczuciu ból porównywalny do wosku, tylko trochę dłużej zabieg trwa. Za to między pośladkami to kaplica

Najgorsze to jest dopiero później, jak musisz wyjść do ludzi (albo, tak jak ja, siedzieć 3 godziny w autobusie ) i raczej nie wypada iść bez majtek ani ich poprawiać co minutę

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
I ja bez majtek byłam na głębokim bikini^^.
Ja też miałam taki plan, ale pani wykonująca zabieg powiedziała, że jej będzie łatwiej, kazała mi nałożyć tylko te stringi tyłem na przód, i faktycznie tym paseczkiem sprawnie manewrowała i poszło gładko
__________________

f _ c k yea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 21:48   #3207
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej, pamięta mnie tu jeszcze ktoś?
27 października byłam na bikini. Robiłam głębokie ale zostawiłam pasek z przodu
Na wargach robiłam pierwszy raz i byłam przerażona, że pewnie nie wytrzymam a tu lajcik! Z 4-6 strzałów na serio zabolało a potem poszło bezstresowo. Fakt, że ze 2 godziny przed siedziałam już z maścią Emlą. Pewnie ona też pomogła. Ogólnie bikini robiłam już 3 raz. Minął miesiąc i włosy się póki co nie pokazują ale czekam, bo chcę jeszcze przynajmniej raz pójść tej zimy. Mam nadzieję, że ostatni. Po tamtych 2 zabiegach straciłam jakieś 60% włosów a zaczynałam w 2013 roku (nie pamiętam czy na wiosnę czy jesienią?). Także efekty super. Muszę jeszcze pachy powtórzyć.

Ja byłam w swoich majtkach ale ubrałam elastyczne, bezszwowe i sprawnie to szło, nie czułam żadnego dyskomfortu podczas zabiegu.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2015-11-25 o 21:51
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 11:14   #3208
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
I ja bez majtek byłam na głębokim bikini^^.
Ja tak samo Wszystko chyba zależy od tego, czy ktoś bardzo się wstydzi czy nie. Dla mnie to nie był żaden problem, myślę że takie jednorazowe majtki mogłyby tylko przeszkadzać.

Na początku grudnia wracam do depilacji po zakończonej kuracji izotretynoiną - w końcu ! Muszę zrobić zabieg przypominający na pachy - minęły ponad dwa lata i pojawiło się kilka malutkich, delikatnych włosków. No i wracam właśnie do bikini głębokiego, które niestety musiałam przerwać przez właśnie kurację dermatologiczną. Wszystko zaczynam robić w zupełnie innym miejscu i mieście, zobaczymy jak będzie
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 07:33   #3209
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wiem, że pytania trochę się powielają ale czy ktoś był w Laser Delux w Poznaniu i może cokolwiek powiedzieć?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 10:46   #3210
k_opiko
Zadomowienie
 
Avatar k_opiko
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 294
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Wiem, że pytania trochę się powielają ale czy ktoś był w Laser Delux w Poznaniu i może cokolwiek powiedzieć?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ja chodzę, jestem zadowolona. Kończę nogi, zaczęłam pachy. Na nogi zrobiłam 5 zabiegów, pewnie jeszcze 2 będę musiała, jestem miesiąc po pierwszym zabiegu na pachy, efekty genialne
__________________
08.08.2015
29.10.2016
07.07.2018
k_opiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.