ślub i elewacja ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-30, 22:02   #1
moskirz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 137
GG do moskirz

ślub i elewacja ;)


witam!
jak powinien wyglądać makijaż ślubny... dzis byłam na makijażu "dziennym".. chciałam zobaczyć styl pracy pani żeby umówić się z nią na ślubny... powiedziała mi,ze ślubny powinien być mocniejszy zeby by dobrze widoczny na zdjęciach i filmie... troszke mnie to przeraziło, bo na dzień stosuję beże i brązy oraz odcienie róż/ wrzos (piwna teczówka)...mocniej podkreślam oko na wieczór...
moskirz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 22:12   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: ślub i elewacja ;)

przeciez nie bedziesz wystepowala w filmie a zdjecia nie sa na okładkę ,nałożenie tony podkładu moze byc dla ciebie męczące szczególnie jesli nie malujesz sie mocna na codzien.
ja zazwyczaj pytam klientke jak sie maluje ,prosze o jakies zdjęcia z poprzednich imprez ,po oficjalnej czesci i tak panna młoda nie zwraca uwagi czy ma szminke czy nie (chociaz zawsze stosuje fixator)to jednak twarz sie poci a ja nie jestem non stop żeby doprowadzic ją do wersji zaraz po zrobieniu makijazu.
zapisz sie na próbny i zobacz co pani z tobą zrobi ,najważniejsze żebyś ty czuła sie dobrze i nie skreslaj jej od razu ,pochodz z makijazem ,poprzeglądaj sie i dopiero pożniej na chłodno podejmi decyzje ,
pzdr i zycze dobrych wyborów
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 22:27   #3
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: ślub i elewacja ;)

Powinien być przede wszystkim trwały i na nic się zdadzą tony tapety jeśli to wszystko zblednie i spłynie po kilku godzinach.
Dużo na takiej imprezie dają sztuczne rzęsy /choć sama ich nie miałam/, przez to oczy wyglądają przez wiele godzin ładnie, ukrywają zmęczenie.
Za radą Pauli- przetestuj makijaż próbny!
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-01, 06:53   #4
moskirz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 137
GG do moskirz
no dobrze..

byłam u kobitki na makijażu dziennym... nie używałam jak dotąd odcieni fioletu więc na początku wygląd mnie z deczka zszokował... na koniec przejżałam się w lustrze i zobaczyłam - nawet łądny efekt końcowy...
pani która robiła mi makijaż jest kosmetyczką ale (chyba) nie wizażystką... pracowałą kiedyś dla "ziemi egiptu" czy jakoś tam .. robiła na pokazach makijaże...nie używa fixylatorów czy innych efektów specjalnych zapewniających długowieczność makijażu...efekt??? około 24tej praktycznie nie miałam makijażu na twarzy (a robiony był około 14tej)...

nie znam żadnej wizażystki w szczecinie która mogłaby mi zrobić makijaż - efekt+trwałość... nie wiem na jaką kwotę mam się nastawić...

ślub będzie 4.06.05roku.. termin dość odległy ale ze względu na charakter pracy nie mam za dużo czasu żeby chodzić od 1 do 2giego salonu i eksperymentować... szczerze powiedziawszy też szkoda mi na to pienieędzy... zastanawiam się również nad zatrudnieniem wizażystki na czas robienia zdjęć w plenerze i studio...

dodatkowo - w gre wchodziłby także makijaż mojej mamy i siostry...

co myślicie na ten temat???????????????????? ???
moskirz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-01, 09:48   #5
Aquila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 221
Re: no dobrze..

Zwróć uwagę na jeszcze jedną rzecz, tak naprawdę, to o 24 -tej, mało który z gości bedzie pamiętał Twój makijaż, a jeśli zdjęcia będą pięknę z piękną panną młodą, to każdy nawet wiele lat później powie, że ta dziewczyna to dopiero wyglądała fantastycznie! Pamiątką będą zdjęcia, film, a z ludzkiej pamięci nawet "tapeta na buzi" się szybko ulotni. Co nie oznacza, że każe ci zrobić tapetę, ale może warto mocniejszy makijaż.
Jeśli masz aparat (najlepiej cyfraka, ale zwykły też może być, albo kamerę)to pobaw sie makijażem w wolnej chwili i sfotografuj się w mocniejszym oświetleniu. Zobaczysz w czym się sobie podobasz, a w czym nie, jaki makijaż wygląda dobrze, a jaki koszmarnie. Później idąc do wizażystki powiesz jej czego się spodziewasz, i jak ma to wszystko wyglądać.
Aquila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 07:41   #6
moskirz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 137
GG do moskirz
fakt ale...

ta kosmetyczka nieużywa żadnych utrwalaczy... bazuje na kompakcie bi-kor "ziemia egipska", różu z tej serii... chodzi mi o trwałośc makijażu...z kolorami mozna poeksperymentować... mam jeszcze kupę czasu żeby się do tego przekonać...mamy w planie sesję plenerową przedślubną... wtedy zobaczymy jak to będzie wyglądac...
moskirz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 07:57   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: fakt ale...

hey
ja osobiscie nie mam zaufania do wizazystek które pracują tylko na jednej firmie(chyba ze by mi za to płacili -żadna firma nie wypuszcza tylko perełek ,pozatym kazda cera jest inna .
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-02, 08:05   #8
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: fakt ale...

Moim zdaniem warto sprawdzić jak się bedzie wyglądać w innym makijażu niż dotychczas ktos kto widzi nas pierwszy raz moze zauwazyc inne walory ktore my same nie zawsze podkreslamy makijazem co do tych zdjec to faktycznie slyszalam ze makijaz powinien byc mocniejszy...??...Najwazn iejsze zebys Ty sie dobrze czula!!Przeciez to jeden z Najwazniejszych dni w zyciu mimo wszystko wydaje mi sie ze nie szkodzi poeksperymentowac w wolnym czasie z mama i siostra
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 08:23   #9
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: fakt ale...

A teraz kilka słów ode mnie
Ja raczej wykonując ślubny makijaz stawiam na delikatność- Twoja buzia musi współgrać z suknia slubną - ma być delikatnie, świetliscie, a makijaż nie może się bardzo rzucać w oczy. A przynajmniej nie powinien-moim zdaniem
Po drugie powinnas się dobrze czuć w makijazu - po to jest próba żebys mogła zobaczyc sie w makijazu i ewentualnie gdy się źle w nim czujesz - poprosić o inną propozycje. Jest to też okazja zeby pochodzić w nowym makijazu, przywyknąć do niego i na spokojnie ocenić efekt.
najlepszym sposobem sprawdzenia jak dany makijaż wyglada na Twojej buzi nie jest zerkanie w lustro ale zrobienie sobie zdjęcia.
Zeby utrwalić makijaz ja stosuje fixer, który tworzy na buzi niewidoczną wartwe, która chroni przed ścieraniem.

pozdrawiam serdecznie
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.