Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-08, 08:06   #1441
shaki2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań okolice
Wiadomości: 36
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Sierka40 - chodziłaś do Casolli? A potem gdzie chodziłaś na laser? Napisz proszę czy byłas zadowolona z tego drugiego miejsca i podaj nazwe. Warto reklamować dobre salony z których inne dziewczyny skorzystają. Ja już raz wyrzuciłam pieniądze w błoto na denne laser i nie chce tego powtórzyć. jeśli masz lepsze miejsce to poleć. pzdr
shaki2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 09:07   #1442
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Wytłuszczone - głowy nie dam, ale wydawało mi się, że wcześniej sformułowałaś ten fragment trochę inaczej. Acz możliwe, że właśnie ta wersja oddaje rzeczywistość - bo miałam robione 3 zabiegi przez panią Olę i 2 przez drugą panią (możliwe, że chodzi o tę, o której piszesz) i nie widziałam różnicy w czasie zabiegu. Moje koleżanki też były u jednej i u drugiej pani - i efekty takie, jak opisałam wcześniej.
Jednak oczywiście jestem w stanie uwierzyć, że jak się skończył tabun klientek z tego groupona z listopada 2010 roku (chyba najlepsza oferta ever, zniżka była rzędu chyba 90%), to zaczęto robić zabiegi dokładniej. W czasie, kiedy chodziłam, był tak napięty grafik, że klientki były umawiane bardzo gęsto, ja, jak wspomniałam, miałam często przeznaczone około 30 minut na moje 3 zabiegi.
Napisałam, że podobno bardziej się stara mając na myśli porównanie z tą poprzednią panią, jednak jeszcze raz zaznaczam że to nie jest moja opinia tylko mojej koleżanki. Sama nadal jestem osobą poszukującą sprawdzonego i godnego polecenia gabinetu Biorąc pod uwagę wpisy na tym forum wychodzi na to, że tylko p. Małgosia w Warszawie jest najbardziej kompetentną osobą
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 14:28   #1443
matrasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam Was Dziewczynki
mam pytanie do Warszawianek - czy któraś z Was miała może zabieg wykonywany laserem diodowym Vectus f-my Palomar? I przy okazji, czy macie doświadczenia laserowe z kliniką Skin Clinic albo kliniką dr Ambroziaka?
Będę wdzięczna za wszelkie info
matrasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 15:29   #1444
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej znalazłam bon na 75zł chciałabym pójsc tam na zabieg usuwania wąsika ( nie jest zbytnio widoczny ale ja go widze, są jaśniejsze niż np brwi) Mozecie coś mi o tym więcej napisac?


Medyczny laser diodowy do usuwania zbędnych włosów, pierwszy na Podkarpaciu o takiej mocy w technologii fal mieszanych - delikatnie, efektywnie i skutecznie
Podwójny efekt wypadania włosów - wiązka światła dociera bezpośrednio do brodawki włosa, powodując jej zniszczenie, a tym samym zniszczenie włosa
Laser posiada efektywne chłodzenie w głowicy z automatyczną kontrolą temperatury skóry dla delikatniejszego zabiegu połączonego z wysoka wydajnością
Skuteczna depilacja cienkich włosów dzięki głowicy wysokiej mocy
Rewelacyjne rozwiązanie dla skóry opalonej!
Panie z ciemną karnacją mogą śmiało przyjść bez żadnego ryzyka oparzenia skóry
__________________
Boże, daj mi siłę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić'
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 01:46   #1445
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez shaki2 Pokaż wiadomość
Sierka40 - chodziłaś do Casolli? A potem gdzie chodziłaś na laser? Napisz proszę czy byłas zadowolona z tego drugiego miejsca i podaj nazwe. Warto reklamować dobre salony z których inne dziewczyny skorzystają. Ja już raz wyrzuciłam pieniądze w błoto na denne laser i nie chce tego powtórzyć. jeśli masz lepsze miejsce to poleć. pzdr
Shaki, a jak myślisz, gdybym mogła coś polecić, to nie napisałabym tego?^^ Widziałam wcześniejsze pytania do mieszkanek Poznania, ale cóż, trudno mi polecić którykolwiek z salonów, w których byłam...

Cytat:
Napisane przez Molca Pokaż wiadomość
Napisałam, że podobno bardziej się stara mając na myśli porównanie z tą poprzednią panią, jednak jeszcze raz zaznaczam że to nie jest moja opinia tylko mojej koleżanki. Sama nadal jestem osobą poszukującą sprawdzonego i godnego polecenia gabinetu
Spoko, rozumiem. Zresztą, jak pisałam, możliwe, że kiedy mają mniejsze obłożenie, na zabiegi jest poświęcane więcej czasu. Po prostu ja i moje koleżanki trafiłyśmy na okres, gdy szpilki nie szło wcisnąć w ciągu dnia. Aczkolwiek oczywiście uważam, że nie jest to usprawiedliwienie dla tego salonu, bo to niestety ich problem, że za dużo sprzedali ofert na grouponie.
Przy czym koniec końców nie żałuję, bo wydałam łącznie 1100 zł, a bikini w dużym stopniu zostało ujarzmione (pachy częściowo też). Jednak gdybym miała zapłacić więcej, to byłoby już gorzej.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2013-03-09 o 01:48
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 12:36   #1446
aititsul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny
jest może ktoś z Trójmiasta i mógłby polecić mi salon do depilacji laserowej wąsika, jakiej najlepiej użyć lampy, czy trzeba sie 'golic' przed, po ilu zabiegach jest efekt

nie mam tragedii na twarzy, jedynie z bliska widac przy kącikach ust bardziej ciemne włoski, dlatego boje sie ze jak ogole to odrosną mi w ogole jak u faceta.

prosze o rady :}
aititsul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 09:34   #1447
Smaki lata
Przyczajenie
 
Avatar Smaki lata
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez aititsul Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
jest może ktoś z Trójmiasta i mógłby polecić mi salon do depilacji laserowej wąsika, jakiej najlepiej użyć lampy, czy trzeba sie 'golic' przed, po ilu zabiegach jest efekt

nie mam tragedii na twarzy, jedynie z bliska widac przy kącikach ust bardziej ciemne włoski, dlatego boje sie ze jak ogole to odrosną mi w ogole jak u faceta.

prosze o rady :}
Witam Cię, ja jestem z Trójmiasta i podczytuję wątek. Jestem już po jednym zabiegu na bikini i całe nogi. Nie mogę Ci doradzić w sprawie wąsika bo robię zupełnie inne partie ale moge polecić Ci salon w którym ja robiłam depilację. Jeśli się zdecydujesz to możemy mieć zniżkę na depilację, chodzi o sieć salonów Laser DeLux.
Smaki lata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 08:14   #1448
misia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej Dziewczyny ja jestem już po 3 zabiegu tz 4 ( 1 IPL 1LS 2 LSD) na bikini i wąsik i muszę Wam powiedzieć ze jestem bardzooooo zadowolona z efektów w przyszłym tygodniu mam kolejny zabieg i mam do Was pytanie czy orientujecie się moze czy przy laserowy usuwaniu wąsika moge w tym samym czasie wybielac zęby ? Chodzi mi o profesjonalne wybielanie nakladkowe u dentysty? Zastanawiam się czy ma to jakiś wpływ? Tz wiem ze zęby mogą być bardziej wrażliwe ale zastanawiam się czy jest to zakazane?

Dzięki za informacje
misia3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 09:17   #1449
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez matrasza Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczynki
mam pytanie do Warszawianek - czy któraś z Was miała może zabieg wykonywany laserem diodowym Vectus f-my Palomar? I przy okazji, czy macie doświadczenia laserowe z kliniką Skin Clinic albo kliniką dr Ambroziaka?
Będę wdzięczna za wszelkie info
Ja jestem z Warszawy i miałam zabieg robiony laserem Vectus. Ale jestem dopiero po pierwszym zabiegu, także nie wiem czy ci pomogę, zalezy co chciałabys wiedzieć. Ale nie mam doświadczeń z żadną z klinik o której wspomniałaś.
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 12:45   #1450
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

hej dziewczyny i ja dołączam do Was jestem po paru zabiegach depilacji laserem i na początku efekty były zaskakujące a teraz jakby efekt jest mało widoczny jakie salony możecie polecić w Krakowie?????

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

dziewczyny słyszałyście coś o tym laserze Laser ND: YAG Er:YAG Fotona????????
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 13:17   #1451
matrasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez S1lc1a Pokaż wiadomość
Ja jestem z Warszawy i miałam zabieg robiony laserem Vectus. Ale jestem dopiero po pierwszym zabiegu, także nie wiem czy ci pomogę, zalezy co chciałabys wiedzieć. Ale nie mam doświadczeń z żadną z klinik o której wspomniałaś.
Dzięki za odpowiedź. W takim razie czekam na więcej info, gdybyś była uprzejma po kolejnych zabiegach.
W sumie to zależało mi porównaniu vectusa i innych laserów, jak dziewczyny to widzą, może ktoś jeszcze ma doświadczenia z vectusem i innymi laserami.
matrasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 15:22   #1452
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
hej dziewczyny i ja dołączam do Was jestem po paru zabiegach depilacji laserem i na początku efekty były zaskakujące a teraz jakby efekt jest mało widoczny jakie salony możecie polecić w Krakowie?????

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

dziewczyny słyszałyście coś o tym laserze Laser ND: YAG Er:YAG Fotona????????
a jakim laserem miałas robiony zabieg
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 16:40   #1453
AIVIV
Raczkowanie
 
Avatar AIVIV
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 39
GG do AIVIV Send a message via Skype™ to AIVIV
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

i ja ide, szkoda, ze tak późno trafiłam na to forum, bo wcześniej wykupiłam w laser expert, na szczęście tylko bikini...
AIVIV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 10:08   #1454
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny z Wrocławia
była któraś z was w Salonie Be Beautiful na ul. Wełnianej?
Ich oferta była na grouponie i się zastanawiam czy nie skorzystać.
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 12:58   #1455
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a jakim laserem miałas robiony zabieg
no więc większość miałam LS, ostatnie zabiegi robiłam ND: YAG Er:YAG Fotona i sama nie wiem co myśleć.... Po LS włosy od razu wypadają a po Fotonie to sama nie wiem zastanawiam się czy przy czwartym zabiegu ogólnie już włosy mało wypadają a może ten laser gorzej działa. W sumie powinien być dobry bo jest to laser medyczny a LS- kosmetyczny już sama nie wiem
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:27   #1456
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
hej dziewczyny i ja dołączam do Was jestem po paru zabiegach depilacji laserem i na początku efekty były zaskakujące a teraz jakby efekt jest mało widoczny jakie salony możecie polecić w Krakowie?????

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

dziewczyny słyszałyście coś o tym laserze Laser ND: YAG Er:YAG Fotona????????
Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
no więc większość miałam LS, ostatnie zabiegi robiłam ND: YAG Er:YAG Fotona i sama nie wiem co myśleć.... Po LS włosy od razu wypadają a po Fotonie to sama nie wiem zastanawiam się czy przy czwartym zabiegu ogólnie już włosy mało wypadają a może ten laser gorzej działa. W sumie powinien być dobry bo jest to laser medyczny a LS- kosmetyczny już sama nie wiem
gdzie robiłas LS? ja polecam Revision
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:42   #1457
kamcia1611
Raczkowanie
 
Avatar kamcia1611
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 119
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mam pytanie, jakieś 2,5 miesiąca temu miałam robioną depilację bikini woskiem i na pachwinie zrobił mi się krwiak, jest w takim miejscu, że nie chce się za bardzo goić bo cały czas obciera go bielizna, myślicie, że mogę umówić się na depilację laserową?
kamcia1611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 06:16   #1458
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kamcia1611 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, jakieś 2,5 miesiąca temu miałam robioną depilację bikini woskiem i na pachwinie zrobił mi się krwiak, jest w takim miejscu, że nie chce się za bardzo goić bo cały czas obciera go bielizna, myślicie, że mogę umówić się na depilację laserową?
Jeżeli bardzo zależy Ci na czasie to możesz spróbować - to miejsce wtedy zostanie pominięte. Ja radziłabym jeszcze trochę poczekać
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 17:35   #1459
kamcia1611
Raczkowanie
 
Avatar kamcia1611
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 119
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Jeżeli bardzo zależy Ci na czasie to możesz spróbować - to miejsce wtedy zostanie pominięte. Ja radziłabym jeszcze trochę poczekać
Dziękuję za odpowiedź, dodzwoniłam się do tej babeczki i powiedziała, że ona jak to zobaczy to zdecydujemy
kamcia1611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 10:56   #1460
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
gdzie robiłas LS? ja polecam Revision
ja robiłam w Dermikas w Plazie
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 18:54   #1461
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
ja robiłam w Dermikas w Plazie
Dermikos tez tam robilam na poczatku. nie wroce tam, moc na pachy u mnie nie przekroczyla 30... efekty srednie. bikini i koncowke pach robie w Revision. Roznica ogromna
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 20:19   #1462
mateo1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej wizażystki,
Jestem facetem i mam strasznie krępujący problem z nadmiernym owłosieniem na całym ciele w wieku 20lat. Jest za długie (klata 3-4cm),czarne i za dużo. Tors, Brzuch, Nogi - niestety ponad rok z powodu wstydu słońca nie widziały ;-(

W akcie desperacji myślę nad depilacją. Zastanawia mnie czy laser jest w stanie przerzedzić włosy? ( nie chcę całkiem usuwać )
Na "prawdziwy" laser nie mam kasy ale chciałem spróbować jakiś IPL+RF z grupona. Czy jest szansa że pomoże ?
mateo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 20:49   #1463
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mateo1 Pokaż wiadomość
Hej wizażystki,
Jestem facetem i mam strasznie krępujący problem z nadmiernym owłosieniem na całym ciele w wieku 20lat. Jest za długie (klata 3-4cm),czarne i za dużo. Tors, Brzuch, Nogi - niestety ponad rok z powodu wstydu słońca nie widziały ;-(

W akcie desperacji myślę nad depilacją. Zastanawia mnie czy laser jest w stanie przerzedzić włosy? ( nie chcę całkiem usuwać )
Na "prawdziwy" laser nie mam kasy ale chciałem spróbować jakiś IPL+RF z grupona. Czy jest szansa że pomoże ?
IPL+ RF nie pomoże na stałe zlikwidować problemu.to tylko na jakieś czas,od 3 mies do pół roku i włosy w 100% odrosną
poszukaj dobrze,a na pewno coś znajdziesz.
jest wiele promocji z laserem LS,lub LS DUET w promocyjnych cenach.czasem warto poszukać w miejscowościach blisko twojej,bo przecież 30 km,czy 50 km to niewiele ,a jakie efekty!!!
napisz skąd jesteś,a może coś wyszukamy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:11   #1464
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mateo1 Pokaż wiadomość
Hej wizażystki,
Jestem facetem i mam strasznie krępujący problem z nadmiernym owłosieniem na całym ciele w wieku 20lat. Jest za długie (klata 3-4cm),czarne i za dużo. Tors, Brzuch, Nogi - niestety ponad rok z powodu wstydu słońca nie widziały ;-(

W akcie desperacji myślę nad depilacją. Zastanawia mnie czy laser jest w stanie przerzedzić włosy? ( nie chcę całkiem usuwać )
Na "prawdziwy" laser nie mam kasy ale chciałem spróbować jakiś IPL+RF z grupona. Czy jest szansa że pomoże ?
Nie myślę żeby IP to dobry pomysł, szkoda Twojego czasu i pieniędzy
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:20   #1465
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

...
rozmawiałam ostatnio z moja P.Doktor na temat męskiej depilacji laserowej,generalnie jest o wiele trudniejsza z powodu męskich hormonów...ale co powiedziała to to,że często faceci po zrobieniu pierwszego zabiegu rezygnuja,bo jest to dla nich zbyt bolesne.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 22:41   #1466
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy ktoś może ma informacje jak nazywają się panie w REVISION? Ostatnio byłam tam ponad rok temu i teraz są jakieś nowe?
Będę wdzięczna
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 13:55   #1467
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, proszę o porady / patenty odnośnie stosowania Emli. Mam jutro 3 zabieg bikini, przy dwóch pierwszych ból był dla mnie "nie do zniesienia", teraz chcę użyć Emli. Czym mam się owinąć aby było skuteczne i trzymało się ciała ? Jak długo trzymać ? Czy mogę z nałożoną Emlą pojechać do kosmetyczki i już u niej na miejscu zetrzec maść ? Łatwo się ściera ?
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 14:24   #1468
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o porady / patenty odnośnie stosowania Emli. Mam jutro 3 zabieg bikini, przy dwóch pierwszych ból był dla mnie "nie do zniesienia", teraz chcę użyć Emli. Czym mam się owinąć aby było skuteczne i trzymało się ciała ? Jak długo trzymać ? Czy mogę z nałożoną Emlą pojechać do kosmetyczki i już u niej na miejscu zetrzec maść ? Łatwo się ściera ?
....
smarujesz ciało tak około półtorej godziny przed zabiegiem,a conajmniej godzinę przed<tak działa najefektywniej> zawijasz sie zwykłą folia spożywczą i tak jedziesz na zabieg,emla łatwo się zmywa i osoba wynonująca depilacje łatwo ja usunie tuż przed.Tylko tej emli powinna byc dość spora warstwa,nie,że posmarujesz i ona się od razu wchłonie do zera.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 16:25   #1469
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dokładnie tak

Ja chyba kończę bikini i pachy. Pod jedną pachą wyrósł mi 1 normalny włos reszta jest tak cienka, krótka i jasne, że trzeba z lupą się przyglądać.

Na nogach zostało mi przy kolanach, najlepiej zareagowały kostki.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 19:46   #1470
panikara88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 172
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny!
Dołączam do Was i przy okazji mam pytanie. Na grouponie jest ciekawa oferta, dotycząca depilacji Light Sheer w salonie Depi-Light. Cena kusi, ale nic nie wiem o tym salonie. Czy obsługa jest w porządku? Czy nikt tam nie oszukuje? Korzystałyście z usług tego salonu? Będę wdzięczna za wszelkie informacje!
Pozdrawiam Was ciepło!

P.S. Dodam jeszcze, że robiłam już ze 3 zabiegi na łydki laserem Light Sheer, ale ostatni raz byłam w połowie listopada;/ to chyba za długa przerwa i mam wrażenie, że tych włosków znów jest więcej ;/
__________________

panikara88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.