Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-28, 14:13   #1591
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Ja też mam nadzieje teraz skonczyc to bikini i pachy. A jesienią planuję łydki
łydki już robiłam ale resztek dobić nie mogę
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 21:42   #1592
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
łydki już robiłam ale resztek dobić nie mogę
aly czas rosna nowe czy laser nie dziala na te co sa? ja na lydkach mam ten problem, że mam wrazliwe dlonie. i jak przejade po nodze i czuje wlosy to mnie trafia. i boje sie, ze ten jasny meszek ktory moze zostac bedzie mnie denerwowal...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 11:58   #1593
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
aly czas rosna nowe czy laser nie dziala na te co sa? ja na lydkach mam ten problem, że mam wrazliwe dlonie. i jak przejade po nodze i czuje wlosy to mnie trafia. i boje sie, ze ten jasny meszek ktory moze zostac bedzie mnie denerwowal...
na te co są moja wina że dwa razy robiłam fotonem i teraz nie wiem czy to kwestia lasera czy moich włosów
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 09:44   #1594
justify4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny,
tak czytam i czytam o bólu związanym z depilacją i zastanawiam się czy nie ma jakiś balsamów łagodzących albo innych specyfików, które ten ból ograniczą. Trochę się przeraziłam faktem, że lasery tak strasznie bolą, szczególnie, że chcę się zapisać na pierwszy zabieg na pachy

Polecacie jakiś gabinet w Warszawie?
justify4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 09:56   #1595
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez justify4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
tak czytam i czytam o bólu związanym z depilacją i zastanawiam się czy nie ma jakiś balsamów łagodzących albo innych specyfików, które ten ból ograniczą. Trochę się przeraziłam faktem, że lasery tak strasznie bolą, szczególnie, że chcę się zapisać na pierwszy zabieg na pachy

Polecacie jakiś gabinet w Warszawie?
Depiclinic

Ból jest i będzie, a to jak go wytrzymasz, zależy tylko od Twojego progu i podejścia do całości. Wszelakie maści i kremy działają bardziej na Twoją głowę, trochę taki efekt placebo. Albo decydujesz się i godzisz z bólem (który znowu nie jest jakiś śmiertelny, skoro wszystkie chodzimy i jak widzisz żyjemy), albo depilujesz się maszynką do końca życia.

Dziewczyny, poczytajcie trochę wątek, a nie wiecznie pytanie jak boli, czy bardzo boli ... Nie da się zdefiniować bólu czy opisać, wsadzić w jakąś skalę ... Mnie bolało tak, koleżankę bardziej, a babcię mniej.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 13:19   #1596
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Depiclinic

Ból jest i będzie, a to jak go wytrzymasz, zależy tylko od Twojego progu i podejścia do całości. Wszelakie maści i kremy działają bardziej na Twoją głowę, trochę taki efekt placebo. Albo decydujesz się i godzisz z bólem (który znowu nie jest jakiś śmiertelny, skoro wszystkie chodzimy i jak widzisz żyjemy), albo depilujesz się maszynką do końca życia.

Dziewczyny, poczytajcie trochę wątek, a nie wiecznie pytanie jak boli, czy bardzo boli ... Nie da się zdefiniować bólu czy opisać, wsadzić w jakąś skalę ... Mnie bolało tak, koleżankę bardziej, a babcię mniej.
....
dokładnie....! niemniej jednak ja czuje duzą różnice z uzyciem emli a bez.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 19:30   #1597
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

W sobotę (04/05/13) mam termin na kolejną depilację bikini i rąk, a biorę od tygodnia antybiotyk i jakiś lek uodparniający. Czy nie będzie to przeszkadzało w efekcie depilacji lub działaniu ubocznym na skórę?
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 21:23   #1598
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja mam pytanie do robiących nogi:
czy w okolicy kostek szybciej przestały wyrastać Wam włosy?
Bo ja tam prawie nie mam. Im wyżej tym gorzej.
I nie wiem czy to typ włosa, czy to, że kostki miałam zwykłym LS a górę duetem (bo sobie nie dałam, bolało )
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 23:52   #1599
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez agaapra Pokaż wiadomość
W sobotę (04/05/13) mam termin na kolejną depilację bikini i rąk, a biorę od tygodnia antybiotyk i jakiś lek uodparniający. Czy nie będzie to przeszkadzało w efekcie depilacji lub działaniu ubocznym na skórę?
....
musi minąć minimum tydzień od odstawienia antybiotyku,nie mozna się naswietlac w trakcie przyjmowania.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 21:08   #1600
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
musi minąć minimum tydzień od odstawienia antybiotyku,nie mozna się naswietlac w trakcie przyjmowania.
Dzięki, za informację już przełożyłam termin na za 2 tygodnie dopiero
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 00:02   #1601
lubie siebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

17 dzień po pierwszym zabiegu depilacji laserowej - dużo włosków wypadło, ale jeszcze spora ich część mocno trzyma się w skórze. Powiedziałabym, że stosunek tych, co wypadły do tych, co zostały jest jak 3/1. Chyba najmniejsze efekty widzę na wargach sromowych ;/
Jak bardzo trzeba być cierpliwym? Czy Wy po pierwszych zabiegach miałyście taki efekt WOW, że wszystkie włoski wypadły? Czy może te, co były strzelone laserem powypadały, ale w międzyczasie wyrosły nowe włoski (te które podczas zabiegu były uśpione, tak, że na nie zabieg nie zadziałał) i nie było tego momentu zupełnie gładkiej skóry? Ciekawa jestem Waszych doświadczeń

Przeszkadzały mi wrośnięte włoski, więc tak jak jedna z Was poleciła napisałam do salonu w którym miałam zabieg. Stwierdziłam, że mimo iż na tych stronach znalazłam różne Wasze opisy jak radziłyście sobie z tym problemem to najlepiej będzie działać według instrukcji kosmetyczki wykonującej zabieg. Dostałam odpowiedź, że mogę wykonać peeling lub myć myjką lub gąbką dane miejsce. ważne tylko, żeby nie było ono podrażnione ani żeby nie było żadnych strupków. Włoski wrastały mi w pachwinach i troszkę pod brzuchem - wykonałam w tych miejscach peeling kawowy i teraz podczas każdego mycia nie za mocno myję je gąbką. Włoski uwalniają się lub nawet wypadają
lubie siebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 01:43   #1602
madagra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

U mnie kosmetyczka zaleciła peelingi, przez pierwsze 2 tyg. 2 razy, poźniej 3x w tyg. Powiedziała też, że to ode mnie zależy w pewnym sensie efekt,bo jak nie "uwolnię ich" to będą one rosnąć w środku.

Edytowane przez madagra
Czas edycji: 2013-05-07 o 01:45
madagra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 11:03   #1603
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Darko1 mam problem

otóż włoski pod jedną pachą mam w paski :/ pasek goły, pasek owłosiony, pasek goły i tak na przemian
widać gdzie babka przejechała laserem a gdzie ominęła
miała prawo ominąć tyle miejsca ? czy to jej niedokładność się kłania
druga pacha dużo lepiej, bikini szkoda gadać

czy mam prawo zażądać zwrotu zapłaconej do przodu 1 sesji na pachy ?
bo jestem niezadowolona i nie chce już w tym salonie robić depilacji

moge załączyć zdjęcia tej pachy
bo zrobiłam sobie przed i teraz
ja niestety też tak miałam z bikini i łydkami ewidentnie opuszczone miejsca i reklamowałam ale nic z tego.... Wmówiono mi ze to tak jest że różnie włosy wypadają bzdura. Teraz byłam już z czwartym miejscu i wszystko było ok, zabieg wykonany bardzo dokładnie, wszystkie włosy praktycznie wypadły
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 12:36   #1604
lubie siebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez madagra Pokaż wiadomość
U mnie kosmetyczka zaleciła peelingi, przez pierwsze 2 tyg. 2 razy, poźniej 3x w tyg. Powiedziała też, że to ode mnie zależy w pewnym sensie efekt,bo jak nie "uwolnię ich" to będą one rosnąć w środku.
Madagra, dziękuję za odpowiedź
Wydaje mi się, że te dwa tygodnie po zabiegu kiedy to niby nie można robić z depilowanym miejscem wielu rzeczy są bardzo umownym czasem. To taki bezpieczny termin dla większości pacjentek - no bo kosmetyczka nie wie jaka będzie reakcja skóry każdej z nas na zabieg. Jednak jeżeli skóra ładnie się zagoiła i zaczerwienienie i strupki zeszły to wydaje mi się, że nie ma różnicy czy peeling zrobię w 10 czy 14 dniu po zabiegu. Trzeba samemu ocenić stan swojej skóry i to czy zniesie ona mocniejsze pocieranie. Tylko, że to mój pierwszy zabieg więc jeszcze działam dosyć niepewnie, słucham rad innych, obserwuję siebie i wyciągam wnioski Na kolejnym zabiegu pogadam o tym z kosmetyczką. Teraz regularnie robię peeling co 3 dni. Ale uważam, że mogłam zacząć robić je wcześniej. Chociaż nie mogę powiedzieć, że przez te pierwsze dwa tygodnie po zabiegu zupełnie nic nie robiłam z tymi wrastającymi włoskami. Są one dla mnie tak irytujące, że starałam się je delikatnie podwadzić i uwolnić paznokciami - co niejednokrotnie mi się udawało Więc można uznać, że było to działanie podobne do mini-peelingu :P
lubie siebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 13:32   #1605
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Zmieniłam salon na Nowogrodzką. Bo w depiclinic nie było miejsc, ale... nie wiem czy się nie przeniosę. Zalezy od efektów.
W depiclinic bikini jest co 4 tygodnie. Wiem, że wdłg wizażu to mało, ale uznałam, że pani wie co robi. I po pierwszych zabiegach miałam mało włosów.
Za to teraz, jak pozwoliłam im odrosnąć 9 tygodni (nogi ok 12) mam połowę :/
Pani z Nowogrodzkiej uważa, że 8 tygodni to minimum.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 13:39   #1606
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Zmieniłam salon na Nowogrodzką. Bo w depiclinic nie było miejsc, ale... nie wiem czy się nie przeniosę. Zalezy od efektów.
W depiclinic bikini jest co 4 tygodnie. Wiem, że wdłg wizażu to mało, ale uznałam, że pani wie co robi. I po pierwszych zabiegach miałam mało włosów.
Za to teraz, jak pozwoliłam im odrosnąć 9 tygodni (nogi ok 12) mam połowę :/
Pani z Nowogrodzkiej uważa, że 8 tygodni to minimum.
...
8 tyg.to jest minimum!!! jasne,kazdy salon wolałaby doic klienta co miesiąc niezależnie czy mu odrosło czy nie..... ale taka polityka moze sobie tylko zaszkodzić...tak,Pani zdecydowanie wiedziała co robi

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-07 o 13:40
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 14:00   #1607
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Zmieniłam salon na Nowogrodzką. Bo w depiclinic nie było miejsc, ale... nie wiem czy się nie przeniosę. Zalezy od efektów.
W depiclinic bikini jest co 4 tygodnie. Wiem, że wdłg wizażu to mało, ale uznałam, że pani wie co robi. I po pierwszych zabiegach miałam mało włosów.
Za to teraz, jak pozwoliłam im odrosnąć 9 tygodni (nogi ok 12) mam połowę :/
Pani z Nowogrodzkiej uważa, że 8 tygodni to minimum.
To chyba chodzimy do innego Depiclinic ... Ja dostałam informacje żebym zapisała się +/- 8tygodni po na bikini głębokie.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 11:56   #1608
zaraza33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny ... Gdzie wy macie głowy . Sa sposoby na to aby trwale pozbyc sie włosów , bezboleśnie i nie drenując przy tym kieszeni ... Kiedyś też miałam gęstwinę na ciele . A teraz cieszę się gładką skórą . A jestem brunetka z ciemną karnacja, wiec i problem z nadmiernym owłosieniem do niedawna spędzał mi sen z powiek ... Pozdrawiam .
zaraza33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 12:45   #1609
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Do tego samego na pewno.
Może każdy ma inaczej?
Ciekawa jestem jak było u innych, bo sporo tu nas tam chodzi(ło).
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 14:22   #1610
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
ja niestety też tak miałam z bikini i łydkami ewidentnie opuszczone miejsca i reklamowałam ale nic z tego.... Wmówiono mi ze to tak jest że różnie włosy wypadają bzdura. Teraz byłam już z czwartym miejscu i wszystko było ok, zabieg wykonany bardzo dokładnie, wszystkie włosy praktycznie wypadły

to ja dzwoniłam i Pani od razu zaproponowała poprawkę, ale podziękowałam bo mam za daleko
pieniądze nadpłacone będa zwrócone więc o tyle dobrze

Pani sie broniła że po to robią tyle zabiegów żeby te pominięte włosy kolejny raz wychwycić
szkoda tylko że ja miałabym za to płacić
wole mieć mniej epilacji a porządnie zrobionych

teraz już już z koleżanką umawiałyśmy sie do Gliwic a tu pod nosem otworzył się gabinet tylko z laserem na moim osiedlu
LS z małą końcówką podobno funfelnówka prosto z hameryki zarejestowany na jakiejś tam stonie oryginalnych laserów ale nie wiem czy wszystkich czy tylko LS - moge dopytać jak by któraś chciała, w ten sposób można sprawdzić czy laser nie jest jakiś strasznie
wiekowy ;-)
Pan mówi że nie boli , już myślałam, że jakiaś podróba
ale zrobił sobie szyję pokazywał, ze na sobie wypróbował i czuć ponoc jakieś igły a końcówka lasera ma działanie chłodzenia dzięki czemu niweluje ból
ceny są droższe ale licząc, że można na emli zaoszczędzić to wychodzi podobnie,
pytałam o czas trwania zabiegu oraz pozycjonowanie czy jak tam sie to zwie i wszystko wygląda obiecująco

w czwartek koleżanka robi łydki więc się przekonamy co to warte ja mam miec zrobioną próbę a za 2 tygodnie idę na pachy jak wszystko pójdzie ok.

Edytowane przez Bettina_
Czas edycji: 2013-05-08 o 14:24
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 23:55   #1611
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
to ja dzwoniłam i Pani od razu zaproponowała poprawkę, ale podziękowałam bo mam za daleko
pieniądze nadpłacone będa zwrócone więc o tyle dobrze

Pani sie broniła że po to robią tyle zabiegów żeby te pominięte włosy kolejny raz wychwycić
szkoda tylko że ja miałabym za to płacić
wole mieć mniej epilacji a porządnie zrobionych

teraz już już z koleżanką umawiałyśmy sie do Gliwic a tu pod nosem otworzył się gabinet tylko z laserem na moim osiedlu
LS z małą końcówką podobno funfelnówka prosto z hameryki zarejestowany na jakiejś tam stonie oryginalnych laserów ale nie wiem czy wszystkich czy tylko LS - moge dopytać jak by któraś chciała, w ten sposób można sprawdzić czy laser nie jest jakiś strasznie
wiekowy ;-)
Pan mówi że nie boli , już myślałam, że jakiaś podróba
ale zrobił sobie szyję pokazywał, ze na sobie wypróbował i czuć ponoc jakieś igły a końcówka lasera ma działanie chłodzenia dzięki czemu niweluje ból
ceny są droższe ale licząc, że można na emli zaoszczędzić to wychodzi podobnie,
pytałam o czas trwania zabiegu oraz pozycjonowanie czy jak tam sie to zwie i wszystko wygląda obiecująco

w czwartek koleżanka robi łydki więc się przekonamy co to warte ja mam miec zrobioną próbę a za 2 tygodnie idę na pachy jak wszystko pójdzie ok.
z końcówką chłodzenia tak samo boli ,jak bez,więc emla mile widziana
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 07:45   #1612
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
z końcówką chłodzenia tak samo boli ,jak bez,więc emla mile widziana
Muszę się z Tobą zgodzić
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 00:26   #1613
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja bylam dzis na bikini i pachach. Mam nadzieje, ze to juz ostatnie. Ewentualnie dopiero na jesien/zime mam przyjsc na niedobitki z bikini, bo teraz mialam troche jasnych wloskow i moglo ich nie zlapac. Na wzgorku mialam raptem kilka wloskow. Na wargach gorzej. I tam dosc mocno bolalo, w najglebszych partiach momentami mi sie az niedobrze robilo. Ale wytrzymalam. Jesli chodzi o pachy to bol niewielki, chociaz wloskow jeszcze troche bylo, i to ciemnych. Ale pieknie się wypaliły
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 10:27   #1614
makiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 102
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny, przeglądam wątek, jeszcze nie dobrnęłam do końca, ale i tak już całkiem zgłupiałam haha
Doradźcie proszę co byście zrobiły w mojej sytuacji: zapisałam się na laser aleksandrytowy (tak, wiem, niepopularny w tym wątku ) na bikini i uda. Czytałam gdzieś, że to jest najskuteczniejszy laser przy dużym kontraście biała skóra-ciemne włosy (czyli tak jak na moim bikini ).
Ale pomyślałam, że skoro już się rozbieram to zrobię też uda. Mam tam sporo włosów, ale jaśniejszych niż na bikini i stąd pytanie: czy ktoś ma doświadczenie z takim laserem i czy on w ogóle zobaczy te włosy? Mam zamiar zapisać się też do depilclinic na pachy (teraz są za 150zł, więc cena całkiem ok ), więc będę miała porównanie z LS.
Ceny obu laserów są zbliżone (no może na LS jest więcej promocji) i sama nie wiem... Na razie myślę, żeby pójść tak jak jestem zapisana i najwyżej kontynuować uda na LS jeśli nie zobaczę efektów po pierwszym zabiegu z laserem aleksandrytowym, co myślicie?
makiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 13:10   #1615
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez makiii Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, przeglądam wątek, jeszcze nie dobrnęłam do końca, ale i tak już całkiem zgłupiałam haha
Doradźcie proszę co byście zrobiły w mojej sytuacji: zapisałam się na laser aleksandrytowy (tak, wiem, niepopularny w tym wątku ) na bikini i uda. Czytałam gdzieś, że to jest najskuteczniejszy laser przy dużym kontraście biała skóra-ciemne włosy (czyli tak jak na moim bikini ).
Ale pomyślałam, że skoro już się rozbieram to zrobię też uda. Mam tam sporo włosów, ale jaśniejszych niż na bikini i stąd pytanie: czy ktoś ma doświadczenie z takim laserem i czy on w ogóle zobaczy te włosy? Mam zamiar zapisać się też do depilclinic na pachy (teraz są za 150zł, więc cena całkiem ok ), więc będę miała porównanie z LS.
Ceny obu laserów są zbliżone (no może na LS jest więcej promocji) i sama nie wiem... Na razie myślę, żeby pójść tak jak jestem zapisana i najwyżej kontynuować uda na LS jeśli nie zobaczę efektów po pierwszym zabiegu z laserem aleksandrytowym, co myślicie?
...
apropos kontrastu to LS jest najefektywniejszy,w ogóle obecnie na rynku jest najefektywniejszy więc... a jak włoski sa jaśniejsze to juz nie wina lasera,że ich nie wytłucze...ani LS ani ten drugi....generalnie moim zdaniem trzeba od pierwszego razu tłuc je tym co najlepsze,z każdym zabiegiem będą wpewnym stopniu włosy odrośnięte osłabione,cieńsze i trudniejsze do zlaserowania.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 13:58   #1616
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

byłam
faktycznie ból taki sam :/: przynajmniej koleżanka tak twierdzi
moja próba prawie nie bolała, ale to raptem dwa strzały

teraz pytanie za milion
czy jeśli mam grubaśne włosy, bardzo ciemny brąz to 35 bedzie odpowiednim ustawieniem laseru ? skóra łatwo się opala, nigdy nie miałam poparzeń słonecznych
pytam bo koleżanka miała robione 34 i wydaje mi się mała różnica patrząc na Nasze typy cery i włosy ( ona ma cienkie i jaśniejszą karnację )
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 14:00   #1617
makiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 102
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dzięki za odpowiedź, właśnie myślę nad tym cały dzień i kuszą mnie te zniżki w depilclinic na pierwszą wizytę, sporo bym zaoszczędziła, przynajmniej na pierwszym zabiegu
makiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 14:24   #1618
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
byłam
faktycznie ból taki sam :/: przynajmniej koleżanka tak twierdzi
moja próba prawie nie bolała, ale to raptem dwa strzały

teraz pytanie za milion
czy jeśli mam grubaśne włosy, bardzo ciemny brąz to 35 bedzie odpowiednim ustawieniem laseru ? skóra łatwo się opala, nigdy nie miałam poparzeń słonecznych
pytam bo koleżanka miała robione 34 i wydaje mi się mała różnica patrząc na Nasze typy cery i włosy ( ona ma cienkie i jaśniejszą karnację )
..
.ciemne i grubaśne włosy potrzebują mniej energii żeby ulec rozpadowi niż jasne i cienkie,,,jednak poniżej pewnej granicy mocy nie ma co schodzić bo to jest mniej efektywne....myślę ,że jednak granicą jest próg bólowy klientki a nie sama moc w forsowania włosków stąd pewnie niewielkie różnice...ja miałam przedwczoraj chyba 37,miejscami 35,na jasniejszych bolało mniej,na ciemnych BAAArdzo. Najefektywniejszy rejestr to mniej więcej od 35-40

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-10 o 14:25
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 15:07   #1619
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

za tydzień idę na kolejne bikini, już czuję jaka to będzie super zabawa niestety, im bardziej w dół, tym bardziej mnie boli chciałam sobie zrobić ręce mimo że wg mnie mam ciemne włosy, ale babeczka powiedziała że raczej by nie było efektów
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 16:20   #1620
Elladorea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 915
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zaraza33
Dziewczyny ... Gdzie wy macie głowy . Sa sposoby na to aby trwale pozbyc sie włosów , bezboleśnie i nie drenując przy tym kieszeni ... Kiedyś też miałam gęstwinę na ciele . A teraz cieszę się gładką skórą . A jestem brunetka z ciemną karnacja, wiec i problem z nadmiernym owłosieniem do niedawna spędzał mi sen z powiek ... Pozdrawiam .
Tzn. co proponujesz?

Dziewczyny, a czy któraś z Was usuwała włosy na pośladkach?
Elladorea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.