Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 21:11   #1831
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mia77 Pokaż wiadomość
Ja jestem dwa tygodnie po zabiegu , nogi mam bladziutkie a dziś wypróbowałam super samoopalacz na dekolt i ramiona i daje efekt naturalnej opalenizny, tylko waham się z tym samoopalaczem na nogi po depilacji .
Zadnego brązowienia, sztucznego czy naturalnego, chyba ze chcesz mieć długa przerwę w zabiegach.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja chcę poddać się depilacji laserowej właśnie zimą, czytałam, że to najlepszy czas.
Interesuje mnie pełne, głębokie bikini . Znalazłam na stronie gabinetu z mojego miasta cennik, są tam dwa podpunkty - bikini oraz bikini głębokie z linią stringów. Co mam przez to rozumieć?
To widocznie nie czytałaś dokładnie, bo zalezy co chcesz robić, jak pachy, bikini to mozna i latem, wiosną, ale wtedy zabudowane majtki, jak jedzie sie na wakacje, zas jesli nogi, ręce, wąsik, to jednak jesien, zima.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 21:16   #1832
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To widocznie nie czytałaś dokładnie, bo zalezy co chcesz robić, jak pachy, bikini to mozna i latem, wiosną, ale wtedy zabudowane majtki, jak jedzie sie na wakacje, zas jesli nogi, ręce, wąsik, to jednak jesien, zima.
Dziękuję za odpowiedź Chcę bikini oraz wąsik, może łydki, jeszcze się zastanawiam.
W ferie zimowe planuję wypad na wakacje, także muszę to dokładnie przemyśleć.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 22:18   #1833
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Chcę bikini oraz wąsik, może łydki, jeszcze się zastanawiam.
W ferie zimowe planuję wypad na wakacje, także muszę to dokładnie przemyśleć.
Wąsik zostaw na jesień zdecydowanie, teraz Pani nawet by Ci nei zrobiła (te uczciwe), bo ryzyko podrażnienia i opalenia na takim słońcu.
Łydki tez na jesień odłóż, chyba ze dasz radę chodzić teraz w spodniach cały czas, aby nie opalić ich i nie wystawiać na słońce
Jakbyś zaczeła powiedzmy w październiku, albo koniec września, to do wakacji w lutym miałabyś jakies 2 serie, a po nich są już efekty
Bikini możesz już teraz zaczać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 22:36   #1834
Laura Romano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 184
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja wybierając się na zabieg nie wystawiałam moich nóg na słońce przez 2 lata i jestem zadowolona z efektu. Po 3 razach prawie nie ma włosów. Więc myślę, że jasność skóry ma duże znaczenie
Laura Romano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 00:08   #1835
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Laura Romano Pokaż wiadomość
Ja wybierając się na zabieg nie wystawiałam moich nóg na słońce przez 2 lata i jestem zadowolona z efektu. Po 3 razach prawie nie ma włosów. Więc myślę, że jasność skóry ma duże znaczenie
Nie do końca jasność skóry, bo również i to, jakie sa włosy, jasne, czy ciemne oraz czy mocne albo delikatne. Pani mi mówiła, ze sama jasna skóra wcale nie jest czynnikime najbardziej decydującym o powodzeniu depilacji laserowej.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 12:21   #1836
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

pisałam wcześniej ale już za wami nie nadążam
Mam pytanie, miałam 3 zabieg na bikini jakieś 3 miesiące temu, miałam iść w czerwcu ale byłam na wakacjach i opaliłam skórę, więc teraz nie mogę. Po ostatnim zabiegu wszystkie włosy wypadły więc myślałam to koniec a tu bach prawie wszystko urosło.
Co teraz, bo odległość od ostatniego zabiegu już jest spora, jak ważne są odstępy????
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 13:19   #1837
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie do końca jasność skóry, bo również i to, jakie sa włosy, jasne, czy ciemne oraz czy mocne albo delikatne. Pani mi mówiła, ze sama jasna skóra wcale nie jest czynnikime najbardziej decydującym o powodzeniu depilacji laserowej.
Najlepsze efety są przy jasne skórze i ciemnym twardy włosie ale jednak struktura wlosa ma tu najwieksze znaczenie.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 13:53   #1838
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Najlepsze efety są przy jasne skórze i ciemnym twardy włosie ale jednak struktura wlosa ma tu najwieksze znaczenie.
Moje włosy są smoliście czarne, grube i mocne... Mam nadzieję, że łatwo z nimi pójdzie
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 17:37   #1839
Mia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Laura Romano Pokaż wiadomość
Ja wybierając się na zabieg nie wystawiałam moich nóg na słońce przez 2 lata i jestem zadowolona z efektu. Po 3 razach prawie nie ma włosów. Więc myślę, że jasność skóry ma duże znaczenie
Dwa lata ? ja po 2 tygodniach od pierwszego zabiegu chodzę w spodenkach, zależy jaką ma się skłonność do przebarwień. Ale w te upały spodnie mieć na sobie to masakra. Masakra którą przerabiałam tyle lat przez te włoski odrastające na nogach po kilku godzinach, dlatego nie patrzyłam czy to lato czy zima , podjęłam się i super !!!

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Moje włosy są smoliście czarne, grube i mocne... Mam nadzieję, że łatwo z nimi pójdzie
Takie właśnie były moje , grube i czarne , i dzięki temu kontrastowi z jasną skórą efekt już po pierwszym zabiegu widoczny.
Mia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 17:56   #1840
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

hej dziewczyny, ja zazdroszcze, bo na nogach mam tak jasne wlosy i cienkie, ze nawet nie bede sobie glowy zawracac, ale do bikini sie przymierzam, tymbardziej, ze w salonie, ktory dziewczyny tu z mojego miasta polecaly jest promo 4 zabiegi za 899zl. pisalam do nich czy to bikini glebokie z bruzda miedzyposladkowa, odpisali, ze to zalezy od mojej woli, jesli mam chec to wszystko jest w tej cenie. musze poczytwac pare stron wstecz, zastanawiam sie tylko czy warto, bo jak widze pare postow wyzej ze po 3 zabiegu odrosly to nie wiem juz sama.
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 18:17   #1841
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, ja zazdroszcze, bo na nogach mam tak jasne wlosy i cienkie, ze nawet nie bede sobie glowy zawracac, ale do bikini sie przymierzam, tymbardziej, ze w salonie, ktory dziewczyny tu z mojego miasta polecaly jest promo 4 zabiegi za 899zl. pisalam do nich czy to bikini glebokie z bruzda miedzyposladkowa, odpisali, ze to zalezy od mojej woli, jesli mam chec to wszystko jest w tej cenie. musze poczytwac pare stron wstecz, zastanawiam sie tylko czy warto, bo jak widze pare postow wyzej ze po 3 zabiegu odrosly to nie wiem juz sama.
Ja też napisałam do kliniki, konkretnie z pytaniem, czy pod pojęciem bikini głębokie z linią stringów znajduje się depilacja całkowita bożeny.


A i szczerze - nie ma czego zazdrościć By jakoś wyglądać, muszę golić się codziennie. katorga.

Edytowane przez 201607111632
Czas edycji: 2013-07-30 o 18:19
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 18:50   #1842
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

no ja tez musze golic, bo czuc ze szczecina, jedyny plus ze niezbyt je widac, chociaz nie wiem czemu tak jest kiedys byly ciemniejsze.

no ja sie tez zastanawiam czy cala "bozene" machnac czy jakis pasek/trojkat zostawiac, bo na codzien wole po calosci, ale co jak mi sie odwidzi ah tyle dylematow ;D

i wlasnie chcialabym dol caly razem z "miedzydupka", bo tam mi wlosy zdecydowanie niepotrzebne do szczescia ;] a ze odpisali, ze doplacac za to nie trzeba to pieknie
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 19:01   #1843
Mia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja też napisałam do kliniki, konkretnie z pytaniem, czy pod pojęciem bikini głębokie z linią stringów znajduje się depilacja całkowita bożeny.


A i szczerze - nie ma czego zazdrościć By jakoś wyglądać, muszę golić się codziennie. katorga.
Też tak miałam , golarka dzień w dzień , majątek wydałam na te golarki,plastry, żele , i preparaty (wynalazki) na podrażnienia.
Mia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 19:22   #1844
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
no ja tez musze golic, bo czuc ze szczecina, jedyny plus ze niezbyt je widac, chociaz nie wiem czemu tak jest kiedys byly ciemniejsze.

no ja sie tez zastanawiam czy cala "bozene" machnac czy jakis pasek/trojkat zostawiac, bo na codzien wole po calosci, ale co jak mi sie odwidzi ah tyle dylematow ;D

i wlasnie chcialabym dol caly razem z "miedzydupka", bo tam mi wlosy zdecydowanie niepotrzebne do szczescia ;] a ze odpisali, ze doplacac za to nie trzeba to pieknie
Ja czekam na taką odpowiedź Koniecznie chcę całość, z każdej strony
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 19:25   #1845
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

no mi odpisali tak "Cena zabiegu depilacji bikini obejmuje zarówno wykonanie bikini płytkiego jak i bikini tzw. brazylijskiego z możliwością usunięcia wszystkich włosków z okolic wzgórka łonowego, warg sromowych oraz wzdłuż linii odbytu, bądź też można pozostawić większy lub mniejszy pasek włosków wg życzenia klientki"
teraz tylko musze wyskrobac nie wiem skad te 9 stowek
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 19:31   #1846
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
no mi odpisali tak "Cena zabiegu depilacji bikini obejmuje zarówno wykonanie bikini płytkiego jak i bikini tzw. brazylijskiego z możliwością usunięcia wszystkich włosków z okolic wzgórka łonowego, warg sromowych oraz wzdłuż linii odbytu, bądź też można pozostawić większy lub mniejszy pasek włosków wg życzenia klientki"
teraz tylko musze wyskrobac nie wiem skad te 9 stowek
Ja policzyłam, że będę potrzebowała okolo 1600zł. To mój pierwszy cel do uzbierania podczas wakacyjnej pracy Nie musieć się już nigdy tam golić... marzenie
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 21:01   #1847
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja policzyłam, że będę potrzebowała okolo 1600zł. To mój pierwszy cel do uzbierania podczas wakacyjnej pracy Nie musieć się już nigdy tam golić... marzenie
W zasięgu ręki na dodatek
Ale powiem Wam, ze babki w tych gabinetach jakby się boją laserować tak deliaktne miejsca, jak na samym dole i wenątrz warg, w rezultacie wydaje się kase, włosy odrastają i szlag człowiek trafia. Jesli idę i mówię, ze wszystko, to znaczy ze wszystko, nie po tam ide, abym w przysżłosci musiała uzywać na jakies miejsce maszynki
Ja nie mówię, ze wzystkie babki, ale ostatnio kuźwa trafiłam na taką, za miesiac ide tam reklamować. A czemu za miesiać? Bo teraz mi moze powiedziec, ze za wcześnie na efekty a ja nie chce polemizować, bo dobrze wiem, jak było po pierwszej i drugiej sesji.

Zaś co do pach, miedzy zabiegami, czyli rpzez 2 miesiace przejechałam tam maszynką ze 2-3 razy tylko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 21:35   #1848
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, ja zazdroszcze, bo na nogach mam tak jasne wlosy i cienkie, ze nawet nie bede sobie glowy zawracac, ale do bikini sie przymierzam, tymbardziej, ze w salonie, ktory dziewczyny tu z mojego miasta polecaly jest promo 4 zabiegi za 899zl. pisalam do nich czy to bikini glebokie z bruzda miedzyposladkowa, odpisali, ze to zalezy od mojej woli, jesli mam chec to wszystko jest w tej cenie. musze poczytwac pare stron wstecz, zastanawiam sie tylko czy warto, bo jak widze pare postow wyzej ze po 3 zabiegu odrosly to nie wiem juz sama.
<Myslę, że warto iść, ja po czterech zabiegach jestem zadowolona, byc może na jesień się dostrzelam, tym bardziej, że jako stała klientka mam prawo do 50 % znizki, więc zrobie uda, które robiłam tylko 3 razy i zastanowię się nad poprawieniem bikini, bo pachy są gładziutkie bez zadnego włoska. Ciekawe, czy to ten sam gabinet, w ktorym ja byłam. Na nowojędrzychowskiej?
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 22:27   #1849
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Corii te bąble tak szybko znikają, że gdyby mi babka nie powiedziała to nawet nie wiedziałabym że takowe miałam
one tylko na bikini głębokim się robią
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 22:28   #1850
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Tak ten na nowojedrzychowskiej no ja chyba sie pozbede oszczednosci
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 17:43   #1851
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Moje włosy są smoliście czarne, grube i mocne... Mam nadzieję, że łatwo z nimi pójdzie
Też takie mam...i po 3 zabiegach na pachy praktycznie nie mam włosów...takie tylko czasami cos, teraz robie troche dluzsza przerwe i pewnie 4 będzie ostatnim

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
A i szczerze - nie ma czego zazdrościć By jakoś wyglądać, muszę golić się codziennie. katorga.
Skad ja to znam jak tylko skoncze pachy ( to byla moja zmora, czarne place nawet po ogoleniu) to zaczynam bikini
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 12:38   #1852
Ruda_kita
Zakorzenienie
 
Avatar Ruda_kita
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Wiadomości: 3 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ja mam w wawie w Depiclinic na 27.08 wizytę umówioną golimy bikini
__________________
Proszę o kontakt w moim wątku
(nie śledzę i nie subskrybuje wątków)


TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 08:33   #1853
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
<Myslę, że warto iść, ja po czterech zabiegach jestem zadowolona, byc może na jesień się dostrzelam, tym bardziej, że jako stała klientka mam prawo do 50 % znizki, więc zrobie uda, które robiłam tylko 3 razy i zastanowię się nad poprawieniem bikini, bo pachy są gładziutkie bez zadnego włoska. Ciekawe, czy to ten sam gabinet, w ktorym ja byłam. Na nowojędrzychowskiej?
A ja tam byłam 4 razy i jestem rozczarowana efektami. Mam włoski na wzgórku łonowym (nad paskiem który sobie pozostawiłam), na wargach (na jednej dużo więcej od drugiej), w pachwinach, w linii odbytu (który miałam robiony tylko 2 razy po upomnieniu się) i przede wszystkim, co mnie najbardziej wkurza, mam włoski poza linią bikini (w pachwinie poza majtkami) Czyli nie mogę iść spontanicznie na basen, bez wcześniejszego podgolenia tych kilkudziesięciu włosków
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 08:55   #1854
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A ja musiałam przerwać moje bikini głębokie, bo jestem w trakcie kuracji antybiotykiem ;( Najgorsze jest to że nie wiem jak długo będę go jeszcze brała, to się okaże we wrześniu, w związku z czym zabiegi zacznę od nowa

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Ruda_kita Pokaż wiadomość
ja mam w wawie w Depiclinic na 27.08 wizytę umówioną golimy bikini
Będziesz zadowolona
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 09:46   #1855
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
A ja tam byłam 4 razy i jestem rozczarowana efektami. Mam włoski na wzgórku łonowym (nad paskiem który sobie pozostawiłam), na wargach (na jednej dużo więcej od drugiej), w pachwinach, w linii odbytu (który miałam robiony tylko 2 razy po upomnieniu się) i przede wszystkim, co mnie najbardziej wkurza, mam włoski poza linią bikini (w pachwinie poza majtkami) Czyli nie mogę iść spontanicznie na basen, bez wcześniejszego podgolenia tych kilkudziesięciu włosków
To może byłyśmy u dwóch róznych pań, bo ta, co mnie obsługiwała robiła wszystko dokładnie, sama dopytywała się , czy koło odbytu też, dogalała miejsca, które ja przeoczyłam. Może problemem u Ciebie jest wcześniejsza depilacja, bądź hormony? Należy wziąć też pod uwagę fakt, że okolice bikini mają zdecydowanie ciemniejszą skórę niż reszta ciała, więc i zabiegów trzeba więcej, o czym poinformowała mnie ta pani. Mnie jak na razie wystarczyły 4 z tym, że okolice bikini - uda do linii majtek miałam wcześniej 3 razy, a samo bikini tylko teraz 4 razy. Dodam, że nigdy nie depilowałam tych okolic i od dwu lat nie opalam się.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 08:18   #1856
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
To może byłyśmy u dwóch róznych pań, bo ta, co mnie obsługiwała robiła wszystko dokładnie, sama dopytywała się , czy koło odbytu też, dogalała miejsca, które ja przeoczyłam. Może problemem u Ciebie jest wcześniejsza depilacja, bądź hormony? Należy wziąć też pod uwagę fakt, że okolice bikini mają zdecydowanie ciemniejszą skórę niż reszta ciała, więc i zabiegów trzeba więcej, o czym poinformowała mnie ta pani. Mnie jak na razie wystarczyły 4 z tym, że okolice bikini - uda do linii majtek miałam wcześniej 3 razy, a samo bikini tylko teraz 4 razy. Dodam, że nigdy nie depilowałam tych okolic i od dwu lat nie opalam się.
Z tego co wiem, tam jest tylko jedna osoba do depilacji laserowej. Ja również się nie opalam, nie depilowałam (tylko goliłam), mam jasną karnację a ciemne włosy, raczej nie mam problemów hormonalnych (stosowałam tylko hormonalne środki anty) więc liczyłam na lepsze efekty. Pamiętam też, że wyznaczane przez Panią odstępy między zabiegami były krótkie (4-6) i ja sama je wydłużałam.
Teraz się zastanawiam czy powtórzyć zabieg za 50% ceny czy spróbować w innym salonie. Może też wzięliby ode mnie mniej, skoro tylko chcę "dodepilować" pozostałości?
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 09:05   #1857
Me_Myself_And_I_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 139
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej, a ja zastanawiam sie nad zakupen lasera ipl6000 remingtona, kilka kolezanek ma i chwala sobie, zastanawiam sie czy warto, kosztuje prawie 1000 zl, no ale zabiegi w salonie i tak drozej wyjda...
Me_Myself_And_I_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 09:38   #1858
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Me_Myself_And_I_82 Pokaż wiadomość
Hej, a ja zastanawiam sie nad zakupen lasera ipl6000 remingtona, kilka kolezanek ma i chwala sobie, zastanawiam sie czy warto, kosztuje prawie 1000 zl, no ale zabiegi w salonie i tak drozej wyjda...
.....
ale ipl to nie laser,po zaprzestaniu naświetlań ipl WSZSTKO Ci odrośnie spowrotem.przy laserze większa częsć problemu będzie wyeliminowana.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 12:22   #1859
Me_Myself_And_I_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 139
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
ale ipl to nie laser,po zaprzestaniu naświetlań ipl WSZSTKO Ci odrośnie spowrotem.przy laserze większa częsć problemu będzie wyeliminowana.
To faktycznie srednio:\
Me_Myself_And_I_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 13:07   #1860
BehindU
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 127
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny!
Otóż mam spory problem z moimi brwiami. Jestem chłopakiem, mam 18 lat, brwi mam krzaczaste i bardzo szybko odrastające. Kosmetyczka poleciła mi, abym na jesień zapisał się na zabieg laserowej depilacji. I tu mam pytania:

-Jaki laser wybrać? Który jest skuteczny?
-Czy taki laser całkowicie usunie porost niechcianych włosów brwi?
-Jak przygotować się do takiego zabiegu? (słyszałem, że przed zabiegiem należy zgolić te odstające brwi maszynką, ale ja sam chyba tego nie zrobię, czy kosmetyczka zrobiła by to?)
-Jak z ceną takiego zabiegu? Czy wystarczy 1 zabieg? I jak z dostępnością na podkarpaciu? Gdzie mógłbym go wykonać?
BehindU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.