Ratunek dla zaczerwienionej i przewrazliwionej skory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-15, 12:47   #1
cytrusowa
Przyczajenie
 
Avatar cytrusowa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 4

Ratunek dla zaczerwienionej i przewrazliwionej skory


Pomozcie mi prosze - nie wiem zupelnie czym poratowac swoją buzię.

w skrocie:
mam cere mieszakną, na policzkach przesuszoną, naczynka na wierzchu i suche placki.

po zamyciu makijazy czy nawet tylko po odswieezeniu buzi zelem mincearnym wystepuje okropne zaczerwienienie - zywy ogien i szczypanie.
zastosowalam maseczke lagodzącą erisa do c. naczynkowej - nie pomoglo.

uzwyam kremow Avene, ale cos nie przynosi to poządanych afektow.

mieszkam za granicą, takze do typowo polskich kremow nie mam dostępu.

poleccie mi proszę cos na uspokojenie cery, a takze do codziennej pielegnacji - nawilzającego z filtrami

z gory dziekuje!
__________________
Ty i ja. Ja i Ty. Jedna całość.
Od 11 września 2004 r. na zawsze!

: love::l ove::lo ve::lov e::love :
cytrusowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 14:18   #2
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ratunek dla zaczerwienionej i przewrazliwionej skory

Witam!!Rozumiem Cie doskonale bo sama przez coś takiego przeszłam MIałam strasznie zaczerwienioną twarz tzn szczególnie policzki.Bardzo Mnie piekły, szczypały i nie wiedziałam co mam z tym zrobić.Skórę miałam tak przesuszoną że schodziła Mi płatami..a jak umyłam to miałam właśnie taką buźke czerwoną jakby Mnie coś poparzyło!!Normalnie siedziałam i płakałam bo nie wiedziałam jak na to poradzić.Cokolwiek na to położyłam starsznie piekło.Nie wychodziłam z domu..W końcu mama kupiła Mi żel do twarzy Iwostin do cery wrażliwej i skłonnej do trądziku.Miałąm w domu tez taki krem Cynkoderm 1.Bardzo Mi pomogł.Ale wiem że są straszne trudności w jego zdobyciu.Przynajmniej u Mnie Pomaga w tego typu problemach.Przynajmniej Mnie nie piekło i bladło co najwazniejszeA potem jak Mi sie skończył (bo to raczej mały słoiczek taki pomarańczowy) mój Misiek kupił Mi najzwyklejszy krem z witaminą A.Wiadomomo regeneruje.I pomógł.Jak Mi to wszystko już ustało to starałam sie jak najbardziej odzywiać i nawilżać skórę.Maseczki jak najdelikatniejsze itd.TAkże mam nadzieje że Ci coś poradziłam Trzymam kciuki i napisz co u Ciebie.Pozdrawiam.Buziacz ki i powodzenia.Napisze jeszcze jak Mi sie coś przypomni
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 14:24   #3
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ratunek dla zaczerwienionej i przewrazliwionej skory

No nie zapomniałam, że nie jesteś w Polsce!!Mi na szczęście zdarzyło sie to jak byłam w Polsce Teraz jestem w Irlandii.I są tu dostepne tez dobre kremy typu np Neutrogena.jest taki krem z tej serii.Kurcze szkoda że nie masz dostepu do tego Cynkodermu..On Mi chyba najbardziej pomógł..ale jeszcze zostaje krem z wit A...Także pozdrawaim:P
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.