Pędzle - zbiorczy - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 10 19,61%
dobre 15 29,41%
średnie 9 17,65%
słabe 10 19,61%
fatalne 7 13,73%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 18:29   #1381
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak
Dot.: Pędzle

Czy któraś z was używa może dyfuzatora Sephora platinium, lub 15BJF z Inglota?
__________________
The true way to a man's heart is six inches of metal between his ribs." - Anita Blake

http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/


tymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 19:10   #1382
monciasz
Raczkowanie
 
Avatar monciasz
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 67
Dot.: Pędzle

Dziewczyny które pędzle polecacie?

http://www.allegro.pl/item990595690_...ratis_bcm.html

http://www.allegro.pl/item985317089_..._promocja.html

http://www.allegro.pl/item990394829_...wiewiorka.html

http://www.allegro.pl/item998933102_...e_21sztuk.html


Dodam że bedą to moje pierwsze pędzle i że niechce wydać na nie zbyt dużo kasy. Ja zastanawiam się nad tym 2 zestawem tylko nie wiem czy włosie z którego są wykonane będzie się dobrze sprawować:/
proszę o radę
monciasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 19:54   #1383
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pędzle

Czy możecie mi napisać ile kosztuje pędzel firmy Inglot o numerze 6SS?(ten do rozcierania cieni)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 21:39   #1384
Iza995
Raczkowanie
 
Avatar Iza995
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 119
GG do Iza995 Send a message via Skype™ to Iza995
Dot.: Pędzle

No wiec kupilam w sklepie avonu skosny pedzel do rozu w promocji za 7.50€ i jestem baaaardzo zadowolona pedzelek jest mieciutki,i nakladnie nim rozu na twarz to czysta przyjemnosc,polecam !!!!
Iza995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 19:37   #1385
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Czy możecie mi napisać ile kosztuje pędzel firmy Inglot o numerze 6SS?(ten do rozcierania cieni)
kilkanaście złotych
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 19:41   #1386
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Czy możecie mi napisać ile kosztuje pędzel firmy Inglot o numerze 6SS?(ten do rozcierania cieni)
30 zł
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 10:24   #1387
Charlene
Przyczajenie
 
Avatar Charlene
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Pędzle z MAC i Smashbox

Witam!

Mam zamiar kupić w wakacje porządne pędzle do makijażu-takie,które byłyby z bardzo dobrego włosia i służyły lata.Wolę kupić raz a porządnie.Wcześniej myślałam o całym zestawie pędzli z allegro ale doszłam do wniosku,że to się nie opłaca bo po co mi zestaw z wielkim wachlarzem,3 pędzlami do pudru i z 10 do cieni skoro ich i tak używać nie będę.Często pojawiają się opinie od wizażystów,że lepiej stopniowo kompletować sobie zestaw pędzelków takich najbardziej potrzebnych niż gotowe zestawy.Doszłam do wniosku ,że to faktycznie jest lepsze rozwiązanie(przynajmniej dla mnie).Priorytetem dla mnie jest pędzel do pudru,do podkładu no i może być do różu.Takich używam najczęściej (obecnie 1 z sephory i z inglota ale nie jestem z nich zadowolona-mogłyby być lepsze,poza tym włosie drapie) i chciałabym je kupić z MAC albo Smashboxa(tak wiem ile kosztują takie pędzle- jestem w pełni świadoma).Zależy mi na opini kogoś kto ma takie pędzle do twarzy czy faktycznie są takie dobre i której firmy lepsze-Smashbox czy jednak MAC(raczej do użytku domowego -wprawdzie będę miała zajęcia z wizażu i stylizacji na kolejnym roku studiów ale na takie zajęcia mi ich szkoda)Jeżeli chodzi o pędzelki do cieni to również bym prosiła o jakieś opinie -chodzi mi raczej o takie podstawowe do nakładania i cieniowania.Mam nadzieję,że mimo swoich odstraszających cen ktoś je posiada(oczywiście oryginalne)
Charlene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 18:20   #1388
Soccx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków(okolice) Wlck
Wiadomości: 18
GG do Soccx
Dot.: Pędzle

Helloł

Powiem Wam, że mam ten zestaw z Lancrone i nie polecam!! włosie wypada i wgl pedzle sa wielkie, ani tym cieniować ani nic... Teraz poluje na pedzle Sigmy... , które prawdopodobnie nabęde za mies Jeszcz jutro jadę do MAC'a i porównam sobie ceny, gdyż ponieważ Sigma i Mac to prawie i to samo (identyczny kształt, prawdopodobnie włosie) a o połowe tańsze. Dodam również, że Sigma ma ta sama numeracje co MAC tylko z "SS" przed numerkiem...
Soccx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 19:12   #1389
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Pędzle

A gdzie można kupić te pędzle Sigma??
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 20:12   #1390
Nevermind991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 27
Talking Dot.: Pędzle

Ja osobiście używam pędzi "DONEGAL"Kupuje je w sklepie "Natura"
__________________


Kocham Cię Misiu<3

[glamour]662618[/glamour]
Nevermind991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 20:48   #1391
Soccx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków(okolice) Wlck
Wiadomości: 18
GG do Soccx
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
A gdzie można kupić te pędzle Sigma??
poprzez str. www.sigmamakeup.com zakładka products/brush kits


ja się skuszę na sigma make up professional brushes premium kit co prawda koszt... 149$ + przesyłka chyba 18$ = ok 500 zł... ale jak na sigme to w sam raz. Ponoć warte swojej ceny
Soccx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 16:28   #1392
Kadaki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 11
Dot.: Pędzle z MAC i Smashbox

Cytat:
Napisane przez Charlene Pokaż wiadomość
Witam!

Mam zamiar kupić w wakacje porządne pędzle do makijażu-takie,które byłyby z bardzo dobrego włosia i służyły lata.Wolę kupić raz a porządnie.Wcześniej myślałam o całym zestawie pędzli z allegro ale doszłam do wniosku,że to się nie opłaca bo po co mi zestaw z wielkim wachlarzem,3 pędzlami do pudru i z 10 do cieni skoro ich i tak używać nie będę.Często pojawiają się opinie od wizażystów,że lepiej stopniowo kompletować sobie zestaw pędzelków takich najbardziej potrzebnych niż gotowe zestawy.Doszłam do wniosku ,że to faktycznie jest lepsze rozwiązanie(przynajmniej dla mnie).Priorytetem dla mnie jest pędzel do pudru,do podkładu no i może być do różu.Takich używam najczęściej (obecnie 1 z sephory i z inglota ale nie jestem z nich zadowolona-mogłyby być lepsze,poza tym włosie drapie) i chciałabym je kupić z MAC albo Smashboxa(tak wiem ile kosztują takie pędzle- jestem w pełni świadoma).Zależy mi na opini kogoś kto ma takie pędzle do twarzy czy faktycznie są takie dobre i której firmy lepsze-Smashbox czy jednak MAC(raczej do użytku domowego -wprawdzie będę miała zajęcia z wizażu i stylizacji na kolejnym roku studiów ale na takie zajęcia mi ich szkoda)Jeżeli chodzi o pędzelki do cieni to również bym prosiła o jakieś opinie -chodzi mi raczej o takie podstawowe do nakładania i cieniowania.Mam nadzieję,że mimo swoich odstraszających cen ktoś je posiada(oczywiście oryginalne)

Hej!

Masz rację że lepiej kompletować sobie pędzle sukcesywnie. Co jakiś czas można sobie kupić droższy naprawdę dobry pędzel.Jeżeli szukasz dobrego pędzla do pudru to polecam od MAESTRO seria 180.Jest to włosie racoon (po polsku szop pracz) bardzo miękki ,aksamitny w dotyku.Mają też szeroką gamę do cieniowania podkładu itd.....Pędzle te można obejrzeć na www.maestrobrash.pl.Słyszałam też opinię że coraz więcej szkół wizażu poleca te pędzle, mają bardzo dobrą opinię co do jakości wykonania.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Charlene Pokaż wiadomość
Witam!

Mam zamiar kupić w wakacje porządne pędzle do makijażu-takie,które byłyby z bardzo dobrego włosia i służyły lata.Wolę kupić raz a porządnie.Wcześniej myślałam o całym zestawie pędzli z allegro ale doszłam do wniosku,że to się nie opłaca bo po co mi zestaw z wielkim wachlarzem,3 pędzlami do pudru i z 10 do cieni skoro ich i tak używać nie będę.Często pojawiają się opinie od wizażystów,że lepiej stopniowo kompletować sobie zestaw pędzelków takich najbardziej potrzebnych niż gotowe zestawy.Doszłam do wniosku ,że to faktycznie jest lepsze rozwiązanie(przynajmniej dla mnie).Priorytetem dla mnie jest pędzel do pudru,do podkładu no i może być do różu.Takich używam najczęściej (obecnie 1 z sephory i z inglota ale nie jestem z nich zadowolona-mogłyby być lepsze,poza tym włosie drapie) i chciałabym je kupić z MAC albo Smashboxa(tak wiem ile kosztują takie pędzle- jestem w pełni świadoma).Zależy mi na opini kogoś kto ma takie pędzle do twarzy czy faktycznie są takie dobre i której firmy lepsze-Smashbox czy jednak MAC(raczej do użytku domowego -wprawdzie będę miała zajęcia z wizażu i stylizacji na kolejnym roku studiów ale na takie zajęcia mi ich szkoda)Jeżeli chodzi o pędzelki do cieni to również bym prosiła o jakieś opinie -chodzi mi raczej o takie podstawowe do nakładania i cieniowania.Mam nadzieję,że mimo swoich odstraszających cen ktoś je posiada(oczywiście oryginalne)

Hej!

Masz rację że lepiej kompletować sobie pędzle sukcesywnie. Co jakiś czas można sobie kupić droższy naprawdę dobry pędzel.Jeżeli szukasz dobrego pędzla do pudru to polecam od MAESTRO seria 180.Jest to włosie racoon (po polsku szop pracz) bardzo miękki ,aksamitny w dotyku.Mają też szeroką gamę do cieniowania podkładu itd.....Pędzle te można obejrzeć na www.maestrobrash.pl. Słyszałam też opinię że coraz więcej szkół wizażu poleca te pędzle, mają bardzo dobrą opinię co do jakości wykonania.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Kadaki Pokaż wiadomość
Hej!

Masz rację że lepiej kompletować sobie pędzle sukcesywnie. Co jakiś czas można sobie kupić droższy naprawdę dobry pędzel.Jeżeli szukasz dobrego pędzla do pudru to polecam od MAESTRO seria 180.Jest to włosie racoon (po polsku szop pracz) bardzo miękki ,aksamitny w dotyku.Mają też szeroką gamę do cieniowania podkładu itd.....Pędzle te można obejrzeć na www.maestrobrash.pl.Słysz ałam też opinię że coraz więcej szkół wizażu poleca te pędzle, mają bardzo dobrą opinię co do jakości wykonania.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------




Hej!

Masz rację że lepiej kompletować sobie pędzle sukcesywnie. Co jakiś czas można sobie kupić droższy naprawdę dobry pędzel.Jeżeli szukasz dobrego pędzla do pudru to polecam od MAESTRO seria 180.Jest to włosie racoon (po polsku szop pracz) bardzo miękki ,aksamitny w dotyku.Mają też szeroką gamę do cieniowania podkładu itd.....Pędzle te można obejrzeć na www.maestrobrash.pl. Słyszałam też opinię że coraz więcej szkół wizażu poleca te pędzle, mają bardzo dobrą opinię co do jakości wykonania.

Pomyliłam się w pisowni oczywiście www.maestrobrush.pl
Kadaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 19:26   #1393
zielone_trampki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 59
Dot.: Pędzle

Ja chciałam zapytać czy któraś z was używała pędzi Mario Lugi? Jeśli tak to co o nich sądzicie.
W ogóle to jakie polecacie z włosia naturalnego?
Ja na kursie używam pędzli kozłowski, ale one są bardzo drogie. Na początek chciałabym coś mniej profesjonalnego. Zastanawiam się nad zakupem i nie wiem które wybrac. Pomocy
zielone_trampki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 12:29   #1394
paulinax1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Maroko
Wiadomości: 90
Question Pędzle KOZŁOWSKI

Czesc dziewczyny bardzo was prosze o pomoc,przeszukałąm juz cały wizaz i nie moge znalezc odpowiedzi, Jaki konkretnie pedzel ( chodzi mi o numer) Kozłowskiego nadaje sie do zacierania garanic miedzy cieniami?? prosze pomozcie !! juz tyle czasu szukam i szukam... jeszcze nigdy nie uzywałam pedzli z tad tez moja nie wiedza,licze na wasza pomoc kochane. mam zamiar tez kupic pedzel tzw kulke oznaczona cb 633 , czy to dobry wybor?
__________________
PaulinaX1
paulinax1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 13:04   #1395
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez zielone_trampki Pokaż wiadomość
Ja chciałam zapytać czy któraś z was używała pędzi Mario Lugi? Jeśli tak to co o nich sądzicie.
W ogóle to jakie polecacie z włosia naturalnego?
Ja na kursie używam pędzli kozłowski, ale one są bardzo drogie. Na początek chciałabym coś mniej profesjonalnego. Zastanawiam się nad zakupem i nie wiem które wybrac. Pomocy
Cofnij się stronę wcześniej
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 13:08   #1396
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Pędzle KOZŁOWSKI

Wyszukiwarka.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 14:02   #1397
paulinax1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Maroko
Wiadomości: 90
Dot.: Pędzle KOZŁOWSKI

napisałam ze korzystałam z wyszukiwarki itp nawet na stronie producenta nie ma dokładnego opisu , pisze ze ten do tego tamten do tamtego,ale ze np. do rozcierania granic nic napisane nie ma, dlatego prosze was o pomoc

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

a tak poza tym tak ciezko jest napisac komus kto sie na tym zna nr pedzla? zawsze ktos odpisuje wyszukiwarka-naprawde z niej korzystałam
__________________
PaulinaX1
paulinax1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 14:08   #1398
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Pędzle KOZŁOWSKI

Na zdjeciach cb631 wyglada jakby nadawal sie do rozcierania.

Ja mam ten. Maly, zaokraglony i nie za miekki (zbyt miekkim dobrze nie rozetrzesz) i nie za twardy (zbyt twardym zetrzesz cien a nie rozetrzesz).

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-04-29 o 14:11
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 14:12   #1399
C z a r o d z i e j k a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: Pędzle KOZŁOWSKI

Witam, ja polecam cb 634 rozmiar 10
C z a r o d z i e j k a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 14:38   #1400
paulinax1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Maroko
Wiadomości: 90
Dot.: Pędzle KOZŁOWSKI

Dziekuje slicznie

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Nie widze tego pedzla cb 634 na stronie kozlowskiego.
__________________
PaulinaX1
paulinax1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 11:46   #1401
C z a r o d z i e j k a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: Pędzle

Wiem, ze pedzli z numerem 634 nie ma u Kozlowskiego, bo bylam osobiscie w Motyczu i zakupilam model 631 i tez jest dobry tyle, ze bardziej zrobiony na prosto, a 634 jest zaokraglony i bardziej mi odpowiada, gdyż używam go już od ponad 2 lat
C z a r o d z i e j k a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 22:31   #1402
paulinax1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Maroko
Wiadomości: 90
Dot.: Pędzle

No własnie .. nie ma tego pędzla u Kozłowskiego na stronce. A moze mi ktos polecic inny ? powtarzam raz jeszcze do zacierania granic miedzy cieniami Moj wybor kieruje w strone Kozłowskiego bo duzo czytałam jak i ogladałam recenzji na YT.
__________________
PaulinaX1
paulinax1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 23:24   #1403
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pędzle

moze latwiej inglot/sephora?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 08:16   #1404
paulinax1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Maroko
Wiadomości: 90
Dot.: Pędzle

ok inglot lub sephora, a jakie nr pedzli? inglota mam 30km od swojej miescowosci,sephora = zostaje mi zakup online
__________________
PaulinaX1
paulinax1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 22:53   #1405
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Pędzle

Dziewczyny czy pędzle EDM nadają się do zwykłych nie mineralnych kosmetyków?

Szczególnie pędzle do podkładu typu Flat Top, nada się do fliudu płynnego?
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 12:41   #1406
katarzynkaes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Cytat:
Napisane przez maxi13 Pokaż wiadomość
hej

Chcę sobie kupić dobre pędzle do makijażu, nie jestem profesjonalistą to moje hobby. Poczytałam dużo na temat producentów pędzli i już bym się zdecydowała na Kozłowskiego , ale zastanawiam się nad pędzlami z włosia Raccon. Czy ktoś z Was używał tych pędzli czy są lepsze od tych z włosia wiewiórki albo koziego - do pudru i różu?

Czy może ktoś z Was ma pędzle firmy Maestrobrush? (są trochę tańsze)
ja używam pędzelki firmy Maestro
tu podaje dla zainteresowanych link do ich stronki http://www.maestrobrush.pl/
super sie nimi pracuje ,ładnie wszystko rozprowadzają, nie robią tzw. ''ciapek''
katarzynkaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 12:50   #1407
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pędzle

Kupilam dzis pedzel Inglot 27TG (koncowka biala, a blizej trzonka czarne wlosie). Ogolnie super, stosuje go do nakladania podkladu. Wypada bardzo korzystnie w porownaniu z plaskim pedzlem do podkladu Sephora. Jest tylko jeden problem - pedzel strasznie traci wlosy!!! Podczas aplikacji podkladu wyszlo ich kilka, a przy myciu z 20 :/ Czy ktoras z Was ma ten pedzel ? Czy to jego 'lysienie' to normalka i tak juz bedzie czy tylko przy pierwszym uzyciu a pozniej sie uspokoi ?
pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 16:26   #1408
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Kupilam dzis pedzel Inglot 27TG (koncowka biala, a blizej trzonka czarne wlosie). Ogolnie super, stosuje go do nakladania podkladu. Wypada bardzo korzystnie w porownaniu z plaskim pedzlem do podkladu Sephora. Jest tylko jeden problem - pedzel strasznie traci wlosy!!! Podczas aplikacji podkladu wyszlo ich kilka, a przy myciu z 20 :/ Czy ktoras z Was ma ten pedzel ? Czy to jego 'lysienie' to normalka i tak juz bedzie czy tylko przy pierwszym uzyciu a pozniej sie uspokoi ?
Ja mam ten pędzel ale od początku użytkowania czyli już kilka miesięcy stracił może z 10 włosków. Wydaje mi się, że z Twoim pędzlem jest coś nie tak i powinnaś reklamować!
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 22:01   #1409
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Pędzle

Hej dziewczyny! Tez uwielbiam pedzle, mam w kolekcji kilkadziesiat chyba (nie liczylam) i moje poczatki byly...no coz...typowe chyba Najwczesniej aplikowalam chyba patyczkami do uszu(doh!) i jakimis pedzelkami do farbek, ktorych nie uzywalam w szkole Potem byly aplikatory z gabki i wielkie odkrycie,ze cienie mozna...cieniowac! Potem jakies pedzle drogeryjne i wtedy tez Wizaz napadla mania pedzli We-Ma (kto pamieta?). Zamowilam kilka dzieki pewnej Wizazance ze stolicy, no i eee...coz, teraz wiem, ze We-Ma bynamniej nie byla dobra,przynajmniej do makijazu (choc musze sie przyznac, ze ze wszytskich,ktore kupilam ciagle uzywamjednego cienkiego skosnego do kolorowania brwi). No i potem Sephora, Pout, Mac a teraz wlasnie co dostalam Premium Kit z Sigmy (plus dodatkowo 109 i 187), wiec ogolnie tak mnie natchnelo tu na posta. Jeszcze nie zdarzylam umyc pedzli, ale juz mam jakies wstepne opinie na ich temat (nie znalazlam jednak o dziwo, zadnego watku na Wizazu na ich temat).

PS: dolaczam foto, sorki za jakosc, ale iPhone nie jest zbyt dobry w swietle zarowki.
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...

Edytowane przez Beekeeper
Czas edycji: 2010-05-14 o 22:17
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 09:37   #1410
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy pędzle EDM nadają się do zwykłych nie mineralnych kosmetyków?

Szczególnie pędzle do podkładu typu Flat Top, nada się do fliudu płynnego?
Jak najbardziej tak . Nie używam minerałów, a swój egzemplarz kupiłam właśnie z myślą o płynnym podkładzie
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 22:59:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.