Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-26, 19:32   #1981
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Mój problem ze znalezieniem pudru nadal trwa La Prairie bardzo mi sie podobał na poczatku. Jest świetnie zmielony, delikatny ale wydaje mi się że ciemnieje.

Znacie ten? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...-powder/P93512

Ja go akurat używam bardzo lubie, bardziej niż la prairie
Dla mnie jest delikatny, nie wysusza, nie wchodzi w zmarchy, nie widac go na buzi, ale utrwala troche makijaz i upiększa . Przy czym ja mam skore dojrzałą i suchą, wiec nie oczekuję matowienia ani super trwalosci. Aktualnie używam z podkladem sensai i przez kilka godzin mam bardzo ładną, rozswietloną buzię. Potem jest juz troche gorzej Wkurza mnie tylko trochę opakowanie , bo za dużo pudru mi sie wsypuje.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 19:33   #1982
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Wesołych Świat
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 19:42   #1983
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja go akurat używam bardzo lubie, bardziej niż la prairie
Dla mnie jest delikatny, nie wysusza, nie wchodzi w zmarchy, nie widac go na buzi, ale utrwala troche makijaz i upiększa . Przy czym ja mam skore dojrzałą i suchą, wiec nie oczekuję matowienia ani super trwalosci. Aktualnie używam z podkladem sensai i przez kilka godzin mam bardzo ładną, rozswietloną buzię. Potem jest juz troche gorzej Wkurza mnie tylko trochę opakowanie , bo za dużo pudru mi sie wsypuje.
A La Prairie miałaś w jakim kolorze? U Ciebie też tak ciemniał? Ja też mam skórę suchą więc i oczekiwania podobne Nie lubię mocnego, płaskiego matu, ale zależy mi na korzystnym wyglądzie pudru na zdjęciach. Ostatnio moim ulubieńcem był HD z Inglota ale jednak trochę za mocno rozświetla i zawsze dodawałam do niego jakiś inny puder.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 19:46   #1984
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Niestety nie pamietam, mialam odsypkę od koleżanki w innym pudelku. Nie zauważylam zeby mi ciemnial .
hd z inglota najlepiej mi sie nosiło , tylko te drobinki wlaśnie za stara juz na nie jestem bardzo żaluję, ze nie maja wersji bez.

Pingwinku Tobie tez Wesolych Swiąt
I Wam wszystkim Piękne Dziewczęta
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2016-03-26 o 19:49
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 19:48   #1985
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Wesołych Świat
Dziękuję i wzajemnie Pingwinku


Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
A La Prairie miałaś w jakim kolorze? U Ciebie też tak ciemniał? Ja też mam skórę suchą więc i oczekiwania podobne Nie lubię mocnego, płaskiego matu, ale zależy mi na korzystnym wyglądzie pudru na zdjęciach. Ostatnio moim ulubieńcem był HD z Inglota ale jednak trochę za mocno rozświetla i zawsze dodawałam do niego jakiś inny puder.
U mojej mamy on nie ciemnieje. Może to zależy od kremu, podkładu?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 19:57   #1986
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
kolorowka Burberry jest tylko w Arkadii w Warszawie z tego co wiem.
Tak, wiem Miałam nadzieję, że jakimś cudem zaczęli wprowadzać Burberry też w innych miastach.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem, bo zawsze zapominam sprawdzić Nie mówiac o tym, ze bywam tam raz na ruski rok
Ja też tam rzadko jestem, do SCC jeżdżę, jak chcę obejrzeć/kupić coś z UD, Marca Jacobsa (bo w GK jest tylko mały stand), Bobbi Bown (ale to w D.) albo jakieś perfumy
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 20:23   #1987
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Iwonko - w żadnym razie nie namawiam na Re(marc)able, ale jak zostałoby Ci jeszcze próbki na jedno użycie, to spróbuj nałożyć go cieniutką warstwą. On faktycznie potrafi zrobić tynkową tapetę jak żaden inny, ale moja na niego metoda jest taka, że nakładam bardzo mało i rozcieram bardzo dokładnie jajem Beauty Blender. Palcami i nawet różnymi pędzlami nie poszło mi za dobrze.

Ja muszę potestować koniecznie ten Shiseido


Wesołych Świąt moje drogie - każdej życzę tego, czego akurat najbardziej jej potrzeba, ale na pewno dużo radości, spokoju i odpoczynku .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 20:36   #1988
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
U mojej mamy on nie ciemnieje. Może to zależy od kremu, podkładu?
Po części tak bo nie ściemniał mi na YSL Ink Fushion ale ciemnieje na Touche Eclat i Dior Forever. Poszperałam w recenzjach i częściej czytam opinie że ciemnieje w przypadku osób posiadających kolor 02. Czyli ten który testuję. Wydaje mi się że 01 byłby za różowy dla mnie. Poza tym wszystko mi w nim odpowiada - jest mięciutki, nie wysusza ale jednocześnie przyjemnie utrwala, wydaje się być taki lekko mokry co bardzo mi odpowiada.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Niestety nie pamietam, mialam odsypkę od koleżanki w innym pudelku. Nie zauważylam zeby mi ciemnial .
hd z inglota najlepiej mi sie nosiło , tylko te drobinki wlaśnie za stara juz na nie jestem bardzo żaluję, ze nie maja wersji bez.

Pingwinku Tobie tez Wesolych Swiąt
I Wam wszystkim Piękne Dziewczęta
Może Inglot jeszcze wypuści jakąś hybrydę HD i zwykłego sypańca bez drobinek

Wesołych, rodzinnych świąt

Edytowane przez Kaoru22
Czas edycji: 2016-03-26 o 20:39
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 20:47   #1989
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja muszę potestować koniecznie ten Shiseido
Ja nie polecam. Matuje naprawde slabiutko.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 20:58   #1990
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Iwonko - w żadnym razie nie namawiam na Re(marc)able, ale jak zostałoby Ci jeszcze próbki na jedno użycie, to spróbuj nałożyć go cieniutką warstwą. On faktycznie potrafi zrobić tynkową tapetę jak żaden inny, ale moja na niego metoda jest taka, że nakładam bardzo mało i rozcieram bardzo dokładnie jajem Beauty Blender. Palcami i nawet różnymi pędzlami nie poszło mi za dobrze.

Ja muszę potestować koniecznie ten Shiseido


Wesołych Świąt moje drogie - każdej życzę tego, czego akurat najbardziej jej potrzeba, ale na pewno dużo radości, spokoju i odpoczynku .
Olu mam próbkę, bo użyłam jej dwa razy, za drugim razem mało nie umarłam, jak spojrzałam w lustro, normalnie: życie po życiu
Olu ja tylko palcami lubię mam pędzle i mało lubię nimi, a gabki w ogóle nie przewiduję, bo nie czuję klimatu
Pokombinuję z nim jeszcze w wolny dzień choćby z ciekawości.

Szkoda, że ten gel MJ nie kryje mocno byłby bardzo fajny

Tak, weź sobie próbaska Shiseido Olu może Ci przypasuje, bo pięknie tapetuje i fajnie się go nosi

Dziękuję wzajemnie!


Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Po części tak bo nie ściemniał mi na YSL Ink Fushion ale ciemnieje na Touche Eclat i Dior Forever. Poszperałam w recenzjach i częściej czytam opinie że ciemnieje w przypadku osób posiadających kolor 02. Czyli ten który testuję. Wydaje mi się że 01 byłby za różowy dla mnie. Poza tym wszystko mi w nim odpowiada - jest mięciutki, nie wysusza ale jednocześnie przyjemnie utrwala, wydaje się być taki lekko mokry co bardzo mi odpowiada.

Wesołych, rodzinnych świąt
Rozumiem. Może rzeczywiście to zależeć od innych spraw na buzi. Moja mama go bardzo lubi

Dziękuję wzajemnie!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 21:11   #1991
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;57996606]Ja nie polecam. Matuje naprawde slabiutko.[/QUOTE]
Oj, to akurat dla mnie zła wiadomość.
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Olu mam próbkę, bo użyłam jej dwa razy, za drugim razem mało nie umarłam, jak spojrzałam w lustro, normalnie: życie po życiu
Olu ja tylko palcami lubię mam pędzle i mało lubię nimi, a gabki w ogóle nie przewiduję, bo nie czuję klimatu
Pokombinuję z nim jeszcze w wolny dzień choćby z ciekawości.

Szkoda, że ten gel MJ nie kryje mocno byłby bardzo fajny

Tak, weź sobie próbaska Shiseido Olu może Ci przypasuje, bo pięknie tapetuje i fajnie się go nosi

Dziękuję wzajemnie!




Rozumiem. Może rzeczywiście to zależeć od innych spraw na buzi. Moja mama go bardzo lubi

Dziękuję wzajemnie!
Na pewno wezmę. Jak mnie nie zmatuje, to może chociaż zliftinguje
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 21:38   #1992
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Oj, to akurat dla mnie zła wiadomość.

Na pewno wezmę. Jak mnie nie zmatuje, to może chociaż zliftinguje
Ola fakt on słabo matuje, ale ja się pudruje i potem jest ok. Poza tym Jamesik jest młodziutka, ja już wiekowa, więc wiesz doceniam urok czegoś, co mnie, jakoś tam upiększa i odejmuje dodając
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 21:45   #1993
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ola fakt on słabo matuje, ale ja się pudruje i potem jest ok. Poza tym Jamesik jest młodziutka, ja już wiekowa, więc wiesz doceniam urok czegoś, co mnie, jakoś tam upiększa i odejmuje dodając
Moze i mlodsza (nie mlodziutka - ten statek juz odplynal), ale brzydko sie starzeje niestety. Zwlekalam dlugo, ale w tym roku juz nie obedzie sie bez dermatologa estetycznego. Wygladam jak stary dziad - slowo daje.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2016-03-26 o 21:46
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 21:57   #1994
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;57998946]Moze i mlodsza (nie mlodziutka - ten statek juz odplynal), ale brzydko sie starzeje niestety. Zwlekalam dlugo, ale w tym roku juz nie obedzie sie bez dermatologa estetycznego. Wygladam jak stary dziad - slowo daje.[/QUOTE]


Mam takiego doła, że nie sądziłam, że się dzisiaj zaśmieję, a jednak Nie tylko ja obdarzam się czułymi epitetami
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 22:16   #1995
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;57998946]Moze i mlodsza (nie mlodziutka - ten statek juz odplynal), ale brzydko sie starzeje niestety. Zwlekalam dlugo, ale w tym roku juz nie obedzie sie bez dermatologa estetycznego. Wygladam jak stary dziad - slowo daje.[/QUOTE]
Jamesik, wiesz co jak czytam Twoje posty to załapuję rozdwojenie jaźni-poukładana mądra dziewczyna, a widzi się w krzywym zwierciadle.
Kiedys na francuskim wbijali mi taką maksymę "kompleksy mają dokładnie nie Ci, ktorzy powinni". Wypisz wymaluj o Tobie.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 22:17   #1996
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;57998946]Moze i mlodsza (nie mlodziutka - ten statek juz odplynal), ale brzydko sie starzeje niestety. Zwlekalam dlugo, ale w tym roku juz nie obedzie sie bez dermatologa estetycznego. Wygladam jak stary dziad - slowo daje.[/QUOTE]

E tam nie wierzę, jak nie zobaczę ale i tak nie wierzę w Twoich latach Jamesik (jak to brzmi ) byłam świeża i młoda, więc na bank masz tak samo, z wiekiem tak na to spojrzysz
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 22:33   #1997
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;57998946]Moze i mlodsza (nie mlodziutka - ten statek juz odplynal), ale brzydko sie starzeje niestety. Zwlekalam dlugo, ale w tym roku juz nie obedzie sie bez dermatologa estetycznego. Wygladam jak stary dziad - slowo daje.[/QUOTE]

Naogladalam sie fot i tez sie wybieram
http://akademiarzezbieniatwarzy.pl/pacjenci-przed-i-po/
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 22:38   #1998
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Mam takiego doła, że nie sądziłam, że się dzisiaj zaśmieję, a jednak Nie tylko ja obdarzam się czułymi epitetami
A co sie stalo?

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Jamesik, wiesz co jak czytam Twoje posty to załapuję rozdwojenie jaźni-poukładana mądra dziewczyna, a widzi się w krzywym zwierciadle.
Kiedys na francuskim wbijali mi taką maksymę "kompleksy mają dokładnie nie Ci, ktorzy powinni". Wypisz wymaluj o Tobie.
Ja po prostu zyje w rzeczywistosci i realnie patrze na siebie . Sama prawda ino...

Cialo jako tako wyglada, ale twarz... Pod jednym okiem mam jedna zmarszczke, pod druga trzy. Kurzych lapek (jeszcze) nie mam, ale doliny lzowe az sie prosza o wypelnienie. Postarza mnie to bardzo. Czolo mam jak Gordon Ramsey normalnie. Jakis czas temu uzywalam Frownies, ale moja systematycznosc padla i, choc juz wrocila, to jest tylko gorzej z czolem. Zmarszczki usmiechu tez siadloby wypelnic. Najgorsza jest jednak szyja. Mam dziedziczne grube krechy. Na lifting za wczesnie, a dermatolog estetyczny za bardzo na to nie pomoze. Nawet zebow wybielic nie moge, bo po jednym pasku mam ochote sie zabic z bolu.

Oj, i takie zycie . Oddalabym troche swojego IQ za ladniejszy nos szczerze powiedzawszy .

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
E tam nie wierzę, jak nie zobaczę ale i tak nie wierzę w Twoich latach Jamesik (jak to brzmi ) byłam świeża i młoda, więc na bank masz tak samo, z wiekiem tak na to spojrzysz
Oj, u mnie rodzinne jest brzydkie starzenie. Na pocieszenie przynajmniej mam kogo obwinic .

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Naogladalam sie fot i tez sie wybieram
http://akademiarzezbieniatwarzy.pl/pacjenci-przed-i-po/
A co chcesz robic?

Ja we wrzesniu planuje Cosmelan. Juz sobie nawet w kalendarz wpisalam . Co do reszty to jeszcze nie wiem.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 22:51   #1999
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;58000741]A co sie stalo?



Ja po prostu zyje w rzeczywistosci i realnie patrze na siebie . Sama prawda ino...

Cialo jako tako wyglada, ale twarz... Pod jednym okiem mam jedna zmarszczke, pod druga trzy. Kurzych lapek (jeszcze) nie mam, ale doliny lzowe az sie prosza o wypelnienie. Postarza mnie to bardzo. Czolo mam jak Gordon Ramsey normalnie. Jakis czas temu uzywalam Frownies, ale moja systematycznosc padla i, choc juz wrocila, to jest tylko gorzej z czolem. Zmarszczki usmiechu tez siadloby wypelnic. Najgorsza jest jednak szyja. Mam dziedziczne grube krechy. Na lifting za wczesnie, a dermatolog estetyczny za bardzo na to nie pomoze. Nawet zebow wybielic nie moge, bo po jednym pasku mam ochote sie zabic z bolu.

Oj, i takie zycie . Oddalabym troche swojego IQ za ladniejszy nos szczerze powiedzawszy .



Oj, u mnie rodzinne jest brzydkie starzenie. Na pocieszenie przynajmniej mam kogo obwinic .

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------



A co chcesz robic?

Ja we wrzesniu planuje Cosmelan. Juz sobie nawet w kalendarz wpisalam . Co do reszty to jeszcze nie wiem.[/QUOTE]

A chyba kryzys po ćwierćwieczu Na każdej płaszczyźnie życiowej niepowodzenie, aż się poczułam wbita w ziemię i ogłosiłam sobie mobilizację, bo tak w nieskończoność być nie może.

W kwestiach urody to jak i w innych, albo się na coś przystaje, albo ma się wysokie wymagania. Jeśli są możliwości, to też jestem za korzystaniem z dostępnych dóbr, "zawsze może być lepiej" byle tylko zachować trzeźwy umysł i nie trafić na jakiegoś specjalistę-patałacha, bo takich niestety sporo.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 22:57   #2000
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Naogladalam sie fot i tez sie wybieram
http://akademiarzezbieniatwarzy.pl/pacjenci-przed-i-po/
Kurcze, a ja dostałam lekkiego szoku
W tym roku kończę magiczny wiek lat dziestu i ta pani na pierwszej fotce po lewo to myślałam, że jest w wieku mojej mamy a ona młodsza ode mnie.
Nie mówiąc o tych dziewczynach bardzo młodych. Ja nie mam takich zmarszczek jak one mają po tych zabiegach
Dziękuję Wam Rodzice !


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;58000741]
Oj, u mnie rodzinne jest brzydkie starzenie. Na pocieszenie przynajmniej mam kogo obwinic [/QUOTE]

Zawsze twierdziłam, że dobre geny to podstawa
No, ale, że aż tak?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 23:02   #2001
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A chyba kryzys po ćwierćwieczu Na każdej płaszczyźnie życiowej niepowodzenie, aż się poczułam wbita w ziemię i ogłosiłam sobie mobilizację, bo tak w nieskończoność być nie może.
Jak to na kazdej plaszczyznie? Moze Ci sie zdaje tylko i jestes dla siebie za surowa?



Btw: podsylam filmik, ktory choc troche rozjasni smutki (tu) .

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Kurcze, a ja dostałam lekkiego szoku
W tym roku kończę magiczny wiek lat dziestu i ta pani na pierwszej fotce po lewo to myślałam, że jest w wieku mojej mamy a ona młodsza ode mnie.
Nie mówiąc o tych dziewczynach bardzo młodych. Ja nie mam takich zmarszczek jak one mają po tych zabiegach
Dziękuję Wam Rodzice !




Zawsze twierdziłam, że dobre geny to podstawa
No, ale, że aż tak?
Sama chyba sobie odpowiedzialas na to pytanie porownujac sie do kobiet z linka - niestety az tak.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 23:10   #2002
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziewczyny, Wy naprawdę jesteście dla siebie bardzo surowe. Ja się cieszę tym co mam w życiu nikt mnie nie zobaczy u estetycznego, lata temu pod kliniką jednego z guru widziałam kobietę z osoczem cieknącym po twarzy, widocznymi śladami wkłuwań, podbiegnieciami krwawymi, napuchniętą i w okularach przeciwslonecznych. Zwrociłam na nią uwagę, bo była cała ubrana w Chanel i ...poruszala się niesamowicie wolno, ból było widać i na jej twarzy i w jej ciele. Przechodziła jakieś +/- 5 metrów od drzwi do samochodu dobre 30 minut, na tyle że zdążyłam ja zauważyć z daleka , zobaczyć z bliska i minąć przerażoną. Nie mam zielonego pojęcia co jej robiono, ale na mnie zadzialało-nie ma opcji nie wejdę tam
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 23:13   #2003
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;58001261]
Sama chyba sobie odpowiedzialas na to pytanie porownujac sie do kobiet z linka - niestety az tak.[/QUOTE]

Mnie się wydaje, że wiek i fotki nie są do końca prawdziwe
mam wiele koleżanek w moim wieku i w okolicach i większość bardzo dobrze wygląda! więc tym bardziej młodsze osoby
No chyba, że przez mój słaby wzrok nie widzę zbyt dokładnie czego nie wykluczam
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 07:43   #2004
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Naogladalam sie fot i tez sie wybieram
http://akademiarzezbieniatwarzy.pl/pacjenci-przed-i-po/
efekty super
ale ile pieniędzy trzeba by wydać ...
ja pozwalam sobie na regeneris od czasu do czasu, ale to nie daje namacalnych efektów... raczej prewencja - tak sobie tłumaczę
ale ja mam sporo zmarszczek pod oczami
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 10:50   #2005
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Zobaczyłam te zdjęcia i sama nie wiem czy bym na to poszła. Puki co mam gładką skórę pozbawioną zmarszczek więc tak sobie gadam Możliwe że jeszcze zmienię zdanie jak przyjdzie pora.

Dzisiaj znowu nałożyłam La Prairie na Ink Fushion i wygląda super. Od 6 nie ściemniał. Wygląda na to że ten puder po prostu nie lubi się z niektórymi podkładami.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 11:18   #2006
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Zobaczyłam te zdjęcia i sama nie wiem czy bym na to poszła. Puki co mam gładką skórę pozbawioną zmarszczek więc tak sobie gadam Możliwe że jeszcze zmienię zdanie jak przyjdzie pora.

Dzisiaj znowu nałożyłam La Prairie na Ink Fushion i wygląda super. Od 6 nie ściemniał. Wygląda na to że ten puder po prostu nie lubi się z niektórymi podkładami.
U mnie ten puder r0wnież nie ciemnieje, p0siadam 0dcień jaśniejszy .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 11:41   #2007
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
U mnie ten puder r0wnież nie ciemnieje, p0siadam 0dcień jaśniejszy .
U mnie ściemniał na typowo nawilżającym podkładzie. Biję się trochę z myślami. Kolor 2 bardziej mi odpowiada ale bywa że ciemnieje, z kolei co do jedynki dużo osób mówi że wszystko z nim ok ale obawiam się jego różowych tonów. Mam skórę naprawdę bardzo, bardzo żółtą.

Edit: Jak on u Ciebie wygląda na zdjęciach?

Edytowane przez Kaoru22
Czas edycji: 2016-03-27 o 11:45
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 14:15   #2008
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
efekty super
ale ile pieniędzy trzeba by wydać ...
ja pozwalam sobie na regeneris od czasu do czasu, ale to nie daje namacalnych efektów... raczej prewencja - tak sobie tłumaczę
ale ja mam sporo zmarszczek pod oczami
Zadziwilas mnie szczerze powiedziawszy piszac o braku efektow. Myslalam, ze jakies efekty dorazne sa.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Wiem, ze pewnie nikt nie chce wiedziec, ale jest znizka na beautybay z okazji bank holiday.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 14:32   #2009
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Testowałam nowy podkład Armaniego - koszmarek. Absolutnie nie polecam nikomu - jakby do normalnego podkładu ktoś dolał połowę oliwki. Maże się, świeci, nie przypominam sobie, żebym przez ostatnie lata testowała coś równie nieudanego



Testowałam również podkład Koh Gen Do Aqua. No i przepadłam. Już przyleciały do mnie dwie butelki - niestety muszę mieszać dwa kolory. Używam od tygodnia i jestem zachwycona.

Jak ktoś lubi testować podkłady to polecam.

Zaraziłaś mnie! Tez teraz chce Koh gen do! Wlasnie wracam z wakacji i muszę ogarnac nowy kolor mojej skory ^_^
Zostały Ci jakieś próbki na wymianę?;>
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 15:30   #2010
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
U mnie ściemniał na typowo nawilżającym podkładzie. Biję się trochę z myślami. Kolor 2 bardziej mi odpowiada ale bywa że ciemnieje, z kolei co do jedynki dużo osób mówi że wszystko z nim ok ale obawiam się jego różowych tonów. Mam skórę naprawdę bardzo, bardzo żółtą.

Edit: Jak on u Ciebie wygląda na zdjęciach?
Ja g0 nakladam na studi0 fix w k0l0rze NC15 i nie ciemnieje. P0wiem szczerze, że ja g0 tr0chę na sile używam, dla mnie jest hm za ciężki. Z maczkiem i tym pudrem czuje jakbym miała tapete na buzi . W0le zdecyd0wanie sypanca Givenchy. Nie r0biłam niestety zdjęć jak miałam na twarzy ten puder więc nie za bardz0 p0m0gę, na pewn0 nie jest t0 m0j ulubi0ny pr0dukt i już d0 nieg0 nie wr0ce .

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Zaraziłaś mnie! Tez teraz chce Koh gen do! Wlasnie wracam z wakacji i muszę ogarnac nowy kolor mojej skory ^_^
Zostały Ci jakieś próbki na wymianę?;>
Nie wiem c0 t0 za p0dklad ale też g0 chce .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.