..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-09, 09:30   #31
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Kalliste przybywam do Ciebie!!

tylko powiedz, owoce do koktajli mogą być mrożone??

mam problem z żołądkiem, chodzę od tygodnia spuchnięta, @ nie ma.. a ostatnio udaje mi się nie grzeszyć.. motywka na SB spada kg wróciły.. potrzebuję coś zmienić..

więc korzystając z tego, że dziś piątek.. zjem obiadek SB, a później lecę na weekend koktajlowy
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 09:49   #32
mmmilena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 487
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Hmmm, ciekawe, ciekawe... Tylko najpierw trzebaby shaker kupic, albo przynajmniej mixer (w studeckich spartanskich warunkach takich cudow brak)
mmmilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 10:00   #33
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

no jak shaker.. to tak samo działa słoik z zakrętką

pytanie nr 2: twarożku i wieśniaka nie jemy?
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 10:27   #34
Wioletta28
Raczkowanie
 
Avatar Wioletta28
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: New Life:) Poland
Wiadomości: 253
GG do Wioletta28
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Czesc Kalliste, powiem szczerze ze mnie zaiteresowala ta dieta rowniez, wiec czekam na twoje dalsze relacje, i powodzenia! Pliz pisz na biezaco jak dziala Pozdrawiam
Wioletta28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 11:59   #35
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Mnie też zaciekawiła ta dieta. dziś mój 5 dzień SB, więc może za miesiąc przejdę na strukturalną.
Będę śledziła ten wątek.

Powodzenia i czekam na relacje
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 14:39   #36
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Witam kochane

Sukces! Dzis były powiedział mi ze schudłam i widac bardzo ale fajowo!!!!

Cytat:
Napisane przez kaszellek Pokaż wiadomość
Kalliste przybywam do Ciebie!!

tylko powiedz, owoce do koktajli mogą być mrożone??

mam problem z żołądkiem, chodzę od tygodnia spuchnięta, @ nie ma.. a ostatnio udaje mi się nie grzeszyć.. motywka na SB spada kg wróciły.. potrzebuję coś zmienić..

więc korzystając z tego, że dziś piątek.. zjem obiadek SB, a później lecę na weekend koktajlowy
Tak. Owoce mogą być mrożone. Ja mam ksiązke i widze ze plan diety troszke sie zmienil. Nie ma tam juz tej melasy całej. Pozniej bede miec wiecej czasu to przepisze dokładnie aktualny plan diety.

Cytat:
Napisane przez kaszellek Pokaż wiadomość
no jak shaker.. to tak samo działa słoik z zakrętką

pytanie nr 2: twarożku i wieśniaka nie jemy?
Najlepszy jest blender lub taki rozdrabniacz. ja mam własnie taki rozdrabniacz moulinex. Ale od biedy mozna wszystko ugniesc widelcem dokładnie jesli sie nie ma warunków. Doktor pisze ze to ze są to kaktajle w stanie płynnym a nie stałym to jest to wazne. Wiec najlepiej widelcem dokladnie rozgniesc wszystko. Ale tunczyka zjem rozdrobnionego samego a potem wypije sok. Bo na samą mysl ze mam go zmiksowac to mi zle sie robi

Co do twarożku i wiesniaka to mozna jesc oczywiscie w czasie posiłków w któych nie pijemy koktajli. Ale tez nie za duzo. Za duzo białka tez sie odkłada w tłuszcz. I dlatego na Sb chyba własnie nie chudłam. Tu masz spis co mozna jesc na diecie strukturalnej
http://www.drbardadyn.com/dieta/


Polecam bardzo tą dietkę. Juz kupiłam składniki na weeked. Kilka jogurtów, mleko sojowe, morele suszone itp. Jak tylko sie wyrobie bo dopiero do domku weszlam to wam napisze plan diety. i zachecam wszystkich bo naprawde warto!

PS. dostalam dzis Twister i zaczynam cwiczyc od dzis. Fajny jest


Edit. Doktor napisal kiedys na forum, ze mozna owoce nawet z puszki. Nie za często ale mozna.
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 14:50   #37
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

ODCHUDZANIE WEEKENDOWE PLAN:

PIĄTEK

18.30- jogurt lub kefir 200ml.
mały banan
siemie lniane,
zarodki pszenne lub otręby pszenne

SOBOTA

8.00- mleko sojowe 250ml.
truskawki 200g.
siemie lniane,
zarodki pszenne lub otręby

11.30- sok pomaranczowy 300ml.
morele suszone 4 szt.
zarodki pszenne lub otręby pszenne

15.00- sok pomidorowy 300ml.
tuńczyk (pół puszki) lub serek tofu 40g
siemie lniane
rozgnieciony mały ząbek czosnku\
morszczyn (pół łyżeczki)

18.30- mleko sojowe 250ml.
morele suszone 6szt.
siemie lniane
zarodki pszenne lub otreby

NIEDZIELA

8.00- mleko sojowe 250ml.
truskawki 200g.
siemie lniane
zarodki pszenne lub otręby

11.30- sok pomarańczowy 300ml.
morele suszone 4szt.
zarodki pszenne lub otreby pszenne

15.00- tak jak w sobote

18.30- mleko sojowe 250ml
mały banan
siemie lniane
zarodki pszenne lub otręby


Uwaga!

Jesli stosujemy zarodki to jedną łyżeczkę, a jeśli otręby pszenne to dwie łyżeczki. Truskawki mozna zamienic na maliny, jagody, czarne porzeczki, wiśnie. Mogą byc moroze. Tylko trzeba je najpierw rozmrozić
Zamiast mleka sojowego mozna jogurt naturalny zastosowac.
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 15:13   #38
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

No i to jest cały plan weekendowej. Ważyłam sie. I jest 51 kg. Ale tak lekko kreska sie wahała, wiec przyjełam ze 51,5kg zeby miec motywacje. Nigdy przed okresem tyle nie ważyłam. Zawsze 2 kg. conajmniej było wiecej. Juz tak na wadze mi nie zalezy jak na wyglądzie. A w wyglądzie roznice widze wielką i nie tylko jaale sie fajnie czuje. Tylko głodówka ruszała kiedys te ostatnie kilogramy. A tu prosze niespodzianka. Waga idzie w dół jeszczei to na zdrowej diecie.

Ide robic obiad. Dzis kotlety sojowe i ryż Ostatnio mam manie na ryż.
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 17:18   #39
mmmilena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 487
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez kaszellek Pokaż wiadomość
no jak shaker.. to tak samo działa słoik z zakrętką
no tzn. o blender wlasnie mi chodzilo
mmmilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 17:31   #40
pati8791
Przyczajenie
 
Avatar pati8791
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 12
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

hej dziewczyny

duzo czytalam na necie na temat diety strukturalnej dr Bardadyna, no i dzis przypadkiem znalazlam na wizazu watek o odchudzaniu weekendowym tak ze jestem przeszczesliwa!

dzis tez odbieram zamowiona ksiazke o odchudzniu weekendowym,tak wiec jak tylko zapoznam sie z nia, przylacze sie do was z wieeeelka checia
pati8791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 20:53   #41
aguucha
Przyczajenie
 
Avatar aguucha
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 15
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Dziewczyny! Minął tydzień od mojego pierwszego weekendu z dietą, a ja nic nie przytyłam! Jestem w szoku! Zwykle po dietach ten kilogram lub dwa z powrotem wracały a tu nic. Dla mnie bomba!

Kalliste - jak się nazywa ta książka o diecie strukturalnej? Zastanawiam się czy nie robić sobie koktajli też w ciągu tygodnia..

A do rozdrabnania ja mam taki rozdrabniacz do koktajli - wielki litrowy kubek z ostrzami na dnie (za cholerę nie wiem jak to się nazywa)
__________________
Nie wierzyłam a udało się Z 63 kg na 56 kg w 2 miesiące Zatrzymałam się na 54 kg
aguucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 21:04   #42
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez KALLISTE Pokaż wiadomość
Witam kochane

Sukces! Dzis były powiedział mi ze schudłam i widac bardzo ale fajowo!!!!



Tak. Owoce mogą być mrożone. Ja mam ksiązke i widze ze plan diety troszke sie zmienil. Nie ma tam juz tej melasy całej. Pozniej bede miec wiecej czasu to przepisze dokładnie aktualny plan diety.



Najlepszy jest blender lub taki rozdrabniacz. ja mam własnie taki rozdrabniacz moulinex. Ale od biedy mozna wszystko ugniesc widelcem dokładnie jesli sie nie ma warunków. Doktor pisze ze to ze są to kaktajle w stanie płynnym a nie stałym to jest to wazne. Wiec najlepiej widelcem dokladnie rozgniesc wszystko. Ale tunczyka zjem rozdrobnionego samego a potem wypije sok. Bo na samą mysl ze mam go zmiksowac to mi zle sie robi

Co do twarożku i wiesniaka to mozna jesc oczywiscie w czasie posiłków w któych nie pijemy koktajli. Ale tez nie za duzo. Za duzo białka tez sie odkłada w tłuszcz. I dlatego na Sb chyba własnie nie chudłam. Tu masz spis co mozna jesc na diecie strukturalnej
http://www.drbardadyn.com/dieta/


Polecam bardzo tą dietkę. Juz kupiłam składniki na weeked. Kilka jogurtów, mleko sojowe, morele suszone itp. Jak tylko sie wyrobie bo dopiero do domku weszlam to wam napisze plan diety. i zachecam wszystkich bo naprawde warto!

PS. dostalam dzis Twister i zaczynam cwiczyc od dzis. Fajny jest


Edit. Doktor napisal kiedys na forum, ze mozna owoce nawet z puszki. Nie za często ale mozna.
hmm dzięki Kalliste
masz tę fioletową czy granatową książkę?
już dziś prawie kupiłam, bo mnie to zainteresowało, ale karta odmówiła współpracy jutro rodziców może naciągnę jak będzie w TESCO

no i jestem po piątkowym koktajlu no i powiem jedno- był przepyszny!!
niebo w gębie a jutro rano się zważę!!

Cieszę się strasznie, bo pojawił się @ wreszcie, więc mam nadzieję, że opuchlizna zlezie

a Tobie kochana gratuluję wyników
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 22:20   #43
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez aguucha Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Minął tydzień od mojego pierwszego weekendu z dietą, a ja nic nie przytyłam! Jestem w szoku! Zwykle po dietach ten kilogram lub dwa z powrotem wracały a tu nic. Dla mnie bomba!

Kalliste - jak się nazywa ta książka o diecie strukturalnej? Zastanawiam się czy nie robić sobie koktajli też w ciągu tygodnia..

A do rozdrabnania ja mam taki rozdrabniacz do koktajli - wielki litrowy kubek z ostrzami na dnie (za cholerę nie wiem jak to się nazywa)
Ksiązka nazywa sie "odchudzanie weekendowe". Super ze nie przytylas. Wlasnie w tej ksiazce duzo pisze o przemianie materii. I cieszy mnie to ze doktor nie namawia do cwiczen fizycznych. Tzn. mowi ze trzeba sie ruszac ale nie tak do końca. Jest to uzasadnione co on pisze i ja bylam zywym przykladem tego. Aerobic i pływanie codziennie. Nieraz byłam padnięta jak trup. Zawsze mialam jojo pozniej gdy przestalam cwiczyc lub zmniejszylam intensywnosc. Wreszcie wiem o co w tej przemianie materii dokładnie chodzi.

Cytat:
Napisane przez kaszellek Pokaż wiadomość
hmm dzięki Kalliste
masz tę fioletową czy granatową książkę?
już dziś prawie kupiłam, bo mnie to zainteresowało, ale karta odmówiła współpracy jutro rodziców może naciągnę jak będzie w TESCO

no i jestem po piątkowym koktajlu no i powiem jedno- był przepyszny!!
niebo w gębie a jutro rano się zważę!!

Cieszę się strasznie, bo pojawił się @ wreszcie, więc mam nadzieję, że opuchlizna zlezie

a Tobie kochana gratuluję wyników
Fioletową mam
Opuchlizna zejdzie dodatkowo tez dzieki koktajlowi. Banan tak własnie działa na nasz organizm. I nawet pan Doktor o tym pisze ze po diecie bedzie zero jakichkolwiek opuchnięć, podpuchniętych oczu i wyostrzą sie rysy twarzy. Moze to dziwne, ale to prawda

Ja tez juz wypiłam koktajl. Był pyszny. W lodówce rozmrażaja sie na jutro czarne porzeczki juzI pocwiczylam na twisterze troche dzis. I troche brzuszków porobiłam.

Fajnie ze jest nas coraz wiecej. Pozdrawiam
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 23:20   #44
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez aguucha Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy nie robić sobie koktajli też w ciągu tygodnia..
Rób sobie tez wieczorem. Ja pije codziennie wieczorem koktajl. Najbardziej lubie z kiwi. Sama go wymysliłam Bo kiwi jest na liscie strukturalnej jest przepyszny....a kiwi z mlekiem sojowym to jest dopiero bomba
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 00:04   #45
aguucha
Przyczajenie
 
Avatar aguucha
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 15
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

A to ja też mam tą fioletową. Przerobiłam ją już - dla mnie to jest najlepsza dieta jaką stosowałam i jak widać skuteczna! Nie trzeba się ruszać, jeść można całkiem normalnie, a koktajle są przepyszne.

Spróbuję tego z kiwi skoro tak zachwalasz
__________________
Nie wierzyłam a udało się Z 63 kg na 56 kg w 2 miesiące Zatrzymałam się na 54 kg
aguucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 08:52   #46
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Hej! Dziewczyny, to co piszecie jest calkiem obiecujace, mam tylko pytanie czy koktajle nie dzialaja jakos na leki - antykoncepcje hormonalna i inne? Bo gdzies czytalam ze koktjl z simieniem lnianym moze oslabic dzialanie pigulek.
No i jak myslicie, czy zwykly mixer (nie blender) nadaje sie do robienia koktajli?
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 09:08   #47
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

mhm jestem po drugim koktajlu..
mniiaaamm

chociaż zrobiłam jak co dzień- najpierw woda z cytrynką, potem koktajl (trochę zmieniony, dałam jogurt pół na pół z normalnym mlekiem bo sojowego brak chwilowo) truskawkowy mhmm smak dzieciństwa mniam mniam

no i teraz dzielnie się trzymać do 11.30

aa i jest mnie mniej!! waga pokazała 71.4 a ostatnio było 72 z kawałkiem chociaż to raczej przez to, że @ nadciągnął!! i mimo że brzuch mi rozwala to i tak się cieszę bo ogólnie samopoczucie rośnie i napuchnięcie maleje w oczach

będę się meldować
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 09:38   #48
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez aguucha Pokaż wiadomość
A to ja też mam tą fioletową. Przerobiłam ją już - dla mnie to jest najlepsza dieta jaką stosowałam i jak widać skuteczna! Nie trzeba się ruszać, jeść można całkiem normalnie, a koktajle są przepyszne.

Spróbuję tego z kiwi skoro tak zachwalasz
A podczas weekendu miałas jakies grzechy?czy trzymałas dokładnie planu? Ja załozyłam sobie ze zadnego grzechu nie bedzie. Co jest zreszta łatwe, bo po koktajlach nie ma sie naprawde ochoty na grzechy. A co do ksiązki to zastanawiam sie nad tą niebieską tez. ciekawe czy warto kupic nie wiecie moze?

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Hej! Dziewczyny, to co piszecie jest calkiem obiecujace, mam tylko pytanie czy koktajle nie dzialaja jakos na leki - antykoncepcje hormonalna i inne? Bo gdzies czytalam ze koktjl z simieniem lnianym moze oslabic dzialanie pigulek.
No i jak myslicie, czy zwykly mixer (nie blender) nadaje sie do robienia koktajli?
Ja tez biore tabsy. I robie duzy odstep miedzy tabletkami a wieczornym koktajlem. Zmniejsz moze ilosc siemienia. Moze pół łyżeczki dodawaj. Trzeba bedzie sie dopytac o te tabletki i koktajle. Kazdy mikser pewnie sie nadaje do koktajli. Jak Co zmiksuje składniki to znaczy ze jest dobry
Cytat:
Napisane przez kaszellek Pokaż wiadomość
mhm jestem po drugim koktajlu..
mniiaaamm

chociaż zrobiłam jak co dzień- najpierw woda z cytrynką, potem koktajl (trochę zmieniony, dałam jogurt pół na pół z normalnym mlekiem bo sojowego brak chwilowo) truskawkowy mhmm smak dzieciństwa mniam mniam

no i teraz dzielnie się trzymać do 11.30

aa i jest mnie mniej!! waga pokazała 71.4 a ostatnio było 72 z kawałkiem chociaż to raczej przez to, że @ nadciągnął!! i mimo że brzuch mi rozwala to i tak się cieszę bo ogólnie samopoczucie rośnie i napuchnięcie maleje w oczach

będę się meldować
Lepiej powinnas uzyc samego jogurtu bo mleko krowie nie jest dozwolone. Tylko sojowe, jogurt i kefir. To mozna uzywac bez obaw. Ja tez jestem po koktajlu z czernych porzeczek. troche duzo go wyszło. Dałam wiecej porzeczek i nie dałam rady skonsumowac całego dodałam sobie 5 migdałów jeszcze do tego. Pyszne było.
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 09:42   #49
aguucha
Przyczajenie
 
Avatar aguucha
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 15
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Wydaje mi się, że nie składniki nie powinny mieć wpływu na działanie pigułek, bo w końcu są to naturalne składniki, ale nie wiem.. Może wysłać maila do dr Bardadyna?

Dzisiaj rano zrobiłam sobie koktajl z mleka sojowego i morelek, bo tęsknię już za dietką. Zaczynam znowu ale od niedzieli wieczorem.

Rano waga ciągle wskazuje 60 kg - więc się trzymam
__________________
Nie wierzyłam a udało się Z 63 kg na 56 kg w 2 miesiące Zatrzymałam się na 54 kg
aguucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 09:48   #50
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez aguucha Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że nie składniki nie powinny mieć wpływu na działanie pigułek, bo w końcu są to naturalne składniki, ale nie wiem.. Może wysłać maila do dr Bardadyna?

Dzisiaj rano zrobiłam sobie koktajl z mleka sojowego i morelek, bo tęsknię już za dietką. Zaczynam znowu ale od niedzieli wieczorem.

Rano waga ciągle wskazuje 60 kg - więc się trzymam

Jak mozesz to wyślij. Bedziemy wdzieczne. Mozesz tez podac tu maila do niego. W razie czego to bedziemy pisac do dkotora
A jak samkuje ten z mleka sojoweo i moreli? dobry jest? ile minut moczysz wczesniej morele w wodzie? Godzine czy mniej? W ksiazce pisze ze 15 minut niby wystarczy...
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 09:49   #51
aguucha
Przyczajenie
 
Avatar aguucha
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 15
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Kalliste - w weekend żadnych grzeszków nie miałam. Jedyne co to godzina pierwszego koktajlu - nieuchronnie mi się przesuwała, bo uwielbiam pospać w weekend. Nawet nastawiałam budzik, ale nic z tego..

Czasami miksery mają takie końcówki rozgniatające - jak blender.

A ja też chcę spróbować z czarnymi porzeczkami. Na razie znowu kupiłam truskawki, ale może od przyszłego weekendu spróbuję wprowadzić zmiany w składnikach..
__________________
Nie wierzyłam a udało się Z 63 kg na 56 kg w 2 miesiące Zatrzymałam się na 54 kg
aguucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 09:52   #52
aguucha
Przyczajenie
 
Avatar aguucha
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 15
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez KALLISTE Pokaż wiadomość
Jak mozesz to wyślij. Bedziemy wdzieczne. Mozesz tez podac tu maila do niego. W razie czego to bedziemy pisac do dkotora
A jak samkuje ten z mleka sojoweo i moreli? dobry jest? ile minut moczysz wczesniej morele w wodzie? Godzine czy mniej? W ksiazce pisze ze 15 minut niby wystarczy...

Morelek nie moczyłam wcale! Dopiero po diecie się zorientowałam, że tak trzeba, ale i tak zrobiły swoje.
Dzisiaj je namoczyłam jakieś 10 min. ale nadal są twardawe. Lepiej potrzymać je dłużej. I namoczyłam też siemię lniane.
Smakuje dobrze, choć wolę te z bananami, truskawkami i nawet pomidorowy mi bardziej chyba smakuje.
__________________
Nie wierzyłam a udało się Z 63 kg na 56 kg w 2 miesiące Zatrzymałam się na 54 kg
aguucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 09:55   #53
aguucha
Przyczajenie
 
Avatar aguucha
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 15
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

A co do maila, to na stronce jest tylko w sprawach handlowych - szkoda. Ale może w tej niebieskiej książce napisał o działaniu koktajli na leki?
__________________
Nie wierzyłam a udało się Z 63 kg na 56 kg w 2 miesiące Zatrzymałam się na 54 kg
aguucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 10:00   #54
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez aguucha Pokaż wiadomość
A co do maila, to na stronce jest tylko w sprawach handlowych - szkoda. Ale może w tej niebieskiej książce napisał o działaniu koktajli na leki?
zadam moze pytanie na forum strukturalnym. Strone podawałam na początku
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 10:26   #55
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez aguucha Pokaż wiadomość
Czasami miksery mają takie końcówki rozgniatające - jak blender.
Juz znalazlam w kartoniku te koncowke, bedzie sie super nadawac. Nawet nie wiedzialam ze mixery maja cos takiego!! Zabieram go do swojego mieszkanka od mamy i w poniedzialek ruszam! Bo dzis juz za pozno a jutro pierwsza komunia chrzesniaka!

Jezeli chodzi o tabsy to wiem to z diety o nazwie plan wyplukiwania tluszczu. I tam bylo na ten temat - koktajl z siemieniem i sokiem zurawinowym. (O! na strukturalna tez sie nadaje!) A teraz mi sie przypomnialo ze 2 godzinny odstep miedzy tabletka i koktajlem wystarczyl by zachowac dzialanie tabletek. Wiec jezeli ostatni koktajl jest o 18:30 to ok 21 mozna spokojnie wziac tabletke.

Tylko ze ja oprocz tego rano biore tabletke na serce, wiec ciezko by mi bylo zrobic ten odstep. No i nie wiem czyto sie nie gryzie. Moze zapytam lekarza...
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 10:37   #56
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

To dobrze bo ja robie odstęp 3 godziny. Ale zadałam pytanie na forum strukturalnym na wszelki wypadek.
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 11:07   #57
Domi22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 562
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Oj, ale kusicie tymi koktajlami...Chyba tez zaczne je stosowac, tylko może za jakis tydzien, bo musze się psychicznie nastawic. Kupie mleko sojowe i je wyprobuje, bo nigdy takie nie pilam... Owoce sa coraz tansze, a banany, malinki i truskwki uwielbiam, wiec pewnie bedzie super. Aha, a to siemie to zmielone czy nie?
__________________
SB Reaktywacja - 21.06.2010
Ach, jak tu cudownie


Zaręczyny - 1.05.2009
Ślub - 05
.06.2010
Domi22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 11:18   #58
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez Domi22 Pokaż wiadomość
. Aha, a to siemie to zmielone czy nie?
Jesli bedziesz miksowac produkty to moze byc normalne nie mielone. Bo i tak sie zmieli w mikserze. Jakbys nie miala miksera i widelcem rozgniatala produkty to lepiej mielone. Bo tylko zmielone sie niby przyswaja.

Edit. cwiczylam teraz na twisterze ok.25 minut. Super jest ten twister. Juz nie musze sie nawet niczego trzymac. Tylko rękoma utrzymuję równowagę. Tak lepiej dziala mi sie wydaje. Bede mogla teraz zjesc wiecej tunczyka jak cwiczyłam bo trzeba uzupelniac bilans. Zeby wyszło tyle kalori ile ma byc. Ale wątpie ze zjem wiecej bo po porannym koktajlu nie chce mi sie jesc w ogóle.
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 11:45   #59
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

hm a ja właśnie pociągam drugi, ten pomarańczowo-morelkowy, tym razem z łyżką zarodków zamiast otrąb jest niesamowicie słodki!
mniamii cholera to naprawdę dziwne, one są przepyszne, owockowe, naturalne i nie chce się jeść później!!
no i roboty na minutkę wow!!

Kalliste jak myślisz, ten pomidorowo-tuńczykowy można na ciepło? i doprawić go tak trochę hmm bazylią i ziołami prowansalskimi? to by taka zupka rybno-pomidorowa wyszła...
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 11:45   #60
Domi22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 562
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez KALLISTE Pokaż wiadomość
Jesli bedziesz miksowac produkty to moze byc normalne nie mielone. Bo i tak sie zmieli w mikserze. Jakbys nie miala miksera i widelcem rozgniatala produkty to lepiej mielone. Bo tylko zmielone sie niby przyswaja.

Edit. cwiczylam teraz na twisterze ok.25 minut. Super jest ten twister. Juz nie musze sie nawet niczego trzymac. Tylko rękoma utrzymuję równowagę. Tak lepiej dziala mi sie wydaje. Bede mogla teraz zjesc wiecej tunczyka jak cwiczyłam bo trzeba uzupelniac bilans. Zeby wyszło tyle kalori ile ma byc. Ale wątpie ze zjem wiecej bo po porannym koktajlu nie chce mi sie jesc w ogóle.
Dzięki za odp.
Co do twisterka, to ja juz zamowilam i chyba w poniedzielek przyjdzie, wiec nie moge sie doczekac az bede gubila cm w boczkach, brzucholku itd
__________________
SB Reaktywacja - 21.06.2010
Ach, jak tu cudownie


Zaręczyny - 1.05.2009
Ślub - 05
.06.2010
Domi22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-11 19:41:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.