Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 12:57   #1
moniczka080
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 1

Pomocy


Od miesiąca stosuję Cetaphil do mycia twarzy oraz Cetaphil DM zamiast kremu, oprócz tego domiejscowo antybiotyki Dalacin T i Differin wszystko było super syfki mi poznikały miałam piękną twarz aż tu nagle przedwczoraj dostałam uczulenie koło oczu , nosa i na czole ( w miejscach w których nie stosuję antybiotyków) mam twarz w czerwonych plamach a jak się posmaruję kremem to twarz mnie szczypie i piecze. Mam pytanie czy to możliwe że po takim czasie skóra uczuliła się na Cetaphil?????
Niech mi ktoś pomoże bo wyglądam STRASZNIE!!!!

Edytowane przez moniczka080
Czas edycji: 2009-03-13 o 13:37
moniczka080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 23:53   #2
megson6
Przyczajenie
 
Avatar megson6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: DGL.
Wiadomości: 27
Dot.: Pomocy

Nie używałam Cetaphilu, ale wiem z doświadczenia że po Differinie miałam podobne uczulenie jak u ciebie. U mnie bynajmniej było tak, że po kilku dniach musiałam odstawić krem bo było tragicznie. Wydaje mi się, że po miesiącu raczej nie powinno wystąpić uczulenie,ale może było spowodowane czymś innym? A może to nie Cetaphil uczulił? Sprawdź który antybiotyk/krem wywołuje uczulenie i pójdź do dermatologa, aby przypisał coś innego.
megson6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.