Weteranki w akcji:) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-27, 08:06   #481
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochę tu,trochę tam:)
Wiadomości: 692
Dot.: Weteranki w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Kasia5891 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile bym dała żeby mieć taką moc jak WY
Nie mogę zebrać się porządnie do kupy jakoś brak mi siły na walkę z tymi okropnymi kilogramami, jak sobie pomyślę że mam przed sobą ok 30 do zrzucenia to aż mi odechciewa się nawet zabierać do pracy
Nie wiem jak WY to robicie....ale ja chyba się poddam ...niestety
Mozesz pomarzyć,że ja pozwolę Ci sie poddać.No way!!!Jedziesz z koksem!!!
Pamiętam nasze wspólne początki i zawsze miałąś taką siłę,a teraz się poddajesz???Zaraz Ci zacytuję ten fragment o którym na fb pisałam Ci.Po przeczytaniu go pomyslałąm o Tobie.
"Często w czasie odchudzania pojawiaja się większe lub mniejsze kryzysy, co jest wpisane w ryzyko związane z pokonywaniem tej drogi..Niektórzy odrazu nazywaja je porażką,załamują się,myślą o przerwaniu procesu odchudzania,nie bacząc na to ile dotychczas osiągneli,ile czasu i serca włożyli w tę pracę.Dlatego pamiętaj,że taki kryzys to nie jest żadna porażka!Kryzys buduje,kształtuje i powoduje ,ze nabieramy doświadczeń"
Gość wie o czym mówi.Cała jego książka jest wspaniała.Dlatego nie poddasz się!Za dużo włożyłaś w to pracy


---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
Weź się w garść kobieto! Proszę ! Zrób to dla siebie. Nie myśl o tym ile masz do zrzucenia. Stawiaj sobie cele małe, najpierw -5 kg, potem kolejne -5 kg i już będzie 10 Pomyśl sobie jak będziesz wyglądać za rok o tej porze jeśli dziś zaczniesz, będzie ekstra. Zbierz się w sobie i ruszaj, każda z nas tu walczy z kilogramami, a pozytywne nastawienie jest podstawą. Nikt nie mówi o głodowaniu na sałacie czy wodzie, wprowadź po prostu zdro dietę, urozmaicone posiłki, czasami pozwalaj sobie na grzeszki, włącz aktywność fizyczną, a kilogramy uciekną nim zdążysz się obejrzeć. Wiosna idzie, piękna pogoda, będzie więcej okazji do ruchu na świeżym powietrzu. Uwierz, że wystarczy trochę dobrych chęci i silna wola, a serio można zdziałać cuda, a potem jaka duma człowieka rozpiera, że sobie poradził ze słabościami, pokusami, że dał radę Spinaj dupkę i wracaj do nas szybciutko.
Dokłądnie
Kasiu w ciągu niecałego roku doszłam do wagi,o której nawet nie myślałam mając 85 kg.24 kg uciekły nie wiedząc kiedyBardzo tego chciałam!Zreszta sama wiesz,jaka byłam opętana chęcią posiadania mniejszych ubran

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

dziewczyny kupiłam wczoraj bańki chińskie
Masuje się nimi.Kolezanka się pozbyla w błyskawicznym czasie celluliturozbija się tym sposobem grudki tłuszczuPodobno też zmniejsza obwód :P

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Dopijam moją inkę i wskakuje na 20 minut na stepper,a potem pojdę do sypialni na cwiczonkamiłego dnia chudzielce
Lady Ali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 18:30   #482
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochę tu,trochę tam:)
Wiadomości: 692
Dot.: Weteranki w akcji:)

cześć piękne!Ale mnie migrena dopadła od rana.Potem bylo ok,ale Ania mi w oko z pięsci dała i od nowa bolibu!Ale cwiczyc będęi oczywiscie masażyk zalicze.Skora mi się ładna zrobiła nie odpuszczeA i chcialam powiedziec,ze dzisiiaj jedzeniowo świetnie.3 skibeczki razowego ze slonecznikiem,kiełbaska pomidorekpozniej warzywa z pieczarkami i ryzem i 1 serek ziarnisty(cały)i 2 kromeczki razowego z pomidorem i kiełbaskaNie chce mi sie jkesc wcale dzisiaj.Miłego wieczorku kobitki
Lady Ali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 19:36   #483
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Weteranki w akcji:)

Witam, cisza tu ostatnio :P Rozumiem, że wiosna i mało się siedzi przed kompem ale żeby aż tak ? :P

Co sądzicie o tej całej burzy jaka się teraz dzieje wokół Chodakowskiej? Jest gro ludzi, którzy zarzucają jej, że nie ma uprawnień do tego co robi, że nie ma żadnego certyfikatu ukończenia studiów ani stosownych kursów. Jak się do tego ustosunkowujecie? Bo ja mam takie mętlik w głowie, że już nie wiem co mam robić. Jedni mówią ćwicz z Chodakowską, bo są mega efekty, a drudzy nie ćwicz bo zniszczysz sobie zdrowie tylko. Lubię jej treningi, dają mi dużo przyjemności i dlatego nadal je wykonuję ale ciągle gdzie s w głowie mam myśli, że co bęzie jeżeli rzeczywiście jej przeciwny mają rację i odbiję się to źle na moim kręgosłupie, stawach itd. Osobiście nie jestem jakąś jej fanatyczką, nie stosuję jej diety, nie śledzę profilu na facebooku, nie jest żadnym moim guru ani nic z tych rzeczy, po prostu lubię jej treningi, dzięki nim zaczęłam ćwiczyć i robić to systematycznie.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 09:21   #484
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochę tu,trochę tam:)
Wiadomości: 692
Dot.: Weteranki w akcji:)

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
Witam, cisza tu ostatnio :P Rozumiem, że wiosna i mało się siedzi przed kompem ale żeby aż tak ? :P

Co sądzicie o tej całej burzy jaka się teraz dzieje wokół Chodakowskiej? Jest gro ludzi, którzy zarzucają jej, że nie ma uprawnień do tego co robi, że nie ma żadnego certyfikatu ukończenia studiów ani stosownych kursów. Jak się do tego ustosunkowujecie? Bo ja mam takie mętlik w głowie, że już nie wiem co mam robić. Jedni mówią ćwicz z Chodakowską, bo są mega efekty, a drudzy nie ćwicz bo zniszczysz sobie zdrowie tylko. Lubię jej treningi, dają mi dużo przyjemności i dlatego nadal je wykonuję ale ciągle gdzie s w głowie mam myśli, że co bęzie jeżeli rzeczywiście jej przeciwny mają rację i odbiję się to źle na moim kręgosłupie, stawach itd. Osobiście nie jestem jakąś jej fanatyczką, nie stosuję jej diety, nie śledzę profilu na facebooku, nie jest żadnym moim guru ani nic z tych rzeczy, po prostu lubię jej treningi, dzięki nim zaczęłam ćwiczyć i robić to systematycznie.
Czytałm artykuł,gdzie ktoś się wypowiedział i przedstawił jej uprawnienia ,czy dyplom,potwierdzający jej kwalifikacje.Ja osobiście nie zachwycam się Chodakowską,aczkolwiek uwazam,że skoro są efekty po jej treningach to należy ćwiczyć.Myślę,że to iż jej się powiodło,odniosła sukces-stoi koscią w gardle wielu osobom.Dlatego próbują pomniejszać jej sukces,a wręcz całkowicie zdeptac ja.
Z drugiej strony patrząc,nic nowego nie wymyśliła ta Ewka-wszystkie jej cwiczenia można znależć u Mel B czy u innych trenerek.Pozbierałą to wszystko do "kupy"i gotowe.Ewentualnie trochę pozmieniała kolejnosc.
Na codzien robimy wiele czynnosci,które mogą zaszkodzic naszemu kręgosłupowi(ja się garbienie ma co panikowac,a cwiczenia to samo zdrowie.Tymbardziej,ze u niej sa w wiekszosci spokojne te cwiczenia,bez większych zrywów

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

No i dzień dobryZagladałąm codziennie tu,ale moj wpis ostatni,to też nie za bardzo wiedziałąm co jeszcze napisać:P
Byłąm u gina wczoraj i mi wyrypał recepte na 175 zł,to myslalam,ze sie obale pod okienkiem.Szczęście,że zabrałam mojemu małżonkowi kartę:P
Lady Ali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 10:37   #485
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Weteranki w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Pokaż wiadomość
Czytałm artykuł,gdzie ktoś się wypowiedział i przedstawił jej uprawnienia ,czy dyplom,potwierdzający jej kwalifikacje.Ja osobiście nie zachwycam się Chodakowską,aczkolwiek uwazam,że skoro są efekty po jej treningach to należy ćwiczyć.Myślę,że to iż jej się powiodło,odniosła sukces-stoi koscią w gardle wielu osobom.Dlatego próbują pomniejszać jej sukces,a wręcz całkowicie zdeptac ja.
Z drugiej strony patrząc,nic nowego nie wymyśliła ta Ewka-wszystkie jej cwiczenia można znależć u Mel B czy u innych trenerek.Pozbierałą to wszystko do "kupy"i gotowe.Ewentualnie trochę pozmieniała kolejnosc.
Na codzien robimy wiele czynnosci,które mogą zaszkodzic naszemu kręgosłupowi(ja się garbienie ma co panikowac,a cwiczenia to samo zdrowie.Tymbardziej,ze u niej sa w wiekszosci spokojne te cwiczenia,bez większych zrywów

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

No i dzień dobryZagladałąm codziennie tu,ale moj wpis ostatni,to też nie za bardzo wiedziałąm co jeszcze napisać:P
Byłąm u gina wczoraj i mi wyrypał recepte na 175 zł,to myslalam,ze sie obale pod okienkiem.Szczęście,że zabrałam mojemu małżonkowi kartę:P
Dziwi mnie jak wielka potrafi być ludzka zawiść. Szkoda, że większość Polaków ma w sobie coś takiego, że jak komuś coś wyjdzie to zamiast gratulować i się cieszyć cudzym szczęściem to od razu budzi się zazdrość i zaczyna się zbiorowa nagonka i szukanie czegoś co można takiej osobie wytknąć. Przykre to jest bardzo. No ale nic na to nie poradzimy niestety. Niech się dzieje co ma dziać, może za jakiś czas ludzie dadzą sobie spokój i cała ta afera ucichnie, na pewno wyjdzie to na korzyść zarówno jednej jak i drugiej stronie.

To ładnie ten lekarz pojechał, ale niestety żyjemy w takim kraju. Trzeba się trzymac za kieszeń jak idzie się do jakiekolwiek lekarza. Dobrze, że mężczyzna jest w pogotowiu
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 20:05   #486
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 395
Dot.: Weteranki w akcji:)

Mogę do WAS wrócić?????????????????:p rosi:
Wybaczcie mi moje zachwianie, bierę się do roboty ....od dziś
Kasia5891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 21:08   #487
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Weteranki w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Kasia5891 Pokaż wiadomość
Mogę do WAS wrócić?????????????????:p rosi:
Wybaczcie mi moje zachwianie, bierę się do roboty ....od dziś
Witamy ponownie, jasne

A co to za perturbacje miałaś? I jaki plan?

Wróciłam dzisiaj do biegania, po 4 miesiącach przerwy i spodziewałam się, że po kilkunastu metrach spocę się jak świnka, zadyszę i padnę jak długa. A tu miłe zaskoczenie - 9 km bez żadnej zadyszki, a nawet mogłabym więcej ale bez przesady, w godzinkę. Jutro za to lekko i planuję tylko 20 minut skakanki + wyzwanie nożycowe. Ajj jak kocham te energię po treningu, chyba dzisiaj nie zasnę :P
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 09:42   #488
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochę tu,trochę tam:)
Wiadomości: 692
Dot.: Weteranki w akcji:)

cześć misiakiOd rana juz w ruchu jestem.Byłam na badaniach (Ca125)Teraz sniadanko zrobie i wio na dwór.Dywan wyprac,do sklepu(pieszo-trzeba ruszyac sie)i cos sie jeszcze wymyśli
Kasiu córo marnotrawna dobrze,że sie ogarnełaś już i jesteś z namiMilego dnia
p.s melduje,ze nie obzaram się,jem skromnie i bez slodyczy
Lady Ali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 10:17   #489
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Weteranki w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Pokaż wiadomość
cześć misiakiOd rana juz w ruchu jestem.Byłam na badaniach (Ca125)Teraz sniadanko zrobie i wio na dwór.Dywan wyprac,do sklepu(pieszo-trzeba ruszyac sie)i cos sie jeszcze wymyśli
Kasiu córo marnotrawna dobrze,że sie ogarnełaś już i jesteś z namiMilego dnia
p.s melduje,ze nie obzaram się,jem skromnie i bez slodyczy
Widzę, ża aktywny dzień u Ciebie, tak trzymać Bardzo ładnie, że bez słodyczy! Tak trzymać.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 10:29   #490
Basiaczeq
Raczkowanie
 
Avatar Basiaczeq
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 30
Dot.: Weteranki w akcji:)

karnet na basen jest, od dwoch tygodni nie jem slodyczy i biore sie za siebie dziewczyny.
Basiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 10:53   #491
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Weteranki w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Basiaczeq Pokaż wiadomość
karnet na basen jest, od dwoch tygodni nie jem slodyczy i biore sie za siebie dziewczyny.
Super Dobry wybór z basenem, chyba najlepszy sport jaki może być bo nie obciąża tak stawów i mięśni. Powodzenia i trzymam mocno kciuki.

Jakie masz cele? Jakie plany co do diety?

Dziewczyny czy ćwiczyłyście kiedyś z Sylwią Wiesenberg ? Ostatnio w Empiku natknęłam się na jej płytkę z treningiem, który trwa 1,5 h na przecenie za 19:90 zł. Zasatanwiałam się nad nią długo ale ostatecznie odłożyłam, po powrocie do domu zaczęłam o niej czytać, przeczytałam, że wymyśliła jakąś nową metodę i nazwała ją "Tonique". Ten trening to najpierw rozgrzewka, a potem ćwiczenia skupiające się na udach i pupie, w mniejszym stopniu na brzuchu i plecach ale jest to trening ogólnorozwojowy mimo wszystko. Czytałam recenzje, są dobre. Zastanawiam się nad kupnem i chyba się zdecyduję dzisiaj. Ale chętnie przeczytam co sądzicie na ten temat, coś słyszałyście o tym treningu? Może same ćwiczyłyście/ćwiczycie z nią lub któraś Wasza znajoma?
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 19:38   #492
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochę tu,trochę tam:)
Wiadomości: 692
Dot.: Weteranki w akcji:)

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
Super Dobry wybór z basenem, chyba najlepszy sport jaki może być bo nie obciąża tak stawów i mięśni. Powodzenia i trzymam mocno kciuki.

Jakie masz cele? Jakie plany co do diety?

Dziewczyny czy ćwiczyłyście kiedyś z Sylwią Wiesenberg ? Ostatnio w Empiku natknęłam się na jej płytkę z treningiem, który trwa 1,5 h na przecenie za 19:90 zł. Zasatanwiałam się nad nią długo ale ostatecznie odłożyłam, po powrocie do domu zaczęłam o niej czytać, przeczytałam, że wymyśliła jakąś nową metodę i nazwała ją "Tonique". Ten trening to najpierw rozgrzewka, a potem ćwiczenia skupiające się na udach i pupie, w mniejszym stopniu na brzuchu i plecach ale jest to trening ogólnorozwojowy mimo wszystko. Czytałam recenzje, są dobre. Zastanawiam się nad kupnem i chyba się zdecyduję dzisiaj. Ale chętnie przeczytam co sądzicie na ten temat, coś słyszałyście o tym treningu? Może same ćwiczyłyście/ćwiczycie z nią lub któraś Wasza znajoma?
zaciekawiłaś mnie w tym momencie.musze koniecznie poczytać.Może bym sobie kupiła .Trochę podrygów mi się przyda
Lady Ali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 20:00   #493
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Weteranki w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Pokaż wiadomość
zaciekawiłaś mnie w tym momencie.musze koniecznie poczytać.Może bym sobie kupiła .Trochę podrygów mi się przyda
Kupiłam tą płytkę. I polecam z całego serca. Zrobiłam dzisiaj 50 minut tego treningu ale cały dokładnie przeanalizowałam, obejrzałam, niektóre momenty po kilka razy. Bardzo dobrze się ćwiczy, nie ma nudy, fajna muzyka, która pozwala łatwo wbić się w odpowiedni tryb ćwiczeń i złapać dość szybkie tempo. Co prawda uda i pośladki pieką jak cholera ale to dobrze. Wystarczy myśleć o czymś innym i pieczenie aż tak nie przeszkadza. Nie żałuję i za jakiś czas pomyślę nad kupnem innego treningu Sylwii ale najpierw muszę go znaleźć bo na razie widziałam tylko ten z matą w kilku miejscach.

A teraz idę sobie zrobić body wrapping w relaksik przy herbatce

Jutro robię powrót do Chodakowskiej i zrobię Turbo Spalanie albo jeśli dojdzie mi płytka z treningiem Turbo Power z Tomkiem Choińskim to bez zawahania od razu ją odpalę

Życzę miłego wieczoru i przede wszystkim pozytywnej energii na weekend !
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015




Edytowane przez neska002
Czas edycji: 2014-04-04 o 20:02
neska002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 08:22   #494
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochę tu,trochę tam:)
Wiadomości: 692
Dot.: Weteranki w akcji:)

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
Kupiłam tą płytkę. I polecam z całego serca. Zrobiłam dzisiaj 50 minut tego treningu ale cały dokładnie przeanalizowałam, obejrzałam, niektóre momenty po kilka razy. Bardzo dobrze się ćwiczy, nie ma nudy, fajna muzyka, która pozwala łatwo wbić się w odpowiedni tryb ćwiczeń i złapać dość szybkie tempo. Co prawda uda i pośladki pieką jak cholera ale to dobrze. Wystarczy myśleć o czymś innym i pieczenie aż tak nie przeszkadza. Nie żałuję i za jakiś czas pomyślę nad kupnem innego treningu Sylwii ale najpierw muszę go znaleźć bo na razie widziałam tylko ten z matą w kilku miejscach.

A teraz idę sobie zrobić body wrapping w relaksik przy herbatce

Jutro robię powrót do Chodakowskiej i zrobię Turbo Spalanie albo jeśli dojdzie mi płytka z treningiem Turbo Power z Tomkiem Choińskim to bez zawahania od razu ją odpalę

Życzę miłego wieczoru i przede wszystkim pozytywnej energii na weekend !
To śuper.Rozejrze sie i ja za tą płytkąDziękuję,ze wspomniałaśMiłego weekendu słońce
Lady Ali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 09:17   #495
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 395
Dot.: Weteranki w akcji:)

Cześć dziewczyny
Ja od dziś znów na diecie 1200 kalorii, wczoraj był 2 godz. spacer więc zaliczam do aktywności
Wracam też do ćwiczeń z Ewką naprzemiennie z Mel B żeby nie nudziły mi się programy .
A WY jak??
Kasia5891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 15:16   #496
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochę tu,trochę tam:)
Wiadomości: 692
Dot.: Weteranki w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Kasia5891 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja od dziś znów na diecie 1200 kalorii, wczoraj był 2 godz. spacer więc zaliczam do aktywności
Wracam też do ćwiczeń z Ewką naprzemiennie z Mel B żeby nie nudziły mi się programy .
A WY jak??
po weekendowym zarciu i ja się w karby wziełąm
Lady Ali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 09:38   #497
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Weteranki w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Pokaż wiadomość
po weekendowym zarciu i ja się w karby wziełąm
Wytrwałości życzę

U mnie nieciekawie, dostałam okropnego okresu, takiego że nie mogę normalnie funkcjonować. Teraz nie wiem czy mam odstawić hormony czy nadal brać. Idę w poniedziałek do lekarza i mi powie. Poza tym chyba naciągnęłam sobie mięsień piersiowy. Idę dzisiaj do ortopedy i pewnie będę miała zakaz ćwiczeń na jakiś czas. Mam nadzieję, że przynajmniej rower albo bieganie będą chodziły w grę.

Wczoraj 1h zumby zaliczone - super zabawa!
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 07:40   #498
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochę tu,trochę tam:)
Wiadomości: 692
Dot.: Weteranki w akcji:)

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
Wytrwałości życzę

U mnie nieciekawie, dostałam okropnego okresu, takiego że nie mogę normalnie funkcjonować. Teraz nie wiem czy mam odstawić hormony czy nadal brać. Idę w poniedziałek do lekarza i mi powie. Poza tym chyba naciągnęłam sobie mięsień piersiowy. Idę dzisiaj do ortopedy i pewnie będę miała zakaz ćwiczeń na jakiś czas. Mam nadzieję, że przynajmniej rower albo bieganie będą chodziły w grę.

Wczoraj 1h zumby zaliczone - super zabawa!
dzień doberekUwielbiam tańczyć
Moja waga powoli spada.Ale tez ,że tak powiem-nie żrę:P
Staram się rozsądnie jeść i w granicy czasowej,która się kieruję od roku.Życzę Ci zdrówkaDAj znać co u lekarzaJa we wtorek po wyniki jadę i o ile nie dopadnie mnie okres to i do lekarza .Trzymaj kciuki
Lady Ali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 16:52   #499
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Weteranki w akcji:)

Hej dziewczyny! Przyjmniecie mnie? Chce schudnac okolo 5kg zeby czuc sie znow dobrze i miescic w stare spodnie staram sie duzo cwiczyc,z jedzeniem trochr gorzej. Od dzis zaczynam serie body wrappingu bo kupilam krem na wyprobowanie
Pozdrawiam!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-13, 07:50   #500
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochę tu,trochę tam:)
Wiadomości: 692
Dot.: Weteranki w akcji:)

Cytat:
Napisane przez SnowWhitesPoisonBite Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Przyjmniecie mnie? Chce schudnac okolo 5kg zeby czuc sie znow dobrze i miescic w stare spodnie staram sie duzo cwiczyc,z jedzeniem trochr gorzej. Od dzis zaczynam serie body wrappingu bo kupilam krem na wyprobowanie
Pozdrawiam!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
witajzapraszamyWiesz, ze ja bym też 5 kg musiała zrzucic??Ostatnio mi sie nabralo;/
Lady Ali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 09:25   #501
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Weteranki w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Pokaż wiadomość
witajzapraszamyWiesz, ze ja bym też 5 kg musiała zrzucic??Ostatnio mi sie nabralo;/

Hej! no to walczymy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 17:40   #502
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Weteranki w akcji:)

Cytat:
Napisane przez SnowWhitesPoisonBite Pokaż wiadomość
Hej! no to walczymy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super energia się od Was udziela. Ja zacznę na nowo po jutrzejszej wizycie u lekarza, wtedy się okaże czy mogę ćwiczyć czy nie. Poza tym mam za sobą kilka dni beznadziejnego samopoczucia spowodowanego hormonami, cel został osiągnięty bo dostałam miesiączkę ale za to mój organizm szaleje. Wczoraj tylko 1h na rowerku stacjonarnym ze względu na tę kontuzję, dzisiaj odpoczynek a od jutra to jak już pisałam wcześniej -okaże się. Mam nadzieję, że będę mogła COŚ robić bo na tyłku siedzieć nie umiem :/
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 17:43   #503
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Weteranki w akcji:)

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
Super energia się od Was udziela. Ja zacznę na nowo po jutrzejszej wizycie u lekarza, wtedy się okaże czy mogę ćwiczyć czy nie. Poza tym mam za sobą kilka dni beznadziejnego samopoczucia spowodowanego hormonami, cel został osiągnięty bo dostałam miesiączkę ale za to mój organizm szaleje. Wczoraj tylko 1h na rowerku stacjonarnym ze względu na tę kontuzję, dzisiaj odpoczynek a od jutra to jak już pisałam wcześniej -okaże się. Mam nadzieję, że będę mogła COŚ robić bo na tyłku siedzieć nie umiem :/

Trzymam kciuki zeby bylo dobrze jutro

Ja wlasnie krece hh owinieta folia na krem wyszczuplajacy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 17:49   #504
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Weteranki w akcji:)

Cytat:
Napisane przez SnowWhitesPoisonBite Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki zeby bylo dobrze jutro

Ja wlasnie krece hh owinieta folia na krem wyszczuplajacy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuję. Miałam mega doła bo dodatkowo jeszcze widzę, że przytyłam, nie wiem na ile to jest woda, a na ile przybyło mi tłuszczu no ale nie zmienia to faktu, że ledwie wchodzę w spodnie i wyglądam okropnie źle. Podpuchnięte oczy, nabrzmiałe ciało, ociężałość. Ale weszłam tutaj i złapałam pozytywną energię. To moja ostatnia dawka hormonów więc teraz mogę już spokojnie się redukować do swojej wagi i to mnie bardzo cieszy Powolutku i do celu.

Jakie masz hula hop? Gładkie czy z wypustkami? I jak to w ogóle jest z rozmiarem koła? Jak dobrać je do wzrostu? Mam w domu ale kompletnie nie nadaje się do kręcenia ;/ Spada.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 17:54   #505
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Weteranki w akcji:)

Rozumiem,tez mialam i nadal mam male problemy zdrowotne i mimo ze schudlam 1,5kg waga wrocila bo zaczelam brac leki. Juz ich nie biore i dzialam dalej
Mam z wypustkami. Hh powinno siegac do pepka po postawieniu obok siebie,u mnie siega i kreci nim sie super


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny

Edytowane przez SnowWhitesPoisonBite
Czas edycji: 2014-04-13 o 17:55
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 09:13   #506
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochę tu,trochę tam:)
Wiadomości: 692
Dot.: Weteranki w akcji:)

dzień doberek Ależ tu ciszAwIELE RAZY SIE ZABIERAŁĄM,ZEBY COŚ NAPISAC I DOPIERO DZISIAJ SIĘ TO STAŁO
Od poniedziałku zaczynamy remonty,wiec mam nadzieje stracic trochę ciałka piszcie co u was,jak sobie radzicie.Buziaczki
Lady Ali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 08:50   #507
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochę tu,trochę tam:)
Wiadomości: 692
Dot.: Weteranki w akcji:)

czas reaktywować wątek!
Lady Ali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 08:48   #508
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochę tu,trochę tam:)
Wiadomości: 692
Dot.: Weteranki w akcji:)

No więc po poprzedniej wygranej walce z otyłościa-zaszłam w ciąze i 3 mies temu urodziłam cudownego szkraba.W tej chwili rozpoczynam na nowo.Do zrzucenia ok 11 kgDam radę.4 dzien i już na wadze mniej
Lady Ali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-05 08:48:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.