Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-05, 22:50   #4981
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Dobre i 5 km, to nie tak mało Co do śniadań to morsmordre już napisała, więc nie będę się powtarzać. Wystarczy dorzucić warzywa czy kiełki, wybór masz spory
Dzisiaj też 5km, ale szybszym tempem 20 minut temu wróciłam, ale dalej się ze mnie leje

Zaraz napiszę coś w klubie, to zapraszam

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Skinny_Minnie Pokaż wiadomość

A to hula hop jednak okazało się za duże jak na wymiary mojego salonu Cały czas gdy mi lekko zjeżdża, to przy moim wzroście wali w stół Dlatego najprawdopodobniej zawiozę je na działkę, tam są warunki Tylko teraz jak je złożyć z powrotem na podróż
a spróbuj wyciągnąć jedną część, powinno się dać zawsze to trochę mniejsza średnica
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 23:25   #4982
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

mooniek, nie uwazam, zeby Twoje ramie bylo nieproporcjonalne do reszty - dla mnie masz bardzo ladna figure Ciezko sie do czegokolwiek doczepic. Jezeli jednak chcesz, to uwazam, ze robisz, to co najlepsze: bieganie. Po prostu uzbrój sie w cierpliwosc i tyle Wraz z utrata wagi, ramiona tez poleca

Swoja droga, to dla mnie ramiona tez sa zmora, ale tak jak juz tutaj wspominalam - u nas to rodzinne, ze sie tam tluszczyk osadza. Wiem jednak, ze jak lece z wagi, to i ramiona automatycznie robia mi sie szczuplejsze.

Wlasnie skonczylam Cindy 40 minut - tak sie spocilam i wyjatkowo zmeczylam! Moze dlatego, ze mialam ponad tydzien przerwy, sama nie wiem.

Dla mnie zmora jest brzuch... Nogi w porzadku, tylek tez, ale brak talii i ogrom tluszczu mnie przeraza! Milej nocy
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 23:34   #4983
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;51293112]mooniek, nie uwazam, zeby Twoje ramie bylo nieproporcjonalne do reszty - dla mnie masz bardzo ladna figure Ciezko sie do czegokolwiek doczepic. Jezeli jednak chcesz, to uwazam, ze robisz, to co najlepsze: bieganie. Po prostu uzbrój sie w cierpliwosc i tyle Wraz z utrata wagi, ramiona tez poleca

Swoja droga, to dla mnie ramiona tez sa zmora, ale tak jak juz tutaj wspominalam - u nas to rodzinne, ze sie tam tluszczyk osadza. Wiem jednak, ze jak lece z wagi, to i ramiona automatycznie robia mi sie szczuplejsze.

Wlasnie skonczylam Cindy 40 minut - tak sie spocilam i wyjatkowo zmeczylam! Moze dlatego, ze mialam ponad tydzien przerwy, sama nie wiem.

Dla mnie zmora jest brzuch... Nogi w porzadku, tylek tez, ale brak talii i ogrom tluszczu mnie przeraza! Milej nocy [/QUOTE]
Dziękuję jestem cierpliwa obóz dopiero we wrześniu, do tego czasu (o ile się nie złamię znów po drodze) powinnam wyglądać zadowalająco
U mnie właśnie tłuszcz idzie we wszystko równomiernie, ale strasznie nierówno go gubię. Z nóg i tyłka najsłabiej schodzi
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 00:29   #4984
_music_girl
Raczkowanie
 
Avatar _music_girl
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 297
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Witam się z wami dziewczynki po przerwie

Ale nie mam się czym chwalić

Wróciłam właśnie z tygodniowego wyjazdu z pracy. Już pierwszego dnia się rozchorowałam, więc słabo bylo. Beznadziejnie i z dietą i z ćwiczeniami. Ogólnie smutek.

I nie wiem kiedy się przekopię przez te wszystkie zaległości
Bo tu się pewnie duuużo działo. A ja na razie się leczę ale do pracy i tak chodzę. I mam 2 duże projekty do piątku do zrobienia- chyba zejdę. albo przytyję bo ye wstrętne słodycze znowu mną rządzą Ratunku

Ściskam was i w najbliższym czasie poczytam i poszukam motywacji bo mi gdzieś zaginęła
__________________
Czekamy na dziewczynkę 25 grudnia
Jest już!! Urodzona 11 listopada
_music_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 08:13   #4985
Skinny_Minnie
Raczkowanie
 
Avatar Skinny_Minnie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 110
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez _music_girl Pokaż wiadomość
Witam się z wami dziewczynki po przerwie

Ale nie mam się czym chwalić

Wróciłam właśnie z tygodniowego wyjazdu z pracy. Już pierwszego dnia się rozchorowałam, więc słabo bylo. Beznadziejnie i z dietą i z ćwiczeniami. Ogólnie smutek.

I nie wiem kiedy się przekopię przez te wszystkie zaległości
Bo tu się pewnie duuużo działo. A ja na razie się leczę ale do pracy i tak chodzę. I mam 2 duże projekty do piątku do zrobienia- chyba zejdę. albo przytyję bo ye wstrętne słodycze znowu mną rządzą Ratunku

Ściskam was i w najbliższym czasie poczytam i poszukam motywacji bo mi gdzieś zaginęła
Hej!
Moim zdaniem motywacją powinny być do tej pory zrzucone kilogramy. Mi też zawsze pomaga, kiedy sobie wyobrażam siebie w różnych sytuacjach ubraną i wyglądającą zgrabnie a następnie myślenie, że to jest zupełnie realne np. myślę o wieczornym spacerze po starówce i widzę siebie w czerwonej bluzce z luźnymi rękawami i obcisłą talią, czarnej, długiej spódnicy i obcasach. Obcisła talia była nieosiągalna do tej pory, a teraz myślę, że jak mi się zechce to się tak ubiorę. Wyobrażam sobie fajny strój na Wigilię z przyjaciółkami (mogę teraz ubrać się ładnie a nie tak, żeby tuszować) itp. itd. Mnie to zawsze turbo motywuje

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość

a spróbuj wyciągnąć jedną część, powinno się dać zawsze to trochę mniejsza średnica
Będę zaraz kombinować

Jak już tak narzekamy, to moim największym koszmarem przez całe życie były nogi. Może dlatego, że moja mama całe życie powtarzała mi, że są grube i nie powinnam ich pokazywać (długość spódnic czy spodenek min. do kolan). Za to jak wciągałam brzuch to był w miarę spoko A teraz jak się odchudzam to zauważyłam, że te nogi to jednak pikuś - poleciały pierwsze! Problemem jest właśnie brzuch (wisi mi tłuszczysko...) i biodra... Z ramionami na szczęście raczej nie mam kłopotów

Ja już po śniadaniu (wafle ryżowe posmarowane hummusem, ogórek małosolny). Piję kawę i wdycham zapach deszczu przy otwartym oknie - w Warszawie od rana pada i nie wygląda na to, żeby miało się cokolwiek dziś poprawić
Mam dziś tylko jedną lekcję, więc pomyślę nad jakimś sportem. Poważnie rozważam popołudniowy basen

Miłego dnia!
__________________
Start: 68,8kg
Jest: 56,0kg
Cel: 50 kg
Skinny_Minnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 08:56   #4986
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Istnieją, ja mam jedne Ale rzadko noszę szpilki, jednak jak te zakładam to naprawdę jestem w stanie sporo w nich wytrzymać

Dzięki, może kiedyś kupię. Póki co najbardziej lubię Winiary, ale trzeba będzie spróbować czegoś innego
Oo, dokładnie, "zmartwychwstanie" Davida popsuło wszystko Ale czytałam gdzieś, że to już na szczęście ostatni sezon

Piękny dystans! U mnie też dziś było ładnie, ale co z tego, skoro cały dzień spędziłam w pracy Na rower czasu nie było, tyle co dojazd do i z pracy, czyli jakieś 10 km. Dobre i to.
Też lubię konwalie
Ja nie wiem czy uda mi się coś kupić..dziś drugi dzień poszukiwań szpilek
Do tej pory też miałam w lodówce majonez Winiary i jeszcze tam stoi..od pół roku chyba
Bardzo mnie cieszy, że to ostatni sezon Revenge !! A oglądasz jeszcze jakiś ciekawy serial ? Ja oglądam Przyjaciółki, Grę o tron, Banshee, The Following. Moim ukochanym serialem były Gotowe na wszystko, ale niestety skończyły się ze 3 lata temu Nie wiem czy nie zacząć oglądać ich od nowa

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;51290448]Wlasnie zerknelam. Dosc drogo kosztuja. Jak bys chciala, to moge Ci je tutaj kupic i wyslac - 50ml kosztuje w przeliczeniu na polskie jakies 50zl. Z przesylka wyszloby jakies 60zl.

Pracuje codziennie do 17:30, jest godzina roznicy miedzy Polska, a Anglia. Tak, pracuje 8h dziennie Za dlugo! Zaczynam o 8:30. Mam w sumie godzine przerwy na lunch, ktora moge wziac kiedy chce. Dzisiaj mi dzien szybko zlecial. Cos dzisiaj nie mam apetytu. Rano zjadlam kanapke z pomidorem i zielona cebulka i garsc orzechów, popoludniu mialam makaron spaghetti z kulkami z miesa mielonego w sosie pomidorowym, pozniej moze 3 lyzki jogurtu wmusilam i przed chwila zjadlam jajecznice z jedna grzanka. Odkad wrocilam do chleba tak jakos mnie przytyka.

A sage uwielbiam Gwarantuje, ze przeczytasz pierwsza czesc i Cie wciagnie Na pewno macie te sagi w bibliotekach - zawsze byly Rany, dzisiaj musze pocwiczyc... masakra Najchetniej bym czytala caly wieczór!


---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

A co do pracy, Madzia87, to kiedys uslyszalam, ze szukanie pracy, to... ciezka praca I taka prawda! Powoli, moze cos fajnego sie nasunie Szukalam pracy jakies 2x w zyciu i byl to najgorszy okres mojego zycia, maksymalnie stresujacy. To jakie akcje mialam tutaj w Anglii jak przyjechalam, to masakra Ksiazke by mozna bylo napisac... Zdradze tylko, ze po calym miesiacu okropnego pecha i porazek i okropnym dniu, ptak mi nafajdal na glowe jak siedzialam w deszczu zalamana w ogrodzie, haha, bo zapomnialam klucza do domu i pomyslalam wtedy gorzko: "juz gorzej byc nie moze". 15 minut pozniej sprawdzilam maila i mialam odpowiedz i zaproszenie na spotkanie o prace, ktora dostalam Akurat ta, ktora teraz mam nie szukalam, a sama mnie znalazla, bo mialam profil na Linkedin i sie ze mna rekruter skontaktowal.[/QUOTE]
A byłabyś w razie czego zdolna kupić mi dodatkowo kilka czekolad Cadbury.. ?? Bo mój TŻ uwielbia..ale by się zdziwił jakbym mu dała taką prosto z Anglii
Od 8.30 do 17.30, ale jeszcze ta godzina przerwy na lunch.. kurde to późno wracasz do domu Ja najchętniej chciałabym pracę od 7 do 15
Widzę, że ta Saga o ludziach lodu ma 47 tomów.. to może na razie nie będę się za nią zabierała Zresztą nawet nie wiem czy u mnie w bibliotece to jest
dobre z tym ptakiem Ale jak widać szczęście się w końcu do Ciebie uśmiechnęło Ja mam profil na Goldenline, ale nikt się nie odzywa do mnie


Cytat:
Napisane przez Skinny_Minnie Pokaż wiadomość

A to hula hop jednak okazało się za duże jak na wymiary mojego salonu Cały czas gdy mi lekko zjeżdża, to przy moim wzroście wali w stół Dlatego najprawdopodobniej zawiozę je na działkę, tam są warunki Tylko teraz jak je złożyć z powrotem na podróż
Oj bardzo ciężko się to rozkłada..ja kiedyś musiałam rozpiąć jeden element to od wciskania tego guziczka o mało mi palec nie odpadł Najlepiej przez jakiś materiał to docisnąć z całej siły i próbować, próbować, próbować

U mnie już po pierwszym śniadanku w postaci owsianki z tartym jabłkiem, mlekiem i kakao Wnet wyruszam do Forum w Gliwicach - poszukiwanie butów part nr 2
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 09:38   #4987
Skinny_Minnie
Raczkowanie
 
Avatar Skinny_Minnie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 110
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy uda mi się coś kupić..dziś drugi dzień poszukiwań szpilek

Ja oglądam Przyjaciółki, Grę o tron, Banshee, The Following. Moim ukochanym serialem były Gotowe na wszystko, ale niestety skończyły się ze 3 lata temu Nie wiem czy nie zacząć oglądać ich od nowa

Widzę, że ta Saga o ludziach lodu ma 47 tomów.. to może na razie nie będę się za nią zabierała Zresztą nawet nie wiem czy u mnie w bibliotece to jest

Oj bardzo ciężko się to rozkłada..ja kiedyś musiałam rozpiąć jeden element to od wciskania tego guziczka o mało mi palec nie odpadł Najlepiej przez jakiś materiał to docisnąć z całej siły i próbować, próbować, próbować
Zmieniłam taktykę: przeniosłam się z hula - hop do sypialni, bo tam wszystko pod ścianami a stolik kawowy
I jest spoko! Tylko ja mam jeszcze jakieś zakamuflowane siniaki na plecach po spaniu na alumacie w namiocie i te masujące kulki mocno je unieszczęśliwiają... Z bólu się wiję jak ta kulka trafi w siniak... Ale trochę kręciłam dziś

Saga o ludziach lodu to niby 47 tomów, ale one są maciupkie Były chyba wydawane jako mini-gazeta raczej, bo wychodziły tylko przez 2 lata, więc musiały co jakieś dwa tygodnie max I czyta się bardzo szybko. Poza tym, ja czytam już ze dwa lata, po w międzyczasie wpada mi bardzo dużo innych książek Zazwyczaj mam tak, że jeden tom sagi i dwie książki zupełnie inne i potem znowu jeden tom sagi. Nie sposób się pogubić, uwierz mi! I na pewno jest w Twoim biblio, w każdym jest, bo kiedyś było popularne

Bardzo lubię szpilki Jak już porządnie rozchodzę, to potrafię całą dobę wytrzymać, co przy moim wzroście jest dość pożądane
Trzymam kciuki za Twoje poszukiwania dziś!

Co do seriali to ja oglądam "Salem", "The walking dead", "Orange is the new black", "Grę o tron" i oczywiście "The Simpsons" Bardzo często też powracam do pojedynczych epizodów "Scrubs", "Przyjaciół" i "Gotowych na wszystko" jak mam parszywy nastrój albo pogoda jest jak dzisiaj A "Seks w wielkim mieście" widziałam już dwa razy całość i zamierzam niedługo zacząć trzeci raz, bo kocham!

Ale u mnie leje!! Masakra! Prasuję, piorę i słucham soundtracku z "Amelii" od rana, chyba nie będzie to najproduktywniejszy dzień...
__________________
Start: 68,8kg
Jest: 56,0kg
Cel: 50 kg
Skinny_Minnie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 10:41   #4988
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez _music_girl Pokaż wiadomość
Ściskam was i w najbliższym czasie poczytam i poszukam motywacji bo mi gdzieś zaginęła
To trzeba albo odnalezc, albo przyznac przed sama soba, ze po prostu nie wyszlo w tym roku i odpuscic

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
A byłabyś w razie czego zdolna kupić mi dodatkowo kilka czekolad Cadbury.. ?? Bo mój TŻ uwielbia..ale by się zdziwił jakbym mu dała taką prosto z Anglii
Pewnie bylabym. Szkoda w sumie, ze nie zgadalysmy sie przed moim urlopem, bo bym wtedy do Polski przywiozla i wyslala juz w Polsce. Teraz, razem z czekoladami, za przesylke pewnie wyjdzie z 5 funtów (27zl). Musialabym sprawdzic. Daj znac.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Skinny_Minnie Pokaż wiadomość
Ale u mnie leje!! Masakra! Prasuję, piorę i słucham soundtracku z "Amelii" od rana, chyba nie będzie to najproduktywniejszy dzień...
O, widze, ze lubisz muzyke filmowa Nie wiem czy tylko Amelii sluchasz, bo wiem, ze ten OST byl dosc popularny, czy innych tez? Ja kocham muzyke filmowa - najbardziej lubie Thomas Newman

A jeszcze co do sagi, to ja lubilam Villemo Sol tez bardzo, i Cecylie. Sama, jako mloda dziewczyna, bylam taka niepokorna buntowniczka i odnajdywalam w tych postaciach wiele z samej siebie

Ja wlasnie zjadlam kanapke z awocado i zielona cebulka. Pije herbate. Nogi mnie dzisiaj bolaly po wczorajszych cwiczeniach. Tak sie ciesze, ze pchnelam te 2kg! Dalo mi to motywacje!

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

A co u pokolorowanej? magdallenax? morsmorde? Mam nadzieje, ze trzymaja diete

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2015-05-06 o 10:43
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 13:11   #4989
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;51296117]
A co u pokolorowanej? magdallenax? morsmorde? Mam nadzieje, ze trzymaja diete [/QUOTE]
Ja się przecież odzywam i dwa dni z rzędu wstawiałam jadłospisy

Obtarłam sobie tak piętę, że dziś chyba nici z biegania
13297
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 13:15   #4990
pokolorowana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 270
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Hej, hej
Maz w domu był do wczoraj więc trochę czasu spędziliśmy razem.
U mnie dietowo ładnie przez ten długi weekend. Gorzej z ćwiczeniami. Tylko spacery długie i masę obowiązków domowych. Ale dziś już wracam do ćwiczeń dobrze zrobił mi ten weekend, bez stresu ze mąż do pracy zaraz pójdzie. Fajnie czas spędziliśmy
Teraz już będę miała tak dni napięte że nie wiem czy w ciągu dnia siade w ogóle. Ale miejmy nadzieje że na dobre wyjdzie
Starałam się Was czytać na bieżąco ale mi to nie wyszło. I już nie wiem czy zdołam nadrobić.
Cinderellaciesze się razem z Tobą z tych 2 kg
Madzia sukienka śliczna, żeby te szpilki udało się kupić

O i gradobicie, więc ze spaceru na razie nici
__________________
Start 13.01.2015 - było103 kg

Jest - 62 kg
Cel I -
80 kg OSIAGNIETY
Cel II - 70 kg OSIAGNIETY
Cel III - 65 kg OSIAGNIETY!!!
pokolorowana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 14:12   #4991
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Skinny_Minnie Pokaż wiadomość
Zmieniłam taktykę: przeniosłam się z hula - hop do sypialni, bo tam wszystko pod ścianami a stolik kawowy
I jest spoko! Tylko ja mam jeszcze jakieś zakamuflowane siniaki na plecach po spaniu na alumacie w namiocie i te masujące kulki mocno je unieszczęśliwiają... Z bólu się wiję jak ta kulka trafi w siniak... Ale trochę kręciłam dziś

Saga o ludziach lodu to niby 47 tomów, ale one są maciupkie Były chyba wydawane jako mini-gazeta raczej, bo wychodziły tylko przez 2 lata, więc musiały co jakieś dwa tygodnie max I czyta się bardzo szybko. Poza tym, ja czytam już ze dwa lata, po w międzyczasie wpada mi bardzo dużo innych książek Zazwyczaj mam tak, że jeden tom sagi i dwie książki zupełnie inne i potem znowu jeden tom sagi. Nie sposób się pogubić, uwierz mi! I na pewno jest w Twoim biblio, w każdym jest, bo kiedyś było popularne

Bardzo lubię szpilki Jak już porządnie rozchodzę, to potrafię całą dobę wytrzymać, co przy moim wzroście jest dość pożądane
Trzymam kciuki za Twoje poszukiwania dziś!

Co do seriali to ja oglądam "Salem", "The walking dead", "Orange is the new black", "Grę o tron" i oczywiście "The Simpsons" Bardzo często też powracam do pojedynczych epizodów "Scrubs", "Przyjaciół" i "Gotowych na wszystko" jak mam parszywy nastrój albo pogoda jest jak dzisiaj A "Seks w wielkim mieście" widziałam już dwa razy całość i zamierzam niedługo zacząć trzeci raz, bo kocham!

Ale u mnie leje!! Masakra! Prasuję, piorę i słucham soundtracku z "Amelii" od rana, chyba nie będzie to najproduktywniejszy dzień...
Na początku jak boli to odpuść albo ubierz kilka warstw odzieży bo siniaki są potem straszne :P Ja na początku kręciłam owinięta grubym ręcznikiem
Jak maciupkie te tomy to pewnie też szybko poszłoby mi te czytanie Jak skończę to co mam to najwyżej spytam się o sagę w bibliotece
Kupiłam czółenka na obcasie.....i to klasyczne czarne bo nie mogłam nic znaleźć w kolorze nude.. Jak już znalazłam to było albo strasznie niewygodne albo takie drogie, że szkoda mi było wydać tyle na jedno wyjście, a czarnych czółenek nie miałam więc przydadzą się nie raz Takie bardziej uniwersalne
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;51296117]


Pewnie bylabym. Szkoda w sumie, ze nie zgadalysmy sie przed moim urlopem, bo bym wtedy do Polski przywiozla i wyslala juz w Polsce. Teraz, razem z czekoladami, za przesylke pewnie wyjdzie z 5 funtów (27zl). Musialabym sprawdzic. Daj znac.
[/QUOTE]
Aha..to wiesz co na razie się wstrzymam póki bez pracy jestem Jak coś znajdę to poświęcę już dla niego te 20zł za przesyłkę
Cytat:
Napisane przez pokolorowana_ Pokaż wiadomość
Madzia sukienka śliczna, żeby te szpilki udało się kupić
Dzięki Zamiast szpilek czółenka na obcasie, ale ja taka pokraka jestem, że może i lepiej..większa pewność, że nóg nie połamię
Za miesiąc zacznie się szukanie sukienki i butów na nowo

A ja dziś ugotowałam na obiad botwinkę !!!!!!!!!
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 14:31   #4992
Skinny_Minnie
Raczkowanie
 
Avatar Skinny_Minnie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 110
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Na początku jak boli to odpuść albo ubierz kilka warstw odzieży bo siniaki są potem straszne :P Ja na początku kręciłam owinięta grubym ręcznikiem
Jak maciupkie te tomy to pewnie też szybko poszłoby mi te czytanie Jak skończę to co mam to najwyżej spytam się o sagę w bibliotece
Kupiłam czółenka na obcasie.....i to klasyczne czarne bo nie mogłam nic znaleźć w kolorze nude.. Jak już znalazłam to było albo strasznie niewygodne albo takie drogie, że szkoda mi było wydać tyle na jedno wyjście, a czarnych czółenek nie miałam więc przydadzą się nie raz Takie bardziej uniwersalne
Czarne buty też bardzo ładnie muszą się komponować z niebieskim Szczególnie na obcasie

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;51296117]
O, widze, ze lubisz muzyke filmowa Nie wiem czy tylko Amelii sluchasz, bo wiem, ze ten OST byl dosc popularny, czy innych tez? Ja kocham muzyke filmowa - najbardziej lubie Thomas Newman

A jeszcze co do sagi, to ja lubilam Villemo Sol tez bardzo, i Cecylie. Sama, jako mloda dziewczyna, bylam taka niepokorna buntowniczka i odnajdywalam w tych postaciach wiele z samej siebie

Ja wlasnie zjadlam kanapke z awocado i zielona cebulka. Pije herbate. Nogi mnie dzisiaj bolaly po wczorajszych cwiczeniach. Tak sie ciesze, ze pchnelam te 2kg! Dalo mi to motywacje!
[/QUOTE]

Lubię konkretne ścieżki. "Amelia" ma genialny soundtrack ale jeszcze OST z "Breaking Bad" też słucham bardzo często. I z "Seksu w wielkim mieście" filmu nr 1

Gratuluję tych 2 kg!!
Często jest tak, że utkniemy i organizm nie chce ruszyć. A jak ruszy, to potem leci szybciej. Ja teraz tkwię na 57 kg od kilku tygodni ale wierzę, że jak to popchnę, to do 55 kg powinno pójść szybko... A obiecałam sobie takiego lepszego fryzjera w nagrodę jak zobaczę 55,0 kg na wadze

Ja szczególnie lubiłam z babek w Sadze o Ludziach Lodu Sol, Silje, Hildę i Shirę. W sensie na razie, do tego 23 tomu

Jestem dziś jakaś szczególnie aktywna na forum Ja już po obiedzie: makaron ryżowy z sosem (pół mozzarelli, marchew, pomidory z puszki, cebula, czosnek, bazylia). Jakoś się nie najadłam... Ale od powrotu ciągle chodzę głodna i mam koszmarną ochotę na słodycze... Planuję jeszcze dzisiaj sok wyciskany z pomarańczy na podwieczorek i dwie kromki ciemnego pieczywa z sałatą wędzonym łososiem i ogórkiem konserwowym (to już gdzieś na mieście z folii, bo umówiłam się na wieczór z przyjaciółką na ploteczki).
__________________
Start: 68,8kg
Jest: 56,0kg
Cel: 50 kg

Edytowane przez Skinny_Minnie
Czas edycji: 2015-05-06 o 14:36
Skinny_Minnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 14:57   #4993
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Skinny_Minnie Pokaż wiadomość
Gratuluję tych 2 kg!!
Często jest tak, że utkniemy i organizm nie chce ruszyć. A jak ruszy, to potem leci szybciej. Ja teraz tkwię na 57 kg od kilku tygodni ale wierzę, że jak to popchnę, to do 55 kg powinno pójść szybko... A obiecałam sobie takiego lepszego fryzjera w nagrodę jak zobaczę 55,0 kg na wadze
Mi nie chcialo ruszyc w ogole, ale jechalam na samej diecie. Dopiero jak dorzucilam spacery + cwiczenia tak po 3/4 razy w tygodniu, to poszlo. Bylam systematyczna i to pomoglo. Na pewno zrzucisz te 2kg, ale badz cierpliwa. Masz jakis dzienny limit kaloryczny, mniej wiecej?

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Dzięki Zamiast szpilek czółenka na obcasie, ale ja taka pokraka jestem, że może i lepiej..większa pewność, że nóg nie połamię
Za miesiąc zacznie się szukanie sukienki i butów na nowo

A ja dziś ugotowałam na obiad botwinkę !!!!!!!!!
Rany, ja tez mam zawsze problem ze szpilkami. Bardzo mi sie podobaja i nie raz bylo tak, ze kupowalam pare, bo mi sie podobala i myslalam, ze bede chodzic, ale niestety! Mecze sie strasznie, nogi mnie bola, palce, chodze jak pokraka, masakra... Poza tym, psychicznie w szpilkach zle sie czuje tez, jakos tak za dorosle Chociaz czasami lubie, jak ide na impreze. A co do butów, ktore chcesz kupic, to kup jakies na lekkiej platformie pod palcami? Zawsze w takich sie duzo wygodniej chodzi. Zara ma moim zdaniem piekne buty w przystepnej cenie na tego typu okazje

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez pokolorowana_ Pokaż wiadomość
Hej, hej
Maz w domu był do wczoraj więc trochę czasu spędziliśmy razem.
U mnie dietowo ładnie przez ten długi weekend. Gorzej z ćwiczeniami. Tylko spacery długie i masę obowiązków domowych. Ale dziś już wracam do ćwiczeń dobrze zrobił mi ten weekend, bez stresu ze mąż do pracy zaraz pójdzie. Fajnie czas spędziliśmy
Teraz już będę miała tak dni napięte że nie wiem czy w ciągu dnia siade w ogóle. Ale miejmy nadzieje że na dobre wyjdzie
Starałam się Was czytać na bieżąco ale mi to nie wyszło. I już nie wiem czy zdołam nadrobić.
Cinderellaciesze się razem z Tobą z tych 2 kg
Madzia sukienka śliczna, żeby te szpilki udało się kupić

O i gradobicie, więc ze spaceru na razie nici
Fajnie, ze mialas udany weekend. Czemu to takie dni napiete?

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Ja wlasnie zjadlam dwa wrapy tortillii z awokado, pieczarkami, salata i mozzarella posmarowane pestem z suszonych pomidorów - kupuje sobie je w kafejce, swiezo robione, sa bardzo fajne. Teraz kawe pije. Wracam do pracy, bo mi sie przerwa na lunch konczy
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 15:24   #4994
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Skinny_Minnie Pokaż wiadomość
Czarne buty też bardzo ładnie muszą się komponować z niebieskim Szczególnie na obcasie
No pasują, a to najważniejsze..
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;51300079]
Rany, ja tez mam zawsze problem ze szpilkami. Bardzo mi sie podobaja i nie raz bylo tak, ze kupowalam pare, bo mi sie podobala i myslalam, ze bede chodzic, ale niestety! Mecze sie strasznie, nogi mnie bola, palce, chodze jak pokraka, masakra... Poza tym, psychicznie w szpilkach zle sie czuje tez, jakos tak za dorosle Chociaz czasami lubie, jak ide na impreze. A co do butów, ktore chcesz kupic, to kup jakies na lekkiej platformie pod palcami? Zawsze w takich sie duzo wygodniej chodzi. Zara ma moim zdaniem piekne buty w przystepnej cenie na tego typu okazje
[/QUOTE]
Ale ja już kupiłam..czółenka..du.y nie urywa, ale lepsze to niż nic

I tak pewnie po pierwszym wyjściu obcas będzie obdarty bo zawsze tak robię..
Do takich prawdziwych kobiecych szpilek to ja nie mam ładnych, długich nóg i w ogóle do damy też mi daleko
Widzę, że Zara ma w ofercie bardzo ładne buty, ale obcas 12 cm Jezuuuniu Szła bym jak na szczudłach Wolę nie robić z siebie pośmiewiska
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 16:55   #4995
Skinny_Minnie
Raczkowanie
 
Avatar Skinny_Minnie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 110
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Te nude na zdjęciu są genialne!!!!!
__________________
Start: 68,8kg
Jest: 56,0kg
Cel: 50 kg
Skinny_Minnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 16:56   #4996
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Skinny_Minnie Pokaż wiadomość
Te nude na zdjęciu są genialne!!!!!
Są, są Ale trzeba mieć predyspozycje do chodzenia w takich butach
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 17:02   #4997
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Mi sie bardziej podobaja szpilki, ktore maja lekki szpic - sprawiaja, ze stopa wyglada tak wasko i seksownie Odkupilam od kolezanki jakis niecaly rok temu klasyczne szpilki nude z Prima Moda. Kupila nowe, ale za male sie okazaly. Bardzo mi sie podobaja, pieknie wydluzaja noge, a jak nogi sa jeszcze opalone, to juz w ogole bajka, ale co z tego jak pochodze w nich 10 minut i kalecze strasznie
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 19:57   #4998
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy uda mi się coś kupić..dziś drugi dzień poszukiwań szpilek
Do tej pory też miałam w lodówce majonez Winiary i jeszcze tam stoi..od pół roku chyba
Bardzo mnie cieszy, że to ostatni sezon Revenge !! A oglądasz jeszcze jakiś ciekawy serial ? Ja oglądam Przyjaciółki, Grę o tron, Banshee, The Following. Moim ukochanym serialem były Gotowe na wszystko, ale niestety skończyły się ze 3 lata temu Nie wiem czy nie zacząć oglądać ich od nowa
Oglądałam jakiś czas temu Sons Of Anarchy, fajny, taki konkretny Ale aż 7 sezonów Aktualnie nie oglądam nic, trzeba by coś zacząć
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
A ja dziś ugotowałam na obiad botwinkę !!!!!!!!!
Jak ja dawno nie jadłam botwinki...
Cytat:
Napisane przez Skinny_Minnie Pokaż wiadomość
Te nude na zdjęciu są genialne!!!!!
Mam podobne, tylko matowe i odrobinę niższe I są właśnie dość wygodne Zresztą jak je zobaczyłam to nie mogłam się oprzeć, nawet gdybym miała raz założyć to bym kupiła Ale okazały się i wygodne, i praktyczne, każdą większą imprezę w nich obskakuję

U mnie dziś zakwasów ciąg dalszy, ale zrobiłam delikatny trening nóg i tyłka, do tego trochę rozciągania. Nic więcej nie dałam rady Dieta całkiem całkiem:
I: omlet z rukolą, serem żółtym i suszonymi pomidorami, kiełki rzodkiewki, pomidor
II: bieluch naturalny, jabłko
III: pierś z kurczaka, surówka z kapusty, pół pomidora
IV: łosoś w warzywach (z puszki)
V: ryba wędzona, trochę serka homo naturalnego, pomidor, kiełki rzodkiewki, 3 papryczki z oliwy nadziewane jakimś serem
Wiem, że węgli znikoma ilość, ale czuję się świetnie i mojemu brzuchowi takie jedzenie służy

Która zakłada nowy wątek?
bingos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:02   #4999
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Botwinkę uwielbiam, muszę zrobić w przyszłym tygodniu

U mnie dziś:

I omlet owsiany (odgapione od bingos ) z kiełbasą, mozzarellą, na wierzch rzodkiewka, pomidor i zielona cebulka
II smoothie jarmuż + banan, kanapka z żytniego na zakwasie z awokado, szynką i pomidorem
Przekąska: grejpfrut, garść migdałów, 3 daktyle
III Makaron z semoliny z jarmużem, tuńczykiem i pomidorami
IV 2 jaja na miękko, pół kromki żytniego na zakwasie z serkiem paprykowym, domowa papryka ze słoika, rzodkiewki13871
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 20:13   #5000
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;51301933]Mi sie bardziej podobaja szpilki, ktore maja lekki szpic - sprawiaja, ze stopa wyglada tak wasko i seksownie Odkupilam od kolezanki jakis niecaly rok temu klasyczne szpilki nude z Prima Moda. Kupila nowe, ale za male sie okazaly. Bardzo mi sie podobaja, pieknie wydluzaja noge, a jak nogi sa jeszcze opalone, to juz w ogole bajka, ale co z tego jak pochodze w nich 10 minut i kalecze strasznie [/QUOTE]
Hehe dlatego takie buty są dobre tylko żeby je ubrać, zrobić sobie zdjęcie i mieć na pamiątkę Gorzej z praktycznością
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Oglądałam jakiś czas temu Sons Of Anarchy, fajny, taki konkretny Ale aż 7 sezonów Aktualnie nie oglądam nic, trzeba by coś zacząć

Jak ja dawno nie jadłam botwinki...

Mam podobne, tylko matowe i odrobinę niższe I są właśnie dość wygodne Zresztą jak je zobaczyłam to nie mogłam się oprzeć, nawet gdybym miała raz założyć to bym kupiła Ale okazały się i wygodne, i praktyczne, każdą większą imprezę w nich obskakuję

U mnie dziś zakwasów ciąg dalszy, ale zrobiłam delikatny trening nóg i tyłka, do tego trochę rozciągania. Nic więcej nie dałam rady Dieta całkiem całkiem:
I: omlet z rukolą, serem żółtym i suszonymi pomidorami, kiełki rzodkiewki, pomidor
II: bieluch naturalny, jabłko
III: pierś z kurczaka, surówka z kapusty, pół pomidora
IV: łosoś w warzywach (z puszki)
V: ryba wędzona, trochę serka homo naturalnego, pomidor, kiełki rzodkiewki, 3 papryczki z oliwy nadziewane jakimś serem
Wiem, że węgli znikoma ilość, ale czuję się świetnie i mojemu brzuchowi takie jedzenie służy

Która zakłada nowy wątek?
No to ładne masz butki Ja na swój cywilny będę musiała jakieś ładniejsze buty kupić Ale nie wiadomo jaką będę miała sukienkę więc to się jeszcze zobaczy
Sons of Anarchy to chyba mój TŻ oglądał..mówił, ze ja nie wiedziałabym o co w tym chodzi
Aha, kupiłam dziś suszone pomidory i nie wiem z czym je wypróbować na start Może najpierw zjeść ze słoika żeby mi potrawy nie zepsuły

Ja przed chwilą zjadłam sałatkę ze śledzia, jabłka, cebulki, ogórków z majonezem light i jogurtem greckim. Do tego mała kromka chleba
Wcześniej poćwiczyłam 30 min i kręciłam 20 min hh
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:14   #5001
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Bingos, ja nadrobiłam dzisiaj Twój brak węgli
Na śniadanie owsianka z 2 łyżek płatków+2 kostki czekolady+żurawina+połowa banana
II Ś: tosty z pieczarkami i szczypiorkiem + trochę keczupu (tosty tylko z 3 łyżek mąki pełnoziarnistej)
III Ś: jogurt naturalny z kostką czekolady i połową łyżeczki masła orzechowego
O: makaron pełnoziarnisty z warzywami (makaronu wyszło dość sporo )
Jako, że obiad jadłam 2h temu, to zostanie mi na dzisiaj jeszcze tylko kolacja i będzie to kazeina micelarna
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:27   #5002
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Botwinkę uwielbiam, muszę zrobić w przyszłym tygodniu

U mnie dziś:

I omlet owsiany (odgapione od bingos ) z kiełbasą, mozzarellą, na wierzch rzodkiewka, pomidor i zielona cebulka
II smoothie jarmuż + banan, kanapka z żytniego na zakwasie z awokado, szynką i pomidorem
Przekąska: grejpfrut, garść migdałów, 3 daktyle
III Makaron z semoliny z jarmużem, tuńczykiem i pomidorami
IV 2 jaja na miękko, pół kromki żytniego na zakwasie z serkiem paprykowym, domowa papryka ze słoika, rzodkiewki13871
Pysznie! Widzę jarmuż, też dziś kupiłam duży wór, więc jutro będzie smoothie, pewnie zrobię coś na ciepło, a przed chwilą z garstki zrobiłam chipsy Szukam inspiracji w necie
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Sons of Anarchy to chyba mój TŻ oglądał..mówił, ze ja nie wiedziałabym o co w tym chodzi
Wiedziałabyś Mnie właśnie Tż zaraził, trochę może męski serial, ale konkretny, zaskakujący i nie ma wątków typu 'ożywienie Davida' Spróbuj obejrzeć kilka odcinków, zobaczysz czy Ci się podoba. Ja się po kilku nieźle wkręciłam
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Aha, kupiłam dziś suszone pomidory i nie wiem z czym je wypróbować na start Może najpierw zjeść ze słoika żeby mi potrawy nie zepsuły
Możesz spróbować same, ale lepiej się będą komponowały w czymś, np. w jakimś sosie do makaronu, omlecie itp.
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Bingos, ja nadrobiłam dzisiaj Twój brak węgli
Na śniadanie owsianka z 2 łyżek płatków+2 kostki czekolady+żurawina+połowa banana
II Ś: tosty z pieczarkami i szczypiorkiem + trochę keczupu (tosty tylko z 3 łyżek mąki pełnoziarnistej)
III Ś: jogurt naturalny z kostką czekolady i połową łyżeczki masła orzechowego
O: makaron pełnoziarnisty z warzywami (makaronu wyszło dość sporo )
Jako, że obiad jadłam 2h temu, to zostanie mi na dzisiaj jeszcze tylko kolacja i będzie to kazeina micelarna
Nie ma sprawy jedzonko smaczne
bingos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:36   #5003
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

No właśnie też myślę żeby zrobić chipsy z jarmużu kiedyś, bo u mnie w Simply jest tylko opakowanie półkilowe i jak je kupię, to jem cały tydzień tę roślinność 13932
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:40   #5004
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Zrób, bardzo fajna i lekka przekąska Też będę z tydzień jadła chyba na szczęście lubię, więc będę eksperymentować
bingos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:40   #5005
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Wlasnie widze, ze przekroczylysmy 5000 postów Niezle!

Ja tez mam dzisiaj zakwasy nóg i posladków po wczorajszych cwiczeniach. Dzisiaj na zmiane troche za duzo zjadlam: rano kanapke z awokado i zielona cebulka, pozniej dwa wrapy, maly batonik, ktory dostalam od kolegi w pracy i wieczorem duza miske zupy z mala iloscia makaronu - wrzucilam pora, szpinak, wkroilam zielona cebulke, kurczaka, pietruszke i krewetki + przyprawy. Chcialabym dzisiaj pocwiczyc, ale nogi mnie bola. Moze tylko brzuch i ramiona zrobie z Mel B, bo ma te fajne 10-minutówki.

Dzisiaj nam przyszedl mlynek do przypraw, taki starodawny, vintage, glównie pieprz chcemy w nim mielic. Jest sliczny

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2015-05-06 o 20:42
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:42   #5006
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Musimy założyć nowy wątek, która się podejmie?
bingos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:47   #5007
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Ja mogę założyć
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:48   #5008
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Czekamy
bingos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:50   #5009
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post51305202
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-06 20:50:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.