Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-11, 11:25   #31
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Agatka to tak jak ja teraz Wolę wygodne buty w których szybko przejdę (czyt. przebiegnę) tam gdzie mam, a jak mam iść gdzieś wyszykowana i wiem, że nie będę za dużo chodzć to biorę obcasy
Hmm mnie ciągle kusi ciacho Pani Wawelska z "moje wypieki" i do tego jeszcze obiecałam, że zrobię karpatkę

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Oooo matko, ale mnie zatkało. Dzwoniła do mnie taka jedna babka i tak nawijała szybko po niemiecku, że nic nie umiałam jej powiedzieć hehe podałam jej nr do Tżta niech on się męczy, ona i tak miała do niego dzwonić a nie do mnie
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 12:32   #32
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
Agatka to tak jak ja teraz Wolę wygodne buty w których szybko przejdę (czyt. przebiegnę) tam gdzie mam, a jak mam iść gdzieś wyszykowana i wiem, że nie będę za dużo chodzć to biorę obcasy
Hmm mnie ciągle kusi ciacho Pani Wawelska z "moje wypieki" i do tego jeszcze obiecałam, że zrobię karpatkę [COLOR="Silver"]
a to się nie nazywało czasem Pani Walewska?

Vei obcasy nie wykluczają szybkiego chodzenia za mną mój tz czasem nie może nadążyć.. to samo moja mama- zawsze ma zadyszkę jak ze mną gdzies idzie

dziewczyny zakupiłam olej kokosowy wczoraj na włosy nalozyłam i na twarz troszkę i na paznokcie
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 12:42   #33
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 256
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Też lubię obcasy, najbardziej to na nich biegać :P Gorzej ma się sprawa ze szpilkami, bo się na nich za bardzo chwieję czasem (no ale i tak obcasy mi się bardziej podobają )

Próbowałam robić brzuszki, po dwóch się skręcałam z bólu pleców. Póki co zostaną mi chyba tylko spacery i dieta Ale się nie dam i nie odpadnę z wątku, Veiovis
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 12:52   #34
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

ja dzisiaj rowerek zaliczony
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 12:57   #35
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Neska może i tak się nazywało, mam sklerozę

Co do obcasów to mnie zawsze denerowowało jak mi fleczki wchodziły w kostkę brukową, wrrrr
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 13:10   #36
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Próbowałam robić brzuszki, po dwóch się skręcałam z bólu pleców. Póki co zostaną mi chyba tylko spacery i dieta Ale się nie dam i nie odpadnę z wątku, Veiovis
Lux, skoro plecy bolały, nie były te brzuszki źle robione? Masz jakieś problemy z kręgosłupem?

Obcasy mi się bardzo podobają - i nosiłam namiętnie, jak miałam koło 20-tki. Teraz mi się nie chce (mam też mało okazji, pracuję w domu, wychodzę głównie na treningi czy jakieś okołosportowe zajęcia), poza tym kręgosłup trochę odmawia współpracy...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 13:15   #37
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Ja mam odwrotnie, odkąd ćwiczę to mnie bardzo rzadko kiedy boli kręgosłup, a kiedyś bolał mnie codziennie Wiadomo, że trzeba uważać z brzuszkami, nie mogę za długo szyi wyciągać przy niektórych ćwiczeniach i za długo odrywać lędźwi, a tak to jest ok

Edytowane przez Butterfly_27
Czas edycji: 2015-03-11 o 13:20
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 13:23   #38
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
Ja mam odwrotnie, odką ćwiczę to mnie bardzo rzadko kiedy boli kręgosłup, a kiedyś bolał mnie codziennie Wiadomo, że trzeba uważać z brzuszkami, nie mogę za długo szyi wyciągać przy niektórych ćwiczeniach i za długo odrywać lędźwi, a tak to jest ok
no właśnie. Najbezpieczniejsze dla kręgosłupa są spięcia - bez odrywania lędźwi, można oprzeć nogi pod kątem prostym np na krześle. Ważne, żeby kręgosłup lędźwiowy był przyklejony do podłogi. Wiem, że niektórzy miewają problemy z kręgosłupem szyjnym - mnie to w ogóle nie dotyczy, więc trudno mi wyrokować, ale może poeksperymentować - trenerzy mówią, żeby brodę przyciskać do klatki piersiowej nie można tu przegiąć, ot, byle ta głowa nie leciała w tył.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 13:32   #39
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

ja na obcasach to bym sobie chetnie pochodzila... ale na rowerze jechac to niewygodnie (nie wspominajac kiecki) a samochodu prowadzic w szpilkach nie lubie...
ale ale... wlasnie sobie przypomnialam ze kiedys w Niemczech wozilam buciki w samochodzie... hehe... to juz wiem co zrobie
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 13:39   #40
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 256
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

VI4, no właśnie nie wiem dokładnie, co mi jest jeśli chodzi o plecy. Bolą od około 1,5 roku (lekko, co jakiś czas), ostatnio już nie mogę przez nie spać, jak tylko się położę to zaczynają, jak siedzę to też (jedynie jak stoję to jest ok), czasem promieniuje na nogę i przez to się cykam przed bieganiem. A najlepsze jest to, że lekarz rodzinny uważa, że sobie wymyślam i mi na pewno nic nie jest. Pod koniec marca mam neurologa i mam nadzieję, że on mi już pomoże.

Jestem dziś po śniadaniu i nic nie podjadałam, czuję się z tym bardzo dobrze. Jutro kupię wagę

Gucia6, na rowerze w obcasach to jakaś abstrakcja! :P
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 13:44   #41
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

VI4 przez to ja nie odrywam lędźwi Wiem jak mam ćwiczyć i tak robię
Gucia ja nie raz woziłam sobie buciki w autku na zmianę
Luxana hmm nie wiem co ci poradzić. Ja miałam kiedyś mocne bóle kręgosłupa i pulsowało mi to na nogę skręcała mi się sama i miałam codziennie bóle głowy, chodziłam od lekarza do lekarza, żaden mi nie umiał powiedzieć co mi jest, a okazało się, że to od bóli kręgosłupa szyjnego, mam się nie obciążać. A ja też nie umiem spać na byle jakim łóżku, dla mnie musi być twarde, bo na miękkim to wbija się tyłek w łóżko i głowa a wtedy mam za bardzo pochylony kręgosłup i mnie boli.

Uciekam po smyka, ale dzisiaj śliczna pogoda
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 13:46   #42
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Kurcze, ja też mam słabe plecy i zawsze miałam Przed ciążą jak ćwiczyłam z Chodakowska to widziałam dużą poprawę, ale teraz z takim obciążeniem z przodu to niestety często dają się we znaki...

Ja sporo już posprzątałam, ugotowałam obiadek, czekam na TŻ aż wróci z pracy i jedziemy na zakupy
Nie wiem jak u Was dziewczyny (Madzia i Ewcia), ale u nas piątek, sobota nie ma co wybierać się do sklepu... Wszędzie są takie kolejki, że ledwo można się z wózkiem poruszać Głownie to są szwajcarzy, który po pierwsze dostają zwrot podatku kupując w DE, a po drugie przy ich kursie franka płacą grosze Od tych większych sklepów do granicy jest jakies 4 km, więc nie ma się co dziwić...
Ostatnio zastanawiałam się po co pod drogerią DM ogromne wózki z kółkami i dwa tygodnie temu w sobotę przekonałam się że szwajcarzy kupują jak na wojne 5 opakowań szamponu, 5 opakowań żelu pod prysznic, pełno papieru toaletowego.... masakra
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 14:32   #43
Leine
Zakorzenienie
 
Avatar Leine
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4 348
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Hejka

a tu spamiary

https://wizaz.pl/forum/misc.php?do=whoposted&t=766200


Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Kurcze, ja też mam słabe plecy i zawsze miałam Przed ciążą jak ćwiczyłam z Chodakowska to widziałam dużą poprawę, ale teraz z takim obciążeniem z przodu to niestety często dają się we znaki...

Ja sporo już posprzątałam, ugotowałam obiadek, czekam na TŻ aż wróci z pracy i jedziemy na zakupy
Nie wiem jak u Was dziewczyny (Madzia i Ewcia), ale u nas piątek, sobota nie ma co wybierać się do sklepu... Wszędzie są takie kolejki, że ledwo można się z wózkiem poruszać Głownie to są szwajcarzy, który po pierwsze dostają zwrot podatku kupując w DE, a po drugie przy ich kursie franka płacą grosze Od tych większych sklepów do granicy jest jakies 4 km, więc nie ma się co dziwić...
Ostatnio zastanawiałam się po co pod drogerią DM ogromne wózki z kółkami i dwa tygodnie temu w sobotę przekonałam się że szwajcarzy kupują jak na wojne 5 opakowań szamponu, 5 opakowań żelu pod prysznic, pełno papieru toaletowego.... masakra
u nas w soboty są kolejki straszne i kupują jak debile
Leine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 14:47   #44
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
VI4, no właśnie nie wiem dokładnie, co mi jest jeśli chodzi o plecy. Bolą od około 1,5 roku (lekko, co jakiś czas), ostatnio już nie mogę przez nie spać, jak tylko się położę to zaczynają, jak siedzę to też (jedynie jak stoję to jest ok), czasem promieniuje na nogę i przez to się cykam przed bieganiem. A najlepsze jest to, że lekarz rodzinny uważa, że sobie wymyślam i mi na pewno nic nie jest. Pod koniec marca mam neurologa i mam nadzieję, że on mi już pomoże.
kurcze, to brzmi podobnie do tego, co było ze mną. Mam skoliozę, szybko urosłam, i dość słabe mięśnie - po 30-tce zaczął mi dokuczać ból biodra (na zewnątrz - czyli tam, gdzie jest krętarz kości udowej). Pobolewało raz na kilka miesięcy, nie jakoś bardzo - dopiero jak jednego razu ból trwał ponad dwa dni i był taki, że bez apapu w dużych ilościach nie dawałam rady, poszłam do lekarza.

Dalej w skrócie - po kilku miesiącach zrobiłam wreszcie sama rezonans kręgosłupa lędźwiowego, w tym czasie bolało coraz bardziej, bolała górna część pośladków, promieniowało na nogi, krzyż bolał, jakby ktoś przypalał żelazkiem - a mnie wysyłano na rehabilitację (zabiegi, jak umarłemu kadzidło, i musiałabym czekać miesiącami).

W końcu - zrobiłam rezonans sama, poszłam do neurochirurga z rewelacyjnymi opiniami. Okazało się, że nie ma zmian patologicznych, nie ma dyskopatii, ot - słabe mięśnie, nieco skrzywiony kręgosłup, i organizm przestał dawać radę.

Pomogły - a było źle, ze dwa miesiące bolało mnie cały czas, nie mogłam spać, bo bolało w każdej pozycji - pomogły głupie ćwiczenia. Piszę głupie, bo takie ćwiczenia nie są w ogóle odczuwalne (w sensie, nie jest jak po treningu, że człowiek czuje że się poruszał). Po miesiącu - zaczęłam spać, przestało boleć cały czas, odżyłam.

Luxanno, przy problemach z lędźwiówką bieganie ogólnie niewskazane. A brzuszki - jeśli robione ze zwracaniem uwagi, żeby krzyż był przyciśnięty do podłogi, i tylko "spięcia" brzucha, nie siadanie - nie powinno boleć, warto popróbować.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 14:53   #45
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Agatka Ja też nie cierpie robić zakupów w piątek wieczorem lub w sobote obojętnie o której godzinie, nie ma gdzie auta zaparkować, że o swobonym poruszaniu się po sklepie nie wspomnę W mojej miejscowości nie ma wielkich wózków w DM, są takie malutkie, jak do dzieci

Ewcia gdzieś ty to znalazła? bo ja kiedys tego szukałam, kto ile postów pisze, nie wierzę, napisałam prawie tyle postów co wy wszystkie razem wzięte

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

właśnie piję sobie kawkę, po 1,5 miesięcznym odwyku
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 14:54   #46
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

nowy wątek???? beze mnie? jestem opóź...yyy spóźniona
madzia-co znaczy waga początkowa? jak zaczynałam 3 lata temu to była 64
początkowa licząc od 20 lutego-67kg, obecnie-66,3-dobrze będzie z 64-wymarzona niespełniona 60 rób z tym co chcesz

spadam-nie mam czasu ale jeszcze tu wrócę:P
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:00   #47
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Aguś ja tam liczę sobie wagę początkową od teraz, bo cholera przytyło mi się Od dzisiaj już naprawdę jestem grzeczna, a od jutra wracam do ćwiczeń, czekam tylko aż moja @ się uspokoi
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:05   #48
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Madzia, ale poszalałaś z tymi postami... Dooobrze, że mamy tutaj taką gadułę
I dopiero teraz zauważyłam... co to za 60 kg w podpisie?? Tylko ja mam prawo na dodatkowe kg
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:11   #49
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
a to się nie nazywało czasem Pani Walewska?

Vei obcasy nie wykluczają szybkiego chodzenia za mną mój tz czasem nie może nadążyć.. to samo moja mama- zawsze ma zadyszkę jak ze mną gdzies idzie

dziewczyny zakupiłam olej kokosowy wczoraj na włosy nalozyłam i na twarz troszkę i na paznokcie
Wracając do tematu obcasów, to moja mama całe życie chodzi na obcasach (średnich), a popyla jakby miała w tyłku motorek, za to jak ubierze niskie buty np adidasy czy cichobiegi to się wywróci
Ooo ja ostatnio na Allegro kupiłam olejek kokosowy, dobry do smażeniu, podobno jako kosmetyk też. Masz może jakiś sprawdzony przepis na maseczki z olejku kokosowego? Ten olejek to masz taki biały w postaci stałej?

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Agatka no nie wiem co to za 60kg Ostatnio miałam 59,5kg jeszcze, a dzisiaj i wczoraj jak się zważyłam to miałam równe 60kg, ale mam @ także wiesz Od takiej wagi zaczynam i mam zamiar pędzić jak szalona Jaka ja gaduła, w rzeczywistości to ja cicha szara myszka jestem

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

A Pączek to już nas na stałe opuścił?? I gdzie jest Kinguś??

Agatka jak tam niemiecki uczysz się coś? Ja dzisiaj 3 dzień jak pochłaniam garściami niemiecki, muszę nauczyć się wszystkiego z poziomu A1, bo nie wiadomo kiedy ten test poziomujący będę mieć. Słownictwo to ja umiem, ale ta gramatyka mnie dobija
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 15:18   #50
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

mnie w płaskich butach zawsze się stopy przekręcają...


co do oleju kokosowego to mam taki w słoiku w postaci stałej ale jak potrzymasz w cieple to oczywiście zmienia konsystencję na płynną.
kupiłam go z myślą o stosowaniu na włosy (ale tylko od połowy długośći a nie przy skórze), dłonie, pięty i smarowanie twarzy bo wyczytałam ze jest dobry w walce z trądzikiem (ja stara baba dalej się z tym bujam)
dodatkowo podobno sprzyja walce z nadwagą dlatego dzisiaj jak robiłam śniadanko to leciutko posmarowałam sobie nim chlebek lekko kokosowy posmak ale na prawdę delikatnie wyczuwalny....
przepisów jako takich nie mam..trzeba by w necie poszukać

idę dzisiaj na mecz siatkówki Bilety wygrane to żal nie skorzystać zabieram koleżankę bo bilety dwa
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:36   #51
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Neska to ja mam taki sam ten olejek kokosowy Kupiłam na allegro, bo dużo osób go chwaliło, a teraz dopiero zauważyłam, że w De takie rzeczy są łatwo dostępne w każdym większym sklepie Ja narazie tylko na nim skażyłam, TŻ się zdziwił, że daję taki olej np zamiast smalcu, myslał, że będzie czuć słodkie, a on jest bezsmakowy
Ja cholewka też ostatnio mam sporo trądziku Mam nadzieję, że od grzecznego teraz jedzenia zniknie mi
Miłego kibicowania

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Te niemki mnie czasem rozbrajają, one w ogóle wstydu nie mają
Dzisiaj widziałam jak babka naprawdę gruba (chyba ze 120-150 ważyła), a spodnie miała na sobie biodrówki, ale nie pod brzuchem, w połowie tyłka, cały rów było widać i pół dupy, bleeee, a potem się schyliła i jej spodnie tak się spięły, że calkiem jej z tyłka zeszły. Widok obrzydliwy, baba w stringach z wystającą całą dupą Wstała i zaczęła potem na chama naciągać te spodnie, przecież ona się w nie w ogóle nie mieściła
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:43   #52
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Olej kokosowy można kupić dwojaki - rafinowany i nierafinowany. Nierafinowany ma właśnie kokosowy zapach i posmak - ale nie jest słodki. Ja używam go do smażenia chyba wszystkiego.

Rafinowany - nie ma w ogóle zapachu.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:47   #53
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Ja mam taki i nie jest nigdzie napisane czy to rafinowany czy nie
http://allegro.pl/ktc-500ml-czysty-1...096741006.html
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:49   #54
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

w pl ten olej tez już można wszędzie dostać w moim markecie w którym najczęściej robię zakupy tez jest

a piła któras herbatę z czystka? podobno zdrowsza od zielonej.... czaję się na nią
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:50   #55
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
Ja mam taki i nie jest nigdzie napisane czy to rafinowany czy nie
http://allegro.pl/ktc-500ml-czysty-1...096741006.html
a pachnie kokosem? Piszą o "neutralnym" zapachu, więc może to rafinowany. Przy czym to chyba nie zmienia właściwości, poza tym, że nie pachnie.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:50   #56
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

najlepiej kupować nierafinowany (bo ma więcej skł odżywczych i witamin), z pierwszego tłoczenia, tłoczony na zimno... i z upraw ekologicznych
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 16:37   #57
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Neska nie mam pojęcia nawet co to za herbatka

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Neska jak się nic nie odzywałaś to teraz ty na tym wątku zostaniesz spamerką

Kupiłam dzisiaj Tofu, w życiu tego nie jadłam, macie jakieś fajne przepisy z tym?
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 19:19   #58
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Hej laseczki
Po pieknej pogodzie nie pozostalo nic, pierze zabami dzisiaj.

Co do obcasow, nie znosze ! Ale dla szpanu mam zakupione dwie pary 12cm szpilek Siedza w szafie

Aga

Zapisalam sie do fryzjera na przyszla srode Trza na swieta wygladac
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 19:40   #59
Leine
Zakorzenienie
 
Avatar Leine
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4 348
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Madzia a gdzie dostałaś i za ile kupiłaś olej kokosowy? Ja wiem, że najzdrowszy i polecany ale ja nie wiedziałam gdzie go dostać. W edece będzie?


Tufu nigdy nie próbowałam;-)


a ci do spamu to jak widzisz jak ktos napisal w subskrypcji to naciskasz na ilość postów i wyświetla sie lista kto i ile

Edytowane przez Leine
Czas edycji: 2015-03-11 o 20:29
Leine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 21:20   #60
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Do lata schudniemy, zbędnego tłuszczu się pozbędziemy

Syska a co będziesz robić u fryzjera? Ja się zastanawiam czy iść do znajomej na odrosty, nie chcę kobiety w ciąży wykorzystywać
Ewcia hmm widziałam w Kauflandzie, w Rewe i Marktaufie, nie pamiętam ile kosztuje. Pierwszy raz kiedyś kupiłam przez przypadek w Rewe, myślałam, że to smalec Kosztował chyba 1,5 euro kostka taka dość duża.
Uciekam spać, bo jutro czeka mnie bieganko Dobranoc moje Panie
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-09 12:12:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.