Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka?? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-02-20, 08:47   #1
alla5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 16

Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??


Witam A mianowicie zaczne od tego ¿e jestem ju¿ z moim ch³opakiem rok. Obydwoje nie pracujemy, poniewa¿ jeszcze studiujemy. Kieszonkowe daj± nam rodzice moi troche wiêcej jemu tylko p³ac± za szko³e no i od ¶wiêta dadz± ,,pare groszy". Ostatnio poprosi³ mnie czy do³o¿y³abym mu kase do nowych butów bo brakowa³o mu 100 z³. Ja mia³am kase wiêc mu j± da³am. Osobi¶cie nie widzê w tym nic z³ego. Skoro jeste¶my razem powinny¶my siê wspieraæ nawzajem bo mo¿e ja kiedy¶ bêdê potrzebowaæ czegos od niego a wiem ¿e gdyby mia³ to by mi da³ to co potrzebujê. Ale zirytowa³y mnie komentarze znajomych w stylu ,,to przypa³ dla niego " , ,,¿e on tak siê nie wstydzi braæ od dziewczyny kase" lub ,,ale ty g³upia jeste¶ ¿e mu da³a¶ bo bêdzie ciê teraz wykorzystywaæ" . Dziwnie siê poczu³am s³ysz±c te komentarze. A wy co s±dzicie o tej sytuacji?? Czy waszym zdaniem to wstyd dla ch³opaka?? I co uwa¿ecie na temat dawania sobie kasy na co¶ (oczywi¶cie w zwi±zku)??
alla5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 08:56   #2
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 911
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Twoi znajomi maj± chyba jaki¶ problem. Po co im to mówi³a¶? Uwa¿am ¿e to nie jest ich sprawa tak poza tym. A co do pytania: Nie to nie jest ¿aden wstyd, to normalne. Po¿yczy³a¶ mu bo mu brakowa³o-odda Ci jak bêdzie mia³-tak jakby¶ po¿yczy³a kole¿ance albo przyjació³ce kasê-->nie widzê tu NIC dziwnego. Dla mnie to ¿aden wstyd i nawet nie chodzi tu o specjalne wspieranie siê w zwi±zku tylko o zwyczajne zdrowe ludzkie relacje. Co innego gdyby mu nagle zaczê³o ka¿dego dnia brakowaæ na co¶ a pó¼niej ta kasa by przepada³a gdzie¶ w tajemniczy sposób albo gdyby którego¶ piêknego dnia powiedzia³ Ci: po¿ycz mi kochanie parê tysiêcy i nie chcia³ powiedzieæ na co wtedy by¶ siê mog³a martwiæ.
maryanna3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 09:11   #3
na_opak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Nie masz siê czym przejmowaæ moim zdaniem. Mo¿e, którego¶ dnia Ty bêdziesz potrzebowa³a tych 100 z³, a Twój ukochany Ci je da Jeste¶cie w zwi±zku partnerskim, tak¿e moim zdaniem nic w tym z³ego nie ma Przecie¿ trzeba sobie pomagaæ I na przysz³o¶æ je¿eli sytuacja siê powtórzy mo¿e zachowaj to dla siebie... i nie mów znajomym. Po co masz wys³uchiwaæ komentarzy i docinków.
na_opak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 09:24   #4
kolezankaa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

przede wszystkim nie powinna¶ mówiæ tego znajomym, co ich to obchodzi
wg mnie nie ma w tym nic z³ego.
kolezankaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 09:30   #5
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 24 151
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Cytat:
Napisane przez alla5 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam A mianowicie zaczne od tego ¿e jestem ju¿ z moim ch³opakiem rok. Obydwoje nie pracujemy, poniewa¿ jeszcze studiujemy. Kieszonkowe daj± nam rodzice moi troche wiêcej jemu tylko p³ac± za szko³e no i od ¶wiêta dadz± ,,pare groszy". Ostatnio poprosi³ mnie czy do³o¿y³abym mu kase do nowych butów bo brakowa³o mu 100 z³. Ja mia³am kase wiêc mu j± da³am. Osobi¶cie nie widzê w tym nic z³ego. Skoro jeste¶my razem powinny¶my siê wspieraæ nawzajem bo mo¿e ja kiedy¶ bêdê potrzebowaæ czegos od niego a wiem ¿e gdyby mia³ to by mi da³ to co potrzebujê. Ale zirytowa³y mnie komentarze znajomych w stylu ,,to przypa³ dla niego " , ,,¿e on tak siê nie wstydzi braæ od dziewczyny kase" lub ,,ale ty g³upia jeste¶ ¿e mu da³a¶ bo bêdzie ciê teraz wykorzystywaæ" . Dziwnie siê poczu³am s³ysz±c te komentarze. A wy co s±dzicie o tej sytuacji?? Czy waszym zdaniem to wstyd dla ch³opaka?? I co uwa¿ecie na temat dawania sobie kasy na co¶ (oczywi¶cie w zwi±zku)??


to sprawa miêdzy wami-je¶li uwa¿asz ze to ok to nie ma problemu. Nie rozumiem tylko po co mówi³as o tym innym
Polly_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 09:36   #6
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Cytat:
Napisane przez alla5 Poka¿ wiadomo¶æ
. A wy co s±dzicie o tej sytuacji?? Czy waszym zdaniem to wstyd dla ch³opaka?? I co uwa¿ecie na temat dawania sobie kasy na co¶ (oczywi¶cie w zwi±zku)??
Tak, to wstyd dla doros³ego, studiuj±cego ch³opaka, ¿e bierze pieni±dze od swojej niepracuj±cej dziewczyny. Jest zdrowy, ma dwie rêce, nie studiuje siê 12 godzin an dobê 7 dni w tygodniu, wiêc powinien i¶æ do pracy, a nie wyci±gaæ od Ciebie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 09:41   #7
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomo¶ci: 3 687
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Tak, ¿ebym dobrze zrozumiala, Ty mu po¿yczylas czy po prostu dalas ? Napisals dolozylas, ale z doswiadczenia wiem ,ze ludzie roznie rozumieja to slowo .
Bo jezeli mu dalas, to moim zdaniem srednio. Duzy w koncu jest i moze chociaz starac sie dorobic ...
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 09:42   #8
sine.ira
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 15 264
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, to wstyd dla doros³ego, studiuj±cego ch³opaka, ¿e bierze pieni±dze od swojej niepracuj±cej dziewczyny. Jest zdrowy, ma dwie rêce, nie studiuje siê 12 godzin an dobê 7 dni w tygodniu, wiêc powinien i¶æ do pracy, a nie wyci±gaæ od Ciebie.
Ale dla niej to nie wstyd braæ kasê od rodziców ? Po¿yczek od niego te¿ nie wyklucza. Moim zdaniem to ¿aden wstyd po¿yczaæ sobie na wzajem nie swoj± kasê Jad± na tym samym wózku.

Autorko w±tku, skoro to dla Ciebie ¿aden problem i sprawa jest zamkniêta, to po cholerê gada³a¶ o tym znajomym ? Ilu ludzi tyle opinii, teraz masz za swoje. Kiedy wy siê ludzie nauczycie szanowaæ swoj± prywatno¶æ ? Co rusz tutaj czytam jak to baby lataj± po kole¿ankach i opowiadaj± im o najintymniejszych sprawach w swoim zwi±zku. Trochê klasy. Teraz narobi³a¶ ch³opakowi siary na maksa. Na jego miejscu mia³abym do Ciebie o to ¿al, serio.
sine.ira jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 09:45   #9
ania_1988
Raczkowanie
 
Avatar ania_1988
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 299
GG do ania_1988
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Nigdy nie mia³am takiej sytuacji ale na pewno nie powinna¶ mówiæ tego znajomym. Je¿eli to odpowiada obydwojgu to nie ma problemu ale osobi¶cie uwa¿am, ¿e dla niego to obciach... 100 z³ to dwa dni pracy nie wierzê, ¿e nie mia³ wolnej chwili ¿eby sobie dorobiæ
__________________
jest 62kg -------> cel 56kg
Hania
ania_1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 09:52   #10
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 4 244
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

No Ty chyba sama powinna¶ wiedzieæ.
Dla mnie jest ot naturalne,¿e w zwi±zku siê ludzie wspieraj±, finansowo równie¿.
Komentarze Twoich znajomych s± prze¶mieszne i nie powinna¶ siê tym przejmowaæ.

I niektóre komentarze tutaj te¿ s± ¿enuj±ce,¿e powinien sobie dorobiæ itp. Och dajcie spokój. Mo¿e zaraz bêdzie,¿e jest nierobem i w ogóle. Oj wy ludzie,ludzie

Bardzo dobrze zrobi³a¶. To przecie¿ dobrze ¶wiadczy o Was,pomagacie sobie i tak byæ powinno. No oczywi¶cie nie mam tu na my¶li tego,¿e co tydzieñ bêdzie chcia³ od Ciebie 100 z³. Wtedy oczywi¶cie co¶ bêdzie nie tak..

Pozdrawiam.
__________________

To konto nie istnieje.

Edytowane przez mijjenka
Czas edycji: 2010-02-20 o 09:55
mijjenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 09:53   #11
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Cytat:
Napisane przez sine.ira Poka¿ wiadomo¶æ
Ale dla niej to nie wstyd braæ kasê od rodziców ? Po¿yczek od niego te¿ nie wyklucza. Moim zdaniem to ¿aden wstyd po¿yczaæ sobie na wzajem nie swoj± kasê Jad± na tym samym wózku.
A to fakt w sumie.
Cytat:
Co rusz tutaj czytam jak to baby lataj± po kole¿ankach i opowiadaj± im o najintymniejszych sprawach w swoim zwi±zku. Trochê klasy. Teraz narobi³a¶ ch³opakowi siary na maksa. Na jego miejscu mia³abym do Ciebie o to ¿al, serio.
A faceci to lepsi ? Pamiêtasz w±tek o kolegach i mokrej ... yyy ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 10:01   #12
Agnes1906
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnes1906
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 929
GG do Agnes1906
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Cytat:
Napisane przez alla5 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam A mianowicie zaczne od tego ¿e jestem ju¿ z moim ch³opakiem rok. Obydwoje nie pracujemy, poniewa¿ jeszcze studiujemy. Kieszonkowe daj± nam rodzice moi troche wiêcej jemu tylko p³ac± za szko³e no i od ¶wiêta dadz± ,,pare groszy". Ostatnio poprosi³ mnie czy do³o¿y³abym mu kase do nowych butów bo brakowa³o mu 100 z³. Ja mia³am kase wiêc mu j± da³am. Osobi¶cie nie widzê w tym nic z³ego. Skoro jeste¶my razem powinny¶my siê wspieraæ nawzajem bo mo¿e ja kiedy¶ bêdê potrzebowaæ czegos od niego a wiem ¿e gdyby mia³ to by mi da³ to co potrzebujê. Ale zirytowa³y mnie komentarze znajomych w stylu ,,to przypa³ dla niego " , ,,¿e on tak siê nie wstydzi braæ od dziewczyny kase" lub ,,ale ty g³upia jeste¶ ¿e mu da³a¶ bo bêdzie ciê teraz wykorzystywaæ" . Dziwnie siê poczu³am s³ysz±c te komentarze. A wy co s±dzicie o tej sytuacji?? Czy waszym zdaniem to wstyd dla ch³opaka?? I co uwa¿ecie na temat dawania sobie kasy na co¶ (oczywi¶cie w zwi±zku)??
Dla mnie twoje zachowanie jeste ca³kiem naturalne. Tylko po co mówi³as o tym znajomym???? oni teraz moga mu co¶ dowalic i ch³opak bêdzie mia³ nieprzyjemno¶ci... zastanów siê na drigi raz co i komu mówisz..
__________________
D³ugo¶æ d¼wiêku samotno¶ci...
Agnes1906 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 10:03   #13
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 20 778
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Cytat:
Napisane przez alla5 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam A mianowicie zaczne od tego ¿e jestem ju¿ z moim ch³opakiem rok. Obydwoje nie pracujemy, poniewa¿ jeszcze studiujemy. Kieszonkowe daj± nam rodzice moi troche wiêcej jemu tylko p³ac± za szko³e no i od ¶wiêta dadz± ,,pare groszy". Ostatnio poprosi³ mnie czy do³o¿y³abym mu kase do nowych butów bo brakowa³o mu 100 z³. Ja mia³am kase wiêc mu j± da³am. Osobi¶cie nie widzê w tym nic z³ego. Skoro jeste¶my razem powinny¶my siê wspieraæ nawzajem bo mo¿e ja kiedy¶ bêdê potrzebowaæ czegos od niego a wiem ¿e gdyby mia³ to by mi da³ to co potrzebujê. Ale zirytowa³y mnie komentarze znajomych w stylu ,,to przypa³ dla niego " , ,,¿e on tak siê nie wstydzi braæ od dziewczyny kase" lub ,,ale ty g³upia jeste¶ ¿e mu da³a¶ bo bêdzie ciê teraz wykorzystywaæ" . Dziwnie siê poczu³am s³ysz±c te komentarze. A wy co s±dzicie o tej sytuacji?? Czy waszym zdaniem to wstyd dla ch³opaka?? I co uwa¿ecie na temat dawania sobie kasy na co¶ (oczywi¶cie w zwi±zku)??
Wiesz, to jest wasza sprawa. Wg mnie nie.
U mnie by³oby tak¿e je¶li ju¿ by poprosi³(a robi to tylko w wyj±tkowych sytuacjach) to na pewno by odda³, choæ ja bym siê nie upomnia³a. On uwa¿a ¿e mi mo¿e dawaæ, ale ja jemu nie
__________________
Jak na ¶w. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na ¶w. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2010-02-20 o 10:06
ciri15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 10:05   #14
menorka
Rozeznanie
 
Avatar menorka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Je¿eli mu faktycznie do³o¿y³a¶, a nie po¿yczy³a¶ to jest to wstyd. Oczywi¶cie rozumiem trzeba siê wspieraæ, jednak to doros³y facet spokojnie móg³by sobie zarobiæ. Te¿ jestem na dziennych i wiem ¿e je¶li siê chce to da radê pracowaæ i zarobiæ nawet oko³o tysi±c z³otych miesiêcznie. Poza tym da³a¶ mu pieni±dze rodziców. Nie wiem, ale je¿eli ju¿ chcesz mu dok³adaæ pieni±dze to mo¿e najpierw warto na nie zapracowaæ i zobaczyæ ¿e to sto z³otych to nie tak ma³o?
__________________
Nie narzekaj, ¿e masz pod górê skoro wspinasz siê na szczyt.

***


menorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 10:16   #15
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 2 218
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

ja bym siê na Twoim miejscu nie zastanawia³a nad tym, je¶li to po¿yczka. mo¿e mój zwi±zek wygl±da inaczej... nie wiem. czasami zdarza³o siê, ¿e gdzie¶ tam byli¶my z T¯ i akurat brakowa³o mu kasy do czego¶, a nie mia³ przy sobie karty i gotówki - wiêc mu da³am/po¿yczy³am. albo odda³ mi pó¼niej pieni±dze, je¶li to by³a wiêksza kwota, a je¶li jaki¶ drobiazg - to zawsze mówi³am, ¿eby mnie zabra³ do kina, albo na kawê/piwo/basen/gdzie¶-tam. i odwrotne sytuacje te¿ siê zdarza³y (nawet czê¶ciej) - ¿e to on mnie "wspomóg³". i nie widzê w tym nic nienormalnego i nienaturalnego... nawet nigdy nie przysz³o mi do g³owy rozk³adaæ tego na czynniki pierwsze

ale fakt faktem, je¶li sytuacja wygl±da tak, ¿e on po prostu poprosi³ Ciê "daj mi stówkê, bo nie mam" - to trochê... dziwne. jak nie masz kasy, to nie robisz zakupów i tyle. jak nie mam na ulubione perfumy, to kupujê sobie w kiosku dezodorant za 5 z³ i nie proszê T¯/przyjació³ki/mamy, ¿eby mi da³a na nie pieni±dze.

zw³aszcza, ¿e tak jak powiedzia³a menorka, go¶ciu mo¿e sobie zarobiæ. a wymigiwanie siê nauk± to s³aby argument. w³a¶nie cz³owiek ucz±cy siê (studiuj±cy) powinien byæ choæ trochê obrotny i przedsiêbiorczy. sposobów na zdobycie "grosza" jest b. wiele, niekoniecznie trzeba pracowaæ 8 godzin dziennie na nocki, a rano dymaæ na uczelniê
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 10:27   #16
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 44 997
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Przede wszystkim je¶li nie mam pieniêdzy, to nie kupujê na tyle drogich butów, bym a¿ 100z³ musia³a braæ od partnera niepracuj±cego Egoizmem zalecia³o, i to mocno - ch³opak nie pracuje, ci±gnie kasê od rodziców, a teraz i od Ciebie - a w³a¶ciwie Twoich rodziców. Tiaaa, nie³adnie.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 10:31   #17
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 12 728
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

£eee... Straci³abym ca³y sentyment do faceta po czym¶ takim.

Aczkolwiek znam dziewczyny, które naci±gaj± swoich partnerów na zakupy czy to ciuchowe czy to kosmetyczne i tu trend jest zgo³a odwrotny - wiêkszo¶æ z laseczek siê tym szczyci Co osobi¶cie jest dla mnie do¶æ niezrozumia³e.
Soso jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 10:41   #18
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 2 152
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Je¶li po¿yczy³a¶ mu pieni±dze na jaki¶ czas i on Ci zamierza je oddaæ to nie jest ¿aden wstyd w koñcu jeste¶cie par± i powinni¶cie sobie pomagaæ. No chyba, ¿e dosta³ je od Ciebie na wieczne nieoddanie.
roxi:* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 11:15   #19
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 727
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Pomijam kwestiê wstyd/nie wstyd.

Gdyby to by³y Twoje pieni±dze, to mog³aby¶ z nimi robiæ co chcesz. Ale to by³o pieni±dze Twoich rodziców... Pyta³a¶ ich o zgodê, czy mo¿esz mu je daæ? Bo to nie piwo za 3,5 z³, ale jednak konkretna kasa.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 11:42   #20
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 4 033
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;17319251]Pomijam kwestiê wstyd/nie wstyd.

Gdyby to by³y Twoje pieni±dze, to mog³aby¶ z nimi robiæ co chcesz. Ale to by³o pieni±dze Twoich rodziców... Pyta³a¶ ich o zgodê, czy mo¿esz mu je daæ? Bo to nie piwo za 3,5 z³, ale jednak konkretna kasa.[/QUOTE]

ale skoro rodzice DAJ¡ jej pieni±dze to po co ma ich pytaæ o to co moze/nie mo¿e z nimi robic ? dali jej na swoje wydatki ale skoro ona pozyczy³a ch³opakowi to jej sprawa.

autorko-niepotrzebnie opowiedzia³as o tym swoim znajomym. Oczerni³as go i uwierz ze jesli Twoj facet by sie o tym dowiedzia³ to mia³by ¿al. Mo¿liwe,ze jak po¿ycza³ od Cibeie te pieni±dze to by³o mu g³upio a Ty jeszcze pochwali³as sie znajomym ze pozyczy³ na buty
nie widzê nic z³ego w po¿yczaniu sobie pieniêdzy o ile ¶rodki moje lub jego na to pozwalaj±.
Zgadzam siê z wiza¿anka wy¿ej która pisa³a,ze Twój facet móg³by sobie dorobiæ.studia dzienne to zazwyczaj 2-3 dni w tygodniiu po kilka godzin(oczywi¶cie zale¿u co studiuje) ale widaæ facet chyba nie zamierza-rodzice op³acaj± szko³e, dziewczyna do³ozy do butów i zyæ nie umieæ
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 11:45   #21
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 1 759
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

jako¶ ma³o mnie obchodzi czy to wstyd, czy nie... to czy pieni±dze w³asne czy od rodziców i jak to para sobie nawzajem czasem pomaga to temat na osobn± rozprawkê. ka¿dy robi jak uwa¿a i to jego sprawa, ale po co o tym tr±biæ znajomym? no siara... ja na miejscu ch³opaka poczu³abym siê co najmniej obna¿ona albo jeszcze lepiej. chyba takich spraw nie powinno siê roznosiæ byle gdzie?
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 11:46   #22
mmalinowa
Zadomowienie
 
Avatar mmalinowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 594
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Wstyd to to ¿e po¿yczy³a¶ i roztr±bi³a¶ to naoko³o, a nie dla niego ¿e po¿ycza. Umówili¶cie siê ¿e odda, ok, ale to powinno byæ miêdzy wami.
__________________
http://www.pustamiska.pl/
Klikaj codziennie!


I dare you to let me be your, your one and only,
Promise I'm worth it,
To hold in your arms,
So come on and give me a chance.
mmalinowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 11:53   #23
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 727
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Poka¿ wiadomo¶æ
ale skoro rodzice DAJ¡ jej pieni±dze to po co ma ich pytaæ o to co moze/nie mo¿e z nimi robic ? dali jej na swoje wydatki ale skoro ona pozyczy³a ch³opakowi to jej sprawa.
Tak, tylko ¿e ona raczej sobie nie odmówi czego¶ czy zaoszczêdzi, tylko rodzice jej dadz± o t± stówê wiêcej. Zreszt± mo¿e siê mylê, nie wiem. Ja to tak widzê.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 11:58   #24
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 44 997
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Ale chwilka, momencik Dziewczyna mu DA£A te pieni±dze, a nie - po¿yczy³a Rozumiem po¿yczkê, nawet teraz z zaskórniaków nieraz sobie z mê¿em po¿yczamy Ale tu niepracuj±ca dziewczyna daje niepracuj±cemu ch³opakowi stówê - to jest... dziwne? niew³a¶ciwe? egoistyczne z jego strony?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 11:59   #25
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Skoro to dla was nie wstyd i wszstko ok, ¿e doros³y kole¶ bierze 100 z³ na buty od swojej dziewczyny to co z tego, ¿e roztr±bi³a ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 12:02   #26
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomo¶ci: 5 239
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

równie¿ uwa¿am, ¿e skoro mu po¿yczy³a¶/da³a¶ te pieni±¿ki to nie powinna¶ tego rozpowiadaæ...
ja jestem w zwi±zku 4-letnim, z czego 3.5 jeste¶my zarêczeni i równie¿ zdarza nam siê daæ/po¿yczyæ sobie nawzajem pieni±¿ki je¿eli jednemu lub drugiemu na co¶ zabraknie.... ale nikt o tym nie wie bo to nasza prywatna sprawa...
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 12:04   #27
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 5 046
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

jak dla mnie po¿yczanie drobnej kasy facetowi nie jest niczym nadzwyczajnym, tak jak to, ¿e nie pozwalam mu za mnie zawsze p³aciæ. oboje jeste¶my gówniarzami i nie pracujemy, przecie¿ nie bêdê ¶ci±gaæ od niego wszystkiego co dostanie od starych i nawzajem. aczkolwiek je¿eli brakowa³o mu 100 z³ do butów to ile one kosztowa³y? nie móg³ sobie kupiæ tañszych? ju¿ nie mówi±c o tym, ¿e gdybym ja chcia³a sobie kupiæ buty na które nie mia³abym kasy, poprosi³abym o zapomogê rodziców, a nie ch³opaka. taka trochê dziwna ta sytuacja.

a je¿eli chodzi o zdziwienie znajomych, to ja zauwa¿am pewn± zasadê: im mniej opowiadasz postronnym o swoim zwi±zku, tym mniej w nim problemów.
monius9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 12:53   #28
sine.ira
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 15 264
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;17320175]Ale chwilka, momencik Dziewczyna mu DA£A te pieni±dze, a nie - po¿yczy³a Rozumiem po¿yczkê, nawet teraz z zaskórniaków nieraz sobie z mê¿em po¿yczamy Ale tu niepracuj±ca dziewczyna daje niepracuj±cemu ch³opakowi stówê - to jest... dziwne? niew³a¶ciwe? egoistyczne z jego strony?[/QUOTE]

No to co, niech mu nawet podarowala te kase, to co z tego ? Jezeli on w przyszlosci nie bedzie mial oporow zeby poratowac ja, to wszystko OK moim zdaniem. Dala mu te stowe bo pewnie mogla sobie na to pozwolic, glodem potem nie przymierala, z gardla jej tej kasy nie wyciagnal. Pewnie zapytal czy moze. Tak zakladam.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro to dla was nie wstyd i wszstko ok, ¿e doros³y kole¶ bierze 100 z³ na buty od swojej dziewczyny to co z tego, ¿e roztr±bi³a ?
To z tego, ze gdyby powiedziala o tym mnie, to ja nie widzialabym w tym problemu i nie uwazala faceta za niedoroba, ale niestety autorka watku trafila na takich co to teraz beda o nim mieli nienajlepsze zdanie. No i po co w ogole o tym gadac. Jak mu wylezie hemoroid nie daj bog, to tez roztrabi, ze mu sie do masci dolozyla No ludzie, to sa sprawy miedzy nimi i naprawde nie widze powodu, zeby ktores mialo o tym trabic innym ludziom. Co komu do tego, jak pragne zakwitnac....

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-02-20 o 12:54
sine.ira jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 13:04   #29
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wa³brzych/ Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

no có¿, dziewczyna widocznie nie my¶la³a w ogóle ¿e to jakie¶ wielkie halo i powiedzia³a a znajomi uznali ¿e to jaki¶ skandal (no chyba ¿e oni znaj± go d³u¿ej ni¿ ona i wiedz± ¿e jest paso¿ytem)

to nie wa¿ne co inni o tym my¶l±, wa¿ne czy on siê dobrze czuje bior±c od Ciebie kasê i czy Ty nie czujesz siê wykorzystywana daj±c mu j±. i czy jest wzajemno¶æ.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 13:09   #30
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 1 507
Dot.: Czy my¶licie ¿e to wstyd dla ch³opaka??

Ja tam w tym nic z³ego nie widzê , ¿e da³a¶ mu lub po¿yczy³a¶ kasê...Ok trzeba sobie pomagaæ Kwestie Twoich znajomych pominê bo nawet nie warto tego komentowaæ...Ale ogólnie bardzo ³adnie z Twojej strony
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.