Sukienka na wesele kuzyna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-04, 20:59   #1
renmal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 4

Sukienka na wesele kuzyna


Witam drogie wizażanki,
JEstem tu dość "świeża", ale już zdążyłam zuważyc, że wasze porady często są celne i macie wspaniałe pomysły na super dodatki. A ja właśnie takiej porady potrzebuję
Wybieram się na wesele kuzyna, ale nie mam zbyt wiele czasu na szukanie sukienki i dodatki, więc znalazłam sukienkę na allegro
http://www.allegro.pl/item673779181_...6_kolorow.html
Kolor ciemny bordo. Jestem bardzo przy kości i do tego 167cm wzrostu, więc trudno mi coś wbrać. Poradźcie mi proszę, jakie dodatki dobrać do tej sukienki, żeby nie wyglądało wszystko zbyt ciemno. Mam jasną karnację i ciemnobrązowe długie włosy. Jak fryzura by była najlepsza na takie wesele?
Będę wdzięczna za waszą pomoc i pozdrawiam
renmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 21:26   #2
muchahahaha
Zakorzenienie
 
Avatar muchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 319
GG do muchahahaha
Dot.: Sukienka na wesele kuzyna

dobrałabym czarne peep toe, czarna kopertowke, skromne dodatki, gdyz sukienka sama w sobie jest strojna. delikatny srebrny lancuszek z wisiorkiem i dlugie kolczyki
__________________
It's a beautiful day to save lives. Let's have some fun.

muchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 21:31   #3
keeendy
Zakorzenienie
 
Avatar keeendy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ciemna strona miasta .
Wiadomości: 6 410
Dot.: Sukienka na wesele kuzyna

ja bym założyła buciki z odkrytymi palcami czarne najlepiej .
mała lakierowaną kopertówkę, lub większą torebkę.
łańcuszek ale krótki żeby był, i kolczyki ale nie wiszące
__________________
ale człowiek może odczuwać nieszczęście tylko do pewnego określonego stopnia, wszystko zaś, co przekracza jego wytrzymałość, może człowieka już tylko zniszczyć lub uczynić obojętnym.
keeendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 21:56   #4
renmal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 4
Dot.: Sukienka na wesele kuzyna

Nie jestem przekonana do butów typu peep toe, grubsza noga nie prezentuje się w nich zbyt ładnie. Tak mi się przynajmniej wydaje. A co sądzicie o czarnych sandałach na obcasie ze skromnymi srebrnymi dodatkami? No i też nie wiem czy pomimo lata powinnam założyć cienkie pończochy (wtedy sandały odpadają) czy można ich nie zakładać i nie będzie to źle wyglądało? Dawno już nie byłam na weselu, a jak już to było to w zimie, więc nie było tego typu problemów
renmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 23:02   #5
Annegret
Raczkowanie
 
Avatar Annegret
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Sukienka na wesele kuzyna

Nie kombinuj z żadnymi dodatkami typu większe bransoletki, czy naszyjniki. Klasycznie - czarne obcasy(jeżeli masz dość spore łydki i ogólnie nogi lepiej jednak zrezygnowac z peep toe), czarna, najlepiej mała kopertówka i delikatny łańuszek, na przykład srebrny.
Annegret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 10:54   #6
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: Sukienka na wesele kuzyna

Szczerze mówiąc to ja bym na Twoim miejscu dobrze przemyślała wybór tej sukienki... Po pierwsze urodą ona nie powala (choć o gustach się nie dyskutuje, więc nie to najważniejsze), ale przede wszystkim materiał z jakiego jest uszyta będzie podkreślał mocno nadwagę... niestety błyszczące materiały (a już ten konkretny wybitnie) podkreślają wszystkie niedoskonałości figury... Może poszukaj czegoś jeszcze innego?
A jeśli chodzi o kolor dodatków to nie widzę to nic innego oprócz srebrnych sandałków (bez rajstop) i biżuterii... Chyba, że ewentualnie jakiś kolor cielisty/kremowy na butach/torebce i nadal srebrna biżu, ale delikatna, bo sukienka ma wzorki.
speare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 11:21   #7
renmal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 4
Dot.: Sukienka na wesele kuzyna

Srebro bardzo lubię, więc na pewno coś wybiorę w miarę szybko. Dziękuję za podpowiedzi Czuję, że będę miała duży problem znaleźć ładne sandałki, ale może się uda. Niestety sukienki nie będę zmieniać, bo bardzo mi się podoba i wiem, że ją jeszcze nie raz założę, gdyż jest dobra na więcej niż jedna okazję. Ja jestem raczej zwolenniczką klasyki. Na żywo nie jest taka błyszcząca jak na zdjęciu (to pewnie gra świateł fotografa). Chciałam ciemną zieleń, ale niestety nie było. A co myślicie o dodatkach we włosy? Powinnam coś tam wsadzić też bordowego czy już będzie za dużo? Chciałabym mieć spięte włosy, nie rozpuszczone, jeszcze nie wiem jaka fryzura. Co myślicie? A w razie gdyby było chłodno (choć mam nadzieję, że nie będzie) czy czarny żakiet będzie ok do sukienki?
renmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 11:32   #8
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Sukienka na wesele kuzyna

Ja bym nie kupowała tej sukienki. Czy naprawdę tak bardzo Ci sie podoba? 1) bedzie Cie postarzać 2) błyszczący materiał nie jest dobry dla osoby z puszystej
Nic wiecej nie potrafię niestety doradzić, bo podstawa - czyli sukienka zupełnie nie w moim guście
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.