Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-16, 21:38   #241
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

jejku dziewczyny ile Wy piszecie!!

Adzi nie masz za co przepraszac ważne, że miałam zadanie dziękuję jeszcze raz

nazwa wątku-super

u mnie odrost to 5 mm

Dziewczyny świetne zwierzątka

Witam nowe dziewczyny w wątku

a tak kochane z całkowicie innej beczki
zastanawiam się nad tatuażem co myślicie o tym??

Jeżeli chodzi o clipy to naprawdę polecam te co ja kupiłam są naprawdę super
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-16 o 21:40
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 21:42   #242
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Jejciu, trochę mnie nie było, a tu już kolejna część powstała
melduję się oczywiście

Nie wiem jak to jest, że Wam Londa nie przypasowała ostatnio farbnęłam tylko odrost i wyszło mi dobrze jak zawsze, idealnie pokryło
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 21:54   #243
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yatamanka One sa sztuczne, wiem bo kiedys ponad rok temu je miałam, ale wogóle nie nosilam i gdzies zgubilam. Wiem że byly calkiem niezle w dotyku. Ale te spinki, wlasnie, widac je bedzie, szczególnie przy moich cienkich włosach.
Generalnie włosy nie moga mieć "mysich ogonków" u dołu, nie moga byc bardzo rzadkie, te akurat od Victorii były geste i wystarczyly 2 tasmy zeby doczepic (raz sprawdzilam i wczepilam). Pozostaje pytanie skąd zamowic clipy.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 21:58   #244
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
jejku dziewczyny ile Wy piszecie!!

Adzi nie masz za co przepraszac ważne, że miałam zadanie dziękuję jeszcze raz

nazwa wątku-super

u mnie odrost to 5 mm

Dziewczyny świetne zwierzątka

Witam nowe dziewczyny w wątku

a tak kochane z całkowicie innej beczki
zastanawiam się nad tatuażem co myślicie o tym??

Jeżeli chodzi o clipy to naprawdę polecam te co ja kupiłam są naprawdę super
Gratuluję porostu
Jeśli chodzi o tatuaż powiem Ci, że ja w Twoim wieku też bardzo chciałam mieć tatuaż wielokrotnie robiłam sobie tatuaże z henny, ale nigdy nie zrobiłam prawdziwego.
Teraz jeszcze jesteś jeszcze młoda i może to wyglądać fajnie, ale później? Zależy jeszcze w jakim miejscu, ale później idąc do pracy lub chcąc założyć elegancką sukienkę na przyjęcie - tatuaż będzie wyglądał fatalnie.. Pomijając, że w ciąży skóra kobiety się naciąga i później wraca, czasem pieprzyki zmieniają swoje miejsce położenia..
Miałam znajomą która zrobiła sobie tribala na ramieniu, w ciązy skóra jej się rozciągnęła, później wróciła do poprzedniego stanu i z tatuażu zrobiła się jedna czarna plama :/

Szczerze powiedziawszy nadal mi się podobają jednakże nie zdecydowałabym się na zrobienie go na stałe - myślę przyszłościowo. A tatuaż z henny można sobie zawsze zafundować

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka One sa sztuczne, wiem bo kiedys ponad rok temu je miałam, ale wogóle nie nosilam i gdzies zgubilam. Wiem że byly calkiem niezle w dotyku. Ale te spinki, wlasnie, widac je bedzie, szczególnie przy moich cienkich włosach.
Generalnie włosy nie moga mieć "mysich ogonków" u dołu, nie moga byc bardzo rzadkie, te akurat od Victorii były geste i wystarczyly 2 tasmy zeby doczepic (raz sprawdzilam i wczepilam). Pozostaje pytanie skąd zamowic clipy.
No właśnie, dlatego jednak odradzam mówiły dziewczyny, że sztuczne strasznie się plączą i są cięższe w pielęgnacji.
Trzebaby wypytać wasienke, albo princeske skąd najlepiej. Doradzały Ewci, może kupisz z tamtej aukcji?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 21:58   #245
Queen Of The Damned
Zadomowienie
 
Avatar Queen Of The Damned
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 888
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Jestem już po farbowaniu i muszę przyznać, że pierwszy raz podoba mi się kolor jaki wyszedł. Oczywiście odrost wyszedł lekko rudawy i gdzieniegdzie minimalnie rude refleksy. Ale to nic, mam nadzieję, że ten szampon z Joanny by je stonował. Postaram się jutro wstawić zdjęcia. Czy w ogóle mój zachwyt jest słuszny, bo ekspertem w tej dziedzinie nie jestem ale biorąc pod uwagę to co mi wyszło ostatnio. Bez porównania Jutro lecę do naturii po ten szampon i zobaczę jaki uzyskam efekt.
__________________
Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg
Queen Of The Damned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 22:04   #246
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

A może od tej Foxy co linka wklejalyscie? Ona ma sklep? Wysyla do PL? Wiecie może?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 22:06   #247
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Queen Of The Damned Pokaż wiadomość
Jestem już po farbowaniu i muszę przyznać, że pierwszy raz podoba mi się kolor jaki wyszedł. Oczywiście odrost wyszedł lekko rudawy i gdzieniegdzie minimalnie rude refleksy. Ale to nic, mam nadzieję, że ten szampon z Joanny by je stonował. Postaram się jutro wstawić zdjęcia. Czy w ogóle mój zachwyt jest słuszny, bo ekspertem w tej dziedzinie nie jestem ale biorąc pod uwagę to co mi wyszło ostatnio. Bez porównania Jutro lecę do naturii po ten szampon i zobaczę jaki uzyskam efekt.
To super nie zapomnij o zdjęciach.
A z szamponem nie przeginaj - tzn nie przetrzymuj zbyt długo bo wyjdzie fioletowo Oczywiście to się da potem zmyć, ale po co się stresować
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 23:46   #248
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

o jezu jestem już taka zmęczona, nawet nie mam sily czytac tych wszystkich postow od mojego ostatniego przeczytanego jak tu bylam dzis przed poludniem. byłam z kumpelami niedawno na piwku (piwkach) i jak wrocilam zaczelam sie pakowac, doznalam szoku ile ja mam ciuchow wlasnie koncze poczatek pakowania hehe, jutro rano dalej i do Tża na generalne pakowanie i wazenie. Siostra ucieszona bo duzo ciuchow jej zostawilam lece spac, jak bede miala czas to zajrze jutro tu jeszcze, papa kochane
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 06:52   #249
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
o jezu jestem już taka zmęczona, nawet nie mam sily czytac tych wszystkich postow od mojego ostatniego przeczytanego jak tu bylam dzis przed poludniem. byłam z kumpelami niedawno na piwku (piwkach) i jak wrocilam zaczelam sie pakowac, doznalam szoku ile ja mam ciuchow wlasnie koncze poczatek pakowania hehe, jutro rano dalej i do Tża na generalne pakowanie i wazenie. Siostra ucieszona bo duzo ciuchow jej zostawilam lece spac, jak bede miala czas to zajrze jutro tu jeszcze, papa kochane
Oj to szalejesz pod koniec,no ale trzeba się porządnie pożegnać z wszystkimi. Ja tez tak zawsze mam z tym pakowaniem.Wiecznie walizka mi się skurcza.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 07:24   #250
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Oj to szalejesz pod koniec,no ale trzeba się porządnie pożegnać z wszystkimi. Ja tez tak zawsze mam z tym pakowaniem.Wiecznie walizka mi się skurcza.
niby 250l z tego co pamietam a wypchana po brzegi no czas wstawac i dokonczyc pakowanie. bede tesknic za tym wszystkim tutaj
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 07:36   #251
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
niby 250l z tego co pamietam a wypchana po brzegi no czas wstawac i dokonczyc pakowanie. bede tesknic za tym wszystkim tutaj
Ja tez zawsze rozpaczam jak wyjeżdżam z domu.Tęsknie nawet za praca w ogrodzie.Banalne ale tak jest.Choć mam to szczęście często przyjeżdżać do domu.Ja wyjeżdżam jutro wieczorem ,wiedz jutro mój dzień pakowania.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 08:45   #252
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

rety, ale smutno się zrobiło.. dziewczyny trzymajcie się tam daleko. Kurcze, ja miałam kilka razy jechac do Anglii, ale nigdy sie nie zdecydowałam. Kasa nie kasa, ale tak strasznie obce miejsce, inni ludzie, inny świat, oj nie mogłabym tak. Podziwiam i powodzenia Wam zyczę!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:18   #253
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
rety, ale smutno się zrobiło.. dziewczyny trzymajcie się tam daleko. Kurcze, ja miałam kilka razy jechac do Anglii, ale nigdy sie nie zdecydowałam. Kasa nie kasa, ale tak strasznie obce miejsce, inni ludzie, inny świat, oj nie mogłabym tak. Podziwiam i powodzenia Wam zyczę!
Oj mysiu dziękuje bardzo,ale dla mnie to już nie nowość.Ja jestem już na obczyźnie 10 lat z krotka przerwa dwu letnia.Ale wciąż byłam tam zameldowana i jeździłam do mieszkania itp.Przerwę zrobiłam aby zacząć coś w Polsce i zobaczyć czy rzeczywiście ,czy lepiej tu mi nie będzie,ale stwierdzam ze jednak nie.Jak dla mnie to Pl.to zawsze będą kłody pod nogi walane.Choć nie powiem ze miałam źle.No ale tam mi jest jednak lepiej.Zaaklimatyzowałam się tam i myślę już nawet o obywatelstwie wiedz.A tu zawsze będzie mój dom i tego się będę trzymać.A Wy się mnie tak szybko nie pozbędziecie bo ja nadal będę blondi i zostanę z Wami.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:22   #254
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysia ja mam tak samo- lepiej biednie a tutaj... też nigdy nie skorzystałam z propozycji pracy za granicą.

enchanted możesz najpierw skandynawskim a potem syncem.

Kurcze ja to się wczoraj już w ogóle dobić na wizaz nie mogłam
Jak komuś nie odpisałam to piszcie jeszcze raz.

Ewcia mi też sie kiedyś bardzo tatuaże podobały ale jak moja koleżanka zaczęła szaleć i zrobiła sobie chyba z 5 to odeszło mnie bo to wcale na dłuższą metę dobrze nie wygląda np. do sukni wieczorowej.
Czasem w pracy też są przez to kłopoty i każą zakrywać ubraniem i potem 40 stopni a ty się kiś w długim rękawie...
Przemyśl to dobrze.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:31   #255
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Bunny kochana ja miałam wczoraj pytanie do Ciebie możesz zerknąć.Skopiowałam ekstra wszystko.A wczoraj to była masakra z wizazem.

Cytat:
Napisane przez blond bunny
natasha możesz kłaść farbę na takie przetłuszczone włosy- nawet lepiej bo nie będzie cię tak piekła skóra głowy.
Odżywki i tak nie nakładasz przecież od skóry prawda? I żeby odżywka nie przepuściła farby to raz że musiałaby zwierać mnóstwo silikonów a dwa musiałaby być bez spłukiwania.
Po upływie działania czasu na odroście wystarczy że resztę farby nałożysz jakkolwiek i przemasujesz wodą potrzymasz 10 minut i gotowe- kolor równiutki i odświeżony. Inaczej by się miała sprawa gdybyś przyciemniała włosy


NO to teraz się zlękłam bo mam nałożone serum na końcówki joanny i balsam.A to serum i balsam jest bez spłukiwania.I co farbować?Nic się nie stanie?Moze przy ciemniejszych kolorach dostane od Ciebie zielone światło.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:44   #256
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Hej dziewczyny ja właśnie siedzę z Paletką A10 na czuprynie, zobaczymy co tam mi wyjdzie. Minęło dopiero 15min a ja mam wrażenie, że odrosty są już całkiem rozjaśnione, ale nic, poczekam przepisowe 40min Nawet nie pali tak w łeb, pewnie dlatego, że włosy na maksa przetłuściłam Mam nadzieję, że żaden dziwny kolor nie wyjdzie, bo mam "te" dni a nie dałabym rady czekać kolejny tydzień bo odrost już był mega. No nic, czekam..
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:51   #257
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja właśnie siedzę z Paletką A10 na czuprynie, zobaczymy co tam mi wyjdzie. Minęło dopiero 15min a ja mam wrażenie, że odrosty są już całkiem rozjaśnione, ale nic, poczekam przepisowe 40min Nawet nie pali tak w łeb, pewnie dlatego, że włosy na maksa przetłuściłam Mam nadzieję, że żaden dziwny kolor nie wyjdzie, bo mam "te" dni a nie dałabym rady czekać kolejny tydzień bo odrost już był mega. No nic, czekam..
po farbowaniu musisz koniecznie wrzucić fotki! przed i po oczywiście! a jaki duży miałaś odrost?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:52   #258
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Mam podobnie jak mysia i bunny, kilka razy mi proponowano wyjazd, praktycznie na gotowe i wszystko załatwione ale ja chyba jestem patriotką nie wyobrażam sobie wyjechać i zostawić tu swój rodzinny dom, rodzinę i przyjaciół, chyba bym
Dlatego zostaliśmy w Polsce i żyjemy sobie jak żyjemy
No i zawsze mi się przypominają słowa mojej prababci, że lepiej chleb ze smalcem w Polsce niż z kiełbasą za granicą
Wiadomo każdy może mieć inne zdanie ale ja po prostu jestem tu zakorzeniona

A co do tatuażu to też kiedyś chciałam mieć ale z czasem chyba z tego wyrosłam chociaż czasami nadal mnie to kusi, to pewnie jeśli się zdecyduje to będzie to coś nie dużego i w takim miejscu, ze nie będzie mi za 30 lat wstyd wyjść na ulice czy iść na wesele do rodziny bo z pod sukienki będzie mi wystawał jakiś już zwiędnięty kwiat, albo motyl na emeryturze
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:56   #259
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
po farbowaniu musisz koniecznie wrzucić fotki! przed i po oczywiście! a jaki duży miałaś odrost?
Jasne, że wrzucę Odrost miał 1cm (który urósł w 1,5tyg.) Hmm, mam wrażenie, że tam, gdzie jest położona farba, włosy przybierają taki szaro-bury odcień .. To normalne ? Później się spłucze ?
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 09:59   #260
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Jasne, że wrzucę Odrost miał 1cm (który urósł w 1,5tyg.) Hmm, mam wrażenie, że tam, gdzie jest położona farba, włosy przybierają taki szaro-bury odcień .. To normalne ? Później się spłucze ?
ja tak miałam z brilance nawet mi się fioletowo szaro bury zrobił w pewnym momencie
apropo jak osiągnęłaś taki porost szybki??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 10:05   #261
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja tak miałam z brilance nawet mi się fioletowo szaro bury zrobił w pewnym momencie
apropo jak osiągnęłaś taki porost szybki??
A jak spłukałaś to co wyszło ? Hmm, nijak Nic specjalnego z nimi nie robię, od zawsze mi tak rosną co jest dla mnie zmorą, bo farbować muszę praktycznie co 1,5tyg Myję Radicalem, używałam Wax'a ale ostatnio to zaniedbałam, odżywka z Apteczki Babuni, Biosilk - nic specjalnego
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 10:08   #262
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja tak miałam z brilance nawet mi się fioletowo szaro bury zrobił w pewnym momencie
apropo jak osiągnęłaś taki porost szybki??
No właśnie jak ci się udało taki porost uzyskać?
Ja byłam u fryzjera 1,5tyg temu i mam może z 5mm, też chce żeby szybko rosły
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 10:21   #263
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
A jak spłukałaś to co wyszło ? Hmm, nijak Nic specjalnego z nimi nie robię, od zawsze mi tak rosną co jest dla mnie zmorą, bo farbować muszę praktycznie co 1,5tyg Myję Radicalem, używałam Wax'a ale ostatnio to zaniedbałam, odżywka z Apteczki Babuni, Biosilk - nic specjalnego
jak mi się skończy ten z apteczki babuni na porost to kupie ten radical , bo z tej serii tylko ampułki używałam... waxa tez używam na zmianę z innymi odżywkami... jeśli chodzi o brillace to nie było tak źle takie lekkie żółtko... ale i tak próbuje co innego następnym razem (palette 00A)...
a zmyłam normalnie nie miałam problemów
mi to rosną najwięcej 1,2 cm na miesiąc... :-/
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 10:25   #264
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzi może juz za późno na radę, ale...ja tez marzyłam o kolorze ,,Sochy'' Póbowałam castinga 801 ( wyszedł srebrno-szary i wysuszył mi włosy) oraz wspomnianej przez ciebie 8.13 Loreal na wodzie 4%, niestety nie byłam zadowolona.
Przez przypadek trafiłam na nowe ( wtedy ) farby Palette 10 minut kolor 800, i to była strzał w 10, wszyscy mówili mi: no wróciłas do naturalnego koloru . Odcien był bliski odcieniowi na pudełku farby a w świetle dziennym bardzo przypominał ten ze zdjęcia Sochy, Włosy miałam naprawde błyszczące, aż dziw bo miałam wątpliwości co do tej farby. Na watku : farba plus zdjęcia czy jakos tak jest moja fotka ze zbliżonym kolorem. Co porawda miałam wtedy krótkie włosy zerknij tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796 (na trzecim zdjęciu) co prawda farba inna ale po Palette 10 minut miałam bardzo podobny a nawet ładniejszy.

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2010-09-17 o 10:36
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 10:37   #265
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

AnnaMK ten garnier 112 wyglada mega (spojrzalam na zdjecia z linka). Jakie mialas wlosy po deko, ze taki kolor wyszedl? Wiesz moze na jakiej jest wodzie? Moze wezme te farbe do kolejnego farbowania, a napewno wezme ja pod uwage. Wygladasz przepieknie.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:00   #266
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzio farbuj spokojnie
To się naprawdę rzadko zdarza żeby przez odżywki farba nie wzięła.
Jednakże jeśli do salonu przychodzi na farbę klientka i ma mnóstwo lakieru czy pianki to najpierw się ją myje delikatnym szamponem, potem suszy i dopiero farbuje.
Jeśli nakładałaś tego tonę to umyj włosy, jeśli troszkę to nie ma różnicy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:05   #267
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jak mi się skończy ten z apteczki babuni na porost to kupie ten radical , bo z tej serii tylko ampułki używałam... waxa tez używam na zmianę z innymi odżywkami... jeśli chodzi o brillace to nie było tak źle takie lekkie żółtko... ale i tak próbuje co innego następnym razem (palette 00A)...
a zmyłam normalnie nie miałam problemów
mi to rosną najwięcej 1,2 cm na miesiąc... :-/
Ja ten Radical używam dopiero od 2 miesięcy, nie potrafię stwierdzić, czy szybciej po nim włosy rosną. Waxa używałam tylko na końcówki bo były strasznie zniszczone domowymi dekoloryzacjami i rozjaśnianiem farbami, więc też do porostu chyba się nie przyczynił. Ponad 1cm to też nie jest źle, mojej koleżance rosną, uwaga uwaga, ok. 3mm na miesiąc
Właśnie umyłam włosy, przy spłukiwaniu byłam przerażona, taki zielono-szary kolor, użyłam szamponu fioletowego Joanny, podsuszyłam włosy i chyba nie jest już tak źle. Odrost ładnie złapało, a reszta mam wrażenie, że ściemniała (??). Zniszczył mi końcówki, a już tak ładnie je ogarnęłam do porządku No ale w końcu farba rozjaśniająca, nie mogłam się cudów spodziewać. Nałożyłam najpierw na odrosty, po 40min nałożyłam resztę farby na całość, polałam wodą i masowałam żeby pokryć wszystkie włosy. Po 10min spłukałam. Za jakąś godzinę wstawię fotki przed i po.
__________________
Bo tak.

Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2010-09-17 o 11:14
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:20   #268
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Ja ten Radical używam dopiero od 2 miesięcy, nie potrafię stwierdzić, czy szybciej po nim włosy rosną. Waxa używałam tylko na końcówki bo były strasznie zniszczone domowymi dekoloryzacjami i rozjaśnianiem farbami, więc też do porostu chyba się nie przyczynił. Ponad 1cm to też nie jest źle, mojej koleżance rosną, uwaga uwaga, ok. 0,3mm na miesiąc
Właśnie umyłam włosy, przy spłukiwaniu byłam przerażona, taki zielono-szary kolor, użyłam szamponu fioletowego Joanny, podsuszyłam włosy i chyba nie jest już tak źle. Odrost ładnie złapało, a reszta mam wrażenie, że ściemniała (??). Zniszczył mi końcówki, a już tak ładnie je ogarnęłam do porządku No ale w końcu farba rozjaśniająca, nie mogłam się cudów spodziewać. Nałożyłam najpierw na odrosty, po 40min nałożyłam resztę farby na całość, polałam wodą i masowałam żeby pokryć wszystkie włosy. Po 10min spłukałam. Za jakąś godzinę wstawię fotki przed i po.
ja też próbuje ogarnąć moje końcówki... jest lepeij i stosuje dolce tą co polecała bunny mam nadzieje że jak jeszcze podetnę będzie dobrze ja będę dawała farbkę na sam odrost bo kolor jest w miarę równy! a jak będę chciała coś bardziej zdziałać jak kolor będzie nie równy...( choć licze na to że bedzie równy) to kupie syossa bo kolor mega mi się podoba! a co tej twojej koleżanki to 0,3 to szok! bardzo mało... moja siorka ostatnio ma kłopoty z włosami jakieś spore prześwity ma nie wiem jak jej doradzić coś żeby nie wyłysiała.... hmmm

czekamy na fotki
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-09-17 o 11:21
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:34   #269
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Wczoraj jak układałam włosy, tak im się przyglądałam i myślę sobie - kurcze, ładnie rosną, ciekawe ile to dokładnie.. Więc wzięłam się poświęciłam i .. wyrwałam jednego włoska Byłam w szoku -> 5 mm
od soboty (w sumie od niedzieli bo już była dwunasta) do czwartku. Łał.

A jeszcze - wysłałam na polowanie wczoraj mojego męża i kupił mi ten Alpecin co Adzi tak chwaliła zobaczymy czy wzmoży porost
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:35   #270
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ponownie prosze o pomoc, jeśli któraś z Was ma jakieś pojęcie o doborze farb po dekoloryzacji to w tym wątku dokładnie to opisałam
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post22103878
z góry dziękuję.
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.