Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-14, 13:13   #3661
83basia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Czytam Was i się usmiecham pod nosem - - trochę pracowałam dla service desku Dhla
Pamiętam jak była afera bo kurier wrzucił paczkę klientowi przez okno - to był domek jednorodzinny,nikogo w domu nie było chyba,okno otwarte...no to wrzucił.
Dobrze, że w środku były katalogi a nie np. kosmetyki z Maca,albo że w tym pokoju nie przebywało małe dziecko czy coś.
Na szczęście to tylko ekstremalne przypadki

83basia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 16:54   #3662
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Nowa VG na Temptali.
Pomarańczowy to kompletnie nie mój kolor
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 17:00   #3663
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Nie wiem co Ci z DPD wyprawiają, do mnie nawet się im dzwonić nie chce, albo rzuci w krzaki albo da sąsiadowi, no a teraz w ogóle nie dotarł. Od Maca nawet przepraszam nie usłyszałam, napisali tylko, że jak chcę mogę złożyc drugie zamówienie
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 17:06   #3664
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Nowa VG na Temptali.
Pomarańczowy to kompletnie nie mój kolor
Ojej, bardzo podobna do Strange Journey z kolekcji Rocky Horror Picture Show, a to jest cudowny kolor

Ja dziś doczłapałam się wreszcie do MACa i porównałam sobie kredki Strong Willed i Prunella i są w 95% identyczne. Strong Willed jest może nieco bardziej fioletowa, a Prunella troszkę bardziej idzie w czerń. No i formuła jest inna, bo Prunella to kohl, a SW Prolongwear, ale ogólnie nawet MACówka stwierdziła, że żeby brać obie, trzeba chyba na siłę dopatrywać się różnic między nimi Póki co mam Prunellę i jestem z niej bardzo zadowolona i przy niej pozostanę Chyba żeby zaczęła się mazać, wtedy zerknę na trwalszą formułę, ale póki co daję sobie radę z kohlem, więc jest ok. Ale oba kolory piękne jak nie wiem co

Za to przetestowałam też "tak na przyszłość" Up the Amp i Men Love Mystery i oczywiście "musiałam" kupić Up the Amp... Ale wyglądała na mnie tak rewelacyjnie, że nawet MACówka stwierdziła, że nie może się napatrzeć na dopasowanie kolorystyczne i że mam koniecznie ją wziąć, więc wzięłam
O tyle się usprawiedliwiam, że kompletnie nie mam w kolekcji nawet trochę podobnej szminki, w ogóle nie mam żadnego fioletu, ten jest pierwszy. No i rzeczywiście kolor mi wyjątkowo pasuje, zwłaszcza do granatów, w których ciągle chadzam. Ale usprawiedliwienie, jak dobrze wiemy, zawsze się znajdzie

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-08-14 o 17:22
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 17:43   #3665
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

No i zamówiłam szminkę raz jeszcze w Dougu. Tamta paczkę niech se DPD zwróci

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Nowa VG na Temptali.
Pomarańczowy to kompletnie nie mój kolor
No ja mówiłam, ze będę ja chciała, ale teraz widząc ze jest jaśniejsza od Scarlet Ibis, która to jest u mnie na granicy noszalnosci w przypadku domieszki pomaranczu to chyba jednak bedzie pass Muszę potestować na żywo, ale mam słabe nadzieje

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Nie wiem co Ci z DPD wyprawiają, do mnie nawet się im dzwonić nie chce, albo rzuci w krzaki albo da sąsiadowi, no a teraz w ogóle nie dotarł. Od Maca nawet przepraszam nie usłyszałam, napisali tylko, że jak chcę mogę złożyc drugie zamówienie
świat sie kończy - w krzaki?!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 17:48   #3666
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i zamówiłam szminkę raz jeszcze w Dougu. Tamta paczkę niech se DPD zwróci

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------



No ja mówiłam, ze będę ja chciała, ale teraz widząc ze jest jaśniejsza od Scarlet Ibis, która to jest u mnie na granicy noszalnosci w przypadku domieszki pomaranczu to chyba jednak bedzie pass Muszę potestować na żywo, ale mam słabe nadzieje

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------



świat sie kończy - w krzaki?!
Tak przez płot rzucił w krzaki, nawet na podwórko ciężko wejść. Zawsze mam pecha do paczek z Maca.
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 17:50   #3667
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

A tak wogóle to wyzalic się chciałam - miala dzisiaj moje szminka dotrzeć, od rana miala status w doręczeniu i nie została doręczona mimo, ze cąły czas w domu ktoś był, wiec nikt nie dzwonił. O 20 wchodzę na śledznie i wk**** sie niebotycznie kiedy przeczytałam, ze o 18.53 próbowano doręczyć i nie było nikogo w domu. Noz kurde mol!!! Kłamca z tego lamera-dpd! - Nikt nei dzwonił, nikogo nie było z paczką, moj nr fona na paczce - mógł zadzwonic, a nie zrobil tego. Ponadto napisal na sledzeniu na stronie, ze nastepne doreczenie ustalono (sic!) na 17 ja pierniczę, z kim niby ustalił?! No naprawde, kłamca i lamer, jak rzadko. To chyba jakis nowy idiota, bo wczesniej problemów nie miałam z dpd, z kazdym sie dogadywałam, a było ich paru. Tz dzwonił do ciula, ale najpierw mial zajety, a potem nie odbierał, az wylaczyl fona. Extra pracują! Jutro składamy skargę na niego, nie ma tak, ze sobie mitomanię uprawia bezkranie i lamerstwo
:O

masakra. ja bym nawrzeszczała ile wlezie. Raz ich tak oprłam że przekierowali dostarczenie na sobotę. Nosz...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-14, 17:54   #3668
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
:O

masakra. ja bym nawrzeszczała ile wlezie. Raz ich tak oprłam że przekierowali dostarczenie na sobotę. Nosz...
jak to pisałam, to sobie przypomniałam ze wcale nie tak dawno miałaś cos podobnego i taki raban zrobiłaś, ze kurier na drugi dzien nieroboczy przyjechał z paczka. No ale u mnie widzisz jak wyszlo
Tak czy siak niech se lata w poniedziałek z ta paczka na zdrowie, bo ja nie odbiorę. Całe szczęście ze cos mnie tknęło i za pobraniem wzielam

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Tak przez płot rzucił w krzaki, nawet na podwórko ciężko wejść. Zawsze mam pecha do paczek z Maca.
A złożyłaś skargę? Bo co jak co, ale tak sie nie pracuje...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 18:10   #3669
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A złożyłaś skargę? Bo co jak co, ale tak sie nie pracuje...
Już mi się nawet nie chce składać, dzwonić i tak zawsze bronią i mają usprawiedliwienie. I tak tego kuriera nie zmienią bo jest od stu lat jeden i zaczęłam przywykać do jego wielkiej łachy. Jedynie na DHL nie mogę nic powiedzieć.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i zamówiłam szminkę raz jeszcze w Dougu. Tamta paczkę niech se DPD zwróci
No i dobrze, zrobię to samo
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 18:13   #3670
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Już mi się nawet nie chce składać, dzwonić i tak zawsze bronią i mają usprawiedliwienie. I tak tego kuriera nie zmienią bo jest od stu lat jeden i zaczęłam przywykać do jego wielkiej łachy. Jedynie na DHL nie mogę nic powiedzieć.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------



No i dobrze, zrobię to samo
Jak sie im bedzie darowalo, to potem takie sytuacje bedą coraz cześciej. Ale fakt, bronią ich

Dobra decyzja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 20:45   #3671
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Chwilowo jestem w W-wie i wpadłam na minutkę do MAC'a w Galerii Mokotów żeby sprawdzić szminki, na których dostarczenie czekam. D for Danger była Sold Out, zresztą jak sporo innych matów. Wydaje mi się, że będzie mi pasować, ale na ustach nie testowałam, bo miałam swoją ciemną szminkę . Sweet Sakura w sztyfcie wygląda na ciepły odcień, ale zesłoczowana na ręce jest bardziej malinowa/arbuzowy i liczę, że taka będzie na ustach.

Dowiedziałam się też, że właśnie dotarł do nich Oval 6 w poprawionej wersji, choć ponoć plastik u nasady główki wygląda identycznie jak w felernej wersji, więc może tylko plastik zrobili wytrzymalszy . Chciałam kupić, ale w sprzedaży ma być dopiero od poniedziałku (do systemu nie jest wprowadzony), więc musiałam obejść się smakiem . Najwyżej kliknę lub kupię we Wrocku.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-14, 20:48   #3672
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Nowa VG na Temptali.
Pomarańczowy to kompletnie nie mój kolor
oo rare breed i labradorable cienie posh pedigree też fajne. W ogóle te nazwy mnie rozbrajają
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 21:10   #3673
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Chwilowo jestem w W-wie i wpadłam na minutkę do MAC'a w Galerii Mokotów żeby sprawdzić szminki, na których dostarczenie czekam. D for Danger była Sold Out, zresztą jak sporo innych matów. Wydaje mi się, że będzie mi pasować, ale na ustach nie testowałam, bo miałam swoją ciemną szminkę . Sweet Sacura w sztyfcie wygląda na ciepły odcień, ale zesłoczowana na ręce jest bardziej malinowa/arbuzowy i liczę, że taka będzie na ustach.

Dowiedziałam się też, że właśnie dotarł do nich Oval 6 w poprawionej wersji, choć ponoć plastik u nasady główki wygląda identycznie jak w felernej wersji, więc może tylko plastik zrobili wytrzymalszy . Chciałam kupić, ale w sprzedaży ma być dopiero od poniedziałku (do systemu nie jest wprowadzony), więc musiałam obejść się smakiem . Najwyżej kliknę lub kupię we Wrocku.
W czwartek wybieram się do Poznania i nie mogę się doczekać mojej wizyty w MACu, bo właśnie mocno intersuje mnie malinowo-arbuzowa Sweet Sacura. I tak jak Ty Olu, liczę , że taki też będzie ten kolor na moich ustach. Od dawna czegoś takiego szukałamWiem, że w poznańskim MACu mają dostawę raz w miesiącu ( o ile się nie mylę 18tego) i liczę na to, że tuż przed moją wizytą będą mięli restock....ale jeszcze przedzwonię, by się upewnić. Zawsze zresztą można u nich przetestować a kupić w Dougu..

A włśnie niedwano rzuciłam tu temat Ovala, dopytując kiedy wreszcie się pojawi. Dziękuję Ci więc, za tę informację Wstępnie już wiem, że w poznańskim MACu nie sprzedają nic z Masterclassa, będę więc wypatrywać w innych miejscach

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2015-08-14 o 21:26
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 21:11   #3674
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
oo rare breed i labradorable cienie posh pedigree też fajne. W ogóle te nazwy mnie rozbrajają
Rare Breed też mi się spodobała. No ale szminki mineralize nie cieszą się specjalnym uznaniem i sama nie wiem, czy jest sens się napalać.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 21:20   #3675
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Rare Breed też mi się spodobała. No ale szminki mineralize nie cieszą się specjalnym uznaniem i sama nie wiem, czy jest sens się napalać.
kurczę, ja nigdy nie miałam, co jest z nimi nie tak?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 23:46   #3676
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
W czwartek wybieram się do Poznania i nie mogę się doczekać mojej wizyty w MACu, bo właśnie mocno intersuje mnie malinowo-arbuzowa Sweet Sacura. I tak jak Ty Olu, liczę , że taki też będzie ten kolor na moich ustach. Od dawna czegoś takiego szukałamWiem, że w poznańskim MACu mają dostawę raz w miesiącu ( o ile się nie mylę 18tego) i liczę na to, że tuż przed moją wizytą będą mięli restock....ale jeszcze przedzwonię, by się upewnić. Zawsze zresztą można u nich przetestować a kupić w Dougu..

A włśnie niedwano rzuciłam tu temat Ovala, dopytując kiedy wreszcie się pojawi. Dziękuję Ci więc, za tę informację Wstępnie już wiem, że w poznańskim MACu nie sprzedają nic z Masterclassa, będę więc wypatrywać w innych miejscach
To wspólnie trzymamy kciuki za odpowiedni odcień Sakury

Dziwne, że w Poznaniu nie ma pędzli Oval
Mam nadzieję, że szybko będą dostępne online.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 09:10   #3677
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Hej dziewczyny,
Czy Upward lash wchodzi do stałej kolekcji? Ten tusz mi służy i zastanawiam się czy mam szanse na kontyuacje używania.

Też mnie trochę ciągnie Sweet sakura, bo taki lekki klimat Hot Tahiti, byłaby super na co dzień..

A z tej kolekcji VG kolory wyglądają na nie moje
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 09:15   #3678
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Czy Upward lash wchodzi do stałej kolekcji? Ten tusz mi służy i zastanawiam się czy mam szanse na kontyuacje używania.

Też mnie trochę ciągnie Sweet sakura, bo taki lekki klimat Hot Tahiti, byłaby super na co dzień..
Juz z kilka razy pisałam ze tak

Sweet Sakura jest boskau mnie to taki kolor pomidora
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 09:46   #3679
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, pomóżcie - jaką konturówkę dobrać do Up the Amp? Bo zapomniałam sobie wczoraj obczaić od razu Magenta? Fashion Boost? Swatchom w necie średnio ufam, na żywo może to wyglądać inaczej. Chodzi mi o bardzo zbliżony kolor, bez żadnego efektu ombre itd.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-15, 10:36   #3680
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie - jaką konturówkę dobrać do Up the Amp? Bo zapomniałam sobie wczoraj obczaić od razu Magenta? Fashion Boost? Swatchom w necie średnio ufam, na żywo może to wyglądać inaczej. Chodzi mi o bardzo zbliżony kolor, bez żadnego efektu ombre itd.
Mi Corii poleciła do UTA kredkę Heroine, zdaje się że jest już w stałej kolekcji

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To wspólnie trzymamy kciuki za odpowiedni odcień Sakury

Dziwne, że w Poznaniu nie ma pędzli Oval
Mam nadzieję, że szybko będą dostępne online.
W Poznaniu salon jest maleńki, więc może dlatego Będę polować online...A SS nie ma już w Dougu, na szczęście Creemsheeny też wchodzą do stałej...
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 10:38   #3681
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Allura wrzuciła filmik z haute dogs, wezmę rare breed i fluidline, tylko nie mam pojęcia jaki kolor wybrać.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 11:24   #3682
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Allura wrzuciła filmik z haute dogs, wezmę rare breed i fluidline, tylko nie mam pojęcia jaki kolor wybrać.
U mnie prosty wybór- z 4 brak mi tylko jednego - resztę mam/ miałam, wiec sprawa prosta Z drugiej strony dziwne, bo ten Blackened Plum najpierw miał sie nazywać rzekomo Dark Diversion ( kolor sie zgadzał, bo mam go) a teraz Krycha pisze ze to Great Dame a na innych blogach dalej jest DD wtf
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-08-15 o 12:06
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 11:50   #3683
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
kurczę, ja nigdy nie miałam, co jest z nimi nie tak?
Ja też nie miałam, ale z tego co czytałam wynika, że są niezbyt trwałe. One są chyba dość kremowe/masełkowate, mają nawilżać - może to dlatego.
Oglądałam filmik Allury i Rare Breed nadal mi się podoba Tylko obawiam się trochę, czy na żywo nie będą mi przeszkadzać te drobinki, które ona zawiera.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 11:59   #3684
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Hej dziewczyny ostatnio bylam w Macu i przygladnelam sie nowym matowym pomadkom. Zastanawialam sie nad WHIRL bo miała naprawdę ciekawy kolor ale mimo ze nie mam wybitnie jasnej karnacji to wypadła u mnie jakoś tak trupio VELVET TEDDY znowu przypominala mi za bardzo BRAVE. Fajne byly D for Danger, przypominala troche Fashion Revival, i Studded Kiss ale skoro wchodzą na stale to wezme je na jesien. Wybralam sobie za to NIPPON z Cremesheen'ow i powiem Wam ze jest przepiekna uwielbiam ja. Ma naprawde piekny odcien, fajnie nawilza i dosyc dlugo sie trzyma na ustach. Jak cos to polecam ja, jest warta uwagi
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 12:48   #3685
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Mi Corii poleciła do UTA kredkę Heroine, zdaje się że jest już w stałej kolekcji
Dziękuję za tip
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 13:05   #3686
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie prosty wybór- z 4 brak mi tylko jednego - resztę mam/ miałam, wiec sprawa prosta Z drugiej strony dziwne, bo ten Blackened Plum najpierw miał sie nazywać rzekomo Dark Diversion ( kolor sie zgadzał, bo mam go) a teraz Krycha pisze ze to Great Dame a na innych blogach dalej jest DD wtf
Na oficjalnej stronie maca piszę, że to great dame. Ja nie mam ani jednego muszę pomyśleć, który wybrać.
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja też nie miałam, ale z tego co czytałam wynika, że są niezbyt trwałe. One są chyba dość kremowe/masełkowate, mają nawilżać - może to dlatego.
Oglądałam filmik Allury i Rare Breed nadal mi się podoba Tylko obawiam się trochę, czy na żywo nie będą mi przeszkadzać te drobinki, które ona zawiera.
Mi akurat nie przeszkadza taka formuła, zobaczymy jeszcze inne zdjęcia.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 13:18   #3687
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Na oficjalnej stronie maca piszę, że to great dame. Ja nie mam ani jednego muszę pomyśleć, który wybrać.
To ciekawe na ile podobny bedzie do DD. Czekam aż kryska zesloczuje i porowna
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 14:21   #3688
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Juz z kilka razy pisałam ze tak

Sweet Sakura jest boskau mnie to taki kolor pomidora
Nie strasz
Jak u mnie będzie odcień pomidora, to kiepsko

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Mi Corii poleciła do UTA kredkę Heroine, zdaje się że jest już w stałej kolekcji

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------



W Poznaniu salon jest maleńki, więc może dlatego Będę polować online...A SS nie ma już w Dougu, na szczęście Creemsheeny też wchodzą do stałej...
Nie byłam jeszcze w MACu w Poznaniu
Dobrze, że wchodzą - może zamiast Sunny Seoul, która mi się złamała, wezmę za pudełka Buddę
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 16:14   #3689
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie strasz
Jak u mnie będzie odcień pomidora, to kiepsko


Nie byłam jeszcze w MACu w Poznaniu
Dobrze, że wchodzą - może zamiast Sunny Seoul, która mi się złamała, wezmę za pudełka Buddę
Ale Janie straszę broń Boże, pierwsze co mi sie skojarzyło z SS t pomidor, przecież to ładny kolor
Buddę polecam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 17:20   #3690
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny możecie mi polecić coś fajnego, jasnego do brwi w tonacji chłodnej? Najbardziej lubię cienie, ale z Maca obecnie nie ma? Teraz używam cieni z inglota, ale denerwuje mnie, że mój odcień 568 wycofali a poza tym są krótkotrwałe. Bardzo ciężko znaleźć fajny, zimny odcień pasujący do karnacji. Zastanawiam się też nad kredką, ale że nie mam Maca w promieniu 200km nic nie mogę przetestować.. Ostatnio szukałam czegoś w Douglasie i nici, nie mam pomysłu.

Edytowane przez paula5656
Czas edycji: 2015-08-15 o 17:47
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.