Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-11, 16:20   #1141
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście nowy krem bez spłukiwania Garnier Fructis z aloesem? Pojawił mi się ostatnio jako nowość w rossmannie co ma wejść w kwietniu. Jedyne co znalazłam to że bez silikonów podobno, ogólnie mało o tej lini informacji w internecie
Widziałam te nowe Fructisy, szampon i odżywkę , oba bardzo fajne składy kremu bs nie widzę nigdzie, za to jest w nowej serii Garniera Argan Richness, oglądałam go dziś. Bardzo milusi do suchych włosów na pewno się spisze.
Ja nie biorę bo by mnie na bank obciążyło
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-11, 16:48   #1142
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Widziałam te nowe Fructisy, szampon i odżywkę , oba bardzo fajne składy kremu bs nie widzę nigdzie, za to jest w nowej serii Garniera Argan Richness, oglądałam go dziś. Bardzo milusi do suchych włosów na pewno się spisze.
Ja nie biorę bo by mnie na bank obciążyło
ja ten krem widziałam w aplikacji rossmann jako nowość. Zainteresowało mnie że jest bez spłukiwania i bez silikonów. Tego Argan Richness nie widziałam, muszę się przejść do R, bo w sumie promocja na włosy a mi się kończy i żel i odżywka bs

Moich włosów to chyba nic nie obciąży, za to bardzo łatwo o szopę. Nawet żel odgniatam olejkiem bo inaczej puch

Polecacie coś dobrze dociążającego bs bez silikonów z R?

Edytowane przez JustDreaming
Czas edycji: 2018-03-11 o 16:50
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-12, 08:27   #1143
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Ja to kupiłam dla męża, a sama tylko czasem sobie skubnę, bo mnie też ta gliceryna boli
Z ta gliceryną to strzał w kolano Mój to nie chce odżywek używać, chciałam mu jedną z aloesem oddać bo lubi aloesowe kosmetyki (wielki fan dr organics coconut shampoo) to nie i już

Tak sie zastanawiałam w sumie czemu ten kokosowy szampon mu tak fajnei włosy nawilża a oliwkowy i słonecznikowy już nie i trochę szopę ma po nich, a teraz widzę że ten jedyny ma jeszcze glicerynę i może ta gliceryna tak dobrze działa. Często niskoporowate kłaczki glicerynę lubią. U mnie po glicerynie jest puch, albo siano, albo za miękko, no wszystko tylko nie to co być powinno
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-12, 08:45   #1144
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Tak sie zastanawiałam w sumie czemu ten kokosowy szampon mu tak fajnei włosy nawilża a oliwkowy i słonecznikowy już nie i trochę szopę ma po nich, a teraz widzę że ten jedyny ma jeszcze glicerynę i może ta gliceryna tak dobrze działa. Często niskoporowate kłaczki glicerynę lubią. U mnie po glicerynie jest puch, albo siano, albo za miękko, no wszystko tylko nie to co być powinno
To by się zgadzało bo moje niskopory za gliceryna przepadają Biovax Gold zawsze sie sprawdza, odżywka Elseve z olejkami tez mi służy.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-12, 15:29   #1145
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
To by się zgadzało bo moje niskopory za gliceryna przepadają Biovax Gold zawsze sie sprawdza, odżywka Elseve z olejkami tez mi służy.
Elseve z olejkami miałam i zużyłam z przyjemnością, chociaż włosy były po niej miękkie to dosyć lekkie ale całkiem ok efekt. Za to na niskoporowatycxh włosach to zawsze jestem pod wrażeniem działanai gliceryny i innych humektantów bo wtedy jest efekt wow. Tez tak chcem
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-12, 16:00   #1146
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

To pokazuje - pierwsze mycie po fryzjerze mleko + proteiny jedwabne + pantenol, umyte Joanna Rzepa + glinka, potem na chwile Garnier kokosowy. Wysuszone suszarka, spiete w koczka. Na zdjeciu rozpuszczone z koczka, nieczesane.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg tapatalk_1520870014781.jpeg (67,5 KB, 75 załadowań)
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-12, 18:32   #1147
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
To pokazuje - pierwsze mycie po fryzjerze mleko + proteiny jedwabne + pantenol, umyte Joanna Rzepa + glinka, potem na chwile Garnier kokosowy. Wysuszone suszarka, spiete w koczka. Na zdjeciu rozpuszczone z koczka, nieczesane.
WOW
Ja chce długie włosy. Już!!!!
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-13, 17:27   #1148
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
WOW
Ja chce długie włosy. Już!!!!
Dziekuje!
Haha, zapuszczaj, zapuszczaj dla mnie moje jeszcze sa duzo za krotkie

Wysłane z mojego Lenovo TB-8504X przy użyciu Tapatalka
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 19:18   #1149
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

dziewczyny ostatnio obcielam troche moje loki i rozjasnilam koncowki. na szczescie nie widze jakiegos drastycznego efektu przesuszenia wlosow. jednak od zawsze sa one z natury dosc sianowate- myslalam zeby pojsc do fryzjera na jakis zabieg nawilazajacy. moze botoks na wlosy?co uwazacie?
nie wiem jak sprawdzi sie na loczkach. macie jakies sprawdzone zabiegi ktore nawilżyły Wam wlosy i poprawily skręt?

u mnie na glowie skręt,ale neistety bardzo przesuszony. w zalączniku zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 29186701_1588023204652223_2540135768723030016_n.jpg (108,9 KB, 71 załadowań)

Edytowane przez Cappuccino
Czas edycji: 2018-03-13 o 19:22
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 17:14   #1150
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Chwale sie ostatnio poczynionymi zakupami wlosowymi

Maska tajska
Skład:
Aqua with infusions of Organic Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Organic Lotus Corniculatus Flower Extract, Tamarindus Indica Leaf Extract, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil (olej mango), Acacia Arabica Bark Extract (ekstrakt akacji), Orchis Maculata Flower Extract (ekstrakt różowej orchidei); Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Cetyl Ether, Dimethicone, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Citric Acid.

Planeta Organica Afryka balsam z olejem arganowym
Skład:
Aqua with infusion of Organic Argania Spinosa Kernel Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Olea Europaea Leaf Extract, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Tocopheryl Acetate, Parfum, guar hydroxypro pyltrimonium chloride, Benzylalcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid

Fratti maska keratyno-szungitowa
Skład:
Aqua (Demineralizowana Woda Szungitowa), Cetearyl Alcohol, Ceteareth-3, Behentrimonium Chloride, hydroxyethyl-cellulose, Soybean Glycerides, Butyrospermum Parkii Butter, Cocos Nucifera Oil, Gardenia Tahitensis Flower, Pelos (szungit), HydrolyzedWheat Protein, Panthenol, Keratin, Tetrasodium Etidronate, Citric Acid, Methylparaben, Methylisothiazolinone, Parfum

Fitokosmetik maska olej jojoba
Skład:
Aqua, Hordeum Vulgare (Barley Germ) Floral Water, Jojoba Oil (olej jojoba), Organic Macadamia Intergrifolia Seed Oil (organiczny olej makadamia), Organic Camellia Oleifera Seed Oil(olej z nasion herbaty), Behenamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl Monostereate, Glyceryl Stereate SE, Hydrolized Silk Peptides(proteiny jedwabiu), Ylang Ylang Essential Oil (olejek ylang ylang), Perfume, Beta-Carotene, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol.

Cale zamowienie zrobilam ze wzgledu na balsam z Planeta Organica Afryka, bo bardzo go lubilam (szczegolnie maske, ktora wycofali) i bardzo ciekawa jestem tej maski szungitowej, wlasnie trzymam ja na wlosach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg received_1782026171864828.jpeg (96,4 KB, 35 załadowań)
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"

Edytowane przez zagubiona94
Czas edycji: 2018-03-17 o 17:29
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-01, 17:38   #1151
wersikkk
Przyczajenie
 
Avatar wersikkk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Brzozów
Wiadomości: 1
Niesforne, gęste, grube włosy

Hejka, mam trochę problem z moimi włosami. Mianowicie są one bardzo dziwne, bo nie są ani typowo kręcone, ani nie proste, niby falowane ale bardzo nieregularnie i co najbardziej mnie denerwuje to taki ,,zygzak", który mam zawsze z tyłu głowy praktycznie od nasady. Wygląda strasznie i nie mam pojęcia, czy da się tego jakoś pozbyć oprócz prostowania, które czasami nawet mało daje... Zawsze wszyscy mówili mi, że mam piękne włosy i że zazdroszczą, a ja się nie mogłam nadziwić, czego oni mi zazdroszczą. Już próbowałam chyba wszystkich możliwych sposobów na poskromienie tego buszu po umyciu, od warkoczyków po koczki i tym podobne. Po wysuszeniu są napuszone jak u pudla, a nie chcę ich ciągle męczyć prostownicą, bo co jak co, ale są na prawdę zdrowe. I nie chodzi mi o jakieś odżywianie nie wiadomo jakie cuda, tylko coś, co pozwoli moim włosom wyglądać normalnie... Jeśli ktoś rozumie moją sytuację to proszę☠o pomoc!
wersikkk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-08, 03:46   #1152
ewelina_rut86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: Niesforne, gęste, grube włosy

mam to samo. masakra
ewelina_rut86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 08:29   #1153
gucia_o_gucia
Raczkowanie
 
Avatar gucia_o_gucia
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Za Gorami, Za Lasami
Wiadomości: 30
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Witam i ciesze sie, ze jest tutaj taki poklad wiedzy i doswiadczenia.

Moje wlosy moge okreslic jako niesforne. Zdecydowanie nie proste, wg skali ( nie pamietam tylko nazwy) cos miedzy 2a (tyl glowy) i 2b przod, przy czym pare kosmykow na skroniach mogly by byc nawet 2c. Same koncowki podkrecaja mi sie w piekne spiralki.

Takze pomieszanie z poplataniem i o ile z tylem jakos sobie radzę, przod jest mi niekiedy ciezko okielznac.

Niedawno udalo mi sie tez powstrzymac wypadanie i mam nadzieje, ze tak pozostanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gucia_o_gucia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 12:48   #1154
Eleeven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Co zrobić z włosami kręconymi na noc?

Witam! Mam pytanie odnośnie kręconych włosów. Co można zrobić z włosami na noc, aby na drugi dzień nie przypominały szopy i żeby skręt również za bardzo nie ucierpiał.
Eleeven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 20:13   #1155
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: Co zrobić z włosami kręconymi na noc?

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-05, 19:39   #1156
gonkam
Raczkowanie
 
Avatar gonkam
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 338
Dot.: Co zrobić z włosami kręconymi na noc?

Cytat:
Napisane przez 4d88b8945be75952c39c61b9b 17b2a8019c982be_5fd16501d e8d4 Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Moje włosy nie lubią aloesu ...
kupiłam aloes holika holika n promocji w Hebe, naciapałam na dwie godzinki w koka i załamka... od trzech myć nie mogę dojść do ładu z czupryną
__________________
moja edycja to nie ja to moje literówki
gonkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 07:57   #1157
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Co zrobić z włosami kręconymi na noc?

Na 18 maja mam umówionego fryzjera. Zobaczymy co z tego wyniknie
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 11:12   #1158
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Co zrobić z włosami kręconymi na noc?

Cytat:
Napisane przez gonkam Pokaż wiadomość


Moje włosy nie lubią aloesu ...
kupiłam aloes holika holika n promocji w Hebe, naciapałam na dwie godzinki w koka i załamka... od trzech myć nie mogę dojść do ładu z czupryną
Aloesu nie powinno się stosowac solo, ale jak już jest tragedia do oczyszczenie slsem i położenie emolientowej maski pomoże, włosy dojdą do siebie. Ja aloesu nie lubię wcale, nawet w szamponie, zaraz mi się sztywne siańsko robi.
Weszłam w życie z nowym postanowieniem że będę kupować tylko kosmetyki cruelty free. Chłopak mi kupił szampon z Lusha na zachęte i lubię, planuję kupić jeszcze jeden żeby mieć dwa na zmianę Mimo wszystko jest problem bo ogrom marek testuje, a te co nie testują nie lubię składów albo kosztują milion monet póki co zużywam to co mam a tego mam chyba na rok to na rok 2019 będe się martwić
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 12:40   #1159
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

A ja wczoraj ciapnęłam aloesu z holiki i voila
https://drive.google.com/file/d/1OO5...w?usp=drivesdk
https://drive.google.com/file/d/14aq...w?usp=drivesdk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-08, 14:46   #1160
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Aloesu nie powinno się stosowac solo, ale jak już jest tragedia do oczyszczenie slsem i położenie emolientowej maski pomoże, włosy dojdą do siebie. Ja aloesu nie lubię wcale, nawet w szamponie, zaraz mi się sztywne siańsko robi.
Weszłam w życie z nowym postanowieniem że będę kupować tylko kosmetyki cruelty free. Chłopak mi kupił szampon z Lusha na zachęte i lubię, planuję kupić jeszcze jeden żeby mieć dwa na zmianę Mimo wszystko jest problem bo ogrom marek testuje, a te co nie testują nie lubię składów albo kosztują milion monet póki co zużywam to co mam a tego mam chyba na rok to na rok 2019 będe się martwić
Klaudenc fajnie, że jesteś zaglądam sobie na Twojego bloga i czekam na nowe kosmetyczne wpisy bardzo lubię
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 15:47   #1161
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
A idź Ty, zazdro Pięknie Ci włosy błyszczą i wyglądają na mega gładkie
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-09, 18:45   #1162
dziuwlenka
Raczkowanie
 
Avatar dziuwlenka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z dalekaaa
Wiadomości: 272
GG do dziuwlenka
Dot.: Co zrobić z włosami kręconymi na noc?

Cytat:
Napisane przez Eleeven Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie odnośnie kręconych włosów. Co można zrobić z włosami na noc, aby na drugi dzień nie przypominały szopy i żeby skręt również za bardzo nie ucierpiał.
podbijam mam z tym mega problem ostatnimi czasy..

Zawsze związywałam tak, że kucyk na pół, z końcówkami nad czołem. Teraz się to nie do końca sprawdza, bo włosy mam tak długie, że jak je zwiąże tak na pół to i tak opadają, że dotykają poduszki.

Poza tym, teraz też mam już męża i rozumiem, że mąż to mąż i mężem pozostanie (), ale jak mam do wyboru wyglądać lepiej albo gorzej to wybieram to lepiej.

Probówałam też spać w warkoczu i to jest nawet nie taki głupi pomysł. Z tym, że moje włosy na następny dzień są takie mega wygładzone, bez życia, bez objętości.

Jeśli ktoś ma jakieś rady to chętnie poczytam.

PS: Powracam do tego wątku po raz kolejny. Mam nadzieję, że tym razem na stałe.

Przeglądnełam parę ostatnich zdjęć z ostanich postów i stwierdzam, że piękne macie włosy dziewczęta
__________________
METODA CG - początek 05.2012

Ćwiczę od 08.11.2012

(część ciała : ile cm mniej)
pod piersiami: -4 cm
w piersiach: -8 cm
okolice pępka: -9 cm
talia: -6 cm
biodra: -7 cm
uda: -2 cm
łydki: -2 cm
dziuwlenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-10, 15:00   #1163
AleksandraNa102
Przyczajenie
 
Avatar AleksandraNa102
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Co zrobić z włosami kręconymi na noc?

Cytat:
Napisane przez Eleeven Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie odnośnie kręconych włosów. Co można zrobić z włosami na noc, aby na drugi dzień nie przypominały szopy i żeby skręt również za bardzo nie ucierpiał.
Słyszałam, że coraz popularniejsza staje się zamiana pościeli w tym przede wszystkim poszewki poduszki na taką jedwabną. Splot włókien jedwabiu jest na tyle ciasny, że łuski włosów się nie haczą i tym samym nie uszkadzają. Dodatkowo taka pościel jest i polecana na poprawę skóry twarzy- zapobiega między innymi odgnieceniom na twarzy. Jedwab obok wielu niezaprzeczalnych plusów- ma jednak jeden podstawowy jest naprawdę drogi.

Ale efekty są niezłe
__________________
Daj mi chwilę, realizują swoje marzenia!
Wielka miłośniczka włosów i kocich przyjaciół.
www.arystea.pl
AleksandraNa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 00:04   #1164
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Dobry wieczor a wlasciwie noc

Ja tylko wpadam na chwile bo zaraz trza spac, probowalam nadrobic watek ale 3 strony i musze odpuscic

To tylko krotkie info dla mojej wlosowej siostry ze wlosy rosna i dalej uzywam tylko szampon, ostatnio dwukrotnie bo te cholery sa tak zdrowe ze po jednym myciu sa takie oklaplo sliskie, a jak zapodam mycie dwa razy szamponem (podczas jednej sesji myciowej) to sa fajne puszyste

pierwsza fotka zrobiona jakies dwa tygodnie temu, druga wczoraj.

Pozdrawiam wszystkie zakrecone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3P2A1173af copy sq.jpg (138,7 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3P2A5271af flare copy sq.jpg (150,8 KB, 57 załadowań)
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 11:03   #1165
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
pierwsza fotka zrobiona jakies dwa tygodnie temu, druga wczoraj.
Pozdrawiam wszystkie zakrecone
Ale piękne locze takie bym chciała mieć ....
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 11:21   #1166
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
A idź Ty, zazdro Pięknie Ci włosy błyszczą i wyglądają na mega gładkie
Są zdrowe, to nie zaprzeczalnie, bo ścięłam wszystko zniszczone. Im dłuższe tym bardziej zaczynają się krecic w końcu. Nie plączą się, nie mam problemów z wyjściem bez odżywki. W sumie trochę zaniedbałam olejowanie... Podobają się mi się

Rybiorek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-15, 14:44   #1167
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
Dobry wieczor a wlasciwie noc

Ja tylko wpadam na chwile bo zaraz trza spac, probowalam nadrobic watek ale 3 strony i musze odpuscic

To tylko krotkie info dla mojej wlosowej siostry ze wlosy rosna i dalej uzywam tylko szampon, ostatnio dwukrotnie bo te cholery sa tak zdrowe ze po jednym myciu sa takie oklaplo sliskie, a jak zapodam mycie dwa razy szamponem (podczas jednej sesji myciowej) to sa fajne puszyste

pierwsza fotka zrobiona jakies dwa tygodnie temu, druga wczoraj.

Pozdrawiam wszystkie zakrecone

Ale piękne!

Rybiorku piękne, subtelne zdjęcia na instagramie!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2018-05-15 o 14:49
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-20, 08:30   #1168
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Znowu bylam u fryzjera wyrownalam przerzedzone koncowki, wlosy zostaly wystopniowane, tył normalnie, przod jakims innym sposobem ciecia, ogolnie zapowiada sie zacnie

Wysłane z mojego Lenovo TB-8504X przy użyciu Tapatalka
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-20, 19:13   #1169
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Ja po spotkaniu z fryzjerem takoż Uhm... mogło być gorzej. Pierdzielnik króluje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1495.jpg (83,6 KB, 49 załadowań)
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 08:52   #1170
476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 313
Prostownica czy lokówka

Mam lekko falowane puszące się włosy. Zależy mi, żeby dobrze wyglądać, przede wszystkim w pracy.

Chciałam dlatego kupić prostownicę, ale czytam, że bardzo niszczy włosy. Zastanawiam się, czy używanie lokówki byłoby alternatywą, tzn. czy nadałaby ona kształt moim włosom. Czy lokówki mniej niszczą włosy niż prostownice czy jeden pies?
476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-16 09:55:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.