odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;) - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Utwórz własną lub dołącz do grupy wsparcia we wspólnym odchudzaniu lub wspólnej diecie.
Dopuszczamy tutaj jedynie diety oparte na zasadach zdrowego odżywiania. W uproszczeniu - wszystkie diety powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-06-20, 09:41   #4591
SovaEvree
Rozeznanie

Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Hej babeczki
Dopiero byla majowka i potem kolejny dlugi weekend a tu jiz wakacje pukaja do drzwi
Moja waga tez puka: wez sie babo ogarnij bo ci doopa rosnie i zamiast chudnac to nabierasz.... takze ten... mobilizuje sie zeby zaczac isc dobra droga...ciezko mi jak diabli ale jak tak dalej pojdzie to bede znowu 80wazyc....
Gratki wszystkom spadkow i spadeczkow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2018-06-20, 10:23   #4592
Malinka_Malinka
Zadomowienie

co robić aby się zmotywować do działania, a nie tylko leżeć i pachnieć ?

Malinka_Malinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 12:20   #4593
Milennka03
Zakorzenienie

Witajcie
Pod soboty jestem w domu rodzinnym męża i prócz niedzieli codziennie % niestety bo to jego urodziny a to moje imieniny a to rocznica dziś tak więc nie żałujemy sobie i piwko wpada codziennie. Ale też aktywnie spędzam czas na działce więc trochę potu wylewam. Z jedzeniem nie grzesze w ogóle pomijając minimalna ilość fety do sałatki dziś rano.Dziś stanelam na wagę po 5dniach przed chwilą bo kupiliśmy nowe baterie i nadal 5z przodu więc jestem zadowolona i zaskoczona ale jest dobrze i niech nie idzie w górę.
A teraz pora na mały drineczek prze obiadem

a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

http://stephenking.pl/

siestowo

Milennka03 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 20:17   #4594
basia_ww
Zakorzenienie

No Milenko to okazji macie sporo, rozkręciłaś się z tymi %, Ale brawo za ustabiliziwaną 5

Moja waga niestety troszkę wzrosła, ciagle w granicach diabelskiej - ale do piątku ją pogonię.
30 jadę na urlop i już się boję co będzie po .
Ale najwyższy czas na wypoczynek bo mam już dość .

Z racji braku auta - nie chodzę na treningi ... dziś nawet trener się pytał jak mi idzie ... No nie idzie - po raz że sama się zmobilizować nie umiem to jeszcze kombinuje by nie iść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
basia_ww jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 21:14   #4595
Milennka03
Zakorzenienie

Ano trochę się rozkrecilam to fakt Ale muszę monitorować wagę bo nie mogę dopuścić do zwyzki po takich wyrzeczeniach.
Dziś na śniadanie była sałatka z pomidorków ,sałaty -dwa rodzaje(nasza),szczypioru (nasz) ogórka,rzodkiewki (nasza) a do tego domowy winegret i odrobina fety. (mazonek miał jej sporo) Potem wisienki (nasze) Obiad -spagetti z cukinii (nasza) ze szpinakiem z czosnkiem z makaronem shirataki a małżonek z normalnym pelnoziarnistym i fetą.Na kolację 2drinki Na jutro menu podobne będzie-cukinia obrodzila cudnie więc trzeba utylizowac.

a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Stary Wczoraj, 09:48   #4596
Malinka_Malinka
Zadomowienie

Jak miło czytać jak komuś coś się udaje, to znaczy że można tylko trzeba chcieć i się ruszyć. U mnie po staremu, ważenie jutro rano i aby wzrostu nie było

Stary Wczoraj, 10:12   #4597
LyraBea
Zakorzenienie

GG do LyraBea

Cześć Dziewczyny
To prawda, ani się człowiek obejrzał a tu lato i wakacje. W tym roku naprawdę korzystam z uroków życia, świata i ładnej pogody. Nie pamiętam, kiedy ostatnio chodziłam taka radosna, lekka, opalona nie od harówy w "polu" tylko na plażingu czy na leżingu na balkonie.
Po dwóch dniach białkowych (prawie ) waga 66,7kg czyli diabelska (prawie )
Wczoraj wreszcie dorwałam się do bobu. Kupiłam kilogram i zjadłyśmy z córką. Ona znacznie większą połowę. Poza tym zjadłyśmy bez masełka, taki saute. Pycha. Taki młodziutki, razem ze skórką można było jeść

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Ano trochę się rozkrecilam to fakt Ale muszę monitorować wagę bo nie mogę dopuścić do zwyzki po takich wyrzeczeniach.
Dziś na śniadanie była sałatka z pomidorków ,sałaty -dwa rodzaje(nasza),szczypioru (nasz) ogórka,rzodkiewki (nasza) a do tego domowy winegret i odrobina fety. (mazonek miał jej sporo) Potem wisienki (nasze) Obiad -spagetti z cukinii (nasza) ze szpinakiem z czosnkiem z makaronem shirataki a małżonek z normalnym pelnoziarnistym i fetą.Na kolację 2drinki Na jutro menu podobne będzie-cukinia obrodzila cudnie więc trzeba utylizowac.
Już macie cukinię? U mnie na dzialce dopiero kwitnie... Fasolce też jeszcze daleko do zaistnienia. A tam bym zjadla własnej takiej...mmmm A potm jak wszystko naraz obrodzi, to nie będzie komu przejeść To samo z pomidorami....
Dziś będę skazana na pokusy. Mam do przygotowania tort mocno czekoladowy z malinami. Wczoraj ze świeżych malin przygotowałam frużelinę i ganache z czekolady (pachniało w mieszkaniu obłędnie). Dziś będę składać tort. Temat - Strażak Sam No nie wiem czy uda mi się powstrzymać przed wylizaniem resztek z misek ...No chyba, ze oddam Młodej
Muszę się pochwalić. Wczoraj moja Ori zdawała na magisterskie na ASP, na Grafikę i się dostała! Jestem dumna mama swojej córci

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
Szykują się na mecz
Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
Basia ja akurat nie ten typ, nie lubię oglądać meczu, wręcz mnie wkurza że na każdym kroku piłka. Nawet w marketach specjalne stoiska koszulki, piłki, skarpetki przesada
Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Ja podobnie jak Stylowa-antymeczowa i na szczęście malż też więc wybieramy się do baru ale siadamy na zewnątrz żeby nie oglądać meczu
Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię
Ja też nie kibic. Raczej z tych wkur...ch, że wszędzie szał piłki nożnej, aaaale...... no właśnie. Mój Facet zagorzały kibic..No męczy mnie Chłopak, opowiada, tłumaczy jak chłop krowie na rowie i to z takim entuzjazmem, że po prostu nie potrafię mu odmówić uwagi. To się porobiło
No a w niedzielę szef zaprasza wszystkich na wspólne kibicowanie przy piwie do Aquaparku...No trudno, trzeba będzie się integrować

Edytowane przez LyraBea
Czas edycji: Wczoraj o 10:04
LyraBea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 11:10   #4598
Malinka_Malinka
Zadomowienie

LyraBea a można prosić o przepis na ten tort ?

Stary Wczoraj, 15:50   #4599
Milennka03
Zakorzenienie

Lyrci-ja zaś pierwszy raz na urlopie styrana robotą na działce niby fajnie bo swoje to swoje ale nie tak wyobrażałam sobie rok temu nasz urlop w tym roku -najgorsze że tak może być kilka lat następnych -staram się o tym nie myśleć bo oszalec można.
U nas już w piwnicy pierwsza partia cukinii-a i małe rosną.Zebralam dziś porzeczki i poplewilam 2godziny przy 32stopniach ale to z racji obfitego sniadania co by spalić kalorie oraz się opalic
W sobotę dokończenie zbioru wiśni i porzeczek oraz agrestu a za półtorej tygodnia czarne porzeczki -w tym roku urodzaj.Na obiad miał być bób ale mój szanowny malzon nie włożył do lodówki jak wczoraj rano kupiliśmy i dziś smierdzial a taka miałam ochotę....no to gotuje się fasolka i kalafior a ja zaostrzam apetyt zasłużonym ginem
Aaaa-Lyrcia-Gratki dla Ori-zuch dziewczynka

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: Wczoraj o 16:18
Stary Wczoraj, 20:35   #4600
basia_ww
Zakorzenienie

Lyrcia brawo za Ori i gratulacje, powinnaś być dumna bo masz z kogo
fajnie że potrafisz zmobilizować się i wrócić na diabelską drogę, ja od wczoraj mały spadek ale jeszcze troszeczkę brakuję.

Milenko to masz aktywny wypoczynek brawo za 5
niedługo się pochwalisz drugą - czekam i wierze w Ciebie
basia_ww jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 08:34   #4601
Malinka_Malinka
Zadomowienie

Piątek, piąteczek, piątunio a moja waga wskazała 61.
Brak motywacji do czegokolwiek

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości